Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-02, 19:14   #3241
__Mena
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ja też schodzę z czerni, a naturalny mam też blond, przejrzyj parę stron wcześniej to zobaczysz co mi wyszło. Robiłam w sumie 4 dekoloryzacje RB, uważam że nie ma sensu robić dwóch pod rząd, raz tak zrobiłam od razu na mokre włosy i prawie nie było efektu, poza tym piekła mnie skóra (pewnie dlatego że brak naturalnego sebum które oczywiscie zabezpiecza skórę). Najlepszy efekt miałam po trzeciej deko którą zrobiłam na suche włosy i na ciepło (30minut pod suszarką). Co do techniki - jak masz długie włosy i będziesz robić sama to najlepiej rozdziel je po przedziałku na pół, a potem każdą stronę na 3-4 części w poprzek i podepnij klamrami, zacznij nakładać od dołu i stopniowo w górę puszczaj kolejne klamry. Ja nakładałam pędzelkiem takim płaskim do farbowania włosów. Wstaw fotki jak już będziesz po
Druga nie wyszła pewnie dlatego, że kładłaś to na mokre włosy... Nie wiem teraz czy robić jedną czy dwie
Dobra, idę się paćkać;p
Co do techniki, dzięki za wskazówki, mam włosy do pasa i fakt, trochę się nagimnastykowałam by to jakoś w miarę wszystko ogarnąć.
__Mena jest offline  
Stary 2012-02-02, 19:16   #3242
SceneQueene
Zakorzenienie

A powiedzcie mi- jak rozjaśnić włosy tak, żeby ich nie zniszczyć? Używałam różnych rozjaśniaczy, za każdym razem włosy były strasznie zniszczone. Miałam już wszystkie kolory na głowie, ale wtedy rozjaśniałam na potęgę, niszcząc kłaczki. Teraz je zapuszczam i nie chcę poniszczyć, bo udało mi się je odżywić. 17 grudnia farbowałam na czarno, teraz czerń schodzi i są czarno-brązowe, ale chcę zejść do brązu, albo zrobić czerwień.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-02-03, 00:46   #3243
__Mena
Przyczajenie

Wklejam fotki po dekolorze, wybaczcie, że tak słaba jakość, niestety robione telefonem. Kolor 'na żywo' wygląda bardziej rudo ,właściwie, to wszystko zależy od światła. Włosy są jaśniejsze u góry, a im bardziej w dół, tym ciemniej. Jutro będę wyrównywać, potem zobaczę, może jeszcze spróbuję chantalem. Póki co, mam jeszcze 2 op. rb. Po tych wszystkich dekolorach, planuję kąpiel rozjaśniającą, potem jakiś kolor, jeszcze nie wiem jaki, planuję iść w średni/jasny blond.

Edytowane przez __Mena
Czas edycji: 2012-02-28 o 02:01
__Mena jest offline  
Stary 2012-02-03, 19:45   #3244
amazonka777
Raczkowanie

Dziewczyny,mam problem z farbowaniem włosów.Miesiac temu robiłam dekoloryzacje (z ciemnego brazu) i farbowanie u fryzjera.Po dekoloryzacji miałam ciemny blond, a połozony brąz miedziano-złocisty zszedł szybko...fryzjerka mnie uprzedzała.Od tego czasu 3 razy farbowałam włosy na rude odcienie (majirel 7,44 garnier czerwona miedz,garnier czerwien bursztynu) ale farba chwyta tylko moj 3 cm odrost,reszta włosów łapie farbe w minimalnym stopniu i kolor jest zupełnie inny niz zamierzony.
Czy któras z Was wie ile razy trzeba farbowac włosy po dekoloryzacji aby w koncu zaskoczyły,moze sa jakies sposoby domowe? Szkoda mi kasy na fryzjera skoro farba sie nie trzyma....Czy w ogóle to mi sie uda,czy tez bede zmuszona sciac te włosy?
Dzisiaj kupiłam Mango z Loreala,ale chce zaczekac az poprzednia farba troche sie wypłucze bede znowu próbowac...
Pomózcie
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-02-03, 21:21   #3245
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

amazonka777 czy aby na pewno miałaś dekoloryzację a nie przypadkiem rozjaśnianie włosów?? Z rozjaśnionych często wypłukują się farby, z dekoloryzowanymi jest raczej odwrotny problem - farby wychodzą za ciemne...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-02-03, 22:08   #3246
fryz5
Zakorzenienie

na pewno miała rozjasniane a nie dekoloryzowane, amazonka777 musisz zrobić sobie pigmentację i dopiero potem kłaść farbe. inaczej to nie ma sensu wydasz tylko kase na farby które się spłucza a przedewszystkim powinnaś iść z reklamacja do fryzjerki ze zrobiła Ci rozjaśniaczem zamiast dekoloryzatorem.
Stary 2012-02-03, 22:11   #3247
amazonka777
Raczkowanie

Dekoloryzacje robiłam efassorem w salonie POINT.Fryzjerka mówiła,ze to dekoloryzacja ,a nie rozjasnianie...
Wkleje raz jeszcze posta sprzed kilku kartek na którego nie otrzymałam odpowiedzi.Tam sa moje perypetie z włosami z ostatniego roku...

9 miesiecy temu zachciało mi sie karmelowego blondu...na moich ( z natury ciemny blond)rozjasnionych wczesniej przez lata balejażem blond włosach farba z Loreala dała mi kolor zgniłozielonego brazu Fryzjerka połozyła jasny brąz,ktory wyszedł jak ciemna czekolada.Kolor szybko sie wypłukiwał i zielen wychodziła mi jeszcze przez 2-3 miesiace.W tym okresie farbowałam włosy na ciemny brąz bardzo często.W koncu włosy zaczęły dobrze wygladac,ale po jakims czasie ciemny braz mi sie znudził i postanowiłam zawalczyc o ten karmel.No moze nie blond karmel,ale jasny karmelowy brąz.Miałam jakies 2 cm odrostu kiedy fryzjerka efassorem sciagnęła kolor do takiego szarego ciemnego blondu,ale połozony brąz szybko sie spłukał.Odrost był oczywiscie jasniejszy.Po 2 tyg zafarbowałam sama farba majirel 7,44 bo stwierdziłam,ze jasnych i tak nie bede miała to moze jakis rudy sie uda.No i odrost był rudo-pomaranczowy,reszta ciemniejsza,taka brazowo-ruda.Brzydko było.Po 3 dniach garnier czerwona miedz.Odrost taki wyszedł,ale reszta znowu ciemniejsza w brzydkim jakby wisniowym odcieniu.Kondycja włosów zła,ale po kilku myciach z maskami jest juz ok,nawet ta czerwien sie wypłukała i rude sa na odrostach.
Wiem,ze po dekoloryzacji włosy słabo trzymaja farbe,ale moza ktoras z Was wie ile takich farbowan trzeba przejsc aby kolor włosów był jednolity? Nie mam długich włosów,taki króciutki bob,i jesli sie okaze ,ze kolejne farbowania nic nie dadza bede musiała sciac je krótko,bo patrzec na ten kolor włosów nie moge...
Gdybym miała pewnosc,ze fryzjerowi uda sie je jednolicie pofarbowac i wytrzyma to miesiac to chetnie pojde i kasy załowac nie bede...ale obawiam sie,ze i jemu moze sie nie udac.
Doradzcie mi prosze,bo depresji zaczynam dostawac...

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Pigmentacja?

Edytowane przez amazonka777
Czas edycji: 2012-02-03 o 22:24
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-02-03, 22:15   #3248
fryz5
Zakorzenienie

effasor uzyty z oxydantem działa jak rozjaśniacz, zalezy z czym go mieszała fryzjerka podejrzewam ze z oxydantem sądząc po tym co teraz masz.
pigmentacja to wprowadzenie pigmentu do włosa, po tym kolor się nie spłukuje. mozesz sama zrobic, ale łatwiej będzie jak wstawisz zdjęcie obecnego koloru i zdjęcie takiego, jaki chcesz mieć
Stary 2012-02-03, 22:30   #3249
amazonka777
Raczkowanie

Do tego efassora dodała oxydant,bo czułam ten zapach...az mnie zarło po oczach.Mówiła,ze tak ma byc...Wierzyłam jej,ze bedzie dobrze.
Co do obecnego koloru...Wczoraj pofarbowałam Garnierem (czerwien bursztunu).To jakas nowosc,na kartoniku fajny ,taki niekrzykliwy rudy.Odrosty wyszły mi bardziej czerwone niz rude,reszta jakas wisniowa,rozmyta,brzydka. Jakby wypłukana...a chciałabym miec fajny rudy,taki jak np w Lorealu Mango 74,ktory dzisiaj kupiłam,bo w Rossmannie promocja była.
Wiem,ze ta obecna czerwien po 2 myciach zniknie i pojawi sie rudy...Tak przynajmniej miałam ostatnio po czerwieni miedzianej z Garniera.
Fotki ,ktore ostatnio robiłam nie oddaja rzeczywistego koloru,nie ma sensu wstawiac.Na zdjeciach kolor jest fajny, a tak naprawde to masakra jakas
Jesli miałabym sama robic ta pigmentacje to jak miałaby ona wygladac? Troszke poczytałam o niej,ale do konca nie wiem czego najlepiej uzyc...

Czas edycji: 2012-02-03 o 22:47
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-02-03, 22:49   #3250
fryz5
Zakorzenienie

pigmentację robisz następująco :
na wilgotne włosy nakładasz farbę (sam krem z tubki, nie mieszasz go z oxydantem dodanym do opakowania, tylko sam krem dajesz) i trzymasz 20 min po czym nakładasz docelową farbę , bez zmywania tej poprzedniej. bardzo ważne jest aby był to odcień naturalny bez domieszek. np 7 średni blond. sądząc po mango, a mango ro średni blond miedziany, zrób pigmentację 7 i na to nałóz mango.
Stary 2012-02-04, 09:27   #3251
amazonka777
Raczkowanie

Bardzo Ci dziękuję za pomoc Mam jeszcze kilka pytan:
Myslisz,ze jeden taki zabieg pigmentacji pozbawi mnie problemu?
Napisz mi jeszcze jaka wybrac farbe do pigmentacji, tez musi byc z Loreala,bo z Ferii nie ma odcienia blondu na poziomie 7? Doradz mi jakąś.
Włosy maja byc wczesniej umyte czy tylko zwilzone?
No i czy musze czekac az zmyje mi sie troche ten Garnier( czerwien bursztynu),bo farbowałam zaledwie dwa dni temu?
Farbe do pigmentacji nakładac od razu na cała głowe,czy zaczac od tych koncówek poddanych rozjasnianiu-dekoloryzacji ?

Czas edycji: 2012-02-04 o 09:45
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-02-04, 11:08   #3252
fryz5
Zakorzenienie

nie wiem jak obecnie Twój kolor wygląda. ale po pigmentacji uzywaj już tylko jednej farby cały czas.

z loreala widze mało natur ale tu np jest
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...e/7-blond.aspx

ale excel jest drogi, ja bym pigmentacje zrobił garnierem i na to feria.

np tym http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_SENSATION^COLOR_SENS ATION_DISCOVER&prdcode=P5 9205&varcode=360054113684 7&back=1
Stary 2012-02-04, 12:24   #3253
amazonka777
Raczkowanie

Ta wczesniejsza podana przez Ciebie farba z Loreala kiedys narobiła mi bałaganu na włosach.Miałam rozjasnione i chciałam je przyciemnic no i wyszły zielono-brazowe.
Ten drugi link mi sie nie otwiera,ale czy miałes na mysli Garnier Color Sensation-delikatnie opalizujący blond 7 ?
Moje włosy teraz wygladaja tak...No moze kolor jest mniej intensywny,to zdjecie robione było bez lampy ale w oswietleniu łazienkowym Na zdjeciu nie widac tych nierównosci w kolorze ...tego,ze po wierzchu maja jakby kilka odcieni i ze kolor całosci jest duzo mniej nasycony niz odrost.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,8 KB, 21 załadowań)

Czas edycji: 2012-02-04 o 12:35
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-02-04, 13:35   #3254
fryz5
Zakorzenienie

juz wiem o co chodzi końce masz zbyt wytrawione , nie dziwie sie ze loreal wyszedł zielono, to sie zdarza zawsze jak kładziesz nature na jasne włosy.
to zrób garnierem 7 pigmentacje i po 20 min mango nałóz. potem tylko poprawiaj je szamponetkami polecam joanne .
Stary 2012-02-04, 13:40   #3255
SceneQueene
Zakorzenienie

Fryz5- a powiedz mi.
Rozjaśniacz proteinowy Joanna i potem farba Czerwona porzeczka Joanna- wyjdzie?
Swoje włosy farbowałam na czarno 17 grudnia, teraz są odrosty i prześwity brązu.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-02-04, 13:43   #3256
fryz5
Zakorzenienie

o nie nie nie chce miec do cznienia ani słyszec o rozjasniaczach joanna xd
Stary 2012-02-04, 14:13   #3257
amazonka777
Raczkowanie

Bardzo Ci dziękuję za wszystkie informacje
Poczekam kilka myc,az kolor troche mi sie wypłucze i zrobie tą pigmentację według Twoich wskazówek...no i pochwale sie rezultatem.
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-02-04, 14:14   #3258
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
o nie nie nie chce miec do cznienia ani słyszec o rozjasniaczach joanna xd
dlaczego? potrzebuję rady

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-02-04, 20:14   #3259
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

ooo to jest myśl pigmentacja!
A czy moge zrobić pigmentację na swe żółtki rozjaśniańce londą 18 i potem nią zafarbować? może wówczas utrzyma się dłużej... Kupiłam maskę zakwaszającą scandic z mlekiem, ale nie próbowałam jeszcze. Wymywam się błyskawicznie przez olejowanie i zwykłe mycie. A skoro i tak na razie nie opuszczam domu dez czapki, to ćwiczę cierpliwość Każdy tydzień drogocenny by nie ocieplić farby i nie tracić popielu
atoja jest offline  
Stary 2012-02-04, 20:17   #3260
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amazonka777 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za wszystkie informacje
Poczekam kilka myc,az kolor troche mi sie wypłucze i zrobie tą pigmentację według Twoich wskazówek...no i pochwale sie rezultatem.
dobrze czekam .
pamiętaj!
-sam krem z tubki na wilgotne włosy, rozsmaruj go dobrze zeby starczyło
-czekasz 20 min z tym i bezpośredni na to kładziesz już normalnie mango tak, jakbys nakładała na suche włosy i juz do konca postepuj normalnie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
dlaczego? potrzebuję rady
nie wyjdzie, on mało rozjaśni, spali włosy, najwazniejsze to to ze on rozjasnia o mało tonów, nieównomiernie i niszczy włosy. zainwestuj w fryzjerski rozjasniacz i wode 9%. to nie są nie wiadomo jak wielkie koszta, chantal juz 4 zł kosztuje + woda jakakolwiek 9%

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
ooo to jest myśl pigmentacja!
A czy moge zrobić pigmentację na swe żółtki rozjaśniańce londą 18 i potem nią zafarbować? może wówczas utrzyma się dłużej... Kupiłam maskę zakwaszającą scandic z mlekiem, ale nie próbowałam jeszcze. Wymywam się błyskawicznie przez olejowanie i zwykłe mycie. A skoro i tak na razie nie opuszczam domu dez czapki, to ćwiczę cierpliwość Każdy tydzień drogocenny by nie ocieplić farby i nie tracić popielu
nie wiem nie powiem Ci nie wiem jaki to jest kolor 18 i jaka numeracja poprawna bo 18 to wiesz nic nie wywnioskuje. ważne alby był kolor bez dodatków.
na pewno utrzyma się dłużej

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-02-04 o 20:20
fryz5 jest offline  
Stary 2012-02-04, 20:34   #3261
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

oo dzięki według napisu to świetlany blond
a co mi tam! spróbuję za jakiś czas, jeszcze tylko tak nie kombinowałam. Jakoś musze zużyć te zapasy
atoja jest offline  
Stary 2012-02-04, 20:50   #3262
fryz5
Zakorzenienie

a jakie masz jeszcze farby?
wątpię aby nim wyszła pigmentacja, ale nie powiem Ci na 100% bo bez wiedzy na temat jaki to jest numer nic nie powiem
Stary 2012-02-05, 09:56   #3263
amazonka777
Raczkowanie

Fryz- Moje włosy sa teraz na poziomie 6 i tak sobie wydedukowałam,zeby wyszedł jasniejszy rudy (Mango z Loreala) to nie lepiej zrobic pigmentacje jasniejszą farbą... 8?
Czytałam tez,ze przy pigmentacji miesza się ten barwnik z wodą,zeby lepiej sie aplikował na włosy,Ty proponowałes nakładac na wilgotne włosy.Pewnie na jedno wyjdzie Pigmentacje nakładac równo na całe włosy,czy odrost niekoniecznie?
Sorki,ze tak Cie męczę,ale chciałabym zrobic to dobrze
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-02-05, 11:03   #3264
SceneQueene
Zakorzenienie

A ja się wczoraj wzięłam za to rozjaśnienie. Po rozjaśniaczu- żółty, pomarańczowy, brązowy, normalne. Po farbie- śliczna jesień. Mieszanka brązu, czerwieni i rudości. Polecam.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-02-05, 11:27   #3265
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja się wczoraj wzięłam za to rozjaśnienie. Po rozjaśniaczu- żółty, pomarańczowy, brązowy, normalne. Po farbie- śliczna jesień. Mieszanka brązu, czerwieni i rudości. Polecam.
ah no to dobrze, myślalem ze chcesz dopiero zrobic
mi nie pasuje to, że nie pozostawia on jednolitego koloru ale tak jak piszesz żółty pomarańczowy i brązowy. powinien byc jeden a nie 3 kolory. ale najważniejsze abys była zadowolona

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Fryz- Moje włosy sa teraz na poziomie 6 i tak sobie wydedukowałam,zeby wyszedł jasniejszy rudy (Mango z Loreala) to nie lepiej zrobic pigmentacje jasniejszą farbą... 8?
Czytałam tez,ze przy pigmentacji miesza się ten barwnik z wodą,zeby lepiej sie aplikował na włosy,Ty proponowałes nakładac na wilgotne włosy.Pewnie na jedno wyjdzie Pigmentacje nakładac równo na całe włosy,czy odrost niekoniecznie?
Sorki,ze tak Cie męczę,ale chciałabym zrobic to dobrze
moim zdaniem masz poziom 7.
poki co zmyj ta farbę. pomoże Ci w tym maska z żóltka jajka, oleju, miodu, cytryny.
na odrost nie ma konieczności ale jak chcesz to nie zaszkodzi.
i ja bym kładł 7 bo mango jest na poziomie 7
Stary 2012-02-05, 12:18   #3266
amazonka777
Raczkowanie

Dobrze...kupie na poziomie 7.Ty wiesz lepiej
Oczywiscie zrobie tą maske o ktorej piszesz,tylko jaki dac olej?
Ile radziłbys odczekac z tą pigmentacją,skoro ostatnie farbowanie było w czwartek? Tylko nie mów,ze miesiac,bo tyle to nie wytrzymam ;p
Na razie myje szamponem przeciwłuzpieżowym,piana po myciu jest czerwonawa,widac ,ze sie spiera
No i pigmentacje robic na swieżo umyte włosy czy lepiej na przetłuszczone?
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-02-05, 12:32   #3267
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Zrobiłam dziś moją piątą dekoloryzację, tym razem Chantalem (poprzednie cztery - RB). Efekt niezły, znów troszkę koloru ściągnął. 30min, z czego ostatnie 5 pod suszarką. Trochę żałuję że od razu nie robiłam Chantalem, bo wyszłam (chyba z mylnego) założenia że co droższe to lepsze. A poza tym: zapach Chantala w porównaniu w Renee Blanche to jak różany ogród w porównaniu do szamba a do tego lepsza konsystencja - gęstszy. Efekt - na fotkach poniżej. Mam jeszcze jedno opadkowanie więc jutro lub nawet dzis wieczorem powtórka
1 foto - kolor wyjściowy czyli czarny
2 - po 1 i 2 dekoloryzacji (Renee Blanche)
3 - po 3 i 4 -//-
4 - po 5 dekoloryzacji (Chantal), zdj w cieniu
5,6,7 - j.w. w słońcu (trochę jeszcze są wilgotne)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0001.przed.jpg (87,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26.01 dzień po 1dek.jpg (71,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0316.jpg (95,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w cieniu po 5 dek.jpg (77,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w słoncu - po 5 dek.jpg (97,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w sloncu mokre po5.jpg (105,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0380.jpg (96,6 KB, 49 załadowań)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-02-05, 12:54   #3268
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś moją piątą dekoloryzację, tym razem Chantalem (poprzednie cztery - RB). Efekt niezły, znów troszkę koloru ściągnął. 30min, z czego ostatnie 5 pod suszarką. Trochę żałuję że od razu nie robiłam Chantalem, bo wyszłam (chyba z mylnego) założenia że co droższe to lepsze. A poza tym: zapach Chantala w porównaniu w Renee Blanche to jak różany ogród w porównaniu do szamba a do tego lepsza konsystencja - gęstszy. Efekt - na fotkach poniżej. Mam jeszcze jedno opadkowanie więc jutro lub nawet dzis wieczorem powtórka
1 foto - kolor wyjściowy czyli czarny
2 - po 1 i 2 dekoloryzacji (Renee Blanche)
3 - po 3 i 4 -//-
4 - po 5 dekoloryzacji (Chantal), zdj w cieniu
5,6,7 - j.w. w słońcu (trochę jeszcze są wilgotne)
super juz jest

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Dobrze...kupie na poziomie 7.Ty wiesz lepiej
Oczywiscie zrobie tą maske o ktorej piszesz,tylko jaki dac olej?
Ile radziłbys odczekac z tą pigmentacją,skoro ostatnie farbowanie było w czwartek? Tylko nie mów,ze miesiac,bo tyle to nie wytrzymam ;p
Na razie myje szamponem przeciwłuzpieżowym,piana po myciu jest czerwonawa,widac ,ze sie spiera
No i pigmentacje robic na swieżo umyte włosy czy lepiej na przetłuszczone?
no to poczekaj tydzień skoro tak bardzo musisz.
bez znaczenia w sumie , ale zrób je pod koniec dnia, a nie np bezpośrednio po umyciu.
Stary 2012-02-05, 13:13   #3269
SceneQueene
Zakorzenienie

fryz- A co najlepiej odżywi włosy po rozjaśnianiu? Są troszkę przesuszone a już je zdążyłam tak ładnie odżywić...

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-02-05, 14:12   #3270
fryz5
Zakorzenienie

coś sklepowego czy fryzjerskiego?
sklepowe polecam tak o : maske garniera nutri odbudowa, odzywke bez spłukiwania pantene do loków (poprawia ich wygląd) , odzywka herbal essences nawilzenie, cała seria garnier naturalna pielęgnacja do włosów suchych i zniszczonych z masłem karite i awokado, timotei tes jest dobry (szampony i odżywki), czarna seria gliss kur, odzywka kokosowa shauma, maska elseve total repair 5. moi faworyci! ale aktualnie ja uzywam dwóch masek kallosa planceta i mleczna

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości