Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-17, 20:32   #271
DeadlySilence
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

No i ja jestem po rozjaśnianiu... moje naturalne odrosty chwyciły na biało,a reszta jest z lekka żółtawa,ale i tak jestem zadowolona z efektu... co prawda musiałam sporo obciąć włosy,bo się okazało,że rudy za choinkę się rozjaśnić nie chce... a ja nie chciałam już mieć nic do czynienia z rudościami ;p choć i tak jeszcze przebija pomarańcz,jednak nie jest tak źle bardziej wyglądam jakbym miała kurczaka na głowie ;p dzisiaj mam jednak zamiar zastosować płukankę 'srebrzyk',więc powinien kolor się trochę zmienić załączam jedno zdjęcie,co prawda nie jest rewelacyjne,nie zwracajcie uwagi na moją minę,niestety lepszego nie mam... boki są jaśniutkie,bo tu już odrastały moje włosy,reszta jest pomarańczowo-żółta :P choć efekt całkiem ciekawy za dwa tygodnie powtórka rozjaśniania,fryzjerka powiedziała,że wtedy już powinnam mieć białe

manhatan17 jakim dekoloryzatorem ściągałaś kolor? ja Renee Blanche,mój tato stwierdził,że moje włosy pachną jakby,cytuję 'stado psów nasrało mi na głowę' niestety nie wiem jak się pozbyć tego smrodu,trochę po rozjaśnianiu stał się mniej intensywny,ale nadal go czuć.. po samej dekoloryzacji przez tydzień włosy śmierdziały mi masakrycznie mimo,że codziennie je myłam po kilka razy,aby pozbyć się tego okropnego odoru. Nawet przy spłukiwaniu włosów nie mogłam wytrzymać,tak waliły mi niestety odżywki ani szampony też nie pomagały,także czekam na odpowiedzi kogoś,kto się pozbył tego niemiłego smrodku

Edytowane przez DeadlySilence
Czas edycji: 2010-04-29 o 23:16
DeadlySilence jest offline  
Stary 2010-04-17, 22:53   #272
201708220937
Konto usunięte

używałam prosalon chantal colorpeer.

zaczynam się dołowac ( włosy strasznie śmierdzą... kolor mi pociemniał... a taka byłam zadowolona z koloru zaraz po dekoloryzacji (((

czy ktoś jest w stanie odpowiedziec czy jezeli poddam sie ponownie deko i zastosuje ten oksydant (jak tylko dowiem sie co to jest O_o ...) to włosy nie beda ciemniec i stana sie takie jak odrazu po 1 deko??

i prosze doradzcie cos jak pozbyc sie tego "zapachu" z włosów? bo jest okropny...
201708220937 jest offline  
Stary 2010-04-18, 08:52   #273
pinacoladka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez manhatan17 Pokaż wiadomość
jak pozbyc sie tego "zapachu" z włosów?
ojj podbijam, w końcu to mnie też czeka- wolę być przygotowana

Cytat:
Napisane przez pinacoladka95 Pokaż wiadomość
Kobitki!
Zastanawiałam się właśnie, co mnie teraz czeka?
Opisywałam kiedyś moje nieudane farbowanie. No więc po wszystkim mam teraz włosy ciemno brązowe (prawie czarne), które pod słońce są czerwono-rude. Chcę mój brązik. Jako że boję się sama brać dekoloryzator, idę do fryzjera. Teraz pytanie, jak to będzie przebiegać? W sensie, że będę miała potem jakieś rudeniewiadomoco i na to kładziony brąz? I czy jest możliwość, że coś się może nie udać? (w sensie że nie, że włosy będą przesuszone, zniszczone czy coś. Tylko czy dekolor może nie ściągnąć tej farby? czy coś?)
Nadal czekam na odpowiedź Bo tu piszą, że dekolor ściąga cały barwnik z włosa (że są białe), tu zaś, że będą rude.... Więc jak mam się pozbyć tego rudego, skoro na zdekolororyzowaną marchewkę położą mi brąz, chwilę będzie dobrze a potem ten rudy znowu "wyjdzie"?

pinacoladka95 jest offline  
Stary 2010-04-18, 16:42   #274
ClassicCreature
Raczkowanie

Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Aha,i jeszcze mam do was pytanie. Włosy były farbowane tydzień temu ,i przed świętami idę do fryzjera w tą sobotę i co zrobić żeby włosy mi nie wypadły i nie zrobiła się z nich "guma" ? Dziękuję wszystkim za odpowiedź
ClassicCreature jest offline  
Stary 2010-04-18, 20:47   #275
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Hej dziewuszki
Dołączam się do wątku.. gdyż ponieważ iż mam pytanie..
Otóz.. w lipcu/sierpniu (nie pamiętam dokładnie) 2oo9 byłam na dekoloryzacji u fryzjerki. Robiła mi deko Renee Blanche i nie powiem bo z moich włosów, które przez dłuuuugi dłuuuugi czas (coś około 5 lat) farbowałam ciemnymi brązami bądź też zdarzyło się zafarbować granatową czernią (niby szamponem do 24 myć który się wcale nie zmył.. ), udało się po dwóch razach dojść do jakiegoś takiego rudawo-brązowego kolorku.. Miałam odrosty no i przy skórze włosy były jaśniejsze niż reszta więc spowrotem pofarbowałam się jakąś ciemną farbą.. No i tak się nią farbuję od jakiegoś września, może października..
Ostatnio farbowałam się bodajże na początku marca albo jakoś tak
I tu moje pytanie..
Który deko byłby najlepszy: ProSalon, Elgon, Colorpeel czy ponownie użyć Renne? jeśli już zdecydowałabym się na któryś z nich to o co chodzi później z tym oxydantem? On jest dołączony do zestawu do deko czy trzeba go kupić oddzielnie? Aha no i nie nappisałam najważniejszego, że chciałabym uzyskać kolor w ostateczności jasny brąz.. Myślicie że mi się to uda?? I jeśli już by się udało ściągnąć kolor to jaką farbę powinnam w końcu nałożyć, żeby otrzymać ten jasny brąz? Bo z tego co pamiętam jak czytałam tu na wątku to o 2-3 jaśniejszy, czyli wychodzi na to że coś w blondzie? dobrze zrozumiałam?
I jeszcze jedno moje pytanie.. Czy któras z dziewczyn, która już jest po deko mogłaby mi napisać skąd zamawiała? Czy ze sklepu internetowego danej firmy czy z jakichs innych stron?
Z góry dzięki za wszystkie udzielone odpowiedzi

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2010-04-18 o 20:50
onlyyhope88 jest offline  
Stary 2010-04-19, 09:05   #276
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Jak rozjaśnić rude włosy?

blond z załącznika to jasny blond złocisty, jeśli masz taki kolor, to jak jasne chciałabys uzyskac? Jesli to Twoje naturalne włosy, to trudno bedzie wyjsc z ciepłej palety, bo rude włosy mają duzo czerwonego pigmentu. Powinnaś się dlatego poruszac w swojej tonacji.

Możesz nałożyć farbę rozjasniająca, żeby uzyskac bardzo bardzo jasny, prawie złotobiały blond, albo farbe o ton jasniejszą z poziomu 10.

Jeśli mozesz, wklej zdjęcie włosów, jakie chciałabyś miec.
Stary 2010-04-19, 09:48   #277
DarkNoir
Zakorzenienie

GG do DarkNoir

Mam pytanie
Otóż ponad 2 tygodnie temu rozjaśniałam włosy z ciemnego brązu na taki karmelowy rudy.
Chciałam odżywić włosy po rozjaśnianiu, przed farbowaniem farbą.

I teraz mam pytanie. Przez te 2 tygodnie farbowałam szamponetkami Marion.
Kupiłam farbę Marion -Płomienna Iskra. I w ten weekend mam zamiar ją użyć.
I tu moje pytanie: ile czasu mam ja trzymać na włosach?

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-04-19, 17:24   #278
ClassicCreature
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki
Otóz.. w lipcu/sierpniu (nie pamiętam dokładnie) 2oo9 byłam na dekoloryzacji u fryzjerki. Robiła mi deko Renee Blanche i nie powiem bo z moich włosów, które przez dłuuuugi dłuuuugi czas (coś około 5 lat) farbowałam ciemnymi brązami bądź też zdarzyło się zafarbować granatową czernią (niby szamponem do 24 myć który się wcale nie zmył.. ), udało się po dwóch razach dojść do jakiegoś takiego rudawo-brązowego kolorku.. Miałam odrosty no i przy skórze włosy były jaśniejsze niż reszta więc spowrotem pofarbowałam się jakąś ciemną farbą.. No i tak się nią farbuję od jakiegoś września, może października..
I tu moje pytanie..
Który deko byłby najlepszy: ProSalon, Elgon, Colorpeel czy ponownie użyć Renne? jeśli już zdecydowałabym się na któryś z nich to o co chodzi później z tym oxydantem? On jest dołączony do zestawu do deko czy trzeba go kupić oddzielnie? Aha no i nie nappisałam najważniejszego, że chciałabym uzyskać kolor w ostateczności jasny brąz.. Myślicie że mi się to uda?? I jeśli już by się udało ściągnąć kolor to jaką farbę powinnam w końcu nałożyć, żeby otrzymać ten jasny brąz? Bo z tego co pamiętam jak czytałam tu na wątku to o 2-3 jaśniejszy, czyli wychodzi na to że coś w blondzie? dobrze zrozumiałam?
I jeszcze jedno moje pytanie.. Czy któras z dziewczyn, która już jest po deko mogłaby mi napisać skąd zamawiała? Czy ze sklepu internetowego danej firmy czy z jakichs innych stron?
Najlepiej,użyć dwa razy Prosalon color peel chantal . Ja mam po nim włosy jasny rudy z blondem (chodź po farbowaniu nałożyła mi koleżanka Palette super rozjaśniającą) Pozdrawiam i powodzenia
Stary 2010-04-19, 18:52   #279
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Hej dziewuszki
I tu moje pytanie..
dekoloryzator nie wymaga oksydantu- zestaw zawiera wszystko czego ci trzeba. ale ponieważ włosy lubią się po dekoloryzacji utleniać z powrotem, czyli bardzo często ciemnieją, to mozna je przepłukać po dekoloryzacji oksydantem- co zapobiega temu efektowi.
oczywiście nie musisz tego robić, a jak się zdecydujesz wybierz taki o niskim %(tak do 3%)- nie są drogie(zalezy od firmy)- kupisz bez trudu w każdym sklepie fryzjerskim(także internetowym).
co do farby- rzeczywiście musisz użyć jaśniejszej i w dodatku bardzo skrócić czas trzymania na włosach, bo nawet farba blond(oczywiście nie rozjaśniająca) może wyjść czarna.

a tutaj ja kupuję- bo mają tanie paczki pobraniowe(i nie muszę robić przelewów)
http://www.kosmetykifryzjerskie.skle...ow-2x100g.html
a tu masz oksydant
http://www.kosmetykifryzjerskie.skle...ne-1000ml.html
rapunzel8 jest offline  
Stary 2010-04-19, 20:37   #280
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
dekoloryzator nie wymaga oksydantu- zestaw zawiera wszystko czego ci trzeba. ale ponieważ włosy lubią się po dekoloryzacji utleniać z powrotem, czyli bardzo często ciemnieją, to mozna je przepłukać po dekoloryzacji oksydantem- co zapobiega temu efektowi.
oczywiście nie musisz tego robić, a jak się zdecydujesz wybierz taki o niskim %(tak do 3%)- nie są drogie(zalezy od firmy)- kupisz bez trudu w każdym sklepie fryzjerskim(także internetowym).
co do farby- rzeczywiście musisz użyć jaśniejszej i w dodatku bardzo skrócić czas trzymania na włosach, bo nawet farba blond(oczywiście nie rozjaśniająca) może wyjść czarna.

a tutaj ja kupuję- bo mają tanie paczki pobraniowe(i nie muszę robić przelewów)
http://www.kosmetykifryzjerskie.skle...ow-2x100g.html
a tu masz oksydant
http://www.kosmetykifryzjerskie.skle...ne-1000ml.html
Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź, pomoc i linki
Z tym oksydantem chodziło mi właśnie o to czy koniecznie muszę nim po deko przepłukać włosy, żeby mi nie ściemniały.. ale to daje 100% pewność że się spowrotem nie utlenią? I ile mniej musiałabym trzymać farbę na włosach? Pewnie musiałabym co jakiś czas sprawdzać jaki kolor się robi ale boję się że nie będę widziała (bo czasem udaje mi się oślepnąć )albo że nie równo mi chwyci farba... jakby się zdażyła taka sytuacja to jaki odstęp czasu musiałabym zrobić między jednym farbowaniem a drugim? i jak najlepiej nakładać deko? bo wiem że napewno odrosty mam troszkę jaśniejsze niż resztę włosów, bo strasznie szybko mi się z nich farba wypłukuje.. no i nie wiem czy mam nałożyć też na odrosty czy nie.. w sumie deko powinno ściągnąć kolor do mojego naturalnego koloru a nie do jaśniejszego, tak?
Aha i jeszcze mam pytanie.. Mam włosy tak do ramion i czy jeden zestaw ten po 100g wystarczy na moje wlosy? I czy dołączona jest do niego instrukcja w jakich proporcjach rozrabiać?
Przepraszam za tyle pytań, ale jestem laikiem w kombinowaniu ze swoimi wlosami.. jedyne co z nimi robię to farbuję na jeden i ten sam kolor
onlyyhope88 jest offline  
Stary 2010-04-19, 23:02   #281
201708220937
Konto usunięte

Cytat:
Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź, pomoc i linki
Z tym oksydantem chodziło mi właśnie o to czy koniecznie muszę nim po deko przepłukać włosy, żeby mi nie ściemniały.. ale to daje 100% pewność że się spowrotem nie utlenią? I ile mniej musiałabym trzymać farbę na włosach? Pewnie musiałabym co jakiś czas sprawdzać jaki kolor się robi ale boję się że nie będę widziała (bo czasem udaje mi się oślepnąć )albo że nie równo mi chwyci farba... jakby się zdażyła taka sytuacja to jaki odstęp czasu musiałabym zrobić między jednym farbowaniem a drugim? i jak najlepiej nakładać deko? bo wiem że napewno odrosty mam troszkę jaśniejsze niż resztę włosów, bo strasznie szybko mi się z nich farba wypłukuje.. no i nie wiem czy mam nałożyć też na odrosty czy nie.. w sumie deko powinno ściągnąć kolor do mojego naturalnego koloru a nie do jaśniejszego, tak?
Aha i jeszcze mam pytanie.. Mam włosy tak do ramion i czy jeden zestaw ten po 100g wystarczy na moje wlosy? I czy dołączona jest do niego instrukcja w jakich proporcjach rozrabiać?
Przepraszam za tyle pytań, ale jestem laikiem w kombinowaniu ze swoimi wlosami.. jedyne co z nimi robię to farbuję na jeden i ten sam kolor
mam włosy wystiopniowane z czego najdłuższe sięgają grubo za łpatki i jeden zestaw prosalon wystarczył mi na włosy. nawet doszłam do wniosku ze było go odrobine za duzo. jakie masz włosy? jezeli dosc cienkie i siegaja do ramion to na poczatek próbuj użyc tylko połowy opakowania. gdyby cos nierówno chwyciło zawsze bedziesz mogła nałozyc 2 raz. pozdrawiam
Stary 2010-04-19, 23:49   #282
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Cytat:
Napisane przez manhatan17 Pokaż wiadomość
mam włosy wystiopniowane z czego najdłuższe sięgają grubo za łpatki i jeden zestaw prosalon wystarczył mi na włosy. nawet doszłam do wniosku ze było go odrobine za duzo. jakie masz włosy? jezeli dosc cienkie i siegaja do ramion to na poczatek próbuj użyc tylko połowy opakowania. gdyby cos nierówno chwyciło zawsze bedziesz mogła nałozyc 2 raz. pozdrawiam
Hmm moje włosy są raczej cienkie, ale mocno kręcone i do tego puszące się ale skoro Tobie starczylo na takie dlugie wlosy to i mi pewnie wystarczy

a jeszcze pytanko.. skoro mam krecone to lepiej je rozczesac, ewentualnie nakładać na wyprostowane (zeby bylo latwiej) czy na normalnie skręconych? i czy lepiej zeby wlosy byly po umyciu i wychnieciu czy lepiej tak jak farbe na lekko przybrudzone juz?
no i pytanie z mojego poprzedniego posta - jak nakladac na odrosty czy nie?
Dzieki jeszcze raz wszystkim Wam za odpowiedzi
onlyyhope88 jest offline  
Stary 2010-04-20, 05:01   #283
milusiaam
Wtajemniczenie

Najlepiej nakladac tak
srodek wlosów góra (bez odrostów) i dol na odrosty nie nakladamy bo nic to nie da

Jesli po uzyciu dekoloryzatora nakladasz farbe nie musisz uzywac oxydantu...zreszya oxydant nie zapobiega daleszemu procesowi dekoloryzacji z tego co ja wiem ale moze mało wiem Za to moze ci pokazac w ktorym miejscu sie wlosy nie zdekoloryzawały.poniwaz wlosy w tych miejsach zrobia sie odrazu ciemniejsze a nie dopiero po jakims czasie
co do prostowania wlosow nie wiem jak ci jest wygodniej chyba wygodniej na proste wlosy.Wlosy nie musza byc umyte
milusiaam jest offline  
Stary 2010-04-20, 17:44   #284
ClassicCreature
Raczkowanie

Jestem,właśnie po wizycie u fryzjera ,i włosy wyszły mi niemal że białe tyle,że końcówki są ciemniejsze (Ciemny blond) . Jak,rozjaśnić te końce ?
Stary 2010-04-21, 16:44   #285
babelkolek
Przyczajenie

Dot.: Jak rozjaśnić rude włosy?

Chchiałabym uzyskać kolor blond piaskowy, coś takiego
http://s2.alejka.pl/i2/p/08/31/d58592c345d94_0_b.jpg lecz nie wiem, czy własnie na moich włosach moge taki kolor uzyskac.
babelkolek jest offline  
Stary 2010-04-22, 15:17   #286
ClassicCreature
Raczkowanie

Poradzicie coś na te końcówki ? Ponieważ mam włosy platynowe a końce są ciemny blond . Rozjaśniać jeszcze raz za miesiąc same końce ?
Stary 2010-04-23, 15:00   #287
onlyyhope88
Zadomowienie

GG do onlyyhope88

Dziewczyny a ja mam jeszcze jedno pytanie.. bo znalazlam gdzies napisane, ze po deko Prosalon Chantal Colorpeel trzeba umyć głowę szaponem o neutralnym pH.. Jakim najlepiej? Czy takie dla dzieci mają neutralne pH? Pytanie może i głupie ale naprawdę nie wiem

EDIT:Jak zamówić z tej stronki cokolwiek https://kosmetykifryzjerskie.sklepna5.pl/kasa.php?? bo co się zaloguję i chcę dodać do koszyka to wyskakuje mi ponownie "prosimy się zalogować"..

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2010-04-23 o 15:03
onlyyhope88 jest offline  
Stary 2010-04-25, 11:57   #288
olcia lolcia
Raczkowanie

Hey!
Moja historia:
-włosy jasny blond farbowane Palette czystą platyną pod spodem czarne,farbowane ciemnymi brązami i to przez jakieś 2 lata (zdjęcie nr 1)
-zachciało mi się jasnego brązu a fryzjerka pofarbowała na taki jak na zdjęciu nr 2 i takie włosy miałam ponad pół roku(2-3razy odrosty kremem koloryzującym Garnier color&shine jasny brąz)
-i z takiego koloru zeszłam do takiej tęczy jak na zdjęciach nr.3,tzn.dekoloryzacja L'orealem na to farba koloryzująco-rozjaśniająca Voila Intercosmo 11.10 bardzo jasny popielaty extra blond,w efekcie wyszło że na górze nawet ładny słoneczny blond,a końcówki(już trochę ścięłam)złapały na blond bo były wcześniej farbowane tą czystą platyną,a pod spodem ciemniejsze a więc pare dni temu te pod spodem farbnęłam Garnierem Superrozjaśniającym EO ale słabo się spisał.

Pytanie do Was Kochane co teraz zrobić??chciałabym mieć jednolity jasny zimny odcień blondu...Palette niszczy mocno włosy a więc odpadaCzytałam na wątku "najlepsze farby blond" że dziewczyny chwalą Wellaton 12/1 i Garnier Nutrisse 111.Prosze doradźcie coś
olcia lolcia jest offline  
Stary 2010-04-25, 13:32   #289
201708220937
Konto usunięte

niestety problem z brzydko pachnącymi włosami po deko nie rozwiązał się jeszcze ( znajoma fryzjerka powiedziała ze trzeba czekac bo szampony i maseczki nic nie dadzą ;/ ... z racji tego ze nie moge wytrzymac juz z tym zapachem (nawet sciełam włosy z długich za łopatki do "bob'a") postanowiłam napisac maila do producenta z zapytaniem czym zniwelowac ten "zapach". jezeli tylko mi odpiszą wkleje ich ewentualne wskazówki aby inne Wizazanki tez miały pozytek z tego.

jezeli któras z Was w jakis sposób pozbyła się tego zapaszku to prosze o odzew. pozdrawiam
Stary 2010-04-25, 14:07   #290
buchacz93
Raczkowanie

Polecam rozjasniacz Deli 6tonowy z ceramidami za jedyne 6,99 zł w rossmanie!
Mam ciemny braz włosy i sobie chcialam spórbowac cyz mi rozjasni włosy wiec pomalowalam sobie spod..jakby co to tego nie widac...;p
I coo? wyszły mi na odrostach nieco jasniejszych miodowy blondzik a reszta zrobila sie bursztynowa na szczescie to tylko spod nie widac nie bd chodzic w kucyku
Zero siana!! po prostu super polecam
za 2 tyg cale włosy pomaluje pewnie odrosty bd miala miodowy blondzik a potem drugi raz na konce bo slabo jak juz mowilam zlapalo i na to jakis popielaty nblondzik
Polecam raz jeszcze
buchacz93 jest offline  
Stary 2010-04-25, 14:43   #291
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92

Nie polecam zadnych rozjaśniaczy sklepowych niszczą włosy . Warto iść kupić do hurtowni profesjonalne produkty. NAwet taniej was to wyjdzie kochane teraz są takie farby że nie niszczą włosków tak jak i z CHI .. Renee Blanche i farba i dekoloryzator świetne nie niszczą włosków. Jednak musicie pamiętać że po dekoloryzacji nie można bezporednio farbować włosów. Muszą do siebie dojść. Inaczej kolor nie łapie!! WIem z doświadczenia. Miałam nie zniszczone włoski bo dekoloryzatorze z Renee i nałożyłam farbe z Renee którą też wcześniej byłam zachwycona kolo 9.03DS . w rezultacie miał wyjść kolor miodowy wyszedł ciemny brąz. a zeszłam z czarnego na mleczną czekolade na poziomie 7. czyli średni blond. także weźcie to pod uwagę i przeczytajcie opinie innych
barbieii92 jest offline  
Stary 2010-04-25, 17:00   #292
mysia m
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olcia lolcia Pokaż wiadomość
Hey!
Moja historia:
-włosy jasny blond farbowane Palette czystą platyną pod spodem czarne,farbowane ciemnymi brązami i to przez jakieś 2 lata (zdjęcie nr 1)
-zachciało mi się jasnego brązu a fryzjerka pofarbowała na taki jak na zdjęciu nr 2 i takie włosy miałam ponad pół roku(2-3razy odrosty kremem koloryzującym Garnier color&shine jasny brąz)
-i z takiego koloru zeszłam do takiej tęczy jak na zdjęciach nr.3,tzn.dekoloryzacja L'orealem na to farba koloryzująco-rozjaśniająca Voila Intercosmo 11.10 bardzo jasny popielaty extra blond,w efekcie wyszło że na górze nawet ładny słoneczny blond,a końcówki(już trochę ścięłam)złapały na blond bo były wcześniej farbowane tą czystą platyną,a pod spodem ciemniejsze a więc pare dni temu te pod spodem farbnęłam Garnierem Superrozjaśniającym EO ale słabo się spisał.

Pytanie do Was Kochane co teraz zrobić??chciałabym mieć jednolity jasny zimny odcień blondu...Palette niszczy mocno włosy a więc odpadaCzytałam na wątku "najlepsze farby blond" że dziewczyny chwalą Wellaton 12/1 i Garnier Nutrisse 111.Prosze doradźcie coś
no mnie się bardzo podoba. Piękny blond Ci wyszedł. Gratulacje!

ja stawiam na wellaton12/1, choc ostrożnie. Radziłabym Ci go zmieszac z 12 pół na pół, zeby za szaro nie wyszło. Garnier wychodzi mocno szaro. Natomiast pamietaj, ze 12 to bardzo bardzo jasny blond platynowy a nie jasny blond. Blond, który Ci wyszedł to juz poziom 10, a wiec w wielu numeracjach superjasny.
Stary 2010-04-25, 17:31   #293
olcia lolcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no mnie się bardzo podoba. Piękny blond Ci wyszedł. Gratulacje!

ja stawiam na wellaton12/1, choc ostrożnie. Radziłabym Ci go zmieszac z 12 pół na pół, zeby za szaro nie wyszło. Garnier wychodzi mocno szaro. Natomiast pamietaj, ze 12 to bardzo bardzo jasny blond platynowy a nie jasny blond. Blond, który Ci wyszedł to juz poziom 10, a wiec w wielu numeracjach superjasny.
Właśnie boje się o te końcówki jakby z górnej partii włosów bo one już są jasne i najwięcej przeszły ale ta reszta słoneczny blond na górze a na dole taki jasny rudy,no widać na zdjęciach....
włosy mam długie a więc i tak 2 farby bd musiała kupić,także mogę zmieszać ta 12/0 i 12/1 i najpierw na dól póżniej na górę i na odrosty na koniec,bo są też takie jaśniejsze(?)-mam nadzieje że nie wyjdą jakiś fioletowe,bo będzie płacz
A może jakaś dziewczyna miała podobną sytuację i jeszcze coś doradzi??
olcia lolcia jest offline  
Stary 2010-04-25, 18:07   #294
mysia m
Zakorzenienie

lolcia olcia mnie się w ogóle wydaje, ze dalsze rozjasnianie tego na razie nie ma sensu. Wystarczy nałozyc cos na poziomie 9/10 np wellaton 10 zmieszany np z 12/1. Fioletowe nie wyjdą, bo to nie odcien księzycowy typu delia. Belle color o ile mi wiadomo wychodzi liliowo a delia niebieskawa nawet, ale wellaton podobno ładnie wyszarza. Natomiast warto wymieszac, zeby na rozjasnionych włosach nie wyszedł brudnawy kolor.
Stary 2010-04-25, 22:38   #295
201708220937
Konto usunięte

czy znacie produkt garnier decolore?

będąc dzis przypadkiem w małym sklepie natknełam się na ten produkt. czy jest to typowy dekoloryzator czy rozjasniacz? niestety wszystkie informacje na opakowaniu były chyba w języku włoskim albo hiszpanskim. zdziwiło mnie to. a poniewaz rozwazam juz nawet zastosowanie rozjasniacza aby zejsc z resztek czerni na brązik, biore pod uwage ten produkt.

licze ze zastosowanie go pozqwoliłoby rowniez zniwelowac brzydki zaoach po deko chantal prosalon.

będe wdzieczna za wszelkie odpowiedzi.
Stary 2010-04-26, 14:15   #296
mojito18
Raczkowanie

hej dziewczyny. trafiłam do dobrego wątku, jednak nie moge sobie pozwolic na przeczytanie wszystkich postów a chciałabym uzyskac odpowiedz na moje pytanko: czy jest możliwe zrobienie sobie samemu dekoloryzacji w domu czy ten zabieg wykonuje sie wyłącznie pod okiem doswiadczonego fryzjera? a jesli można w domku to gdzie kupić taki preparat (patrzyłam w rossmanie i drogeriach natura ale nie ma) a za bardzo nie wiem gdzie jeszcze można go dostać? I jeśli ewentualnie wiecie ile to może kosztować to chętnie się dowiem ( ile u fryzjera a ile sam preparat).
z góry dziękuję za odpowiedzi

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

i jeszcze jedno pytanko (nie linczujcie, naprwde tego nie wiem) czy jesli uzyje dekoloryzatora to zejdzie mi farba i wroce do naturalnego koloru czy ten preparat rozjaśni tylko kolor farby dzięki czemu włosy będą jaśniejsze niż dotychczas?
mojito18 jest offline  
Stary 2010-04-26, 14:58   #297
Agatau88
Zakorzenienie

Dekoloryzacje mozesz przeprowadzic sama w domu. Preparat np Chantal mozesz kupic na Allegro za okolo 30zl. U fryzjera koszt zrożnicowany. Instrukcja obsługi jest zawsze dolaczona do preparatu.

A z tym sciaganiem koloru to sama nie wiem - zazwyczaj Dziewczynom wychodza rude, mimo ze powinien sciagac kolor do naturalnego
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-04-26, 17:10   #298
mojito18
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dekoloryzacje mozesz przeprowadzic sama w domu. Preparat np Chantal mozesz kupic na Allegro za okolo 30zl. U fryzjera koszt zrożnicowany. Instrukcja obsługi jest zawsze dolaczona do preparatu.

A z tym sciaganiem koloru to sama nie wiem - zazwyczaj Dziewczynom wychodza rude, mimo ze powinien sciagac kolor do naturalnego
thx za odp, właśnie tego się boję ze wyjdą rude teraz mam ufarbowane na ciemny brąz ale chciałabym już wrócić do swojego naturalnie jasnego brązu. Przy dekoloryzacji u fryzjera tez jest ryzyko "rudego efektu koncowego"?
mojito18 jest offline  
Stary 2010-04-27, 06:14   #299
milusiaam
Wtajemniczenie

Tak tez jest takie ryzyko
Kolor jaki uzyskasz na włosach zalezy od tego ile razy nakładałaś na wlosy farbe jesli raz moze sciagnac ci do naturalnego...jesli np 10 nie wyjdzie twoj naturalny kolor
milusiaam jest offline  
Stary 2010-04-27, 09:15   #300
Agatau88
Zakorzenienie

Ja nie pamietam swojego koloru wiec mi na pewno wyjdzie rudy.
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości