Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-08, 15:49   #661
milusiaam
Wtajemniczenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No tak, ale Ty masz gładkie, proste włosy A ja mam fale, które w ogóle mają tendencję do puszenia się i treba je ciągle nawilżać. Ale kupiłam wczoraj saszetkę Waxa L'Biotiki do włosów blond, żeby jej użyć po farbowaniu odrostów. Muszę przyznać, że jednak jestem absolutną fanką tej maski- może i nie wygładza jakoś włosów, ale za to jak odżywia No nic, zobaczymy, zaczęłam stosować OMO, trochę zmieniłam pielęgnację bo mi coś oleje ostatnio nie służą, może będzie dobrze W każdym razie, cieszę się, że mam znowu blond na głowie.

A jaki kolor zamierasz osiągnąć?
Tak WAX i ten dla blondynek i ten niebieski chyba latte do nawilzania sa swietne dla nie to najlepsze maski.A ten do wypadających naprawde zmniejsza wypadanie i wygładza włoski
Wracajac do tematu ja bym chciala byc blondynka taka jasna daze do koloru z poziomu 10 walcze z tymi ciemnymi wlosami juz ponad rok ponad 3 lata nie farbowalam ich farba czarna.w ostatnim miesiacu zdecydowalam sie na radykalne kroki czyli rozjasniacz zrobilam kapiel rozjasniajaca od polowy wlosow ,pozniej pasemka na oxydancie 3% i obecnie mam taki typowo bursztynowy kolor z jasniejszymi pasemkami.dam im troche odsapnac i bede dalej walczyc albo pasemkami albo juz farba rozjasniajaca.
milusiaam jest offline  
Stary 2010-06-08, 16:16   #662
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Tak WAX i ten dla blondynek i ten niebieski chyba latte do nawilzania sa swietne dla nie to najlepsze maski.A ten do wypadających naprawde zmniejsza wypadanie i wygładza włoski
Wracajac do tematu ja bym chciala byc blondynka taka jasna daze do koloru z poziomu 10 walcze z tymi ciemnymi wlosami juz ponad rok ponad 3 lata nie farbowalam ich farba czarna.w ostatnim miesiacu zdecydowalam sie na radykalne kroki czyli rozjasniacz zrobilam kapiel rozjasniajaca od polowy wlosow ,pozniej pasemka na oxydancie 3% i obecnie mam taki typowo bursztynowy kolor z jasniejszymi pasemkami.dam im troche odsapnac i bede dalej walczyc albo pasemkami albo juz farba rozjasniajaca.
Mi Waxy jakoś nie służą, przynajmniej te zagraniczne, Latte jest nawet okay, ale Stapiz Sleek line, maska z jedwabiem jest bezkonkurencyjna... Dla mnie chyba najlepsza do zregenerowania włosów po rozjaśnianiu czy dekoloryzacji.

Ja już tydzień po rozjaśnianiu i jest super. Włosy nie są gorsze, przez pierwsze dni może trochę bardziej suche, ale już wracają do normy dzięki Stapiz.
charliee jest offline  
Stary 2010-06-08, 17:17   #663
szafranowa
Raczkowanie

To ja Witam ponownie! Po intensywnym odżywianiu i nawilżaniu włosków, poszłam do fryzerki i zrobiła mi pasemka

Pasemka na rude włosy po dekolorze z czarnych, przypominam. Tak więc... teraz już tylko pozostaje mi je zapuszczać i jak odrost po pasmach będzie duży - stonowac je do mojego naturalnego

Oto efekt (ostatnie zdjęcie, licząc od lewej):
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline  
Stary 2010-06-08, 18:47   #664
SweetAmber
Zadomowienie

Witam,
Na wstępie powiem że jakiś rok temu ROZJAŚNIAŁAM włosy z czarnego do platyny. Jakieś 6 razy używałam rozjaśniacza Joanny wiem wiem, jestem samobójcą i nikomu NIE POLECAM mojego sposobu Z platyna postanowiłam zapuszczać naturalki, potrwało to 3 miesiace i nie wytrzymałam U fryzjera zafarbowałam włosy na naturalny blond farba CeCe sprała sie na szarobury, potem nałożyłam Joanne Naturalny blond i wyszły zielone na co nałożone mi coś czerwonego do zneutralizowania i w efekcie miałam kolor prawie identyczny z naturalnym pare miesięcy później postanowałam ze przyciemniam, nałożyłam na ten sprawny blond garniera jakiś tam blond i wyszły brązowe. Postanowiłam iść w tym kierunku i zafarbowałam włosy Joanną Paloną Kawą kolor szybko sie wypłukał więc nałożyłam na to Casting Mroźna czekolada Castingiem farbowałam jakies 3 tygodnie temu, a dziś czekam na paczuszkę z dekoloryzatorem Chantal Colorpeel
Bezpośrednio po dekoloryzacji chciałabym nałożyć Loreal Preference Feria w kolorze Mango

Moje pytanko to czy powinnam nakładać dekolor na odrosty? Czy ten chantal je rozjaśni?

Ahh, zapomniałam wspomnieć że obecnie moje włosy są w bardzo dobrej kondycji intenstywnie odżywkuję, olejuję i maskuję. Zażywam również witaminki
Stary 2010-06-08, 23:45   #665
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
Witam,
Na wstępie powiem że jakiś rok temu ROZJAŚNIAŁAM włosy z czarnego do platyny. Jakieś 6 razy używałam rozjaśniacza Joanny wiem wiem, jestem samobójcą i nikomu NIE POLECAM mojego sposobu Z platyna postanowiłam zapuszczać naturalki, potrwało to 3 miesiace i nie wytrzymałam U fryzjera zafarbowałam włosy na naturalny blond farba CeCe sprała sie na szarobury, potem nałożyłam Joanne Naturalny blond i wyszły zielone na co nałożone mi coś czerwonego do zneutralizowania i w efekcie miałam kolor prawie identyczny z naturalnym pare miesięcy później postanowałam ze przyciemniam, nałożyłam na ten sprawny blond garniera jakiś tam blond i wyszły brązowe. Postanowiłam iść w tym kierunku i zafarbowałam włosy Joanną Paloną Kawą kolor szybko sie wypłukał więc nałożyłam na to Casting Mroźna czekolada Castingiem farbowałam jakies 3 tygodnie temu, a dziś czekam na paczuszkę z dekoloryzatorem Chantal Colorpeel
Bezpośrednio po dekoloryzacji chciałabym nałożyć Loreal Preference Feria w kolorze Mango

Moje pytanko to czy powinnam nakładać dekolor na odrosty? Czy ten chantal je rozjaśni?

Ahh, zapomniałam wspomnieć że obecnie moje włosy są w bardzo dobrej kondycji intenstywnie odżywkuję, olejuję i maskuję. Zażywam również witaminki
o boże, ale hardcore!
cóż- mango fajny kolor, tylko ciekawe jak wyjdzie
colorpeel nie rusza odrostów wcale- też nim robiłam

Edytowane przez rapunzel8
Czas edycji: 2010-06-08 o 23:47
rapunzel8 jest offline  
Stary 2010-06-09, 08:12   #666
ifrit
Zadomowienie

a ja nie wiem co dalej robić ,utknęłam w martwym punkcie kolor jaśniejszy ale dalej taki żółtawy
pasemeczka, delikatnie rozjasnic ?
Stary 2010-06-09, 11:31   #667
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
a ja nie wiem co dalej robić ,utknęłam w martwym punkcie kolor jaśniejszy ale dalej taki żółtawy
Moim zdaniem daj troszke wloska odpoczac bo kolor masz juz ladny.Nastepnym razem poloz farbe w chlodnym odcieniu.najlepiej jakas perlowa
Nie wiem czy uzywasz profesjonalnych czy nie? bo jesli profesjonalne to te z liczba .8 po kropce one sa fioletowe. stonuja ci wloski

a jesli nie to moze biale zloto palette? spytaj dziewczyn na najlepsze farby blond.

Plukanek oczywiscie uzywasz? albo szamponu joanny fioletowego
?
milusiaam jest offline  
Stary 2010-06-09, 12:14   #668
szafranowa
Raczkowanie

Cytat:
Niech włoski odpoczną! Na razie myj je szamponem niwelującym żółty odcień i nawilżaj, odżywiaj! Śliczne już je masz
Nie farbuję włosów od połowy kwietnia 2010. Zapuszczam swoje, naturalne Systematycznie je podcinam, uwalniam się od chemikaliów Nie chodzę na solarium używam kremów brązujących dbam o siebie Systematycznie ćwiczę, rozwijam swoje pasje
szafranowa jest offline  
Stary 2010-06-09, 16:05   #669
charliee
Rozeznanie

Cytat:

mi się ten Twój kolor podoba, moje po dekoloryzacji i farbowania są takie szare, gdzieniegdzie wręcz zielone..., chciałam taką popiel ale chyba mi w niej nie do twarzy...
myślę teraz o takim złotym...
charliee jest offline  
Stary 2010-06-09, 22:01   #670
SweetAmber
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
o boże, ale hardcore!
cóż- mango fajny kolor, tylko ciekawe jak wyjdzie
colorpeel nie rusza odrostów wcale- też nim robiłam
Nie jest aż tak strasznie jak na to wygląda
Dziękuję za odpowiedź
Stary 2010-06-10, 17:02   #671
ifrit
Zadomowienie

dzieks za miłe słowa

odczekam chwile i pomysle o reflexach ale to tak gdzies koło 20 lipca
1 hmmm w kazdym swietle inaczej wyglądają
2 w zwykłym w pomieszczeniu
3 w słońcu

albo przyciemnie do brazu jasnego 2 opcje

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-06-10 o 22:47
ifrit jest offline  
Stary 2010-06-10, 21:59   #672
Olimpiamiko
Raczkowanie

Kiedyś pofarbowałam włosy ciemną czekoladą Palette i fryzjerka mi odradziła tą farbę, bo bardzo niszczy włosy, Potem odrosty farbowałam Castingiem hebanową czernią lub ciemnym brązem. Ostatecznie włosy są czarne. Poza tym są kręcone, dosyć delikatne, naturalny kolor to ciemny blond.

Mam pytanie. Czy dekoloryzacja do brązu lub ciemnego blondu bardzo zniszczyłaby mi włosy? Nie wiem czy próbować..bo mam dosyć długie włosy i nie chcę ich ścinać..

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline  
Stary 2010-06-11, 09:16   #673
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Olimpiamiko Pokaż wiadomość
Kiedyś pofarbowałam włosy ciemną czekoladą Palette i fryzjerka mi odradziła tą farbę, bo bardzo niszczy włosy, Potem odrosty farbowałam Castingiem hebanową czernią lub ciemnym brązem. Ostatecznie włosy są czarne. Poza tym są kręcone, dosyć delikatne, naturalny kolor to ciemny blond.

Mam pytanie. Czy dekoloryzacja do brązu lub ciemnego blondu bardzo zniszczyłaby mi włosy? Nie wiem czy próbować..bo mam dosyć długie włosy i nie chcę ich ścinać..

Myślę, że to indywidualna sprawa jaki będzie efekt, zależyteż jaka jest obecna kondycja Twoich włosów.
Moje włosy przed rozjaśnianiem z średniego brązu do blondu były w dobrym stanie. Po samodzielnym rozjaśnieniu nie zauważyłam pogorszenia. Trochę się przesuszyły, ale zaczęłam intensywniej je nawilżać i już wyglądają dobrze. Nie widać różnicy, nie wypadają ale wiadomo, że różnie to bywa, znam i takie osoby, którym zrobiło się siano na końcówkach i trzeba byłe je ściać ze 3cm. Tylko, że ja rozjaśniałam, dekoloryzacja ponoć mniej niszczy.
Są osoby, które w skutek ściągania koloru mocno zniszczyły sobie włosy albo i popaliły, ale myślę że to już kwestia nieumiejętnego wykonania zabiegu, na przykład zbyt długiego trzymania rozjaśniacza czy dekoloryzatora na włosach.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-06-11 o 09:18
charliee jest offline  
Stary 2010-06-11, 13:39   #674
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Aj dziewczyny, 4 tygodnie temu znowu wróciła mi czerń na głowe po zafarbowaniu średnim brązem a tyle sie nameczylam zeby z niej zejsc... teraz nie pozostaje mi nic innego jak odrosty farbowac brazem i czekac az reszta tej czerni odrosnie bo kolejnej dekoloryzacji by wlosy chyba nie przezyly

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-06-11, 13:43   #675
Agatau88
Zakorzenienie

ifrit masz bardzo ladny kolor, ale rozumiem ze chcesz miec ten wymarzony blond. Nie bede Ci mowic "nie rob" bo wiem że i tak pewnie zrobisz wloski Naloz Garnier Nutrisse 100 - powinno lekko rozjasnic, odrudzic.

http://pics.drugstore.com/prodimg/76124/200.jpg
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-11, 17:23   #676
milusiaam
Wtajemniczenie

Ten Garnier bedzie zolty ...bo to jest odcien 10.0 czyli naturalny.On nie zakryje rudości za bardzo...
Ja bym ten garnier ewentualnie z jakims popielatym wymieszała
albo nalozyla garnier 113
http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...84421cfa3e.jpg o ten
milusiaam jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:35   #677
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Aj dziewczyny, 4 tygodnie temu znowu wróciła mi czerń na głowe po zafarbowaniu średnim brązem a tyle sie nameczylam zeby z niej zejsc... teraz nie pozostaje mi nic innego jak odrosty farbowac brazem i czekac az reszta tej czerni odrosnie bo kolejnej dekoloryzacji by wlosy chyba nie przezyly

po dekoloryzacji farba szybko schodzi z włosów, więc pewnie wypłucze Ci się do brązu no chyba, że wolisz jednak czerń...
charliee jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:48   #678
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
po dekoloryzacji farba szybko schodzi z włosów, więc pewnie wypłucze Ci się do brązu no chyba, że wolisz jednak czerń...
Dekoloryzacje mialam pol roku temu wiec troche czasu minelo juz i sie nie wyplukuje na razie ani troche

Stary 2010-06-11, 22:33   #679
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Ten Garnier bedzie zolty ...bo to jest odcien 10.0 czyli naturalny.On nie zakryje rudości za bardzo...
Ja bym ten garnier ewentualnie z jakims popielatym wymieszała
albo nalozyla garnier 113
http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...84421cfa3e.jpg o ten
Niekoniecznie, ifrit ma juz dosc jasne wlosy,ale rudawe wiec jak nalozy na rude popiel to bedzie zielona lub szara.
A nawet jak beda ZOLTAWE to zawsze cos moze potem nalozyc, ten Nutrisse jest delikatny dla wlosow
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-11, 23:21   #680
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, ifrit ma juz dosc jasne wlosy,ale rudawe wiec jak nalozy na rude popiel to bedzie zielona lub szara.
A nawet jak beda ZOLTAWE to zawsze cos moze potem nalozyc, ten Nutrisse jest delikatny dla wlosow
oj nie , właśnie jest na odwrót, przy żółtawych włosach jak się nałoży popiel to wyjdzie zieleń (żółty+ niebieski= zielony), a właśnie rudy popiel wybija choć ja bym zaproponowała ifrit pasemka blond robione u fryzjera bez kombinowania z farbami
Stary 2010-06-12, 08:10   #681
Agatau88
Zakorzenienie

Pomylilo mi sie sorry Ale ja bym i tak na Jej miejscu nalozyla tego Nutrissa. Cos da na pewno, a zolty wyjsc nie powinien. Ew. mocniejszy Wellaton 12/0 - on wyjdzie słomkowy ale nie zolty
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-12, 09:53   #682
milusiaam
Wtajemniczenie

Oby nie wyszedl :P ale na farbowane-rozjasniane wlosy to ciezko przewidzieć efekt
ja bym je jednak czyms chłodnym stonowała a nie cieplym-naturalnym odcieniem
milusiaam jest offline  
Stary 2010-06-12, 14:51   #683
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie

To prawda że po dekolorze farba szybciej się spiera ? :/ Czyli jak mam teraz ciemny brąz, zdekoloryzuję go do mojego naturalnego jasnego brązu i zafarbuję na rudo, to ten rudy mi się szybko spłucze ? : /

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline  
Stary 2010-06-12, 22:20   #684
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Pokaż wiadomość
To prawda że po dekolorze farba szybciej się spiera ? :/ Czyli jak mam teraz ciemny brąz, zdekoloryzuję go do mojego naturalnego jasnego brązu i zafarbuję na rudo, to ten rudy mi się szybko spłucze ? : /
ja bym się z tym nie zgodziła. owszem, po rozjaśnieniu tak jest(a wiele osób uważa tu rozjaśnianie za dekoloryzację, więc nie wiem do końca co masz zamiar zrobić z włosami). ale po dekolorze jest raczej przeciwnie, bo włosy się utleniają, więc farby wychodzą bardziej intensywnie i lepiej się trzymają, ale nigdy nie nakładałam rudego po dekol więc nie wiem co ci w ogóle wyjdzie, ale prawdopodobnie nie będzie to taki efekt jak na pudełku
rapunzel8 jest offline  
Stary 2010-06-13, 22:23   #685
ifrit
Zadomowienie

wracam do brązu w nastepnym tygodniu POSTANOWIONE brak mi siłydo walki z zółtymi,rudymi włosami
Stary 2010-06-14, 09:06   #686
Agatau88
Zakorzenienie

ifrit ale dlaczego? Przeciez juz masz takie jasne wloski!!! Przejrzyj ten watek:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423983&page=40

i nie wracaj do brazu
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-14, 09:49   #687
MerriqueMayfair
Rozeznanie

A ja chyba przez jeszcze jakieś pół roku będę farbować włosy na brązy zamiast na czerń, tak żeby brąz siegał chociaż troche przed ucho i wtedy może zaryzykuję kolejną dekoloryzację, mam już dość, ta czerń trzyma się jak szalona

Stary 2010-06-14, 12:49   #688
gold-fish
Zakorzenienie

mam taki pomysł- jeżeli czerń lub ciemny brąz nie chce zejść po deko uzywajcie szamponów na 24 mycia jakiś ciemny brąz. Moze nie bedzie tak wielkiej róznicy miedzy odrostami a końcówkami. A w końcu włoski odrosną, szampon się wypłucze i zostanie naturalny odcień

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline  
Stary 2010-06-14, 14:20   #689
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
mam taki pomysł- jeżeli czerń lub ciemny brąz nie chce zejść po deko uzywajcie szamponów na 24 mycia jakiś ciemny brąz. Moze nie bedzie tak wielkiej róznicy miedzy odrostami a końcówkami. A w końcu włoski odrosną, szampon się wypłucze i zostanie naturalny odcień

tylko, ze szampony koloryzujace wcale sie tak latwo nie wyplukują...
charliee jest offline  
Stary 2010-06-14, 15:50   #690
gold-fish
Zakorzenienie

nie myślałam o palette ale joanna albo casting na pewno zejdą

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości