Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-03, 16:36   #4441
hichotka
Raczkowanie

GG do hichotka
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm jeżeli kolor się trzyma to nie musisz się na trwałą przerzucać, a na przyszłość rób juz same odrosty.

matura? angielski ustny 93% polski ustny 55% a pisemne okaże się 29 czerwca ^^ ale dziekuję, że pytasz to miłe
no to trzymam kciukasy
pisałam o 6tkach bo za moich czasów były oceny a nie procenty
to co możemy szprychać po angielsku bo 93% to

odnośnie kolorku to powiem Ci,że kiepsko się trzyma.
Spiera się strasznie do rudego i to jeszcze bylabym w stanie znieść, ale już po prawie miesiącu miałam dosłownie ciemno-żółto-jasne plamy na całej głowie, także sama nie wiem
a jak będę robić same odrosty to nie będzie się to różnić od reszty??
Tak jak piszę kolor mi się wyplukuje, więc 3/4 głowy miałabym rudawą a odrosty ciemniejsze :/ no chyba,że źle rozumuje.
Stary 2012-06-03, 16:38   #4442
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
to chyba dobrze jak zejdzie nadmiar ciemnego?
Jak najbardziej, ale pod spodem pewnie czai sie marchewa
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-03, 16:40   #4443
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
no to trzymam kciukasy
pisałam o 6tkach bo za moich czasów były oceny a nie procenty
to co możemy szprychać po angielsku bo 93% to

odnośnie kolorku to powiem Ci,że kiepsko się trzyma.
Spiera się strasznie do rudego i to jeszcze bylabym w stanie znieść, ale już po prawie miesiącu miałam dosłownie ciemno-żółto-jasne plamy na całej głowie, także sama nie wiem
a jak będę robić same odrosty to nie będzie się to różnić od reszty??
Tak jak piszę kolor mi się wyplukuje, więc 3/4 głowy miałabym rudawą a odrosty ciemniejsze :/ no chyba,że źle rozumuje.
no to jak sie tym razem spierze to nałóż na 30 min na odrosty normalnie, a potem polej wlosy wodą i przemasuj to po całości i zostaw na 5-8 min, odświeżysz całość.
Stary 2012-06-03, 18:55   #4444
EvelynBlues
BAN stały

Witam. Od jakiegoś już czasu już zamierzam zmienić kolor włosów na jaśniejszy.

Mój obecny to: http://img525.imageshack.us/img525/5382/81948013.jpg

Farbowałam na czarny (Garnier Naturals) RAZ ponad miesiąc temu. Do tej pory myłam włosy H&S by się kolor wypłukał, pod słońce jest brąz ciemny z prześwitem miedzianego.

Chciałabym coś a la: http://www.feelstyles.com/wp-content...ast-Longer.jpg

Wiem, że bez dekoloryzacji się nie obejdzie. Planuję zakup nowego kremu dekoloryzującego Garnier Color Sensation a potem nałożenie farby, tylko jakiej?

Czy w ten sposób po dekoloryzacji będzie szansa coś zrobić od razu dalej? Myślicie, że to możliwe w domowych warunkach? Czego mogę się spodziewać po tym dekoloryzatorze?

Edytowane przez EvelynBlues
Czas edycji: 2012-06-03 o 18:56
EvelynBlues jest offline  
Stary 2012-06-03, 19:55   #4445
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EvelynBlues Pokaż wiadomość
Witam. Od jakiegoś już czasu już zamierzam zmienić kolor włosów na jaśniejszy.

Mój obecny to: http://img525.imageshack.us/img525/5382/81948013.jpg

Farbowałam na czarny (Garnier Naturals) RAZ ponad miesiąc temu. Do tej pory myłam włosy H&S by się kolor wypłukał, pod słońce jest brąz ciemny z prześwitem miedzianego.

Chciałabym coś a la: http://www.feelstyles.com/wp-content...ast-Longer.jpg

Wiem, że bez dekoloryzacji się nie obejdzie. Planuję zakup nowego kremu dekoloryzującego Garnier Color Sensation a potem nałożenie farby, tylko jakiej?

Czy w ten sposób po dekoloryzacji będzie szansa coś zrobić od razu dalej? Myślicie, że to możliwe w domowych warunkach? Czego mogę się spodziewać po tym dekoloryzatorze?
kładłas farbe na naturalny kolor ? włosy są koloryzowane tylko raz w ogóle czy tylko raz tą farbą?

garnier to rozjasniacz a nie dekoloryzator.
Stary 2012-06-03, 21:17   #4446
arcjf
Raczkowanie

Dekoloryzacja

hej dziewczyny mam pytanie moje włosy są koloru czarny z brązowymi prześwitami(farba schodzi) mój naturalny to ciemny blond czy po nałożeniu dekoloryzatora Loreal Paris Eclair będę mieć blond i czy włosy będą strasznie zniszczone . Jakie jest wasze zdanie na temat tego produktu ? ;*
arcjf jest offline  
Stary 2012-06-04, 08:13   #4447
EvelynBlues
BAN stały

Farba czarna była kładziona na różne farby (ostatnia chyba Jesienny liść)

To jest dekoloryzator, właściwie krem dekoloryzujący. Tak napisano na pudełku. Ale jeżeli to rzeczywiście jest rozjaśniacz a nazwa sama w sobie dla oszukania... To zostaje mi chyba zaopatrzyć się w Color Peel, albo nie wiem... Jestem gotowa sama zrobić to w domu. Mam włosy krótkie i wiem, że dam radę, ale nie chcę płakać kiedy zmyję farbę.
EvelynBlues jest offline  
Stary 2012-06-04, 11:13   #4448
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EvelynBlues Pokaż wiadomość
Farba czarna była kładziona na różne farby (ostatnia chyba Jesienny liść)

To jest dekoloryzator, właściwie krem dekoloryzujący. Tak napisano na pudełku. Ale jeżeli to rzeczywiście jest rozjaśniacz a nazwa sama w sobie dla oszukania... To zostaje mi chyba zaopatrzyć się w Color Peel, albo nie wiem... Jestem gotowa sama zrobić to w domu. Mam włosy krótkie i wiem, że dam radę, ale nie chcę płakać kiedy zmyję farbę.
no to color peela weź powinien na 2 aplikację wystarczyć, zaopatrz się w szampon bambino, cytrynę i dobrze by było, gdybyś jakąś farbkę nałożyła, żeby włosy nie ściemniały (ja polecam palette e20 albo 100 bo one nie ciemnieją) nawet na moment, rzucić na włoski na kilka minutek i zmyć.

a co do garniera, rozjaśniacz na pewno.
na opakowaniach mogą byc napisane różne rzeczy... najśmieszniejsze sa sytuację z szamponami do włosów i napisane jest że znajduje sie jakis tam bla bla wyciąg z czegoś tam wspaniały całkowita regeneracja włosów, a w składzie ani grama tego co obiecują nie ma
Stary 2012-06-04, 12:41   #4449
EvelynBlues
BAN stały

Dziękuję za odpowiedź. Color Peel będzie w składzie, jednak Palette unikam jak ognia od 2002! Ale za to jakimś innym jasnym blondem na chwilę potraktuję a potem jakiś miedziany wrzucę, powinno wyjść? Jestem dobrej myśli.
EvelynBlues jest offline  
Stary 2012-06-04, 14:27   #4450
fryz5
Zakorzenienie

inne blond farby wychodziły czarne, poza palette dlatego go polecam, palette to na prawdę dobra farba, w roku 2002 (jak sama piszesz) no były złe, z tym sie zgodzę, ale przez te lata tyle razy zmieniali ich formułę że teraz są na prawdę dobre nie będę namawiał, ale jesli weźmiesz inny kolor to nie gwarantuje Ci, że czarny nie powróci.
Stary 2012-06-04, 14:53   #4451
katja_24
Zakorzenienie

Ja jestem po pierwszym myciu, wylazi marchewa, pelen wachlarz odcieni rudego, od zlocistego, skonczywszy na kasztanie :/ Jak mam przezyc nastepny miesiac z TYM na glowie? A bedzie coraz gorzej, czuje to w kosciach
Wczoraj nawalilam na leb pelno odzywek i jakby bylo mniej rozdwojonych koncowek. Albo sie skleily, albo odpadly przy myciu
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-04, 15:01   #4452
natalcia250
Black No. 1

drugie deko za mną, szału nie ma. jak byłam brunetką, tak jestem, może odrobinę jaśniejszą marzy mi się podobny kolor jak na końcówkach, tylko trochę mniej rudy. starczy mi ten dekoloryzator na jeszcze raz, ale nie wiem, czy dadzą radę się jeszcze bardziej rozjaśnić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2d2.jpg (44,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2d1.jpg (60,8 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2012-06-04 o 15:02
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-06-04, 15:17   #4453
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
drugie deko za mną, szału nie ma. jak byłam brunetką, tak jestem, może odrobinę jaśniejszą marzy mi się podobny kolor jak na końcówkach, tylko trochę mniej rudy. starczy mi ten dekoloryzator na jeszcze raz, ale nie wiem, czy dadzą radę się jeszcze bardziej rozjaśnić.
do jasniejszego od naturalnego nie zejdziesz, tu juz rozjaśnienie by się przydało.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja jestem po pierwszym myciu, wylazi marchewa, pelen wachlarz odcieni rudego, od zlocistego, skonczywszy na kasztanie :/ Jak mam przezyc nastepny miesiac z TYM na glowie? A bedzie coraz gorzej, czuje to w kosciach
Wczoraj nawalilam na leb pelno odzywek i jakby bylo mniej rozdwojonych koncowek. Albo sie skleily, albo odpadly przy myciu
czekaj, przepraszam Cię, ale czasami mi sie miesza kto ma jaki przypadek, bo wszystkie macie podobny to Ty masz te długie włosy po dekoloryzacji (rozjasnianiu) od fryzjera i suche końce i chciałas ochłodzic kolor do następnego rozjasnienia?

skoro tak wyłazi rudy ktory tak Ci przeszkadza to nałóż sobie joannę gołębi popiel ale wodę 9% (z opakowania) rozcieńcz na 6%
Stary 2012-06-04, 16:29   #4454
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
do jasniejszego od naturalnego nie zejdziesz, tu juz rozjaśnienie by się przydało.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

czekaj, przepraszam Cię, ale czasami mi sie miesza kto ma jaki przypadek, bo wszystkie macie podobny to Ty masz te długie włosy po dekoloryzacji (rozjasnianiu) od fryzjera i suche końce i chciałas ochłodzic kolor do następnego rozjasnienia?

skoro tak wyłazi rudy ktory tak Ci przeszkadza to nałóż sobie joannę gołębi popiel ale wodę 9% (z opakowania) rozcieńcz na 6%
Nie ma sprawy, widze ze jestes tu watkowym guru i masz pelne rece roboty
Tak, to ja
A ta nieszczesna Joanna nie spali mi jeszcze bardziej wlosow?
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-04, 17:05   #4455
natalcia250
Black No. 1

Cytat:
tylko, że ja na tych włosach, które chcę zdekoloryzować mam jaśniejszy kolor niż na naturalnych, bo były rozjaśniane, miałam na całych włosach to co na końcówkach.
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-06-04, 21:52   #4456
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Dekoloryzacja

Po nałożeniu samego dekoloryzatora będziesz mieć kurczaka. Dopiero po tym kładziesz farbę.
To była odpowiedź na pytanie arcjf (post 4446)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2012-06-04 o 22:49 Powód: brak cytatu
chimay jest offline  
Stary 2012-06-05, 01:58   #4457
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma sprawy, widze ze jestes tu watkowym guru i masz pelne rece roboty
Tak, to ja
A ta nieszczesna Joanna nie spali mi jeszcze bardziej wlosow?
nie spali, ale o końcówki i tak musisz dbać cały czas.

---------- Dopisano o 01:58 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

Cytat:
tylko, że ja na tych włosach, które chcę zdekoloryzować mam jaśniejszy kolor niż na naturalnych, bo były rozjaśniane, miałam na całych włosach to co na końcówkach.
uhm no to powinno do najjaśniejszego jaki jest pod spodem farby wyciagnąć, chyba, ze tak duze masz odrosty ze tylko te końcówki są te rozjaśniane
Stary 2012-06-05, 10:26   #4458
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
nie spali, ale o końcówki i tak musisz dbać cały czas.

---------- Dopisano o 01:58 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

uhm no to powinno do najjaśniejszego jaki jest pod spodem farby wyciagnąć, chyba, ze tak duze masz odrosty ze tylko te końcówki są te rozjaśniane
No to ostatnie pytanie i juz Cie nie mecze. Przynajmniej na razie jak zadbac o koncowki? Tzn w sumie to ostatnie 10 cm mam bardziej suche niz reszte.
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-05, 11:32   #4459
wiolek1
Zadomowienie

fryz5 mam do Ciebie pytanko czy masz jakieś doświadczenia z rozjaśniaczem GLOBE ? Bo wg Twoich zaleceń zamówiłam Vincent Ledier Intensive ale dzwoniła pani z pro-sprzątu i mówi, że już od jakiegoś czasu mają problemy i nie przychodzi im narazie więc zaproponowała globe. Miałam do wyboru jeszcze Vincenta Flash albo Silver ale pani mówiła, że jeśli moje odrosty są dość ciemne to lepiej właśnie tego Globe. Więc się na niego zdecydowałam i teraz zastanawiam się czy nie zniszczy mi bardziej włosów
Farbka Majirell 9.22 już mi przyszła, jutro powinien dojść rozjaśniacz więc mam nadzieję, że jutro już będę blondynką
wiolek1 jest offline  
Stary 2012-06-05, 11:49   #4460
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
fryz5 mam do Ciebie pytanko czy masz jakieś doświadczenia z rozjaśniaczem GLOBE ? Bo wg Twoich zaleceń zamówiłam Vincent Ledier Intensive ale dzwoniła pani z pro-sprzątu i mówi, że już od jakiegoś czasu mają problemy i nie przychodzi im narazie więc zaproponowała globe. Miałam do wyboru jeszcze Vincenta Flash albo Silver ale pani mówiła, że jeśli moje odrosty są dość ciemne to lepiej właśnie tego Globe. Więc się na niego zdecydowałam i teraz zastanawiam się czy nie zniszczy mi bardziej włosów
Farbka Majirell 9.22 już mi przyszła, jutro powinien dojść rozjaśniacz więc mam nadzieję, że jutro już będę blondynką
Flash weź

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
No to ostatnie pytanie i juz Cie nie mecze. Przynajmniej na razie jak zadbac o koncowki? Tzn w sumie to ostatnie 10 cm mam bardziej suche niz reszte.
stronę wcześniej pisałem o tym co polecam pytałaś o kosmetyki z keratyną, keratyna jest bardzo pomocna dlatego chciałem sam niedługo zamówić hydrolizowaną z mazideł i dodawać do kosmetyków albo stosowac samą

no i olej kokosowy jako "nawilżacz" polecam

mozesz robic peeling na skórę głowy i włosy, a działa tez bardzo pozytywnie: mieszasz fusy z kawy z odzywką, albo olejem i nakładasz na włosy wmasowując i zawijasz w folię, ręcznik i siedzisz sobie jak najdłużej
po oleju zmywasz szamponem, a jak z odzywką jakąś mieszasz kawe, to tylko bardzo dokładnie zmywasz zeby fusy wypłukać i juz mogą schnąć
Stary 2012-06-05, 12:42   #4461
wiolek1
Zadomowienie

Cytat:
Flash weź
łaaa dzwoniłam żeby zmienić ale pani mówi, że już paczka poszła no nic będę musiała jakoś na tamtym dać radę
wiolek1 jest offline  
Stary 2012-06-05, 12:54   #4462
natalcia250
Black No. 1

Cytat:

odrosty mam z 10 cm, tak z 1/4 włosów a może pofarbuję się jakimś blondem rozjaśniającym z Garniera?
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-06-05, 13:30   #4463
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
odrosty mam z 10 cm, tak z 1/4 włosów a może pofarbuję się jakimś blondem rozjaśniającym z Garniera?
hm jak juz to E0 z proszkiem rozjasniającym, ale nie bezpośrednio nim tylko kąpiel zrób z niego bo może włoski wysuszyć

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
łaaa dzwoniłam żeby zmienić ale pani mówi, że już paczka poszła no nic będę musiała jakoś na tamtym dać radę
no spoko ale nie znam go nie wiem jak działa, miejmy nadzieję że nie gorzej od vincenta trzymam kciuki
Stary 2012-06-05, 14:04   #4464
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
Flash weź

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

stronę wcześniej pisałem o tym co polecam pytałaś o kosmetyki z keratyną, keratyna jest bardzo pomocna dlatego chciałem sam niedługo zamówić hydrolizowaną z mazideł i dodawać do kosmetyków albo stosowac samą

no i olej kokosowy jako "nawilżacz" polecam

mozesz robic peeling na skórę głowy i włosy, a działa tez bardzo pozytywnie: mieszasz fusy z kawy z odzywką, albo olejem i nakładasz na włosy wmasowując i zawijasz w folię, ręcznik i siedzisz sobie jak najdłużej
po oleju zmywasz szamponem, a jak z odzywką jakąś mieszasz kawe, to tylko bardzo dokładnie zmywasz zeby fusy wypłukać i juz mogą schnąć
Ok, dzieki. Tez sie skusze na keratyne przy nastepnym zamowieniu, ale z Naturalisa, tam jest taniej
Pozdrawiam
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-05, 14:10   #4465
wiolek1
Zadomowienie

Cytat:
no spoko ale nie znam go nie wiem jak działa, miejmy nadzieję że nie gorzej od vincenta trzymam kciuki
dzięki też mam nadzieję na pewno wrzuce fotki co mi z tego wszystkiego wyjdzie
wiolek1 jest offline  
Stary 2012-06-05, 16:11   #4466
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki też mam nadzieję na pewno wrzuce fotki co mi z tego wszystkiego wyjdzie
no czekam i trzymam kciuka! jednego żeby nie zapeszyć w czwartek albo nawet jutro powinnas mieć paczkę

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Ok, dzieki. Tez sie skusze na keratyne przy nastepnym zamowieniu, ale z Naturalisa, tam jest taniej
Pozdrawiam
o daj linka! obczaje moze też cos by mnie tam zainteresowało bo ja tylko mazidła znam
Stary 2012-06-05, 17:16   #4467
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
no czekam i trzymam kciuka! jednego żeby nie zapeszyć w czwartek albo nawet jutro powinnas mieć paczkę

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

o daj linka! obczaje moze też cos by mnie tam zainteresowało bo ja tylko mazidła znam
Tych sklepow jest coraz weicej, rosna jak grzyby po deszczu Podaje linki do tych, w ktorych robilam zakupy:
http://www.zrobsobiekrem.pl/
http://naturaliskosmetyki.pl/
http://www.ecospa.pl/index.php
http://www.beautyever.pl/
http://www.naturalne-piekno.pl/

Niestety "mazidla" to jeden z drozszych

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie: jakiego koloru moge sie spodziewac farbujac wlosy na golebi z Joanny? Teraz mi sie przypomnialo, ze po dekoloryzacji mialam nakladana farbe z nr 6-cos tam, czy cos Ci to mowi? Bo jak sie nie myle, to nieraz mowiecie o kolorach z danego poziomu, wiec moze to byl poziom 6?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-05 o 17:20
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-05, 19:48   #4468
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Tych sklepow jest coraz weicej, rosna jak grzyby po deszczu Podaje linki do tych, w ktorych robilam zakupy:
http://www.zrobsobiekrem.pl/
http://naturaliskosmetyki.pl/
http://www.ecospa.pl/index.php
http://www.beautyever.pl/
http://www.naturalne-piekno.pl/

Niestety "mazidla" to jeden z drozszych

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie: jakiego koloru moge sie spodziewac farbujac wlosy na golebi z Joanny? Teraz mi sie przypomnialo, ze po dekoloryzacji mialam nakladana farbe z nr 6-cos tam, czy cos Ci to mowi? Bo jak sie nie myle, to nieraz mowiecie o kolorach z danego poziomu, wiec moze to byl poziom 6?
gołębi ochłodzi najmocniej rudość, może być lekko ciemniejszy ale to nie jest warunek.
6-ciemny blond.
Stary 2012-06-06, 12:53   #4469
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
gołębi ochłodzi najmocniej rudość, może być lekko ciemniejszy ale to nie jest warunek.
6-ciemny blond.
Moze byc ciemniejszy rudy czy ciemniejszy szary, bom zglupiala
Maja tez w palecie jakis taki srebrny kolor, ale mniej szary od golebiego.
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-06, 13:16   #4470
Patiisia
Wtajemniczenie

Cytat:
Moze byc ciemniejszy rudy czy ciemniejszy szary, bom zglupiala
Maja tez w palecie jakis taki srebrny kolor, ale mniej szary od golebiego.
Że tak się wtrącę- chodzi Ci chyba o srebrny pył?
Patiisia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości