Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-01, 16:57   #631
magda1302
Zadomowienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
30min temu wróciłam od fryzjera . Zaraz dam zdjęcia, na pierwszym kolor który miałam, a drugim to co wyszło po fryzjerze. Siedziałam tam prawie 2h . Fryzjerka już mówiła, że i tak zrobiła co mogła, bo jeśli miałaby mi końcówki jeszcze zrobić, to by mi strasznie włosy zniszczyła .. Ale jutro kupuje farbe i właśnie .. Fryzjerka mówiła, że ciepły kolor jakiś, tak żeby mi mniej więcej wyszedł na poziomie 6-7 .. ale teraz dziewczyny, jaki odcień najlepiej ? Średni blond ? Pomóżcie Bo jutro idę kupić farbę.
ups. zdjęć zapomniałam dać xD
ja robiłam jasny blond a i tak mi ściemnił włosy...
magda1302 jest offline  
Stary 2010-06-01, 17:05   #632
I_hate_you
Zadomowienie

mogłaby ktoras z was mi powiedzieć jak dokładnie nazywa sie ten zachwalany dekoloryzator i ile mniej wiecej kosztuje?

I_hate_you jest offline  
Stary 2010-06-01, 17:20   #633
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez I_hate_you Pokaż wiadomość
mogłaby ktoras z was mi powiedzieć jak dokładnie nazywa sie ten zachwalany dekoloryzator i ile mniej wiecej kosztuje?
ja użyłam renee blanche. w sklepie zapłaciłam 40zł, na allegro podobnie plus przesyłka. efekty tego 'cuda' pokazałam stronę czy 2 wcześniej
magda1302 jest offline  
Stary 2010-06-01, 20:43   #634
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
możesz pokazać opakowanie tego rozjaśniacza? tez nam nim myśle,bo dekoloryzacja wyszła mi średnio. No i cyztałam komentarze o rozjasniaczach joanny, nie są złe
też mam włosy do łopatek, wiec kupię jedno opakowanie na początek

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-29510.htm
wklejam linka tego dekoloryzatora.

Ja jestem bardzo zadowolona. W końcu udało mi się samodzielnie zdekoloryzować włosy i wyglądają naprawdę fajnie. Już dużo wcześniej zdarzało mi się odbarwiać włosy, ale były to nieudane podejścia, więc wracałam z powrotem do ciemnych brązów.
Nie wspomnę o wizycie u fryzjera za którą zapłaciłam 200 zł, a wyszłam z prawie identycznym kolorem z jakim weszłam No dobra, pół tona jaśniejszym ale nie o to mi chodziło.

Po dekoloryzacji nałożyłam Wellaton kolor średni blond zmieszany z rozświetlonym popielatym blondem i jest super. Taki średni blondzik.
W końcu się udało.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-06-01 o 20:45
charliee jest offline  
Stary 2010-06-01, 20:53   #635
efekt_x
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez I_hate_you Pokaż wiadomość
W moim przypadku ten specyfik nie zadziałał,a używałam 2xchantal na allegro 27zł+pezsyłka color peel a później 2xemmebi 50zł-ten pierwszy strasznie śmierdzi szambem-ten drugi trochę inaczej ale znacznie lepiej-Tyle że jak wspomniałam moje czarne włosy zrobiły się bronzowe a póżniej znowu czarne,ale to może przyczyna sklepowych metalicznych farb!!!
W koncu wyszło,że i tak je rozjaśniłam.
Poniżej zdjęcia
Stary 2010-06-01, 21:06   #636
I_hate_you
Zadomowienie

dzięki za informacje jednak nie kupie go bo jest za drogi jak na moja kieszen, a nie zarabiam kiedys uzyłam tego joanny co w linku powyzejj i nawet sie sprawdził, wiec teraz tez go uzyje, ale najpierw ścinam włosy i po rozjasnianiu uzyje farby,
robie 20 czerwca więc wkleje foty przed i po :P

Edytowane przez I_hate_you
Czas edycji: 2010-06-01 o 21:08
I_hate_you jest offline  
Stary 2010-06-01, 21:58   #637
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość

Ja jestem bardzo zadowolona. W końcu udało mi się samodzielnie zdekoloryzować włosy i wyglądają naprawdę fajnie. Już dużo wcześniej zdarzało mi się odbarwiać włosy, ale były to nieudane podejścia, więc wracałam z powrotem do ciemnych brązów.
Nie wspomnę o wizycie u fryzjera za którą zapłaciłam 200 zł, a wyszłam z prawie identycznym kolorem z jakim weszłam No dobra, pół tona jaśniejszym ale nie o to mi chodziło.

Po dekoloryzacji nałożyłam Wellaton kolor średni blond zmieszany z rozświetlonym popielatym blondem i jest super. Taki średni blondzik.
W końcu się udało.
dzieki kupie go, raz sie zyje. mam nadzieiej,ze nie bede zalowac )
magda1302 jest offline  
Stary 2010-06-01, 22:31   #638
mojito18
Raczkowanie

prosze powiedzcie mi czy po dekoloryzacji z dość ciemnego brązu wychodzą ryże włosy wiec po tym zabiegu i tak trzeba ufarbowac włosy na jakis kolor tyle że jaśniejszy? czy wystarczy zdekoloryzowac i sie wróci do naturalnego koloru ( w moim przypadku jasny brąz)

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

jeszcze jedno takie..może troche głupie mam juz odrosty (coraz dłuższe ) i czy jak nałoże dekolor na całe włosy to rozjaśnią mi sie tez moje naturalne włoski? w sumie myslę ze nie powinny, ale czy na pewno?
mojito18 jest offline  
Stary 2010-06-01, 22:47   #639
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
To nie jest dekoloryzator
weegirl jest offline  
Stary 2010-06-01, 23:14   #640
magda1302
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mojito18 Pokaż wiadomość
prosze powiedzcie mi czy po dekoloryzacji z dość ciemnego brązu wychodzą ryże włosy wiec po tym zabiegu i tak trzeba ufarbowac włosy na jakis kolor tyle że jaśniejszy? czy wystarczy zdekoloryzowac i sie wróci do naturalnego koloru ( w moim przypadku jasny brąz)

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

jeszcze jedno takie..może troche głupie mam juz odrosty (coraz dłuższe ) i czy jak nałoże dekolor na całe włosy to rozjaśnią mi sie tez moje naturalne włoski? w sumie myslę ze nie powinny, ale czy na pewno?
mi po brązowo-czarnych włosach wyszły rude. zafarbowałam je potem jasnym blondem i na odrostach miałam jasniejsze, ale nie ryże no i reszta znowu ciemna ;/
dekolor z reguły ściąga tylko farbe. rozjaśniacz ściąga i naturalny kolor i farbe.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
pewnie się pomyliła
magda1302 jest offline  
Stary 2010-06-02, 08:52   #641
charliee
Rozeznanie

Cytat:

O masakra, macie rację dziewczyny! Przepraszam za pomyłkę!
Jeszcze do dziś byłam pewna, że użyłam dekoloryzatora. Jakoś zawsze myślałam, że dekoloryzator = rozjaśniacz.
Wychodzi na to, że firma Joanna nie produkuje żadnych, weszłam na ich stronę z aktualnymi produktami a tam żadnej dekoloryzacji, same rozjaśniacze.
W takim razie albo jestem wyjątkiem albo te rozjaśniacze tak bardzo gorsze od dekoloryzacji nie są. Patrzę na moje włoski, a jest lepiej niż po innych takich zabiegach. A najgorzej wspominam wizytę u fryzjera
Kolor prawie się nie zmienił, a końcówki były takie chropowate.

Kurczę, skąd więc ta gładź i dobry stan moich włosów teraz mimo użycia rozjaśniacza? Może to dlatego, że przez ostatni rok bardzo intensywnie o nie dbałam? Hmm, grunt że jest dobrze i kolor jak dla mnie jest świetny.

Załączam zdjęcia przed i po.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-06-02 o 09:23
charliee jest offline  
Stary 2010-06-02, 16:14   #642
szafranowa
Raczkowanie

Dziewczyny, wróciłam po kilku dniach i co widzę? Śliczne włoski Wasze! Brawo dobra robota
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline  
Stary 2010-06-02, 16:46   #643
ifrit
Zadomowienie

ja juz mam chantal w piatek sciagam jeszcze raz kolor a później mykam do fryzjerki na farbowanie blond z popielą co by żółtości zakryć mysle ze na wodzie 9% lub 12%

lookałam w sklepach na farby i nigdzie nigdzie nie mogę doszukać sie na nich jaka maja wodę 6-9-12%
Stary 2010-06-02, 22:47   #644
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ja juz mam chantal w piatek sciagam jeszcze raz kolor a później mykam do fryzjerki na farbowanie blond z popielą co by żółtości zakryć mysle ze na wodzie 9% lub 12%

lookałam w sklepach na farby i nigdzie nigdzie nie mogę doszukać sie na nich jaka maja wodę 6-9-12%
bo na drogeryjnych farbach nie ma takiej informacji i tak naprawdę nie wiadomo czym się robi i czy np farba, która niby jest szamponem nie ma utleniacza 6 %
rapunzel8 jest offline  
Stary 2010-06-03, 18:20   #645
martynkaaa564
Przyczajenie

Dekoloryzacja włosów

witam wszystkich serdecznie,mam problem odnośnie malowania włosów czarnymi farbami bo wystapilo uczulenie na parafenylodwuamine,czy ktoras z Pań/Panów orientuje sie co do składu odbarwiacza czy zawiera ten skladnik lub nikiel(bo na to tez wystapilo uczulenie ehh ;/ ) bo chciala bym zejsc wobec tego na jasniejsze kolory ktore mam nadzieje nie uczula ?? czekam na odpowiedz
martynkaaa564 jest offline  
Stary 2010-06-03, 19:08   #646
kotka20093
BAN stały

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów

możesz przecięz uzywac farb bez p- fenylenodiaminy np z firmy biokap
kotka20093 jest offline  
Stary 2010-06-03, 21:02   #647
martynkaaa564
Przyczajenie

Farba biokap zawiera parafenylodwuamine ale w małych ilościach.Nie ma czarnej farby, która nie zawiera tego skladniku.Miesiąc temu pomalowałam nią włosy i następny tydzień spędziłam w szpitalu ...
Stary 2010-06-04, 01:17   #648
skye17
BAN stały

Zarejestrowana jesteś w serwisie od 3 lat i choć napisałaś tylko 5 wiadomości, to mniemam, że nie jesteś nowicjuszką i znasz regulamin. Więc dlaczego nie użyłaś wyszukiwarki? Znajdziesz kilkanaście wątków dotyczących dekoloryzacji, ba mogłaś użyć strony głównej forum, aby znaleźć wątek o dekoloryzacji i farbowaniu. Nie potrzebna nawet wyszukiwarka, ale mimo to, zaśmiecasz forum kolejnym powielonym wątkiem. Odsyłam do wyszukiwarki.
skye17 jest offline  
Stary 2010-06-04, 09:00   #649
martynkaaa564
Przyczajenie

Załozyłam nowy wątek bo nie chodzi mi o dekoloryzacje tylko o skladniki ktore zawiera dekoloryzator i inne odbarwiacze do włosów ,a tego na innych wątkach nie znalazłam,więc dalej podtrzymuje temat Jeżeli ktoś coś wie w tym temacie to zapraszam do pisania
Stary 2010-06-04, 10:01   #650
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martynkaaa564 Pokaż wiadomość
Załozyłam nowy wątek bo nie chodzi mi o dekoloryzacje tylko o skladniki ktore zawiera dekoloryzator i inne odbarwiacze do włosów ,a tego na innych wątkach nie znalazłam,więc dalej podtrzymuje temat Jeżeli ktoś coś wie w tym temacie to zapraszam do pisania
Warto było jednak napisaćw wątku o dekoloryzacji- tam są często dziewczyny, które zamierzają wykonać ten zabieg i mają już zakupiony w tym celu dekoloryzator
Ewentualnie, możesz napisać e-maila do dystrybutora danego dekoloryzatora Ja bym chętnie pomogła, ale, niestety, wyrzuciłam opakowanie po RB
weegirl jest offline  
Stary 2010-06-05, 13:36   #651
lupuska
Raczkowanie

Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

moje kochane Panie.
ja robiłąm w zeszłe wakacje Palette - 24 mycia... zmyło się tak, że na środku włosów został mi czarny pas, próbowałam jakoś rozjaśnić, robiłam brązami zbliżonymi do swojego i nic.
więc mam tak 15 cm odrosty, 15 cm tego pasu ciemnego, no i ok. 20 cm swoich końcówek. Nie robiłam nigdy farbą, tylko palettami 24 mycia.
Czy to pomoże ściągnąć kolor i odzyskam swój naturalny brąz?
lupuska jest offline  
Stary 2010-06-05, 18:56   #652
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Warto było jednak napisaćw wątku o dekoloryzacji- tam są często dziewczyny, które zamierzają wykonać ten zabieg i mają już zakupiony w tym celu dekoloryzator
Ewentualnie, możesz napisać e-maila do dystrybutora danego dekoloryzatora Ja bym chętnie pomogła, ale, niestety, wyrzuciłam opakowanie po RB
ja mam opakowanie po RB.

1 tubka:
aqua, hydroxymethansulfinic acid, hydroxyethylcellulose, methylisothiazolinone, methylcloroisothiazolinon e, magnesium chloride, parfum, limonene

2 tubka:
aqua, citric acid, cetearyl alcohol, laureht-3, ceteareth-20, parfum, butylphenyl, methylpropional, hexyl cinnimal
fryz5 jest offline  
Stary 2010-06-06, 14:55   #653
ifrit
Zadomowienie

moje włoski po 2 dekoloryzacji chantal i koloryzacji bardzo jasnym popielatym blondem odczekam miesiac i reflexy porobie co by ten blondzik jeszcze rozjasnic

sa jasniutki foto nie ukazuje tego dokłanie , mieciutkie bardzo zadowolona
Stary 2010-06-06, 21:14   #654
fryz5
Zakorzenienie

czy ktoś wie cos na temat rozjaśniacza globe platiner premium? taki fryzjerski, bardzo prosze o rade, jak on działa, porównywalnie ze sklepowymi czy mniej niszczy?
fryz5 jest offline  
Stary 2010-06-06, 21:36   #655
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja mam opakowanie po RB.

1 tubka:
aqua, acid, hydroxyethylcellulose, methylisothiazolinone, methylcloroisothiazolinon e, magnesium chloride, parfum, limonene

2 tubka:
aqua, citric acid, cetearyl alcohol, laureht-3, ceteareth-20, parfum, butylphenyl, methylpropional, hexyl cinnimal
Co prawda, to nie mnie potrzebny był skład dekoloryzatora, ale wielkie dzięki, że chciało Ci się zerknąć
Teraz żałuję, że po dekoloryzacji nie ufarbowałam od razu włosów, tylko zafundowałam im kąpiel rozjaśniającą Myślałam, że jakoś doprowadziłam włosy do ładu, ale tam, gdzie rozjaśniacz najmocniej zadziałał, mam teraz siano Już ze 3 centymetry podcięłam, ale będzie trzeba więcej.
weegirl jest offline  
Stary 2010-06-06, 21:46   #656
lupuska
Raczkowanie

helloł. proszę o odpowiedź.
btw. po dekoloryzacji trzeba na jakiś pofarbować?
lupuska jest offline  
Stary 2010-06-07, 13:54   #657
gold-fish
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mojito18 Pokaż wiadomość

1) jeżeli chcesz wrócić do naturalnego jasnego brązu to najpierw dekolaryzator, a później odcień jasny brąz lub ciemny blond który też wychodzi ciemniej
2)nałóż na ciemne włosy, a następnie na jaśniejszy odrost.

Napisze jak ja zrobiłam- moze sie komuś przyda
Miałam odrost średni blond/ troszke ciemny, potem resztki wcześniejszych koloryzacji blondem 7.1 (łacvznie około 10 cm) a resztę włosów około 25 cm jasny brąz, trochę zrudziały Nałozyłam na około 20 minut deko Loreala na ten brąz (20 cm) po 20 minuytach zrobiły sie złotorude następnie na około 10 minut na odrosty. Po pół godziny miałam jasno złote włosy, ciepła tonacja. Na drugi dzień nałożyłam mój kolor naturalny czyli Blond 7 Excellence i wyszedł sliczny jednolity kolorek średniego blondu
posłuchałam jedej rady, zeby nie nakłądać 7.1 czyli popielu bo moga wyjść szarozielone włosy. Zużyłam 2 saszetki. Po Lorealu mam zdrowe, normalnie wygladajace włoski Zapłaciłam 45 zł za deko i 24 zł za farbkę Robiłam samo w domu a mam dość długie włosy (35 cm) Każdy sobie poradzi. Pamietajcie zeby szybko nałożyć i wmasować

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline  
Stary 2010-06-07, 15:59   #658
magda1302
Zadomowienie

a ja sie wkurzyłam. dekoloryzacja prawie nic nie dała, wiec wytaczam większe działa. rozjaśniacz.. jak zniszcze to obetne, trudno :P
magda1302 jest offline  
Stary 2010-06-08, 00:17   #659
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Co prawda, to nie mnie potrzebny był skład dekoloryzatora, ale wielkie dzięki, że chciało Ci się zerknąć
Teraz żałuję, że po dekoloryzacji nie ufarbowałam od razu włosów, tylko zafundowałam im kąpiel rozjaśniającą Myślałam, że jakoś doprowadziłam włosy do ładu, ale tam, gdzie rozjaśniacz najmocniej zadziałał, mam teraz siano Już ze 3 centymetry podcięłam, ale będzie trzeba więcej.
Ja tez robilam kapiel pozniej pasemka wlosy jeszcze mam ...zniszczyly sie ale nie jakos masakryczne nie ma sianka.Mam nadzieje ze ich stan sie nie pogorszy ,bo musze ten bursztynowy kolor jeszcze stonowac farba ...
milusiaam jest offline  
Stary 2010-06-08, 09:24   #660
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ja tez robilam kapiel pozniej pasemka wlosy jeszcze mam ...zniszczyly sie ale nie jakos masakryczne nie ma sianka.Mam nadzieje ze ich stan sie nie pogorszy ,bo musze ten bursztynowy kolor jeszcze stonowac farba ...
No tak, ale Ty masz gładkie, proste włosy A ja mam fale, które w ogóle mają tendencję do puszenia się i treba je ciągle nawilżać. Ale kupiłam wczoraj saszetkę Waxa L'Biotiki do włosów blond, żeby jej użyć po farbowaniu odrostów. Muszę przyznać, że jednak jestem absolutną fanką tej maski- może i nie wygładza jakoś włosów, ale za to jak odżywia No nic, zobaczymy, zaczęłam stosować OMO, trochę zmieniłam pielęgnację bo mi coś oleje ostatnio nie służą, może będzie dobrze W każdym razie, cieszę się, że mam znowu blond na głowie.

A jaki kolor zamierasz osiągnąć?
weegirl jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości