Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-18, 15:45   #4291
evvelajna
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

mam szampon oczyszający ze sklepu fryzjerskiego, oraz taki duzy zwykły ziołowy na którym jest napsiane ze ma neutralne ph
evvelajna jest offline  
Stary 2012-05-19, 10:30   #4292
soulleafix
Raczkowanie

Miałam zrobic sprawozdanie z domowej dekoloryzacji
Zrobiłam wczoraj sama dekolor Chantalem i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona . Wcześniej miałam farbowane na czerwienie, ciepłe ciemne brązy i jasne brązy.
Trzymałam dekolor 30 min i z ciemnych rudych z prześwitami mocnego brązu zrobił mi się taki ciemny blond z odcieniami żółtego. Mam jeszcze taki jeden malo zauwazalny 'placek' na głowie w odcieniu ciemniejszym (tam gdzie ciemne farby byly najczesciej nakladane), ale dziś nakładam chantal drugi raz w to miejsce na jakies 20 min, i robię płukankę srebrną żeby zniwelować rudość (rada pani z salony fryzjerskiego)

I tutaj uwaga dla kazdego kto mysli ze dekoloryzatory w ogole nie naruszą kondycji włosa : otóż włosy są troszkę przesuszone (ja osobiscie podetnę teraz jeszcze koncowki o jakies 4 cm, bo chce zaczac zapuszczanie z czystym, nierozdwojonym kontem ), ale byłam na to przygotowana, za jakis tyg olejowania powinny byc w tym samym stanie
soulleafix jest offline  
Stary 2012-05-19, 12:42   #4293
marika39
BAN stały

GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39

Cytat:
Napisane przez soulleafix Pokaż wiadomość
Miałam zrobic sprawozdanie z domowej dekoloryzacji
Zrobiłam wczoraj sama dekolor Chantalem i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona . Wcześniej miałam farbowane na czerwienie, ciepłe ciemne brązy i jasne brązy.
Trzymałam dekolor 30 min i z ciemnych rudych z prześwitami mocnego brązu zrobił mi się taki ciemny blond z odcieniami żółtego. Mam jeszcze taki jeden malo zauwazalny 'placek' na głowie w odcieniu ciemniejszym (tam gdzie ciemne farby byly najczesciej nakladane), ale dziś nakładam chantal drugi raz w to miejsce na jakies 20 min, i robię płukankę srebrną żeby zniwelować rudość (rada pani z salony fryzjerskiego)

I tutaj uwaga dla kazdego kto mysli ze dekoloryzatory w ogole nie naruszą kondycji włosa : otóż włosy są troszkę przesuszone (ja osobiscie podetnę teraz jeszcze koncowki o jakies 4 cm, bo chce zaczac zapuszczanie z czystym, nierozdwojonym kontem ), ale byłam na to przygotowana, za jakis tyg olejowania powinny byc w tym samym stanie

hejka, ja też byłam super zadowolona z tego deko i tez polecam , a ściągałam kolor tgak jak Ty ciemny , włosy wyszły równiutko , jednolicie, bez łatek , kratek itp równiez polecam. Tak samo farbowałam , nie czekałam , radze bardzo dobrze zmyć , szamponem do włos. przeciwłupierz. , . ja myłam 3 razy z czego raz z sodą , jak dobrze się oczyści , nie ma opcji ,zeby włosy zrobiły sie czaene, ciemne czy nie wiem w jakich odcieniach

Dodam tylko , jak ktos bedzie chciał kłaść farbe w bardzo krótkim czasie po deko, trzymać tylko 10-15 min i spłukiwac , dobrze ( a i farba 1 ton jasniejsza) i bedzie ok. A że troszke wysusza, no cóż , a w jaki sposób miałaby farba zejść? pozdrawiam i równiez polecam
marika39 jest offline  
Stary 2012-05-19, 16:01   #4294
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
hejka, ja też byłam super zadowolona z tego deko i tez polecam , a ściągałam kolor tgak jak Ty ciemny , włosy wyszły równiutko , jednolicie, bez łatek , kratek itp równiez polecam. Tak samo farbowałam , nie czekałam , radze bardzo dobrze zmyć , szamponem do włos. przeciwłupierz. , . ja myłam 3 razy z czego raz z sodą , jak dobrze się oczyści , nie ma opcji ,zeby włosy zrobiły sie czaene, ciemne czy nie wiem w jakich odcieniach

Dodam tylko , jak ktos bedzie chciał kłaść farbe w bardzo krótkim czasie po deko, trzymać tylko 10-15 min i spłukiwac , dobrze ( a i farba 1 ton jasniejsza) i bedzie ok. A że troszke wysusza, no cóż , a w jaki sposób miałaby farba zejść? pozdrawiam i równiez polecam

zeby dojśc do tego jak farba schodzi za jego pomoca trzeba by wrócic do początku czyli do zabiegu farbowania bo tu jest odpowiedź.

dekoloryzator kurczy pigmenty (które sa na tyle duze alby nie wychodzić z włosów, rosną pod wpływem utleniacza przy procesie farbowania) do tego stopnia ze podczas mycia moga swobodnie wypłynąć między łuskami włosów. trzeba na tyle porządnie je wyplukać aby podczas wyschnięcia, kontaktu z tlenem (powietrzem) nie powiększyły się z powrotem co da znow ciemny kolor
Stary 2012-05-19, 17:09   #4295
soulleafix
Raczkowanie

Czy olej rycynowy albo nafta nałożone po dekoloryzacji mogą spowodować, że włosy ciemnieją?
soulleafix jest offline  
Stary 2012-05-20, 20:48   #4296
atkka
Raczkowanie

Fryz, ta moja zielen coraz bardziej przebija :/ nawet kolezanka sie smiala ostatnio, ze zielona jestem... wiec prosze, napisz mi czym mozna to zneutralizowac? da sie to zrobic opalizujacym odcieniem? (a tak w ogole co to znaczy?) (chcialabym tez zneutralizowac te rudosc przy okazji..) Myslalam o majirel 9.22 (bardzo jasny blond opalizujący głęboki) albo 9.23 ( Bardzo jasny Blond Opalizująco-Złocisty).. zastanawaim sie tez nad technika farbowania... bo od gory do polowy sa rude, a od polowy w dol zielone <masakra> i sama nie wiem... Ja sie nie znam na kolorach, co sie czym usuwa, wiec gdybys mogl, to poradz cos mam zielone wlosy... myslalam, ze to sie bedzie zmywac, ale jakos nie chce... wole tez nie probowac czerwienia, tak jak radziles, bo znajac moje nieprzecietne umiejetnosci, to po czyms takim musialabym sie w calosci na czerwono zrobic...
Dla przypomnienia zalaczam fote moich wlosow, ale zieleni nie umiem aparatem uchwycic, trzeba uzyc wyobrazni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01909 kopia.jpg (148,1 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez atkka
Czas edycji: 2012-05-20 o 21:06
atkka jest offline  
Stary 2012-05-21, 00:01   #4297
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Fryz, ta moja zielen coraz bardziej przebija :/ nawet kolezanka sie smiala ostatnio, ze zielona jestem... wiec prosze, napisz mi czym mozna to zneutralizowac? da sie to zrobic opalizujacym odcieniem? (a tak w ogole co to znaczy?) (chcialabym tez zneutralizowac te rudosc przy okazji..) Myslalam o majirel 9.22 (bardzo jasny blond opalizujący głęboki) albo 9.23 ( Bardzo jasny Blond Opalizująco-Złocisty).. zastanawaim sie tez nad technika farbowania... bo od gory do polowy sa rude, a od polowy w dol zielone <masakra> i sama nie wiem... Ja sie nie znam na kolorach, co sie czym usuwa, wiec gdybys mogl, to poradz cos mam zielone wlosy... myslalam, ze to sie bedzie zmywac, ale jakos nie chce... wole tez nie probowac czerwienia, tak jak radziles, bo znajac moje nieprzecietne umiejetnosci, to po czyms takim musialabym sie w calosci na czerwono zrobic...
Dla przypomnienia zalaczam fote moich wlosow, ale zieleni nie umiem aparatem uchwycic, trzeba uzyc wyobrazni
nie wiem jak ale ja nadal nie widze zieleni a naturalnie wyglądający blondzik rudość niwelujesz popielem , zieleń czerwienią. no więc tam czerwień+popiel=fiolet czyli opal niby tak ale opal nie wiem czy do końca zniweluje to czego chcesz sie pozbyć. ja bym na górę rzucił cos popielatego (tylko to co rudawe jest) a po zmyciu na zielonkawe dać szamponetkę czerwoną na 1-2min. ja bym tak zrobił bez obaw. 9,22 nie wiem jak wyjdzie mi wyszła pięknie aczkolwiek nie miałem takich odcieni. mozesz spróbować nie wiem czy zgasi rude, ale zieleni powinnaś sie pozbyc
Stary 2012-05-21, 10:13   #4298
Mirabilka
Zakorzenienie

FRYZ możesz mi dać instrukcje co i jak z rozjaśnainiem?

dziś ma przyjść zielony vincent woda 6 /9 w razie czego jak nie ruszy też mam/ .

Wlosy mam na poziomie 5 - swoje jasne blond - farbowane na ciemno kilkanaście razy.
rozjaśniają się z teco co pamietam do żółto-rudych.

Jak nakladać? jak zwykłą farbę? na całość odrazy czy najpierw odrost? zostawić po nałożeniu czy masować co jakiś czas wlosy?

Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-21, 11:25   #4299
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
FRYZ możesz mi dać instrukcje co i jak z rozjaśnainiem?

dziś ma przyjść zielony vincent woda 6 /9 w razie czego jak nie ruszy też mam/ .

Wlosy mam na poziomie 5 - swoje jasne blond - farbowane na ciemno kilkanaście razy.
rozjaśniają się z teco co pamietam do żółto-rudych.

Jak nakladać? jak zwykłą farbę? na całość odrazy czy najpierw odrost? zostawić po nałożeniu czy masować co jakiś czas wlosy?
a mówiłem, że robimy kąpiel czy po prostu rozjaśniamy?
-jak kąpiel to mieszasz z szamponem, nakładasz na włosy, rozmasowujesz i zostawiasz, słabiej rozjasnia niż sam rozjaśniacz,
-jak zwykłe rozjaśnianie to mieszasz tylko rozjaśnicz z woda % i nakładasz jak farbe, mocniej rozjasni od kąpieli, i ja bym tak robił.

ile saszetek zamawiałaś?
Stary 2012-05-21, 11:59   #4300
Mirabilka
Zakorzenienie

rozjaśnianie - kąpiel to wątpie, że coś ruszy

mam dwie zielonego
i dwie srebrnego - bo mam do ramion włosy ale gęste.

A jak długo trzymać? czy poprostu obserwować co i jak?

Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-21, 18:02   #4301
fryz5
Zakorzenienie

a tak pamiętam juz nałóż na pierwszy ogień zielony z 9% proporcja 1:2
np 40gram rozjaśniacza + 80 ml utleniacza 9%.
bo saszetka ma 40g dobrze pamiętam?

nie musisz obserwować trzymaj 50 min.
Stary 2012-05-21, 18:10   #4302
Mirabilka
Zakorzenienie

tak 40 gram - hmm mówisz, że odrazy 9 - mam pietra
a 6 to do rudego chyba nawet nie rozjaśni?

Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-21, 18:13   #4303
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
tak 40 gram - hmm mówisz, że odrazy 9 - mam pietra
a 6 to do rudego chyba nawet nie rozjaśni?
wiesz to zalezy jakie kto ma wlosy na prawdę nie ma reguły. ja jestem spokojny i wiem ze vincent jest bezpieczny, aczkolwiek mozesz zrobić dwie mieszanki tak dosłownie 1gram z 6 i 9% i dać na dwa pasma i zobaczyć jak reagują potem zabrac sie do roboty
Stary 2012-05-22, 14:44   #4304
lutien
Wtajemniczenie

Witam,
w niedzielę robiłam dekoloryzację Chantalem w domu. Z burgundu (spranego, bo nie farbowałam prawie pół roku) mam teraz włosy jasno-rude a odrosty w naturalnym kolorze (ufff... bałam się, że żółte wyjdą). Odrosty i reszta włosów mają taką samą jasność (nie wiem, jak to opisać, chodzi o to, że nie są ani ciemniejsze ani jaśniejsze. Odrosty są brązowe a reszta ruda) Nie wiem zbytnio, czy robić jeszcze jedną dekoloryzacje czy juz zabrać się za rozjaśnianie?
Docelowo chcę na włosach granatowo-niebieski kolor. Kupiłam więc farby z Chantala ProSalon 2x niebieska i 1x granatowo-czarna.
Co teraz powinnam zrobić: jeszcze jedną dekoloryzację, rozjaśnić czy zafarbować z rozjaśniaczem?
(Katharine Hadley )

lutien jest offline  
Stary 2012-05-22, 14:50   #4305
fryz5
Zakorzenienie

kup palette E20 i spróbuj na jednym pasemku czy włosy ściemnieją, jak nie to rzucaj na całośc, mi nie ciemniało po tej farbie ale wciąż mało jest potwierdzonych informacji na temat czym farbować po deko, z doświadczenia palette rozjaśniające (z proszkiem rozjasniającym w 2 małych saszetkach) nie ciemnieja, mozesz tylko chwilke trzymać i rzucać farby rozumiem ze niebieska to jest mixton? nie pamietam numerku 0/88? jakoś tak? dodaj go nie wiele bo wychodzi ciemno.
Stary 2012-05-22, 20:45   #4306
lutien
Wtajemniczenie

Dodaję farby. Na pierwszym kolor niebieski, na drugim granatowo-czarny. Choć tu nie widać dużej różnicy w tych kolorach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chantal-farba-do-wlosow-trwale-koloryzujaca-011-niebieski-120ml-2.jpg (16,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250957357.jpg (19,1 KB, 5 załadowań)
(Katharine Hadley )

lutien jest offline  
Stary 2012-05-23, 07:30   #4307
Mirabilka
Zakorzenienie

a w jakich proporcjach miesza się marijel?

vincenta 1:2
a marijel na 50 ml farby 75 oxy?

Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-23, 11:09   #4308
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
a w jakich proporcjach miesza się marijel?

vincenta 1:2
a marijel na 50 ml farby 75 oxy?
tak dokładnie 1: 1.5

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lutien Pokaż wiadomość
Dodaję farby. Na pierwszym kolor niebieski, na drugim granatowo-czarny. Choć tu nie widać dużej różnicy w tych kolorach
ale numer jaki ma ten niebieski ? mi chodzi tylko o numer
Stary 2012-05-23, 11:11   #4309
Mirabilka
Zakorzenienie

w piątek mam zamiar działac - mimo, że mam dobrego fryzjera chce sama

Fryz - odwiedź forum w weekend jakby mi wyszedł rudo-koperkowy-róż na głowie. To mnie podratujesz chociaż już sobie zapisałam perła na co, siwy na co heheh

Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-23, 11:55   #4310
lutien
Wtajemniczenie

Pierwszy to 0/11 a drugi 1/1
(Katharine Hadley )

lutien jest offline  
Stary 2012-05-23, 13:56   #4311
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
w piątek mam zamiar działac - mimo, że mam dobrego fryzjera chce sama

Fryz - odwiedź forum w weekend jakby mi wyszedł rudo-koperkowy-róż na głowie. To mnie podratujesz chociaż już sobie zapisałam perła na co, siwy na co heheh
kochana wizaz odwiedzam kilka razy dziennie więc jestem na bieżąco chyba ze nie mam czasu odpisywać, ale staram się to robić więc będę pod ręką mam nadzieję chociaz jutro mam 2 rozmowy kwalifikacyjne więc różnie moze być.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Pierwszy to 0/11 a drugi 1/1
miałem 0/11 zeby dodawać do innych farb w celu ochłodzenia i powiem tak:
wychodzi ciemno , ja przesadziłem z ilością gdy mieszałem z farbą superrozjaśniającą i woda 12% na odrosty w rezultacie kolor wyszedł ciemno, szaro, zielony. sam na poszczególne pasma wychodzi granatowo ale szybko schodzi .

wode ile % masz do tych farb? i przypomnij mi obecny kolor włosów jak mozesz.

jak chcesz czerń ale z niebieskim polyskiem mocniejszym niż sama granatowa czerń to dodaj do farby o numerze 1/1 ok 3-4cm 0/11, chodzi mi o długość "glizdy" z tubki. mżesz najpierw próbowac na 2-3 pasemkach jak wychodzi samo 0/11, pół na pół z 1/1 oraz 1/1 z odrobiną 0/11 będziesz miała 3 pasma z 3 róznymi mieszankami i stwierdzisz ktory Ci odpowiada najbardziej.
Stary 2012-05-23, 16:05   #4312
natalcia250
Black No. 1

właśnie zamówiłam na Allegro dekoloryzator Renee Blanche i mam pytanie. czytałam, że po dekoloryzacji czasem kolor z powrotem ciemnieje, a ja oczywiście chciałabym tego uniknąć i zastanawiam się czy umycie włosów 4-5 razy ziołowym szamponem Radical wystarczy, żeby mieć pewność, że na włosach nic nie zostało?
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-05-23, 16:15   #4313
fryz5
Zakorzenienie

ja radicala nie uzywałem, ale uzywałem bambino tez jest bez sylikonów i poradził sobie dobrze ale mozesz dodac troszkę sody oczyszczonej dla większego wymycia dekoloryzatora a po zabiegu polać włosy cytryną i poczekaj az wyschną, nie nakładaj odzywki zwiąż je jakoś bo będa poplątane więc ich nawet nie czesz. na nastepny dzień mozesz próbowac z farbą ale najpierw na 1 pasemku zobacz jak wyjdzie
Stary 2012-05-23, 20:21   #4314
lutien
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
miałem 0/11 zeby dodawać do innych farb w celu ochłodzenia i powiem tak:
wychodzi ciemno , ja przesadziłem z ilością gdy mieszałem z farbą superrozjaśniającą i woda 12% na odrosty w rezultacie kolor wyszedł ciemno, szaro, zielony. sam na poszczególne pasma wychodzi granatowo ale szybko schodzi .

wode ile % masz do tych farb? i przypomnij mi obecny kolor włosów jak mozesz.

jak chcesz czerń ale z niebieskim polyskiem mocniejszym niż sama granatowa czerń to dodaj do farby o numerze 1/1 ok 3-4cm 0/11, chodzi mi o długość "glizdy" z tubki. mżesz najpierw próbowac na 2-3 pasemkach jak wychodzi samo 0/11, pół na pół z 1/1 oraz 1/1 z odrobiną 0/11 będziesz miała 3 pasma z 3 róznymi mieszankami i stwierdzisz ktory Ci odpowiada najbardziej.
Obecnie dążę do koloru granatowego (ani nie taki oczo☠☠☠ny niebieski, ani czarno-granatowy, po prostu ciemny niebieski).
Kolor włosów obecnie to rudy średniojasny, z odrostami brązowymi (najgorszy naturalny kolor włosów czyli "mysi").
Wody % jeszcze nie mam (tzn. kupiłam 3%, ale wiem, że będzie za słaba).

Najbardziej mnie martwi ten rudy kolor obecnie, bo raczej niebieski na takim rudym nei wyjdzie...

Dziękuję Ci za odpowiedzi Fajnie, że ktoś kompetentny tu pomaga takim laikom, jak ja
(Katharine Hadley )

lutien jest offline  
Stary 2012-05-23, 21:42   #4315
amazonka777
Raczkowanie

FRYZ- mam jasny rudy na głowie,dosc wypłukany.
Chciałabym cos w stylu karmelowego blondu,ten blond moze byc nawet ciut ciemniejszy.Znalazłam farbe z Joanny karmelowy blond,czy kładąc ją bezposrednio na moje włosy moge liczyc,ze wyjdzie mi to co chcę?
Nie chciałabym dekoloryzowac ani wczesniej rozjasniac włosów... Jesli nie za pierwszym razem,to czy farbując 2-3 krotnie osiagnę podobny karmel?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joanna_mcc_30.jpg (15,3 KB, 3 załadowań)
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-05-23, 22:54   #4316
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Obecnie dążę do koloru granatowego (ani nie taki oczo☠☠☠ny niebieski, ani czarno-granatowy, po prostu ciemny niebieski).
Kolor włosów obecnie to rudy średniojasny, z odrostami brązowymi (najgorszy naturalny kolor włosów czyli "mysi").
Wody % jeszcze nie mam (tzn. kupiłam 3%, ale wiem, że będzie za słaba).

Najbardziej mnie martwi ten rudy kolor obecnie, bo raczej niebieski na takim rudym nei wyjdzie...

Dziękuję Ci za odpowiedzi Fajnie, że ktoś kompetentny tu pomaga takim laikom, jak ja
hm nałóz sam 0/11 na rude włosy i to zgasi rudość. potem tak jak mówiłem, dodaj tak 5cm glizdy z tubki do 1/1, możesz lecieć na 3% ale nie będzie trwała bardzo

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez amazonka777 Pokaż wiadomość
FRYZ- mam jasny rudy na głowie,dosc wypłukany.
Chciałabym cos w stylu karmelowego blondu,ten blond moze byc nawet ciut ciemniejszy.Znalazłam farbe z Joanny karmelowy blond,czy kładąc ją bezposrednio na moje włosy moge liczyc,ze wyjdzie mi to co chcę?
Nie chciałabym dekoloryzowac ani wczesniej rozjasniac włosów... Jesli nie za pierwszym razem,to czy farbując 2-3 krotnie osiagnę podobny karmel?
karmel to ciepły kolor nie zakryje rudego musisz cos popielatego połozyć i jasnego
Stary 2012-05-24, 08:37   #4317
amazonka777
Raczkowanie

A czy mozesz polecic mi cos sprawdzonego z tych jasnych popieli żeby zakryc rudy?

I drugie pytanie...czy jak juz ten popiel zakryje mi rudy to czy kładąc na niego karmel nie otrzymam zieleni na włosach?
Zalezy mi na tym jasnym karmelu,jak go osiagnać?

Edytowane przez amazonka777
Czas edycji: 2012-05-24 o 08:47
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-05-24, 13:21   #4318
lutien
Wtajemniczenie

Fryz - dzięki
(Katharine Hadley )

lutien jest offline  
Stary 2012-05-24, 17:22   #4319
SceneQueene
Zakorzenienie

Fryz, pytam Ciebie bo czym dłużej czytam ten wątek, tym bardziej widzę, że jesteś tu profesjonalistą. Powiedz mi- miałeś do czynienia z dekoloryzatorem b4? Jeśli tak- co o nim powiesz? Godny polecenia?
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...metrics=gemius.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-05-24, 19:39   #4320
raszpel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amazonka777 Pokaż wiadomość
A czy mozesz polecic mi cos sprawdzonego z tych jasnych popieli żeby zakryc rudy?

I drugie pytanie...czy jak juz ten popiel zakryje mi rudy to czy kładąc na niego karmel nie otrzymam zieleni na włosach?
Zalezy mi na tym jasnym karmelu,jak go osiagnać?
Najczęściej jako rada na rudości przewija się tutaj gołębi popiel z joanny (dobre połączenie to gołębi popiel plus szlachetna perła z joanny - czy jakoś tak, zadziała na rude i żółte tony).
Jeśli na popiele położysz coś złotawego, możesz mieć zielone włosy Lepiej więc najpierw pofarbować jakąś naturą.
raszpel jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości