Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-15, 00:54   #451
milusiaam
Wtajemniczenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Kochane moje
Po dekoloryzacji -dekoloryzatorem trzeba wziasc farbe co najmniej 2 tony jasniejsza + trzymac ja max 5 minut
włosy chłoną farbe jak gabka...w salonach fryzjerskich robia dekoloryzacje nakladaja farbe nad umywalka ida umyc rece i przychodza zmywaja...czyli to migiem jest robione.Farba niestety moze sie szybko spierac ...wiec niecały miesiac pozniej juz trzeba nakladac farbe znowu.
Wtedy juz mozna trzymac dłuzej
milusiaam jest offline  
Stary 2010-05-15, 00:57   #452
201708220937
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez DeadlySilence Pokaż wiadomość
Po Renee Blanche włosy cuchną niemiłosiernie Ja dopiero po obcięciu włosów i dwukrotnym rozjaśnianiu pozbyłam się tego okropnego smrodku.
uuuuuu w takim razie zastanowie sie jeszcze... bo wychodzi na to ze spotka mnie to samo co po pozostałych deko...
tez musiałam sciac włosy (z takich prawie do pasa na boba) do tego zafarbowałam szamponetka a i tak włosy smierdza neimiłosiernie (mimo ze myje je szamponem przeciwłup. aby sie szybciej ten "smrodek" wypłukał i mimo ze minął juz ponad miesiac od deko.)
chyba poprosze znajoma fryzjerke zeby mi zwyczajnie rozjasniacz na "czarna" czesc włosów nałozyła na kilka minut aby tylko z czerni zejsc na bylejaki kolor. na to nałoze zwykła farbe w kolorze brązu i tyle. przynajmniej nie bedzie tak smierdziec. fakt pewnie włosy sie zniszcza troche ale z tym smrodem nie wytrzymam juz! wyszłam ostatnio na chwile na deszcz i cos okropnego! oby włosy miały stycznosc z wodą odrazu zaczynaja smierdziec tak samo jak odrazu po deko. szkoda ze o takich "skutkach ubocznych" producenci nie informuja. gdybym wiedziała o tym na bank nie zdecydowałabym sie na deko....
201708220937 jest offline  
Stary 2010-05-15, 08:16   #453
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Po Renee Blanche włosy cuchną niemiłosiernie Ja dopiero po obcięciu włosów i dwukrotnym rozjaśnianiu pozbyłam się tego okropnego smrodku.
U mnie jakoś ten smrodek zepsutego jajka udawało się zakamuflować odżywkami w sprayu i olejami I w miarę szybko się ulotnił. Chociaż nie mogłam nakłada Kallosa Latte przez jakis czas, bo mi ten "zapaszek" wracał podczas mycia

Cytat:
Napisane przez manhatan17 Pokaż wiadomość
tez musiałam sciac włosy (z takich prawie do pasa na boba) do tego zafarbowałam szamponetka a i tak włosy smierdza neimiłosiernie (mimo ze myje je szamponem przeciwłup. aby sie szybciej ten "smrodek" wypłukał i mimo ze minął juz ponad miesiac od deko.)
Chyba nie ścięłaś tak długich włosów z powodu smrodu dekoloryzatora?
weegirl jest offline  
Stary 2010-05-15, 10:43   #454
magda1302
Zadomowienie

ojjj to aż taki to smród jest...? ja już nie wiem co robić chciałam nałożyć renee...
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 11:36   #455
viki1988
Zakorzenienie

Dziewczyny, ja czytałam gdzieś na forum ze dobrze neutralizuje wszelkie zapachy płukanka octowa (1-2 łyżki octu jabłkowego/winnego na szklankę wody i płuczemy tym włosy po myciu, nie spłukujemy), może warto spróbować?
Stary 2010-05-15, 12:23   #456
Laszczyslawa
Raczkowanie

mgiełka rozjasniajaca... do reflexow...z palleta..albo joanny nie widac odrostow..a a efekty naturalne

dziekuje

W moim świecie wszyscy są kucykami, jedzą tęczę i kupkają motylkami...
Laszczyslawa jest offline  
Stary 2010-05-15, 12:28   #457
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Laszczyslawa Pokaż wiadomość
mgiełka rozjasniajaca... do reflexow...z palleta..albo joanny nie widac odrostow..a a efekty naturalne

dziekuje
ale to bardziej do blond, nie?
noo a poza tym to rozjasniacz,a my tu o dekoloryzatorach mówimy
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 12:28   #458
201708220937
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość

Chyba nie ścięłaś tak długich włosów z powodu smrodu dekoloryzatora?
powiem tak: włosów nie chciałam scinac ale jak po deko zaczeły smierdziec w ciągu tygodnia zaczełam się nad tym zastanawiac i poszłam na zywioł. pomyslałam ze pozbede sie "smrodu" i jednoczesnie poprawie kondycje włosów.

kiedys daaaaawno temu zastanawiałam się nad bobem ale zawsze było mi zal moich długich włosków...ale odkąd smierdziały ;/ nie było mi ich zal ani troche.

co do odzywek to stosowałam chyba z 4, do tego 2 maseczki, szampony (chyba z 5 roznych!), jedwab, spray z apteki do wzmacniania włosów (strasznie smierdział ziołami) ale nawet on nie był w stanie zagłuszyc tego "zapaszku deko" (
201708220937 jest offline  
Stary 2010-05-15, 13:10   #459
mmiinnii
Raczkowanie

ja mam tez problem mam od dłuższego czasu włosy czarne farbowane loreal castin hebanowa czernią, jakos w październiku chyba jakis diabeł mnie podkusił i pofarbowałam tym razem farba brilance kruczo czarny kolor. Teraz bardzo bym chciała miec jaśniutki brązik taki całkiem jasny. Byłam na konsultacjach u fryzjerki ale powiedziala mi że najlepiej stopniowo mam schodzic z tego koloru pasemkami bo dekoloryzator by mi zniszczył włosy! No ale ja nie chce czekać miesiącami aby mieć zamierzony kolor. I tak od kilku godzin czytam na forach o tych dekoloryzatorach i może sama bym się skusiła na taki zabieg w domu, wyczytałam że dekoloryzator Loreal jest dobry. Proszę doradźcie mi z natury mam cienkie włosy ale nie są zniszczone. Proszę pomóżcie :

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline  
Stary 2010-05-15, 13:25   #460
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Pokaż wiadomość
ja mam tez problem mam od dłuższego czasu włosy czarne farbowane loreal castin hebanowa czernią, jakos w październiku chyba jakis diabeł mnie podkusił i pofarbowałam tym razem farba brilance kruczo czarny kolor. Teraz bardzo bym chciała miec jaśniutki brązik taki całkiem jasny. Byłam na konsultacjach u fryzjerki ale powiedziala mi że najlepiej stopniowo mam schodzic z tego koloru pasemkami bo dekoloryzator by mi zniszczył włosy! No ale ja nie chce czekać miesiącami aby mieć zamierzony kolor. I tak od kilku godzin czytam na forach o tych dekoloryzatorach i może sama bym się skusiła na taki zabieg w domu, wyczytałam że dekoloryzator Loreal jest dobry. Proszę doradźcie mi z natury mam cienkie włosy ale nie są zniszczone. Proszę pomóżcie :
ja więcej pozytywów czytałam o elgonie i renee blanche. i chyba ten drugi zamowie. teraz się tylko martwie to, że tak mocno śmierdzi.. nie chce obcinać włosów zeby tylko ten smród zszedł
poza tym czytając forum, myślac i zastanawiając się zmieniłam zdanie co do koloru jaki chce już nie rude, teraz karmel
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 13:37   #461
mmiinnii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
ja więcej pozytywów czytałam o elgonie i renee blanche. i chyba ten drugi zamowie. teraz się tylko martwie to, że tak mocno śmierdzi.. nie chce obcinać włosów zeby tylko ten smród zszedł
poza tym czytając forum, myślac i zastanawiając się zmieniłam zdanie co do koloru jaki chce już nie rude, teraz karmel
dla mnie to ten smród nie byłby taki ważny idzie na pewno go jakoś zakamuflować najważniejsze aby się tego okropnego czarnego pozbyć!!

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline  
Stary 2010-05-15, 13:50   #462
FreakChic
Zakorzenienie

Mam takie pytanie... Chce zdjąć sobie kolor dekoloryzatorem Prosalon colorpeel... Czy po zdjęciu koloru mogę użyć szamponu koloryzującego? Dziękuję z góry za odpowiedz.

Poszukuję na niucha zapachów Blood Concept.
FreakChic jest offline  
Stary 2010-05-15, 13:54   #463
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
dla mnie to ten smród nie byłby taki ważny idzie na pewno go jakoś zakamuflować najważniejsze aby się tego okropnego czarnego pozbyć!!
hehe fakt, mi też się już przejadł
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 14:00   #464
mmiinnii
Raczkowanie

czytałam właśnie o tym renee blanche tutaj: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33...-do-wlosow.htm ale co niektórzy piszą że po dekoloryzacji wyszedł jasniejszy kolor a po myciu znowu wracał do Ciebnego dziwne czy to wogóle możliwe i teraz nie wiem co z tymi dekoloryzatorami :/ sa podzielone opinie i juz nie wiem który lepszy oby tylko mi włosy nie wypadły bo i tak mam ich mało

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline  
Stary 2010-05-15, 14:24   #465
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
czytałam właśnie o tym renee blanche tutaj: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33...-do-wlosow.htm ale co niektórzy piszą że po dekoloryzacji wyszedł jasniejszy kolor a po myciu znowu wracał do Ciebnego dziwne czy to wogóle możliwe i teraz nie wiem co z tymi dekoloryzatorami :/ sa podzielone opinie i juz nie wiem który lepszy oby tylko mi włosy nie wypadły bo i tak mam ich mało
o kurcze... to w końcu czym zdjąc kolor?? żeby był jaśniejszy i taki też został?? aaaa help!
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 14:33   #466
DeadlySilence
Raczkowanie

Cytat:
U mnie jakoś ten smrodek zepsutego jajka udawało się zakamuflować odżywkami w sprayu i olejami I w miarę szybko się ulotnił. Chociaż nie mogłam nakłada Kallosa Latte przez jakis czas, bo mi ten "zapaszek" wracał podczas mycia
No u mnie właśnie odżywki za bardzo nie chciały zabić tego zapachu,mieszały się z nim i praktycznie za ładnie to to nie pachniało a ten smród i tak właśnie podczas mycia wracał,myłam głowę kilka razy dziennie,a to i tak nic nie dawało dobrze,że włosy miałam tylko do połowy szyi... teraz jestem obcięta zupełnie na krótko,ale mam nadzieję,że szybko odrosną,bo czuję się strasznie niekobieco :P ale przynajmniej jestem blondynką

Co do koloru po dekoloryzacji... ja na początku miałam rudawy kolor,a po jakimś tygodniu miałam już taki kasztanowy... więc sporo mi ściemniał,fryzjerka moja się dziwiła,że po Renee Blanche są takie efekty i stwierdziła,że prędzej do blondu doszłabym,gdybym od razu użyła rozjaśniacza...

Edytowane przez DeadlySilence
Czas edycji: 2010-05-15 o 14:41
DeadlySilence jest offline  
Stary 2010-05-15, 14:56   #467
magda1302
Zadomowienie

Cytat:

Co do koloru po dekoloryzacji... ja na początku miałam rudawy kolor,a po jakimś tygodniu miałam już taki kasztanowy... więc sporo mi ściemniał,fryzjerka moja się dziwiła,że po Renee Blanche są takie efekty i stwierdziła,że prędzej do blondu doszłabym,gdybym od razu użyła rozjaśniacza...
a ja chce karmel, to znaczy, że lepiej jakbym użyła rozjaśniacza? nie chcę niszczyć włosów...
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 15:17   #468
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
a ja chce karmel, to znaczy, że lepiej jakbym użyła rozjaśniacza? nie chcę niszczyć włosów...
nie nie.. najlepiej by było jakbyś po prostu zdekoloryzowała tym renee blanche i po dekoloryzacji nałożyła na włoski farbę, wtedy na pewno nie ściemnieją, nie ma takiej szansy. tylko odcień musi być jaśniejszy o jakieś 2 tony, bo wychodzi z reguły ciemniejszy
Stary 2010-05-15, 15:27   #469
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
nie nie.. najlepiej by było jakbyś po prostu zdekoloryzowała tym renee blanche i po dekoloryzacji nałożyła na włoski farbę, wtedy na pewno nie ściemnieją, nie ma takiej szansy. tylko odcień musi być jaśniejszy o jakieś 2 tony, bo wychodzi z reguły ciemniejszy
aaa ale jaki kolor wtedy wybrac? jakiś średni blond? żeby nie wyszedł za ciemny... a po jakimś czasie kombinować z karmelem? bo jak nałoże karmel od razu to na bank wyjdzie ciemny...
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 15:32   #470
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
aaa ale jaki kolor wtedy wybrac? jakiś średni blond? żeby nie wyszedł za ciemny... a po jakimś czasie kombinować z karmelem? bo jak nałoże karmel od razu to na bank wyjdzie ciemny...
myślę, że średni blond, choć nie wiadomo jaki będzie po dekoloryzacji
miesiąc po dekoloryzacji pofarbuj tym karmelem to może Ci wyjdzie
tylko po dekoloryzacji farbę trzymaj 5-10 min, bo ponoć szybko łapie kolor i tak powinno się robić
ja sama planuję zdekoloryzować i wybiorę ciemny blond z castinga, bo chcę mieć podobny do naturalnych czyli jasny brąz
Stary 2010-05-15, 16:02   #471
szafranowa
Raczkowanie

Smród? No niemiło pachnie ale tylko podczas nałożenia, potem się splukuje razem ze specyfikiem. Ja już po jednym myciu miałam spokój.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Kochane moje
Po dekoloryzacji -dekoloryzatorem trzeba wziasc farbe co najmniej 2 tony jasniejsza + trzymac ja max 5 minut
włosy chłoną farbe jak gabka...w salonach fryzjerskich robia dekoloryzacje nakladaja farbe nad umywalka ida umyc rece i przychodza zmywaja...czyli to migiem jest robione.Farba niestety moze sie szybko spierac ...wiec niecały miesiac pozniej juz trzeba nakladac farbe znowu.
Wtedy juz mozna trzymac dłuzej
jak kiedyś robiłam dekolor w salonie to farbę po trzymali mi własnie 10 minut...yeah, no teraz wierzę na słowo ale na szczęście szybko się spłukuje ta farbka, plus do tego dekolor RB ma tą opcję, że można trochę dodac do szamponu i wymyć włosy i ściągnie niepotrzebny zbyt ciemny ton... tylko z tym muszę poczekać, bo użyłam lakieru w sprayu i dostałam na niego uczulenie :/
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline  
Stary 2010-05-15, 16:09   #472
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
myślę, że średni blond, choć nie wiadomo jaki będzie po dekoloryzacji
miesiąc po dekoloryzacji pofarbuj tym karmelem to może Ci wyjdzie
tylko po dekoloryzacji farbę trzymaj 5-10 min, bo ponoć szybko łapie kolor i tak powinno się robić
ja sama planuję zdekoloryzować i wybiorę ciemny blond z castinga, bo chcę mieć podobny do naturalnych czyli jasny brąz
aa ok dzieki za info!
będę działać jak tylko kupie renee

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez szafranowa Pokaż wiadomość

jak kiedyś robiłam dekolor w salonie to farbę po trzymali mi własnie 10 minut...yeah, no teraz wierzę na słowo ale na szczęście szybko się spłukuje ta farbka, plus do tego dekolor RB ma tą opcję, że można trochę dodac do szamponu i wymyć włosy i ściągnie niepotrzebny zbyt ciemny ton... tylko z tym muszę poczekać, bo użyłam lakieru w sprayu i dostałam na niego uczulenie :/
oo to o tym dołożeniu do szamponu muszę zapamiętać dzieki
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 16:23   #473
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
aa ok dzieki za info!
będę działać jak tylko kupie renee
tylko pochwal się nam efektami
Stary 2010-05-15, 16:36   #474
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
tylko pochwal się nam efektami
oczywiście
na razie pokazuje moje obecne włosy. teraz są troche bardziej pocieniowane no i podciełam końcówki
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 17:28   #475
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
oczywiście
na razie pokazuje moje obecne włosy. teraz są troche bardziej pocieniowane no i podciełam końcówki
ładne, wyglądają na zadbane i zdrowe
Stary 2010-05-15, 19:00   #476
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
ojjj to aż taki to smród jest...? ja już nie wiem co robić chciałam nałożyć renee...
Wiesz, ja jestem przyzwyczajuszydo zapachu Amli Dabur, więc mało co mnie ruszy Jak dla mnie- da się przeżyć

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja czytałam gdzieś na forum ze dobrze neutralizuje wszelkie zapachy płukanka octowa (1-2 łyżki octu jabłkowego/winnego na szklankę wody i płuczemy tym włosy po myciu, nie spłukujemy), może warto spróbować?
O tym nawet nie pomyślałam Ale mnie później zawsze te włosy jednak śmierdzą octem, dlatego takich płukanek nie stosuję.

Cytat:
Wiesz, dekoloryzacja chociaż tak nie wykańcza włosów, jak rozjaśniacz... ja do blondu doszłam w tydzień, więc raczej szybko Zrobiłam po dekoloryzacjach kąpiel rozjaśniającą, ale ona nic nie dała, tylko włosy wysuszyła Mogłam od razu po deko nałożyć farbę rozjaśniającą Londy.

Cytat:
oczywiście
Ładne masz włoski
weegirl jest offline  
Stary 2010-05-15, 20:23   #477
magda1302
Zadomowienie

Cytat:

Wiesz, dekoloryzacja chociaż tak nie wykańcza włosów, jak rozjaśniacz... ja do blondu doszłam w tydzień, więc raczej szybko Zrobiłam po dekoloryzacjach kąpiel rozjaśniającą, ale ona nic nie dała, tylko włosy wysuszyła Mogłam od razu po deko nałożyć farbę rozjaśniającą Londy.

Ładne masz włoski
dzieki
a ta farba rozjaśniający niszczy włosy?? na każdy kolor można ją nałożyć? jak ona wygląda?
magda1302 jest offline  
Stary 2010-05-15, 22:47   #478
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie... Chce zdjąć sobie kolor dekoloryzatorem Prosalon colorpeel... Czy po zdjęciu koloru mogę użyć szamponu koloryzującego? Dziękuję z góry za odpowiedz.
możesz ale musisz użyć ok.2 tony jaśniejszego koloru niż docelowy, bo włosy po dekolorze bardziej chłoną pigmenty z farby
Stary 2010-05-16, 10:41   #479
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki
a ta farba rozjaśniający niszczy włosy?? na każdy kolor można ją nałożyć? jak ona wygląda?
Chyba każda firma ma w swojej ofercie farby rozjaśniające Ja użyłam farby na poziomie 12, z wodą 9%, bo chciałam uzyskać b. jasny blond. Ale chyba nieco za krótko trzymałam, bo kolor nie wyszedł aż tak jaśniutki. Za to przy odrostach już trzymałam tyle, ile powinnam i efekt mnie zadowala. Ja akurat kupiłam farbę profesjonalną Londy. Farby rozjaśniające drogeryjny w ogóle nie rozjaśniają mi włosów Żadne L'Oreale czy Garniery. Najwyżej trochę zażółcają mi odrosty. Co do tego, na jaki kolor można ją położyć, by uzyskać upragniony efekt- nie wypowiem się Ja już miałam taki ciemny rudy blond, więc stwierdziłam, że kolor mi wyjdzie, nie wiem, jak by było przy ciemniejszych... zawsze się można spytać sprzedawców w sklepie fryzjerskim, oni są często lepiej poinformowani, niż fryzjerzy

A czy niszczy włosy, ciężko mi powiedzieć, mnie bardziej zniszczył włosy drogeryjne farby w ciemniejszych kolorach (ciemny blond, brąz), np. Garnier Color & Shine bez amoniaku
weegirl jest offline  
Stary 2010-05-16, 11:48   #480
FreakChic
Zakorzenienie

Dzięki Ci viki1988... zobaczymy, co mi wyjdzie na tych włoskach.

Poszukuję na niucha zapachów Blood Concept.
FreakChic jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości