Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-04, 18:49   #991
201704240951
Konto usunięte

Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez kiziamiziaxdxd Pokaż wiadomość
wiecie że szampon przeciwłupieżowy zmywa farbę do włosów?

Ponieważ te szampony są "bardzo mocne ": cmok:
Wiemy, jest nawet wątek o tym
201704240951 jest offline  
Stary 2010-08-04, 19:19   #992
oleska88
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
ja bylam dzis w sklepie fryzjerskim i kupial dekoloryzator PROSALON - CLORPEEL i farbe Garniera Ciemny blon.
Chyba zaraz zabiore sie za wloski tlyko troche boje sie efektu. Poza tym nie wiem co zrobic skoro mam blond odrosty...
Trzymajcie kciuki

ja wlasnie trzymam na gloie dekolor Rene Blanche i boje sie efektu.. z tego co mi dzis powiedziano w salonie fryzjerskim, to momencie kiedy robisz dekolor i chcesz zejsc zalozmy do jasnego blondu musisz wybrac farbe jasna jasna jasna najjasniejsza praktycznie, bo i tak wyjdzie ciemniejsza..

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline  
Stary 2010-08-04, 21:34   #993
q_kaska_q
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kiziamiziaxdxd Pokaż wiadomość
wiecie że szampon przeciwłupieżowy zmywa farbę do włosów?

Ponieważ te szampony są "bardzo mocne ": cmok:

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Napisz jaki jest efekt bo mam taką samą sytuacje hehe
Jestem juz po, ale efekty marne. Tak jak pisalam mialam czarne wlosy + blond odrosty, ktore powstaly po tym jak potraktowalam swoje wlosy Rossmanowskim kremem rozjasnijacym, ktory chwycil jedynie na moich jasnych brazowych odrostach.
Myslalam ze kolor zejdzie mi do jakiegos marchewkowego, ale sie przeliczylam bo jedynie odrosty mi dosc chwycily chociaz na nich dekoloryzator mialam krocej. Teraz od skory mam kawalek blond wlosow, potem kawalek blondo rudych a reszta to taki ciemny braz z rudawymi przeblyskami. Dodatkowo wlosy sa troche szorstwie chociaz nalozylam duzo odzywki i trzymalam ja na glowie.
Dzis juz wlosow nie farbowalam, zrobie to jutro jak przyjrze sie wlosa w dziennym swietle. w Zaleka wygladam jakbym na czarnych wlosach rozbila zoltko;] bo jednak koncowki slabo sie rozjasnily i tlyko przygladaja sie w lusterku widze ze sa one minimalnie jadniejsze ...;/
I teraz nie wiem co robic;P chyba jutro sprobuje ta farbe a potem zobacze;D
Moze te dekoloryzator nie chwycil mi tak dobrze jak innym bo farbuje wlosay juz od jakis 2 lat.
Daj znac jak poszlo Tobie

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez oleska88 Pokaż wiadomość
ja wlasnie trzymam na gloie dekolor Rene Blanche i boje sie efektu.. z tego co mi dzis powiedziano w salonie fryzjerskim, to momencie kiedy robisz dekolor i chcesz zejsc zalozmy do jasnego blondu musisz wybrac farbe jasna jasna jasna najjasniejsza praktycznie, bo i tak wyjdzie ciemniejsza..
i jak efekty po deko?

koty
q_kaska_q jest offline  
Stary 2010-08-04, 22:20   #994
oleska88
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 7
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

efekty rozjasniania deko sa nawet zadowalajace.. problem w tym, ze wczesniej niepotrzebnie robilam pasemka;/
nakladalam dzis dwa razy dekoloryzator, po 2gim razie wyszedl mi slomkowy, lekko zoltawy powiedzialabym nawet i jasne prawie platynowe pasemka :| kupilam juz farbe, super jasny blond, ale ja zostawiam juz na jutro, bo boje sie, ze nic mi juz dzis wiecej nie wyjdzie (poza wlosami ). nie mam tylko pojecia jak ujednolicic te wlosy

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline  
Stary 2010-08-05, 10:44   #995
Jemi91
Rozeznanie

A ja podbijam swoje pytanko, odnośnie dekoloryzatorów... po którym jest najmniej prawdopodobne że włosy będą ciemnieć? Czy ktoś obeznany w temacie może się wypowiedzieć? Z góry dzięki.
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-08-05, 11:06   #996
Carten
Raczkowanie

hejj.. moj naturalny kolor włosów to ciemny blond ...rok temu rozjaśniałam włosy - pasemkami.. zrobiła mi je moja siostra i efekt był okropny... włosy zrobiły się zółte 0_0 następnie chciałam sie tego pozbyć i próbowałam szamponetkami na ciemny blond ..;] ( niezbyt sie znałam na tym )
poszłam raz do fryzjerki i pomalowała mi tonerem na czekoladkę, pożniej znow na czekoldkę tylko ze z dodatkiem beżu ;]
nie było takiego efektu jakiego chciałam....no i miesiąc temu pojechałam do fryzjera pomalować się farbą na ciemny blond... mam teraz rude włosy!
dopiero niedawno dowiedziłam sie ze istnieje coś takiego jak dekoloryzacja .. i jestem dziś umówiona na nią...
strasznie się boję, ze znow nie bedzie takiego efektu, jakiego chciałabym uzyskać. a chcę ciemny blond-podobny do mojego naturalnego (nie chce widocznych odrostów zbytnio) fryzjerka mi poleciła balejaż...

słyszałam ze po dekoloryzacji włosy się niszczą.. ja mam dość mocne i szkoda by mi było, gdyby znow coś sie nie udało...

czy mam szanse uzyskac taki kolor jaki chcę, po tych wszytskich malowaniach ??? jeśli zrobi balejaż z ciemnych odcieni blondu, to bedzie taka szansa ze za którymś malowaniem moge zrobić jednolity kolor ???????

60 5958 57 56 55 54 53 52 51
silnej woli !
  • Hot dog, pizza, frytki, hamburger, kebab,
Koniec z Świństwami !
Carten jest offline  
Stary 2010-08-05, 12:07   #997
kiziamiziaxdxd
Przyczajenie

GG do kiziamiziaxdxd

Cytat:
Napisane przez Carten Pokaż wiadomość
hejj.. moj naturalny kolor włosów to ciemny blond ...rok temu rozjaśniałam włosy - pasemkami.. zrobiła mi je moja siostra i efekt był okropny... włosy zrobiły się zółte 0_0 następnie chciałam sie tego pozbyć i próbowałam szamponetkami na ciemny blond ..;] ( niezbyt sie znałam na tym )
poszłam raz do fryzjerki i pomalowała mi tonerem na czekoladkę, pożniej znow na czekoldkę tylko ze z dodatkiem beżu ;]
nie było takiego efektu jakiego chciałam....no i miesiąc temu pojechałam do fryzjera pomalować się farbą na ciemny blond... mam teraz rude włosy!
dopiero niedawno dowiedziłam sie ze istnieje coś takiego jak dekoloryzacja .. i jestem dziś umówiona na nią...
strasznie się boję, ze znow nie bedzie takiego efektu, jakiego chciałabym uzyskać. a chcę ciemny blond-podobny do mojego naturalnego (nie chce widocznych odrostów zbytnio) fryzjerka mi poleciła balejaż...

słyszałam ze po dekoloryzacji włosy się niszczą.. ja mam dość mocne i szkoda by mi było, gdyby znow coś sie nie udało...

czy mam szanse uzyskac taki kolor jaki chcę, po tych wszytskich malowaniach ??? jeśli zrobi balejaż z ciemnych odcieni blondu, to bedzie taka szansa ze za którymś malowaniem moge zrobić jednolity kolor ???????
wow ale przeżycia hehe ;d sądzę że to wyjdzie bo fryzjerka ma się o to martwić , czy wyjdzie taki kolor na jaki oczekujesz

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
Jestem juz po, ale efekty marne. Tak jak pisalam mialam czarne wlosy + blond odrosty, ktore powstaly po tym jak potraktowalam swoje wlosy Rossmanowskim kremem rozjasnijacym, ktory chwycil jedynie na moich jasnych brazowych odrostach.
Myslalam ze kolor zejdzie mi do jakiegos marchewkowego, ale sie przeliczylam bo jedynie odrosty mi dosc chwycily chociaz na nich dekoloryzator mialam krocej. Teraz od skory mam kawalek blond wlosow, potem kawalek blondo rudych a reszta to taki ciemny braz z rudawymi przeblyskami. Dodatkowo wlosy sa troche szorstwie chociaz nalozylam duzo odzywki i trzymalam ja na glowie.
Dzis juz wlosow nie farbowalam, zrobie to jutro jak przyjrze sie wlosa w dziennym swietle. w Zaleka wygladam jakbym na czarnych wlosach rozbila zoltko;] bo jednak koncowki slabo sie rozjasnily i tlyko przygladaja sie w lusterku widze ze sa one minimalnie jadniejsze ...;/
I teraz nie wiem co robic;P chyba jutro sprobuje ta farbe a potem zobacze;D
Moze te dekoloryzator nie chwycil mi tak dobrze jak innym bo farbuje wlosay juz od jakis 2 lat.
Daj znac jak poszlo Tobie

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

i jak efekty po deko?
Oj szkodaa , teraz ja się boję przefarbowania włosów ;d

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
A ja podbijam swoje pytanko, odnośnie dekoloryzatorów... po którym jest najmniej prawdopodobne że włosy będą ciemnieć? Czy ktoś obeznany w temacie może się wypowiedzieć? Z góry dzięki.
chyba po każdym będą ;d

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

ja zamierzam właśnie przefarbować na najjaśniejszy platynowy blond ;d zaje*bisty jest ;d

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
ale po tym mogą wyjść rude , ale nie koniecznie

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
ale po tym mogą wyjść rude , ale nie koniecznie

Edytowane przez kiziamiziaxdxd
Czas edycji: 2010-08-05 o 13:13
kiziamiziaxdxd jest offline  
Stary 2010-08-06, 12:08   #998
q_kaska_q
Zadomowienie

moja dekoloryzacja to jedna wielka pomylka;]
po koleji:
1. najpierw uzylam Rossmanowskiego kremu rozjasniajacego, ktory rozjasnil mi brazowe odrosty na jasniejsze a reszte czranych wlosow zostawil takie same.
2. Uzylam za kilka dni dekoloryzatora PROSALON i okazlo nsie ze znacznie mi rozjasnil odrosty , a reszta wlosow prawie nie ruszona, moze z czarnych zmienily sie na bardzo ciewmny braz z przeswitami czerownymi.
3 nie wiedzialamzco zroibc wiec pokrylam wlosy farba ciemny blond ktora przyciemnila mi odorsty a resztuy nie rozjasnila.
PODUMOWUJAC:
wlosy mam praktycznie takie jak przed wszystkimi zabiegami, jestem w plecy 50zl i tlye czasu zmarnowane.. nie wiem co teraz robic;(

CHyba gdzies za miesiac wybiore sie do fryzjera tylko ze za dekoloryzacji powiedzil mi 250 - 300zl ;/ i na razie nie mam kasy o bede chodizc z mega duzymi odrostami ;]

koty
q_kaska_q jest offline  
Stary 2010-08-06, 12:14   #999
aagusiaa88
Zakorzenienie

Znajdz u siebie w miescie salon loreala... ja za dekolor we Wrocławiu bede placila do 120zl. Poszukaj, a moze akurat gdzies znajdziesz w miare przystepnej cenie nie poddawaj sie
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2010-08-06, 16:40   #1000
q_kaska_q
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Znajdz u siebie w miescie salon loreala... ja za dekolor we Wrocławiu bede placila do 120zl. Poszukaj, a moze akurat gdzies znajdziesz w miare przystepnej cenie nie poddawaj sie
120 zl bedziesz placila w salonie loreala czy jakims osiedlowym salonie? bo ja w osiedlowym sie pytalam - i cena 250 -300zl mnie przerazila;P I placisz 120 zl za dekoloryzacje + potem nalozenie nopwej farby?

koty
q_kaska_q jest offline  
Stary 2010-08-06, 16:42   #1001
aagusiaa88
Zakorzenienie

ja ide do loreala, nie chce do osiedlowego. mam nadzieje, ze loreal to gowna mi na glowie nie zrobia to jest tak... dekoloryzacja 70-120 i potem farba majirel, majiblond drugie tyle.
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2010-08-06, 18:28   #1002
mpk73
Przyczajenie

witam , 2 dni temu odkryłam ten wątek , dzieki za cenne rady i opisy sposobów dekoloryzacji/rozjaśniania
zamówiłam dekoloryzator renee blanche i za kilka dni odbarwiam swoje od kilkunastu lat czarne włosy nie moge sie doczekac, nie wiem tez co mnie, a raczej moje wlosy spotka, ale w razie co zawsze moge wrocic do punktu wyjscia niestety w mojej miescinie wojewodzkiej w zadnym sklepie z art. fryzjerskimi nie slyszeli ani o firmie renee..., ani elgon, ani prosalon, ani chantal, czy fama, ani zadnych tego typu specyfikach ..., dla wszytskich z branzy fryzjerskiej, z ktorymi romawialam kojarzy sie to z rozjasnianiem i wskazuja na tego typu kosmetyki do wlosów..., bardzo mnie to dziwi .... ale dzieki waszym radom nie zrobilam glupoty tego typu jak rozjasnianie, ani tez nie wybieram sie do fryzjera z takim zadaniem ..., nie mniej musze czekac na przesylke z allegro, a jestem malo cierpliwa i myslalam, ze mi sie uda TO zrobic juz w ten weekend pozdrawiam i życzę innym powodzenia
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-06, 19:57   #1003
q_kaska_q
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ja ide do loreala, nie chce do osiedlowego. mam nadzieje, ze loreal to gowna mi na glowie nie zrobia to jest tak... dekoloryzacja 70-120 i potem farba majirel, majiblond drugie tyle.
to jak juz bedziesz PO to daj znac jak efekty
Czyli w sunmie wyjdzie okolo 200zl

koty
q_kaska_q jest offline  
Stary 2010-08-06, 20:06   #1004
aagusiaa88
Zakorzenienie

spoko wstawie zdjecie
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2010-08-06, 20:40   #1005
esoka
Przyczajenie

... własnie skończyłam dekoloryzacje, włosy mam w kolorze rudym, takie marchewkowe i ogólnie jestem zadowolona bo podobny kolor chciałam uzyskac, stan włosa całkiem znosny tzn. lekko suche końcówki ale to tyle.

Mysle, że parę dni odczekam i farbnę włosy lorealem 7.43, a póki co dam włosom odpocząć

Edytowane przez esoka
Czas edycji: 2010-08-06 o 21:18
esoka jest offline  
Stary 2010-08-07, 07:52   #1006
mpk73
Przyczajenie

esoka a mozesz pokazac swoj "nowy" kolor schodziłaś z czarnego? ile razy nakladalas dekolor? i jaki?
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-07, 11:14   #1007
MyAlterego
Przyczajenie

Oj ja tez chetnie zobacze efket

Tak na marginesie wiem ze juz pewnie to bylo ale chce miec odpoweidz na pewnika bezposrednio dotyczace moich wloskow.
Czy da rade zebym zeszla ze swojego koloru (zdjecie ponizej) do powiedzmy takiego blondziku jaki sobie wstawilam na zdjeciu na stronie palmoliva(zdjecie koszmarne wiem:P)?
Robilam pasemka juz wczesniej teraz chce na cala glowke.
A ps 2 czy ten kolorek bedzie ok?
MyAlterego jest offline  
Stary 2010-08-07, 16:54   #1008
mpk73
Przyczajenie

MyAlterego i kolorek i fryzura ok a jak ci sie udalo to zdjecie zapisac i wlozyc tu? nie jestem ciermiegą komputerowa, ale nie moglam sobie z tym poradzic chyba, ze to twoje nie z "wirtualnego stylisty" ...
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-07, 17:30   #1009
MyAlterego
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mpk73 Pokaż wiadomość
MyAlterego i kolorek i fryzura ok a jak ci sie udalo to zdjecie zapisac i wlozyc tu? nie jestem ciermiegą komputerowa, ale nie moglam sobie z tym poradzic chyba, ze to twoje nie z "wirtualnego stylisty" ...

Tak wirtualny stylista zabawny programik na stronie palmolive link ponizej-zakladka "zobacz nowa siebie"

http://www.colgate-palmolive.home.pl/palmolive_fryzjer/

Niektore fryzury jak z kosmosu
Ale ogolnie cos mozne pi razy oko sobie dobrac
Wogole to jak chcesz tam dopasowac kolorek to kazda fryzurka ma inny odcien blondu/rudego/brazu.

Ps. Czy dekolorozacja zawsze daje kolor rudy?

Acha i jeszcze jaki to kolor blondu sobie wybralam? bo za chiny nie moge znalezc w necie podobny odcien

Edytowane przez MyAlterego
Czas edycji: 2010-08-07 o 17:46
MyAlterego jest offline  
Stary 2010-08-07, 20:14   #1010
mpk73
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MyAlterego Pokaż wiadomość
...
Ps. Czy dekolorozacja zawsze daje kolor rudy?
...
Acha i jeszcze jaki to kolor blondu sobie wybralam? bo za chiny nie moge znalezc w necie podobny odcien
- w sumie nie wiem do konca jak to z efektami dekoloryzacji, zalezy od środka oraz rodzaju i koloru wlosow... u każdej dziewczyny, ktora tu opisywała swoje przejscia było inaczej, ale wiekszosc do rudego, mniej lub bardziej ciemnego dekoloryzowalo
- ten kolor to chyba naturalny blond, ale nie wiem, mi sie chyba podoba cos w rodzaju orzecha lub jasnego kasztana, ale mimo, ze do tej pory sama farbowalam wlosy, to cos po tej dekoloryzacji chyba bede musiala sie wybrac do fryzjera, ale tego tez sie boje, wrrr, tu mam dylemat
- dzieki za adres stronki, pobawilam sie troche, wcale mi bedzie dobrze w jasnych

Edytowane przez mpk73
Czas edycji: 2010-08-07 o 20:16
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-07, 22:41   #1011
esoka
Przyczajenie

ja zastosowałam deko loreala i robiłam dekoloryzacje tylko raz...
a włosy po mam marchewkowe, ale kolor tez chciałam jasny rudy wiec chyba bedzie ok... przynajmniej mam taka nadzieje

aha... zrobiłam sobie jeszcze maseczke ma włosy i musze przyznać, ze włosy sa w takim stanie jak przed deko...

zastanawiam sie teraz nad kolorem, mam w domu loreal 7.43 blond miedziano złocisty ale nie wiem czy nie wyjdzie mi zbyt ciemno :/

Edytowane przez esoka
Czas edycji: 2010-08-09 o 20:53
esoka jest offline  
Stary 2010-08-08, 03:26   #1012
lidrien
Przyczajenie

Ja już mam na głowie prawie blondzik
Jeszcze jedno rozjaśnianie, jakaś platynowa farba i bedzie całkiem ok. Włosy wzmacniam jak mogę, już nie mam problemu z rozczesaniem ich po myciu jak wcześniej (były całkiem jak guma, teraz jest dużo lepiej).
Nadal są żółtawe, fioletowa płukanka sprawia, że robią się szarawo-zielonkawe. Nie odpowiada mi to zbytnio.

Może srebrna płukanka byłaby lepsza? Jak sądzicie?

Niestety tam gdzie odrosty, włosy są jaśniejsze, im niżej tym ciemniejsze. Ale co zrobić. I tak już przynajmniej nie mam na głowie tej marchewki. Przeszłam na kurczaka.
lidrien jest offline  
Stary 2010-08-08, 04:06   #1013
mpk73
Przyczajenie

esoka no rzeczywiscie jestes płomiennoruda ale nie wiem czy czasem ten deko l'oreala to nie rozjasniacz, co on ma w składzie? co było napisane na pudełku? co do położenia farby, to każą wybrac po dekoloryzacji 2 tony jaśniej niż ma byc docelowo

lidrien na blondach sie nie znm, nie pomoge ty tez raczej rozjaśniałaś chyba tak? skoro masz/miałaś gumowate włosy ...
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-08, 10:07   #1014
esoka
Przyczajenie

ojjj... składu to ja teraz Ci nie podam...
myśle jeszcze o bursztynowym blondzie castinga...
esoka jest offline  
Stary 2010-08-08, 10:09   #1015
basia990
Przyczajenie

Pozbyć się rudego...

Witam mam takie oto włosy: http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-0...d%202.jpg.html

Wiele przeszły. Były wielokrotnie farbowane na ciemny brąz, zawsze jakoś szybko kolor schodził i znowu byłam blondynką (mój naturalny kolor to jasny blond). Aż pewnego dnia zachciało mi się czerwonych włosów. Kupiłam farbę garnier no i zyskałam intensywną czerwień. Za intensywną dlatego kupiłam farbę palette ciemną mając nadzieję,że pozbędę się chociaż po części tego koloru. Kolor wyszedł brzydki , w końcu refleksy się przebiły no ale minęły cztery miesiące i oto w jakim stanie są moje włosy. Dodam że na zdjęciu wyszły jakoś jasno w rzeczywistości są troszkę ciemniejsze. A farba wyjątkowo mocno się trzyma to wszystko przeez palette :/ cholerna farba,jest chyba najgorsza dla włosów.
Mam blond odrosty i nie ma co kupować jasnej farby wiadomo,nie złapie. Użyć rozjaśniacza? A jak wyjdzie tragedia? Obawiam się że nie pokona rudych refleksów proszę o rady
A może rozjaśniacz + kupić farbę jakiś ciemny blond (nie chodzi mi o to żeby mieć jaśniutki popielaty blond tylko po prostu jakiś naturalny odcień bez rudego)
A może nie ryzykować i cierpieć czyli czekać aż włosy odrosną?
basia990 jest offline  
Stary 2010-08-08, 10:42   #1016
Rockbunny
Raczkowanie

Dot.: Pozbyć się rudego...

Powiedzmy że wiem o czym mówisz ) (załącznik)
Są 2 wyjścia.. Albo wydasz +200 na fryzjera który zrobi Ci balejaż brazu i blondu, albo wydasz znacznie mniej i zrobisz to sama.
Najlepszą opcją jest dekoloryzacja: proszek rozjaśniający + woda 6% lub 3%. Warto to wymieszać z dobrą odżywką i czekać na efekt. Gdy wyjdą zbyt pomarańczowe trzeba ponownie nałożyć mieszankę, gdy wyjda żółte jest powód do radości :} Potem polecam Wbis lub Viking loreala, majirel lub casting (teraz są nowe b. kuszące kolorki ) )
Mi to wszystko zajelo 2 tyg. Farbowałam włosy codziennie, wszystkimi dostepnymi farbami i sposób który Ci podałam jest najszybszy i nie zniszy aż tak mocno włosów. Dodam ze ja tylko troszke podcielam końcówki a "fryzjerzy" scieli by mnie już na 0.
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline  
Stary 2010-08-08, 19:07   #1017
seductivee
Zakorzenienie

O matko! ;d Jakbym widziała siebie i swój problem! ;d
Naturalne włosy mam identyczne jak twoje. Jednak również jak i tobie zachciało mi się brązu Ale takiego ładnego, delikatnego. Jednak pewna miła fryzjerka pomalowała mi włosy na kolor czysto iście czarny -,- I nie byłoby takiej tragedii gdybym nie miała naturalnego jasnego blondu na odrostach. Od tej pory zaczęły się moje zmagania z włosami. Bo nawet małe odrosty przy ciemnych włosach wyglądają jakbym siwiała.. Do tego, jaką bym farbą nie pomalowała włosów zawsze odrosty wychodzą rude. Masakra jednym słowem. Korzystałam z usług fryzjerki, która potrafiła mi nakładać farbę na odrosty 3 krotnie, aż równo wyszły z resztą. Jednak nie mam kasy na to żeby cały czas chodzić do fryzjera. Więc maluję samodzielnie. Co wyjdzie to wyjdzie.

Twój problem jest taki, że ty chciałabyś powrócić do blondu. Cóż mogę doradzić. Podobnie jak poprzedniczka, drogie malowanie balejażu u fryzjera, który nie zawsze okazuje się trafny.
Lub po prostu eksperymentowanie A nóż trafisz na ten kolor.
Ewentualnie czekanie aż odrosną, ale to chyba najmniej przyjemny i powolny sposób.
seductivee jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:22   #1018
GrassIsGreener
Raczkowanie

Nie nakładaj rozjaśniacza, broń boże! Odrosty bardzo nieestetycznie będą wyglądać. Idź do dobrego fryzjera (niektórzy fryzjerzy mają problem z rozjaśnianiem włosów farbowanych Palette i mnie to nie dziwi) dlatego zorientuj się do kogo warto iść, fryzjerka na pewno coś doradzi Wydaje mi się, że mogłaby trochę jaśniejszy kolor od Twojego nałożyć i jasne pasemka dodać.

Edytowane przez GrassIsGreener
Czas edycji: 2010-08-08 o 20:25
GrassIsGreener jest offline  
Stary 2010-08-09, 14:03   #1019
Sylwcia11
Przyczajenie

Ja również miałam podobnie i wypróbowałam rozjaśniacz na jednym pasemku grzywki. Wyszło żółte! Rozjaśniacz zatem stanowczo odradzam!
Sylwcia11 jest offline  
Stary 2010-08-09, 20:35   #1020
Rockbunny
Raczkowanie

-.-'
a farba wysusza więc lepiej zetnij się na łyso. To że inni (bez obrazy) nie potrafią obchodzić się z "rozjaśniaczem" (nie podałyście dziewczyny co według was jest tym rozjaśniaczem bo joanna z drogerii to nie to oczym ja pisze) to wychodzą różne ciekawe efekty. Po drugie, cudem było by osiągnięcie idealnego blondu po pierwszym razie. Rozjaśniacz słuzy do rozjaśniania. Od farbowania na odpowiedni kolor zdekoloryzowanych włosów są farby. Poza tym rozjaśniacz - proszek rozjaśniający, taki który używa się w salonach, możesz wymieszać z wodą 3% lub 6%. Tak zwane fryzjerki najczesciej tlenią włosy 12% wodą co skutkuje kruszeniem, rozdwajaniem blabla.. Farbuje włosy od 6 lat, tlenię je tą metodą wiec chyba mam doświadczenie i polecam
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości