Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-14, 16:28   #421
Vea
Rozeznanie

Dot.: jak rozjaśnić rude włosy?

mi się wydaje, że woda 9% wystarczy, po co masz katować włosy 12%???? chyba nie chcesz, żeby Ci wypadły. A swoją drogą to po co rozjaśniasz? Mi zawsze podobały mi się takie włosy, jak piszesz na początku;-)))

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-05-14 o 16:29
Vea jest offline  
Stary 2010-05-14, 16:45   #422
201708220937
Konto usunięte

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość

wiecie co zastanawiam sie dziewczyny jak to sie dzieje...ze czesto widze na ulicy dziewczyny o pieknych długich blond wlosach -rozjasnianych jak one to robia

zaczynają rozjaśnianie gdy włosy mają krótkie i stopniowo jak włosy rosną rozjaśniają tylko odrosty. i chyba w większosi wypadków na taki styl decydują się dziewczyny o naturalnych blond włosach, dla nich rozjasnienie te kilka tonów to małe uszkodzenie włosów. gdyby czarnowłosa chciała miec platyne i regularnie utleniała włosy zapewne miałaby w wiekszosci popalone sianko na głowie.

poczytałam wasze wypowiedzi i chyba zakupie ponownie dekoloryzator. tym razem Renee Blanche. po elagonie dalej czuje smród jak przy trwałej...nawet uzyłam szamponetki koloryzujacej z joanny do kilku zmyc ale ten okropny zapach po deko był mocniejszy niz szamponetka ...

boje sie tylko ze włosy ponownie po 2 dniach sciemnieja... co zrobic zeby tak sie nie stało? moze podzielic deko na 2 i zrobic deko dwa razy po sobie? moze to da lepszy efekt? z gory dziekuje za wszelkie rady.
201708220937 jest offline  
Stary 2010-05-14, 16:46   #423
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
łoo, jestem pod wrażeniem ja też zamierzam zamówić ten dekoloryzator, ile czasu czekałaś na paczkę? bo ja od 5 dni czekam na paczkę z Warszawy (a mieszkam w Białymstoku) z olejkami.. a paczka została wysłana priorytetem i jej jakoś nie widzę siedzę rozzłoszczona.
Dwa dni
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 16:55   #424
Jemi91
Rozeznanie

Oooo....mam identyczną sytuację ciemnyyy brąz, a naturalny blond złotawy... A jesli chciałabym po prostu ciut rozjaśnić ten brąz to mam po prostu trzymać krócej ten dekoloryzator czy jak?
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-05-14, 17:01   #425
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
Oooo....mam identyczną sytuację ciemnyyy brąz, a naturalny blond złotawy... A jesli chciałabym po prostu ciut rozjaśnić ten brąz to mam po prostu trzymać krócej ten dekoloryzator czy jak?
W istrukcji są opisane dwa sposoby: dekolor całkowity oraz słabszy/częściowy i wtedy inaczej się miesza te sunstancje, chyba w drugim przypadku dodaje się tez szampon.
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 17:38   #426
Misia_20
Przyczajenie

Szafranowa jak długo farbowałaś włosy na czarno zanim zrobiłaś dekolor?? Pytam z ciekawości bo czytałam ( chyba nawet gdzies tutaj ) że to czy dekoloryzacja sie powiedzie zależy od tego jak długo farbowało sie włosy
Misia_20 jest offline  
Stary 2010-05-14, 17:57   #427
Agunio13
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: rudy :)

kurde. naprawde nikt nie wie.?
Agunio13 jest offline  
Stary 2010-05-14, 18:18   #428
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Misia_20 Pokaż wiadomość
Szafranowa jak długo farbowałaś włosy na czarno zanim zrobiłaś dekolor?? Pytam z ciekawości bo czytałam ( chyba nawet gdzies tutaj ) że to czy dekoloryzacja sie powiedzie zależy od tego jak długo farbowało sie włosy
hmmmm trzy lata?

właśnie zrobiłam dekolor... czerń zeszła bardzo fajnie... do koloru rudo-ryżego :P nie przejmuje sie tym pomarańczem na głowie bo i tak położę farbę zaraz, najważniejsze że czerń zeszła
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 18:19   #429
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość
Ok, i po próbie alergicznej... Wstawiam fotkę próby dekoloryzatora Renee Blanche jak widać działa próbę wykonałam na pasemku w partii włosów najsłabszych i kiedyś najbardziej zniszczonych - chciałam wiedzieć czy mi nie wypadną - są mięciutkie i lśniące, nawet nie są przesuszone! Ze względu na wcześniejsze szaleństwa koloryzacyjne nie wyszło jednolicie, więc będę musiała kupić delikatną farbkę żeby pokryć ewentualne ciapki czy ktoś ma pomysł jakiej farby użyć? chodzi mi o odcienie z Garniera, bo na L'Oreal oraz Schwarzkopf jestem uczulona - wracam do swojego koloru naturalnego - ciemnego blondu o chłodnym odcieniu.
rewelacja jak ściągnęło kolor .... widzę że końcówki tez ładnie zdekoloryzowane ja ide w poniedziałek do salonu revlonu mam nadzieje ze wyjdzie mi blond zależny jak własnie odbarwia sie koncówki dodam ze farbuje ciemnym blondem z gariera i to szampon koloryzujacy
Stary 2010-05-14, 18:22   #430
szafranowa
Raczkowanie

Czy jak pokryję pomarańczowe włosy ciemnym blondem to troche je zneutralizuje?
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 18:30   #431
magda1302
Zadomowienie

dziewczyny ,a czy po renee blanche farba musi być dwa tony jasniejsza od tego koloru jaki chce sie uzyskać?? czytałam, że tak jest w przypadku elgona. Chce z brązowo-czarnych dojść do rudych możecie mi polecić jakąś konkretną farbe i kolor??
do długich włosów jedno opakowanie renee wystarczy??

aa i o co chodzi z tym oksydantem? jak sie go uzywa? i ilo procentowy? no i po co on w ogole jest?

Edytowane przez magda1302
Czas edycji: 2010-05-14 o 18:34 Powód: .
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-14, 18:35   #432
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
dziewczyny ,a czy po renee blanche farba musi być dwa tony jasniejsza od tego koloru jaki chce sie uzyskać?? czytałam, że tak jest w przypadku elgona. Chce z brązowo-czarnych dojść do rudych możecie mi polecić jakąś konkretną farbe i kolor??
do długich włosów jedno opakowanie renee wystarczy??

aa i o co chodzi z tym oksydantem? jak sie go uzywa? i ilo procentowy? no i po co on w ogole jest?
jak chcesz dojść do rudych to tylko je zdekoloruj, jak ja przed chwilą, ooo tak to się nazywa płomienna marchewa ja je przykrywam ciemnym blondem, nie wiem co by bylo gdybym na tą tęcze dała jeszcze rozjasniacz jest bardzo wydajny, ale jeśli masz bardzo dlugie wlosy np do łopatek to kup dwa opakowania
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 18:38   #433
_lato
Rozeznanie

Dziewczynki mam pytanko czy mozliwe bedzie "zejscie" z ciemnego brazu do swojego naturalnego koloru czyli ciemnnny blond przez dekoloryzacje? Czy to niszczy wlosy? polecacie?

Ps. SZAFRANOWA cudowny opis

_lato jest offline  
Stary 2010-05-14, 18:58   #434
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
jak chcesz dojść do rudych to tylko je zdekoloruj, jak ja przed chwilą, ooo tak to się nazywa płomienna marchewa ja je przykrywam ciemnym blondem, nie wiem co by bylo gdybym na tą tęcze dała jeszcze rozjasniacz jest bardzo wydajny, ale jeśli masz bardzo dlugie wlosy np do łopatek to kup dwa opakowania
dziekuje za odpowiedz
a czy jak ich nie pofrabuje to nie sciemnieją po paru dniach?? czytałam i takie opinie,wiec juz sama nie wiem ) nadal nie moge sie zdecydowac elgon czy renee??
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-14, 19:01   #435
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
dziekuje za odpowiedz
a czy jak ich nie pofrabuje to nie sciemnieją po paru dniach?? czytałam i takie opinie,wiec juz sama nie wiem ) nadal nie moge sie zdecydowac elgon czy renee??
włosy po dekolorze czy pasmach zawsze łapią średnie i ciemne odcienie - mocniej, a blondy - bardzo szybko...ale też ciemniejsze kolory szybko się wypłukują.

każdy ma inny typ włosów i ciężko stwierdzić jak zareagują
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 19:18   #436
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
włosy po dekolorze czy pasmach zawsze łapią średnie i ciemne odcienie - mocniej, a blondy - bardzo szybko...ale też ciemniejsze kolory szybko się wypłukują.

każdy ma inny typ włosów i ciężko stwierdzić jak zareagują
a co daje oksydant? i czy powinno się go używać przy dekoloryzacji??
to ja chyba kupie renee, ale nie wiem co z tym farbowaniem PO. chcę żeby były jasno rude, ale nie wiem czy taki jasny kolor jest,zeby po nałożeniu nie wyszedł znów ciemny ;// nie chcę wyrzucić kasy w błoto... ale trzeba kombinowac
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-14, 19:23   #437
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
a co daje oksydant? i czy powinno się go używać przy dekoloryzacji??
to ja chyba kupie renee, ale nie wiem co z tym farbowaniem PO. chcę żeby były jasno rude, ale nie wiem czy taki jasny kolor jest,zeby po nałożeniu nie wyszedł znów ciemny ;// nie chcę wyrzucić kasy w błoto... ale trzeba kombinowac
zaraz farbuje je ciemnym blondem i powiem Ci o ile je przyciemniło, i czy wogóle je przyciemni
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 19:26   #438
Anethka
Zakorzenienie

Dot.: rudy :)

Po każdym rozjaśniaczu wyjdą Ci żółte.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Po każdym rozjaśniaczu będą żółte.
Stary 2010-05-14, 19:28   #439
Misia_20
Przyczajenie

Szafranowa dzięki za odpowiedź ja też farbuje czernią koło 3 lat więc może w końcu też sie pozbędę tego koloru Hmm pewnie powtórzę pytanie ale jak szybko moge nałożyć farbę na włosy po zastosowaniu renee? i jeśli powiedzmy włosy zrobia mi się rude a nałoze na to ciemną czerwień to kolorek siądzie?
Misia_20 jest offline  
Stary 2010-05-14, 19:30   #440
redeyes
Zakorzenienie

Chcę zdekoloryzować włosy Renee Blanche i moje pytanie brzmi, czy od razu po dekoloryzacji mogę pofarbować włosy? zamierzam to zrobić castingiem z l'oreala..? chodzi mi czy w ten sam dzień..
Stary 2010-05-14, 19:36   #441
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
zaraz farbuje je ciemnym blondem i powiem Ci o ile je przyciemniło, i czy wogóle je przyciemni
o super, czekam na efekty
ja sie obawiam,ze zdejme czarny kolor i bede musiała farbowac jakims blondem,zeby tylko ciemny nie powrócił... czytałam na wizażu opinie o renee i pare osób napisało, że ciemny powrócił
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-14, 19:46   #442
szafranowa
Raczkowanie

ja sie nie nastawiam na błyskawiczny powrót do blondu z czerni, na pewno czeka mnie etap przejściowy burego koloru ten dekoloryzator nie ma substansji rozjaśniających czy amoniaku, i czytałam inne opinie - że farbę można kłaść tuż po wysuszeniu włosów. czy to prawda, to się okaże...
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 20:15   #443
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Chcę zdekoloryzować włosy Renee Blanche i moje pytanie brzmi, czy od razu po dekoloryzacji mogę pofarbować włosy? zamierzam to zrobić castingiem z l'oreala..? chodzi mi czy w ten sam dzień..
Tak, możesz, ale pamiętaj, że kolor prawdopodobnie wyjdzie ciemniejszy, niż powinien, więc wybierz odcień jaśniejszy od zamierzonego.
weegirl jest offline  
Stary 2010-05-14, 20:28   #444
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
ja sie nie nastawiam na błyskawiczny powrót do blondu z czerni, na pewno czeka mnie etap przejściowy burego koloru ten dekoloryzator nie ma substansji rozjaśniających czy amoniaku, i czytałam inne opinie - że farbę można kłaść tuż po wysuszeniu włosów. czy to prawda, to się okaże...
jeśli to było do mnie to ja też oczywiście nie chcę być blond po tym dekoloryzatorze, nawet siebie w blond oczami wyobrazni nie widze, chociaz wiem,że kiedys spróbuje ) ale boje sie,ze jak zafarbuje włosy jakims brązem to wyjdzią one czarne i cała zabawa będzie bez sensu. dlatego mysle,ze kupie ciemny blond, skoro i tak ma wyjść ciemniejszy.
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-14, 20:34   #445
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Tak, możesz, ale pamiętaj, że kolor prawdopodobnie wyjdzie ciemniejszy, niż powinien, więc wybierz odcień jaśniejszy od zamierzonego.
no to pozostaje mi ciemny blond
Stary 2010-05-14, 21:46   #446
szafranowa
Raczkowanie

OK. Kolor wyjściowy widać na fotce z pasemkiem próbnym. Potem był blond-ryży-pomarańcz. I na koniec nałożyłam ciemny blond Garniera na 10 minut... Efekt? Brąz, ale ma blond poświatę i szybko się spierze. Zdjęcie w świetle dziennym wkleję jutro, o tej porze mój aparat daje pomarańczowe efekty gratis
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 22:04   #447
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
OK. Kolor wyjściowy widać na fotce z pasemkiem próbnym. Potem był blond-ryży-pomarańcz. I na koniec nałożyłam ciemny blond Garniera na 10 minut... Efekt? Brąz, ale ma blond poświatę i szybko się spierze. Zdjęcie w świetle dziennym wkleję jutro, o tej porze mój aparat daje pomarańczowe efekty gratis
ooo dzięki za pokazanie wyniku to ja już zgłupiałam jakim kolorem trzeba zafarbować, żeby nie wyszły ciemne... jasny blond ?
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-14, 22:15   #448
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
ooo dzięki za pokazanie wyniku to ja już zgłupiałam jakim kolorem trzeba zafarbować, żeby nie wyszły ciemne... jasny blond ?
do tej pory nałożyłam maskę i umyłam włosy trzy razy... brąz schodzi, więc ciemny odcień najwyraźniej jest tylko w pierwszym momencie a potem się spierze. po dekolorze większość włosów miałam bardzo jasne, a farbe trzymalam tylko 10-15 minut
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-14, 22:25   #449
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
do tej pory nałożyłam maskę i umyłam włosy trzy razy... brąz schodzi, więc ciemny odcień najwyraźniej jest tylko w pierwszym momencie a potem się spierze. po dekolorze większość włosów miałam bardzo jasne, a farbe trzymalam tylko 10-15 minut
hmm może się spierze, ale wg opinii na forum...
no nic kupie najpierw dekoloryzator w Internecie, a w sklepie się będę martwić o kolor
jeszcze o coś miałam zapytać, ale zapomniałam ...
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 00:37   #450
DeadlySilence
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez manhatan17 Pokaż wiadomość
poczytałam wasze wypowiedzi i chyba zakupie ponownie dekoloryzator. tym razem Renee Blanche. po elagonie dalej czuje smród jak przy trwałej...nawet uzyłam szamponetki koloryzujacej z joanny do kilku zmyc ale ten okropny zapach po deko był mocniejszy niz szamponetka ...
Po Renee Blanche włosy cuchną niemiłosiernie Ja dopiero po obcięciu włosów i dwukrotnym rozjaśnianiu pozbyłam się tego okropnego smrodku.
DeadlySilence jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości