Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-30, 16:33   #4921
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

moje mnie też, sa nie podcinane 14 miesięcy bo od wtedy zapuszczam, były rozjaśniacze, dekoloryzacje 2 , kąpiele, pasemka 3 razy, farby rozjaśniające, codziennie prostowanie, a one są tylko porozdwajane (czego i tak nie widać bo sa jasne)
Stary 2012-06-30, 18:08   #4922
1985SiWA
Zakorzenienie

Dekoloryzacja z czerni.
Naturalny kolor to ciemny brąz.
Dekoloryzacja 1-sza
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1500
Dekoloryzacja 2-ga
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1528

tu juz raczej góry starałam sie nie ruszać ponieważ juz za 1-sza dekoloryzacja wyszła dość jasno.

Zastanawiam sie nad kolorem docelowym na pewno cos w chłodniejszym odcieniu, aczkolwiek miło dla odmiany ponosić cos "ciepłego". Puki co chce jeszcze zdekoloryzowac nierównomierne końce.
Stary 2012-06-30, 19:55   #4923
Kasiorek_L
Raczkowanie

Fryz5 pytanie do Ciebie, jako, że dziewczyny mają Cię tu za guru

Od zawsze mam ciemne włosy, swoje odrosty ok 6 cm, mają poziom 5, a reszta to pozostałości po farbie Loreal Majirel 6.52, czyli jak można wywnioskować mam "piękne" rude pasma. Chciałabym docelowo osiągnąć efekt karmelowego blondu, farbę mam już wybraną-Wella Koleston 7.3.

Moje pytanie brzmi:
- czy jak użyję deko Chantal, to mam go nakładać na całą długość włosów, czy tylko tam gdzie mam farbę. Czytałam wątek, ale do tej pory tego nie wiem
- druga sprawa, czy jak mi jakimś cudem włosy po tym deko nie ściemnieją, to mogę tą Wellę użyć z oxy 6% na całą długość?
Naprawdę poszłabym do dobrego fryzjera, bo znam jedną, ale za ostatnie farbowanie płaciłam prawie 300 zł, a to i tak było ze zniżką.

Swoje włosy mam grube, z tego co mi fryzjerki mówiły, bardzo długo trzymają wilgoć, aktualnie ścinałam zniszczone końcówki i teraz mam zdrowiutkie, sięgające do ramion kudły..

Byłabym Ci wdzięczna za pomoc, a w razie czego mogę wstawić fotki.

P.S. Gratuluję zdania matury
Kasiorek_L jest offline  
Stary 2012-06-30, 21:50   #4924
SceneQueene
Zakorzenienie

A ja jadę do Dusznik Zdrój na 4 tygodnie, także wszystkim życzę udanych wakacji i dekoloryzacji i do usłyszenia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-06-30, 21:50   #4925
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Witam

Jako, że również slyszałam, że fryz5 jesteś profesjonalny w temacie deko, chciałabym abys cos doradził

Włosy mam koloru jasny brąz, farbowane pod koiec kwietnia farbą Artego () chciałabym zejść do moich naturalnych włosów czyli o jakieś 2 tony, poniewaz fryzjerka tak mnie załatwiła że mam nierówno pofarbowane włosy ;/

Czy dekoloryzator RENEE BLANCHE jest godny polecenia i czy dam radę zrobić to sama w domu (biorąc pod uwagę, że jestem laikiem) boję się tylko tego że jak mam nierówno pofarbowane (przód ciemniejszy) to czy równo mi splócze farbę ??

Czy po deko trzeba prać hery szamponem przeciwłupieżowym ?

Czy trzeba farbować po nim włosy, bo nie ukrywam chciałabym pochodzić w naturalnych

Będę wdzięczna za odp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000092.jpg (25,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000093.jpg (31,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000094.jpg (33,1 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2012-06-30 o 21:56
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2012-06-30, 21:51   #4926
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja jadę do Dusznik Zdrój na 4 tygodnie, także wszystkim życzę udanych wakacji i dekoloryzacji i do usłyszenia.

Dużo słonka życzę
Stary 2012-06-30, 22:39   #4927
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Fryz5 pytanie do Ciebie, jako, że dziewczyny mają Cię tu za guru

Od zawsze mam ciemne włosy, swoje odrosty ok 6 cm, mają poziom 5, a reszta to pozostałości po farbie Loreal Majirel 6.52, czyli jak można wywnioskować mam "piękne" rude pasma. Chciałabym docelowo osiągnąć efekt karmelowego blondu, farbę mam już wybraną-Wella Koleston 7.3.

Moje pytanie brzmi:
- czy jak użyję deko Chantal, to mam go nakładać na całą długość włosów, czy tylko tam gdzie mam farbę. Czytałam wątek, ale do tej pory tego nie wiem
- druga sprawa, czy jak mi jakimś cudem włosy po tym deko nie ściemnieją, to mogę tą Wellę użyć z oxy 6% na całą długość?
Naprawdę poszłabym do dobrego fryzjera, bo znam jedną, ale za ostatnie farbowanie płaciłam prawie 300 zł, a to i tak było ze zniżką.

Swoje włosy mam grube, z tego co mi fryzjerki mówiły, bardzo długo trzymają wilgoć, aktualnie ścinałam zniszczone końcówki i teraz mam zdrowiutkie, sięgające do ramion kudły..

Byłabym Ci wdzięczna za pomoc, a w razie czego mogę wstawić fotki.

P.S. Gratuluję zdania matury
naturalny kolorek jaki masz? dekoloryzator usunie tylko ciemny sztuczny pigment i będziesz miała kolor nie jasniejszy od naturalnego więc jeśli chcesz jaśniej to kąpiel rozjasniająca zrób. pokazesz zdjęcie włosów obecnych, naturalnych, i docelowych?

chantal na całą dlugośc

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
wzajemnie ciepłych i slonecznych dni!

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Witam

Jako, że również slyszałam, że fryz5 jesteś profesjonalny w temacie deko, chciałabym abys cos doradził

Włosy mam koloru jasny brąz, farbowane pod koiec kwietnia farbą Artego () chciałabym zejść do moich naturalnych włosów czyli o jakieś 2 tony, poniewaz fryzjerka tak mnie załatwiła że mam nierówno pofarbowane włosy ;/

Czy dekoloryzator RENEE BLANCHE jest godny polecenia i czy dam radę zrobić to sama w domu (biorąc pod uwagę, że jestem laikiem) boję się tylko tego że jak mam nierówno pofarbowane (przód ciemniejszy) to czy równo mi splócze farbę ??

Czy po deko trzeba prać hery szamponem przeciwłupieżowym ?

Czy trzeba farbować po nim włosy, bo nie ukrywam chciałabym pochodzić w naturalnych

Będę wdzięczna za odp
masz pod spodem naturalny kolor? tzn pod farbą? jeżeli tak to bez problemu zejdziesz na niego, najlepiej umyj włosy kilka razy szamponem babydream a nawet mozesz go zostawić na włosach na kilka min i spłukać. będa szorstkie ostrzegam (pozbawione wsyztskich sylikonów z odzywek, będą "nagie", cyztaj naturalne) polej włosy wodą z sokiem z cytryny , odciśnij wodę, i niech schną, lepiej zwiąż je w warkocza czy coś i nie dotykaj ich bo będa suche ale niech takie będa z 1-2 dni przez ten czas obserwuj czy ciemnieją.
Stary 2012-06-30, 23:26   #4928
1985SiWA
Zakorzenienie

Fryz jestem w trakcie dekoloryzacji, mozesz mi pomoc w okresleniu poziomu koloru docelowego ?? Chodzi o kolory w załaczniku ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img74424.fryzury-dlugie.206254.jpg (28,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 60_500x640.jpg (33,6 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-06-30 o 23:31
1985SiWA jest offline  
Stary 2012-06-30, 23:37   #4929
Kasiorek_L
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
naturalny kolorek jaki masz? dekoloryzator usunie tylko ciemny sztuczny pigment i będziesz miała kolor nie jasniejszy od naturalnego więc jeśli chcesz jaśniej to kąpiel rozjasniająca zrób. pokazesz zdjęcie włosów obecnych, naturalnych, i docelowych?

chantal na całą dlugośc
Już wstawiam fotki.. Mój kolor naturalny to brąz ciemny, przynajmniej tak mi się wydaje :P A efekt, który chcę uzyskać jest na ostatnim zdjęciu (pani pierwsza od lewej), ale nie taki z refleksami, tylko ten główny, a dziewczyny w innym wątku pisały, że najbliższa temu farba to właśnie Wella Koleston 7.03. Moje włosy- pierwsze zdjęcie robione z fleszem, drugie już bez w świetle dziennym.

Czyli jak radzisz? Chantal, kąpiel rozjaśniająca i dopiero potem ta farba, czy mogę spokojnie pominąć tą kąpiel i od razu po deko kłaść farbę, jeśli zmyje mi się pigment? Kurka, rurka, mam nadzieję, że nie zamotałam za bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04840.jpg (83,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04847.jpg (104,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koleston-perfect-pure-naturals.jpg (18,5 KB, 18 załadowań)
Kasiorek_L jest offline  
Stary 2012-07-01, 00:33   #4930
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Fryz jestem w trakcie dekoloryzacji, mozesz mi pomoc w okresleniu poziomu koloru docelowego ?? Chodzi o kolory w załaczniku ....
naturalna 6 (ciemny blond) z lekkim popielatym odcieniem

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Już wstawiam fotki.. Mój kolor naturalny to brąz ciemny, przynajmniej tak mi się wydaje :P A efekt, który chcę uzyskać jest na ostatnim zdjęciu (pani pierwsza od lewej), ale nie taki z refleksami, tylko ten główny, a dziewczyny w innym wątku pisały, że najbliższa temu farba to właśnie Wella Koleston 7.03. Moje włosy- pierwsze zdjęcie robione z fleszem, drugie już bez w świetle dziennym.

Czyli jak radzisz? Chantal, kąpiel rozjaśniająca i dopiero potem ta farba, czy mogę spokojnie pominąć tą kąpiel i od razu po deko kłaść farbę, jeśli zmyje mi się pigment? Kurka, rurka, mam nadzieję, że nie zamotałam za bardzo
dwa pierwsze zdjęcia to twoje obecne włosy czy pierwsze to naturalny a 2 to obecne? nie ma tu czego dekoloryzowac, zrobiłbym tylko kąpiel na końcach bo widze ze są ciemniejsze i kolor kłaść
Stary 2012-07-01, 00:43   #4931
Kasiorek_L
Raczkowanie

Dwa pierwsze zdjęcia to moje obecne włosy, z tym, że jedno robione późnym wieczorem w sztucznym świetle i z użyciem lampy, a drugie jest robione już w świetle dziennym bez lampy..
A ja myślałam, że muszę najpierw ten rudo pomarańczowy kolor zmyć, a dopiero później tą farbę, ale skoro radzisz kąpiel, to tak zrobię Czyli teraz czeka mnie przeszukiwanie wątku o kąpieli, a już myślałam, że dekoloryzacja mnie czeka..

Rozumiem, że kąpiel w takim razie tylko na te końce, znaczy te włosy, które są jeszcze z farbą, tak?

Dziękuję bardzo za pomoc! Mam nadzieję, że się uda i już za kilka dni będę mogła chwalić się moim nowym kolorem
Kasiorek_L jest offline  
Stary 2012-07-01, 00:53   #4932
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Dwa pierwsze zdjęcia to moje obecne włosy, z tym, że jedno robione późnym wieczorem w sztucznym świetle i z użyciem lampy, a drugie jest robione już w świetle dziennym bez lampy..
A ja myślałam, że muszę najpierw ten rudo pomarańczowy kolor zmyć, a dopiero później tą farbę, ale skoro radzisz kąpiel, to tak zrobię Czyli teraz czeka mnie przeszukiwanie wątku o kąpieli, a już myślałam, że dekoloryzacja mnie czeka..

Rozumiem, że kąpiel w takim razie tylko na te końce, znaczy te włosy, które są jeszcze z farbą, tak?

Dziękuję bardzo za pomoc! Mam nadzieję, że się uda i już za kilka dni będę mogła chwalić się moim nowym kolorem
tak masz obok siebie hurtownię czy będziesz zamawiała? kup saszetkę rozjaśniacza chantal, wodę 6%, dodasz szamponu, odżywki i działaj potem farbkę docelową na całośc, przy kapieli nie nakładaj na odrosty bo za mocno sie mogą rozjasnić
Stary 2012-07-01, 00:56   #4933
Kasiorek_L
Raczkowanie

Cytat:
tak masz obok siebie hurtownię czy będziesz zamawiała? kup saszetkę rozjaśniacza chantal, wodę 6%, dodasz szamponu, odżywki i działaj potem farbkę docelową na całośc, przy kapieli nie nakładaj na odrosty bo za mocno sie mogą rozjasnić
No właśnie nie mam u siebie żadnej hurtowni, a bynajmniej nie takiej gdzie mają Chantal, no ale to w takim razie zamówię sobie. Zaczęłam czytać ten wątek o kąpieli i teraz zupełnie jestem zielona, bo dziewczyny tam o proporcjach piszą
Kasiorek_L jest offline  
Stary 2012-07-01, 01:52   #4934
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie nie mam u siebie żadnej hurtowni, a bynajmniej nie takiej gdzie mają Chantal, no ale to w takim razie zamówię sobie. Zaczęłam czytać ten wątek o kąpieli i teraz zupełnie jestem zielona, bo dziewczyny tam o proporcjach piszą
w tym wątku tez wszystko jest kochana
ja proporcje daje na oko.
proporcja mieszania rozjaśniacza jest zwykle taka sama czyli 1:2 więc jesli masz 30g proszku rozjasniającego dolewasz 60ml utleniacza 6%.
do mieszanki dodajesz szamponu i juz masz kąpiel
szamponu zwykle (ja) daje na oko, 2 razy tyle co do mycia używam
Stary 2012-07-01, 02:09   #4935
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
naturalna 6 (ciemny blond) z lekkim popielatym odcieniem

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

dwa pierwsze zdjęcia to twoje obecne włosy czy pierwsze to naturalny a 2 to obecne? nie ma tu czego dekoloryzowac, zrobiłbym tylko kąpiel na końcach bo widze ze są ciemniejsze i kolor kłaść

dziekujeee czyli idąc tym tropem, zdjecie ponizej przedstawiało by poziom 7 naturalny, dobrze kombinuje ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img136910.fryzury-dlugie.1298667.jpg (30,2 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-07-01 o 02:12
1985SiWA jest offline  
Stary 2012-07-01, 02:15   #4936
fryz5
Zakorzenienie

no końce są taka 7 ale to bardziej 6-7 niż samo 7 moim zdaniem
Stary 2012-07-01, 02:20   #4937
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
no końce są taka 7 ale to bardziej 6-7 niż samo 7 moim zdaniem
generalnie chodzi mi o włosy do brody, nie wliczając odrostów bo wiadomo ze tam jest ciemniej. Jaka mieszanke bys proponował ?? Musiałabym kłaść na ciepły rudy kolor bo na taki mi sie dekoloryzuja włosy z czerni i chyba bez lekkiej kapieli rozjasniajacej na koniec sie nie obejdzie
Stary 2012-07-01, 03:04   #4938
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
generalnie chodzi mi o włosy do brody, nie wliczając odrostów bo wiadomo ze tam jest ciemniej. Jaka mieszanke bys proponował ?? Musiałabym kłaść na ciepły rudy kolor bo na taki mi sie dekoloryzuja włosy z czerni i chyba bez lekkiej kapieli rozjasniajacej na koniec sie nie obejdzie
proponuje joanna gołębi popiel a potem zobaczymy, jakiś średni blond
Stary 2012-07-01, 08:55   #4939
Dotka81
Zakorzenienie

Zamówiłam właśnie chantala

Edytowane przez Dotka81
Czas edycji: 2012-07-01 o 09:08
Dotka81 jest offline  
Stary 2012-07-01, 09:08   #4940
amazonka777
Raczkowanie

Fryz-Jakis czas temu pytałam sie jak zejsc z rudego do blondu
Zaproponowałes mi Garniera EO,2 saszetki na połowe reszty składników z opakowania i potem szlachetna perłę z Joanny.
No wiec po Garnierze włosy wyszły jasno pomaranczowe.Joanna miała zakryc te barwy,ale po niej włosy były jasno-żółtawe-blond.Paskudne powiem szczerze...ale miałam w domu Londe 17,to jasny blond,ktory wychwala moja kolezanka.Jej zawsze wychodził bardzo naturalnie.Zaryzykowałam trzecie farbowanie w ciagu dnia i mam spokojny,jakby piaskowy blond.
Moze komus przyda sie ta wiedza.Wstawie zdjecia sprzed i po.
Powodzenia dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100.jpg (30,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (38,8 KB, 65 załadowań)
amazonka777 jest offline  
Stary 2012-07-01, 12:33   #4941
Kasiorek_L
Raczkowanie

Cytat:
w tym wątku tez wszystko jest kochana
ja proporcje daje na oko.
proporcja mieszania rozjaśniacza jest zwykle taka sama czyli 1:2 więc jesli masz 30g proszku rozjasniającego dolewasz 60ml utleniacza 6%.
do mieszanki dodajesz szamponu i juz masz kąpiel
szamponu zwykle (ja) daje na oko, 2 razy tyle co do mycia używam
Wątek o kąpieli przeczytany, także teraz tylko czekać aż mi przyjdzie proszek i utleniacz
Mam nadzieję, że nie wypłuczą mi się na rudo i że śmiało tą farbę będę mogła kłaść.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc
Kasiorek_L jest offline  
Stary 2012-07-01, 14:06   #4942
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Wątek o kąpieli przeczytany, także teraz tylko czekać aż mi przyjdzie proszek i utleniacz
Mam nadzieję, że nie wypłuczą mi się na rudo i że śmiało tą farbę będę mogła kłaść.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc
jak wyjdzie rudy to położysz coś popielatego dla zbicia rudego odcienia
Stary 2012-07-01, 17:07   #4943
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:

masz pod spodem naturalny kolor? tzn pod farbą? jeżeli tak to bez problemu zejdziesz na niego, najlepiej umyj włosy kilka razy szamponem babydream a nawet mozesz go zostawić na włosach na kilka min i spłukać. będa szorstkie ostrzegam (pozbawione wsyztskich sylikonów z odzywek, będą "nagie", cyztaj naturalne) polej włosy wodą z sokiem z cytryny , odciśnij wodę, i niech schną, lepiej zwiąż je w warkocza czy coś i nie dotykaj ich bo będa suche ale niech takie będa z 1-2 dni przez ten czas obserwuj czy ciemnieją.

Tak, pod tym kolorem mam swoje naturalne (ciemny blond)

Czyli przed deko mam zrobic taką kąpiel, czy po ?
Stary 2012-07-01, 17:12   #4944
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, pod tym kolorem mam swoje naturalne (ciemny blond)

Czyli przed deko mam zrobic taką kąpiel, czy po ?
szampon babydream i cytrynka? po dekoloryzacji
Stary 2012-07-01, 22:06   #4945
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:

Drugi kolor piękny

Jak dobrze pamiętam, mam taki swój naturalny, no może ciut się rózni

Cytat:
szampon babydream i cytrynka? po dekoloryzacji
Ok, zatem tak własnie zrobię tenkiu, tenkiu

Tylko kurcze jak byłam zdecydowana na zrobienie deko w domu, tak teraz mam obawy. Boję się, że wyjdzie np rudy
Stary 2012-07-01, 22:53   #4946
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Drugi kolor piękny

Jak dobrze pamiętam, mam taki swój naturalny, no może ciut się rózni

Ok, zatem tak własnie zrobię tenkiu, tenkiu

Tylko kurcze jak byłam zdecydowana na zrobienie deko w domu, tak teraz mam obawy. Boję się, że wyjdzie np rudy
na pewno wyjdzie lekko rudawy
Stary 2012-07-02, 09:54   #4947
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
na pewno wyjdzie lekko rudawy

Dlatego zaleca się farbowanie po deko ?

A czy jest możliwe uzyskanie takiego koloru jak na zdjęciu nr 2 podanego prze 1985SIWA poprzez drogeryjne farby ?

Bo jak nie to kupię sobię ciemny blond, jak uważasz?

Zależy mi na kolorze zbliżonym do moic naturalnych, ale broń boże żeby nie były ciemne (czyt. takie jak mam obecnie)

Ciemny blond jest chyba najbezpieczniejszym kolorem ... ?

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2012-07-02 o 09:55
Stary 2012-07-02, 10:50   #4948
Dotka81
Zakorzenienie

fryz5 czy po zastosowaniu chantala (schodzę z czarnego do brązu) nakładać jakąś brązową farbkę

Dotka81 jest offline  
Stary 2012-07-02, 17:49   #4949
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego zaleca się farbowanie po deko ?

A czy jest możliwe uzyskanie takiego koloru jak na zdjęciu nr 2 podanego prze 1985SIWA poprzez drogeryjne farby ?

Bo jak nie to kupię sobię ciemny blond, jak uważasz?

Zależy mi na kolorze zbliżonym do moic naturalnych, ale broń boże żeby nie były ciemne (czyt. takie jak mam obecnie)

Ciemny blond jest chyba najbezpieczniejszym kolorem ... ?
oj bardzo trudno będzie, jak juz to średni blond albo jasny blond kupuj. ja bym brał jasny blond. ale najpierw po deko mycie szamponem, cytryna, a jak farbujesz to sprawdź najpierw na jednym pasemku jak wyjdzie.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
fryz5 czy po zastosowaniu chantala (schodzę z czarnego do brązu) nakładać jakąś brązową farbkę
nie bo wyjdzie czarny. jak juz to jasny blond jakiś, ale tez spróbuj na jednym pasemu najpierw, i nie bezpośrednio po dekoloryzacji
Stary 2012-07-02, 18:17   #4950
1985SiWA
Zakorzenienie

3 cia dekoloryzacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0270.jpg (100,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0290.jpg (101,6 KB, 19 załadowań)
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości