Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-14, 12:53   #4231
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
nie, tragedii nie ma - tzn wyjdę dziś na zajęcia bez torby na głowie

Joanny zużyłam, ale mogę dokupić, 6 zł przy tym wszystkim to już wiesz...
Dobra, to dziś ten garnier e0, spróbuję jakoś odrosty ominąć. I znowu joanny obie wymieszać tak jak wczoraj, bo ten popiel przyciemnia chyba?
tzn tak popiel na rudość a perła na żółć/zloto więc w zalezności od tego co uzyskasz zdecydujesz co nałozyć jak wyjdzie rudy to nałoz popiel a jak wyjdzie żółto to nałóż pełe

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj polozylam Wellaton 8.0 jasny blond... U gory sa nieco mniej rude, troche sie rozjasnily, u dolu nadal zielen, ale juz troche mniej. Nie wiem juz, czym je wyrownac, a musze to zrobic do konca tygodnia, bo bede robila Encanto... Chyba najlepiej zrezygnowac z blondu i zrobic jakis rudy na to, moze miedziany odcien zniweluje te zielen... Nigdy wczesniej nie mialam zielonych wlosow, nie wiem, co sie z nimi robi...
W tej chwili mam takie jak na fotach.
a ja znowu nie widzie żadnej zieleni wygląda jakby to był naturalny kolor więc jest na plus!
Stary 2012-05-14, 14:09   #4232
Zanthia
Zadomowienie

Część dziewczyny, mam pytanie.

Próbuje na moich w sumie wielo-kolorowych włosach uzyskac ombre [ w sumie z tej wielokolorowości wyszedł pomysł - przez uzywanie farb o roznych formułach przy głowie mam czekolade, w okolicach uszu ciemna wisnie, od żuchwy brązowo rudy ], położyłam rozjaśniacz na końcówki [no ok, 30 cm, to możę nie koniecznie końcówki ] na spodnią czesc włosów, która jest nieco dłuża, plus jedno pasemko na zewnatrz, dzielac czas na dwa, czyli najpierw jakies 15 cm na poł godziny, potem całe 25 cm na 10 minut ] uzyskując uroczą marchewkę o kolor przejściowy miedzy marchewką a brązową rudośćią.

Teraz moje pytanie - chciałabym jeszcze trochę je rozjaśnić na końcach, najlepiej do blondu [ może być chamskie żółtko, bo i tak myslę o tonerach na potem]. Czy da się to zrobić, czy moze osiagnełam maksimum moich włosów i nastepny zabieg tylko je wysuszy nie zmieniajac koloru? ile czasu musi minąć miedzy jednym zabiegiem a drugim, żeby nie spalić włosów do końca?
Zanthia jest offline  
Stary 2012-05-14, 14:21   #4233
fryz5
Zakorzenienie

zalezy czym rozjasniałas jeżeli sklepowym rozjaśniaczem to on nigdy nie rozjasni na tyle mocno na ile powinien a niszczy proponuje kupić fryzjerski rozjaśniacz i wode 6%, rozjasniacz polecam firme vincent ledier lub chantal prosalon
Stary 2012-05-14, 18:29   #4234
manonnie
Raczkowanie

ja jestem po tym E0 - część rozjaśnił do pomarańczu. Część była żółta, ale nie było perły, więc wszystko potraktowałam popielem :/

Ciągle zostały jakieś czerwone kawałki (niedokładnie nałożony rozjaśniacz ), reszta się dość konkretnie po tej joannie przyciemniła do ciemnego szarego blondu z czerwonymi atrakcjami tu i ówdzie. Odrost też srebrny. Ogólnie strasznie "przykurzone" te włosy - powiedzcie, że to się zmyje...

Na razie musze dać im spokój, bo już w baaaaardzo kiepskim stanie są. Chociaż może jeszcze jutro tą perłą...

Zdjęcia będą, jak wysuszę porządnie.

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2012-05-14 o 18:52
manonnie jest offline  
Stary 2012-05-14, 19:47   #4235
evvelajna
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
z kąpieliami jest różnie, czasami ciemnieje czasami nie, mi po palette 100 skandynawski blond nie ciemniało więc moze tą farbe położ na chwile po dekoloryzacji

a może znasz jakieś inne cudownie sposoby aby włosy nie ściemniały? czytałam o płukaniu woda utleniona :P ale czy to pomaga? a może zamiast tej farby to jakaś szamponetke? cos to pomoże?
evvelajna jest offline  
Stary 2012-05-14, 20:46   #4236
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
a ja znowu nie widzie żadnej zieleni wygląda jakby to był naturalny kolor więc jest na plus!
atkka ja też tak jak Fryz nie widzę żadnej zieleni... Moja fryzjerka powiedziała że faktycznie ciężko się pozbyć takich jak to określiła "rozjaśniaczowych" refleksów, takich ni to zielonym ni to rudych no po prostu to jest kolor "rozjaśniaczowy" i już ja nie wiem czy to jest wogóle możliwe. Może spróbuj jakiś naturalnych maseczek typu cytryna plus miód, mi się po takich zabiegach trochę spłukały dziwne refleksy.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-05-14, 22:27   #4237
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evvelajna Pokaż wiadomość
a może znasz jakieś inne cudownie sposoby aby włosy nie ściemniały? czytałam o płukaniu woda utleniona :P ale czy to pomaga? a może zamiast tej farby to jakaś szamponetke? cos to pomoże?
wszystko właściwie moze ściemniec nie ma złotego środka mi palette 100 skandynawski nie ciemniał. ciemnienie opóźnia także umycie wlosów szamponem z sodą oczyszczona lub szamponem bambino nastepnie polanie ich cytryna ( po tych zabiegach będa splątane, nie nakładaj odzywki dopiero dzień po zabiegu)

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
ja jestem po tym E0 - część rozjaśnił do pomarańczu. Część była żółta, ale nie było perły, więc wszystko potraktowałam popielem :/

Ciągle zostały jakieś czerwone kawałki (niedokładnie nałożony rozjaśniacz ), reszta się dość konkretnie po tej joannie przyciemniła do ciemnego szarego blondu z czerwonymi atrakcjami tu i ówdzie. Odrost też srebrny. Ogólnie strasznie "przykurzone" te włosy - powiedzcie, że to się zmyje...

Na razie musze dać im spokój, bo już w baaaaardzo kiepskim stanie są. Chociaż może jeszcze jutro tą perłą...

Zdjęcia będą, jak wysuszę porządnie.
spierze się, daj im czas, na to aby kolor "dojrzał" niech odpoczną, nawilżaj je teraz, odżywiaj. blond jest na prawdę trudnym kolorem
Stary 2012-05-15, 12:44   #4238
raszpel
Raczkowanie

Witam
Morgan - fajny masz kolor dobrze, że w końcu znalazłaś taki, jak Ci pasuje.
Attka - ja nie widzę, żeby końcówki były zielone.

Ja zrobiłam kolejną kąpiel, tym razem włosy rozjaśniły się do bardzo jasnego blondu. Pofarbowałam je najpierw L'oreal Excellence 10.21 i to, co mi wyszło, przeszło moje najśmielsze oczekiwania... Włosy miałam po farbie jeszcze jaśniejsze (nie wiem jak to możliwe) i na dodatek w tak paskudnym kolorze "świńskiego":P blondu, że poważnie rozważałam chodzenie w torbie na głowie. Zdecydowałam zafarbować następnego dnia jeszcze raz, tym razem 92 L'oreal Feria i 9.1 Viking L'oreal Recital i jestem w szoku! Włosy mam takie jak na zdjęciach(w rzeczywistości jaśniejsze, raczej poziom 10 niż 9). Kolor jest chłodny, tylko tył jakoś nierówno mi złapało i przebijają rude tony. Chyba za jakiś miesiąc wybiorę się do fryzjera, żeby mi to równo zafarbowałam np. mijrelem 9.22
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120515_122200.jpg (55,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120515_122157.jpg (38,0 KB, 26 załadowań)
raszpel jest offline  
Stary 2012-05-15, 12:49   #4239
tarczi
Przyczajenie

Drogie dziewczyny mam problem i to duzy, wiec moj naturalny kolor włosów to szatyn ostatnio farbowałam włosy pol roku temu farba o podobnym odcieniu aby ich nie musiec farbowac tak czesto ale kilka dni temu mnie cos podkusiło i chcialam je rozjasnic wiec kupilam farbe Londa-miodowy blond i co sie stao??? na czubku głowy mam jasniutkie włosy a tak od polowy ciemniejsze( jasniejsze wprawdzie od tych ktore mialam przed farbowaniem) ale efekt jest straszny wygladam jakby mi ktos rozbił jajko na głowie blagam pomóżcie jaką farbe mam teraz użyć albo co zrobić zeby ten kolor zrównać dodam tylko ze podoba mi się ten miodowy i nawet fajnie to wygląda gdyby nie te ciemniejsze pasma. Nie stac mnie na profesjonalnych fryzjerów wolałabym uporać się z tym w domu-z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam Basia
tarczi jest offline  
Stary 2012-05-15, 13:41   #4240
fryz5
Zakorzenienie

piękny! jednak to zmieszanie popielu i perły więc dobra mieszanka!
ja wlasnie jestem po zafarbowaniu odrostów londa 18 znowu i wyszlo pięknie! z tym, ze robiłem pasemka/refleksy na folię rozjasniaczem przed farbą zeby kolor wielowymiarowy wyszedł, dodałem do mojego albumu jakby ktoś chciał

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-05-15 o 13:42
fryz5 jest offline  
Stary 2012-05-15, 14:30   #4241
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Witam
Morgan - fajny masz kolor dobrze, że w końcu znalazłaś taki, jak Ci pasuje.
Attka - ja nie widzę, żeby końcówki były zielone.

Ja zrobiłam kolejną kąpiel, tym razem włosy rozjaśniły się do bardzo jasnego blondu. Pofarbowałam je najpierw L'oreal Excellence 10.21 i to, co mi wyszło, przeszło moje najśmielsze oczekiwania... Włosy miałam po farbie jeszcze jaśniejsze (nie wiem jak to możliwe) i na dodatek w tak paskudnym kolorze "świńskiego":P blondu, że poważnie rozważałam chodzenie w torbie na głowie. Zdecydowałam zafarbować następnego dnia jeszcze raz, tym razem 92 L'oreal Feria i 9.1 Viking L'oreal Recital i jestem w szoku! Włosy mam takie jak na zdjęciach(w rzeczywistości jaśniejsze, raczej poziom 10 niż 9). Kolor jest chłodny, tylko tył jakoś nierówno mi złapało i przebijają rude tony. Chyba za jakiś miesiąc wybiorę się do fryzjera, żeby mi to równo zafarbowałam np. mijrelem 9.22
wow, ale czad niesamowite że udało Ci się taki popiel uzyskać po rozjaśnianiu i to bez zielonych refleksów !!! Mam nadzieję że Ci się nie zmyją te Loreale, bo jak robiłam 7.1 (chyba Islandia czy jakoś tak) to wyszedł fajnie a potem się spłukał do zera po jakiś trzech tygodniach - do rudego... Masz rację - jak już wiesz który poziom i odcień robić to następnym razem lepiej chyba właśnie profesjonalną farbą.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2012-05-15, 14:34   #4242
kolowrotka
Przyczajenie

W jaki kolor przechodzi czerń?

Mam zwięzłe pytanie. Po dekoloryzacjach (przeprowadzanych w sporym odstępie czasu) z koloru czarnego, mam w efekcie włosy z których przebija czerwień. Po prostu czerń schodziła w czerwień. Czy przy kolejnym zabiegu dekoloryzacji ta czerwień, która została po czerni się rozjaśni do pomarańczowego, czy już zawsze będzie ta czerwień? Fryzjerka powiedziała, że kolejna dekoloryzacja sprawi, że włosy będą jeszcze bardziej czerwone. Czy to prawda? Pytam bo zależy mi na brązie, z którego czerwień nie będzie mocno przebijać. Dziękuję z góry za odpowiedź.
kolowrotka jest offline  
Stary 2012-05-15, 18:23   #4243
raszpel
Raczkowanie

Ja się też cieszę, że tak się ta przygoda skończyła Użyło mi:P te żółte włosy miałam tylko kilkanaście godzin, ale były naprawdę niesamowicie tragiczne. Wyglądałam, jakbym świeciła mi głowa, bo buzię mam taką typową dla lata - jasną, różowawą.
Teraz jest ok, kolor mi pasuje, czego w życiu bym się nie spodziewała, bo chciałam osiągnąć ciut ciemniejsze włosy. Tył jest rudawy, ale dla mnie to do ogarnięcia przy kolejnym farbowaniu. I co najważniejsze włosy nie są wcale w złym stanie. Przeciwnie. Zaraz po były lekko przesuszone, ale jeden raz maska i już widzę ogromny progres.
raszpel jest offline  
Stary 2012-05-16, 19:14   #4244
evvelajna
Przyczajenie

[QUOTE=fryz5;34126650]wszystko właściwie moze ściemniec nie ma złotego środka mi palette 100 skandynawski nie ciemniał. ciemnienie opóźnia także umycie wlosów szamponem z sodą oczyszczona lub szamponem bambino nastepnie polanie ich cytryna ( po tych zabiegach będa splątane, nie nakładaj odzywki dopiero dzień po zabiegu)[COLOR="Silver"]

Fryz5 Ok dziękuje za rade wypróbuje wszystkiego, szamponu z sodą i płukanie cytryną Bo nie chce farbować włosów po dekoloryzacji, ponieważ kolor po tym zabiegu nie odbiega od moich naturalnych. Mam nadzieje,że tym razem się uda i odżywkę na drugi dzień dopiero tak??? bo ja zawsze w tym samym dniu nakładałam i to może był mój błąd
evvelajna jest offline  
Stary 2012-05-16, 19:30   #4245
smrt
Przyczajenie

Hej! Piszę, ponieważ potrzebuję porady. Zamarzył mi się blond, nie jakiś super jasny mniej więcej taki jak na zdjęciu, może trochę jaśniejszy. Moje naturalne włosy to jasny brąz, obecnie mam na nich resztkę teoretycznie zmywalnej farby L'oreal Casting, kolor chyba bursztyn w każdym razie jakiś rudawy, która jednak całkiem się nie sprała, mimo że 28 myć mam już dawno za sobą. Próbowałam rozjasnić włosy farbą, ale jedyne co wyszło to trochę jaśniejsza rudość. Kolor niby w porządku, ale nie jest to mój wymarzony blond. I zastanawiam się co teraz zrobić. Chciałabym uniknąć rozjasniacza, bo kiedyś mocno zniszczył mi włosy. Czy powinnam zrobić dekoloryzacje i dopiero wtedy rozjaśniać włosy farbą? W załączniku obecny kolor włosów i ten który chciałabym uzyskać. Pomóżcie prosze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3514.jpg (20,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-Bob-haircut-from-Lauren-Conrad-1.jpg (18,9 KB, 12 załadowań)
smrt jest offline  
Stary 2012-05-16, 20:42   #4246
fryz5
Zakorzenienie

[QUOTE=evvelajna;34164086]
Cytat:
wszystko właściwie moze ściemniec nie ma złotego środka mi palette 100 skandynawski nie ciemniał. ciemnienie opóźnia także umycie wlosów szamponem z sodą oczyszczona lub szamponem bambino nastepnie polanie ich cytryna ( po tych zabiegach będa splątane, nie nakładaj odzywki dopiero dzień po zabiegu)[COLOR="Silver"]

Fryz5 Ok dziękuje za rade wypróbuje wszystkiego, szamponu z sodą i płukanie cytryną Bo nie chce farbować włosów po dekoloryzacji, ponieważ kolor po tym zabiegu nie odbiega od moich naturalnych. Mam nadzieje,że tym razem się uda i odżywkę na drugi dzień dopiero tak??? bo ja zawsze w tym samym dniu nakładałam i to może był mój błąd
zawsze możesz położyc tą 100 rozjaśniającą i zmyć po 2 min. tylko nałozyć od razu na całe włosy, bez bawienia się pędzelkiem
Stary 2012-05-16, 22:02   #4247
evvelajna
Przyczajenie

[QUOTE=fryz5;34166429]
Cytat:
Napisane przez evvelajna Pokaż wiadomość

zawsze możesz położyc tą 100 rozjaśniającą i zmyć po 2 min. tylko nałozyć od razu na całe włosy, bez bawienia się pędzelkiem

fryz5 tylko boję sie kłaść farby bo mam spory odrost i po dekoloryzacji różnica miedzy farbowanymi a naturalnymi jest widoczna minimalne i zależy w jakim świetle. ale jak nałożę na chwilkę i postaram się na tylko dekoloryzowane to z naturalnymi nic się nie stanie :P
evvelajna jest offline  
Stary 2012-05-16, 22:15   #4248
fryz5
Zakorzenienie

sądze ze z naturalnymi także nic się nie stanie większego. tylko wiesz, pacnij reką (w rękawiczkach) na włosy i rozmasuj od razu, w przypadku gdybyś zauwazyła ciemnienie to zmyj
Stary 2012-05-16, 22:20   #4249
_wieczorynka_
Przyczajenie

Mój pierwszy post na forum i już do Was lecę z prośbą o pomoc.
Włosy mam w kolorze takim jak na zdjęciu ( następny post - dobre zdjęcie ) a marzy mi się blond..Bardzo mi się marzy powrót do blondu.
Poradźcie proszę czym i jak zadziałać..Nie chcę mieć później kurczaka na głowie jak zacznę sama wymyślać..
Niestety w tej chwili średnio z kasą by iść wydać u fryzjera lekką ręką 150zł..

Mój naturalny kolor to ciemny blond wręcz jasny brąz. Włosy wielokrotnie farbowane od bardzo jasnego blondu po ciemną czekoladę z różnymi odcieniami rudego.
Ostatnio cała głowa farbowana WELLA OGNISTA CZERWIEŃ ( grudzień 2011 ), w kwietniu u fryzjera balejage tylko z blondu ( dużo cienkich pasm ).
Włosy bardzo podatne na farbowanie.

Czym je potraktować by później nałożyć ładną blond farbę o odcieniu który mi się marzy??

Edytowane przez _wieczorynka_
Czas edycji: 2012-05-17 o 16:07 Powód: dodanie zdjęcia
_wieczorynka_ jest offline  
Stary 2012-05-17, 06:05   #4250
marika39
BAN stały

GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39

Cytat:
Napisane przez _wieczorynka_ Pokaż wiadomość
Mój pierwszy post na forum i już do Was lecę z prośbą o pomoc.
Włosy mam w kolorze takim jak na zdjęciu a marzy mi się blond..Bardzo mi się marzy powrót do blondu.
Poradźcie proszę czym i jak zadziałać..Nie chcę mieć później kurczaka na głowie jak zacznę sama wymyślać..
Niestety w tej chwili średnio z kasą by iść wydać u fryzjera lekką ręką 150zł..

Mój naturalny kolor to ciemny blond wręcz jasny brąz. Włosy wielokrotnie farbowane od bardzo jasnego blondu po ciemną czekoladę z różnymi odcieniami rudego.
Ostatnio cała głowa farbowana WELLA OGNISTA CZERWIEŃ ( grudzień 2011 ), w kwietniu u fryzjera balejage tylko z blondu ( dużo cienkich pasm ).
Włosy bardzo podatne na farbowanie.

Czym je potraktować by później nałożyć ładną blond farbę o odcieniu który mi się marzy??
hej , w sumie ładny kolorek masz na głowie
RENE BLANCHE -dekoloryzator dobrze się sprawdza,( tylko trzeba ściśle trzymać się ulotki) ja go użyłam - ściągnął sztuczny pigment do bardzo jasnej rudości- z machoniowo- czerwonego koloru po farbach i odrazu położyłam farbe rudą i jest git albo kłasć farby blond poziom 8-a nawet 9 z wodą 9% po 3 koloryzacji powinnas uzyskać kolor docelowy
marika39 jest offline  
Stary 2012-05-17, 13:52   #4251
Mirabilka
Zakorzenienie

Fryz mam pytanie - może coś doradzisz

mam obecnie włosy na poziomie 5 /patrząc na próbnik marijel/ docelowo chciałabym na poziomie 8 -7 .
Naturalne mam jasny blond -od 2 lat farbuje na brąz /poziom ok 5/

kusi mnie teraz ten jaśniejszy odcień

chciałam rozjaśnić całość loreal platinium /nie wiem która wersja z amoniakiem czy bez/ i jakie oxy do tego 6, 9?
włosy z tego co pamiętam bo miałam pasemka i inne na tych ciemnych rozjaśniają się ok - do rudo-żółtych.

Co dalej po rozjaśnianiu - nałozyć marijel w zalezności od efektu rozjaśniania z poziomu 8-7 - na jakim oxydancie?

dzięki za odpowiedź

Mirabilka jest teraz online  
Stary 2012-05-17, 14:05   #4252
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Fryz mam pytanie - może coś doradzisz

mam obecnie włosy na poziomie 5 /patrząc na próbnik marijel/ docelowo chciałabym na poziomie 8 -7 .
Naturalne mam jasny blond -od 2 lat farbuje na brąz /poziom ok 5/

kusi mnie teraz ten jaśniejszy odcień

chciałam rozjaśnić całość loreal platinium /nie wiem która wersja z amoniakiem czy bez/ i jakie oxy do tego 6, 9?
włosy z tego co pamiętam bo miałam pasemka i inne na tych ciemnych rozjaśniają się ok - do rudo-żółtych.

Co dalej po rozjaśnianiu - nałozyć marijel w zalezności od efektu rozjaśniania z poziomu 8-7 - na jakim oxydancie?

dzięki za odpowiedź
ja platinium nie używałem nie znam go natomiast jeżeli chcesz rozjaśnić, a nie dekoloryzować, to polecam Vincent Ledier zielony z wodą 6% jesli masz dłuzsze włosy to weź 2 saszetki i więcej wody %
ale wiesz ze rozjaśnienie wysuszy włosy troszkę? dekoloryzacja nie, ale po dekoloryzacji ściemnieja wlosy (duze prawdopodobieństwo).
z farbami sie wstrzymaj zeby zobaczyć efekt po rozjaśnieniu co uważasz o 9,22? moim zdaniem wygląda jak taka naturalna 8 chłodna zresztą miałem go na głowie .
farbe z 6%
Stary 2012-05-17, 14:33   #4253
Mirabilka
Zakorzenienie

zaraz zakkegruje tego vincenta - albo spr w hurtowni
9,22 też świetny!

dzięki za wytumaczenie co do oxy

a nie wystarczy kąpiel rozjaśniająca?
tak głośno dumam - pierwszy raz sama będę rozjaśniała i boję się, że mi wyleca mimo, że włosy w dobrej kondycji nawet bardzo no ale 6% jest "bezpieczny" chyba

a ten chłodny 9,22 na rozjaśnionych włosach /liczę na żółto-rudawe włosy/ nie da efektu zielonego?

Edytowane przez Mirabilka
Czas edycji: 2012-05-17 o 14:48
Mirabilka jest teraz online  
Stary 2012-05-17, 14:43   #4254
_wieczorynka_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
...
RENE BLANCHE -dekoloryzator dobrze się sprawdza...
Czyli sprówabać zdekoloryzować je RENE BLANCHE a później mogę kłaść jakiś chłodny blond? Zależy mi na czasie niestety..
Pomóżcie..

A jeśli nie znajdę w miejscowym sklepie fryzjerskim RENE to czego szukać? Co jest godne polecenia?
Stary 2012-05-17, 14:49   #4255
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
zaraz zakkegruje tego vincenta - albo spr w hurtowni
9,22 też świetny!

dzięki za wytumaczenie co do oxy

a nie wystarczy kąpiel rozjaśniająca?
tak głośno dumam - pierwszy raz sama będę rozjaśniała i boję się, że mi wyleca mimo, że włosy w dobrej kondycji nawet bardzo no ale 6% jest "bezpieczny" chyba
na 6% spalonych mieć nie będziesz ale nie wiem tez jak długo farbujesz sie 5 i czy jedne raz wystarczy. vincent jest łagodny jak na rozjaśniacz. ten zielony "intense" weź. na allegro są albo na pro-sprzęt tam saszetka ok 4,50 kosztuje
Stary 2012-05-17, 15:15   #4256
atkka
Raczkowanie

Wieczorynka, moim skromnym zdaniem dekoloryzator to zly pomysl, bo po nim nie uzyskasz jasniutkiego blondu, tak zeby tylko go stonowac i bylo ok. Zdejmie ze 2-3 tony i to wszystko. Wiem, bo sama robilam. I tak musialam wlosy rozjasniac, zeby byly ok. Zreszta duzo zachodu z tym dekolorem, zeby nie ciemnial... niektorym sie robia ciemniejsze wlosy niz mieli wczesniej, takze to przemysl. Nie wiem, w jakiej kondycji masz wlosy, ale moze lepszym wyjsciem bedzie ten rozjasniacz, ktory polecal Fryz? Lepiej zrobic raz, a porzadnie, niz paprac wlosy w nieskonczonosc, a z dekolorem tak bywa ( ja w sumie wydalam na dekoloryzatory, rozjasniacze, farby jakies 250zł, dolozylabym 100 i by mi profesjonalnie w salonie zrobili..).
I najlepiej, jakbys dodala zdjecia robione na dworze, bo trudno okreslic, jaki masz wlasciwie kolor

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-05-17 o 15:18
atkka jest offline  
Stary 2012-05-17, 15:48   #4257
marika39
BAN stały

Cytat:
Czyli sprówabać zdekoloryzować je RENE BLANCHE a później mogę kłaść jakiś chłodny blond? Zależy mi na czasie niestety..
Pomóżcie..

A jeśli nie znajdę w miejscowym sklepie fryzjerskim RENE to czego szukać? Co jest godne polecenia?
a to co teraz masz na głowie to farba? a pod spodem rozjasnione włosy?

ciężko stwierdzic Twój obecny kolor, ja miesiac temu robiłam kąpiel i kładłam farbe , a ze nie umiem dobrac odpowiedniego odcienia rudości , bo to nawet fryzjerce nie do końca wychodzi- to ciężki kolor!!! wiec dekoloryzacja była ok I wcale tyle pieniędzy nie wydałam!!!!!

no ale , niech spec sie wypowie

co do dekolor., to nie zgodze się z twoja opinia , wiem , że wiele dziewczyn krytykuje, bo ciemnieja im włosy . Jak zrobią źle to pewnie ze tak bedzie . Ja sciągałam 2 razy farbe, 1 nie podobał mi sie kolor, i zaraz po nałozyłam farbe i na 2 dzień tez ściagałam bo nie do końca podobał mi sie - mimi ze trzymałam 10-15 min to wyszedł za ciemny a ja chciałam jasny , paleta przekłamuje włosy nie zniszczone , mam rudy kolor i jestem zadowolona
marika39 jest offline  
Stary 2012-05-17, 16:02   #4258
_wieczorynka_
Przyczajenie

Kochane moje..
Włosy wyglądają tak jak na zdjęciu poniżej - zdjęcie zrobione przed chwilką na zewnątrz.
Z zaciekawieniem słucham waszych rad..Dekoloryzować? Rozjaśniać? Farbować?
Czym?Jak? I w jakiej kolejności?
Jestem totalnym laikiem w tej kwestii..

Po za tym w gorącej wodzie kąpana.

Tak jak wcześniej wspominałam - pod spodem był jakiś brąz ( ale nie pamiętam co ), na to wulkaniczna czerwień welli ( grudzień 2011 ), w kwietniu balejage blond u fryzjera ( wydaje mi się, że rozjaśniaczem a nie farbą ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4342.jpg (25,3 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez _wieczorynka_
Czas edycji: 2012-05-17 o 16:04
Stary 2012-05-17, 16:26   #4259
marika39
BAN stały

Cytat:
Kochane moje..
Włosy wyglądają tak jak na zdjęciu poniżej - zdjęcie zrobione przed chwilką na zewnątrz.
Z zaciekawieniem słucham waszych rad..Dekoloryzować? Rozjaśniać? Farbować?
Czym?Jak? I w jakiej kolejności?
Jestem totalnym laikiem w tej kwestii..

Po za tym w gorącej wodzie kąpana.

Tak jak wcześniej wspominałam - pod spodem był jakiś brąz ( ale nie pamiętam co ), na to wulkaniczna czerwień welli ( grudzień 2011 ), w kwietniu balejage blond u fryzjera ( wydaje mi się, że rozjaśniaczem a nie farbą ).
na to co napisałas dekoloryzator nie ściągnie Ci koloru , sciągnie tylko pasemka i kolor farby który miałas kładziony, chyba czeka Cie rozjaśnianie , tamto zdjecie dawało efekt całkiem inny ja sama robiłam kąpiel rozjaśniajaca , rozjasniło sie dobrze , ale niech madrzejsi poradzą moje włosy to moje , nikogo nie pytałam , poczytałam posty i woala
marika39 jest offline  
Stary 2012-05-17, 16:37   #4260
soulleafix
Raczkowanie

Ktoś wie, gdzie można dostać Renee Blanche w Kielcach? Byłam w dwóch sklepach fryzjerskich i nie było, był tylko Chantal
soulleafix jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości