Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-15, 07:55   #4621
Tinajero
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Dziewczyny proszę o pomoc w doprowadzeniu mojego koloru po dekoloryzacji, do jakiegoś... koloru w ogóle ;-) Aktualnie mam kolor w odcieniach jasny i ciemny rudy z przebłyskami blondu, taki mix ;-) Chciałabym docelowo mieć średni blond, coś tego pokroju:

jasny braz2.jpg

oczywiście wiem, że do tego kolorku jeszcze daleka droga, ostatecznie jestem w stanie zaakceptować jasny brąz.

Czy farba średni blond np. Syoss pokryje mi te włoski i nie wyjdą czasem za ciemne? a może te rudości pokryje i wyrówna Syoss Ciemny złoty blond? Myślałam też o typowym ciemnym blondzie, ale obawiam się, że znów wyjdę ciemna, czego się panicznie boję ;-)

sredni blond.jpgZlocisty-ciemny-blond.jpg

Poradźcie coś

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2012-06-15 o 07:56
Tinajero jest offline  
Stary 2012-06-15, 09:53   #4622
doriiska
Zakorzenienie

Chciałam sobie dziś zrobić tą sodę lub test na pasemku i.. nie mam ciepłej wody, no.. <w☠☠☠☠>
Stary 2012-06-15, 10:23   #4623
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ten z joanny prawie nic nie daje kup sobie z Marion.
jesli chcesz jaśniejszy kolor to musisz jeszcze rozjasnic dół a jak jasność jest dobra to po prostu przyciemnij tylko nasadę tą jasną
ja wlasnie kupilam ten fioletowy szampon z Marion Ale na razie nie uzywalam, bo nie mam na co, wlosy za ciemne.
Fryz, czyli profesjonalne farby niszcza mniej, niz sklepowe? Zawsze uzywalam sklepowych...teraz mam zamiar doprowdzic wlosy do jakiegos koloru przed slubem, a potem farbowac dopiero na koniec sierpnia, zeby dac im odpoczc. Pewnie bede to robila w domu, lepiej kupic farbe fryzjerska niz taka z drogerii? Masz jakas ulubiona firme?
Mam litr wody utlenionej, mniejszej nie bylo, a musze cos z nia zrobic
Ja nie wiem, co Ty masz za przeziebienie, ze w lozku musisz lezec. Ale fajnie, ze Ci lepiej

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-15 o 10:24
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-15, 12:59   #4624
Patiisia
Wtajemniczenie

Cytat:
ten z joanny prawie nic nie daje kup sobie z Marion.
jesli chcesz jaśniejszy kolor to musisz jeszcze rozjasnic dół a jak jasność jest dobra to po prostu przyciemnij tylko nasadę tą jasną
Ok. A co sądzisz o tym, żeby stosować płukankę z pioktainy na włosy? Czytałam, że daje bardzo fajne efekty.

Chodzi o to, że na całości bym chciała taki beżowy blond jaki mam na odrostach, albo gdyby dało radę to jeszcze jaśniejszy odcień Ale nie chcę już rozjaśniać włosów, przynajmniej na razie. Co myślisz o tym, żeby nałożyć na całość jakąś farbę w odcieniu ciemnego blondu żeby wszystko zrównać (zrównałoby się takim odcieniem?), a jakiś czas później użyć jakiejś jaśniejszej farby, albo rozjaśniającej na całość?

Załączam zdjęcia robione wczoraj i dziś po wyschnięciu włosów.
1 i 2 to zdjęcia odrostów, w różnym świetle.
3 to zdjęcie całości z boku
4 to zdjęcie włosów "pod spodem", od miejsca, gdzie włosy są takie ciemniejsze, w rzeczywistości widać znaczną różnicę w kolorze włosów pomiędzy odrostami a resztą.

Niestety jak widać po zdjęciach, końcówki strasznie ucierpiały i jestem zmuszona podciąć parę cm, ale jeśli wyjdzie mi ten wymarzony blond to nie będę z tego powodu znacząco cierpieć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7256.jpg (50,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7264.jpg (171,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7230-001.jpg (57,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF7243-001.jpg (97,4 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Patiisia
Czas edycji: 2012-06-15 o 13:01
Patiisia jest offline  
Stary 2012-06-15, 14:13   #4625
Shade_23
Zadomowienie

A ja mam pytanie odnośnie tych wszelkich zieleni i sino-niebieskich odcieni, które wyłażą czasem (tak jak mi) po rozjaśniaczach... Orientuje się ktoś czy to w ogóle schodzi? To zabarwiony niebieskim pigmentem (z rozjaśniacza) blond czy może nieodwracalnie zniszczony włos?? Nigdzie nie doczytałam a mnie to ciekawi. Dziewczyny z zielonymi efektami na blondach pisały, że ten kolor schodzi np. po myciu Nizoralem lub płukaniu w soku z cytryny, ale mi to nie pomogło...

Obecnie po szamponetce zamieniły się w takie buro-brązowe pasma, no ale widać, że nadal są i są
Shade_23 jest offline  
Stary 2012-06-15, 14:26   #4626
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Ok. A co sądzisz o tym, żeby stosować płukankę z pioktainy na włosy? Czytałam, że daje bardzo fajne efekty.

Chodzi o to, że na całości bym chciała taki beżowy blond jaki mam na odrostach, albo gdyby dało radę to jeszcze jaśniejszy odcień Ale nie chcę już rozjaśniać włosów, przynajmniej na razie. Co myślisz o tym, żeby nałożyć na całość jakąś farbę w odcieniu ciemnego blondu żeby wszystko zrównać (zrównałoby się takim odcieniem?), a jakiś czas później użyć jakiejś jaśniejszej farby, albo rozjaśniającej na całość?

Załączam zdjęcia robione wczoraj i dziś po wyschnięciu włosów.
1 i 2 to zdjęcia odrostów, w różnym świetle.
3 to zdjęcie całości z boku
4 to zdjęcie włosów "pod spodem", od miejsca, gdzie włosy są takie ciemniejsze, w rzeczywistości widać znaczną różnicę w kolorze włosów pomiędzy odrostami a resztą.

Niestety jak widać po zdjęciach, końcówki strasznie ucierpiały i jestem zmuszona podciąć parę cm, ale jeśli wyjdzie mi ten wymarzony blond to nie będę z tego powodu znacząco cierpieć
ojej, a co to jest pioktanina? nie korzystam z takich rzeczy.
ja bym rzucił na to teraz wellatona 8/0 jasny blond, zaczynając od odrostów, trzymaj na odrostach 20 min po czym daj farbę na reszte włosów, mozesz zmalaksowac, tzn jak juz będziesz miała farbę na tych jasnych odrostach, to po 2 min polejesz włoski wodą, ale nie tak aby były zupełnie mokre, tylko troszkę , i przemasujesz z resztą farby z miseczki na całe włosy juz, dokładnie rozmasuj i zostaw na 15 min

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc w doprowadzeniu mojego koloru po dekoloryzacji, do jakiegoś... koloru w ogóle ;-) Aktualnie mam kolor w odcieniach jasny i ciemny rudy z przebłyskami blondu, taki mix ;-) Chciałabym docelowo mieć średni blond, coś tego pokroju:

Załącznik 4727902

oczywiście wiem, że do tego kolorku jeszcze daleka droga, ostatecznie jestem w stanie zaakceptować jasny brąz.

Czy farba średni blond np. Syoss pokryje mi te włoski i nie wyjdą czasem za ciemne? a może te rudości pokryje i wyrówna Syoss Ciemny złoty blond? Myślałam też o typowym ciemnym blondzie, ale obawiam się, że znów wyjdę ciemna, czego się panicznie boję ;-)

Załącznik 4727903Załącznik 4727904

Poradźcie coś
najlepiej wstaw zdjęcie obecnego koloru w ślepo moge poradzic palette ciemny blond albo średni blond.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Chciałam sobie dziś zrobić tą sodę lub test na pasemku i.. nie mam ciepłej wody, no.. <w☠☠☠☠>
po co Ci ciepła woda jak na pasemku chcesz próbować

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
ja wlasnie kupilam ten fioletowy szampon z Marion Ale na razie nie uzywalam, bo nie mam na co, wlosy za ciemne.
Fryz, czyli profesjonalne farby niszcza mniej, niz sklepowe? Zawsze uzywalam sklepowych...teraz mam zamiar doprowdzic wlosy do jakiegos koloru przed slubem, a potem farbowac dopiero na koniec sierpnia, zeby dac im odpoczc. Pewnie bede to robila w domu, lepiej kupic farbe fryzjerska niz taka z drogerii? Masz jakas ulubiona firme?
Mam litr wody utlenionej, mniejszej nie bylo, a musze cos z nia zrobic
Ja nie wiem, co Ty masz za przeziebienie, ze w lozku musisz lezec. Ale fajnie, ze Ci lepiej
no lepsze lepsze
ja lubie majirel z loreala. wiesz takich fabr tez nie nalezy naduzywać wiadomo

masz tego mariona? on ładnie chłodzi stosuj mariona teraz a zafarbuj w takim razie dopiero w sierpniu

nie musze leżeć, ale nie mam siły

BTW: dziewczyny chyba obejdzie sie u mnie bez dekoloryzacji, kolor powoli puszcza po wczorajszej masce z żółtka i cytryny dziś dokupie rumianku do płukania włosów.
jednak nadal jest to taki kolor że mam ochotę ściąc włosy ;D TAKIE NERWY
bo jest to juz blond aczkolwiek szaro niebieskawo rudy więc skoro juz do blondu zeszło, to pomęczę sie maksymalnie tydzień zmywając ohydny refleks i rzuce farbę na moje odorsty i całość tą, co zawsze, ale matrwie sie o stan włosów bo koncówki mi juz umierają coś ostatnio, sa tępe i suche, chyba znów czas odstawić suszarkę, a z nią życie jets tak wygodne <3
proszę was, mimo iż to ja wam pomagam i radzę, zróbcie coś dla mnie i obetnijcie mi ręce jak będę chciał znów zrobic sobie ciemny kolor szamponetką! ;D

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-06-15 o 14:34
fryz5 jest offline  
Stary 2012-06-15, 14:31   #4627
doriiska
Zakorzenienie

a no po to mi ciepła woda, zeby chociażby potem umyć włosy
ale juz mam, patrzyłam na tym pasemku i dość ciemno wyszło, a 20min trzymałam, w tym 13 na jaśniejszym i 7min na reszcie..

teraz siedze z sodą na głowie zaraz ide spłukać, bo nie chce mieć potem siana
Stary 2012-06-15, 14:39   #4628
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie tych wszelkich zieleni i sino-niebieskich odcieni, które wyłażą czasem (tak jak mi) po rozjaśniaczach... Orientuje się ktoś czy to w ogóle schodzi? To zabarwiony niebieskim pigmentem (z rozjaśniacza) blond czy może nieodwracalnie zniszczony włos?? Nigdzie nie doczytałam a mnie to ciekawi. Dziewczyny z zielonymi efektami na blondach pisały, że ten kolor schodzi np. po myciu Nizoralem lub płukaniu w soku z cytryny, ale mi to nie pomogło...

Obecnie po szamponetce zamieniły się w takie buro-brązowe pasma, no ale widać, że nadal są i są
kochana mi się osobiście wydaje że, albo są to pozostałości po mixach Twoich wszystkich i to jest najbardziej racjonalne wytłumaczenie bo mixami się duzo bawiłaś i chłodnymi brązami albo doszło do zmieszania zielonego i żółtego pigmentu.

rozjasniacz nie pozostawi za sobą niebieskiego koloru.
niebieski niwelujemy miedzią więc ruda szamponetka i juz. ale teraz farbka na włoski i rzucaj 7,1 Vea polecała farbkę chromatone kojarzysz cos? ponoć chłodna i trwała sam chcę wypróbować. tylko ze ona jako chłodne odcienie poleca opal zamiast popielu

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
a no po to mi ciepła woda, zeby chociażby potem umyć włosy
ale juz mam, patrzyłam na tym pasemku i dość ciemno wyszło, a 20min trzymałam, w tym 13 na jaśniejszym i 7min na reszcie..

teraz siedze z sodą na głowie zaraz ide spłukać, bo nie chce mieć potem siana
no tak ale skoro pasemko samo to myslałem ze zmyjesz samo pasemko a tu glowy całej moczyć nie trzeba powodzenia
nakładaj od razu odzywke! na pol godzinki i zawiń w ręcznik!
Stary 2012-06-15, 14:43   #4629
Shade_23
Zadomowienie

[QUOTE=fryz5;34728050]kochana mi się osobiście wydaje że, albo są to pozostałości po mixach Twoich wszystkich i to jest najbardziej racjonalne wytłumaczenie bo mixami się duzo bawiłaś i chłodnymi brązami albo doszło do zmieszania zielonego i żółtego pigmentu.

niebieski niwelujemy miedzią więc ruda szamponetka i juz. ale teraz farbka na włoski i rzucaj 7,1 Vea polecała farbkę chromatone kojarzysz cos? ponoć chłodna i trwała sam chcę wypróbować. tylko ze ona jako chłodne odcienie poleca opal zamiast popielu[COLOR="Silver"]

Hmmm nie kojarzę takiej farby.... a co to za cudo??
Shade_23 jest offline  
Stary 2012-06-15, 14:47   #4630
doriiska
Zakorzenienie

Cytat:
no tak ale skoro pasemko samo to myslałem ze zmyjesz samo pasemko a tu glowy całej moczyć nie trzeba powodzenia
nakładaj od razu odzywke! na pol godzinki i zawiń w ręcznik!
Po 15 min spłukałam, umyłam włosy, nałożyłam odżywke, spłukałam i teraz nałożyłam wosk i siedze z recznikiem na głowie, ale..
daje sobie spokoj z marzeniami o jaśniejszych włosach, nie mam do tego cierpliwości, a włosy i tak juz mi lecą garściami.. jak bede miec odrost to robie pianka ciemny blond ze schwarzkopf i tyle, zeby chociaz jakoś wyglądac.
Stary 2012-06-15, 14:47   #4631
Shade_23
Zadomowienie

Fryz5 te?? http://montibello.pl/produkt/farba-cromatone-1/
Shade_23 jest offline  
Stary 2012-06-15, 15:09   #4632
fryz5
Zakorzenienie

[QUOTE=Shade_23;34728175]
Cytat:
kochana mi się osobiście wydaje że, albo są to pozostałości po mixach Twoich wszystkich i to jest najbardziej racjonalne wytłumaczenie bo mixami się duzo bawiłaś i chłodnymi brązami albo doszło do zmieszania zielonego i żółtego pigmentu.

niebieski niwelujemy miedzią więc ruda szamponetka i juz. ale teraz farbka na włoski i rzucaj 7,1 Vea polecała farbkę chromatone kojarzysz cos? ponoć chłodna i trwała sam chcę wypróbować. tylko ze ona jako chłodne odcienie poleca opal zamiast popielu[COLOR="Silver"]

Hmmm nie kojarzę takiej farby.... a co to za cudo??
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post32863018
tutaj kochana masz wątek

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Po 15 min spłukałam, umyłam włosy, nałożyłam odżywke, spłukałam i teraz nałożyłam wosk i siedze z recznikiem na głowie, ale..
daje sobie spokoj z marzeniami o jaśniejszych włosach, nie mam do tego cierpliwości, a włosy i tak juz mi lecą garściami.. jak bede miec odrost to robie pianka ciemny blond ze schwarzkopf i tyle, zeby chociaz jakoś wyglądac.
rozumiem jak to jest nie mieć cierpliwości bo sam nie mam cierpliwości aby mi sie sprała szamponetka

napisz czy jest różnica
Stary 2012-06-15, 15:31   #4633
doriiska
Zakorzenienie

Cytat:

rozumiem jak to jest nie mieć cierpliwości bo sam nie mam cierpliwości aby mi sie sprała szamponetka

napisz czy jest różnica
mi te ciemna farba nigdy nie zejdzie, chyba, że poczekam 5lat aż odrosną..

na razie siedze z masa odzywki pod ręcznikiem, bo miałam suche włosy, ale jakos tam specjalnie roznicy nie widziałam, bo troche podsuszyłam, choc woda byla brudna, ale to chyba z tej pianki schwarzkopf leciała
Stary 2012-06-15, 15:41   #4634
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
mi te ciemna farba nigdy nie zejdzie, chyba, że poczekam 5lat aż odrosną..

na razie siedze z masa odzywki pod ręcznikiem, bo miałam suche włosy, ale jakos tam specjalnie roznicy nie widziałam, bo troche podsuszyłam, choc woda byla brudna, ale to chyba z tej pianki schwarzkopf leciała
powolutku dojdziesz do kolorku
Stary 2012-06-15, 15:43   #4635
doriiska
Zakorzenienie

Cytat:
powolutku dojdziesz do kolorku
nie, bo mi się motywacja skończyła, buuu

chyba pójde w przyszłym miesiącu do fryzjera, niech mi zrobi jednolity kolor i tyle.. tylko nie wiem, jakim sposobem.
Stary 2012-06-15, 15:47   #4636
Patiisia
Wtajemniczenie

Cytat:
ja bym rzucił na to teraz wellatona 8/0 jasny blond, zaczynając od odrostów, trzymaj na odrostach 20 min po czym daj farbę na reszte włosów, mozesz zmalaksowac, tzn jak juz będziesz miała farbę na tych jasnych odrostach, to po 2 min polejesz włoski wodą, ale nie tak aby były zupełnie mokre, tylko troszkę , i przemasujesz z resztą farby z miseczki na całe włosy juz, dokładnie rozmasuj i zostaw na 15 min
To taki roztwór fioletowy, używa się go przy pępkach noworodków Czytałam, że podobno płukanka z paroma kroplami tego roztworu działa jak szampon fioletowy

Fryz dzięki, nie wiem jak ja Ci się odwdzięczę za te wszystkie rady
Patiisia jest offline  
Stary 2012-06-15, 16:32   #4637
doriiska
Zakorzenienie

Moje kłaki po sodzie i 3dni po piankowaniu schwarzkopfem średni blond. Prawa strona jest jeszcze znośna, ale lewa.. Czemu cełe nie mogą być takie, jak na czubku..

idę do fryzjera, bo bede wydawac na farby, dekoloryzatory i w sumie na jedno wyjdzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8290062.jpg (33,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8290066.jpg (35,9 KB, 28 załadowań)
Stary 2012-06-15, 16:55   #4638
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Moje kłaki po sodzie i 3dni po piankowaniu schwarzkopfem średni blond. Prawa strona jest jeszcze znośna, ale lewa.. Czemu cełe nie mogą być takie, jak na czubku..

idę do fryzjera, bo bede wydawac na farby, dekoloryzatory i w sumie na jedno wyjdzie.
ten najjaśniejszy blond jest

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-15, 17:21   #4639
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

najlepiej wstaw zdjęcie obecnego koloru w ślepo moge poradzic palette ciemny blond albo średni blond.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

po co Ci ciepła woda jak na pasemku chcesz próbować

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

no lepsze lepsze
ja lubie majirel z loreala. wiesz takich fabr tez nie nalezy naduzywać wiadomo

masz tego mariona? on ładnie chłodzi stosuj mariona teraz a zafarbuj w takim razie dopiero w sierpniu

nie musze leżeć, ale nie mam siły

BTW: dziewczyny chyba obejdzie sie u mnie bez dekoloryzacji, kolor powoli puszcza po wczorajszej masce z żółtka i cytryny dziś dokupie rumianku do płukania włosów.
jednak nadal jest to taki kolor że mam ochotę ściąc włosy ;D TAKIE NERWY
bo jest to juz blond aczkolwiek szaro niebieskawo rudy więc skoro juz do blondu zeszło, to pomęczę sie maksymalnie tydzień zmywając ohydny refleks i rzuce farbę na moje odorsty i całość tą, co zawsze, ale matrwie sie o stan włosów bo koncówki mi juz umierają coś ostatnio, sa tępe i suche, chyba znów czas odstawić suszarkę, a z nią życie jets tak wygodne <3
proszę was, mimo iż to ja wam pomagam i radzę, zróbcie coś dla mnie i obetnijcie mi ręce jak będę chciał znów zrobic sobie ciemny kolor szamponetką! ;D

Nie no, teraz chce rozjasnic i schlodzic szamponem Marion, a na poczatku lipca isc do fryzjera na pasemka albo cos innego. No chyba, ze sam szampon wystarczy, ale watpie A potem spokoj do konca sierpnia
Jak bedziesz znow chcial farbowac, to daj znac, my Cie tu naprostujemy

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:

Ale marudzisz, ja bym chciala miec takie CHOCIAZ takie
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-15, 17:32   #4640
doriiska
Zakorzenienie

Dziewczyny, moje kłaki są fuuu, nie ma czego zazdrościć
Stary 2012-06-15, 17:54   #4641
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Nie no, teraz chce rozjasnic i schlodzic szamponem Marion, a na poczatku lipca isc do fryzjera na pasemka albo cos innego. No chyba, ze sam szampon wystarczy, ale watpie A potem spokoj do konca sierpnia
Jak bedziesz znow chcial farbowac, to daj znac, my Cie tu naprostujemy

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Ale marudzisz, ja bym chciala miec takie CHOCIAZ takie
to walcz teraz marionem

oki! ;D teraz siedze i psikam je rumiankiem ;D zaparzyłem i przelałem do pojemniczka w atomizerem mam nadzieję że do jutra rozjaśni bo psikam jak wyschnie i znowu psikam...ciekawe czy uda mi sie całe opakowanie zuzyć

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:

wydaje mi się jednak ze ten ciemny jest jaśniejszy ;D
Stary 2012-06-15, 18:00   #4642
Shade_23
Zadomowienie

Doriiska ja bym się za taki kolor włosów pokroić dała!! Nawet ciemniejszy

A ja męczę moje zielone pasma! Znów Nizoral i 2h maski jajeczno-cytrynowo-miodowej i.... światełko w tunelu - z mega zieleni zrobiła się niebieskawa szarość!! Czyli wygląda na to, że te włosy są odbarwione (dopatrzyłam się dosłownie białego blondu!!) a tylko pokryte pigmentem, który z czegoś tam się wytworzył. Oby oby!!

Tak to teraz wygląda:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 100.jpg (24,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 104.jpg (31,2 KB, 16 załadowań)
Shade_23 jest offline  
Stary 2012-06-15, 18:05   #4643
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
to walcz teraz marionem

oki! ;D teraz siedze i psikam je rumiankiem ;D zaparzyłem i przelałem do pojemniczka w atomizerem mam nadzieję że do jutra rozjaśni bo psikam jak wyschnie i znowu psikam...ciekawe czy uda mi sie całe opakowanie zuzyć

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

wydaje mi się jednak ze ten ciemny jest jaśniejszy ;D
No bede walczyc, bede. Pochwale sie tym, co mi wyjdzie po vincencie, ale to dopiero w przyszly weekend. Chyba sie nie obejdzie bez pomocy TZta, ale nie mam nikogo lepszego pod reka.

Hebatka rumiankowa w sprayu? Ciekawy pomysl

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:

A ja męczę moje zielone pasma! Znów Nizoral i 2h maski jajeczno-cytrynowo-miodowej i.... światełko w tunelu - z mega zieleni zrobiła się niebieskawa szarość!! Czyli wygląda na to, że te włosy są odbarwione (dopatrzyłam się dosłownie białego blondu!!) a tylko pokryte pigmentem, który z czegoś tam się wytworzył. Oby oby!!

Tak to teraz wygląda:
Kurcze, nastepna narzeka :P Przeciez Ty tez juz masz jasne. Przede mna jeszcze daleeeeka droga, ale wy juz macie fajnie
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-15, 18:07   #4644
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
No bede walczyc, bede. Pochwale sie tym, co mi wyjdzie po vincencie, ale to dopiero w przyszly weekend. Chyba sie nie obejdzie bez pomocy TZta, ale nie mam nikogo lepszego pod reka.

Hebatka rumiankowa w sprayu? Ciekawy pomysl

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Kurcze, nastepna narzeka :P Przeciez Ty tez juz masz jasne. Przede mna jeszcze daleeeeka droga, ale wy juz macie fajnie
no to czekam ;D
a no siedze i pryskam ;D

ale kolejną jak będę parzył to dodam soku z cytryny chyba

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:

Tak to teraz wygląda:
ja widze fiolet, tak bynajmniej u mnie wygląda

nie męcz się juz rzuć farbę na to zakryje
Stary 2012-06-15, 18:10   #4645
doriiska
Zakorzenienie

Fryz, jaśniejsze? Nie ściemniaj :p
Stary 2012-06-15, 20:01   #4646
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Fryz, jaśniejsze? Nie ściemniaj :p
no tak widzę albo tak zdjęcie zrobiłaś co poradzę
Stary 2012-06-15, 20:06   #4647
doriiska
Zakorzenienie

Cytat:
no tak widzę albo tak zdjęcie zrobiłaś co poradzę
lepiej, żebyś tak widział :p

też sobie zaparzyłam rumianek i psikam włosy
Stary 2012-06-15, 20:26   #4648
myzare
Przyczajenie

Witam,
Jutro mam zamiar podjąć się dekoloryzacji. Zakupiłam już 'sprzęt', przeczytałam każdy watek tego forum, aż już głowa nie daje rady, dlatego pytam jaką farbę nałożyć bezpośrednio po dekoloryzacji?? Obecnie mam czarne włosy, z niewielkimi odrostami w kolorze brązu (miejscami dosyć jasnego) Moje naturalne włosy to coś miedzy jasnym brązem, a troszke kasztanem. (cięzko to określić ) ale dąże do jasnego bronzu ewentulnie blondu ( który jest moim marzeniem). Jaką farbę użyć tuż po, co robić dalej by dotrwać do blonu i kiedy??
Z góry dziękuje za odp.

Edytowane przez myzare
Czas edycji: 2012-06-15 o 20:27
myzare jest offline  
Stary 2012-06-15, 20:39   #4649
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
lepiej, żebyś tak widział :p

też sobie zaparzyłam rumianek i psikam włosy
jesli chcesz to sprobuj, ale mi po 6 psikaniu juz wysusza końce jutro kupie im maskę jakąs i farbę i zrobie odrosty i zakryję resztki szamponetki

żeby Tobie tez nie wysuszyło! z umiarem!

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez myzare Pokaż wiadomość
Witam,
Jutro mam zamiar podjąć się dekoloryzacji. Zakupiłam już 'sprzęt', przeczytałam każdy watek tego forum, aż już głowa nie daje rady, dlatego pytam jaką farbę nałożyć bezpośrednio po dekoloryzacji?? Obecnie mam czarne włosy, z niewielkimi odrostami w kolorze brązu (miejscami dosyć jasnego) Moje naturalne włosy to coś miedzy jasnym brązem, a troszke kasztanem. (cięzko to określić ) ale dąże do jasnego bronzu ewentulnie blondu ( który jest moim marzeniem). Jaką farbę użyć tuż po, co robić dalej by dotrwać do blonu i kiedy??
Z góry dziękuje za odp.
sprzęt masz na mysli dekoloryzator ? jaki kupilaś?
uzyj palette 100 skandynawski blond a jak nie będzie to E20
Stary 2012-06-15, 20:52   #4650
doriiska
Zakorzenienie

Spokojnie, psikam z umiarem, z na noc nałożę olejek alterry

i znalazłam ładną farbke http://www.perfectmousse.pl/produkty/600-jasny-braz/

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości