Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-01, 20:45   #4411
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
jestem już po dekoloryzacji, trzymałam to trochę dłużej, bo ok. 30 min, kolor rozjaśnił się w niewielkim stopniu, na końcówkach najbardziej, co widać na zdjęciu. chciałabym na całych włosach uzyskać efekt jak na końcówkach i zastanawiam się czy dawać jutro ten dekoloryzator jeszcze raz? jak na razie stan włosów bez zmian, ale boję się, że mogą mi się zniszczyć. chciałabym uzyskać ten kolor: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...wy-karmel.aspx oczywiście po deko bym jeszcze pofarbowała, bo mam strasznie nierówny kolor

dekoloryzator włosów nie niszczy w najmniejszym stopniu. tak więc możesz dekoloryzować sobie ile chcesz, ile Ci go jeszcze zostało?
umyj włosy po deko szamponem babydream i polej włosy cytryną, następnego dnia mozesz kłaść farbę, aczkolwiek odcień który pokazałas ciemno wyjdzie , więc kup palette 100 skandynawski blond, lub E20 tez palette, na chwilkę nałóż na włosy, bo włosy po dekoloryzacji ciemnieją i kazda farba moze wyjśc czarno, więc zrób bazę palette na nowy kolor i potem już rzucaj jaki chcesz ale ja radze poziomem 7 a nie 6
Stary 2012-06-02, 09:22   #4412
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to boisz sie farbowania ale chcesz rozjaśniac je u fryzjerki?
najlepiej pokaż zdjęcie obecnego koloru włosów i zdjęcie kolorku jaki chcesz uzyskać to poradzimy co możesz dalej zrobić ewentualnie
w ciemno polecam te dwie farby aby zgasić rudość, a jak chcesz jaśniej to kup sobie rozjasniacz vincent ledier intensive i wodę 6% i zrób kąpiel rozjaśniającą
Tak, boje sie farbowania w przeciagu nadchodzacych kilku tygodni, bo nie chce sobie spalic wlosow. 3 dni temu mialam sciagany kolor i kladziona brazowa farbe. Przez 5 tygodni doprowadze je chyba do lepszego stanu, bo teraz sa suche i na razie nie chce klasc na nie zadnej farby...
Wlosy mam jak na zdjeciach, a chce miec blond.
Aha, wczesniej byly farbowane przez 10 lat na granatowa czern, ale ostatni rok robilam tylko brazy szamponami koloryzujacymi..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0595.jpg (70,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0600.jpg (62,2 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-02 o 09:23
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-02, 10:37   #4413
natalcia250
Black No. 1

Cytat:
dekoloryzator włosów nie niszczy w najmniejszym stopniu. tak więc możesz dekoloryzować sobie ile chcesz, ile Ci go jeszcze zostało?
umyj włosy po deko szamponem babydream i polej włosy cytryną, następnego dnia mozesz kłaść farbę, aczkolwiek odcień który pokazałas ciemno wyjdzie , więc kup palette 100 skandynawski blond, lub E20 tez palette, na chwilkę nałóż na włosy, bo włosy po dekoloryzacji ciemnieją i kazda farba moze wyjśc czarno, więc zrób bazę palette na nowy kolor i potem już rzucaj jaki chcesz ale ja radze poziomem 7 a nie 6
zostało mi po 2/3 w każdej z butelek. co do palette, to mam uraz, zawsze strasznie wypadają mi po nim włosy firmy, które wchodzą w rachubę to Garnier i Loreal. miałam zamiar po dekoloryzacji pofarbować się tym: http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/recital-preference/83-cannes-soft-golden-blonde.aspx i trzymać z 5-10 min. krócej, żeby wyszedł właśnie taki jak pokazywałam wcześniej.

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2012-06-02 o 10:39
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-06-02, 13:29   #4414
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
zostało mi po 2/3 w każdej z butelek. co do palette, to mam uraz, zawsze strasznie wypadają mi po nim włosy firmy, które wchodzą w rachubę to Garnier i Loreal. miałam zamiar po dekoloryzacji pofarbować się tym: http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/recital-preference/83-cannes-soft-golden-blonde.aspx i trzymać z 5-10 min. krócej, żeby wyszedł właśnie taki jak pokazywałam wcześniej.
to na jeszcze 2 razy Ci wystarczy działaj
ale tylko po palette nie ciemniały mi włosy, bo nie próbowałem wielu farb kłaść po włosy po dekoloryzacji tylko palette sie sprawdziła ale możesz ją położyć tylko na chwilkę, minutę np.

loreale i garniery najprawdopodobnie ściemnieją, jak juz to weź z garniera E0 odcień rozjaśniający, ale nie wiem jak wyjdzie, oby jaśniej.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Tak, boje sie farbowania w przeciagu nadchodzacych kilku tygodni, bo nie chce sobie spalic wlosow. 3 dni temu mialam sciagany kolor i kladziona brazowa farbe. Przez 5 tygodni doprowadze je chyba do lepszego stanu, bo teraz sa suche i na razie nie chce klasc na nie zadnej farby...
Wlosy mam jak na zdjeciach, a chce miec blond.
Aha, wczesniej byly farbowane przez 10 lat na granatowa czern, ale ostatni rok robilam tylko brazy szamponami koloryzujacymi..
a jak długo fryzjerka trzymała Ci rozjaśniacz na włosach? wiesz może jaką wodą go robiła?
tak jak ja piszę, mniej je zniszczysz, aczkolwiek to juz Twój wybór
Stary 2012-06-02, 14:04   #4415
doriiska
Zakorzenienie

Hej
mam pytanie, do Fryza oczywiście

Moje pasemka obecnie wyglądają tak, jak na 1zdj. Odrost mniej więcej 1.5cm. I chciałabym jakoś ujednolicić kolorek, byle nie był czarny ani żaden ciemny.. nie wiem, co zrobić.

Iść znów na pasemka? Choć przyznam, że już mi się znudziły i niektóre za bardzo odznaczają się od bazy.
Iść do fryzjera na farbowanie?
Czy samej pofarbować jakąś farbką sklepową? Myślałam o palette mousse schwarzkopf 800średni blond.
Byłabym bardzo wdzięczna za radę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8120019.jpg (66,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf-pianka-perfect.jpg (22,3 KB, 5 załadowań)
Stary 2012-06-02, 14:16   #4416
hichotka
Raczkowanie

GG do hichotka

Fryz 5 help
Pofarbowałam włosy 2 raz po miesiącu , Castingiem 600 tym co wtedy i włosy zrobiły mi się ciemno brązowe
a po naszych excesach (2x deko + 2xkąpiel rozjaśniająca i Casting 600) były już takie piekne jak na zdj niżej
Teraz mam po prostu ciemny brąz załamka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1928-001.jpg (47,1 KB, 28 załadowań)
Stary 2012-06-02, 14:18   #4417
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
ale tylko po palette nie ciemniały mi włosy, bo nie próbowałem wielu farb kłaść po włosy po dekoloryzacji tylko palette sie sprawdziła ale możesz ją położyć tylko na chwilkę, minutę np.

loreale i garniery najprawdopodobnie ściemnieją, jak juz to weź z garniera E0 odcień rozjaśniający, ale nie wiem jak wyjdzie, oby jaśniej.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

a jak długo fryzjerka trzymała Ci rozjaśniacz na włosach? wiesz może jaką wodą go robiła?
tak jak ja piszę, mniej je zniszczysz, aczkolwiek to juz Twój wybór
Wiesz co, wstyd sie przyznac, ale nie mam zielonego pojecia. To byla moja pierwsza wizyta u fryzjera od 13 lat i caly czas bylam w stanie glebokiego szoku, modlac sie w duchu, zeby wlosy nie splynely razem z farba Aha, to byl dekoloryzator, nie rozjasniacz. Tak przynajmniej mi powiedziala. Zabij mnie, ale nie pomyslalam, zeby spytac o producenta, powod jak wyzej.
Na serio uwazasz, ze mniej zniszcze wlosy farbujac je w domu, niz robiac to u fryzjera?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-02 o 14:20
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-02, 14:25   #4418
natalcia250
Black No. 1

Cytat:

dzisiaj dałam już rano olej na włosy, ale umyję wieczorem i jutro znowu daję dekoloryzator a tego Garniera EO już kiedyś używałam, na moich naturalnych średnio - ciemno brązowych włosach wyszedł rudy to chyba nie farba, a rozjaśniacz? a jakbym dekoloryzowała włosy i powstały odcień by mnie zadowolił na tyle, że potem bym już nie farbowała, to nie ściemnieją mi włosy z powrotem?
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-06-02, 14:40   #4419
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
dzisiaj dałam już rano olej na włosy, ale umyję wieczorem i jutro znowu daję dekoloryzator a tego Garniera EO już kiedyś używałam, na moich naturalnych średnio - ciemno brązowych włosach wyszedł rudy to chyba nie farba, a rozjaśniacz? a jakbym dekoloryzowała włosy i powstały odcień by mnie zadowolił na tyle, że potem bym już nie farbowała, to nie ściemnieją mi włosy z powrotem?
jest prawdopodobieństwo że ściemnieją. to jest farba z rozjaśniaczem, chodzi o to aby cokolwiek na nie połozyc zeby nie ciemniały a garniera mozesz nawet na kilka minut położyć, żeby tylko cos było .

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
Fryz 5 help
Pofarbowałam włosy 2 raz po miesiącu , Castingiem 600 tym co wtedy i włosy zrobiły mi się ciemno brązowe
a po naszych excesach (2x deko + 2xkąpiel rozjaśniająca i Casting 600) były już takie piekne jak na zdj niżej
Teraz mam po prostu ciemny brąz załamka
hm ciemny brąz na pewno nie ostatecznie jasny/średni brąz, ale spierze się. porób maseczki z żółtka, miodu, cytryny to pomoże

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Wiesz co, wstyd sie przyznac, ale nie mam zielonego pojecia. To byla moja pierwsza wizyta u fryzjera od 13 lat i caly czas bylam w stanie glebokiego szoku, modlac sie w duchu, zeby wlosy nie splynely razem z farba Aha, to byl dekoloryzator, nie rozjasniacz. Tak przynajmniej mi powiedziala. Zabij mnie, ale nie pomyslalam, zeby spytac o producenta, powod jak wyzej.
Na serio uwazasz, ze mniej zniszcze wlosy farbujac je w domu, niz robiac to u fryzjera?
no ok rozumiem że nie wiesz jesli masz suche to śmiem uważać, że to rozjasniacz lub kąpiel rozjaśniająca, ewentualnie modyfikator koloru (loreal i matrix ma takie) działające na podobnej zasadzie jak rozjaśniacz i też wysuszają. jest rozjaśniacz vincent ledier który na prawdę w porównaniu do innych rozjaśniaczy nie robi większej krzywdy włoskom, jeszcze z wodą 6% to jets bezpiecznie więc mogłabyś kąpiel robie tak zrobić za 2 tygodnie potem kolejną, farba i koniec

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Hej
mam pytanie, do Fryza oczywiście

Moje pasemka obecnie wyglądają tak, jak na 1zdj. Odrost mniej więcej 1.5cm. I chciałabym jakoś ujednolicić kolorek, byle nie był czarny ani żaden ciemny.. nie wiem, co zrobić.

Iść znów na pasemka? Choć przyznam, że już mi się znudziły i niektóre za bardzo odznaczają się od bazy.
Iść do fryzjera na farbowanie?
Czy samej pofarbować jakąś farbką sklepową? Myślałam o palette mousse schwarzkopf 800średni blond.
Byłabym bardzo wdzięczna za radę
a reszte włosów poza pasemkami masz naturalną? jeżeli tak to możesz kupic jakąć farbę jasny blond (poziom 8) np wellaton 8/0 i polozyć, ale pasemka wyjda chłodno a Twoje włosy ciepło więc równomiernie nie będzie dopiero za którymś tam farbowaniem. pianek nie uzywałem więc się nie wypowiem
Stary 2012-06-02, 14:54   #4420
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
no ok rozumiem że nie wiesz jesli masz suche to śmiem uważać, że to rozjasniacz lub kąpiel rozjaśniająca, ewentualnie modyfikator koloru (loreal i matrix ma takie) działające na podobnej zasadzie jak rozjaśniacz i też wysuszają. jest rozjaśniacz vincent ledier który na prawdę w porównaniu do innych rozjaśniaczy nie robi większej krzywdy włoskom, jeszcze z wodą 6% to jets bezpiecznie więc mogłabyś kąpiel robie tak zrobić za 2 tygodnie potem kolejną, farba i koniec
Wiesz co, suche wlosy mam caly czas, mimo tego, ze smaruje je olejkami, maskami i myje szamponami do suchych/farbowanych wlosow. Mozliwe, ze sa troche bardziej suche po wizycie u fryzjera, koncowki na 90% sa w gorszej kondycji.To, co nalozyla mi na lepetyne bylo biale i mrowilo/pieklo w skalp. Czy to cos wyjasnia?
Nie zalezy mi tak bardzo na czasie, najbardziej zalezy mi na tym, zeby zachowac upierzenie w stanie z grubsza nienaruszonym i po drodze nie byc RUDA A pewnie ta farba zmyje mi sie do rudego, bo taki wlasnie kolor mialam po dekolorze...Przy glowie kurczak, a dalej rudobrazowe, koncowki najciemniejsze. Raczej nie trzymala mi tego dlugo, na zegarek nie patrzalam, ale wydaje mi sie ze z 15 minut. Nie powiedziala, ile mam trzymac, tylko spopjrzala na moj leb i powiedziala, ze zmywamy. Wlosy byly luzem, bez zadnych folii itp.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-02 o 14:55
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-02, 14:56   #4421
doriiska
Zakorzenienie

Cytat:
a reszte włosów poza pasemkami masz naturalną? jeżeli tak to możesz kupic jakąć farbę jasny blond (poziom 8) np wellaton 8/0 i polozyć, ale pasemka wyjda chłodno a Twoje włosy ciepło więc równomiernie nie będzie dopiero za którymś tam farbowaniem. pianek nie uzywałem więc się nie wypowiem
Właśnie pasemka miałam kładzione na farbowane wellatonem jasny brąz(który wyszedł ciemny) z jakimś 4cm odrostem...
Mogę mieć jasny brąz, ciemny blond, byle nie znów ciemne, bo tego nie zniose
Stary 2012-06-02, 16:17   #4422
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Właśnie pasemka miałam kładzione na farbowane wellatonem jasny brąz(który wyszedł ciemny) z jakimś 4cm odrostem...
Mogę mieć jasny brąz, ciemny blond, byle nie znów ciemne, bo tego nie zniose
no to super

to tego ciemnego farba nie ruszy. ewentualnie dekoloryzacja ale to duzo roboty, ewentualnie pasemka na tych ciemnych a potem juz tylko farbami

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Wiesz co, suche wlosy mam caly czas, mimo tego, ze smaruje je olejkami, maskami i myje szamponami do suchych/farbowanych wlosow. Mozliwe, ze sa troche bardziej suche po wizycie u fryzjera, koncowki na 90% sa w gorszej kondycji.To, co nalozyla mi na lepetyne bylo biale i mrowilo/pieklo w skalp. Czy to cos wyjasnia?
Nie zalezy mi tak bardzo na czasie, najbardziej zalezy mi na tym, zeby zachowac upierzenie w stanie z grubsza nienaruszonym i po drodze nie byc RUDA A pewnie ta farba zmyje mi sie do rudego, bo taki wlasnie kolor mialam po dekolorze...Przy glowie kurczak, a dalej rudobrazowe, koncowki najciemniejsze. Raczej nie trzymala mi tego dlugo, na zegarek nie patrzalam, ale wydaje mi sie ze z 15 minut. Nie powiedziala, ile mam trzymac, tylko spopjrzala na moj leb i powiedziala, ze zmywamy. Wlosy byly luzem, bez zadnych folii itp.

rozjasniacz albo modyfikator na pewno nie dekoloryzacja na 10000%
nie obejdzie się zejdzie z koloru bez rudości ale rudośc jest najmniejszym problemem bo łatwo ją możemy zgasić ja bym obecnie proponował kąpiel rozjaśniającą zielonym vincentem, albo dekoloryzację ( trzeba było tak od początku) ale z tym będzie bardzo duzo zabawy i koszty mogą być duze i Cie odstraszyć więc decyzja należy do Ciebie.

ja bym robił kąpiel zielonym vincentem i wodą 6% a potem farby
Stary 2012-06-02, 16:21   #4423
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:

rozjasniacz albo modyfikator na pewno nie dekoloryzacja na 10000%
nie obejdzie się zejdzie z koloru bez rudości ale rudośc jest najmniejszym problemem bo łatwo ją możemy zgasić ja bym obecnie proponował kąpiel rozjaśniającą zielonym vincentem, albo dekoloryzację ( trzeba było tak od początku) ale z tym będzie bardzo duzo zabawy i koszty mogą być duze i Cie odstraszyć więc decyzja należy do Ciebie.

ja bym robił kąpiel zielonym vincentem i wodą 6% a potem farby

No wlasnie, ja chcialam zaczac od dekoloryzacji i myslalam, ze wlasnie to mi zrobiono...a moze baba zauwazyla, ze jestem zielona i zrobila mi cos innego
Co to jest zielony vincent?
Ok, juz znalazlam na All. Po jakim czasie ewentualnie moglabym to zrobic?I jak sie przygotowuje taka kapiel?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-02 o 16:25
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-02, 16:48   #4424
fryz5
Zakorzenienie

vincent ledier intensive kup sobie, hm z dwie saszetki bo widze, że masz długie włosy. wodę 6% weź 160ml wody.
a kąpiel robisz tak że mieszasz rozjaśniacz normalnie z wodą + szampon ten, co używasz do mycia, na oko więcej niż do mycia bierzesz.

tak za 2 tygodnie myślę mogłabyś spróbować
Stary 2012-06-02, 17:00   #4425
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
vincent ledier intensive kup sobie, hm z dwie saszetki bo widze, że masz długie włosy. wodę 6% weź 160ml wody.
a kąpiel robisz tak że mieszasz rozjaśniacz normalnie z wodą + szampon ten, co używasz do mycia, na oko więcej niż do mycia bierzesz.

tak za 2 tygodnie myślę mogłabyś spróbować
w tej mieszance myje sie wlosy?czy mam to rozrobic w misce i moczyc?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-02 o 17:01
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-02, 17:02   #4426
fryz5
Zakorzenienie

nie, nakładasz na wilgotne włosy, masujesz (bo mieszanka się pieni) aby ładnie i równo pokryć całe włosy i potrzymaj do 50 min na włosach
Stary 2012-06-02, 17:07   #4427
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
nie, nakładasz na wilgotne włosy, masujesz (bo mieszanka się pieni) aby ładnie i równo pokryć całe włosy i potrzymaj do 50 min na włosach
a nie wyjdzie mi z tego przypadkiem jasny rudy?
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-02, 17:41   #4428
hichotka
Raczkowanie

GG do hichotka

Ale mój drogi to zdjęcie robione było po tamtej koloryzacji.
Teraz mam o wiele ciemniejsze a raczej miałam bo wymyłam trochę tą farbę hehe.
Powiedz mi zatem jaką farbą mam malować włosy,żeby nie wychodziły mi takie ciemne właśnie??
skoro jasny brąz wchodzi u mnie pod ciemny, to żebym miała jasny brąz czym muszę malować??
Stary 2012-06-02, 20:23   #4429
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
a nie wyjdzie mi z tego przypadkiem jasny rudy?
możliwe, nawet bardzo, aczkolwiek łatwo go zakryjemy

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
Ale mój drogi to zdjęcie robione było po tamtej koloryzacji.
Teraz mam o wiele ciemniejsze a raczej miałam bo wymyłam trochę tą farbę hehe.
Powiedz mi zatem jaką farbą mam malować włosy,żeby nie wychodziły mi takie ciemne właśnie??
skoro jasny brąz wchodzi u mnie pod ciemny, to żebym miała jasny brąz czym muszę malować??
aha chyba że tak ;D
no farbę kładziemy na same odrosty trzymamy określony czas i na ostatnie 5-10 min polewamy włosy wodą i malaksujemy na całości i zmywamy, tak sie odświeza kolor.
Stary 2012-06-02, 21:38   #4430
hichotka
Raczkowanie

GG do hichotka

Cytat:
aha chyba że tak ;D
no farbę kładziemy na same odrosty trzymamy określony czas i na ostatnie 5-10 min polewamy włosy wodą i malaksujemy na całości i zmywamy, tak sie odświeza kolor.
no o to Cię nie zapytałam ja myślałam,że jak farbować to po całości ale spoko zmywalną zrobiłam tak jak radziłeś więc powinna się zmyć
Ostatnio pisałeś,że po drugim farbowaniu zmywalną będę mogła już położyć permanentną tak?? jaki kolorek wybrać i jak ją nakładać,żebym sobie znowu nie zrobiła ciemnego brązu bo się chyba pochlastam

aha i jak matura poszła?? mam nadzieje,ze wszystko na 6

Edytowane przez hichotka
Czas edycji: 2012-06-02 o 21:54
hichotka jest offline  
Stary 2012-06-02, 23:37   #4431
fryz5
Zakorzenienie

hm jeżeli kolor się trzyma to nie musisz się na trwałą przerzucać, a na przyszłość rób juz same odrosty.

matura? angielski ustny 93% polski ustny 55% a pisemne okaże się 29 czerwca ^^ ale dziekuję, że pytasz to miłe
Stary 2012-06-03, 09:43   #4432
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
możliwe, nawet bardzo, aczkolwiek łatwo go zakryjemy

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

aha chyba że tak ;D
Dziekuje za odpowiedz, dobry czlowieku. Na razie zobacze, co wyjdzie po kilku myciach. Poki co, wlosy sa suche i nie chce nic z nimi robic...masz moze jakis magiczny sposob, zeby je troche podratowac? kallos latte nie dziala, wax tez nie.
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-03, 11:42   #4433
fryz5
Zakorzenienie

który wax? bo mi ten do ciemnych wysusza a ten do blond działa cuda ;D
hm z tego co mi pomaga to tak:
-garnier fructis color resist szampon i maseczka ekspresowa
-gliss kur ultimate repair
-garnier naturalna pielęgnacja do włosow suchych i z zniszczonych z awokado i karite
-wax kamille do blond włosów
-maska elseve total repair 5
Stary 2012-06-03, 12:05   #4434
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
który wax? bo mi ten do ciemnych wysusza a ten do blond działa cuda ;D
hm z tego co mi pomaga to tak:
-garnier fructis color resist szampon i maseczka ekspresowa
-gliss kur ultimate repair
-garnier naturalna pielęgnacja do włosow suchych i z zniszczonych z awokado i karite
-wax kamille do blond włosów
-maska elseve total repair 5
Mialam ten wax:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...wypadania.html
Nie pomogl ani na wypadanie, ani nie zregenerowal wlosow.
szampon z Fructisa mam na stanie, reszty kosmetykow chyba nie probowalam
W tej chwili mam nalozona Vatike, zobaczymy, czy cos da, amla wielkiego szalu nie zrobila, a zmeczylam ponad 100ml, praktycznie 2-3 razy w tygodniu.
A co sadzisz o balsamach/maskach z keratyna? bo ak sie zastanawiam, czy by nie sprobowac. A czy wax do blondu nadaje sie do moich wlosow?
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-03, 13:26   #4435
natalcia250
Black No. 1

u mnie deko podejście 2 można tą folię trochę podgrzać suszarką, żeby było cieplej?
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-06-03, 14:16   #4436
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie deko podejście 2 można tą folię trochę podgrzać suszarką, żeby było cieplej?
na deko nałóż reklamówkę i przykryj czapką jakaś starą zeby było ciepło

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Mialam ten wax:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...wypadania.html
Nie pomogl ani na wypadanie, ani nie zregenerowal wlosow.
szampon z Fructisa mam na stanie, reszty kosmetykow chyba nie probowalam
W tej chwili mam nalozona Vatike, zobaczymy, czy cos da, amla wielkiego szalu nie zrobila, a zmeczylam ponad 100ml, praktycznie 2-3 razy w tygodniu.
A co sadzisz o balsamach/maskach z keratyna? bo ak sie zastanawiam, czy by nie sprobowac. A czy wax do blondu nadaje sie do moich wlosow?
zalezy jakie konkretnie balsamy i maski
miałem tego waxa tez mnie niczym nie zachwycił ;/
Stary 2012-06-03, 14:21   #4437
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
na deko nałóż reklamówkę i przykryj czapką jakaś starą zeby było ciepło

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

zalezy jakie konkretnie balsamy i maski
miałem tego waxa tez mnie niczym nie zachwycił ;/
W sumie to rozwazam dodanie keratyny hydrolizowanej i drozdzy do maski Kallosa. Dobry pomysl?
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-03, 14:44   #4438
fryz5
Zakorzenienie

drożdże to lepiej do picia a keratyna hydrolizowana nadaje sie prawie do wszystkiego , choć ja bym ją w tych lżejszych maskach i odżwykach widział (tych mniej sylikonowych) do kallosa powinna byc ok, ja kiedyś tuningowalem maski i szampony dodając olej kokosowy
Stary 2012-06-03, 15:03   #4439
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
drożdże to lepiej do picia a keratyna hydrolizowana nadaje sie prawie do wszystkiego , choć ja bym ją w tych lżejszych maskach i odżwykach widział (tych mniej sylikonowych) do kallosa powinna byc ok, ja kiedyś tuningowalem maski i szampony dodając olej kokosowy
Olej kokosowy mam w Vatice, mam nadzieje, ze to wystarczy
Drozdze mam w tabletkach, smakuje z lekka obrzydliwie, ale czego sie nie robi zeby wygladac jak czlowiek
Dziekuje za pomoc. Pewnie wpadne tu jeszcze za jakis czas, bo cos czuje, ze farba szybko zejdzie, a ja pograze sie w rozpaczy
Pozdrawiam
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-03, 16:32   #4440
fryz5
Zakorzenienie

to chyba dobrze jak zejdzie nadmiar ciemnego?

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości