Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-27, 21:03   #4861
Wampierz
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość

wiesz co po dekoloryzacj to różnie, po jednych farbach lub rozjasniaczach jaśniejsze sa a po innych ciemnieją, więc tu trudno.... ja osobiście przekonałem się ze po frabie rozjaśniającej palette E20 albo 100 włoski stają się jaśniejsze a po innych są ciemne znów, oczywiście po dekoloryzacji proponuję wymyć porządnie mocno oczyszczającym szamponem i wypłukać włoski z soku z cytryny
W sumie planuję nałożyć dekoloryzator i zobaczyć, co jest "pod farbą". Długości i końce mogą wymagać dodatkowego rozjaśnienia, a może się okazać że nie. Na pewno trzeba będzie rozjaśnić włosy przy głowie, a na koniec ochłodzić kolor.
Zastanawiam się czy taka opcja nie byłaby najlepsza:
1. Dekoloryzator
2. Kąpiel lub punktowo rozjaśnianie tam gdzie okaże się potrzebne.
3. Chłodny toner, np. directions biały (to jest chyba lekko fioletowe).

Taki toner chyba nie będzie reagował z dekoloryzatorem?:confused :
Wampierz jest offline  
Stary 2012-06-27, 21:17   #4862
goldika
Zakorzenienie

MELDUJE, ze dalam rozjasniacz na cale wlosy uprzednio dwukrotnie hennowane hennami Khadi.
Dalo sie rozjasnic w stopniu znacznym. Obecnie jestem jaskrawo ruda

Fryz
jutro wrzuce fotki i bede prosila o prade jak wygasic ten rudy i jak uzyskac jakis fajny blondzik

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-06-27, 21:54   #4863
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
MELDUJE, ze dalam rozjasniacz na cale wlosy uprzednio dwukrotnie hennowane hennami Khadi.
Dalo sie rozjasnic w stopniu znacznym. Obecnie jestem jaskrawo ruda

Fryz
jutro wrzuce fotki i bede prosila o prade jak wygasic ten rudy i jak uzyskac jakis fajny blondzik
joanna gołębi popiel

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez hichotka Pokaż wiadomość
hej to znowu ja
Czy po deko x 4, po tym 2 razy kąpiel rozjaśniająca i na to Casting 600, da radę zrobić cosik żeby włosy były jaśniejsze niż ciemny kasztan??
Czy trzeba znowu rozjaśniać??
Po ostatnim nałożeniu Castinga kolor nadal mi się spłukuję i ciemnieje a zależy mi na ciutkę jaśniejszym kolorze niż kasztan.
Dodam tylko,ze włosy mi się wysuszyły strasznie po tych naszych fryzowych akcjach, ale już i tak jest lepiej niż było
no ale jak? wyplukuje się i ciemnieje? :X jak to?

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
W sumie planuję nałożyć dekoloryzator i zobaczyć, co jest "pod farbą". Długości i końce mogą wymagać dodatkowego rozjaśnienia, a może się okazać że nie. Na pewno trzeba będzie rozjaśnić włosy przy głowie, a na koniec ochłodzić kolor.
Zastanawiam się czy taka opcja nie byłaby najlepsza:
1. Dekoloryzator
2. Kąpiel lub punktowo rozjaśnianie tam gdzie okaże się potrzebne.
3. Chłodny toner, np. directions biały (to jest chyba lekko fioletowe).

Taki toner chyba nie będzie reagował z dekoloryzatorem?:confused :
zamiast tonera szampon fioletowy z marion jest dobry
po dekoloryzacji włosy mogą ciemnieć bez nie nałozenia niczeko, bądź po nałozeniu nie odpowiedniej farby
Stary 2012-06-27, 22:05   #4864
goldika
Zakorzenienie

Fryz sam golebi popiel? zazwyczja radzisz zmieszac z perla
moze zle okreslilam swoje wlosy: sa pomaranczowo rude. chyba z przewaga pomaranczy

a po tym wygaszeniu koloru farbe docelowa powinnam wybrac o ton jasniejsza? czy nie trzeba sie ta zasada kierowac przy rozjasnianiu?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-06-27, 22:08   #4865
SceneQueene
Zakorzenienie

jak na rude da się gołębi popiel to włosy są blond?
mnie się malina całkowicie wypłukała- odrost jest blond, reszta ruda, ale deko już do mnie leci

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-27, 22:14   #4866
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
jak na rude da się gołębi popiel to włosy są blond?
mnie się malina całkowicie wypłukała- odrost jest blond, reszta ruda, ale deko już do mnie leci
zalezy jak ciemne rude, popiel gasi rudość. poziom zostaje ten sam + dochodzi fakt ze włosy chłodne wydają się optycznie ciemniejsze lekko

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Fryz sam golebi popiel? zazwyczja radzisz zmieszac z perla
moze zle okreslilam swoje wlosy: sa pomaranczowo rude. chyba z przewaga pomaranczy

a po tym wygaszeniu koloru farbe docelowa powinnam wybrac o ton jasniejsza? czy nie trzeba sie ta zasada kierowac przy rozjasnianiu?
z perłą mieszasz jak masz żółto rude, na rude to sam popiel. jak bardzo jasne chcesz mieć, popiel moze lekko przyciemnić ale bez przesady. nie będą bardzo jasne
Stary 2012-06-27, 22:26   #4867
hichotka
Raczkowanie

GG do hichotka

wiesz co ciężko powiedzieć.
po pszym nałożeniu castinga włosy robiły mi się rudawe a teraz ciemnieją i robią się ciemno brązowe. a końcówki z jednej strony mam prawie blond. dziwne te moje włosy
Stary 2012-06-27, 22:30   #4868
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz co ciężko powiedzieć.
po pszym nałożeniu castinga włosy robiły mi się rudawe a teraz ciemnieją i robią się ciemno brązowe. a końcówki z jednej strony mam prawie blond. dziwne te moje włosy
eh, uroki włosów rozjaśnianych. nigdy nie jest idealnie
ja bym teraz nic nie robił ewentualnie szamponetkami w saszetkach co pewien czas
Stary 2012-06-27, 22:41   #4869
Patiisia
Wtajemniczenie

Fryz a tak w ogóle to przypomniałam sobie, że po farbowaniu wellatonem odkryłam gdzie jest napisane stężenie oxy Nie wiem czy o tym już wspominałam (moja pamięć zawodzi ) ale tam gdzie na buteleczce jest data ważności pisze stężenie, u mnie to było 9%
Patiisia jest offline  
Stary 2012-06-27, 22:52   #4870
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:

zamiast tonera szampon fioletowy z marion jest dobry
po dekoloryzacji włosy mogą ciemnieć bez nie nałozenia niczeko, bądź po nałozeniu nie odpowiedniej farby
Miałam ten szampon, ale widoczne efekty dawał dopiero po kilkukrotnym zastosowaniu i długim trzymaniu i jeszcze musiałam co jakiś czas poprawiać szamponetkami "platynowymi", bo moje włosy raczej słabo łapią tego typu preparaty. Próbowałam też płukanek i srebrzyków, ale te w ogóle nie działają na moje włosy. Tak sięzastanawiałąm czy te tonery nie sa bardziej skuteczne i mniej wysuszają niż trzymanie srebrzącego szamponu na włosach dłuższy czas... czy też jest odwrotnie?
Wampierz jest offline  
Stary 2012-06-28, 00:04   #4871
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Miałam ten szampon, ale widoczne efekty dawał dopiero po kilkukrotnym zastosowaniu i długim trzymaniu i jeszcze musiałam co jakiś czas poprawiać szamponetkami "platynowymi", bo moje włosy raczej słabo łapią tego typu preparaty. Próbowałam też płukanek i srebrzyków, ale te w ogóle nie działają na moje włosy. Tak sięzastanawiałąm czy te tonery nie sa bardziej skuteczne i mniej wysuszają niż trzymanie srebrzącego szamponu na włosach dłuższy czas... czy też jest odwrotnie?
nie, toner odżywia włosy

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Patiisia Pokaż wiadomość
Fryz a tak w ogóle to przypomniałam sobie, że po farbowaniu wellatonem odkryłam gdzie jest napisane stężenie oxy Nie wiem czy o tym już wspominałam (moja pamięć zawodzi ) ale tam gdzie na buteleczce jest data ważności pisze stężenie, u mnie to było 9%
oooo to musze wyczaić!
Stary 2012-06-28, 05:50   #4872
goldika
Zakorzenienie

Fryz help
wrzucam foto tego co mi wyszlo. Zastanawiam sie czy takie rozjasnienie wystarczy zeby uzyskac blond z linka?
czy jeszcze powinnam cos pokombinowac?
taki bym chciala +/- http://4.bp.blogspot.com/-AMuHCFPKcF...52810%2529.jpg

bo na taki nie mam szans co nie? http://www.shoppingblog.com/pics/kim...hian_blond.jpg

1.czy na wlosach rozjasnianych nadal dziala zasada: farba farby nie rozjasni? bo ciekawa jestem czy farba z woda np 9% dalaby rade troche je rozjasnic jeszcze?

EDIT;
polozylam 2gi raz rozjasniacz na 10min wlosy jest jasniejsze (foto 2i3). Rudosc nie jest juz taka ognista. foto 3 najbardziej realne jest moim zdaniem. Przy skalpie troche zolci jest niestety.
Co dalej Ojcze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7445.jpg (53,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7458.jpg (69,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7459.jpg (139,0 KB, 22 załadowań)

Panna Młoda'13

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2012-06-28 o 10:14
goldika jest offline  
Stary 2012-06-28, 07:59   #4873
Vishnja
Zadomowienie

Cytat:
nie używałem nigdy color touch więc się nie wypowiem, aczkolwiek to są farby ton w ton , więc słabsze od zwykłej farby
Fryz, rozumiem, ale czy możesz mi podpowiedzieć jaką emulsję powinnam wziąć gdybym jednak wzięła ten color touch? 1,9 lub 4%?

Tak sobie upieram się przy color touch, bo działają chwytliwe - "nie zawiera amoniaku", "profesjonalna" itd. Ale czy rzeczywiście taka farba teoretycznie mniej niszczy włosy niż z amoniakiem?

A możesz coś powiedzieć o syossie?
Vishnja jest offline  
Stary 2012-06-28, 08:51   #4874
hichotka
Raczkowanie

GG do hichotka

Cytat:
eh, uroki włosów rozjaśnianych. nigdy nie jest idealnie
ja bym teraz nic nie robił ewentualnie szamponetkami w saszetkach co pewien czas
też tak myślę bo jak mi wyjdzie niewiadomo co to się chyba pochlastam
P.S. Maturę zaliczona ?pytam orientacyjnie, bo i tak wiem,że zaliczona na pewno ostatnio cosik pisałeś,że ustny jeszcze przed Tobą
Stary 2012-06-28, 12:46   #4875
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
też tak myślę bo jak mi wyjdzie niewiadomo co to się chyba pochlastam
P.S. Maturę zaliczona ?pytam orientacyjnie, bo i tak wiem,że zaliczona na pewno ostatnio cosik pisałeś,że ustny jeszcze przed Tobą
to mówię rób szamponetkami brązowymi przez pewien czas

ustne tak, jutro mam wyniki pisemnych miło mi, że pytasz kochana

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Fryz help
wrzucam foto tego co mi wyszlo. Zastanawiam sie czy takie rozjasnienie wystarczy zeby uzyskac blond z linka?
czy jeszcze powinnam cos pokombinowac?
taki bym chciala +/- http://4.bp.blogspot.com/-AMuHCFPKcF...52810%2529.jpg

bo na taki nie mam szans co nie? http://www.shoppingblog.com/pics/kim...hian_blond.jpg

1.czy na wlosach rozjasnianych nadal dziala zasada: farba farby nie rozjasni? bo ciekawa jestem czy farba z woda np 9% dalaby rade troche je rozjasnic jeszcze?

EDIT;
polozylam 2gi raz rozjasniacz na 10min wlosy jest jasniejsze (foto 2i3). Rudosc nie jest juz taka ognista. foto 3 najbardziej realne jest moim zdaniem. Przy skalpie troche zolci jest niestety.
Co dalej Ojcze?
oczywiście że uzyskasz taki kolor. proponuję teraz nałozyć wellatona 8/1 żeby zgasic rudość

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Fryz, rozumiem, ale czy możesz mi podpowiedzieć jaką emulsję powinnam wziąć gdybym jednak wzięła ten color touch? 1,9 lub 4%?

Tak sobie upieram się przy color touch, bo działają chwytliwe - "nie zawiera amoniaku", "profesjonalna" itd. Ale czy rzeczywiście taka farba teoretycznie mniej niszczy włosy niż z amoniakiem?

A możesz coś powiedzieć o syossie?
czytałem artykuł że farby bez amoniaku niszczą mocniej od tych z amoniakiem i w sumie ma to jakiś sens
syossa nie lubię.

a co chcesz uzyskać? rozjasnić kolor?
Stary 2012-06-28, 12:59   #4876
goldika
Zakorzenienie

Cytat:

oczywiście że uzyskasz taki kolor. proponuję teraz nałozyć wellatona 8/1 żeby zgasic rudość
za mature.
wiesz juz co dalej chcesz robic? wstyd ale nawet nie wiem czy pracujesz jako fryzjer. ale z taka wiedza i doswiadczeniem to pewnie jakos wiazesz przyszlosc z fryzjerstwem?

myslalam zeby dac na to joanne a potem wellaton 8/0 bo 9/0 jaki moglaby dac efekt? kusi mnie jednak jasniejszy blond (przynajmniej na wakacje) np http://m-3.m.staticedi.com/c/a0f/f76...1462215465.jpg
ale teraz chyba przegielam z fantazja?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-06-28, 14:56   #4877
fryz5
Zakorzenienie

da rade to nałóż 9/1 z welli

ja? nie wiem co będe jeszcze robił w tym problem ;X
Stary 2012-06-28, 16:43   #4878
jiuna
Wtajemniczenie

Teraz pytanie za 100 punktów

Najpierw włosowa historia.
Naturalny kolor włosów to brąz/ciemny brąz.
Włosy po dekoloryzacji rozjaśniłam (nie mam fotki, ale wyglądały trochę jasniej niż u dziewczyny na pierwszym foto) i położyłam na to jakiś jasny brąz (niestety nie pamiętam jaki), który przed kolejnym farbowaniem wyglądał jak na 5zdjęciu.
Na to położyłam ciemny fiolet syossa i wyszły takie jak na fotce nr 6.
Teraz jestem 2 m-ce po tym farbowaniu i kolor wygląda mniej więcej tak jak na foto 5 tylko, że połyskuje na fiolet/czerwień? Ale jest to już bardziej brąz niż fiolet.

Chciałabym uzyskać taki kolor jak dziewczyna na ostatnim zdjęciu. Może być nawet troszkę ciemniejszy.
Chcę zrobić dekoloryzację a potem nałożyć farbę.
Zastanawiam się nad odcieniami:
koleston 7/1 7/17 lub matrix socolor 6A 7A 7Av

Czy dobrze myślę? Chcę jakiś zimny odcień. Mam jeszcze w domu toner La rich'e kolor white toner. Czy ochłodzi on kolor czy stosuje się go tylko przy blondzie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orange-blonde-hair.jpg (43,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4f21323adce3e.jpg (17,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koleston7.1.jpg (15,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz socolor.jpg (30,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8691.jpg (8,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8709.jpg (6,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4533599924_3e3b78675c_o.jpg (226,1 KB, 58 załadowań)
jiuna jest offline  
Stary 2012-06-28, 18:29   #4879
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
Teraz pytanie za 100 punktów

Najpierw włosowa historia.
Naturalny kolor włosów to brąz/ciemny brąz.
Włosy po dekoloryzacji rozjaśniłam (nie mam fotki, ale wyglądały trochę jasniej niż u dziewczyny na pierwszym foto) i położyłam na to jakiś jasny brąz (niestety nie pamiętam jaki), który przed kolejnym farbowaniem wyglądał jak na 5zdjęciu.
Na to położyłam ciemny fiolet syossa i wyszły takie jak na fotce nr 6.
Teraz jestem 2 m-ce po tym farbowaniu i kolor wygląda mniej więcej tak jak na foto 5 tylko, że połyskuje na fiolet/czerwień? Ale jest to już bardziej brąz niż fiolet.

Chciałabym uzyskać taki kolor jak dziewczyna na ostatnim zdjęciu. Może być nawet troszkę ciemniejszy.
Chcę zrobić dekoloryzację a potem nałożyć farbę.
Zastanawiam się nad odcieniami:
koleston 7/1 7/17 lub matrix socolor 6A 7A 7Av

Czy dobrze myślę? Chcę jakiś zimny odcień. Mam jeszcze w domu toner La rich'e kolor white toner. Czy ochłodzi on kolor czy stosuje się go tylko przy blondzie?
czym chcesz dekoloryzować? ja bym mieszał 8 z 7 bo sama 7 moze za ciemno wyjśc
Stary 2012-06-28, 18:58   #4880
goldika
Zakorzenienie

Fryz ratuj... wyszly mi zielone wlosy! od gory zolte. Jedna wielka kicha. Przestalam wlasnie plakac wiec pisze
czym to zakryc? jestem zdecydowana, zeby nalozyc ciemny blond lub jasny braz. Cokolwiek co zakryje mi te wlosy

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2012-06-28, 20:32   #4881
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Fryz ratuj... wyszly mi zielone wlosy! od gory zolte. Jedna wielka kicha. Przestalam wlasnie plakac wiec pisze
czym to zakryc? jestem zdecydowana, zeby nalozyc ciemny blond lub jasny braz. Cokolwiek co zakryje mi te wlosy
pokaz. a co kładłaś?
zielen wychodzi jak kładziesz popiel na żółty (złoto) mówiłas że masz rudy.
Stary 2012-06-28, 20:40   #4882
hichotka
Raczkowanie

GG do hichotka

Fryz to my coś na pewno doradzimy hehe
Nie dziwie się,ze nie wiesz tyle możliwości i zainteresowań
Ja też trzymam kciukasy i za ustną
P.S. Pozwoliłam sobie zaglądnąć na Twój profil fb ciekawe zdjęcia
zazdroszczę talentu

Edytowane przez hichotka
Czas edycji: 2012-06-28 o 21:03
hichotka jest offline  
Stary 2012-06-28, 21:23   #4883
jiuna
Wtajemniczenie

Cytat:
czym chcesz dekoloryzować? ja bym mieszał 8 z 7 bo sama 7 moze za ciemno wyjśc
chantalem
jiuna jest offline  
Stary 2012-06-28, 22:10   #4884
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
chantalem
a no to dobrze.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Fryz to my coś na pewno doradzimy hehe
Nie dziwie się,ze nie wiesz tyle możliwości i zainteresowań
Ja też trzymam kciukasy i za ustną
P.S. Pozwoliłam sobie zaglądnąć na Twój profil fb ciekawe zdjęcia
zazdroszczę talentu
dlatego też nie wiem

dzięki jutro się dowiem w okolicach 12-13

po to wkleiłem link dziekuję
Stary 2012-06-29, 11:19   #4885
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
a no to dobrze.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

dlatego też nie wiem

dzięki jutro się dowiem w okolicach 12-13

po to wkleiłem link dziekuję
Ja juz wczesniej obejrzalam Twoje dziela w galerii na Wizazu Widze, ze jestes wszechstronnie utalentowany
Jak matura?
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-29, 11:52   #4886
CZARNULKA2224
Przyczajenie

Cool Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam nie wiem czy dobrze wtrafilam ale chyba tak bo przeszlam dekoloryzacje wlosow, i to z czarnego na blond w miesiac wloski jak widac sa,nie wypadly ,dbam o nie odpowiednia sa nawet lsniace miekkie i sie fajnie ukladaja,oczywiscie nie twierdze ze takie byly po dekoloryzacji...mysle ze na fotkach widac bardzo pozytywna zmiane,jak by ktos chcial wiedziec jak to zrobilam zapraszam na priv
Pozdrawiam!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 285465_133681170050657_100002263249523_247073_2456637_n[1].jpg (60,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22[1].jpg (11,1 KB, 44 załadowań)
CZARNULKA2224 jest offline  
Stary 2012-06-29, 11:53   #4887
jiuna
Wtajemniczenie

Cytat:
a no to dobrze.[COLOR="Silver"]
Zdecyduję się jednak na 7 z socolor
Tylko jak myślisz 7A czy 7Av???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paleta-Matrix-Socolor-M1.jpg (116,7 KB, 10 załadowań)
jiuna jest offline  
Stary 2012-06-29, 12:03   #4888
katja_24
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CZARNULKA2224 Pokaż wiadomość
Witam nie wiem czy dobrze wtrafilam ale chyba tak bo przeszlam dekoloryzacje wlosow, i to z czarnego na blond w miesiac wloski jak widac sa,nie wypadly ,dbam o nie odpowiednia sa nawet lsniace miekkie i sie fajnie ukladaja,oczywiscie nie twierdze ze takie byly po dekoloryzacji...mysle ze na fotkach widac bardzo pozytywna zmiane,jak by ktos chcial wiedziec jak to zrobilam zapraszam na priv
Pozdrawiam!!!
U Ciebie widac, ze zmienilas nie tylko kolor wlosow, ale tez przestalas smazyc sie na solarium. A to tez duzo daje...

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Ja bym chciala 10A, albo 10AV Ciekawe, czy kiedys da sie to uzyskac?
katja_24 jest offline  
Stary 2012-06-29, 13:14   #4889
goldika
Zakorzenienie

Fryz dziś jakby lepiej trochę z kłakami. Muszę ściąć z 10cm, zieleń wyszła tylko na jednym paśmie od spodu.

na ostatnim foto kolor jaki moglabym miec. Nie mam sily walczyc z rudoscia wiec moze lepiej sie z nia polubic?

gora mocno sie swieci w sloncu na zolto/zloto.

A co do braku pomyslu na przyszlosc ja mialam od razu... tyle, ze po 3latach studiow mi sie odmienilo. Wiec niczym sie nie martw cos wymyslisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7460.jpg (82,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7472.jpg (54,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7461.jpg (52,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red-hair-jayma-mays.jpg (149,1 KB, 5 załadowań)

Panna Młoda'13

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2012-06-29 o 13:20
goldika jest offline  
Stary 2012-06-29, 14:27   #4890
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja juz wczesniej obejrzalam Twoje dziela w galerii na Wizazu Widze, ze jestes wszechstronnie utalentowany
Jak matura?
pisemne:
polski 46%
angielski 81%
matma 54%

a ustne
polski 55%
angielki 93%

mogło być lepiej aczkolwiek biorąc pod uwagę to, ze do kazdego z egzaminów uczyłem się od 1 do 2 godzin dzień przed

dziekuje

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez CZARNULKA2224 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam!!!
Gratuluję! cudownie! w blond jest zupełnie inaczej i o niebo lepiej!

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
ja bym brał 7AV bo V fiolet tez dodatkowo ochłodzi. wyjdzie taki ciemny blond/jasny brąz bo 7 to juz poziom pod brązy

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Fryz dziś jakby lepiej trochę z kłakami. Muszę ściąć z 10cm, zieleń wyszła tylko na jednym paśmie od spodu.

na ostatnim foto kolor jaki moglabym miec. Nie mam sily walczyc z rudoscia wiec moze lepiej sie z nia polubic?

gora mocno sie swieci w sloncu na zolto/zloto.

A co do braku pomyslu na przyszlosc ja mialam od razu... tyle, ze po 3latach studiow mi sie odmienilo. Wiec niczym sie nie martw cos wymyslisz
kochana ale powiedz, jaką Ty farbke kładłas? ja nie widze ani złota ani żółtka jest ładnie na górze. połóz londe 18 proponuję chociaz ona wzmocni kolor zielony. to na to jedno pasmo nałóż czerowną szamponetkę i potem londa na całe

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości