Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-12, 12:39   #3331
gosiaczek626
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

oj dziekuje za sprostowanie przepraszam za mala ale istotna pomylkewiec czekam caly czas i licze na wasze wsparcie
gosiaczek626 jest offline  
Stary 2012-02-12, 16:38   #3332
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Może mi pomożecie bo jednak nijak do dwukolorowych włosów przekonać się nie moge . Czy dekoloryzacją można coś zrobić z ciemniejszymi końcówkami? Odrosty mam w kolorze Loreala 7.43 a reszta to ciemny kasztan i chciałabym całośc mieć w kolorze odrostów. Kompletnie nie wiem czy warto coś z tym kombinować czy dać sobie spokój. Dodam, że na długości to jeszcze pozostałość po hennie.
dekoloryzator moze pomóc ale powiedz jakie farby sa na tych dolnych partiach włosów? bow sumie różnica nie wielka, więc nie będzie takiego problemu myślę. jedno opakowanie chantala załatwi sprawę, kup od razu szampon bambino bo on jest fajny do mycia włosów po zabiegu.

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek626 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, siedze caly dzien i czytam Wasze opinie odnosnie dekoloryzacji, widze ze wiele z Was postanowilo wykonac dekoloryzacji w domu, wiec i ja chyba zaryzykuje, mam nadzieje ze pomozecie mi w szczegolnosci forumowiczka o niku "fryz" widze ze mega znajomosc dlatego prosze o pomoc!!!!
Zaczne od tego jaki mam kolor, o tuz mam bardzo dlugie czarne wlosy, hmm nie wiem czy mozna je nazwac czarne gdyz od dluzszego czasu farbuje je garnierem cream co drugi miesia, malo tego farbe nakladam glownie na odrosty, wiec sa bardzo splukane, ostatnio farbowalam przed nowym rokiem, wiec wyobrazcie sobie jakie mam odrosty i przeswity ale robie to z mysla iz chce zmienic kolor, ostatnio zaczelam nawet myc wlosy szamponem przeciwlupiezowy wyczytalam ze wskazane do wyplukania barwnika bardzo zalezy mi na kolorze rudym jaki miala ashlee simpson. Prosze o rade jak dojsc do tego koloru, myslalam nad kupnem matrixa efassor, ale wstrzyma sie, mam nadzieje ze doradzicie mi co bedzie dla mnie najlepsze, co do farb chcialam kupic wymarzony rudosci z matrixa, ale tez nie wiem ktory bedzie mniej wiecej taki sam jak na zalaczonym zdjeciu, no coz czekam na Wasze wsparcie i popowiedzi, sciskam i czekam
a czy jesteś w stanie powiedzieć ile warstw ciemnych farb jest na końcówkach np? im więcej tym trudniej będzie zdjąć kolor, ale nie jest to niewykonalne jak dlugie masz włosy? kup na początek 2 opakowania chantala i do tego 2-3 saszetki rozjaśniacza chantal (pomarańczowy kolor saszetki) i wodę do nich 6%. ja potem napisze Ci co zrobisz osobiście nie lubię matrixa. ale ja bym trafiał w koloru z poziomu 7 o odcieniu mahoniowo-opalizującym

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mikal Pokaż wiadomość
To może i ja się dołączę ze swoimi włosami mój problem polega na tym, że nie weim czy właściwie dekoloryzacja jest mi potrzebna czy może uda się osiągnąć zamierzony efekt innymi metodami ale od początku. Od zawsze miałam włosy ciemny blond, prawie naturalne (mój to taki mysi ciemny blond) zazwyczaj była dawana tylko jakaś farba coby błysk był Przez ostatni rok nie robiłam z włosami nic, ale jakieś 2 miesiące temu fryzjerka zaproponowała mi blond champagne (żeby znowu nie było tak ciemno) ale niestety, kolor stał się z czasem bardzo ciepły, taki miodowo złoty i mnie to przerosło ja wole zimne barwy. Zdenerwowana, jakiś tydzień temu sięgnęłam więc po pierwszą lepszą farbę ciemny blond i wyszedł mi brąz, na dodatek też ciepły . Stupido me zamiast tonować tamten szampan to ja od razu z grubej rury Tak więc myję głowę szamponem przeciwłupieżowym For Men i trochę się zmywa. Pytanie brzmi co teraz:
1. dekoloryzacja i farba (tylko jaki odcień coby wyszedł mój wymarzony)
2. kąpiel rozjaśniająca i farba (ryzyko: po kąpieli może mi wyjść żółty i jak nałoże na to jakiś zimny popiel to mi się zrobi zielono na głowie, wiadomo żółty+niebieski=zielony)
3. a może po prostu nałożyć jakąś jasną farbę, bo chyba mi się wydaje że kolor jaki mam nie jest tak bardzo odległy od tego który mi się wymarzył
Dodaję zdjęcia moich włosów teraz (zdj,1 przy oknie, zdj.2 z lampą) a mój wymarzony kolor to wellaton 8/1. Piekny jest
2 opcja wg mnie najodpowiedniejsza. z tym, że między kąpielą a docelową farbą, ja bym jeszcze zrobil tonowanie
Stary 2012-02-12, 17:21   #3333
hotties_ona
Raczkowanie

http://allegro.pl/farouk-chi-infra-f...084768710.html czy słyszeliście moze o tej farbie mocno rozjasniajacej? Nie ukrywam, zaintrygowała mnie..

Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline  
Stary 2012-02-12, 17:44   #3334
maymay6
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dekoloryzator moze pomóc ale powiedz jakie farby sa na tych dolnych partiach włosów? bow sumie różnica nie wielka, więc nie będzie takiego problemu myślę. jedno opakowanie chantala załatwi sprawę, kup od razu szampon bambino bo on jest fajny do mycia włosów po zabiegu.
Na dolnych partiach to praktycznie już sama henna została. trochę się nabudowała bo to był orzechowy brąz (czyli henna z indygo). Niby dużej różnicy nie ma, ale nie moge już znieść tego dwukolorowego gradientu. Lubię jeden odcień. Bambino już mam bo sama nim myję od czasu do czasu
Czyli jutro mogę spokojnie chantala zamawiać
maymay6 jest offline  
Stary 2012-02-12, 18:46   #3335
cerveza
Zakorzenienie

Czy mógłby ktoś polecić dobry salon we Wrocławiu, gdzie mogłabym dokonać dekoloryzacji i farbowania włosów?

Mam włosy w kolorze bardzo ciemnego brązu (prawie czarny), farbowane Syossem kilka razy i chciałabym teraz uzyskać odcień średniego/ciemnego blondu.
Jest szansa zrobić to przy jednym podejściu, bez uzyskania zielonego odcienia?
cerveza jest offline  
Stary 2012-02-12, 19:25   #3336
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Na dolnych partiach to praktycznie już sama henna została. trochę się nabudowała bo to był orzechowy brąz (czyli henna z indygo). Niby dużej różnicy nie ma, ale nie moge już znieść tego dwukolorowego gradientu. Lubię jeden odcień. Bambino już mam bo sama nim myję od czasu do czasu
Czyli jutro mogę spokojnie chantala zamawiać
Spróbuj z Chantalem jeśli nie chcesz ściągnąć zbyt dużo koloru, wg mnie raz wystarczy i zobaczysz co Ci wyjdzie, ja robiłam 6 razy i szału nie ma. Druga sprawa jak być może tu czytałaś - po dekoloryzatorach jest później kłopot z farbami żeby coś złapało, większość wychodzi po prostu za ciemna albo nie łapią wogóle, więc być może nic Ci nie złapie i będziesz musiała się z tym kolorem męczyć jakiś czas potem ( jak ja ) no chyba że nie zamierzasz farbować potem.
Ja na Twoim miejscu pogadałabym z dobrym fryzjerem albo żeby się tu ktoś wypowiedział kto miał hennę, bo nie wiadomo jak będzie z tą henną, co Ci wyjdzie po deko.
Jeśli się zdecydujesz to nałóż tylko na dół włosów skoro reszta Ci odpowiada. Chociaż ja i tak myślę że będziesz mieć dwukolorowe włosy, ponieważ inaczej zareagują na ew. farbę te bez deko od tych z.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-02-12, 20:56   #3337
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Spróbuj z Chantalem jeśli nie chcesz ściągnąć zbyt dużo koloru, wg mnie raz wystarczy i zobaczysz co Ci wyjdzie, ja robiłam 6 razy i szału nie ma. Druga sprawa jak być może tu czytałaś - po dekoloryzatorach jest później kłopot z farbami żeby coś złapało, większość wychodzi po prostu za ciemna albo nie łapią wogóle, więc być może nic Ci nie złapie i będziesz musiała się z tym kolorem męczyć jakiś czas potem ( jak ja ) no chyba że nie zamierzasz farbować potem.
Ja na Twoim miejscu pogadałabym z dobrym fryzjerem albo żeby się tu ktoś wypowiedział kto miał hennę, bo nie wiadomo jak będzie z tą henną, co Ci wyjdzie po deko.
Jeśli się zdecydujesz to nałóż tylko na dół włosów skoro reszta Ci odpowiada. Chociaż ja i tak myślę że będziesz mieć dwukolorowe włosy, ponieważ inaczej zareagują na ew. farbę te bez deko od tych z.
dokładnie....ja tez nie wiem jak to będzie z henna zwłaszcza że osobiście w życiu nie miałem styczności z henną.
chyba ze kąpiel rozjaśniająca. przynajmniej problemu z mozliwością ciemnienia nie będzie a wiele rozjaśniać nie trzeba
Stary 2012-02-12, 21:18   #3338
gosiaczek626
Przyczajenie

[QUOTE=fryz5;32254253]
---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

a czy jesteś w stanie powiedzieć ile warstw ciemnych farb jest na końcówkach np? im więcej tym trudniej będzie zdjąć kolor, ale nie jest to niewykonalne jak dlugie masz włosy? kup na początek 2 opakowania chantala i do tego 2-3 saszetki rozjaśniacza chantal (pomarańczowy kolor saszetki) i wodę do nich 6%. ja potem napisze Ci co zrobisz osobiście nie lubię matrixa. ale ja bym trafiał w koloru z poziomu 7 o odcieniu mahoniowo-opalizującym

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Fryz wloski mam dlugie jak ashlee na tym zdjciu ktore jest w zalaczniku czyli dlugosc wlosow jest do lokcia, czyli jak stoje i mam wyprostowana reke to wlosy z tylu sa na rowni z lakciem, co do odcieni hmm mam rozne odcienie ale mysle ze konce to bardziej ciemny braz jak czarny, wlosy w sloncu maja odcienie od czarnego po rozne odcienie brazow, wlosy farbuje na czarny kolor 7 lat, ale jak wspomnialam farba glownie szla na odrosty, na poczatku uzywalam paletty ale szybko przeszlam na garniera, od ponad roku wloski farbuje garnierem color&shine bez amoniaku co drugi miesiac, farbe trzymalam 30 min w tym 10 min nakladam na konce z tym ze resztki farby mieszam z woda,wiec farba z dolnych parti pewnie troszke sie wyplukala. Co do firmy podalam matrixa bo wiele osob ja chwali ale jesli znasz cos lepszego to z mila checia skorzystam z Twoich rad,Ty jestes specem wiec licze sie bardziej z Twoja opinia i propozycja
Stary 2012-02-12, 22:02   #3339
gosiaczek626
Przyczajenie

Fryz mam pytanko, moze zaproponujesz mi rozjasniacz z innej firmy, chcialam zamowic przez internet ale przedstawiciel ktory ma te saszetki jest "jako nieliczny" bardzo utrudnia zycie, dlugo czeka sie na przesylke, wiec moze zaproponuj mi inna firme jesli oczywiscie mozna co do szmponu na zakonczenie dekoloryzacji czy moze byc szampon Prosalon z linii Intensis, jest on polecany po uzyciu dekoloryzacji z seri Chantala, jeszcze jedno jesli piszesz abym zakupila 2/3 saszetki czyli rozumiem ze powinnam kupic 2 kaplety, gdyz w jednym opakowaniu sa 2 saszetki po 100gr a ja potrzebuje przynajmniej 3, wiec w sumie beda 4 saszetki po 100gr, przepraszam za to pytanie moze jest banalne ale zarazem istotne, dlatego wole dokladnie wypytac
Stary 2012-02-12, 22:38   #3340
gosiaczek626
Przyczajenie

Powiedzcie dlaczego moje wiadomosci od razu sie nie pokazuja, czy tak dlugo trzeba czekac, napisalam dzisiaj 3 a jeszcze nie ma zadnej??? cos robie nie tak???porazka
Stary 2012-02-12, 22:39   #3341
mikal
Raczkowanie

Dzięki fryz za odpowiedź, też się skłaniałam ku temu rozwiązaniu chociaż bardziej się boję tej kąpieli niż deko tak wiem, dziwna jestem
mikal jest offline  
Stary 2012-02-13, 00:07   #3342
fryz5
Zakorzenienie

nie jesteś dziwna ja w pełni rozumiem Twoje obawy zieleni sie nie bój bo jesli wyjdzie żólty kolor bądź złoty to kładziesz na to perłę a nie popiel, popiel kładziesz na rudy zeby go zgasić
Stary 2012-02-13, 08:32   #3343
mikal
Raczkowanie

Cytat:
nie jesteś dziwna ja w pełni rozumiem Twoje obawy zieleni sie nie bój bo jesli wyjdzie żólty kolor bądź złoty to kładziesz na to perłę a nie popiel, popiel kładziesz na rudy zeby go zgasić
racja, ja o tym niby wiem bo wątek przeczytałam i notatki na bieżąco robiłam co i jak ratować w razie co teraz tylko zakupy pozostało zrobić, ale że wszystko przez neta to nie powinno długo potrwać tylko tego vincenta nie wiem czy dostanę gdzieś w mniejszych opakowaniach ale spokojnie pośpiechu nie ma, do ludzi narazie nie wychodzę więc czas mam
mikal jest offline  
Stary 2012-02-13, 10:45   #3344
gosiaczek626
Przyczajenie

Witajcie pisze poraz kolejny, nie wiem dlaczego moje wiadomosci nie laduja sie na forum???mam nadzieje ze ta wiadomosc pojdzie
Fryz pytales o moje wloski wiec juz pisze:
Farbuje na kolor czarny od 7 lat( na poczatku uzywalam paletty, pozniej przeszlam na garniera, od 3 lat farbuje grnierem tym najlagodnieszym bez amoniaku, wloski sa farbowane co 2 miesiac )
Kolor odcieni : hmmm roznie ale czarnego raczej nie mam na koncach, bardziej powiedzialabym ze sa tam odcienie brazow od jasniejszych do ciemniejszych
Dlugosc wloskow:jak stoje i mam rece wyprostowane sa rowne z lokciem, wiec sa prawie po pasa
Co do kupna rozjasniacza ktory zaproponiwales: czy moglbays zaproponowac mi inny rozjasniacz w saszetkach, gdyz ten co podales bedzie ciezko zdobyc, chcialam kupic przez allegro ale niestety ma tylko jeden sprzedawca ktory utrudnia wysylki i pewnie bede dlugo czekala na towar
szampon po dekoloryzacji: czy moze byc z lini chantala- szamponem o neutralnym pH ( polecany szampon Prosalon z linii Intensis)???
Co do saszetek pisales ze powinnam kupic 3 saszetki, czyli musze zakupic 2 kaplety, w tedy bede miala 4 x 100gr??? moze banalne pytanie ale istotne
Mam nadzieje ze wiadomosc sie zaladuje
Stary 2012-02-13, 12:29   #3345
Aisslin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mikal Pokaż wiadomość
racja, ja o tym niby wiem bo wątek przeczytałam i notatki na bieżąco robiłam co i jak ratować w razie co teraz tylko zakupy pozostało zrobić, ale że wszystko przez neta to nie powinno długo potrwać tylko tego vincenta nie wiem czy dostanę gdzieś w mniejszych opakowaniach ale spokojnie pośpiechu nie ma, do ludzi narazie nie wychodzę więc czas mam
Małe vincenty są tutaj: http://www.fryzomania.pl/category/ko...r-rozjasniacze
Ja zamówiłam niedawno przez to właśnie, że Was czytam
Aisslin jest offline  
Stary 2012-02-13, 13:43   #3346
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek626 Pokaż wiadomość
Witajcie pisze poraz kolejny, nie wiem dlaczego moje wiadomosci nie laduja sie na forum???mam nadzieje ze ta wiadomosc pojdzie
Fryz pytales o moje wloski wiec juz pisze:
Farbuje na kolor czarny od 7 lat( na poczatku uzywalam paletty, pozniej przeszlam na garniera, od 3 lat farbuje grnierem tym najlagodnieszym bez amoniaku, wloski sa farbowane co 2 miesiac )
Kolor odcieni : hmmm roznie ale czarnego raczej nie mam na koncach, bardziej powiedzialabym ze sa tam odcienie brazow od jasniejszych do ciemniejszych
Dlugosc wloskow:jak stoje i mam rece wyprostowane sa rowne z lokciem, wiec sa prawie po pasa
Co do kupna rozjasniacza ktory zaproponiwales: czy moglbays zaproponowac mi inny rozjasniacz w saszetkach, gdyz ten co podales bedzie ciezko zdobyc, chcialam kupic przez allegro ale niestety ma tylko jeden sprzedawca ktory utrudnia wysylki i pewnie bede dlugo czekala na towar
szampon po dekoloryzacji: czy moze byc z lini chantala- szamponem o neutralnym pH ( polecany szampon Prosalon z linii Intensis)???
Co do saszetek pisales ze powinnam kupic 3 saszetki, czyli musze zakupic 2 kaplety, w tedy bede miala 4 x 100gr??? moze banalne pytanie ale istotne
Mam nadzieje ze wiadomosc sie zaladuje
to kup 2-3 opakowania dekoloryzatora jak masz tak długie wlosy. lepiej niech zostanie na poprawki jakby co ale wątpie aby zostało.

pisząc o saszetkach miałem na myśli rozjaśniacz polecam Ci chantala lub vincent ledier (tego znajdziesz na pro - sprzęt, kosztuje ok 10zł i jest 40g) starcza Ci 2 saszetki na kąpiel rozjasniającą weź zielony i wodę do niego weź 6%.

a co do farby po. proponuje narazie uzyc jakiejś drogeryjnej może (np wellaton karmelowa czekolada), bo nie wiadomo co wyjdzie ja ręki uciąc sobie też nie dam bo dekoloryzacje sa trudnym zabiegiem i nie da sie przewidzieć w jakim stopniu ściagnie kolor, każde wlosy sa inne kazdy uzywa innych farb itp.

w jednym opakowaniu dekoloryzatora masz w sumie mieszankę o pojemności 200ml (jak dwie całe farby do włosów) to podziel sobie według własnego uznania bo Ty sama wiesz ile Ci zwykle idzie farby
Stary 2012-02-13, 15:12   #3347
maymay6
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Wiem, ze z henną to różnie bywa. Cieszę się chociaż, że używałam tylko naturalnej - to chociaż zielone nie powinny wyjść .
W sumie to chciałam w końcu przestać farbować bo chyba moim wlosom się juz to znudziło. Narazie nadal waham sie pomiędzy ściągnięciem tej henny chantalem a nałożeniem henny na odrosty Zobaczymy na co się odważę. Póki co chodzę z tym dziwnym gradientem. Jeszcze nikt mnie palcami nie wytyka to chyba tak źle nie jest Ale pewnie na coś w tym tygodniu się zdecyduję i zrobię porządek nim mrozy miną. Głupio tak potem bez czapki chodzić z czymś takim.
maymay6 jest offline  
Stary 2012-02-14, 11:52   #3348
mikal
Raczkowanie

Dzięki Aisslin za namiary, no to do dzieła
mikal jest offline  
Stary 2012-02-14, 14:44   #3349
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

I pamiętałam,że mam zrobić tonowanie, pamiętałam
Ale zapomniałam.
Wreszcie wypracowałam sobie metodę (już 3 raz mi tak samo wychodzi) jeżeli chodzi o poziaom jasności. żółto - złoto - rudy czy jak go tam zwał się zbija się londą 18 i popielem joanny, Może nie jest super idealnie, ale naturalnie. Ale kurczę, zobaczymy jak z tym wypłukiwaniem koloru. Aż boję sie myć. Na wszelki wypadek zasmrodziłam się octem i będę używać odżywki zakwaszającej. A gdybym tak za kilka myć znów musiała je przypopielić na naturalny średni blond (nie zmieniając oczywiście poziomu jasności, ew ciut ciemniej) to jak zrobić z tym profesjonalnym mixtonem szarym od londy (bo taki mam) Woda 3-6 -9 % pół na pół? I ile trzymać, by nie były znów zielone
atoja jest offline  
Stary 2012-02-14, 17:34   #3350
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
I pamiętałam,że mam zrobić tonowanie, pamiętałam
Ale zapomniałam.
Wreszcie wypracowałam sobie metodę (już 3 raz mi tak samo wychodzi) jeżeli chodzi o poziaom jasności. żółto - złoto - rudy czy jak go tam zwał się zbija się londą 18 i popielem joanny, Może nie jest super idealnie, ale naturalnie. Ale kurczę, zobaczymy jak z tym wypłukiwaniem koloru. Aż boję sie myć. Na wszelki wypadek zasmrodziłam się octem i będę używać odżywki zakwaszającej. A gdybym tak za kilka myć znów musiała je przypopielić na naturalny średni blond (nie zmieniając oczywiście poziomu jasności, ew ciut ciemniej) to jak zrobić z tym profesjonalnym mixtonem szarym od londy (bo taki mam) Woda 3-6 -9 % pół na pół? I ile trzymać, by nie były znów zielone
sam mix? z woda 3%
ja kiedyś popełniłem straszny błąd mianowicie do farby rozjaśniającej (z wodą 12% robiłem) dodałem za duzo mixa niebieskiego w efekcie czego miałem ciemne, bardzo bardzo ciemne szaro-zielone włosy
Stary 2012-02-14, 19:28   #3351
ifrit
Zadomowienie

fryz5 mam pytanie czy na zołto -rude wypłukane pasma tzn reflekks powstały po 6,00+6,02 (ciemny naturalny blond i opalizujący) mogę połozyć np 7.00+6,23 blond i niby orzech laskowy chodzi mi o garnier color&shine lub 6.0+6,23

dawniej ale na ciemniejszych włosach miesząłam poł na pół 6 i 6,23
i wyszło jak na foto

mam pytanie bo boje się zieleni jej nie zniosę na moich włosach
jak myslisz wyszło by dobrze

czy moge te wypłukujace sie pasma zapigmentowac 6.00 i pozniej połozyc 6,00+6,23 albo zastosowac to z 7 blondem + 6,23 orzech laskowy ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-shine-6.jpg (25,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba-do-wlosow-garnier-colorshine.jpg (64,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1108x.jpg (28,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Be888.jpg (13,2 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-02-14 o 19:34
ifrit jest offline  
Stary 2012-02-14, 19:52   #3352
fryz5
Zakorzenienie

jesli masz żółto-rude to musisz coś popielato-opalizującego położyć na włosy.
6 za ciemna ja bym robił 7 . sama 7 zielono wyjść nie powinna.
Stary 2012-02-14, 20:12   #3353
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
jesli masz żółto-rude to musisz coś popielato-opalizującego położyć na włosy.
6 za ciemna ja bym robił 7 . sama 7 zielono wyjść nie powinna.
hmmm czyli 7 tylko boje sie ze nie przykryje przeswity... a 7 całe opakowanie+6.23 0,5 opakowania ??? czy ryzykowne bo 6,23 to taki ciemny blond opalizujaco złoty ?
Stary 2012-02-14, 20:15   #3354
ifrit
Zadomowienie

hmmm czyli 7 tylko boje sie ze nie przykryje przeswity... co na foto widać :7 całe opakowanie+6.23 0,5 opakowania ??? czy ryzykowne bo 6,23 to taki ciemny blond opalizujaco złoty ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu5.jpg (62,8 KB, 14 załadowań)
Stary 2012-02-14, 20:27   #3355
fryz5
Zakorzenienie

no ja bym brał 7. bo 6.23 zbyt ciepły co by tylko zintensyfikowało efekt moim zdaniem. chyba ze cała 7 i pół 6
Stary 2012-02-14, 20:48   #3356
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
no ja bym brał 7. bo 6.23 zbyt ciepły co by tylko zintensyfikowało efekt moim zdaniem. chyba ze cała 7 i pół 6
a nie przeszkadza ze odcienie natury ? 6,00 i 7,00? boje sie ewentualnej zielenii
Stary 2012-02-14, 20:52   #3357
fryz5
Zakorzenienie

ewidentną zieleń da garnier color naturals 7, ale z color&shine nie spotkałem się z zielenią. wolisz zieleń czy zbyt ciepły odcień? ja bym tak czy inaczej dał naturę.
Stary 2012-02-15, 11:32   #3358
rutynaxd
Przyczajenie

Dekoloryzacja włosów

Witam!

od niedawna zastanawiam się nad zejściem z obecnego koloru włosów.
Obecnie mam farbowane włosy na kolor ciemny brąz (dokładniej mówiąc była to farba joanna naturia - palona kawa, puki się nie spłukała i wypłowiała) teraz chciałabym miec jaśniejsze włosy a mianowicie jasny brąz ( chcę zafarbować farbą Verona Revia na odcień Orzech laskowy).Z tego powodu zastanawiam się jak mam to zrobic i czy moge zrobic dekoloryzację samodzielnie czy też KONIECZNIE;/ muszę pójść do fryzjera, mimo iż byłam kiedyś fryzjerką sama mam w tej chwili wątpliwości, a nie chce isc do salonu gdyż wiem jak potrafią niektórzy spieprzyć włosy, a też nie chcę wydawać na to fortuny...chcę to zrobić na własną rekę, tylko zastanawiam się jaką metodą...
rutynaxd jest offline  
Stary 2012-02-15, 15:37   #3359
ifrit
Zadomowienie

Fryz5 7 garniera nic nie ruszyła... i podejrzewam ze 6+7 tez nic nie da... ja chce przyciemnic włoski ... marzy mi sie taki efekt jak zamiesciłam poniżej taki kolor uzyskałam go dawno ciemniejszych włosach mieszanką pół na pół 6,23+6,00

obecnie mam sprana nature 6,00 + opalizujacy 6,02 L'Oreal, Richesse de Diacolor ale farbowanie wychodzi mnie 150zł drogo
Stary 2012-02-15, 15:44   #3360
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów

Cytat:
Napisane przez rutynaxd Pokaż wiadomość
Witam!

od niedawna zastanawiam się nad zejściem z obecnego koloru włosów.
Obecnie mam farbowane włosy na kolor ciemny brąz (dokładniej mówiąc była to farba joanna naturia - palona kawa, puki się nie spłukała i wypłowiała) teraz chciałabym miec jaśniejsze włosy a mianowicie jasny brąz ( chcę zafarbować farbą Verona Revia na odcień Orzech laskowy).Z tego powodu zastanawiam się jak mam to zrobic i czy moge zrobic dekoloryzację samodzielnie czy też KONIECZNIE;/ muszę pójść do fryzjera, mimo iż byłam kiedyś fryzjerką sama mam w tej chwili wątpliwości, a nie chce isc do salonu gdyż wiem jak potrafią niektórzy spieprzyć włosy, a też nie chcę wydawać na to fortuny...chcę to zrobić na własną rekę, tylko zastanawiam się jaką metodą...
a duzo masz ciemnych farb na włosach?
kąpielą rozjaśniającą być zeszła szybciej, ale wysuszy włosy, natomiast jeśli zdecydujesz się na dekoloryzacje np chantalem czy renee, to dłuższa droga, tzn nie koniecznie, nie wiadomo jak bardzo trudne, ale więcej roboty by było i kasy

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości