Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-28, 09:49   #4351
Mirabilka
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz - ja do piątku nie wytrzyamm z tym rudym jadę dziś do hurtowni fryzjerskiej bo i tak marijel 8.13 mam pół tubki więc muszę dokupić.

Także jak jakiś inny kolor będzie optymalny to poproszę o instrukcję.
Ten rudy jest za żółto -rudy. Odrost jest piękny ale dół już nie.

Poradź coś od a do z co i jak - dokupię co trzeba.
Chyba, że coś ze sklepowych? nie wiem sama

Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-28, 12:27   #4352
fryz5
Zakorzenienie

mozesz ze sklepowych, btw mi jedna tubka majirel starcza na dwie koloryzację włosów za ramiona mojej kuzynki.

mozesz uzyc tego C9

albo wellaton 9/1

a jak koniecznie chcesz loreala majirela to 9.1 weź
Stary 2012-05-28, 12:31   #4353
Mirabilka
Zakorzenienie

mam litr oxydantu chciałam go wykorzystać - okej zobaczę co kupię - i wtedy nakładać nie na całość ale tak jak mi opisałeś z mieszanką 7.13?

Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-28, 12:36   #4354
raszpel
Raczkowanie

Fryz, używałeś może kiedyś tego szamponu koloryzującego palette gołębi 310? Dopiero nieco ponad dwa tygodnie, a ja już mam dość żółtawe włosy i zastanawiam się czy to by ich trochę nie podrasowało, chociaż na kolejne 2 tygodnie...
I jeszcze jedna sprawa - mam trochę śmieszny odrost na przedziałku jest zaledwie o ton, może dwa jaśniejszy od farbowanych włosów. Za to jeśli przegarnę włosy do przodu widać, że odrost np. na czubku głowy jest mocno ciemny - co najmniej średni brąz. Zastanawiam się w takim razie jak później ten odrost zafarbować? Z podkładem czy bez na wodzie 12%? Bo z tego wynikałoby, że włosy mi się mocno rozjaśniają już od samego słońca, więc może farba z mocną wodą da radę? Zresztą pamiętam, że moje włosy naturalne nie były aż takie ciemne, coś 6-7 poziom. Raczej ciemny blond.
raszpel jest offline  
Stary 2012-05-28, 13:12   #4355
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Fryz, używałeś może kiedyś tego szamponu koloryzującego palette gołębi 310? Dopiero nieco ponad dwa tygodnie, a ja już mam dość żółtawe włosy i zastanawiam się czy to by ich trochę nie podrasowało, chociaż na kolejne 2 tygodnie...
I jeszcze jedna sprawa - mam trochę śmieszny odrost na przedziałku jest zaledwie o ton, może dwa jaśniejszy od farbowanych włosów. Za to jeśli przegarnę włosy do przodu widać, że odrost np. na czubku głowy jest mocno ciemny - co najmniej średni brąz. Zastanawiam się w takim razie jak później ten odrost zafarbować? Z podkładem czy bez na wodzie 12%? Bo z tego wynikałoby, że włosy mi się mocno rozjaśniają już od samego słońca, więc może farba z mocną wodą da radę? Zresztą pamiętam, że moje włosy naturalne nie były aż takie ciemne, coś 6-7 poziom. Raczej ciemny blond.
uzywałem gołebiego, aczkolwiek na moje mocno rozjasnione włoski i trzymany pełen czas wyszedł jaskrawy fiolet, po umyciu clearem i potrzymaniu piany 10 min na włosach fiolet puścił a włosy miłały kolor mroźnego blondu
tak, lepiej farbe z mocniejsza wodą.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
mam litr oxydantu chciałam go wykorzystać - okej zobaczę co kupię - i wtedy nakładać nie na całość ale tak jak mi opisałeś z mieszanką 7.13?
no to jak juz chcesz mozesz kupic majirela 9.1 ale kłaść na same rude a odrost omijac, chyba, że najpierw nałozysz 8.13 na odrost sam, od sie przyciemni a potem na całość rzucisz 9.1 które ochłodzi
Stary 2012-05-28, 13:32   #4356
Mirabilka
Zakorzenienie

hehe dla laika to już wyższa szkoła jazdy:P

podziałam coś

Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-28, 19:36   #4357
Patiisia
Wtajemniczenie

Fryz5, nie wiem czy mnie pamiętasz, ale chciałam dojść z ciemnych włosów do blondu, źle użyłam rozjaśniacza joanny i skończyłam z żółtkiem na odrostach oraz ciemno-brązową resztą włosów, na to nałożyłam miodowy blond londy i jakoś było. W między czasie (tzn. jakoś tydzień po rozjaśnianiu i farbowaniu) nałożyłam farbę jesienny liść joanny (która niestety już trochę się sprała na odrostach), i od tego farbowania minęły jakoś 2-3 tygodnie (musiałabym sprawdzić dokładnie ). Twoją radą było użycie vincenta zielonego + woda 6% a na to joanna gołębi popiel + szlachetna perła. Farby już leżą na półce, dzisiaj zamówiłam rozjaśniacz i czekam. Piszę teraz, bo uprzedzam, że będę potrzebować pomocy jak już wszystko będę mieć u siebie Mam nadzieję, że pomożesz?
Patiisia jest offline  
Stary 2012-05-28, 19:51   #4358
Mirabilka
Zakorzenienie

ja siedzę z wellatonem za radą Fryzia w sumie ładny kolor jak jest przykryty farbą ciekawe co po zmyciu ale i tak jestem bardziej zadowolona niż po rozjaśnianiu u fryzjera

Fryz - może otworzysz filię w Gliwicach?

Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-28, 21:24   #4359
plomyczek22
Przyczajenie

Witam,
Z góry przepraszam jeśli zamieszczam post w złym wątku, to pierwszy raz kiedy piszę na forum, dotychczas byłam cichym obserwatorem, jednak teraz pilnie potrzebuję rady.

Przechodzę do rzeczy. mój naturalny kolor to średni brąz, od dwóch lat koloryzowałam włosy produktami "ton w ton" na ciemniejszy odcień, jednak kilka miesięcy temu zakochałam się w czerwieniach. Najpierw zafarbowałam włosy farbą garnier kolor 4.6 jednak wyszedł bardzo ciemny z lekką czerwonawą poświatą. Po miesiącu zdecydowałam się na farbowanie syossem odcień 5.29 i tutaj było już lepiej, kolor co prawda nie był tak jasny jak na opakowaniu ale podobał mi się. Jednak ku mojemu przerażeniu po drugim myciu wypłukał się z włosów zupełnie.

Nie chcę farbować włosów co tydzień ze względu na koszty i przesuszenie włosów. Po każdym farbowaniu muszę obcinać ok 1cm ponieważ moje włosy mają ogromną tendencję do rozdwajania się

Marzę o farbie która da mi intensywny kolor, a nie tylko brąz z czerwonym połyskiem w słońcu. Myślę o pofarbowaniu włosów farbą wella koleston kolor 77/46 + oksydant 9%. Proszę o radę czy takie rozwiązanie da mi zamierzony efekt, bo naprawdę nie wiem co już robić...
plomyczek22 jest offline  
Stary 2012-05-28, 22:33   #4360
raszpel
Raczkowanie

Zastanawiam się ile tego majirela 9.22 kupić? Tubkę czy dwie? Włosy mam do łopatek, dość gęste, bardzo rzadko wystarcza mi jedna farba.
raszpel jest offline  
Stary 2012-05-28, 22:45   #4361
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Zastanawiam się ile tego majirela 9.22 kupić? Tubkę czy dwie? Włosy mam do łopatek, dość gęste, bardzo rzadko wystarcza mi jedna farba.
majirela mieszasz wproporcji 1:1,5 więc 50ml farby + 75ml utleiacza i masz 125ml farby w sumie, to o 1/4 więcej niz zwykle masz

ja staram sie nakładać tak aby starczyla na dwie aplikacje na włosy poza ramiona i wystarcza

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Fryz5, nie wiem czy mnie pamiętasz, ale chciałam dojść z ciemnych włosów do blondu, źle użyłam rozjaśniacza joanny i skończyłam z żółtkiem na odrostach oraz ciemno-brązową resztą włosów, na to nałożyłam miodowy blond londy i jakoś było. W między czasie (tzn. jakoś tydzień po rozjaśnianiu i farbowaniu) nałożyłam farbę jesienny liść joanny (która niestety już trochę się sprała na odrostach), i od tego farbowania minęły jakoś 2-3 tygodnie (musiałabym sprawdzić dokładnie ). Twoją radą było użycie vincenta zielonego + woda 6% a na to joanna gołębi popiel + szlachetna perła. Farby już leżą na półce, dzisiaj zamówiłam rozjaśniacz i czekam. Piszę teraz, bo uprzedzam, że będę potrzebować pomocy jak już wszystko będę mieć u siebie Mam nadzieję, że pomożesz?

oczywiście pamiętam aczkolwiek rudego nie pamietam tzn tej joanny, musiało mi wylecieć mniejsza o to ile saszetek kupiłaś?

nałozysz na cale włosy poza odrostami i potrzymasz do 50 min bo więcej nie ma sensu potem umyjesz włosy i mozesz w wilgotne wmasować gołębi popiel z perłą.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
ja siedzę z wellatonem za radą Fryzia w sumie ładny kolor jak jest przykryty farbą ciekawe co po zmyciu ale i tak jestem bardziej zadowolona niż po rozjaśnianiu u fryzjera

Fryz - może otworzysz filię w Gliwicach?
9/1 tak? powinno juz nie byc rudo co najwyżej złoto z refleksami zobaczymy jak zmyjesz

w Gliwicach? dlaczego

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez plomyczek22 Pokaż wiadomość
Witam,
Z góry przepraszam jeśli zamieszczam post w złym wątku, to pierwszy raz kiedy piszę na forum, dotychczas byłam cichym obserwatorem, jednak teraz pilnie potrzebuję rady.

Przechodzę do rzeczy. mój naturalny kolor to średni brąz, od dwóch lat koloryzowałam włosy produktami "ton w ton" na ciemniejszy odcień, jednak kilka miesięcy temu zakochałam się w czerwieniach. Najpierw zafarbowałam włosy farbą garnier kolor 4.6 jednak wyszedł bardzo ciemny z lekką czerwonawą poświatą. Po miesiącu zdecydowałam się na farbowanie syossem odcień 5.29 i tutaj było już lepiej, kolor co prawda nie był tak jasny jak na opakowaniu ale podobał mi się. Jednak ku mojemu przerażeniu po drugim myciu wypłukał się z włosów zupełnie.

Nie chcę farbować włosów co tydzień ze względu na koszty i przesuszenie włosów. Po każdym farbowaniu muszę obcinać ok 1cm ponieważ moje włosy mają ogromną tendencję do rozdwajania się

Marzę o farbie która da mi intensywny kolor, a nie tylko brąz z czerwonym połyskiem w słońcu. Myślę o pofarbowaniu włosów farbą wella koleston kolor 77/46 + oksydant 9%. Proszę o radę czy takie rozwiązanie da mi zamierzony efekt, bo naprawdę nie wiem co już robić...
musisz zdjąc obecny kolor, skoro mówisz ze masz wrażliwe włosy to dekoloryzacja sie nada aczkolwiek jak masz naturalny ciemny to nic nie da bo baza jest ciemna trzeba rozjaśniaczem, polecam vincent ledier, kup 2 saszetki i wode 6% i działaj a potem kładź farbę czerwoną. z wyborem farby udaj się do wątku o czerwonych włosach, swoją droga ja polecam loreala majicontrast
Stary 2012-05-28, 23:42   #4362
Patiisia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oczywiście pamiętam aczkolwiek rudego nie pamietam tzn tej joanny, musiało mi wylecieć mniejsza o to ile saszetek kupiłaś?

nałozysz na cale włosy poza odrostami i potrzymasz do 50 min bo więcej nie ma sensu potem umyjesz włosy i mozesz w wilgotne wmasować gołębi popiel z perłą.
Tym jesiennym liściem się pofarbowałam bo chciałam jakoś ujednolicić kolor włosów żeby dało się do ludzi wyjść, i naprawdę, było po tym o niebo lepiej Nie pisałam tu o tym, bo chciałam poczekać do czasu gdy będę mieć produkty do kolejnego rozjaśniania i farbowania Saszetek vincenta mam 2 tak jak mówiłeś. A na odrosty jeśli są teraz bardziej w kolorze kurczakowo-rudym też dać rozjaśniacz na np. 5-10 minut? Czy nie? Mam w ogóle szansę na jednolity kolor włosów, czy te odrosty jaśniejsze zawsze będą się odznaczać? Przepraszam, że tyle pytań zadaję ale ciekawi mnie to
Patiisia jest offline  
Stary 2012-05-29, 00:01   #4363
fryz5
Zakorzenienie

nie na odrosty nie nakładaj, kolejne farby wyrównają.
Stary 2012-05-29, 08:46   #4364
Mirabilka
Zakorzenienie

Cytat:

9/1 tak? powinno juz nie byc rudo co najwyżej złoto z refleksami zobaczymy jak zmyjesz

w Gliwicach? dlaczego
by bym się nie musiała sama męczyć

a za 9/1 wielkie CIUM jest ok - nawet bardzo bardzo ok
rudości zero - jest blond z żółtym refleksem - liczę na to, że niebieski szampon teraz pomoże /foto z domu wkleję/.

Edytowane przez Mirabilka
Czas edycji: 2012-05-29 o 08:47
Mirabilka jest offline  
Stary 2012-05-29, 11:10   #4365
Patiisia
Wtajemniczenie

Cytat:
nie na odrosty nie nakładaj, kolejne farby wyrównają.
Fryz a jeszcze jedno. Bo mam już swoje odrosty, w kolorze średni brąz albo odrobinę jaśniejsze (naturalnie jestem szatynką), i nie wiem jak je potraktować? Czy blond farby je przykryją?

Edit: Dostałam telefon z pro-sprzęt, nie ma już zielonego vincenta, i zamieniłam na srebrnego, a woda w dalszym ciągu 6%, mam nadzieję, że uzyskam blond?

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
rudości zero - jest blond z żółtym refleksem - liczę na to, że niebieski szampon teraz pomoże /foto z domu wkleję/.
Czekamy na zdjęcie

Edytowane przez Patiisia
Czas edycji: 2012-05-29 o 11:33
Patiisia jest offline  
Stary 2012-05-29, 13:24   #4366
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Fryz a jeszcze jedno. Bo mam już swoje odrosty, w kolorze średni brąz albo odrobinę jaśniejsze (naturalnie jestem szatynką), i nie wiem jak je potraktować? Czy blond farby je przykryją?

Edit: Dostałam telefon z pro-sprzęt, nie ma już zielonego vincenta, i zamieniłam na srebrnego, a woda w dalszym ciągu 6%, mam nadzieję, że uzyskam blond?

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Czekamy na zdjęcie
lepszy niebieski.

hm, farbą robisz naturalne odrosty.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
by bym się nie musiała sama męczyć

no to się bardzo cieszę
Stary 2012-05-29, 13:37   #4367
Patiisia
Wtajemniczenie

Cytat:
lepszy niebieski.

hm, farbą robisz naturalne odrosty.
Teraz to już po wszystkim, bo przez telefon dostałam propozycję wymiany na srebrny albo zwrot pieniążków za ten rozjaśniacz więc wzięłam ten srebrny.. mam nadzieję tylko że uzyskam blond tym rozjaśniaczem
Patiisia jest offline  
Stary 2012-05-29, 13:45   #4368
fryz5
Zakorzenienie

aha czyli moze mają wyłącznie srebrny. ale powinni zaznaczyć na stronie ze obecnie nie ma.

generalnie vincent jest genialny i uzywałem zielonego i niebieskiego obydwa lubie, nie mówię,, ze fioletowy i srebrny są gorsze, ale słabsze bo zielony jest konkretnie do ciemnych włosów
trzymam kciuki będzie ok
Stary 2012-05-29, 15:05   #4369
smoczek1414
Przyczajenie

Witam mam nadzieje, że tutaj ktoś mi pomoże

Więc naturalny kolor włosów średni platynowy blond zafarbowane na: początkowo mango loreal następnie inne rude farby. Użyłam dekoloryzatora i w tej chwili mam odcień miodowego blondu.

Chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru, może być troszkę jaśniejszy tylko nie wiem co robić dalej? zastanawiam się nad ponowną dekoloryzacją ale nie wiem czy to cokolwiek mi da, bo pewnie ruda poświata zostanie.
Nie wiem też jaką farbę nałożyć

Pomożecie?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

może by te tonery? niestety aż tak się na tym nie znam:/
Jeśli chodzi o farbę to wiadomo, że wolałabym coś łagodnego bo i tak podobno po dekolor. wypłukują się jak szalone więc nie widzę sensu ciągłego farbowania, ale jeśli nie będzie innego wyjścia...
smoczek1414 jest offline  
Stary 2012-05-29, 16:29   #4370
Patiisia
Wtajemniczenie

Cytat:
aha czyli moze mają wyłącznie srebrny. ale powinni zaznaczyć na stronie ze obecnie nie ma.

generalnie vincent jest genialny i uzywałem zielonego i niebieskiego obydwa lubie, nie mówię,, ze fioletowy i srebrny są gorsze, ale słabsze bo zielony jest konkretnie do ciemnych włosów
trzymam kciuki będzie ok
Mhm, patrzyłam właśnie, że zielony jest polecany do włosów w tonie 1-5, a ten srebrny do 4-8.. Ale ja mam aktualnie taki jasny brąz/rudy więc mam nadzieję, że jakiś blondzik uda mi się uzyskać

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

A i jak coś, to mieszać ze sobą od razu 2 saszetki rozjaśniacza i oxydantu (na oko dać go 2 razy więcej niż proszku)? Odczekać 50 minut (a jeśli blond pokazałby się szybciej to wtedy zmyć rozjaśniacz?), spłukać vincenta, i nałożyć na wilgotne włosy mieszankę farb z joanny?
Patiisia jest offline  
Stary 2012-05-29, 16:51   #4371
fryz5
Zakorzenienie

dokładnie tak ale najpierw rozmieszaj jedna saszetkę bo byc moze jedna Ci wystarczy a lepiej mieć zapasową. w razie gdyby brakło domieszaj pół kolejnej saszetki sobie
Stary 2012-05-29, 17:02   #4372
smoczek1414
Przyczajenie

Fryz - pomógłbyś mi?
smoczek1414 jest offline  
Stary 2012-05-29, 17:03   #4373
natalcia250
Black No. 1

mam takie głupie pytanie czytałam, że dekoloryzator strasznie śmierdzi (mam Renee Blanche) i zastanawiam się, czy jak zrobię deko np. w piątek, potem ew. druga dekoloryzacja, jak przy pierwszej się dostatecznie nie rozjaśni, a w niedzielę farba, to potem będzie to mocno czuć na włosach? tzn. o farbie to wiem jaki ma zapach, ale obawiam się tego dekoloryzatora.
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-05-29, 17:17   #4374
Patiisia
Wtajemniczenie

Cytat:
dokładnie tak ale najpierw rozmieszaj jedna saszetkę bo byc moze jedna Ci wystarczy a lepiej mieć zapasową. w razie gdyby brakło domieszaj pół kolejnej saszetki sobie
Ok, dzięki. Jutro się pochwalę efektami
Patiisia jest offline  
Stary 2012-05-29, 19:12   #4375
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smoczek1414 Pokaż wiadomość
Witam mam nadzieje, że tutaj ktoś mi pomoże

Więc naturalny kolor włosów średni platynowy blond zafarbowane na: początkowo mango loreal następnie inne rude farby. Użyłam dekoloryzatora i w tej chwili mam odcień miodowego blondu.

Chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru, może być troszkę jaśniejszy tylko nie wiem co robić dalej? zastanawiam się nad ponowną dekoloryzacją ale nie wiem czy to cokolwiek mi da, bo pewnie ruda poświata zostanie.
Nie wiem też jaką farbę nałożyć

Pomożecie?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

może by te tonery? niestety aż tak się na tym nie znam:/
Jeśli chodzi o farbę to wiadomo, że wolałabym coś łagodnego bo i tak podobno po dekolor. wypłukują się jak szalone więc nie widzę sensu ciągłego farbowania, ale jeśli nie będzie innego wyjścia...
jakiego dekoloryzatora użyłaś? obecnie masz ciemniejsze od naturalnych czy po prostu cieplejsze? pokaz zdjęcie z naturalnym kolorem oraz zdjęcie z obecnym.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
mam takie głupie pytanie czytałam, że dekoloryzator strasznie śmierdzi (mam Renee Blanche) i zastanawiam się, czy jak zrobię deko np. w piątek, potem ew. druga dekoloryzacja, jak przy pierwszej się dostatecznie nie rozjaśni, a w niedzielę farba, to potem będzie to mocno czuć na włosach? tzn. o farbie to wiem jaki ma zapach, ale obawiam się tego dekoloryzatora.
po farbie juz nie powinno byc zapachu , duzo zalezy od tego jak dobrze wymyjesz włosy po deko a to jest ważne aby nie ściemniały.
Stary 2012-05-29, 20:58   #4376
smoczek1414
Przyczajenie

ok

Szczerze mówiąc nie mam żadnego zdjęcia na którym widać mój naturalny, ale jest to taki jak w załącznikach 1 i 2. Oczywiście w zimie ich tonacja jest ciemniejsza i chłodniejsza a na lato rozjaśniają się z wierzchu.

Obecnie mam takie jak w załączniku nr. 3 i 4. Niestety nie ma dobrego światła ale znalazłam idealne ich odzwierciedlenie. Załącznik nr. 5. W świetle są troszkę jaśniejsze.

Nie wiem czy uda mi się dojść do naturalnego na czym bardzo mi zależy, mogą być inne jakieś złote tylko w mojej tonacji czyli chyba coś pomiędzy 7 i 8. Nie jestem pewna
Nie chcę już rudych:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szare.jpg (21,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20120529_194326.jpg (117,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20120529_194337.jpg (107,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg teraz.jpg (32,7 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez smoczek1414
Czas edycji: 2012-05-29 o 21:05
smoczek1414 jest offline  
Stary 2012-05-29, 21:11   #4377
smoczek1414
Przyczajenie

aha i użyłam deko B4. W sumie nie są ciemniejsze, tylko ciepły odcień.

Edytowane przez smoczek1414
Czas edycji: 2012-05-29 o 21:12
smoczek1414 jest offline  
Stary 2012-05-30, 12:17   #4378
Patiisia
Wtajemniczenie

Ja do Ciebie Fryz5 z jeszcze jednym pytaniem Czy nie powinnam przypadkiem nałożyć rozjaśniacza trochę później na te poprzednie odrosty, które po rozjaśnianiu miałam jaśniejsze od reszty włosów i ciąglę się wyróżniają? Dla zobrazowania dołączam zdjęcie. Z góry dziękuję za odp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6621xxx.jpg (58,1 KB, 15 załadowań)
Patiisia jest offline  
Stary 2012-05-30, 13:01   #4379
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Ja do Ciebie Fryz5 z jeszcze jednym pytaniem Czy nie powinnam przypadkiem nałożyć rozjaśniacza trochę później na te poprzednie odrosty, które po rozjaśnianiu miałam jaśniejsze od reszty włosów i ciąglę się wyróżniają? Dla zobrazowania dołączam zdjęcie. Z góry dziękuję za odp.
mi chodziło właśnie o to, abyś o nie nie kładła wcale

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez smoczek1414 Pokaż wiadomość
ok

Szczerze mówiąc nie mam żadnego zdjęcia na którym widać mój naturalny, ale jest to taki jak w załącznikach 1 i 2. Oczywiście w zimie ich tonacja jest ciemniejsza i chłodniejsza a na lato rozjaśniają się z wierzchu.

Obecnie mam takie jak w załączniku nr. 3 i 4. Niestety nie ma dobrego światła ale znalazłam idealne ich odzwierciedlenie. Załącznik nr. 5. W świetle są troszkę jaśniejsze.

Nie wiem czy uda mi się dojść do naturalnego na czym bardzo mi zależy, mogą być inne jakieś złote tylko w mojej tonacji czyli chyba coś pomiędzy 7 i 8. Nie jestem pewna
Nie chcę już rudych:/
na zdjęciu przy oknie, ja nie widzę różnicy w kolorze i mogłabyś go spokojnie zostawić , jesli bardzo musisz to kup chłodny blond z jakiejś farby tonującej np loreal richesse.

albo chłodź go szamponem fioletowym.
jak dla mnie kolor nie odbiega jakoś diametralnie a to zdjęcie z lustrze to masz sztuczne światło i na to się nie patrz bo kolor masz taki jaki jest przy oknie
Stary 2012-05-30, 14:05   #4380
Patiisia
Wtajemniczenie

Cytat:
mi chodziło właśnie o to, abyś o nie nie kładła wcale
Ok, wolałam się upewnić
Patiisia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości