Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki

Notka

Fryzury - Pytania do fryzjerki Tutaj możesz uzyskać odpowiedź na pytania o stylizację fryzury, farbowanie, higienę i pielęgnację włosów.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-13, 19:02   #1
creatka
Rozeznanie

Question jasne końcówki

Hej jestem brunetką i myślę nad rozjaśnieniem końcówek włosów... coś w takim stylu choć tu słabo widać ten refleks ale chodzi o coś takiego:
http://img514.imageshack.us/img514/418/anahi362ix0.jpg
widziałyście może gdzieś inne podobne propozycje bo zobaczyłam to właśnie na tym zdjęciu i bardzo mi się to spodobało jaką farbą można uzyskać taki lub podobny efekt??
creatka jest offline  
Stary 2009-02-14, 07:59   #2
tootsie
Zakorzenienie

Dot.: jasne końcówki

czegoś takiego nie zrobisz sama w domu, jeżeli ma to przypominać to, co jest na zdjęciu

tootsie jest offline  
Stary 2009-02-14, 13:37   #3
suwa89
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

ok. 2 tygodnie temu kupiła mi mamuśka rozjaśniacz leon 6 % w płynie dodatkowo miałam olejek rozjaśniający typu decART (tylko w sklepie fryzjerskim (buteleczka 80 ml kosztowała 12 zł tak więc jest lekki koszt ale warto bo efekt wyszedł na ciemnym brązie o taki jaki mi chodziło i pewnie też podobnie dumasz jak to wykonać...
złącz miksturkę proporcjonalnie kieliszek DECART OLIVE wlej do miseczki + dwa kieliszki rozjaśniacza w kremie leon są też 12 % ale na lekki efekt 6 % wystarczy.... wymieszaj i taką konsystencje nałóż na końcówki potem możesz zawinąć w srebrną folie i w ciepłym miejscu oczekuj na zmianę kolorku włosów... ja trzymałam dlugo z 3,5 godziny i efekt delikat :P

/ oczywiście efekt jest jaśniejszy niż na tej mojej fotecce i spoko się komponuje z brązem :P

powodzenia :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3594a.jpg (35,7 KB, 2824 załadowań)
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline  
Stary 2009-02-18, 18:39   #4
moorph
Raczkowanie

GG do moorph

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
ok. 2 tygodnie temu kupiła mi mamuśka rozjaśniacz leon 6 % w płynie dodatkowo miałam olejek rozjaśniający typu decART (tylko w sklepie fryzjerskim (buteleczka 80 ml kosztowała 12 zł tak więc jest lekki koszt ale warto bo efekt wyszedł na ciemnym brązie o taki jaki mi chodziło i pewnie też podobnie dumasz jak to wykonać...
złącz miksturkę proporcjonalnie kieliszek DECART OLIVE wlej do miseczki + dwa kieliszki rozjaśniacza w kremie leon są też 12 % ale na lekki efekt 6 % wystarczy.... wymieszaj i taką konsystencje nałóż na końcówki potem możesz zawinąć w srebrną folie i w ciepłym miejscu oczekuj na zmianę kolorku włosów... ja trzymałam dlugo z 3,5 godziny i efekt delikat :P

/ oczywiście efekt jest jaśniejszy niż na tej mojej fotecce i spoko się komponuje z brązem :P

powodzenia :P
Przepraszam, ale to wyglada strasznie
moorph jest offline  
Stary 2009-02-18, 22:08   #5
weenuska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
niestety ,ale przyznaje Ci racje ..Radzilabym odwiedzic jakiegos fryzjera mysle ,ze jeszcze jest to odratowania
Stary 2009-02-18, 22:14   #6
Shade_23
Zadomowienie

Swojego czasu też mi się takie coś podobało, że końcówki włosów były jaśniejsze o kilka tonów niż reszta. Robiłam sama, jakoś wychodziło, ale póki co od rozjaśniaczy (szczególnie w domu) trzymam się z daleka. Takie jaśniejsze końce zawsze mnie kuszą w wakacje :P

Mam gdzieś jakieś foty... Jak znajdę to wkleję.
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-02-20, 20:08   #7
creatka
Rozeznanie

o to jak dasz radę to wklej byłabym wdzięczna
creatka jest offline  
Stary 2009-02-21, 12:55   #8
Shade_23
Zadomowienie

Znalazłam jedno zdjęcie z tamtych czasów... Może coś tam dojrzysz, bo ono jest troszkę dziwne..

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2009-02-21 o 17:13
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-02-21, 15:18   #9
eyo
Zakorzenienie

bez urazy ale zdjęcia w tym wątku tylko potwierdzają fakt, że konieczna jest wizyta u fryzjera i to dobrego...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

Rico - Yorkshire Terrier Biewer
eyo jest offline  
Stary 2009-02-21, 17:12   #10
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
bez urazy ale zdjęcia w tym wątku tylko potwierdzają fakt, że konieczna jest wizyta u fryzjera i to dobrego...
E.. bez przesady. W życiu robi się różne dziwne rzeczy i nie widzę sensu by coś latać poprawiać do fryzjera. Dziewczyna chce jasne końce to niech sobie zrobi nie ważne czy sama czy nie. Ja takich włosów nie mam od dawna, ale nie wyglądałam, sorry, tak żebym musiała coś poprawiać. Widać nie warto wstawiać fotek, bo jeszcze się można kompleksów nabawić... Hehe.

A zdjęcie usunęłam, żeby nikogo więcej nie raziło.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2009-02-21 o 17:14
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-02-21, 17:25   #11
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
E.. bez przesady. W życiu robi się różne dziwne rzeczy i nie widzę sensu by coś latać poprawiać do fryzjera. Dziewczyna chce jasne końce to niech sobie zrobi nie ważne czy sama czy nie. Ja takich włosów nie mam od dawna, ale nie wyglądałam, sorry, tak żebym musiała coś poprawiać. Widać nie warto wstawiać fotek, bo jeszcze się można kompleksów nabawić... Hehe.

A zdjęcie usunęłam, żeby nikogo więcej nie raziło.
no wiem po co się unosić

dziewczyna chcę osiągnąc delikatny, kobiecy look jak na zdjęciu a wklejone foty nijak się do tego nie mają - mają się jedynie do fantazaji natsolatków
nie takie rzeczy miałam na głowie i do Twoich czy drugiej dziewczyny włosów nic nie mam ale tak samo wasze włosy kompletnie nic nie mają do pokazanej przez autorkę fryzury i potwierdzają że efektu delikatnego przejścia i zlewania sie kolorów w domu się nie osiągnie

mogę dziewczynie wkleić moje zdjęcia we włosach wyglądających jakl przetarty jeans tylko w kolorze blond ( różne odcienie na różnych partiach włosów - poprzecierane pasy) no i mam tam inne końcówki i mogę dać jej na to przepis - ale na co jej to i jak to się ma do efektu na 1wszej fotce to nie wiem

swoją drogą usuwanie zdjęć na wizażu jest zabronione bo naursza spójnosć wątku

eyo jest offline  
Stary 2009-02-21, 17:41   #12
Shade_23
Zadomowienie

Daleko mi do unoszenia się

Teraz przynajmniej wiem, że nie powinno się usuwać zdjęć
A z tą fantazją nastolatków to się zgodzę. Mam obecnie 26 lat i oprócz farbowania farbami profesjonalnymi to niczego bym się już nie podjęła sama w domu. To się przeważnie kiepsko kończy, natomiast ryzykować można - bo a nuż się uda
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-02-21, 19:10   #13
Chaos_Girl
Zadomowienie

Ja tam sie sama farbuje, robie pasemka i jakos nikt mi nigdy nie powiedzial, ze to zle wyglada. Raczej znajomi pytaja, czy bylam u fryzjera. Niekoniecznie farbowanie w domu musi sie konczyc katastrofa.
Chaos_Girl jest offline  
Stary 2009-02-21, 20:51   #14
eweluunaaa9393
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
zgadzam sie
eweluunaaa9393 jest offline  
Stary 2009-02-21, 23:53   #15
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Daleko mi do unoszenia się

Teraz przynajmniej wiem, że nie powinno się usuwać zdjęć
A z tą fantazją nastolatków to się zgodzę. Mam obecnie 26 lat i oprócz farbowania farbami profesjonalnymi to niczego bym się już nie podjęła sama w domu. To się przeważnie kiepsko kończy, natomiast ryzykować można - bo a nuż się uda
ja jeszcze się bawie w ryzykowanie ale póki jeszcze nie pracuję na stanowisku które ode mnie wymaga bycia non stop idealną to sobie mogę pozwolić ;D

potem pewnie też się "ustabilizuje" i będę tylko fryzjera odwiedzać

swoją drogą fajny ten efekt z pierwszego zdjącia ale żeby go osiągnąć to nie tylko końcówki trzeba mieć jasne ale w sumie po głębszym przemyśleniu resztę włosów też w odpowiednim kolorze żeby nie było wielkiego kontrastu

eyo jest offline  
Stary 2010-09-30, 20:14   #16
ever-dream
Wtajemniczenie

Ja też zastanawiam się nad czymś takim, ale boję się, że fryzjer może mi to po prostu zepsuć i wyjdzie tragedia. Nie wiem jak znaleźć dobrego fryzjera do farbowania.

Zamieszczam parę zdjęć bloggerki o kolorze który by mnie interesował
Stary 2011-02-20, 14:31   #17
optimale
Przyczajenie

witam! kazdy wie jak wygladaja rozjasnione końcowki u brunetek - super! ale jak ja jeste ciemna blondynka i rowniez chcialabym zafundowac sobie takowe rozjasnione koncowki? co o tym myslicie ? qidzialyscie moze takie zdjecia na internecie? prosze o odp! ;dd
optimale jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury - Pytania do fryzjerki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości