Pazurkoowooo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 07:21   #31
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

Ajccc ale wstyd :p tego pinika nawet nie uzywam !!! on nadaje sie do wywalenia hyh ... noslam go w czesniej z kredka do oczu i umazal sie caly ;P ...


jak na razie zamawiam kurs na plycie ;] zobaczymy co z t5ego wyjdzie ale tez zaczynam zbierac na kurs ;] nio i oczywiscie bede do teo czASU cwiczyc ;p

Edytowane przez x69PrincesS69x
Czas edycji: 2009-02-15 o 08:13
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:23   #32
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Pazurkoowooo

Kurs na płycie
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 10:27   #33
bradshow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: obecnie Krakowsko ;]
Wiadomości: 1 217
GG do bradshow
Dot.: Pazurkoowooo

kurs na płycie.. hmm.. naukowe samobójstwo.. :|
__________________
zakupoholiczka
bradshow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:46   #34
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Pazurkoowooo

Pricesko ja wiem że to tak nie wypada zwracać uwagę, ale jak się wchodzi w Twój watek i w każdym poście po 15 AJJJ to mam wrażenie że odbywa się tutaj jakiś niekończący orgazm.

BTW. Zamiast wyrzucać kasę w błoto, tfu na kurs na CD to lepiej sobie kup nową bluzeczkę, bo i tak nie uzyskasz z niego nic a takie rzeczy które na nim są z powodzeniem możesz znaleźć na YouTube, no chyba że dają certyfikat to inna sprawa, wtedy będziesz już dyplomowaną stylistką
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-02-15 o 12:18
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:02   #35
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Pazurkoowooo

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Pricesko ja wiem że to tak nie wypada zwracać uwagę, ale jak się wchodzi w Twój watek i w każdym poście po 15 AJJJ to mam wrażenie że odbywa się tutaj jakiś niekończący orgazm.

BTW. Zamiast wyrzucać kasę w błoto, tfu na kurs na CD to lepiej sobie kup nową bluzeczkę, bo i tak nie zyskasz z niego nic a takie rzeczy które na nim są z powodzeniem możesz znaleźć na YouTube, no chyba że dają certyfikat to inna sprawa, wtedy będziesz już dyplomowaną stylistką
Podpisuję sie rękami i nogami pod tym
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 12:50   #36
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Pazurkoowooo

a ja tylko... albo juz nic.. :rot fl:
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:31   #37
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
a ja tylko... albo juz nic.. :rot fl:


jak moesz dokoncz i ni badz wredna oke ?? nie mam zamiaru i nie chce sie klocic


Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
BTW. Zamiast wyrzucać kasę w błoto, tfu na kurs na CD to lepiej sobie kup nową bluzeczkę, bo i tak nie uzyskasz z niego nic a takie rzeczy które na nim są z powodzeniem możesz znaleźć na YouTube, no chyba że dają certyfikat to inna sprawa, wtedy będziesz już dyplomowaną stylistką


to plytki sa az tak do bani ?? nie wiedzialam... kumpela chwalila ze ok jest ;]]
nieeee nic nie daja hyh

Edytowane przez x69PrincesS69x
Czas edycji: 2009-02-15 o 13:34
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 13:39   #38
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Pazurkoowooo

No proszę Cię.
Wszystko to samo możesz znaleźć w necie więc jak mówiłam. Zainwestuj w coś innego.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:41   #39
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

oki dziekuje bardzo za rade byliczko **
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:49   #40
KarinaMotylek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tarnów okolice
Wiadomości: 1 062
GG do KarinaMotylek
Dot.: Pazurkoowooo

Powiem tylko, że ja byłam na tyle głupia , że kupiłam nawet dwie płyty CD z kursami na allegro i nic się z nich więcej nie dowiedziałam niż to co już wiedziałam. Jako osoba, która zaczęłam swoja przygodę z pazurkami w niewłaściwy sposób powiem, że na prawdę szkoda kasy. Ja zbieram na kurs bo wiem, że tylko to mi może pomóc i tam się dowiem wszystkiego a te wszystkie śmieszne kursy na płytach to do niczego się nie nadają.
KarinaMotylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:57   #41
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

noo to tak wasza krytyka tak mnie zmobilizowala ze musialam poprawic paznkciee !! bo normalnie na nie patrzec nie moglam szok !!!


a wiec mam nadzieje ze chodz troszeczke komus sie spodobaja ! staralam sie je spilowac zeby nie byly lopaty ale balam sie ze zabardzo sipluje wec wyszlo tak a nie inaczej : zostawiam do ocenki aaaa i mautki paluszek ma za krotkiego pazurka tak wiem moj blond (( za bardzo go spilowalam ajjjcc


DSC08696.jpg DSC08702.jpg DSC08710.jpg DSC08714.jpg DSC08694.jpg DSC08695.jpg



Cytat:
Napisane przez KarinaMotylek Pokaż wiadomość
Powiem tylko, że ja byłam na tyle głupia , że kupiłam nawet dwie płyty CD z kursami na allegro i nic się z nich więcej nie dowiedziałam niż to co już wiedziałam. Jako osoba, która zaczęłam swoja przygodę z pazurkami w niewłaściwy sposób powiem, że na prawdę szkoda kasy. Ja zbieram na kurs bo wiem, że tylko to mi może pomóc i tam się dowiem wszystkiego a te wszystkie śmieszne kursy na płytach to do niczego się nie nadają.

dziekuje kochana** no rzeczywiscie szkoda siana jezeli tak jest :O:O:O:O ja wlasnie tez zaczynam zbierac siano na kursik

Edytowane przez x69PrincesS69x
Czas edycji: 2009-02-15 o 14:01
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 13:58   #42
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Pazurkoowooo

chyba jednak nie dokoncze. wszystko zostalo napisane kurs na plycie sobie odpusc. jesli chcesz sobie poogladac mimo wszystko takie filmiki to pozycz plytke od tej kolezanki i na youtube sobie zobacz. a sie przekonasz ze nie warto na to kasy wydawac. tez raz na taki pomysl wpadlam ale na szczescie zrezygnowalam i postanowilam ze odbede normalny kurs. pozdrawiam

dopiero teraz zoaczylam nowe ftki. no wiec wydaje mi sie ze sa krzywo spilowane przy koncach (hmm jak to sie nazywa? :P no wiecie chyba gdzie nie? hehe) i grube sa nadal
__________________


Edytowane przez proana005
Czas edycji: 2009-02-15 o 14:00
proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 18:44   #43
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Pazurkoowooo

O jej.
Wybacz ale koszmar.
Tips jest zdecydowanie za wysoko przyklejony, próg nie jest wyrównany, widać gdzie jest granica, naturalne aż wołają o pomstę do nieba bo są przepiłowane, zdobienie nie ładne i krzywe i szerokie i do góry mały idzie..
Wybacz ale nie można nic pozytywnego powiedzieć..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:11   #44
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Pazurkoowooo

tak sobie na te twoje pazurki patrze i myśle ze jesli sama chcesz cwiczyc a na kurs w najblizszej przyszłosci sie nie zanosi, to sugeruje cwiczyc tylko kształt paznokci, nie zdobienia kolorówką, frencze uśmiechy etc,Uwazam ze wielokrotnie lepiej wygląda paznokiec przedłuzony mlecznym tipsem i pomalowany na neutralny kolor bo jesli jest starannie zrobiony jest ok.
Te pazurki które nam pokazałas az krzyczą , błagają o poprawki.... na szalenstwa zawsze przyjdzie pora, a przepiłowama płytka i łopatki od zawsze i na zawsze sa w złym guście. trzymam kciuki
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:11   #45
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

hehehe jak narazie wszytkie osoby co widzialy te pazurki byly zachycone:P:P:P ale kazdy ma inne gusta ale dziekuje za rady



byliczko a granice widac dlatego ze mam strasznie przepilowana plytke pazokcia i nie chcialam zbyt mocno pilowac .... i teraz jak sciagne tipsy na miesiac daje spokuj sobie z tipsami
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:15   #46
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Pazurkoowooo

Wiesz tutaj nie chodzi o kwestię gustu.
Jak ktoś nie widział poprawnie wykonanych paznokci to i nad takimi będzie się rozpływał, ale nie ukrywajmy nie ładne są te paznokcie. Krótkie kołki, szerokie.. na pewno dało by się je rade porządnie wysmuklić..

I ten mały jak skocznia..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:18   #47
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

** nio w sumie masz racje ...
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:50   #48
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Pazurkoowooo

Ma rację, ma
Krzywe...
Płaskie...
Widoczny próg tipsa...
Zdobienie jakoś nie podoba mi się...
I wydają mi się nieestetyczne...:rolleyes :
Jestem na nie
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 22:24   #49
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

))


DSC08724.jpg
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 22:40   #50
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Smile Dot.: Pazurkoowooo

no to teraz czas na to aby wypowiedziała sie jusis83.... hehehe
droga księżniczko może na początku chcialabym ci powiedziec że bardzo zaskoczyła mnie twoja wypowiedz na twoim wątku dotycząca jakiejś du.. i lizania hehehe
byłam zszokowana ale nie zaskoczona bo na necie wszystko mozna spotkac, ale jak młoda dziewczyna bez kursu, nie majac pojecia o podstawach przedłużania pazurków, do tego wystawia swoje foto na forum i jeszcze wkurza sie jak ktos jej prawde napisze..
powiedz czego sie spodziewalas? że dziewczyny napiszą ci że piekne, że tez takie chce itp.?
jestem mloda (wywnioskowywując po wypowiedziach) i dam ci rade taką od starszej koleżanki, która nie chce dla ciebie żle...
pamietaj o jednym, pokora daje siłę do tworzenia, do nauki i robienia postepów..
duma ci wi niczym nie pomoże a wrecz przeciwnie, zaprowadzi na samo dno i zniszczy!!!!
jesli chcesz byc dobra w tym co robisz to jak najszybciej zbieraj na kurs, nie kupuj bluzek, nie kupuj płyt, fajek itp. a szybko skarbonka sie napelni. sprubuj zaryzykowac, jesli kochasz to co robisz to głowa do góry i idż do przodu!!!
masz przed sobą długą drogę, bo twoje pazurki są jakby to napisac??? nie dostatecznie dobre abys mogła nazwac sie stylistką...
nie piszę tych rzeczy aby cie uranic!!! skądże!!! chce cie zmotywowac do działania!!!
daje ci teraz wirtualnego kopa i do roboty kobieto!!!
zaraz w sieci szukaj co to jest:
krzywa c
linia włosa
tunel
linia stresu
kamuflaż
linia uśmiechu
wolny brzeg
sądzę ze jak poczytasz o tych rzeczach bedziesz wiedziec o co nam tak wlasciwie chodzi...

aha przypomnialo mi sie, jesli masz przepilowaną plytke nie przyklejaj na nia tipsa tylko przedluż na szablonie!!! a możesz lądnie przedlużyc płytke kamuflażem.
nic nie bedzie widac ze masz zciachane pazurki...

życzę ci powodzenia.... i sądze że nastepnum razem pazurki bedą o wiele lepsze.... pozdrawiam...
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 11:02   #51
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
no to teraz czas na to aby wypowiedziała sie jusis83.... hehehe
droga księżniczko może na początku chcialabym ci powiedziec że bardzo zaskoczyła mnie twoja wypowiedz na twoim wątku dotycząca jakiejś du.. i lizania hehehe
byłam zszokowana ale nie zaskoczona bo na necie wszystko mozna spotkac, ale jak młoda dziewczyna bez kursu, nie majac pojecia o podstawach przedłużania pazurków, do tego wystawia swoje foto na forum i jeszcze wkurza sie jak ktos jej prawde napisze..
powiedz czego sie spodziewalas? że dziewczyny napiszą ci że piekne, że tez takie chce itp.?
jestem mloda (wywnioskowywując po wypowiedziach) i dam ci rade taką od starszej koleżanki, która nie chce dla ciebie żle...
pamietaj o jednym, pokora daje siłę do tworzenia, do nauki i robienia postepów..
duma ci wi niczym nie pomoże a wrecz przeciwnie, zaprowadzi na samo dno i zniszczy!!!!
jesli chcesz byc dobra w tym co robisz to jak najszybciej zbieraj na kurs, nie kupuj bluzek, nie kupuj płyt, fajek itp. a szybko skarbonka sie napelni. sprubuj zaryzykowac, jesli kochasz to co robisz to głowa do góry i idż do przodu!!!
masz przed sobą długą drogę, bo twoje pazurki są jakby to napisac??? nie dostatecznie dobre abys mogła nazwac sie stylistką...
nie piszę tych rzeczy aby cie uranic!!! skądże!!! chce cie zmotywowac do działania!!!
daje ci teraz wirtualnego kopa i do roboty kobieto!!!
zaraz w sieci szukaj co to jest:
krzywa c
linia włosa
tunel
linia stresu
kamuflaż
linia uśmiechu
wolny brzeg
sądzę ze jak poczytasz o tych rzeczach bedziesz wiedziec o co nam tak wlasciwie chodzi...

aha przypomnialo mi sie, jesli masz przepilowaną plytke nie przyklejaj na nia tipsa tylko przedluż na szablonie!!! a możesz lądnie przedlużyc płytke kamuflażem.
nic nie bedzie widac ze masz zciachane pazurki...

życzę ci powodzenia.... i sądze że nastepnum razem pazurki bedą o wiele lepsze.... pozdrawiam...



dziekuję za dobrą radę** oczywiście zaczynam zbierać na kursik no i na te inne duperele do paznokci *
jeszcze raz przepraszam za wszystko wiadomo o co kaman :
tak wiem nie mam o tym pojecia tzn czytam jak narazie duzo o tym przygladam sie kazdego pracom i staram sie wykonywac swoje dobrze ajj ale przede mna dluga droga do sukcesu :
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:45   #52
fiotelowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Pazurkoowooo

Ja ci powiem tak. Faktycznie twoje pazurki nie są najlepsze zgadzam się że brak w nich krzywej C, i że są niedopiłowane brzegi i co do innych błędów które tutaj ci wytknięto... Na jednym nawet zauważyłam zapowietrzenie tipsa...
Ale powiem ci tez coś innego... masz wspaniałą fantazję do wzorów, te na patyczku są super. Widzę pazłotka (ja miałam niemały kłopot z ich wtopieniem) i inne bardzo efektowne ozdoby. Możesz sie cieszyć bo to oznacza że masz pewnego rodzaju dryg.


A teraz do wszystkich bardzo profesjonalnych stylistek. Słuchajcie kpina z jaka odnosicie sie do tej dziewczyny jest okropna. Przecież ona nie robi nic co byłoby przestępstwem. Paznokietki robi tylko sobie, sobie opiłowuje płytkę i sobie nie dopiłowuje boków...
Przypominam wam żę to nie jest transplantacja... To jest przedłużanie paznokci! Poprawiacie błędy ok ale po co te zgryźliwe uwagi?

Ja rok temu trafiłam na takie forum jak to, dostałam wtedy pod choinkę zestaw do paznokietków żelowych (mama sama go kompletowała latała po stronach internetowych, dowiadywała się co i jak, jaki żel najlepszy jaka lampa itp.). Panie z okropną kpiną odnosiły sie do moich pytań, straszyły że zrobie sobie i innym krzywdę, więc grzecznie odstawiłam zestaw do kąta i poszłam do pracy nazbierac na kurs. Poszłam nie mając żadnego pojęcia o przedłuzaniu paznokci.
Żałuje że tak sie to potoczyło, poszłam zielona. Babeczka- instruktorka sie ze mna meczyła, tłumaczyła mi co jak gdzie i gdy reszta uczyła się już jak prawidłowo budować krzywą C, tunel i robić piekny głęboki usmiech french ja nadal nie mogłam połapać sie w nazwach i kolejności kładzenia żeli...
Nie wiem jak przesmyknęłam się przez egzamin, siedziałam najdłużej (wylosowałam akryl na formie). Modelka była przerażona...
Nie wyniosłam z tego kursu zbyt wiele, paznokcie nadal były płaskie, nadal sie zapowietrzały bo często zalewałam skórki. a french nie miał usmiechu wcale.
Teraz byłam na kursie uzupełniającym i dopiero teraz tak naprawdę paznokietki które robię są ładne, dopiero teraz przestałam się bać pilnika, dopiero teraz uzywam coverów... I dopiero teraz zaczęłam robic paznokcie swoim koleżankom (wczesniej robiłam tylko sobie i mamie).
Gdybym znała choc teoretyczne podstawy przed pierwszyn kursem ten uzupełniający byłby zbędny prawda?

Księzniczko(spolszczę odrobinę twój nick) nie oznacza to że odradzam kursy dowiesz sie wielu rzeczy które osoba robiąca paznokcie i zarabiająca na tym powinna wiedzieć np. o chorobach paznokci (przy niektórych w żadnym razie nie można ich przedłużac np. grzybica), jak przygotowuje sie płytkę paznokcia do stylizacji, jak odpowiednio dezynfekować skórę i narzędzia itp.
Co do filmów instruktazowych (to wbrew nazwie nie sa kursy i nie mogą one kursu zastapić) to polecam może nie takie drogie za 50 zł bo to już zdzierstwo ale jak jest jakis za 10 zł to czemu nie. Obejrzysz zobaczysz jak robia to osoby doswiadczone. A nuz widelec zobaczysz gdzieś co robisz źle... Ja posiadam takowy o zdobieniach akrylowych (i kupiłam go na allegro). Bardzo pomocny
Z resztą w częsci teoretycznej kursu na który poszłam też podobne były puszczane

Dziewczyny ja rozumiem że pieklicie się na osoby które uważają się za "stylistki", mimo że pojecia bladego nie mają o stylizacji, robią kuku wszystkim dookoła.
Ale nie potępiajcie osób, które odwlekają kurs ze wzgledów finansowych lub poprostu nie chcą iśc zielone.
Spójrzcie na te tipsy i przykładowe wzorki... Dziewczyna naprawdę to kocha, po co ją zniechęcać?

Powodzenia w rozwijaniu się i na kursie!
fiotelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 14:47   #53
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Pazurkoowooo

Zdecydowanie mi sie nie podobają.. no niestety.
Kształt jak w poprzednich pozostawia sporo do życzenia. Niestarannie spiłowałas tipsa i przeswituje ze hoho... temu komu się podobało,to widocznie nie oceniał ich pod względem technicznym,bo tak jak i dziewczyny wspominały dobrze nie jest
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 15:41   #54
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Pazurkoowooo

tipsy kiepskie, zdecydowanie ksztalt do poprawy ale dziewczyny jak zawsze mnie uprzedzily wiec nic juz od siebie nie mam do dodania,
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:05   #55
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: Pazurkoowooo

post do fioletowej...
powiem ci kochana ze dobrze cie rozumię, ja zanim poszlam na kurs zamuwiłam sobie {kursik} na allegro bodajże za 5 zł. wiedzialam że w pazdzierniku ide na kurs ale chciałam choc troszke miec pojecie o przedłużaniu aby instruktorka nie musiala mi poswiecac za duzo czasu bo bylo nas az 12 na kursie. kupiłam płytke oglądnołam kilka razy, powiem ci ze nawet mi cos pomógl, ale nigdy przenigdy nie wpadlabym na to by po ogladnieciu tego filmu leciec do sklepu i kupywac zestaw i juz przedłużac... zestaw kupilam sobie dopiero po 2 tygodniach od uczestniczenia w kursie (trwał miesiac) koszt jaki wydalam na poczatek to ok 700zł...
i dopiero gdy już wiedziałąm jak rozpoznac choroby, co zrobic by nie zpilowac płytki itp. zrobiłam swoje pierwsze pazurki mojej teściowej, trzymaly sie 2 tygodnie po czym jeden po drugim łamał sie na srodku bo nie mialąm pojecia co to jest krzywa, linia stresu itp. kiepski kurs ale co do maniciure czy choroby to super!!!!
aseptyka, antyseptyka, dezynfekcja itp. stopa cukrzycowa i tak dalej....
widze że ksieżniczka zagalopowala sie za bardzo, nakupywała rzeczy ale zapomiala o jednej rzeczy, o tym żeby miec choc minimalne pojecie o roznych dziedzinach przedłużania i o dezynfekcji... patrzac na zestwa kolezanki nie zauważyłam ani plynu do dezynfekcji rąk ani narzedzi co jest takie wazne!!!
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:35   #56
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

Cytat:
Napisane przez fiotelowa Pokaż wiadomość
Ja ci powiem tak. Faktycznie twoje pazurki nie są najlepsze zgadzam się że brak w nich krzywej C, i że są niedopiłowane brzegi i co do innych błędów które tutaj ci wytknięto... Na jednym nawet zauważyłam zapowietrzenie tipsa...
Ale powiem ci tez coś innego... masz wspaniałą fantazję do wzorów, te na patyczku są super. Widzę pazłotka (ja miałam niemały kłopot z ich wtopieniem) i inne bardzo efektowne ozdoby. Możesz sie cieszyć bo to oznacza że masz pewnego rodzaju dryg.


A teraz do wszystkich bardzo profesjonalnych stylistek. Słuchajcie kpina z jaka odnosicie sie do tej dziewczyny jest okropna. Przecież ona nie robi nic co byłoby przestępstwem. Paznokietki robi tylko sobie, sobie opiłowuje płytkę i sobie nie dopiłowuje boków...
Przypominam wam żę to nie jest transplantacja... To jest przedłużanie paznokci! Poprawiacie błędy ok ale po co te zgryźliwe uwagi?

Ja rok temu trafiłam na takie forum jak to, dostałam wtedy pod choinkę zestaw do paznokietków żelowych (mama sama go kompletowała latała po stronach internetowych, dowiadywała się co i jak, jaki żel najlepszy jaka lampa itp.). Panie z okropną kpiną odnosiły sie do moich pytań, straszyły że zrobie sobie i innym krzywdę, więc grzecznie odstawiłam zestaw do kąta i poszłam do pracy nazbierac na kurs. Poszłam nie mając żadnego pojęcia o przedłuzaniu paznokci.
Żałuje że tak sie to potoczyło, poszłam zielona. Babeczka- instruktorka sie ze mna meczyła, tłumaczyła mi co jak gdzie i gdy reszta uczyła się już jak prawidłowo budować krzywą C, tunel i robić piekny głęboki usmiech french ja nadal nie mogłam połapać sie w nazwach i kolejności kładzenia żeli...
Nie wiem jak przesmyknęłam się przez egzamin, siedziałam najdłużej (wylosowałam akryl na formie). Modelka była przerażona...
Nie wyniosłam z tego kursu zbyt wiele, paznokcie nadal były płaskie, nadal sie zapowietrzały bo często zalewałam skórki. a french nie miał usmiechu wcale.
Teraz byłam na kursie uzupełniającym i dopiero teraz tak naprawdę paznokietki które robię są ładne, dopiero teraz przestałam się bać pilnika, dopiero teraz uzywam coverów... I dopiero teraz zaczęłam robic paznokcie swoim koleżankom (wczesniej robiłam tylko sobie i mamie).
Gdybym znała choc teoretyczne podstawy przed pierwszyn kursem ten uzupełniający byłby zbędny prawda?

Księzniczko(spolszczę odrobinę twój nick) nie oznacza to że odradzam kursy dowiesz sie wielu rzeczy które osoba robiąca paznokcie i zarabiająca na tym powinna wiedzieć np. o chorobach paznokci (przy niektórych w żadnym razie nie można ich przedłużac np. grzybica), jak przygotowuje sie płytkę paznokcia do stylizacji, jak odpowiednio dezynfekować skórę i narzędzia itp.
Co do filmów instruktazowych (to wbrew nazwie nie sa kursy i nie mogą one kursu zastapić) to polecam może nie takie drogie za 50 zł bo to już zdzierstwo ale jak jest jakis za 10 zł to czemu nie. Obejrzysz zobaczysz jak robia to osoby doswiadczone. A nuz widelec zobaczysz gdzieś co robisz źle... Ja posiadam takowy o zdobieniach akrylowych (i kupiłam go na allegro). Bardzo pomocny
Z resztą w częsci teoretycznej kursu na który poszłam też podobne były puszczane

Dziewczyny ja rozumiem że pieklicie się na osoby które uważają się za "stylistki", mimo że pojecia bladego nie mają o stylizacji, robią kuku wszystkim dookoła.
Ale nie potępiajcie osób, które odwlekają kurs ze wzgledów finansowych lub poprostu nie chcą iśc zielone.
Spójrzcie na te tipsy i przykładowe wzorki... Dziewczyna naprawdę to kocha, po co ją zniechęcać?

Powodzenia w rozwijaniu się i na kursie!


dziękuję za tak miłe słowa ;*** a w robieniu tipsów sie po prostu zakochałam jest to moja pasja mam z tym związane marzenia na przyszłość ... teraz niestety jestem w klasie jako t handlowiec ale potem ide na 2 lata na kosmetyczny profil chce po prostu kiedys otworzyc swoj salon kosmetyczny czywiscie dluga droga przede mna ale wiem ze dam rade ... niestety na kurs ide dopiero po wakacjach albo pod koniec ich ( teraz nie mam czasu zeby isc do pracy i uzbierac ... w jak najblizszym czasie... no coz i tak bywa ... a z tym zniecheceniem to i tak mnie nikt nie zniecheci ... czlowiek ucxzy sie na bledach jak teraz nie wyszly jeszcze ok to wyjda nastepnym razem lepiej


Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
tipsy kiepskie, zdecydowanie ksztalt do poprawy ale dziewczyny jak zawsze mnie uprzedzily wiec nic juz od siebie nie mam do dodania,


Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
widze że ksieżniczka zagalopowala sie za bardzo, nakupywała rzeczy ale zapomiala o jednej rzeczy, o tym żeby miec choc minimalne pojecie o roznych dziedzinach przedłużania i o dezynfekcji... patrzac na zestwa kolezanki nie zauważyłam ani plynu do dezynfekcji rąk ani narzedzi co jest takie wazne!!!

kochaniutka tu sie pomylilas plyn mi sie skonczyl a chyba pustej butelki nie dam nie ?? no wlasnie i nie wszystko ja nakupowalam poniewaz kupil mi to moj chlopak dopiero zaczynam przygode z tipsami : wiec wyluzuj odrobinke a na pewno pojawia sie wszystkie rzeczy nie martw sie jak narazie robie sobie i tylko sobie paznokcie nikomu nic sie nie stanie ;];];]

w przyszym miesiacu zamawiam narzedzia itpee poniewaz w tym miesiacu nietety ale mam inne wydatki a nie spie na pieniadzach wiec sorki chyba rozumiesz o co mi chodzi::


i zeby nie bylo nie pisze tego po zlosci nie wkurzam sie ani nic podobnego
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:36   #57
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Pazurkoowooo

Jakoś nie przypadły mi do gustu te zdobienia....Ale to rzecz gustu
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:40   #58
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

Cytat:
Napisane przez ma_delline Pokaż wiadomość
Jakoś nie przypadły mi do gustu te zdobienia....Ale to rzecz gustu


ja sobie po prostu eksperymenowalam ... wyszlo jak wyszlo
x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:04   #59
x69PrincesS69x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Pazurkoowooo

hmmm .... mam takie pytanko ... co myślicie o silikonowym żelu ?? jest on dobry ?? czy do bani ;>>


x69PrincesS69x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:21   #60
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Pazurkoowooo

żele no name na pewno dobre nie są.
A o zelach silikonowych poszukaj w wyszukiwarce.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.