Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-01, 15:13   #3031
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

tak. najlepiej tylko na ciepłe części włosów a na koniec na 10 min malaksuj całe włosy
Stary 2012-01-02, 01:45   #3032
CryBebe
Raczkowanie

Tak zrobiłam polecam te farbe, ładnie stonowało kolor. Trochę przyciemniła ale pewnie się to wypłucze. Teraz muszę za jakiś czas zrobić odrosty, czubek głowy jest troche jaśniejszy więc spróbuję to wyrównać farbą 7.1 z loreala.
CryBebe jest offline  
Stary 2012-01-02, 18:27   #3033
fryz5
Zakorzenienie

uwazaj, masz na mysli Islande z recitala? wychodzi ciemno dość, jak brąz
Stary 2012-01-03, 10:37   #3034
Dori218
Raczkowanie

GG do Dori218

witam... włosy wczesniej farbowane na czarny (krótkie) juz sciete teraz na odcienie czerwoneo i dosc dlugo trzymane ponad godzine.. potrzebuje sciagnac kolor na jasniejszy cos brazik jasny... mam rozjaśniacz leo silver... jakich proporcji uzyc szamponu rozjasniacza wody ? wiem ze fryz5 podawał proporcje ale nie moge tego znalezc prosze o pomoc dziekiiii

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080531580117.html (ślub)

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200804064662.html (Bartuś)
Dori218 jest offline  
Stary 2012-01-03, 14:39   #3035
CryBebe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
uwazaj, masz na mysli Islande z recitala? wychodzi ciemno dość, jak brąz
Tak, mam te farbe na myśli domyślam się, że wyjdzie ciemniej. Ja mam właśnie brąz więc na takim efekcie by mi zależało, żeby odrosty były zrównane z resztą włosów bo w tym momencie mam na czubku głowy jaśniejszy kolor niż na końcach. Nakładała bym te farbe na odrosty i górne partie włosów a potem tylko przed spłukaniem rozmazała na reszcie, czyli odwrotnie niż poprzednio mam tylko nadzieje, że ta farba faktycznie wychodzi chłodno jak wynika z numeracji.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Dori218 Pokaż wiadomość
witam... włosy wczesniej farbowane na czarny (krótkie) juz sciete teraz na odcienie czerwoneo i dosc dlugo trzymane ponad godzine.. potrzebuje sciagnac kolor na jasniejszy cos brazik jasny... mam rozjaśniacz leo silver... jakich proporcji uzyc szamponu rozjasniacza wody ? wiem ze fryz5 podawał proporcje ale nie moge tego znalezc prosze o pomoc dziekiiii
Z tego co pamiętam, t tam było 1;1;1.5 czyli łyżka proszku rozjaśniającego, łyżka szamponu i 1.5 łyżki emulsji rozjaśniającej, chyba tak.
CryBebe jest offline  
Stary 2012-01-03, 20:36   #3036
fryz5
Zakorzenienie

dori proporcje rozjaśniacza z wodą? od 1:1,5 do 1:2, to nie ma większego znaczenia przy rozjaśniaczu.

crybebe ja bym rozmazał na hm. 1-2 min bo szybko moze złapać i cała wyjdziesz nie daj boze brązowa
Stary 2012-01-04, 21:33   #3037
Dori218
Raczkowanie

GG do Dori218

obojetnie tam coś podawałeś wczesniej ta proporcje z szamponem ogólnie do dekoloryzacji.. potrzebuje sciagnac z grubych włosów farbowane na odcienie czerwonego wczesniej jakies czarne paletty :/ ale to juz ścięte teraz to wellatonami lub londa robione

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080531580117.html (ślub)

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200804064662.html (Bartuś)
Dori218 jest offline  
Stary 2012-01-05, 18:58   #3038
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Więc tak, znów rozjaśniałam przed świętami przez kąpiel włoski i ten ogień musiałam ugasić Londa tym razem złapała tak sobie, ale pełny murowany sukces po joannie gołebi popiel. Tylko co z tego jak je musze atakować 9%. I ten śliczny naturalny mysi blond znów wymywa się prawie całkowicie do 5 myć. Jak utrzymać kolor??? może jakąś niezmywalna farbka? Bo co z tego, że ich nie rozjaśnię rozjaśniaczem jak powinnam je co 2 tyg. traktować mocną farbą bo bardzo żółkną, rudzieją

a może rzeczywiście je rozjasnić rozjaśniaczem do białości (a nie jak przez kąpiel do żółtych) i wówczas nie będzie takiego kłopotu?

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2012-01-05 o 19:02
atoja jest offline  
Stary 2012-01-05, 20:00   #3039
fryz5
Zakorzenienie

hm to moze zapigmentuj je poziomem 8 i nałóz popiel.

a teraz jak wygląda kolor? pokażesz?
Stary 2012-01-06, 21:52   #3040
atkka
Raczkowanie

Mam do Was prosbe o rade. Moje wlosy wygladaja teraz tak jak na fotce, chcialabym je zdekoloryzowac color peelem, bo sa juz bardzo zniszczone po wczesniejszych szalenstwach (rozjasniane w czerwcu, kondycja wlosow bardzo ucierpiala wtedy) Od polowy wlosow mam troche "wate", czesc sie ukruszyla, a te ktore zostaly sa powywijane na wszystkie strony. Planuje encanto, zeby jakos przeczekac do czasu, az bede mogla je obciac. Zasatanawiam sie na kwestia techniczna, czy jesli po nalozeniu color peela wlosy nie sciemnieja w ciagu kilku dni, to pozniej moge je farbowac na dowolny kolor, czy nadal trzymac sie zasady trzy tony nizej? Chodzi mi wlasnie o farbowanie po odczekaniu powiedzmy tygodnia, dwoch i kilku myciach w tym czasie. Druga sprawa jest taka, ze doczytalam sie, ze wlosy ciemnieja dlatego, ze nie wszytskie pigmenty zostaly usuniete i trzeba zabieg przeprowadzac, az proba z woda w kremie 3% da efekt braku ciemnienia. raobil ktos ta probe? Zastanawiam sie rowniez, jaka farba uzyskam (po wszystkim) jakies kolory z palety, ktora mi sie podoba (dosc naturalny jasny braz, moze wchodzic w zloty, zolty, byle nic z czerwieni). pewnie jakas fryzjerska zastosuje (gl. dlatego, ze nie chce katowac wlosow silna woda), i bz pigmentacji sie nie obejdzie, bo juz teraz slabo lapia kolor, ale z jakiego poziomu, ja bym wziela 6...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01472 kopia.jpg (73,6 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-01-06 o 21:57 Powód: byk :)
atkka jest offline  
Stary 2012-01-07, 00:25   #3041
CryBebe
Raczkowanie

Ale po co chcesz sciągać kolor z tych włosów, żeby potem nałożyć ciemniejszy kolor na poziomie 6?
Ja bym nic nie robiła z tak osłabionymi włosami poza odżywianiem bo nie ma sensu ich katować nawet dekoloryzacja, ktora też ci tylko podsuszy nie potrzebnie a na tym pewnie nie zakończysz.
CryBebe jest offline  
Stary 2012-01-07, 09:55   #3042
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Ale po co chcesz sciągać kolor z tych włosów, żeby potem nałożyć ciemniejszy kolor na poziomie 6?
Ja bym nic nie robiła z tak osłabionymi włosami poza odżywianiem bo nie ma sensu ich katować nawet dekoloryzacja, ktora też ci tylko podsuszy nie potrzebnie a na tym pewnie nie zakończysz.
dokładnie jestem tego samego zdania.

atkka masz poziom 6 czyli ciemny blond. więc trudno przewidzieć jak dla Ciebie wygląda jasny brąz.

ponoć samo encanto lekko rozjasnia .

jeżeli juz musisz je dekoloryzowac, pokaz na zdjęciu, jakiego koloru oczekujesz. na po dekoloryzacji, alby nie ściemniały, myłem porządnie szamponem z sodą, potem maska zakwaszająca lub sok z cytryny.
nastepnego dnia lub za dwa dni robiłem probę na pasemku.

dobrze sprawdzają się odcienie rozjasniające.

mogłabyś zrobić farbą rozjaśniającą, jakims bardzo jasnym blondem , aby nie ściemniały i nałozyc docelowy kolor na to
Stary 2012-01-07, 12:33   #3043
atkka
Raczkowanie

dzieki ja nie chce zmieniac nawet tak bardzo tonu wlosow, co odcien. zalezy mi, zeby mialy taki podobny odcien jak zaznaczylam na fotkach (teraz maja taki pod swiatlo). chce, zeby byly mega brazowe albo bardzo naturalne (co jest raczej nieosiagalne, bo bardzo ,wylazi mi czerwony pigment, gdy je ufarbuje, chyba taki typ wlosa). To co, mowicie, zeby nie dekoloryzowac? To co na nie polozyc? Ze sklepowych najlepiej sie trzyma i najbardziej zimna jest palette ciemny blond (natural colors czy cos takiego, w zielonym opakowaniu) i dobrze trzyma, a teraz to dla mnie istotne. A jesli chodzi o fryzjerskie to myslalam o kupnie jakiegos koloru z nartury wlasnie poziomu 6 i do tego troche zielonego tonera, zeby ta czerwien zniwelowac. mialam taki ladny kolor juz, a zachcialo mi sie smakowitego kasztanu loreala, te farby sa takie koszmarne z tym, ze wychodza czarno-czerwone i dobrze o tym wiedzialam, a jednak zrobilam Mnie sie cale zycie wydaje, ze mam czarne wlosy hahaha to juz jakies zboczenie, patrze na siebie w lustrze i widze czarne wlosy, a jak ogladam swoje zdjecia, to widze ze jednak sa brazowe... dziwne. Niemniej jednak musze nadac im jakis lepszy odcien.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01482 kopia.jpg (30,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01483 kopia.jpg (31,6 KB, 23 załadowań)
atkka jest offline  
Stary 2012-01-07, 12:43   #3044
fryz5
Zakorzenienie

czyli chcesz to schłodzić jedynie? to kup matrixa i zmieszaj z ciepłą wodą , nalóz na wlosy on słuzy do modyfikacji koloru potem kup farbę 7 i mix zielony i tym zrób
Stary 2012-01-07, 14:27   #3045
CryBebe
Raczkowanie

Czarnych włosów to nie masz na pewno mało tego, masz równomierny kolor na całej długości więc masz ułatwioną sprawę. Tak jak ci radzi Fryz, zmieniaj odcień mixtonami, ale nie rob dekoloryzacji bo tylko pogorszysz kondycję włosów.
CryBebe jest offline  
Stary 2012-01-08, 12:17   #3046
CryBebe
Raczkowanie

Mi niestety ten szary 0.1 wypłukał się w tempie ekspresowym już nie wiem czy jest po nim jeszcze jakiś ślad w każdym bądź razie teraz moje włosy wyglądają jak w załącznikach i nie wiem już co robić bo w sumie nie przeszkadza mi ten kolor jakoś bardzo i mam wrażenie, że czego bym nie położyła to pewnie i tak się będzie na ten miedziany wypłukiwać.
Może jak będę miała już mój odrost dość spory to pójdę do fryzjera i poprosze o wyrównanie z naturalnymi

Acha zdjęcia są robione w świetle pół naturalnym bo przy oknie ale zapaliłam też sztuczne bo niestety jest zbyt ciemno, ogólnie kolor jest chyba dobrze oddany.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7653.jpg (73,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7654.jpg (69,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7655.jpg (75,8 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez CryBebe
Czas edycji: 2012-01-08 o 12:20
CryBebe jest offline  
Stary 2012-01-09, 12:50   #3047
majka24
Raczkowanie

fryz5 czy mógłbyś mi poradzić jak mam uzyskać taki odcień włosów?
moje włosy teraz są ciemnobrązowe czytaj czarne farbowane kilka lat ciemnym brązem albo czarną farbą-firmy różne
naturalny odcień to ciemny brąz, farbowane były z powodu siwych włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg max_05_PNT_CE_Brazy_modelka_43eb0c7e1bce4_b42b4e45.jpg (58,6 KB, 26 załadowań)
majka24 jest offline  
Stary 2012-01-09, 18:23   #3048
fryz5
Zakorzenienie

dobrze, że kolor na zdjęciu jest ciepły, łatwiej będzie, najpierw dekoloryzacja chantalem lub renee blanche. nastepnie porządnie wypłukanie go włosow aby nie ciemniały (to trudna czynność) daj im pare dni i walnij rozjaśniacz z wodą 6% vincent ledier zielony. na uzyskany kolor połóz farbę 7
Stary 2012-01-10, 10:56   #3049
milmaj
Przyczajenie

Cześć. Ja także chcę zmienić kolor na jaśniejszy-mam teraz czarny wella farba, wcześniej były różne brązy(wella i ta nieszczęsna palette) ogólnie farbuję od jakiś 10 lat. Pytałam 3 fryzjerek o dekoloryzację ale niestety mieszkam w małej mieścinie i powiedziały mi ze to tylko na własną odpowiedzialność mi zrobią a jedna to nawet nie dekolor tylko rozjaśniacz mi chce nałożyć Kolejna stwierdziła, że to tylko mogę osiągnąć poprzez pasemka-jaśniejszy brąz i za jakiś czas znowu poprawka. Powiem wam, ze jednej osobie tak zrobiono i wygląda super-schodziła z czarnych, a teraz jasny brązik. Póki co to myję szamponem przeciwłupieżowym NIVEA for men i powiem wam, ze kolor się fajnie zmywa. Myje 2 razy potem 3 raz syoss repair a następnie odżywka gliss kur total repair. Włosy nie są suche a kolor coraz jaśniejszy Dodatkowo łykam tabletki wzmacniające-Ha-Pantoten classic axellus- w aptekach. Chciałam REVALID ale pani w aptece poleciła mi na próbę ten- podobno lepszy. więc wzmacniam te moje włosy i chyba się skuszę na te pasemka

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

CryBeBe masz świetny kolor ja tez bym taki chciała
milmaj jest offline  
Stary 2012-01-10, 10:57   #3050
majka24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dobrze, że kolor na zdjęciu jest ciepły, łatwiej będzie, najpierw dekoloryzacja chantalem lub renee blanche. nastepnie porządnie wypłukanie go włosow aby nie ciemniały (to trudna czynność) daj im pare dni i walnij rozjaśniacz z wodą 6% vincent ledier zielony. na uzyskany kolor połóz farbę 7
dziękuję za odpowiedź a czym najlepiej wypłukiwać włosy by nie ściemniały?
majka24 jest offline  
Stary 2012-01-10, 10:58   #3051
goldika
Zakorzenienie

Chciałabym prosic o pomoc. co moge zrobic z tymi wlosami, zeby wyrownac kolor? marzy mi sie jasniutki, cieply brazik cos ala karmel. Jasniejszy od moich najciemniejszych wlosow ale ciemniejszy od najjasniejszych zalezy mi na pokryciu roznicy miedzy kolorami.
Przepraszam za napisy na zdjeciu ale oryginalnych juz nie mam a na tym akurat dobrze uchwycilam kolor(y) wlosow.

Czy moze lepiej udac sie do salonu fryzjerskiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0131.jpg (65,3 KB, 100 załadowań)

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-01-10, 18:36   #3052
devilavila
Przyczajenie

Question L'Oreal Creme Clair Decolorant

Witam Was wszystkie
Na technologi fryzjerstwa dostałam za zadanie opisać produkt: "L'Oreal Eclair, Creme Clair Decolorant". Miałyście z nim styczność? Co możecie o nim powiedzieć?
Bardzo przydatna byłaby także ulotka lub opakowanie owego produktu. Jeśli komuś gdzieś się zapodziała lub jego fryzjer pracuje na tym produkcie to baaaaardzo bym prosiła Was o pomoc.
Z góry dziękuję.

Edytowane przez devilavila
Czas edycji: 2012-01-10 o 18:38
devilavila jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:07   #3053
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: L'Oreal Creme Clair Decolorant

na podstawie opinii na KWC moze napisz.
Stary 2012-01-10, 22:59   #3054
demoniczna
Raczkowanie

Witam Wczoraj zrobiłam 2x dekoloryzacje elgonem i wyszłam z czarnych na rude, więc jest dobrze ;D Nie widać już w ogóle czarnych pasm
Teraz mam takie pytanie... Wiem,że bezpośrednio po deko powinno się zafarbować włosy jaśniejszym odcieniem i na niskiej wodzie , ale co w przypadku,gdy odczekam np 2 tyg ? Działać tak samo ?
Dodam,że chcę mieć czerwone włosy

Z góry dziekuję za pomoc !
demoniczna jest offline  
Stary 2012-01-11, 19:59   #3055
CryBebe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milmaj Pokaż wiadomość
Cześć. Ja także chcę zmienić kolor na jaśniejszy-mam teraz czarny wella farba, wcześniej były różne brązy(wella i ta nieszczęsna palette) ogólnie farbuję od jakiś 10 lat. Pytałam 3 fryzjerek o dekoloryzację ale niestety mieszkam w małej mieścinie i powiedziały mi ze to tylko na własną odpowiedzialność mi zrobią a jedna to nawet nie dekolor tylko rozjaśniacz mi chce nałożyć Kolejna stwierdziła, że to tylko mogę osiągnąć poprzez pasemka-jaśniejszy brąz i za jakiś czas znowu poprawka. Powiem wam, ze jednej osobie tak zrobiono i wygląda super-schodziła z czarnych, a teraz jasny brązik. Póki co to myję szamponem przeciwłupieżowym NIVEA for men i powiem wam, ze kolor się fajnie zmywa. Myje 2 razy potem 3 raz syoss repair a następnie odżywka gliss kur total repair. Włosy nie są suche a kolor coraz jaśniejszy Dodatkowo łykam tabletki wzmacniające-Ha-Pantoten classic axellus- w aptekach. Chciałam REVALID ale pani w aptece poleciła mi na próbę ten- podobno lepszy. więc wzmacniam te moje włosy i chyba się skuszę na te pasemka

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

CryBeBe masz świetny kolor ja tez bym taki chciała

No ja zeszłam do tego koloru właśnie z czerni. Kolor był mocno wżarty bo latami farbowałam na ciemne kolory całe włosy aczkolwiek mi się szybko farby wypłukują z włosa.
Nie było trudno w sumie więc możesz spróbować dekoloryzacji a potem kąpieli rozjaśniającej i na to farba. Niestety musisz się liczyć z podsuszeniem włosów w najlepszym wypadku, ja miałam włosy w bdb stanie jak się zdecydowałam na te zabiegi przez co nie zniszczyłam ich tragicznie ale i tak po wszystkim musiałam ostro regenerować co jednak da się zrobić bo już w tym momencie widzę, że wracają do normalności

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez demoniczna Pokaż wiadomość
Witam Wczoraj zrobiłam 2x dekoloryzacje elgonem i wyszłam z czarnych na rude, więc jest dobrze ;D Nie widać już w ogóle czarnych pasm
Teraz mam takie pytanie... Wiem,że bezpośrednio po deko powinno się zafarbować włosy jaśniejszym odcieniem i na niskiej wodzie , ale co w przypadku,gdy odczekam np 2 tyg ? Działać tak samo ?
Dodam,że chcę mieć czerwone włosy

Z góry dziekuję za pomoc !
Odczekaj minimum tydzień i zrób kąpiel rozjaśniającą a dopiero na to farbę kładź bo wyjdzie bardzo ciemno wszystko jest wcześniej opisane o kąpieli rozjaśniającej.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Chciałabym prosic o pomoc. co moge zrobic z tymi wlosami, zeby wyrownac kolor? marzy mi sie jasniutki, cieply brazik cos ala karmel. Jasniejszy od moich najciemniejszych wlosow ale ciemniejszy od najjasniejszych zalezy mi na pokryciu roznicy miedzy kolorami.
Przepraszam za napisy na zdjeciu ale oryginalnych juz nie mam a na tym akurat dobrze uchwycilam kolor(y) wlosow.

Czy moze lepiej udac sie do salonu fryzjerskiego?

Ja bym na te dolne partie zrobiła kąpiel rozjaśniającą, ale tylko na sam dół mniej więcej do połowy a potem na to kładź farbę w o ton jaśniejszą od koloru jaki ci się podoba
CryBebe jest offline  
Stary 2012-01-12, 10:15   #3056
goldika
Zakorzenienie

CryBebe a czy do farbowania po kapieli rozjasniajacej nadaje sie kazda farba??
Chcialam uzyc farby Biokap aptecznej w kolorze jasny,złoty blond.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:37   #3057
demoniczna
Raczkowanie

CryBebe , dziękuję za odpowiedź Jednak jestem nastawiona dość sceptycznie co do tej kąpieli
Kurcze, już raz po niej wróciłam z powrotem do swoich czarnych włosów ;/ Robiłam ją bezpośrednio po dekoloryzacji, nie wiem co mnie podkusiło Używałam wtedy wody 9 % .
Tak się boję ciemnienia włosów ,że masakra ... Jak pomyśle ile kasy poszło w błoto przez te moje zabiegi w przeciągu kilku miesiący to ..
demoniczna jest offline  
Stary 2012-01-12, 20:21   #3058
CryBebe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez demoniczna Pokaż wiadomość
CryBebe , dziękuję za odpowiedź Jednak jestem nastawiona dość sceptycznie co do tej kąpieli
Kurcze, już raz po niej wróciłam z powrotem do swoich czarnych włosów ;/ Robiłam ją bezpośrednio po dekoloryzacji, nie wiem co mnie podkusiło Używałam wtedy wody 9 % .
Tak się boję ciemnienia włosów ,że masakra ... Jak pomyśle ile kasy poszło w błoto przez te moje zabiegi w przeciągu kilku miesiący to ..
Widocznie źle wypłukałaś włosy po dekoloryzacji. Trzeba je myć kilka razy najlepiej specjalnym szamponem a potem radze troche odczekać.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
CryBebe a czy do farbowania po kapieli rozjasniajacej nadaje sie kazda farba??
Chcialam uzyc farby Biokap aptecznej w kolorze jasny,złoty blond.
Nie wiem, nie miałam styczności z tą farbą więc nie wiem jak się spisze. Pewnie w internecie będą jakieś informacje na ten temat
CryBebe jest offline  
Stary 2012-01-13, 17:11   #3059
paulinika
Zakorzenienie

Czesc dziewczyny moze Wy mi pomozecie.
Dzisiaj sciagalam kolor farba Garnier do sciagania kolorow i moj problem polega na tym ze w tej chwili mam ze 4 rozne kolory na glowie. Chcialabym zejsc do mojego naturalnego koloru jasnego blondu a wlosy mam farbowane na czarno.
Nie wiem czy odczekac czy zrobic cos innego ale naprawde koszmarnie to wyglada.
A wy co mi radzicie.
Z gory dziekuje
paulinika jest offline  
Stary 2012-01-13, 17:16   #3060
fryz5
Zakorzenienie

zrobiłas farbą z rozjasniaczem, eh szkoda, że nie zajrzałas tu do nas zanim zrobiłaś.
kup saszetkę rozjasniacza w hurtowni fryzjerskiej (vincent ledier lub chantal) i zrób kąpiel z wodą 9%

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości