Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-27, 20:12   #1261
Maliniarka
Zakorzenienie

Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Nie no ja na auto nie nastawiam, jak kupilam ten aparat to dluugi czas robil cudne zdjecia ale widac sie wysluzyl i ma mnie w
nic nie jest wieczne niestety
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:49   #1262
iwona200
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za komentarze teraz pomykam tylko w korektorze bo trochę się przeziębiłam, ale wczoraj cały dzień bez niczego na buzi
No walczę uporczywie, moje nowe odkrycie ,którego używałam wraz z mydełkiem Drula,oliwką ,bo niestety wszystko mi się szybko pokończyło jak wyjechałam . Jest to olejek - sama nie wiem czy to można w Polsce kupić ; ja zrobiłam zapas i stosuję na noc pod krem babydream wraz z HA. Mam dwa źródła, ale to to samo: fenugreek oil i zit fenu. Wygładza buzię i nie pozwala na przesuszenie, przynajmniej w duecie z HA
Mogłabys opisać swoją pielęgancję? Bo widzę ogromną poprawe u Ciebie, może mi tez będzie to dane... Masz skłonności do zapychania? Bo tak u mnie olej na cała noc na twarz nie za bardzo mi się widzi...

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2010-09-27 o 20:51
iwona200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 11:12   #1263
Kornka
Rozeznanie

Maliniarko no rewelacja!! Masz świetnie kolor podkłady dobrany tak btw, bardzo bardzo podoba mi się jak współgra z kolorem włosów i oczami. Świetnie oko zrobione, widać doświadczoną rękę I powiem Ci,że w minerałach wyglądasz dużo lepiej niż w tradycyjnej kolorówce, tj mówię o podkładzie etc! Bardzo bardzo bardzo mi się podoba, swoją drogą przed tragedii nie ma, ot rozdrapane ślady, ale zdaje się są na tyle płaskie, że można je z powodzeniem zakryć
iwona200 mnie w zasadzie oleje nie zapychają,próbowałam już marchewkowego,różanego, pichtowego (ten mi nie służył) no oczywiście oliwka hipp ale to inna bajka i teraz ten fenu zit. Oczywiście nigdy nie nakładam solo, zawsze z HA i kremem.
Kochana opisywałam już chyba ze 4 razy po kolei moją pielęgnację, na różnych "etapach" problemów z cerą - zerknij proszę wgłąb
Kornka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:55   #1264
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Maliniarko no rewelacja!! Masz świetnie kolor podkłady dobrany tak btw, bardzo bardzo podoba mi się jak współgra z kolorem włosów i oczami. Świetnie oko zrobione, widać doświadczoną rękę I powiem Ci,że w minerałach wyglądasz dużo lepiej niż w tradycyjnej kolorówce, tj mówię o podkładzie etc! Bardzo bardzo bardzo mi się podoba, swoją drogą przed tragedii nie ma, ot rozdrapane ślady, ale zdaje się są na tyle płaskie, że można je z powodzeniem zakryć
dziękuję cieszę się, że uważasz, że lepiej to wygląda niż zwykły podkład, bo jednak czas jaki zajmuje maskowanie minerałami jest jakieś 3 razy dłuższy od podkładu, którego dotychczas używałam potrzebuję mobilizacji minerałowej

Mój Pan Sylwestrowy też mówi, że w minerałkach lepiej, nawet jak jakąś bubę widać
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Stary 2010-09-28, 22:08   #1265
Callitus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Mogłabys opisać swoją pielęgancję? Bo widzę ogromną poprawe u Ciebie, może mi tez będzie to dane... Masz skłonności do zapychania? Bo tak u mnie olej na cała noc na twarz nie za bardzo mi się widzi...
Kornka kiedyś opisywała swoją pielęgnację.
Nie rozumiem pytania, czy ktoś ma skłonności do zapychania - każda cera jest przecież inna, a oleje to zbawienie dla wielu twarzy, nawilżają i natłuszczają, a nawet minerały przecież potrafią zapchać
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:20   #1266
Kornka
Rozeznanie

Callitus, no zgadzam się z Tobą,że trudno stwierdzić co kogo zapcha,bo każdy ma inną cerę ja generalnie jestem olejami zachwycona, bo naprawdę wygładzają buzię, nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam suche skórki.
Maliniarka, no przede wszystkim chodzi o to,by nie było widać tapety, a nie żeby wszystko pod nią ukryć,prawda? Mimo ,że nadal mam kilka przebarwień i czasami mnie wysypie, to słyszę dużo komplementów od facetów - że to dobrze,że jestem naturalna i nie poprawiam co pięć minut poziomu "napudrowania"
Kornka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:47   #1267
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Maliniarka, no przede wszystkim chodzi o to,by nie było widać tapety, a nie żeby wszystko pod nią ukryć,prawda? Mimo ,że nadal mam kilka przebarwień i czasami mnie wysypie, to słyszę dużo komplementów od facetów - że to dobrze,że jestem naturalna i nie poprawiam co pięć minut poziomu "napudrowania"
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Stary 2010-10-03, 09:27   #1268
Yasinisi
Zakorzenienie

Maliniarko powiem tylko... WOW !!!
Świetny makijaż..

Ja bawię się minerałkami od bardzo niedawna.. Nadal się uczę, eksperymentuję.. Mam nadzieję,że kiedyś będę umiała wykorzystać je równie dobrze jak Ty i wydobyć ze swojej twarzy to co najlepsze jednocześnie ukrywając jej wady
Yasinisi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 19:10   #1269
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Maliniarko powiem tylko... WOW !!!
Świetny makijaż..

Ja bawię się minerałkami od bardzo niedawna.. Nadal się uczę, eksperymentuję.. Mam nadzieję,że kiedyś będę umiała wykorzystać je równie dobrze jak Ty i wydobyć ze swojej twarzy to co najlepsze jednocześnie ukrywając jej wady
:x ale to był mój trzeci raz...chociaż nafal nie uważam, żebym je okiełznała...tak mi się dzisiaj nochal świecił
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Stary 2010-10-04, 19:40   #1270
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
:x ale to był mój trzeci raz...chociaż nafal nie uważam, żebym je okiełznała...tak mi się dzisiaj nochal świecił
Tym większe dowody uznania się należą..
Czyżby naturalny talent??

Ps. Ja już zaczynam widzieć poprawę stanu skóry a to dopiero 2 czy 3 tygodnie
Stary 2010-10-04, 19:54   #1271
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Tym większe dowody uznania się należą..
Czyżby naturalny talent??

Ps. Ja już zaczynam widzieć poprawę stanu skóry a to dopiero 2 czy 3 tygodnie
pokaż się
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Stary 2010-10-04, 20:52   #1272
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
pokaż się
Hehe.. Ja strasznie niefotogeniczna jestem..

Obiecuję wstawić zdjęcia "przed" i "po" jak tylko dojdzie do mnie paczuszka z różami, rozświetlaczami i jeszcze kilkoma rzeczami których mi brakowało w moich zbiorach..
Ocenicie wtedy nad czym powinnam popracować (bo na bank muszę się jeszcze sporo nauczyć jeśli o makijaż chodzi).
Stary 2010-10-06, 18:21   #1273
ksenka
Zadomowienie

Dziewczyny jestem pod wrazeniem wszych kamuflarzy mineralowych i slicznych buziekja od paru miesiecy tez jestem zarazona mineralkami ale narazie testowalam tylko EDM,
Cathy, mala kobietka, Isilindil, olkie macie takie piekne cery i tak slicznie wygladacie bez make upu ze wam strasznie zazdroszcze moze ja sie kiedys odwaze i tez wstawie moje fotki zobaczymy jak narazie bede podziwiac wasze makijazyki

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-10-06 o 18:23
ksenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 23:26   #1274
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem pod wrazeniem wszych kamuflarzy mineralowych i slicznych buziekja od paru miesiecy tez jestem zarazona mineralkami ale narazie testowalam tylko EDM,
Cathy, mala kobietka, Isilindil, olkie macie takie piekne cery i tak slicznie wygladacie bez make upu ze wam strasznie zazdroszcze moze ja sie kiedys odwaze i tez wstawie moje fotki zobaczymy jak narazie bede podziwiac wasze makijazyki
dziekuje pragne jednak zaznaczyc ze stan obecny zawdzieczam kuracji retinoidem wczesniej nie bylo tak kolorowo
Stary 2010-10-07, 07:42   #1275
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziekuje pragne jednak zaznaczyc ze stan obecny zawdzieczam kuracji retinoidem wczesniej nie bylo tak kolorowo
Ja teraz jestem w trakcie kuracji kwasami i mam mega wysyp na twarzy i dziewczyny jak wy ukrywacie te czerwone krostki bo ja jak naloze korektor to jest ok wszystko zakryte (mam korektor edm multi intensive i intensive medium i teraz zamowilam sunlight) ale jak poloze podklad to jednak troche sie sciera ten korektor nie caly ale jednak krostki przebijaja jak wy to tak pieknie zakrywacie???
Stary 2010-10-07, 10:00   #1276
avalonka
Raczkowanie

Cytat:
Ja teraz jestem w trakcie kuracji kwasami i mam mega wysyp na twarzy i dziewczyny jak wy ukrywacie te czerwone krostki bo ja jak naloze korektor to jest ok wszystko zakryte (mam korektor edm multi intensive i intensive medium i teraz zamowilam sunlight) ale jak poloze podklad to jednak troche sie sciera ten korektor nie caly ale jednak krostki przebijaja jak wy to tak pieknie zakrywacie???
najpierw podkład a potem korektor i będzie pięknie

avalonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:32   #1277
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
korektor na podklad jak jest zielony to pod podklad i dobrze jest nabrac korektora na pedzel i prysnac termalka albo hydrolatem bo wtedy jest trwalszy
Stary 2010-10-07, 13:36   #1278
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
może moje zestawienie komuś pomoże choć zapewne nie jest tak efektowne jak u Anecki
Jakie Ty masz piekne kocie oczy mmm i cere taka ladna, ogolnie slicznie

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
najpierw podkład a potem korektor i będzie pięknie
Cytat:
korektor na podklad jak jest zielony to pod podklad i dobrze jest nabrac korektora na pedzel i prysnac termalka albo hydrolatem bo wtedy jest trwalszy
A ja zawsze dawalam pod bo sie balam ze bedzie widac plamki bo jednak korektor nie jest w tym samym kolorze co podklad wiec nie bedzie to glupio wygladac? w sumie to musze sprobowac bo inaczej sie nie dowiem heh
Stary 2010-10-07, 15:28   #1279
capuccino
z innej bajki

Cytat:
A ja zawsze dawalam pod bo sie balam ze bedzie widac plamki bo jednak korektor nie jest w tym samym kolorze co podklad wiec nie bedzie to glupio wygladac? w sumie to musze sprobowac bo inaczej sie nie dowiem heh

To znajdź korektor w zbliżonym odcieniu Ja mam tak, że w niektórych miejscach korektor zawsze mam jaśniejszy, to wtedy lekko przejadę bronzerem (broda i nos). Osobiście żałuję, że tak późno zaczęłam stosować korektor mineralny. Używałam wcześniej minerałów, a korektora płynnego. Mineralnego używam od miesiąca. Kiedyś zniechęcił mnie EDM (dostałam próbkę w zamówieniach), więc nie spieszno mi było testować inne, bo myślałam, że inne też będą dawać taki efekt. Nie dość, że mineralne kryją lepiej, nic nie przebija, wygląda przeważnie naturalniej. Nic się nie "topi" i nie odsłania tego, co zakryliśmy. Czasem mam takie krostki, których praktycznie nie widać, ale wokół jest czerwony plac- jakby mnie facet zarostem podrapał np. Zwykły korektor (używałam Rimmel Recover) miał problem z przykryciem tego czerwonego miejsca, wszystko przebijało, a ja musiałam dać go dużo i zaczynał być wtedy widoczny. Później chodziłam taka "plamista"(z przebijającym różowym plackiem)... Wczoraj (po długiej "nieobceności":rolley es wyszło mi takie "zjawisko", dałam trochę korektora mineralnego i zaczerwienienie zakryte pięknie . Na dodatek dużo szybciej.
Zaczynam coraz bardziej nie lubić EDM, że tak mnie odstraszyło i przez niego czyniłam zło (używając zwyklego korektora)

Czasem z nudów przeglądam jeszcze raz stronki tego wątku, aby podziwiać te zmiany, makijaże...

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 17:14   #1280
ksenka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
To znajdź korektor w zbliżonym odcieniu Ja mam tak, że w niektórych miejscach korektor zawsze mam jaśniejszy, to wtedy lekko przejadę bronzerem (broda i nos). Osobiście żałuję, że tak późno zaczęłam stosować korektor mineralny. Używałam wcześniej minerałów, a korektora płynnego. Mineralnego używam od miesiąca. Kiedyś zniechęcił mnie EDM (dostałam próbkę w zamówieniach), więc nie spieszno mi było testować inne, bo myślałam, że inne też będą dawać taki efekt. Nie dość, że mineralne kryją lepiej, nic nie przebija, wygląda przeważnie naturalniej. Nic się nie "topi" i nie odsłania tego, co zakryliśmy. Czasem mam takie krostki, których praktycznie nie widać, ale wokół jest czerwony plac- jakby mnie facet zarostem podrapał np. Zwykły korektor (używałam Rimmel Recover) miał problem z przykryciem tego czerwonego miejsca, wszystko przebijało, a ja musiałam dać go dużo i zaczynał być wtedy widoczny. Później chodziłam taka "plamista"(z przebijającym różowym plackiem)... Wczoraj (po długiej "nieobceności":rolley es wyszło mi takie "zjawisko", dałam trochę korektora mineralnego i zaczerwienienie zakryte pięknie . Na dodatek dużo szybciej.
Zaczynam coraz bardziej nie lubić EDM, że tak mnie odstraszyło i przez niego czyniłam zło (używając zwyklego korektora)

Czasem z nudów przeglądam jeszcze raz stronki tego wątku, aby podziwiać te zmiany, makijaże...
Intensive medium nawet jest bardzo zblizony do mojej cery ale mialam go tylko probke i juz ledwo co go jest wiec na podkladzie niewiem czy jeszcze go sprawdze a narazie nie mam mozliwosci kupic biga ani sampla bo bigi sa na all po 49 zl:/ a samplow nie ma , a czego Cie EDM zniechecil??? i jakiego korektora uzywasz
Stary 2010-10-07, 17:27   #1281
capuccino
z innej bajki

Nie podobał mi się efekt jaki dawał, choć wiem, że wiele dziewczyn właśnie lubi korektory z EDM (i nawet po przetestowaniu wielu innych wraca do EDM). Teraz używam Lauress, ale czekam na próbki meow, bo lauress jest troszkę za jasny.

*
*

Stary 2010-10-07, 23:21   #1282
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Tak sobie przeglądam te Wasze metamorfozy... I powiem Wam, że wyglądacie jak z okładki! Wszystkie! Szkoda, że ja nie potrafię się tak pomalować I jeszcze wiele testów przede mną...
Stary 2010-10-09, 22:54   #1283
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

nie wiem juz gdzie wklejac foty bo sa 2 takie same watki wlasciwie wiec daje linka
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2348
Stary 2010-10-10, 15:56   #1284
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Olkie, a mogłabyś wstawić swoje zdjęcie bez makijażu?
Stary 2010-10-10, 15:58   #1285
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
nie wiem juz gdzie wklejac foty bo sa 2 takie same watki wlasciwie wiec daje linka
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2348
nie takie same w tym wklejamy też zdjęcie bez makijażu czyli przed a nie tylko po

Cytat:
Jakie Ty masz piekne kocie oczy mmm i cere taka ladna, ogolnie slicznie

dziękuję

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:43   #1286
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie takie same w tym wklejamy też zdjęcie bez makijażu czyli przed a nie tylko po

dziękuję
bylo z 3-4 strony temu

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Olkie, a mogłabyś wstawić swoje zdjęcie bez makijażu?
mimo wszytko jest to bardzo zblizony watek a wlasciwie ...taki sam bo na tamtym tez sa przed/ po fotki niestety dla mnie nie ma miedzy nimi roznicy i wydaje sie mi ze powinny byc polaczone

a moje foto bez jest kilka stron wczesniej a ze nic sie nie zmienilo w moich podkrazonych oczach ze nie chcialam kolejny raz zamieszczac tego samego

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-10-10 o 19:46
olkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:50   #1287
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Ja myślałam, że to jest w makijażu Śliczną masz cerę!
Stary 2010-10-19, 13:55   #1288
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Kurcze, chyba mi się wątki pomieszały i wstawiłam fotę przed i po na Makijażach...wybaczcie

Także wstawiam i tutaj...

Moj pierwszy cały mineralny makijaż (no oprócz tuszu i błystka)
dziewczyny z wątku makijażowego doradziły mi bardziej żółty podkład i chyba mają rację

- pixie cover de luxe calista 0
-pixie korektor zielony
-pixie korektor beżowy
-edm waffle cone na policzkach
-edm pearl pick me up na kościach policzkowych
-edm ethiopian na oczach
-tusz Bourjois
-błystek KOBO
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:23   #1289
capuccino
z innej bajki

Nie poznałabym, że masz makijaż- bardzo ładnie!

*
*

Stary 2010-10-19, 14:39   #1290
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Nie poznałabym, że masz makijaż- bardzo ładnie!
aparat trochę kolory przekłamuje, ale dzięki nawet sie sobie podobam z Pixie na buzi, tylko się świecić zaczęłam
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości