Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-04, 00:07   #931
alkaxy
biegam dla Zabawy

Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
A ja przez 3 dni leżenia w łóżku i niemocy ogólnej mam efekty choróbska na buzi już było dużo lepiej ,bo żadnych niespodzianek, a tu znów...ech już zaczynam mieć dosyć
Przepraszam za jakość zdjęć,ale się spieszyłam i nie miałam czasu sprawdzać jak wyszły. No i za włosy ( w trakcie "suszenia" na fotach przed),i za minę,bo cały czas jeszcze mam gorączkę
Ogólnie za mój ryjek
Kosmetyki
1.Primer - puder bambusowy BU
2.Korektory Mint, Sun, Intesive Fair EDM
3.Podkłady Light Almond+Fair (Intensive EDM)
4.Jako puder wykańczająco p.bambusowy BU+golden fair semi matte EDM
5.Róż salon fun EDM
6.Cień hot chocolate, mika miedziana
7.Niemineralna biała kredka + tusz do rzęs ,no i pianka do brwi
Tak BTW przeraża mnie ten trądzik.Mija pół roku jak zaczął się u mnie ten problem, a dopiero teraz zaczynam wyraźnie odczuwać jego efekty. Taki niby głupi problem, a rzutuje u mnie na wszystko - kontakty ze znajomymi (zawsze co jakiś czas z kimś się spotykałam,z kim długo nie rozmawiałam,a teraz wolę pogadać na skypie czy facebooku byle nie w realu) albo z rodziną - uwielbiam te debaty nad moją cerą, albo znowuż z mega znawcami którzy mi radzą,bym w ogóle przestała się malować . Już nie mówiąc o tym,że sobą jestem po 22 w klubie, kiedy nie widać kilku warstw makijażu i mogę w końcu zaszaleć. Nie wyobrażam sobie pokazać się bez makijażu,nawet przyjaciółkom... a jak myślę,że były tż tyle razy mnie widział bez, to teraz strach przed taką sytuacją uniemożliwia jakieś bliższe kontakty z facetami. Jestem chora wybaczcie te zwierzenia,ale mam troszkę dość
Świetny efekt Wyglądasz bardzo naturalnie a wszystko ukryte.
A przed makijażem też nie jest źle , uwierz - masz bardzo ładne rysy, kolor oczu i to bardziej zwraca uwagę niż problemy z cerą.
A cery wcale nie masz takiej złej - nie przestraszysz nikogo bez makijażu
Ale rozumiem, bo też to przeszłam - wydawało mi się, że każdy kto mnie zobaczył po pogorszeniu cery tylko na to zwróci uwagę.
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 00:19   #932
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Wiecie co, nigdy nie mialam doczynienia z mineralkami, ale ogladajac wasze zdjecia zakochalam sie w nich. Uzbieram troszke kasy i zaczne mineralkowa przygode. One robia cuda
Ja też już czekam na swoje zamówienia
Kornko, nie będę oryginalna jeśli powiem, że w makijażu nie widać, problemów z cerą. Piękny kamuflaż.
Nie chowaj się przed innymi, niech taki chwilowy kryzys nie zepsuje Ci życia.
Dodam jeszcze, że ostatnio miałam kilka niemiłych niespodzianek na twarzy i podkradłam Twój sposób na przecieranie buzi oliwką Hipp, rewelacja, wszystko się szybciej goi
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:24   #933
nińa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
na pewni poczytam jak będę miała chwilę, powiedzcie mi tylko jakie są koszty tych minerałów?? dużo drożej wychodzi niż zwykłych kosmetyków??
Ja też dopiero zaczynam eksperymentować z minerałami. zamówiłam sobie próbki EDM z allegro. Kosztują 2.5pln, i choć wydaje się że w opakowaniu jest niewiele podkładu, spokojnie starcza na tydzien stosowania. zamówiłam hurtem około 20 różnych kolorów i teraz nakładam codziennie inny. Mysle ze to dobre rozwiązanie na początek, tym bardziej że gama kolorów przyprawia o zawrót głowy i na prawdę można dobrać coś idealnego dla siebie.
nińa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:32   #934
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez nińa Pokaż wiadomość
Ja też dopiero zaczynam eksperymentować z minerałami. zamówiłam sobie próbki EDM z allegro. Kosztują 2.5pln, i choć wydaje się że w opakowaniu jest niewiele podkładu, spokojnie starcza na tydzien stosowania. zamówiłam hurtem około 20 różnych kolorów i teraz nakładam codziennie inny. Mysle ze to dobre rozwiązanie na początek, tym bardziej że gama kolorów przyprawia o zawrót głowy i na prawdę można dobrać coś idealnego dla siebie.
a jesteś pewna że to oryginalne EDM?? możesz na priv podać linka do sprzedającego??
Stary 2010-02-04, 15:45   #935
katty86
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a jesteś pewna że to oryginalne EDM?? możesz na priv podać linka do sprzedającego??
Przepraszam za offtopa.
A na allegro są podróbki edm?Pytam bo sama zamierzam kupić niedługo,a nie chcę mi się czekać na przesyłkę ze Stanów.
Z drugiej strony nie chciałabym wtopić kasy.
Jeśli macie sprawdzonego sprzedawcę to również poproszę o link na priva.

A tak poza offtopem to piękne makijaże robicie.Jestem pod wielkim wrażeniem minerałów i waszych umiejętności.

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2010-02-04 o 15:50
katty86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 18:53   #936
Siriel
Raczkowanie

OT: Ja jakiś czas temu kupowałam na all, kolory takie, jakie winny być sądząc po zdjęciach, konsystencja też (o ile tak o prochu można powiedzieć), nic mi nie powyskakiwało. Zgłoś się na PW, to Ci dam namiary, ok? Tylko to było "chwilę' temu, więc nie wiem, czy ktosia jeszcze sprzedaje.
Siriel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 22:27   #937
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nińa Pokaż wiadomość
Mnie probka EDM wystarcza na miesiac.. ja mialam formule intensive

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 22:35   #938
alkaxy
biegam dla Zabawy

Ale te za 2,5 zł to pewnie robione z bigów o wielkości 1 ml. Oryginalne próbki EDM mają 5 ml i faktycznie na miesiąc wystarczają.
Stary 2010-02-04, 23:19   #939
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Kornka...fantasyczna robota Na ogół się tak nie zachwycam , ale Twój mejk robi wrażenie . Trzymam kciuki za Twoja cerę
Stary 2010-02-05, 00:04   #940
nińa
Raczkowanie

Ja zamówiłam z allegro bo jestem strasznie niecierpliwa i po pierwsze, nie chciałam czekać na przesyłke ze Stanów a po drugie, tu mogłam zamówić ile tylko chciałam kolorów, co w próbkach z edm jest nie możliwe chyba, bo jest ograniczona ilość w jednym zamówieniu. Poza tym, kilka razy nacięłam sie na pseudo minerały (twarz mnie po nich szczypała i strasznie podkreślały mi pory) więc chcialam szybko wiedzieć czy z tymi będzie inaczej. mam dość tłustą twarz, a jednocześnie przesuszoną, więc musze używać solidnych kremów, a jednak jak użyje edm to nie mam wrażenia że mam maske na twarzy. fajne uczucie, nic nie czuć ale oczywiście pełnowymiarowe opakowanie zamówie juz bezpośrednio ze strony edm.

Chciałabym sie tylko dowiedzieć jaka jest różnica w matowaniu pomiędzy wersją mat a intensive. teraz testuje intesive, ale wyczytałam tu jak jedna z dziewczyn pisała ze mat jednak bardziej matuje więc ona miesza intensive z mat. ktoś może ma porównanie? i czy jest duża różnica w kryciu pomiędzy nimi?
nińa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 00:15   #941
guniaaa
Wtajemniczenie

Ale jest wątek o kosmetykach Everyday Minerals i tam dziewczyny odpowiedzą
Stary 2010-02-05, 07:47   #942
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Ale jest wątek o kosmetykach Everyday Minerals i tam dziewczyny odpowiedzą
w pierwszym poście już jest nawet odpowiedź
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:05   #943
Anecka
Zakorzenienie

Dzis moje przed/po po bardzo dlugiej przerwie, ale cos aparat mi zżera kolory

Niestety nie zmiescilo mi sie juz na pierwszej fotce dopisanie czego uzylam wiec napiszę tu

Cera teraz mieszana/normalna.. (w zaleznosci od dnia) ale odwodniona (suche skorki). Ogolnie co bym teraz nie polozyla mineraly mi sie warzą.

Baza: Filtr lirene, ale malo go dalam.
Primer: Puder bambusowy ktory na wstepie pieknie mi podkreslil skórki, no ale co tam
Podklad: mieszanka pol na pol MCB 2.3 VV i LMC Cashmere Lumiere
Róż: Roxy chyba z Lure Beauty
Oczy: White Diamonds, Berry ktorego nie widac i Ultimate rockstar z Pure Luxe. Wszystkie polozone na sucho.
Aha.. pod oczy dalam troche korektora Salmon, ale w sumie ja cieni nie mam jako takich.
Usta: Tisane + Paparazzi Pink blyszczyk z Lumiere

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2010-02-05, 13:09   #944
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Anecka, pieknie Kazdą Twoja przemianą sie zachwycam Własnie mam zamiar zamowic próbki Lumiere i zrobic drugie podejscie
nefernefer35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 22:48   #945
guniaaa
Wtajemniczenie

Ale wypiękniałaś Cera Ci sie poprawiła,nie? Super,cienie piękne,w moim typie
Stary 2010-02-05, 22:51   #946
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Anecka ślicznie bardzo dziewczęco wyglądasz.

I masz niezwykle zgrabny nosek
Julianka_7oo7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 00:20   #947
Kornka
Rozeznanie

Uff,nie miałam czasu ostatnio na bieżąco śledzić uważnie i odpisywać ,zatem trochę się rozpiszę
evelinek_r - dziękuję za rady moja cera przez panią dermatolog (trzecią do której się udałam, a pierwszą która rzetelnie mnie zbadała porządnie) została zakwalifikowana do mieszano-tłustej aczkolwiek wg niej nietypowo rozpieszczonej strefie przetłuszczania a trądzik oceniła jako poważny, nie pospolity. To tak a propos p.bambusowego i ilości specyfików natomiast pewnie masz rację ,że za dużo tego,ale pocieszę Cię, że jak nie mam nic nowego na buzi to oszczędzam na ilości ostatnie kilka dni trochę jest lepiej i była tylko jedna warstwa podkładu i jedna wykańczająca pudrem tylko na czole i brodzie, więc nieźle bardzo Ci dziękuję za odpowiedź wyczerpującą
sylwia532 brwi dziękują
incorrect - ech z tym malowaniem,ja marzę by się tak nie przejmować i czasami trochę olać , już nie próbować tak maskować tych przebarwień,ale jak źle wyglądam ,to psychicznie czuję się źle (wiele osób niestety zwraca uwagę na moją cerę, poczynając od znajomych którzy przez "to" przechodzili 20 lat temu i muszą zawsze mi ględzić,wolę unikać) toteż wolę wstać pół h wcześniej i trochę pokombinować. Mam nowy patent tj mieszania sun+mint super na większe przebarwienia średnio-widoczne, te najgorsze traktuje samym mintem.
Nie warzy,ale tak jak mówiłam długo czekam aż mi się to "wchłonie" i zawsze po pierwszej warstwie wacikiem z wodą termalną wtedy ta 1-sza warstwa nie kryje już tak dobrze,dlatego druga jest już tylko ze względów czysto "maskujących" nakładana,bo buzia mniej więcej ujednolicona i się nie świeci.

nonka,opelka - bardzo podnosicie mnie na duchu dziękuję !
alkaxy - jak narazie tylko kot jest w polu rażenia, ale jej to raczej wszystko jedno czy jestem w ,czy bez make-up u to się nazywa miłość
magrat - bardzo chciałabym trochę pewniej zacząć się czuć,jakoś zaakceptować swój ryjek...ale nadal mam odruch uciekania wzrokiem i odsuwania się jak ktoś zbliży się na mniej niż pół metra do mnie ,mam wrażenie ,że obserwuje moje piękne przebarwienia głupia psychika, na pewno wszyscy nie mają nic innego do roboty
selene211 - w takim razie czuję się zaszczycona kciuki na pewno się przydadzą, bo walka nierówna
nińa - ja używałam matte i intensive, i dla mnie bez porównania bardziej kryjące jest intensive, bardziej jakby zwarte w konsystencji , natomiast matte jakieś bardziej pudrowe i sypkie, lepsze jako puder niż podkład,albo jak ktoś nie ma za dużo do ukrycia a jedynie świeci mu się buzia,to raczej super
Anecka,taki ciepły i świeży ten makijaż pięknie!
Kornka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 09:21   #948
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)

GG do Olencjaaa

Anecka piękna przemiana i do tego jak ślicznie pomalowane oczy

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 13:54   #949
asiulka123
Zakorzenienie

Hej, chciałam się przywitać bo od pewnego czasu obserwuję ten wątek i jestem zachwycona
zamierzam przerzucić się w niedługim czasie na minerały po tym jak ostatnio skóra dała mi popalić

Anecka, jestem pod wrażeniem tego, jak pięknie wyleczyłaś cerę zdradzisz jakich produktów to zasługa?

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:08   #950
Anecka
Zakorzenienie

Ups, wylalczylam watek Dziekuje wszystkim za komentarze

asiulka123:
miesieczna kuracja Curacne + do tego mialam jakis tonik z kwasem mlekowym
Nastepnie nic nie kladlam.. tylko mineraly

Julianka, dziekuje za komentarz Juz ktorys raz z kolei dotyczy on mojego nosa, ktorego ja defacto nie lubię

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2010-02-06, 14:23   #951
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
7.no i pianka do brwi
Kornko, o jakiej piance mowa? Bo brwi masz cudne.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 17:00   #952
Kornka
Rozeznanie

coldold ja mam jakąś najtańszą bezmarkową do włosów, nakładam takim sztywnym pędzelkiem już po cieniu na brwi i kredce/cieniu jasnym wzdłuż dolnej linii
Kornka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 01:16   #953
Nais
Wtajemniczenie

Anecka, wow!! Nie ma porównania, jeśli chodzi o twoją cerę z pierwszego postu tego wątku i teraz, wyglądasz świetnie i naprawdę gratuluję udanej kuracji
Masz ślicznie umalowane oczy, bardzo mi się podoba, jak wyglądasz

Nais jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 09:56   #954
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Anecka, wow!! Nie ma porównania, jeśli chodzi o twoją cerę z pierwszego postu tego wątku i teraz, wyglądasz świetnie i naprawdę gratuluję udanej kuracji
Masz ślicznie umalowane oczy, bardzo mi się podoba, jak wyglądasz
Dziekuje No wlasnie ja nie umiem malowac oczu chcialabym kiedys osiagnac taki efekt jak dziewczyny ze ciemnym cieniem nie robia sobie plamy na oku

No cera sie poprawila musze zrobic przed/po samej cerze

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2010-02-08, 13:24   #955
pati23
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziekuje No wlasnie ja nie umiem malowac oczu chcialabym kiedys osiagnac taki efekt jak dziewczyny ze ciemnym cieniem nie robia sobie plamy na oku

No cera sie poprawila musze zrobic przed/po samej cerze
Ja też ci muszę pogratulować ogrmnej poprawy cery i życze utrzymania się tej tendencji. Muszę przyznać, że mnie też się ogromnie poprawiła skóra i teraz żaluję, że nie mam zdjęć z gorszego okresu dla porównania (nie licząc zdjęć ostatniej wyspki... ble)
A jeżeli chodzi o malowanie oczu to ja uważam, że świetnie sobie radzisz i super dobierasz kolory. Naprawdę mi się bardzo podobają twoje makijaże
pati23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:50   #956
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Ja też ci muszę pogratulować ogrmnej poprawy cery i życze utrzymania się tej tendencji. Muszę przyznać, że mnie też się ogromnie poprawiła skóra i teraz żaluję, że nie mam zdjęć z gorszego okresu dla porównania (nie licząc zdjęć ostatniej wyspki... ble)
A jeżeli chodzi o malowanie oczu to ja uważam, że świetnie sobie radzisz i super dobierasz kolory. Naprawdę mi się bardzo podobają twoje makijaże
Właśnie to samo chciałam zauważyć, Anecko - masz świetnie dobrane kolory: błyszczyka, różu i do tego kolor makijażu oczu.
A cerę masz już tak ładną, że niewiele do ukrycia Ci zostało.
Stary 2010-02-08, 18:02   #957
pranie
Wtajemniczenie

Anecko, bardzo poprawila Ci sie cera. Popatrz na swoje zdjecia sprzed roku! Makijaz bardzo ladny, delikatny, fajne cienie. Tylko brwi bym przyczesala ale ja mam na tym punkcie obsesje
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 22:20   #958
Anecka
Zakorzenienie

Dziekuje dziewczyny Jak to milo wrocic po stresujacej pracy i czytac takie rzeczy! Na dodatek dalej nie mam paczki ze she space i sassy..

Tzn ja mam duzo do ukrcyia, moje makro nie robi takiego makro jakbym chciala mam naczynka, ale malo no i w ogole nierowny koloryt. O dziwo aparat zawsze mnie juz wygladza jak tego nie oczekuje

Co do brwii to mnie sie podobaja np. takie ciemne (moj wzor to Beata Chmielowska - Olech http://bi.gazeta.pl/im/2/6938/z6938502X.jpg ), ale raz jak bylam na pierwszym i ostatnim makijazu i babka mi zrobila takie brwii prawie, ale nie wyrywala bo nie strasznie mnie bolalo wiec zrezygnowalam.. no i kredka mi tam pomalowala, to myslalam ze to jakis żart! Pozniej to mi sie rozmazalo :/ I w ogole nienaturalnie to wygladalo.
Takze moze jak wymysla bezbolesne wyrywanie to sie skusze :P

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2010-02-09, 11:51   #959
sylwia532
Zakorzenienie

Anecko wielkie brawa dla Ciebie!!pięknie wszystko ukryte!!ale co najważniejsze cera przeszła niesamowitą przemiane na lepsze jestes wzorem i królową tego wątku
Stary 2010-02-09, 23:06   #960
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Anecka, ślicznie wyglądasz to Twoje kolorki

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości