Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-29, 17:54   #541
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

anyloek jak pieknie!!!!!jestem pod wrazeniem uzyskanego wygladu-jest bardzo naturalny
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:10   #542
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Powtórzę się po dziewczynach, ale co tam - anyolek bardzo ładny efekt uzyskałaś. Świetne krycie a przy tym naturalnie wyglądająca buzia.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:43   #543
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

iwi82, sylwia532 i frantic- dziekuje
Dodam jednak, ze zdjecia zrobilam chwilke po nalozeniu makijazu, kiedy teraz, po kilku godzinach, spojrzalam w lustro- zdecydowanie nie jestem zachwycona dlugotrwaloscia makeupu
Swiece sie na calej buzce, a podklad miejscami pozbijal sie w nieestetyczne 'placki', w innych z kolei miejc poprostu zniknal
Co jest najlepszym sposobem na przedluzenie trwalosci makijazu? Czy woda termalna jest w stanie pomoc w jakis sposob?? Doszlam do wniosku, ze aby podklad mineralny wygladal ladnie i sie dobrze aplikowal, musze uzywac sporej ilosci kremu nawilzajacego kilka minut przed nalozeniem podkladu- mysle, ze dzis troszke z nim przesadzilam i to moze byc przyczyna 'splywania' mineralow
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 18:54   #544
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

tak, moze to byc przyczyna, to co dajemy pod mineraly i sposob nakladania to wiecej niz połowa sukcesu. Powinnas uzyc primera. Dodatkowo niektore kremy nie lubia sie z mineralami. więcej w wątku o bazach
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 19:06   #545
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Anyolek- wow

Swietnie się ogląda takie przemiany

Tak, dziewczyny używają jakiegos pudru ryżowego albo koalinowego bodajże (chyba dobrze to napisalam), albo krzemionki (przewinęlo się tutaj gdzieś, sama nie używam narazie minerałów- a jak używałam, to bez bazy. Narazie czekam na swój puder).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:51   #546
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

pastereczko, cappucino- dzieki za rady
Tak, jak pisalam wczesniej, zamowilam primer STF kaolin z EDM, wiec mam nadzieje, ze zamowienie niedlugo do mnie dotrze i wtedy bede mogla cieszyc sie trwalszym makijazem
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:54   #547
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Anyolek rewelacyjny efekt. Ja mam problem , żeby jednego syfka ukryć ja+korektor = masakra

Myślę, że faktycznie może za dużo kremu albo to nie są Twoje ulubione minerały
ja nie daję primerów, bo mam wrażenie, że nie zmieniają efektu albo go pogarszają co innego puder wykańczajacy .

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-03-30 o 00:23 Powód: jak to co?.......literówki !!!:(
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 22:02   #548
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

mala_kobietko- na temat Lily Lolo wypowiedzialam sie w watku poswieconym tym kosmetykom- i pomimo, ze od zaledwie kilku tygodni interesuje sie mineralami, wiem, ze efekt, jaki daja mi podklady Lily Lolo zdecydowanie nie jest tym, czego potrzebuje moja cera
Zreszta, podobnie jak Barefaced Beauty- ale tu chodzi raczej o moja nietrafnosc w doborze odpowiednich odcieni, anizeli o trwalosc czy jakosc (choc tym tez nie powalaja na kolana).
Nie mam duzego doswiadczenia w testowaniu mineralow, ale mam nadzieje, ze kiedys znajde 'TE jedyne'
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 22:15   #549
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

anyolek - brak mi slow, piknie!
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 22:55   #550
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
mala_kobietko- na temat Lily Lolo wypowiedzialam sie w watku poswieconym tym kosmetykom- i pomimo, ze od zaledwie kilku tygodni interesuje sie mineralami, wiem, ze efekt, jaki daja mi podklady Lily Lolo zdecydowanie nie jest tym, czego potrzebuje moja cera
Zreszta, podobnie jak Barefaced Beauty- ale tu chodzi raczej o moja nietrafnosc w doborze odpowiednich odcieni, anizeli o trwalosc czy jakosc (choc tym tez nie powalaja na kolana).
Nie mam duzego doswiadczenia w testowaniu mineralow, ale mam nadzieje, ze kiedys znajde 'TE jedyne'
To życzę Ci , żebyś odnalazła te swoje ukochane minerały , wtedy nie będzie problemu z trwałością
mogę spróbować pomóc Ci w doborze odcienia w minerałkach Lumiere lub EGM , bo przetestowałam z tych marek całkiem sporo przez ponad rok byłam wierna Lumiere teraz zdradziałam je na rzecz EGM.
Ja czasami psikam na minerałki sobie hydrolatem w przypadku Lumiere VV dla lepszego krycia nakładałam je mokrym Flat Topem i wtedy ładnie stapiały się z cerą.
Efekt , który Ty osiągnęłaś jest naprawdę godny podziwu

A to mój dzisiejszy make up, po wczorajszym wiosennym , zielonkawym makijażu ( podkad + cienie EGM więc w wątku tematycznym fotki ) powrót do przeszłości ,czyli ukochane , naturalne kolorki.

1. podkład EGM - Trish (YG)+ minimalna dosypka Pearl (Cover me)
2. EGM -RADIANT GLOW FINISHING POWDER kolor Sans Doubt
3. Cień EGM CAFE AU LAIT IN PARIS
4. Cienie Taupe + Cotton Candy
5. EDM Everyday Bronzer
5. maskara niemineralna Kanebo (wydłużająco- podkręcająca)
6.błyszczyk niemineralny Revlon City Shine
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg no_make_up1.jpg (165,5 KB, 1094 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trish+pearl.jpg (33,6 KB, 1245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko brązy.jpg (50,3 KB, 504 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:31   #551
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

mala_kobietka,
ale masz piękną cerę! Swietnie wygladasz w tych mineralkach
masz uroczy cien na oczkach
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 10:58   #552
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

cathy, anyolek perfekcyjne makijaże mała_kobietka- wyglądasz jak nastolatka, masz piękną, dziewczęcą urodę

Gdybym nie zobaczyła zdjęcia przez, stwierdziłabym, że efekt końcowy to zasługa photoshopa
Piękne krycie bez efektu maski. Mi niestety bardzo daleko do uzyskania takiego efektu Czekam na flat topa, bo może słabe krycie jest spowodowane pędzlem z essence ?

Zazdroszczę dziewczyny, oj zazdroszczę
__________________



Edytowane przez tootsie
Czas edycji: 2009-03-30 o 10:59
tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:39   #553
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

mala_kobietka achhhh sliczna ceraa z mineralkami taki promienny efektslicznie dopadowany kolor a oczko-ladnie,delikatnie
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:31   #554
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

anyolek - fantastyczny efekt uzyskałaś, tak dokładne krycie, jestem pod dużym wrażeniem, i do tego bardzo naturalnie wygląda
ps. ja tez mam problemy z tłuszczeniem się skóry po minerałach, błyszcze sie po paru godzinach jak bombka na choince, ale to chyba przez krem, probuje jeszczei nne stosowac moze ktorys bedzie chciał współpracowac z minerałami, poza tym bede kupować jakis primer i puder wykanczajacy - mozeo ne pomoga troche w tej bolaczce

mala_kobietka
- masz piekna cere, ach tylko pozazdroscic, a z mineralkami wyglada tak swiezo i promiennie, slicznie wygladasz w taki delikatnym makijazu oczka
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:41   #555
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
mala_kobietka,
ale masz piękną cerę! Swietnie wygladasz w tych mineralkach
masz uroczy cien na oczkach
Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
cathy, anyolek perfekcyjne makijaże mała_kobietka- wyglądasz jak nastolatka, masz piękną, dziewczęcą urodę

Gdybym nie zobaczyła zdjęcia przez, stwierdziłabym, że efekt końcowy to zasługa photoshopa
Piękne krycie bez efektu maski. Mi niestety bardzo daleko do uzyskania takiego efektu Czekam na flat topa, bo może słabe krycie jest spowodowane pędzlem z essence ?

Zazdroszczę dziewczyny, oj zazdroszczę
Dziękuję bardzo ... faktycznie wyglądam młodo , ale i tak jak Mariola do ostatnich chwil , będę mówiła, że jestem po 30-stce, bo lepiej to brzmi niż przed 40-stką

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
mala_kobietka achhhh sliczna ceraa z mineralkami taki promienny efektslicznie dopadowany kolor a oczko-ladnie,delikatnie
Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
(...)
mala_kobietka - masz piekna cere, ach tylko pozazdroscic, a z mineralkami wyglada tak swiezo i promiennie, slicznie wygladasz w taki delikatnym makijazu oczka
Jak dla mnie to całkiem mocny makijaż oka najbardziej lubię takie dosyć neutralne barwy Dziękuję Wam za słowa uznania.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:13   #556
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

mala_kobietka - kolejny śliczny makijaż! Twarz wygląda tak świeżo i promiennie! Aż nie mogę się doczekac jak do mnie przyleci paczuszka z podkładami w formule YG żeby wypróbować na własnej skórze
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:16   #557
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
mala_kobietka - kolejny śliczny makijaż! Twarz wygląda tak świeżo i promiennie! Aż nie mogę się doczekac jak do mnie przyleci paczuszka z podkładami w formule YG żeby wypróbować na własnej skórze
Dziękuję Iwi
Ja dzisiaj do pracy nałożyłam również formułę YG z minimalną odsypką Cover me ( dla przyciemnienia koloru jedynie) i naprawdę świetnie cały dzień podkład się trzymał.
Jestem zdziwiona jak dziewczyny piszą, że formuła ta nie kryje.... faktycznie sporo pewnie zależy od pędzla, ale teraz nakładam podkład pędzlem Kabuki z EDM, wcześniej robiłam to Flat Topem i krycie chyba było lepsze, ale nadal podkład kryje
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:24   #558
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Dziękuję Iwi
Ja dzisiaj do pracy nałożyłam również formułę YG z minimalną odsypką Cover me ( dla przyciemnienia koloru jedynie) i naprawdę świetnie cały dzień podkład się trzymał.
Jestem zdziwiona jak dziewczyny piszą, że formuła ta nie kryje.... faktycznie sporo pewnie zależy od pędzla, ale teraz nakładam podkład pędzlem Kabuki z EDM, wcześniej robiłam to Flat Topem i krycie chyba było lepsze, ale nadal podkład kryje
Kochana - co Ty tam masz do ukrycia?! Cerę nawet przed minerałami masz super! Minerałki tylko jeszcze bardziej wydobywają jej piękno
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:52   #559
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Kobietko u mnie tez kryje YG, az na poczatku po zazaleniach wizazanek na nią, sprawdzalam czy mam tą formulę hehe
Cathy zróbże( po krakowsku) jakis kurs cieniowania bo ja tez tak chce! Slicznie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 20:18   #560
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Pastereczko, kobietko- YG kryje i to bardzo ładnie, jestem zachwycona efektem końcowym!

cathy, czekamy więc na kurs cieniowania!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:28   #561
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Mała kobietko- masz tak dziewczęcą urodę, że się wprost napatrzeć nie mogę... I cera śliczna... I makijaż delikatny, ale uroczy.. No wszystko mi się podoba

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
cathy, anyolek perfekcyjne makijaże
dziękuję

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cathy zróbże( po krakowsku) jakis kurs cieniowania bo ja tez tak chce! Slicznie
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
cathy, czekamy więc na kurs cieniowania!
obiecuję, że jak już się nauczę cieniować, to zrobię kurs Na razie udaję tylko, że tak miało być- biorę 2-3 cienie, potem macham pędzlem i już Ot, i cała tajemnica mojego cieniowania
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:49   #562
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A to mój dzisiejszy make up, po wczorajszym wiosennym , zielonkawym makijażu ( podkad + cienie EGM więc w wątku tematycznym fotki ) powrót do przeszłości ,czyli ukochane , naturalne kolorki.
piekna cera!
bardzo naturualny efekt- pieknie!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:18   #563
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Kochana - co Ty tam masz do ukrycia?! Cerę nawet przed minerałami masz super! Minerałki tylko jeszcze bardziej wydobywają jej piękno
Iwi narzekać nie będę, co by dziewczyny na mnie nie krzyczały i siła wyższa mnie nie pokarała , ale jak byłam w Twoim wieku ....uwierz mi, że za 10 lat sama zobaczysz, że cera nie będzie taka super świeża jak wtedy kiedy się jest przed 30stką

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Kobietko u mnie tez kryje YG, az na poczatku po zazaleniach wizazanek na nią, sprawdzalam czy mam tą formulę hehe
Cathy zróbże( po krakowsku) jakis kurs cieniowania bo ja tez tak chce! Slicznie
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Pastereczko, kobietko- YG kryje i to bardzo ładnie, jestem zachwycona efektem końcowym!

cathy, czekamy więc na kurs cieniowania!
Pastereczko, Rozwielitko cieszę, że ,że u Was też kryje bo już się zastanawiałam czy ze mną coś nie tak ?
A Cathy nie chce nas nauczyć tak oczko robić, bo ciagle chce mieć najładnieszy makijaż

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Mała kobietko- masz tak dziewczęcą urodę, że się wprost napatrzeć nie mogę... I cera śliczna... I makijaż delikatny, ale uroczy.. No wszystko mi się podoba
(..)
obiecuję, że jak już się nauczę cieniować, to zrobię kurs Na razie udaję tylko, że tak miało być- biorę 2-3 cienie, potem macham pędzlem i już Ot, i cała tajemnica mojego cieniowania
Cathy dziękuję ale jak ja na Twoje makijaże patrzę, to dopiero nie mogę się napatrzeć !! I zdjęcia super robisz ja do takiej perfekcji na pewno nie dojdę
I nie kłam, że Twoje oczki cieniują się tak same ....podpisuję się w apelu o kurs

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
piekna cera!
bardzo naturualny efekt- pieknie!
Anyolku dziękuję, ale tak jak już pisałam, dobrze, że nie muszę korektora uzywać bo byłby dramat
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:23   #564
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A Cathy nie chce nas nauczyć tak oczko robić, bo ciagle chce mieć najładnieszy makijaż
przejrzałaś mnie Dokładnie tak A tak serio, to nie chcę Wam krzywdy wyrządzić, bo jeszcze byście sobie wzięły do serca moje nieporadne instrukcje makijażowe i dopiero by było
Cytat:
Cathy dziękuję ale jak ja na Twoje makijaże patrzę, to dopiero nie mogę się napatrzeć !! I zdjęcia super robisz ja do takiej perfekcji na pewno nie dojdę
I nie kłam, że Twoje oczki cieniują się tak same ....podpisuję się w apelu o kurs
Dziękuję O zdjęciach pisałam- same się robią.. Pstrykam na ślepo, gdzie popadnie, po kilka razy z każdej strony a potem z setki wybieram 1-2 które można ewentualnie światu pokazać
A tak całkiem serio- to przymierzałam się już kilka razy do wrzucenia filmiku na yt, zeby pokazać, jak minerały nakładam (taki mini instruktaż dla nowych), ale trochę się boję, że mnie znajomi tam wyczają i dopiero będą mieli ubaw
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:39   #565
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Bo mi sie marzy, że jak wpiszę na YT smokey itp zeby mi Polki wyskakiwały. Serio. Zresztą po zdjeciach to tyle jest interesujących dziewczyn tu... Nawet jak dla mnie idealem jest uroda ..... to zachwycam się brwiami u jednej, owalem u drugiej itp. Narazie azjatki wiodą prym, ale faktem jes, ze powiekę to mają zupełnie inną
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 22:13   #566
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A tak całkiem serio- to przymierzałam się już kilka razy do wrzucenia filmiku na yt, zeby pokazać, jak minerały nakładam (taki mini instruktaż dla nowych), ale trochę się boję, że mnie znajomi tam wyczają i dopiero będą mieli ubaw
cathy pomyśl nad tym poważnie. Mi się też , tak jak pastereczce marzą Polki na YT. I to takie prowadzące swoje kanały o makijażach, pielęgnacji cery itp. I które polecają polskie produkty, lub piszą co sprowadziły z zagranicy. Po prostu to samo co robią inne guru i nie guru z YT, ale w polskich realiach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:48   #567
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
cathy pomyśl nad tym poważnie. Mi się też , tak jak pastereczce marzą Polki na YT. I to takie prowadzące swoje kanały o makijażach, pielęgnacji cery itp. I które polecają polskie produkty, lub piszą co sprowadziły z zagranicy. Po prostu to samo co robią inne guru i nie guru z YT, ale w polskich realiach.
mnie też by się marzyło obejrzeć kogoś o mojej karnacji i używającego rodzimych kosmetyków
co wrzucę YT to wyskakują mi Azjatki - osobiście nie mam nic przeciw, bo to piękne dziewczyny ale podpatrzeć się niewiele da
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 16:00   #568
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Fakt, Cathy powinna dawać lekcje na YT, zwłasza z cieniowania oczu. Te jej zdjęcia są super, jak okładka luxusowego pisma. Kto jej strzela takie fotki ?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 16:46   #569
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

ja dzis testowalam EGM-krycie superale mysle ze w porownaniu z lumiere troszke hmmmm takie bardziej tepe w aplikacji-ale nie narzekam i nie mam na razie faworyta
pierwszy do destowania odcien becky w formule CM-nie najgorzej sie dopasowal-troszke ozywilam buzie rozem i wyszlo w miare aczkolwiek potrzebuje odcienia tyci tyci zoltego-biorac pod uwage szyje
mineralki:
-baza EGM
-podklad becky
-puder transparentny EGM
-roz sunkissed lumiere
reszta niemineralna(cienie i blyszczyk)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (15,2 KB, 1175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (15,3 KB, 1037 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,0 KB, 427 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (18,8 KB, 342 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (21,5 KB, 558 załadowań)
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 17:16   #570
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
ja dzis testowalam EGM-krycie superale mysle ze w porownaniu z lumiere troszke hmmmm takie bardziej tepe w aplikacji-ale nie narzekam i nie mam na razie faworyta
pierwszy do destowania odcien becky w formule CM-nie najgorzej sie dopasowal-troszke ozywilam buzie rozem i wyszlo w miare aczkolwiek potrzebuje odcienia tyci tyci zoltego-biorac pod uwage szyje
mineralki:
-baza EGM
-podklad becky
-puder transparentny EGM
-roz sunkissed lumiere
reszta niemineralna(cienie i blyszczyk)
wow
Świetnie wyglądasz Krycie faktycznie super!
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.