Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-18, 22:41   #721
weegirl
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
dziewczyny, dekoloryzowala ktoras z was wlosy pofarbowane na ciemno gdzie pod ta farba miala rozjasnione?
Ja. Mam tego kilka warstw
Od dołu: rozjaśniane rozjaśniaczem, potem farbowane na ciemniejszy blond, później farbowane na ciemno -> efekt po dekol. jasnobrązowe końcówki
Trochę wyżej: farbowane farbą rozjaśniającą (12), farbowane na ciemno -> po dekol. średni blond rudawy, po farbowaniu na blond- chłodny
Jakieś 5-6 cm od skóry głowy: farbowane tylko na ciemno -> po dekol. ciemny blond rudawy, po farbowaniu na blond odcień dalej raczej ciepły
weegirl jest offline  
Stary 2010-06-19, 01:49   #722
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
karoolecka, milusiaam, ślicznie te Wasze włosy wyglądają

Ja jutro chce znowu rozjasnic delikatnie mineły ponad dwa tygodnie ale z pomarańczem ciezko sie zyje
milusiaam jest offline  
Stary 2010-06-19, 10:55   #723
karoolecka
Zadomowienie

Cytat:
karoolecka, milusiaam, ślicznie te Wasze włosy wyglądają
dziekuje
jednak ich kondycja jest tragiczna wlosy pod wplywem wody zlepiaja sie w jedna calos i trudno z nimi cokolwiek zrobic, ale mysle ze po wakacjach juz odzyją. fryzjerka poleciła mi maski elseve na ciepło, czyli kupujemy maseczke kladziemy na glowe, troche podgrzewamy suszarka, folia na to i 20 min
milusiaam podziwiam Cie, ze sama sobie zrobilas takie cudo ! pieknie to wyszlo ! ja mam narazie kurze jajko, no ale musze odczekac zeby mi resztka wlosow nie wypadla
karoolecka jest offline  
Stary 2010-06-19, 13:04   #724
Kingulina2901
Raczkowanie

Dzis byłam u fryzjera i chyba decyduje się na sciaganie koloru samodzielnie w domu.
W matrixie powiedziala mi że nie wyjdzie mi z mojego ciemnego brązu jasny brąz, do jakiego zmierzam, i że nie zrobi mi dekoloryzacji tylko rozjaśnianie bo to w koncu to samo i niczym się nie różni.
U następnego fryzjera powiedziala mi że za 1 razem oczywiście-wyjdzie mi karmel i też nie dokoloryzacją tylko rozjaśnianiem bo to to samo. A jak podałam jej różnice o których czytałam tutaj na wizażu to mnie wyśmiała i stwierdziła że to nieprawda.
Więc widzicie... Decyduję że sama spróbuję, chociaż się boję ;/
I mam taki plan, powiedzcie mi czy dobrze zrobie jak najpierw zrobię dekoloryzację Elgonem bądź Renee Blanche, potem od razu rozjaśniacz z venity badź joanny, nie wiem jeszcze co do tego w sumie, i potem od razu farba Londa albo Garnier jasny blond, albo jakiś jasny popielay blond.
Czy myślicie że to wszystko będzie dobre połączenie powiedzcie mi dziewczyny??

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...

Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010

Kingulina2901 jest offline  
Stary 2010-06-19, 13:46   #725
visionAM
Zakorzenienie

Nie rozumiem niektórych fryzjerów jakby dekoloryzacja była tym samym co rozjaśnianie to nie istniałaby pod inną nazwą... po prostu są niedokształceni i tyle
visionAM jest offline  
Stary 2010-06-19, 13:53   #726
Kingulina2901
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie rozumiem niektórych fryzjerów jakby dekoloryzacja była tym samym co rozjaśnianie to nie istniałaby pod inną nazwą... po prostu są niedokształceni i tyle

No właśnie
Dlatego po tym co usłyszałam to stwierdziłam że spróbuję sama, i zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Tylko chciałabym wiedzieć czy dobrze robię że dekoloryzacja, potem lekkie rozjaśnienie i farba. I wszystko od razu po sobie? Powie mi ktoś?

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...

Stary 2010-06-19, 15:03   #727
bernadka20
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kingulina2901 Pokaż wiadomość
No właśnie
Dlatego po tym co usłyszałam to stwierdziłam że spróbuję sama, i zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Tylko chciałabym wiedzieć czy dobrze robię że dekoloryzacja, potem lekkie rozjaśnienie i farba. I wszystko od razu po sobie? Powie mi ktoś?
Słuchajcie dziewczyny. To jest tak.
Dekoloryzatory są dwa:
utleniające (stosuje się przeważnie 6-9% oksydanty zalezy to wszystko od tego co jest napisane przez producenta i od rodzaju włosów) jak i redukcyjne.
Jeśli się boicie dekoloryzować to można zrobić kąpiel rozjaśniającą. Dziwne, że fryzjerzy jej nie proponują.
Któraś z was słusznie powiedziała, że niektórzy całkowicie o tym pojęcia nie mają...To czego się oni do cholery uczyli ?
Bo do mnie to w ogóle nie dociera...
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-06-19, 15:41   #728
q_kaska_q
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny. To jest tak.
Dekoloryzatory są dwa:
utleniające (stosuje się przeważnie 6-9% oksydanty zalezy to wszystko od tego co jest napisane przez producenta i od rodzaju włosów) jak i redukcyjne.
Jeśli się boicie dekoloryzować to można zrobić kąpiel rozjaśniającą. Dziwne, że fryzjerzy jej nie proponują.
Któraś z was słusznie powiedziała, że niektórzy całkowicie o tym pojęcia nie mają...To czego się oni do cholery uczyli ?
Bo do mnie to w ogóle nie dociera...
hej a czy Ty robilas moze ta kapiel rozjasnijaca? ja poszukalam w necie ale nic konkretnego nie znalazlam... nawet na wizacu byl taki watek ale nie ma tam za duzo przydatnych info.
Mam kilka pytan ; gdzie moge kupic skladniki? ( w sklepie fryzjerskim?) I czy ejstes w stanie mi powiedziec w jakich proporcjach?
Jesli mam odrosty ( dosc duzy) to lepiej pofarbowac same odrosty a poyem po jakims czasie zrobic ta kapiel na cale wlosy, bo ominac odrosty bedzie truidno i moge sie ze rozjasnia mi sie one na blond a reszta na braz
\Faktycznie dziwne ze fryzjerzy tego nie proponuja, ja ostatnio bylam to fryzjera mowila albo o pasemka albo o dekoloryzacji ale w koncu na nic sie nie zdecydowalam.
Pozdrawiam

koty
q_kaska_q jest offline  
Stary 2010-06-19, 17:21   #729
bernadka20
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
hej a czy Ty robilas moze ta kapiel rozjasnijaca? ja poszukalam w necie ale nic konkretnego nie znalazlam... nawet na wizacu byl taki watek ale nie ma tam za duzo przydatnych info.
Mam kilka pytan ; gdzie moge kupic skladniki? ( w sklepie fryzjerskim?) I czy ejstes w stanie mi powiedziec w jakich proporcjach?
Jesli mam odrosty ( dosc duzy) to lepiej pofarbowac same odrosty a poyem po jakims czasie zrobic ta kapiel na cale wlosy, bo ominac odrosty bedzie truidno i moge sie ze rozjasnia mi sie one na blond a reszta na braz
\Faktycznie dziwne ze fryzjerzy tego nie proponuja, ja ostatnio bylam to fryzjera mowila albo o pasemka albo o dekoloryzacji ale w koncu na nic sie nie zdecydowalam.
Pozdrawiam
Zgadza się w internecie nic nie ma. Ja o tej kąpieli dowiedziałam się na zajęciach.
Składniki kupisz w sklepie fryzjerskim. Ja miałam odrost gdzieś do ok. 4cm. (Mieszaninę na odrost nakładasz na 10 min przed końcem - przynajmniej).
Więcej co do proporcji tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=441072
Takiego efektu nie unikniemy Dlatego dla wyrównania końcowego efektu kupujemy (u mnie to był Casting Bursztyn). Hm...U mnie to wyglądalo po kapieli tak odrosty blond...a reszta marchewkowa Także wiesz Casting sobie kup albo jak chcesz to farbę ale bez amoniaku ! By nie zniszczyć włosów aż tak bardzo.
O widzisz u Ciebie proponują...U mnie tez pasemka proponowali albo dekoloryzację tyle, że mówiła mi, że koszt wielki...Wszystko zależy od długości włosów.
Ale dziwne, że niektórzy w ogóle nie wiedzą nic a nic o kąpieli rozjaśniającej...Masakra.
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-06-19, 18:30   #730
MerriqueMayfair
Rozeznanie

A mi nikt nie chce odpowiedzieć na moje pytania doszło właśnie jeszcze jedno czy po dekoloryzacji robi jakąś różnicę czy nakłada się zwykłą farbę czy bez amoniaku? Bo własnie zastanawiam się nad użyciem po SyncColor z Matrixa

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-06-19, 18:46   #731
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
milusiaam podziwiam Cie, ze sama sobie zrobilas takie cudo ! pieknie to wyszlo ! ja mam narazie kurze jajko, no ale musze odczekac zeby mi resztka wlosow nie wypadla
DZIEKUJE ci slicznie tez jestem zadowolona ale jednak mam w niektórych miejscach pomarancz przez to ze wczesniej miałam ten rudy kolor ehh

Bernadka i musimy dodac ze przy kapieli rozjasniajacej konieczne jest ciągle masowanie tej mieszaniny ...zeby rozjaśniacz pracował wtedy to lepiej działa Tez zastanawiam sie czemu tak rzadko fryzjerzy proponują taka metode :/
milusiaam jest offline  
Stary 2010-06-19, 18:49   #732
bernadka20
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
DZIEKUJE ci slicznie tez jestem zadowolona ale jednak mam w niektórych miejscach pomarancz przez to ze wczesniej miałam ten rudy kolor ehh

Bernadka i musimy dodac ze przy kapieli rozjasniajacej konieczne jest ciągle masowanie tej mieszaniny ...zeby rozjaśniacz pracował wtedy to lepiej działa Tez zastanawiam sie czemu tak rzadko fryzjerzy proponują taka metode :/
Zgadza się. Masz rację. Emulgowanie jest bardzo ważne I nie kiedy podsuszać trzeba. W ogole to włosy po nałożeniu takiej mieszaniny muszą być owinietę folią !Bądź załozony czepek. I nie kiedy podsuszać strumieniem suszarki.

Farba bez amoniaku najlepsza byśmy włosów nie zniszczyły jeszcze bardziej
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-06-19, 18:59   #733
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Zgadza się. Masz rację. Emulgowanie jest bardzo ważne I nie kiedy podsuszać trzeba. W ogole to włosy po nałożeniu takiej mieszaniny muszą być owinietę folią !Bądź załozony czepek. I nie kiedy podsuszać strumieniem suszarki.

Farba bez amoniaku najlepsza byśmy włosów nie zniszczyły jeszcze bardziej
A czy powinnam trzymac ja tyle ile trzeba czy skrocic czas? Bo w koncu bardziej chlona wlosy ten pigment...I czy z nastepnymi farbowaniami nadal tak beda chlonac? Te pytania nie daja mi spokoju xD ze jak po dekolorze zafarbuje poziomem 8 zeby otrzmac 6-7 to czy za drugim farbowaniem znowu musze brac poziom 8 zeby otrzymac 6 czy wystarczy juz 6 robic?

Stary 2010-06-19, 21:56   #734
patrycja350
Zadomowienie

im niższy numer to ciemniejsza..wiec jak te poziomy maja sie równać sobie
8 = 6 ??

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline  
Stary 2010-06-19, 21:58   #735
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
im niższy numer to ciemniejsza..wiec jak te poziomy maja sie równać sobie
8 = 6 ??
Z tego co czytałam w wątku to dziewczyny pisały żeby po dekoloryzacji nakładać odcienie o ton a nawet 2 jaśniejsze od docelowego. Dlatego chciałam potem farbować ósemką żeby otrzymać 6 albo 7. Jak wyjdzie za jasno to przyciemnić zawsze można. Tylko się zastanawiam jak to jest z nastepnymi farbowaniami

Stary 2010-06-19, 22:43   #736
bernadka20
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
A czy powinnam trzymac ja tyle ile trzeba czy skrocic czas? Bo w koncu bardziej chlona wlosy ten pigment...I czy z nastepnymi farbowaniami nadal tak beda chlonac? Te pytania nie daja mi spokoju xD ze jak po dekolorze zafarbuje poziomem 8 zeby otrzmac 6-7 to czy za drugim farbowaniem znowu musze brac poziom 8 zeby otrzymac 6 czy wystarczy juz 6 robic?
W porządku rozumiem. Ciekawa jesteś :P
Mieszankę (kąpiel rozjaśniającą) trzyma sie na włosach 30 minut. Przynajmniej tak się zaleca. Jeśli odbarwi wcześniej na pożądany efekt zmywamy. Natomiast, gdy żadnego efektu nie widać...powtarzamy.
Z 2razy jak farbowałam Castingiem to natychmiast się spłukiwał. Potem wszystko normalnie przebiegło.
A o jakim poziomie mówisz ? (Chyba nie zorientowana jestem )
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-06-19, 23:02   #737
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
W porządku rozumiem. Ciekawa jesteś :P
Mieszankę (kąpiel rozjaśniającą) trzyma sie na włosach 30 minut. Przynajmniej tak się zaleca. Jeśli odbarwi wcześniej na pożądany efekt zmywamy. Natomiast, gdy żadnego efektu nie widać...powtarzamy.
Z 2razy jak farbowałam Castingiem to natychmiast się spłukiwał. Potem wszystko normalnie przebiegło.
A o jakim poziomie mówisz ? (Chyba nie zorientowana jestem )
Ale Merrique chodzi o dekoloryzację w nie kąpiel rozjaśniającą...

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-20 o 11:04
viki1988 jest offline  
Stary 2010-06-19, 23:02   #738
Kingulina2901
Raczkowanie

Hmm... Bernadka więc z tego co przeczytałam w podanym przez Ciebie linku ta kąpiel jest łągodniejsza i mniej niszczy włosy niż dekoloryzacja tak? I można od razu po niej nakładać farbę czy trochę zaczekać? Iii jeszcze jedno pytanie ;P . Czy to musi być ten rozjaśniacz Subrina, czy może być jakiś inny w proszku?

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...

Stary 2010-06-19, 23:17   #739
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
ja, a co?
Cytat:
Ja. Mam tego kilka warstw
Od dołu: rozjaśniane rozjaśniaczem, potem farbowane na ciemniejszy blond, później farbowane na ciemno -> efekt po dekol. jasnobrązowe końcówki
Trochę wyżej: farbowane farbą rozjaśniającą (12), farbowane na ciemno -> po dekol. średni blond rudawy, po farbowaniu na blond- chłodny
Jakieś 5-6 cm od skóry głowy: farbowane tylko na ciemno -> po dekol. ciemny blond rudawy, po farbowaniu na blond odcień dalej raczej ciepły
pytam bo nie chce zostac łysa, dekoloryzowalam sie juz z 6 razy jak schodzilam z czerni do blondu, do tego rozjasnianie, pozniej stwierdzilam ze nie chce i (pol roku temu) pofarbowalam sie na braz, brazem 3 razy farbowalam i miesiac temu z powrotem na czarno szamponem, no i teraz stwierdzilam ze jednak chce jasny balejage wiec znowu bym musiala siegnac po dekoloryzator zeby tez czarny sciagnac. 10 cm od glowy mam juz zdrowe wlosy, reszta no wiadomo ... na mokro gumowate konce, boje sie jaki odcien mi wyjdzie jak sciagne z tych rozjasnianych ta farbe

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2010-06-19 o 23:19
1985SiWA jest offline  
Stary 2010-06-19, 23:19   #740
bernadka20
Wtajemniczenie

viki1988
Dekoloryzatorem nie robiłam. Nalezy postepować zgodnie z zaleceniami producenta.
Faktycznie nie zrozumiałam dobrze. Dzięki za poprawę
Kingulina2901
Zgadza się można od razu w zależności od tego co wyjdzie. Bo u mnie odrosty były blond do połowy włosów a druga połowa ku dołowi marchewka !! To dla wyrównania dobrze, że zakupione miałam 2 Castingi i o dziwo kolor potem był idealny bez żadnych poświat Końcówki przycinać musiałam co miesiąc po 3 cm. Teraz nie narzekam nawilżam je odpowiedni i odżywiam i są o niebo lepsze jak przed kąpielą nawet bym powiedziała. ( a kąpiel robiłam końcem marca)
bernadka20 jest offline  
Stary 2010-06-20, 08:28   #741
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Dokładnie, chodzi mi tylko i wyłącznie o dekoloryzację to znacie może odpowiedzi na moje pytania? nie chce zeby z powodu uzycia zlej farby wrocily znowu do czerni..

Stary 2010-06-20, 09:34   #742
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Dokładnie, chodzi mi tylko i wyłącznie o dekoloryzację to znacie może odpowiedzi na moje pytania? nie chce zeby z powodu uzycia zlej farby wrocily znowu do czerni..
Wiadomo że po dekolorze musisz wziąć farbe jasniejsza niz docelowo chcesz, ale bez przesady, 2 tony to maksymalnie.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-06-20, 11:47   #743
Kingulina2901
Raczkowanie

Bernadka a czy do tej kapieli mozna jakikolwiek rozjasniacz w proszku? Czy trzeba ten Subrina? I z jakich włosów rozjaśniałaś że wyszła Ci marchewka? Bo mi zależy na roazjasnieniu do karmelu, rudy nawet na chwile mnie jakos nie uszczesliwia ;/

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...

Stary 2010-06-20, 12:35   #744
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Bernadka a czy do tej kapieli mozna jakikolwiek rozjasniacz w proszku? Czy trzeba ten Subrina? I z jakich włosów rozjaśniałaś że wyszła Ci marchewka? Bo mi zależy na roazjasnieniu do karmelu, rudy nawet na chwile mnie jakos nie uszczesliwia ;/
Można jakimkolwiek rozjaśniaczem, ja robiłam zwykłą Joanną choć nie wiem czy to był taki dobry pomysł, bo myślę ze po jakimś profesjonalnym rozjaśniaczu kondycja włosów byłaby lepsza (choć i tak nie jest zła ), i prawnie na pewno wyjdzie Ci rudy poczatkowo
Stary 2010-06-20, 12:42   #745
Kingulina2901
Raczkowanie

Kuurczę... To w takim razie najpierw może pobawię się dekolorem Chantala i zobaczymy...
Dzieki za odpowiedzi laski

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...

Stary 2010-06-20, 12:48   #746
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
pytam bo nie chce zostac łysa, dekoloryzowalam sie juz z 6 razy jak schodzilam z czerni do blondu, do tego rozjasnianie, pozniej stwierdzilam ze nie chce i (pol roku temu) pofarbowalam sie na braz, brazem 3 razy farbowalam i miesiac temu z powrotem na czarno szamponem, no i teraz stwierdzilam ze jednak chce jasny balejage wiec znowu bym musiala siegnac po dekoloryzator zeby tez czarny sciagnac. 10 cm od glowy mam juz zdrowe wlosy, reszta no wiadomo ... na mokro gumowate konce, boje sie jaki odcien mi wyjdzie jak sciagne z tych rozjasnianych ta farbe
Martwisz się jaki kolor Ci wyjdzie? Ja na twoim miejscu bym się martwiła czy po kolejnym zabiegu chemicznym połowa włosów nie wypadnie a druga połowa , która zostanie się nie porwie/wykruszy

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Kuurczę... To w takim razie najpierw może pobawię się dekolorem Chantala i zobaczymy...
Dzieki za odpowiedzi laski
Wrzuć fotki "po"
Stary 2010-06-20, 13:06   #747
patrycja350
Zadomowienie

Zawsze po rozjaśniaczu sa włosy w odcieniach: czerwonego,rudości,karmel owego i żółtego...
W zależności jaki kolor się rozjaśnia i na jakiej wodzie...

Ja klientką w salonie jak robię kąpiel czyszcząca to przygotowuje:
miarkę pudru,przezroczysty szampon,trochę ciepłej wody i wodę 6%,9% lub 12% w zależności od rodzaju włosów i chęci do uzyskania danego koloru- rozjaśnienia... Nigdy w zyciu tego nie trzymałam do 30 min bo by wlosy odpadły... Nie mazna tego tak sobie normalnie zostawić bo plamy powstaną... W rękawiczkach pracować na włosie i obserwować co sie dzieje,bo mozna podrażnić skórę głowy lub uszkodzić cebulki włosów i wtedy juz nie odrosną... po wysuszeniu nakładam docelowy kolor,a następnie nastawienie klientki na mocne nawilżanie kwestia produktów aby nie zrobic krzywdy włosom...

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

Edytowane przez patrycja350
Czas edycji: 2010-06-20 o 13:10
patrycja350 jest offline  
Stary 2010-06-20, 14:22   #748
monisiaa1991
Raczkowanie

Witam chciałam was prosić o poradę. Od około 2 lat farbowalam włosy (taki polski mysi blond). Najpierw był to ciemny brąz, potem skusiłam się na czarny (wszystkie farby z Londy) i tak farbowałam na czarno, ale kolor mi się znudził. Od jakichś 6 m-cy nie farbuje juz całych włosów tylko odrosy i robie to na cieny brąz więc te czarne chyba już sie troche wypłukały i wyblakły. Ze względu na to że zarobiłam trochę swoich pieniędzy myślę żeby wybrać sie do fryzjera żeby w końcu zrobić z nimi porządek. Chciałabym je obciać i zmienić kolor na jakiś brązk nie wiem dokładnie jaki ale chcialabym zeby byl zblizony do ktoregos z tych . Myslicie ze jedna dekoloryzacja czy jedno rozjasnianie wystarczy ?? czy bardzo to zniszczy włosy ?? i moje włosy, chociaż dokładnie nie widac koloru to jest najbardziej aktualne
monisiaa1991 jest offline  
Stary 2010-06-20, 14:37   #749
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Martwisz się jaki kolor Ci wyjdzie? Ja na twoim miejscu bym się martwiła czy po kolejnym zabiegu chemicznym połowa włosów nie wypadnie a druga połowa , która zostanie się nie porwie/wykruszy

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Wrzuć fotki "po"
to tez biore pod uwage glupia nie jestem zanim bym polozyla dekoloryzator na cala glowe zrobilabym próbe na jednym pasemku
Stary 2010-06-20, 15:05   #750
bernadka20
Wtajemniczenie

Kingulina wszystko zależy od tego jak będziesz sobie pilnować mieszaniny
Oczywiście, że nie musisz kupowac identycznego rozjasniacza. Ja tylko napisałam jakiego ja uzyłam.
NMZC
Patrycja350
Kapiel czyszczaca ? Ja mówię o kąpieli rozjaśniającej. Na 12 % wodzie to dopiero wypalisz włosy...
Ja miałam trzymane 30 minut . I włosy mi nie odpadły
bernadka20 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości