Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-14, 15:58   #691
viki1988
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
nie myślałam o palette ale joanna albo casting na pewno zejdą
Na pewno NIE zejdą to ze coś jest szamponem koloryzującym/do 24 myć nie oznacza że zmyj się w 100%, ale oznacza iż powinien wymyć się bardziej iż farba trwała, czyli np.zjaśnieje ok.1 ton ale nie więcej
Stary 2010-06-14, 19:58   #692
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Na pewno NIE zejdą to ze coś jest szamponem koloryzującym/do 24 myć nie oznacza że zmyj się w 100%, ale oznacza iż powinien wymyć się bardziej iż farba trwała, czyli np.zjaśnieje ok.1 ton ale nie więcej

ja robiłam szamponem garniera i niestety zmywał się identycznie jak farba... Casting też się ciężko zmywał, z mojego doświadczenia to niektóre farby wymywają się szybciej niż niektóre szmapony.
charliee jest offline  
Stary 2010-06-14, 22:15   #693
dzinek
Wtajemniczenie

ja mam wlasnie zamiar zrobic deko po farbie poltrwalej czyli teoretycznie do 24 myc
tak zmywa sie ona nie widac razacych odrostow jesli jest w zblizonym do naturalnego kolorze, ale absolutnie jesli chce jasniejsze wlosy to musze usunac ten pigment bo blond farba zadna go nie ruszy, co najwyzej na naturalnych odrostach wyjdzie oczekiwany blad a reszta bedzie jasniejsza o jeden ton czyli jasny braz

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline  
Stary 2010-06-15, 10:18   #694
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
W teori jest tak, że szampony sie zmywaja całkowicie. Tzn powinny. Jednak w praktyce jest już różnie. Np taki casting niektórym się zmywa całkowicie a niektórym nie - mi się zmył, szampon z joanny natomiast trzymał się na moich wlosach jak farba.
Stary 2010-06-15, 21:25   #695
q_kaska_q
Zadomowienie

Hej dziewczyny
MOja sytuacja wyglada tak: od jakis 4 lat farbuje włosy. Moj naturalny kolor to jakis taki jasny braz( taki typowo Polski ;P). Na poczatku farbowalam przez rok na brazowo rydy kolor, potem rok na blond i teraz przez ostatnie lata na czarny. Co prawda uzywalam zazwyczaj koloru ciemnego brazu ale i tak mi wychoidzly czarne;/ Uzywalam rownie albo takich szamponow do 24 myc lub trwalych farb jak mi sie kupilo ii farbowalam wlosy zazwyczaj sama w domu
Teraz chce miec jasniejsze wlosy, poczatkowo chciaalbym wrocic do koloru ala swojego naturalnego a jesli zle bym sie z nim czula to do blondu...

Ale musze najpierw pozbyc sie czarnego.. myslalam o dekoloryzacji wlosow ale ejszcze sie nie zdecydowalam na nia bo moje sie ze mi zniszczy bardzo wlosy a juz teraz nie sa -one jakies super bo 4 rocznym farbowania i czestym ich farbowaniu.., nie chce ich rowniez podcianach boi jestem na etapie zapuszczanai
A chcialam sie zapytac jaki moze byc koszt dekoloryzacji( u osiedlowego fryzjea gdzie farbowania kosztuje mnije wiecej 60zl:P - slabo ostatnio u mie z kasa wiec musze sie dowiedziec
Chce w najblizszym czasie przejsc sie do fryzjera i zapytac jak ona widzi ta dekoloryzacje ale najpierw chcialam zasiegnac rady na wizazu:P
POzdrawiam

koty
q_kaska_q jest offline  
Stary 2010-06-15, 23:15   #696
ifrit
Zadomowienie

Myslicie że zakryje zółty odcień ta łagodna farbka
Stary 2010-06-16, 00:02   #697
Agatau88
Zakorzenienie

ifrit ja Ci nie odpowiem bo ZOLTEGO NIE WIDZE na tych fotkach, co najwyzej perłowy kolor albo jak juz to słomkowy, słoneczny ale zolty
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-16, 00:10   #698
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
MOja sytuacja wyglada tak: od jakis 4 lat farbuje włosy. Moj naturalny kolor to jakis taki jasny braz( taki typowo Polski ;P). Na poczatku farbowalam przez rok na brazowo rydy kolor, potem rok na blond i teraz przez ostatnie lata na czarny. Co prawda uzywalam zazwyczaj koloru ciemnego brazu ale i tak mi wychoidzly czarne;/ Uzywalam rownie albo takich szamponow do 24 myc lub trwalych farb jak mi sie kupilo ii farbowalam wlosy zazwyczaj sama w domu
Teraz chce miec jasniejsze wlosy, poczatkowo chciaalbym wrocic do koloru ala swojego naturalnego a jesli zle bym sie z nim czula to do blondu...

Ale musze najpierw pozbyc sie czarnego.. myslalam o dekoloryzacji wlosow ale ejszcze sie nie zdecydowalam na nia bo moje sie ze mi zniszczy bardzo wlosy a juz teraz nie sa -one jakies super bo 4 rocznym farbowania i czestym ich farbowaniu.., nie chce ich rowniez podcianach boi jestem na etapie zapuszczanai
A chcialam sie zapytac jaki moze byc koszt dekoloryzacji( u osiedlowego fryzjea gdzie farbowania kosztuje mnije wiecej 60zl:P - slabo ostatnio u mie z kasa wiec musze sie dowiedziec
Chce w najblizszym czasie przejsc sie do fryzjera i zapytac jak ona widzi ta dekoloryzacje ale najpierw chcialam zasiegnac rady na wizazu:P
POzdrawiam
ja myślę, że ok 200 zł, ale najlepiej iść się zapytać. i upewnij się, że fryzjer rozumie, że chodzi ci o dekol, a nie rozjaśnianie, bo panie w osiedlowych salonach nie zawsze to wiedzą. ale z drugiej strony 'dekoloryzacja' rozjaśniaczem jest dużo tańsza.

może warto zrobiś dekol w domu, a później iść do fryzjera na farbowanie- ja tak robiłam i zamknęłam się w 100 zł.

ale pewnie będziesz potrzebowała nałożyć dekol kilka razy jak masz tyle warstw czarnej farby na głowie. dekol nie niszczy włosów- naprawdę
rapunzel8 jest offline  
Stary 2010-06-16, 06:48   #699
qrka30
Przyczajenie

Dot.: jak rozjaśnić rude włosy?

BROŃ WAS PANIE BOŻE PRZED 12% TYLKO 6% ,12 używa sie tylko na pojedyncze pasma nie od nasady na całości porostu dziewczyno bo się popalisz
qrka30 jest offline  
Stary 2010-06-16, 12:55   #700
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Myslicie że zakryje zółty odcień ta łagodna farbka

Ta farbka co zamieściłaś to ciemny blond, mogą wyjść dużo ciemniej niż na obrazku, poza tym ten kolor wydaje mi się taki lekko rudawy? Wydaje mi się, że będziesz miała ciemniejsze, nie szkoda Ci ich? Już przecież udało Ci się je ładnie zdekoloryzować?
Może lepiej jakiś średni blond albo może jakiś chłodniejszy popielaty odcień wyeliminuje Ci tę żółć plus duża ilość płukanki srerbrnej. Ja tak uzyskałam ładną popiel choć nie ukrywam szybko się zmywa, ale tu trzeba wytrwałości.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-06-16 o 12:57
charliee jest offline  
Stary 2010-06-16, 15:24   #701
1985SiWA
Zakorzenienie

sub
Stary 2010-06-16, 20:14   #702
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Dziewczyny, a ja dojrzewam do podjęcia decyzji o kolejnej dekoloryzacji bo moje włosy są naprawdę tragiczne. Mam już 1,5cm własnych odrostów, potem zaczyna się 5 cm takiego średniego brązu który czasem też wpada w czerń a potem to już kompletny armageddon. Jak się przypatrze w domu w lustrze to wygląda jak taka wyliniała czerń na zmianę z pasemkami kruczej czerni plus czasem się trafi jakiś mały brazowawy fragment...w sloncu blyszcza sie na wylinialy rudy a gdzieniegdzie mam przeblyski takiej brzydkiej czerwieni..a czasem wlosy sie wydaja krucze mam już dość tego miszmaszu okropnego i chce wreszcie moje wymarzone wlosy, jednolite na poziomie cos miedzy 6 a 7. Co wedlug was powinnam zrobic? Dodam,ze ostatnio farbowalam 5 tygodni temu

( Myslalam o użyciu Renee Blanche a potem jakiejś profesjonalnej farby na poziomie 8 czy 9. )

Nie wiem czy matrix color sync by sie do tego nadal, to koloryzacja ton w ton bez amoniaku.

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-06-16 o 21:36
MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-06-16, 20:22   #703
Misia_20
Przyczajenie

Witam
Bardzo chciałam sie pozbyć paskudnego czarnego koloru wiec zakupiłam w tym celu renne blanche i.. bardzo sie rozczarowałam ponieważ ten specifik ani troche nie ruszył moich włosów.. Byłam tym bardziej rozczarowana ze przeczytałam o nim bardzo duzo pozytywnych opinii ( nie tylko na tym forum ).. Jedyne co sie sprawdziło to jego okropny zapach.. zaraz po tym jak zmyłam renne z włosów nałozyłam rozjaśniacz i włosy zrobiły sie rude.. chciałam mieć na głowie sliczna ciemna czerwień wiec nałożylam na włosy bardzo intensywna czerwien która pomieszałam z kolorem czekolady i chyba własnie tu popełniłam błąd.Na poczatku włosy były sliczne zrobiły się czerwono rude bardzo żałuję że nie zrobiłam zadnego zdjęcia ;( niestety po paru myciach kolor sie całkowicie zmył i teraz mam włosy brązowe.. Możecie mi powiedziec czy jesli naloze znowu czerwona farbe to efekt bedzie podobny do tego pierwszego?? czy powinnam ja znowu wymieszac z czekolada?? z góry bardzo dziekuję za odpowiedz
Misia_20 jest offline  
Stary 2010-06-16, 20:40   #704
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ifrit ja Ci nie odpowiem bo ZOLTEGO NIE WIDZE na tych fotkach, co najwyzej perłowy kolor albo jak juz to słomkowy, słoneczny ale zolty
są zółte w słońcu tak bardzo bardzo i nie czuje sie z tym dobrze
w sztucznym swietle są ok a
pomieszam ciemny blond i sredni blond aby uzyskac cos takiego
Stary 2010-06-16, 20:57   #705
charliee
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
są zółte w słońcu tak bardzo bardzo i nie czuje sie z tym dobrze
w sztucznym swietle są ok a
pomieszam ciemny blond i sredni blond aby uzyskac cos takiego

z tym ciemnym uważaj, bo ja juz kiedyś po dekolorze położyłam sobie ciemny blond i znów miałam udrękę z ciemnym kolorem na głowie. A może jakiś popielaty blond plus średni blond? Mi tak wyszedł nawet fajny kolor.
charliee jest offline  
Stary 2010-06-16, 22:07   #706
ifrit
Zadomowienie

jak patrzyłam na próbki tych farb jasne ale co na włosach bedzie ?
ciekawe jak średni blond jesli ciemniej wychodza a pewnie tak to moze otrzymam cos pokroju
Stary 2010-06-17, 08:10   #707
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Dziewczyny, chciałabym z moich czarno-ciemnobrązowych dojść do średniego brązu, mniej wiecej takiej jak w zalaczniku ( to mój naturalny kolor, miałam gdzieś 11 lat, wiem,że jakość baaaaaaaaaardzo kiepska ale niestety może chociaż to zdjęcie troszke coś wam powiem ). Jaką farbę musiałabym nałożyć po dekolorze?

I jeszcze coś mnie trapi...wiem,że włosy po dekolorze o wiele bardziej chłoną farbę dlatego trzeba wybrać około 2 tony jasniejsza...ale tylko na pierwsze farbowanie wybrac np. farbe na poziomie 9 a na nastepne juz 7 albo 6, nie będę potem już tak chłonąć?

Czas edycji: 2010-06-17 o 10:09
Stary 2010-06-17, 08:58   #708
Agatau88
Zakorzenienie

ifrit To co ma Aniston to na pewno nie sredni blond, zeby to uzyskac musialabys robic balejaz. Zreszta jesli narzekasz na zolte wlosy a tak bardzo chcialas byc blondynką, to jeśli nadal chcesz, wez jej zdjęcie do fryzjera i zrob balejaz. Ona ma 3 kolory na głowie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-17, 15:51   #709
q_kaska_q
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym z moich czarno-ciemnobrązowych dojść do średniego brązu, mniej wiecej takiej jak w zalaczniku ( to mój naturalny kolor, miałam gdzieś 11 lat, wiem,że jakość baaaaaaaaaardzo kiepska ale niestety może chociaż to zdjęcie troszke coś wam powiem ). Jaką farbę musiałabym nałożyć po dekolorze?

I jeszcze coś mnie trapi...wiem,że włosy po dekolorze o wiele bardziej chłoną farbę dlatego trzeba wybrać około 2 tony jasniejsza...ale tylko na pierwsze farbowanie wybrac np. farbe na poziomie 9 a na nastepne juz 7 albo 6, nie będę potem już tak chłonąć?
niestety nie moge CI, ale chcialam sie zapytac czy robisz dekoloryzajce samodzielnie?
Ja lwansie sie zastanawiam bo wizyta u fryzejra to jakies 200zl...

koty
q_kaska_q jest offline  
Stary 2010-06-17, 17:46   #710
chherry
Przyczajenie

Exclamation dekoloryzacja włosów.. który najlepszy odfarbiacz?

witam
chcialam sie zapytac który dekloryzator najlepszy?
chodzi mi o taki co nie bedzie niszczyl wlosow i nie bedzie zostawial plan na wlosach.
ostatnio kupilam dekoloryzator w naturzze za ok. 50 zl . z loreala.
bylam poprostu zalamana. Włosy zamiast byc swojego, naturalnego odcienia były rude... nie dosc ze zaplacilam tyle kasy to efekt jak po rozjasniaczu.
pozdrawiam
chherry jest offline  
Stary 2010-06-17, 18:36   #711
karoolecka
Zadomowienie

a ja chciałam się Wam dziewczyny pochwalić moją dekoloryzacją zapłaciłam za nią 150 zł trwała 3 godz. wlosów jeszcze troche mam ale o wiele krótsze i troche bardziej zniszczone.
a więc fryzjerka gdy do niej przyszłam była bardzo zadowolona, ze mialam tluste wlosy, roznicy w przyjeciu farby to nie robi, za to włos pozostaje zdrowszy bo cos tam bd go chronic. nie wiem, nie sluchalam. babka miala juz przygotowaną recepture w niej była woda 9. (powiedziała, ze niektorzy fryzjerzy robia ogromny blad i daja wode 12 pod ktorej wplywem pigmenty na wlosie 'wchodza i wychodza' co daje efekt plam w rozynych kolorach na glowie.) pofarbowala mi te wlosy specyfikiem, ok grubosci pasemek 2x2cm, ale nie od odrostow jakies 2 cm od głowy. jak skonczyla. owinela to sreberkiem i zostawila, za chwile przyszla z jedna miarka rozjasniacza + woda 6 i pomalowala odrosty, juz na wlosach widac bylo kolor pomaranczy :P nie owijała w sreberko, na fglowie zaczelo mi sie dziac cos dziwnego cos jakby .. 'smyranie' ? ale do zniesienia pozniej wszystko zmyła i umyla wlosy. koncowki ciemne lekko podciela, nalozyla kolor farby (duzo to nie zmienilo) wycieniowała i o, koniec. zbytnio zadowolona z tego nie jestem bo mam b. duza roznice w kolorze na koncowkach wlosow i na czubku, ale za 2 tyg pomaluje sobie wlosy na miodowy blond i koniec na wakacje bd ruda
dodaje zdj. na tym 3 kolor nie jest dokladnie taki, pokazalam tylko jaka roznica jest na koncowkach a przy glowie. kolor rzeczywisty jest bardziej taki jak na zdj. 2 a zdj 1 to kolor jaki mialam przez ostatnie 2 czy tam 3 lata
karoolecka jest offline  
Stary 2010-06-17, 18:59   #712
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
a ja chciałam się Wam dziewczyny pochwalić moją dekoloryzacją zapłaciłam za nią 150 zł trwała 3 godz. wlosów jeszcze troche mam ale o wiele krótsze i troche bardziej zniszczone.
a więc fryzjerka gdy do niej przyszłam była bardzo zadowolona, ze mialam tluste wlosy, roznicy w przyjeciu farby to nie robi, za to włos pozostaje zdrowszy bo cos tam bd go chronic. nie wiem, nie sluchalam. babka miala juz przygotowaną recepture w niej była woda 9. (powiedziała, ze niektorzy fryzjerzy robia ogromny blad i daja wode 12 pod ktorej wplywem pigmenty na wlosie 'wchodza i wychodza' co daje efekt plam w rozynych kolorach na glowie.) pofarbowala mi te wlosy specyfikiem, ok grubosci pasemek 2x2cm, ale nie od odrostow jakies 2 cm od głowy. jak skonczyla. owinela to sreberkiem i zostawila, za chwile przyszla z jedna miarka rozjasniacza + woda 6 i pomalowala odrosty, juz na wlosach widac bylo kolor pomaranczy :P nie owijała w sreberko, na fglowie zaczelo mi sie dziac cos dziwnego cos jakby .. 'smyranie' ? ale do zniesienia pozniej wszystko zmyła i umyla wlosy. koncowki ciemne lekko podciela, nalozyla kolor farby (duzo to nie zmienilo) wycieniowała i o, koniec. zbytnio zadowolona z tego nie jestem bo mam b. duza roznice w kolorze na koncowkach wlosow i na czubku, ale za 2 tyg pomaluje sobie wlosy na miodowy blond i koniec na wakacje bd ruda
dodaje zdj. na tym 3 kolor nie jest dokladnie taki, pokazalam tylko jaka roznica jest na koncowkach a przy glowie. kolor rzeczywisty jest bardziej taki jak na zdj. 2 a zdj 1 to kolor jaki mialam przez ostatnie 2 czy tam 3 lata
też tak miałam do połowy głowy jaśniejsze koncówki ciemniejsze...i zafarbowałam odrost w kolorze końcówek bo wyglądało to jak bym sama rozjasniałą włosy...jajco na czubku
pozniej 2razy robiłam chantal color peel i uzyskałam taki jak mam plus farby b.jasny blond ... moje włoski w roznym swietle 2-4
Stary 2010-06-17, 23:52   #713
milusiaam
Wtajemniczenie

tyle sie tu udzielałam wiec moze i ja ssie pochwale moja droga z carnych do blondu...wszystko zrobiłam sama w domu bez pomocy fryzjerów

Na poczatku mialam czarne wlosy jak heban
zdjecia juz nie bede zamieszczac kazdy wie jak wygladaja czarne wlosy...po jakims czasie kolor zaczał sie wyplukiwac farbowałam na brazy szamponamy koloryzującymi które jednak trzymaly sie jak farba.
chciałam "zdjac "troche kolor oxydantem i udało sie jednak i tak miałam włosy w kolorze 5 cm odrostu 5 cm jasnego brazu ...pozniej rude pozniej ciemno brazowe i konówki jasne zreszta 1 zdjecie ...
Strzelilo mi cos do glowy chciałam byc ruda bez dekoloryzacji iii niby sie udało byłam czerwono-ruda...Podobało mi sie uwazałam ze mi ladnie w rudosciach mam zielone oczy ciepla cere ale to nie było to pragnełam blondu...wiec kupiłam rozjasniacz i na oxydancie 3 % słownie TRZY % nie 6-9-12 zrobiłam pasemka. mam obecnie taki kolor wloskow sa troszke nie rowne ciemniejsze koncówki jasniejsza góra ...ale wyrównam to daze do bardzo jasnego blondu póki co czekam az wloski sie troszkę zregenerują Koncowki sa zdrowe nie wysuszone ...przed farbowaniem poszłam do fryzjerki która scieła mi je 15 cm ...chociaz chcialam 3....ale pewnie gdyby nie ona nigdy nie rozjasniłabym wlosow wiec...przeżałowałam
milusiaam jest offline  
Stary 2010-06-18, 00:55   #714
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
niestety nie moge CI, ale chcialam sie zapytac czy robisz dekoloryzajce samodzielnie?
Ja lwansie sie zastanawiam bo wizyta u fryzejra to jakies 200zł..
Byłam dzisiaj u fryzjera się podpytać ale masakra, babka naliczyla 250zł. W nastepnym tygodniu chyba skocze po dek. Renee Blanche i farbę na poziomie 8. Zobaczymy co wyjdzie.
Czyli podsumowanie. Skoro mam wypłowiałą czerń na głowie, gdzieniegdzie kruczą, gdzieś jest wypłowiały ciemny brąz, 5 cm od głowy jest średni brąz a potem 2 cm mojego własnego...to w jakiej kolejności powinnam nakładać dekolor? Czy od razu na wszystko zaczynając od końcówek? I czy do tej farby na poz.8 dobrać oksydant 6%?Ile czasu powinnam ja trzymać? 10min czy 30, jak podano w instrukcji? I czy z następnymi farbowania będę już mogła używać farb na poziomie 6 czy włosy się dalej będą utleniać i wyjdzie mi czerń?

Czas edycji: 2010-06-18 o 10:22
Stary 2010-06-18, 17:18   #715
q_kaska_q
Zadomowienie

kurde juz sama nie wiem co robic z tymi wlosami
sama sie troche boje ze sobie je zniszcze a obcianac ich nie chce bo jestem na etapie zapuszczania( dlugosc gdzies pomiedzy ramionami a łopatkami) a z drugiej strony skzoda mi kasy na fryzjer( 200 - 250zl to jednak duzo)
Do tego mam sesje i nawet nie mam kiedy porzadnie poczytac i sie zastanowic nad tymi wlosami a w nasteonym tygodniu ( zaraz po sesji) jmam spotkanie ze starymi znajomymi i nie chce isc z takimi odrostami na glowie;P
musialam sie wyzalic

koty
q_kaska_q jest offline  
Stary 2010-06-18, 18:46   #716
Kingulina2901
Raczkowanie

Dziewczyny z tego co tutaj widzę i przeczytałam to chyba najlepiej zejść z czerni stopniowo, pasemkami czy balejażem tak?
Jak większość was tutaj chciałabym rozjaśnić swoje włosy, spróbować siebie w jasniejszych odcieniach .
Mam włosy farbowane Garnirem C&S zazwyczaj czekoladą. I teraz zastanawiam się jak to zrobić, aby mieć na głowie ciemny blond, coś jakby karmelek a ich zbytnio nie zniszczyć. I albo chce zrobić to sama dekoloryzatorem w domu, albo iść do fryzjera na jakies 2-3 baleyage lub pasemka aby powoli do tego dojść.
Tylko teraz co wybrać?

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...

Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010

Kingulina2901 jest offline  
Stary 2010-06-18, 19:46   #717
weegirl
Zakorzenienie

karoolecka, milusiaam, ślicznie te Wasze włosy wyglądają
weegirl jest offline  
Stary 2010-06-18, 21:25   #718
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Nikt mi nie odpowie na pytanie dotyczące chociaż procentu oksydantu ani jak to wyglada z nastepnym farbowaniem? Czy wtedy wlosy nadal chlona pigment jak szalone i nadal bede musiala farbowac poziomem 8 zeby uzyskac 6?

Stary 2010-06-18, 21:51   #719
1985SiWA
Zakorzenienie

dziewczyny, dekoloryzowala ktoras z was wlosy pofarbowane na ciemno gdzie pod ta farba miala rozjasnione?
Stary 2010-06-18, 22:34   #720
anusia1990
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
dziewczyny, dekoloryzowala ktoras z was wlosy pofarbowane na ciemno gdzie pod ta farba miala rozjasnione?

ja, a co?
anusia1990 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości