Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-25, 15:49   #1111
jaszczurka_2007
Zadomowienie

GG do jaszczurka_2007
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
moim zdaniem ta "dekoloryzacja" to będzie zwykle rozjaśnianie. Zapytaj się jeszcze dziś fryzjerki czy będzie to robić za pomocą rozjaśniacza, jeśli tak to zrezygnuj, kup elgon i zrób tak jak pisałam w kilku ostatnich postach
podobno robi dekoloryzacje goldwellem..kolezanka robila juz u tej pani i dlatego mi polecila
Stary 2010-08-25, 16:00   #1112
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
podobno robi dekoloryzacje goldwellem..kolezanka robila juz u tej pani i dlatego mi polecila
więc nie wiem czemu chce Ci sciac połowe włosów, nie pozwól na to!!
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-25, 21:28   #1113
OlaVS
Zadomowienie

Dziewczyny drogie,
zwracam się do bardziej doświadczonych o radę.

Jeszcze trzy tygodnie temu miałam włosy za łopatki, w stanie powiedzmy całkiem do przyjęcia, farbowane od lat farbą L'Oreal Excellence Brąz (4). Co prawda po latach farbowania końcówki były ciemniejsze niż reszta (mój naturalny kolor to umiarkowany brąz, nieco jaśniejszy od tej farby i bardziej myszowaty). No i w srodku wakacji, gdy moja naturalna blado-chłodna karnacja przybrała odcień złocisty, pomyslałam sobie, że może ładnie by było do niej nosić cieplejszy brąz i wybrałam L'Oreal M3 Jasny Kasztan opalizujący. Okazało się, że farba straszliwie podrażniła mi skórę głowy, a i efekt mnie nie zachwycił, bo odrosty miałam rudawe, zaś resztę włosów ciemnobrązową z rudym połyskiem. Pochodziłam z tym z 10 dni, aby nieco zregenerować skórę głowy przed kolejną zmianą, i postanowiłam pójść za ciosem - zdecydowałam się na kompletną zmianę fryzury. Wybrałam się do wypasionego salonu fryzjerkiego, gdzie miła fryzjerka zrobiła mi bardzo fajną fryzurkę tuż za ucho i zaaplikowała na skórę głowy genialną maseczkę, która usunęła mi wreszcie swędzenie od farby. Ponieważ jednak zapłaciłam za to razem ponad 170 zł, dalszą metamorfozę postanowiłam przeprowadzić sama. Moim celem był ładny i nie rudy brąz nieco jaśniejszy od poprzednio używanego - tak więc zaopatrzyłam się w dekoloryzator Rene Blanche oraz farbę L'Oreal Excellence Orzechowy Beż (6.13). Dekoloryzacja poszła jako tako, końcówki odbarwiałam dwukrotnie, bo szło z nimi ciężko, w efekcie włosy były rudawe, przy skórze jaśniejsze. Dlatego farbę nakładałam partiami od skóry, co 10 min kolejne porcje wzdłuż dlugości włosów. Ale nic to nie pomogło - przy skórze mam włosy właśnie orzechowe, a przy końcach ciemnobrązowe. Chodzę tak już tydzień, nakładam odżywki odbudowujące strukturę i dumam, co z tym fantem zrobić, aby kolor był jednolity? Da się to zrobić domowym sposobem (już niech by był taki jak wcześniej, brąz nr4, byle by był równy!), czy trzeba iść do fryzjera? Czy ta część włosów, która teraz złapała za mocno kolor, to już zawsze będzie tak podatna na farbę, czy to przejściowe?

Przepraszam za przydługi wywód, mam nadzieję, że ktoś przebrnął przez niego i coś mi doradzi.

OlaVS jest offline  
Stary 2010-08-25, 21:33   #1114
dziulaa
Przyczajenie

Exclamation Farbowanie

Przez 1.5 roku farbowałam włosy na granatową czerń farbami z PALLET. Teraz chciałabym zmienić kolor na brąz. Czy brązowa farba pokryje czarne, zniszczone włosy? Chce umalować je na brąz i wrócić do naturalnego koloru.... POMOCY!
dziulaa jest offline  
Stary 2010-08-25, 21:53   #1115
wasienka
Zadomowienie

Dot.: Farbowanie

Cytat:
Napisane przez dziulaa Pokaż wiadomość
Przez 1.5 roku farbowałam włosy na granatową czerń farbami z PALLET. Teraz chciałabym zmienić kolor na brąz. Czy brązowa farba pokryje czarne, zniszczone włosy? Chce umalować je na brąz i wrócić do naturalnego koloru.... POMOCY!
Palette... uuuuuuuu ciężko bedzie
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-25, 21:58   #1116
iwona200
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy uda mi się za pomocą oksydanta 9% i farby L'oreal Majirel osiągnąc ten kolorek na moich aktualnie włosach (farbowane na ciemniejszy kolor, teraz mam pasemka, czyli te pasemka mam na farbowanych a nie na naturalnych) - 8,3 jasny blond złocisty. Czy mam się spodziewać, że wyjdzie mi zbyt żółty lub, że końcówki zostaną ciemne, a na odrostach będzie ten blond?

Proszę o szybka radę, bo farbe juz kupiłam na allegro ale zdecydowałam się na inny kolor i może uda mi sie jeszcze zmienić Pozdrawiam
iwona200 jest offline  
Stary 2010-08-26, 12:28   #1117
Carten
Raczkowanie

Witam. Ja jestem po dekoloryzacji włosów. Z rudego koloru przeszłam na sredni blond (balejaż) . Jestem zadowolona.. fakt zniszczyły mi się włosy, ale tylko trochę ..;d korzystam z odzywek z loreal ! naprawdę polecam !... jak wyszłam z salonu włosy moje były siwe.... xddd dopiero po 3,4 myciach wyszedł mi ładny blondzik..

JAK PODEJMUJECIE SIE DEKOLORYZACJI, TO TYLKO W SALONACH. taka jest moja rada ))

60 5958 57 56 55 54 53 52 51
silnej woli !
  • Hot dog, pizza, frytki, hamburger, kebab,
Koniec z Świństwami !
Carten jest offline  
Stary 2010-08-26, 13:37   #1118
rapunzel8
Zadomowienie

Dot.: Farbowanie

Cytat:
Napisane przez dziulaa Pokaż wiadomość
jeżeli dobrze rozumiem, to chcesz nakładać brązową farbę na czarne włosy? otóż jest to całkowicie bez sensu- farba farby nie rozjaśni! pakette to trudna farba, ale proponuję nałożyć dekoloryzator- możliwe, że wyjdzie ci brąz. tylko przygotuj się na możliwość, że włosy wrócą do czerni, więc trzeba będzie nakładać deko kilka razy.

robiłam deko mojej siostrze farbowanej na czarno palette- w ciągu m-ca nakładałam jej 4 razy i po ostatnim razie włosy zostały brązowe i nie ściemniały

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Carten Pokaż wiadomość
Witam. Ja jestem po dekoloryzacji włosów. Z rudego koloru przeszłam na sredni blond (balejaż) . Jestem zadowolona.. fakt zniszczyły mi się włosy, ale tylko trochę ..;d korzystam z odzywek z loreal ! naprawdę polecam !... jak wyszłam z salonu włosy moje były siwe.... xddd dopiero po 3,4 myciach wyszedł mi ładny blondzik..

raczej nikt nie robi balejażu samodzielnie. ale samodzielne ściągnięcie koloru profesjonalnym produktem, to żadna filozofia i jest o wiele mniej inwazyjne niż balejaż
rapunzel8 jest offline  
Stary 2010-08-26, 15:48   #1119
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Już wiem! Zaraz po dekoloryzacji należy użyć szamponu właśnie takiego co pokazałas w linkach, musi być kwaśny, niskie pH. Następnie kładziesz farbę o ton, dwa jaśniejsza ale UWAGA! dokup do niej utleniacz 1,5% ewentualnie 3% nie większą! A po koloryzacji znów dokładnie umyj włosy tym specjalnym szamponem żeby dobrze domknąc łuske włosa. Wtedy problemu z ciemnieniem nie będzie pozdrawiam
Mam jeszcze pytanie , czy po koloryzacji lepiej uzyc szamponu dolaczonego do farby ,czy tego fryzjerskiego?i czy lepiej do farbowania kupic farbe profesjonalna ,drogeryjna,czy to bez znaczenia?

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2010-08-26 o 15:52
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:07   #1120
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie , czy po koloryzacji lepiej uzyc szamponu dolaczonego do farby ,czy tego fryzjerskiego?i czy lepiej do farbowania kupic farbe profesjonalna ,drogeryjna,czy to bez znaczenia?
szampon dołączony do farby? ;> uzyj tego po zabiegach chemicznych a co do farbowania to juz nie wiem, ale chyba obojętne
wasienka jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:09   #1121
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
lepiej użyć szamponu dołączonego do farby, bo zazwyczaj jest to szampon tzw. kwaśny, który zamyka łuski włosa i wzmacnia trwałość koloru.

Jeśli chodzi o farby profesjonalne - zdania są podzielone. Zależy jaka firma Cię interesuje. Ja przerzuciłam się niedawno z drogeryjnych na profesjonalne i jestem zadowolona. W profesjonalnych jest większa paleta kolorów -wg mnie to wielki plus

Cytat:
po co przepłacać?
visionAM jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:20   #1122
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
lepiej użyć szamponu dołączonego do farby, bo zazwyczaj jest to szampon tzw. kwaśny, który zamyka łuski włosa i wzmacnia trwałość koloru.

Jeśli chodzi o farby profesjonalne - zdania są podzielone. Zależy jaka firma Cię interesuje. Ja przerzuciłam się niedawno z drogeryjnych na profesjonalne i jestem zadowolona. W profesjonalnych jest większa paleta kolorów -wg mnie to wielki plus

po co przepłacać?
bo chodzi o to,ze zamowilam taki szampon,ktory tez jest kwasny i jest specjalnie po zabiegch fryzjerskich,i mysle,ktory bedzie lepszy, ten czy ten z farby? by wlosy mi nie sciemnialy za bardzo

to ten szampon:
http://allegro.pl/szampon-po-zabiega...181189660.html

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2010-08-26 o 16:22
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:36   #1123
visionAM
Zakorzenienie

Od takiego szamponu włosy Ci nie ściemnieją
Umyj po farbowaniu szamponem, który jest dołączony do farby, a potem używaj tego co zamówiłaś. Tak chyba będzie najlepiej.
visionAM jest offline  
Stary 2010-08-26, 17:04   #1124
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Od takiego szamponu włosy Ci nie ściemnieją
Umyj po farbowaniu szamponem, który jest dołączony do farby, a potem używaj tego co zamówiłaś. Tak chyba będzie najlepiej.
dzieki za pomoc bede sie chwalic efektami
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-26, 21:05   #1125
rapunzel8
Zadomowienie

czy któraś z was używała po deko tej farby- l'oreal feria P10? jest to farba na poziomie 5.1 czyli popielaty brąz. jest to odcień rozjaśniający.
rapunzel8 jest offline  
Stary 2010-08-26, 23:15   #1126
plastik-modnisia
Przyczajenie

Proszę o rade!

Od pół roku farbuje włosy. Zawsze castingiem loreal'a. Przez ostatnie trzy miesiące używałam koloru "brownie" (farbuje co miesiąc). Za pierwszym razem wyszedł ładny, ciepły brąz, za drugim włosy były neico bardziej czerwone, a za trzecim... praktycznie czarne, a w słońcu wiśniowe Casting się zmywa, więc czekałam... po miesiącu miałam średni-ciemny brąz z dużą ilością złota i w pewnym świetle czerwieni... ponieważ mój naturalny kolor, to średni blond, to od pewnego czasu zamarzył mi się powrót do blondu, a nawet (w miare możliwości) osiągnięcie koloru jasnego blondu.

Fryzjer odpada - za drogo. Tak więc przestudiowałam połowe wizaz'u tak, aby dowiedzieć się jaki dekoloryzator będzie najlepszy. W końcu wybrałam ten z loreala (eclair). Nałożyłam na włosy, przestrzegałam ulotki dołącoznej do opakowania. Miałam już 2 cm odrosty średniego blondu, więc tak jak tam pisało najpierw bez odrostu trzymałam 30 minut, a potem na całych włosach z odrostami kolejne 30 minut. Spłukałam, w pierwszej chwili włosy b. szorstkie, ale po użyciu dołączonej odżywki ośmielę się nawet stwierdzić, że są w stanie lepszym niż przed dekoloryzacją. I teraz przechodzę do sedna... już na mokro zauważyłam, że włosy są... niesamowicie żółte;/ wysuszyłam je... i tak... przy głowie mam kolor jasny blond delikatnie wpadający w żółć (taki ciepły... jaki mi się zawsze marzył - z powodu karnacji i koloru oczu zimna platyna by mi nie pasowała, a zresztą mi sie nie podoba), nieco dalej ciemniejszy żółty, a potem, aż do końca włosów mam b. dizwny kolor... Jaśniuteńki, aczkolwiek z dużą ilością żółci i pomarańczy. W jednym świetle jest "jasna marchewa", w kolejnym "ciepły beż", a w jeszcze innym "mocne złoto" albo "bursztynowy blond"

I teraz mam dylemat. Włosy są w b. dobrym stanie, ale mimo to nie chcę ponawiać dekoloryzacji, a tymbardziej nie teraz. (dekoloryzowałam je dzisiaj) Zastanawiam się czy jest możliwe dojście do takiego jasnego blondu bez ponownego użycia dekoloryzatora? no nie wiem... jakaś farba rozjaśniająca, może jakaś płukanka, albo inne cudo? Włosy mam w b. dobrym stanie, ale tyle naczytałam się o szkodliwości dekoloryzacji, iż postanowiłam, że nie będę z nimi nic robić najkrócej przez 2-3 tygodnie. Mimo to patrząc w przyszłość zastanawiam się i planuję, co zrobię później... Ten kolor (mimo iż jasny blond przy głowie wygląda dziwnie) specjalnie mi nie przeszkadza, ale mimo wszystko za miesiąc wolałabym coś jaśniejszego no i mniej rudo-żółtego;/

Proszę o porady!
Pozdrawiam!
plastik-modnisia jest offline  
Stary 2010-08-27, 09:10   #1127
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
czy któraś z was używała po deko tej farby- l'oreal feria P10? jest to farba na poziomie 5.1 czyli popielaty brąz. jest to odcień rozjaśniający.
Po pierwsze jeśli po deko tym zafarbujesz to na 99% wyjdzie ci czarny
Po drugie : po deko nie powinno się farbować farbami rozjaśniającymi z tego co słyszałam.
Jeśli chcesz osiągnąć włosy na poziomie 5 to użyj raczej czegoś na poziomie 8, i to naturalnego koloru, żadnego popielu broń boże, po nałożeniu go na rude włosy nie wiadomo co wyjdzie. Najlepszy według mnie byłby średni naturalny blond

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-08-27 o 10:19
MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-08-27, 10:10   #1128
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

a czy ktoraś z Was uzywala po dekoloryzacji EXCELLENCE

9.1 Bardzo Jasny Blond Popielaty, albo 8.1 Jasny Blond Popielaty ?

bo planuje uzyc po dekoloryzacji ktorejs (ktora zdecyduje w zaleznosci od efektow deko.) z nich z woda 3%, co o tym myslicie?

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2010-08-27 o 10:19
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-27, 11:59   #1129
mpk73
Przyczajenie

witam
to dla brunetek (farbowanych ) co przechodza do blondu samodzielnie
chcialam sie podzielic swoimi spostrzezeniami nt zmiesznaia farby wellaton 12/1 i 8/1 po pozjasnianiu, po wczesniejszej dekoloryzacji wczoraj uzyłam - moich wlosów (mimo pozytywnych opinii nt. tej wlasnie mieszanki dziewczyn z watku - najlepsze farby blond) nie chwyciło, majac po rozjasnieniu zolty odrost i rude wlosy, po nalozeniu mieszanki mialam bialy odrost i zolte wlosy, mysle ze lepszym rozwiazaniem byloby polozenie samego 8/1 - jasny popielaty blond, bo ladnie sie utlenil na ciemno, ale ten rozjasniacz 12/1 przewazyl i jeszcze rozjasnil, ale niestety nie na tyle zeby zlapac ladny kolor lub wyrownac ... stalam dzis ponad godzine w sklepie i gapilam sie na farby na polkach, najrozniejsze odcienie blondu, a ze w tym temacie jestem nowa, to jednak zakupilam sam 8/1 i zobaczymy co wyjdzie chcialam tylko jeszcze powiedziec, ze wszyscy moi znajomi dzis przezyli szok wobec wygladu moich wlosów (niestety juz bylo wczoraj za pozno na bieganie po sklepach, zreszta i tak je uraczylam rozjasnianiem i farbowaniem, i mimo, ze nieciekawie to wyglada (bialy odrost i rudo kurczakowa reszta) to stwierdzili, ze "blond" mnie odmłodził i ze mi tak nieźle, huuura
pozdrawiam
obecnie 78
będzie 60

Edytowane przez mpk73
Czas edycji: 2010-08-27 o 12:16
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-27, 13:01   #1130
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie

Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Mam pytanie.Czy po jednorazowej dekoloryzacji u fryzjera, z ciemno brazowych/prawie czarnych wlosow da sie uzyskac taki efekt?oczywiscie razem z farbowaniem , rozjasnianiem czy co tam trzeba.. A jesli nie, to ile razy musialabym chodzic do fryzjera aby miec taki kolor?
Stary 2010-08-27, 13:22   #1131
mpk73
Przyczajenie

olaaaaaaaaaa ja bym powiedziala, ze powinno sie dać, ale ja nie jestem fryzjerką
obecnie 78
będzie 60
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-27, 13:26   #1132
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez olaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie.Czy po jednorazowej dekoloryzacji u fryzjera, z ciemno brazowych/prawie czarnych wlosow da sie uzyskac taki efekt?oczywiscie razem z farbowaniem , rozjasnianiem czy co tam trzeba.. A jesli nie, to ile razy musialabym chodzic do fryzjera aby miec taki kolor?
dac sie da naPEwno tylko pytanie w jakim stanie beda Twoje wlosy
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-27, 20:29   #1133
mpk73
Przyczajenie

eksperymenty na moich wlosach na najblizszy tydzien zakonczone malym sukcesem polozylam sam wellaton 8/1 na te kanarkowo-rude i odcien jak najbardziej pozadany, oczywiscie poswiata rudosci gdzieniegdzie przebija, ale wlosy zdecydowanie popielate, odrost boski (jak na moj gust oczywiscie ), i jak zwykle przekonalam sie, ze farby wychodza duuuuuuzo ciemniej niz zapowiadaja , ten jasny popielaty blond wyszedl na moich wlosach jak ciemny mocno popielaty blond, ale w sumie to jest to czego oczekiwalam
widze swiatelko w tunelu ... co do moich wlosow
pozdrawiam
obecnie 78
będzie 60
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-27, 20:40   #1134
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
a czy ktoraś z Was uzywala po dekoloryzacji EXCELLENCE

9.1 Bardzo Jasny Blond Popielaty, albo 8.1 Jasny Blond Popielaty ?

bo planuje uzyc po dekoloryzacji ktorejs (ktora zdecyduje w zaleznosci od efektow deko.) z nich z woda 3%, co o tym myslicie?

to co sadzicie o tych kolorkach? teraz sklaniam sie do tego jasniejszego
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-27, 21:02   #1135
mpk73
Przyczajenie

Cytat:
to co sadzicie o tych kolorkach? teraz sklaniam sie do tego jasniejszego
nie wiem na jakim efekcie ci zalezy, ale co do blondu proponuje jasniejszy
obecnie 78
będzie 60
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-27, 22:27   #1136
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez mpk73 Pokaż wiadomość
nie wiem na jakim efekcie ci zalezy, ale co do blondu proponuje jasniejszy
jak na jak najjasniejszym naturalnie ale jeszcze jasniejszy niz ten 9.1 Bardzo Jasny Blond Popielaty? bo nie wiem czy mi wyjdzie nawet po tej dekoloryzacji i po polaczeniu farby z utleniaczem 3%?
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-28, 07:27   #1137
mpk73
Przyczajenie

Cytat:
jak na jak najjasniejszym naturalnie ale jeszcze jasniejszy niz ten 9.1 Bardzo Jasny Blond Popielaty? bo nie wiem czy mi wyjdzie nawet po tej dekoloryzacji i po polaczeniu farby z utleniaczem 3%?
to ja polecam wellaton 12/1, mocno rozjasnia, nie niszczy, ale potem miej w zapasie jakis b. jasny popielaty blond, bo nie wiem jak twoje wlosy zareaguja na dekoloryzator, a potem rozjasniacz, u mnie za I razem nie dalo rady
obecnie 78
będzie 60
mpk73 jest offline  
Stary 2010-08-28, 11:25   #1138
olaaaaaaaaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Carten Pokaż wiadomość

pokazesz zdjecie?
Stary 2010-08-28, 12:37   #1139
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez mpk73 Pokaż wiadomość
to ja polecam wellaton 12/1, mocno rozjasnia, nie niszczy, ale potem miej w zapasie jakis b. jasny popielaty blond, bo nie wiem jak twoje wlosy zareaguja na dekoloryzator, a potem rozjasniacz, u mnie za I razem nie dalo rady
dzieki, to sprobuje tak zrobic - zobaczymy moze mi wyjdzie

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
dzieki, to sprobuje tak zrobic - zobaczymy moze mi wyjdzie
a myslicie,ze starczy mi jedno opakowanie dekoloryzatora (elgon)? mam wlosy cieniowane w najdluzszym miejscu do lopatek (ale wiekszosc jest krotsza),mam cienkie włosy

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2010-08-28 o 12:39
jenny87 jest offline  
Stary 2010-08-28, 13:59   #1140
buchacz93
Raczkowanie

A wiec tak chce dojsc do pieknego rudego
jak ta laska na zdj
dodalam kilka farbek ,którą użyc ?
ten blond to moj kolorek,rozjasniany z c,brazu
Pomozcie ;*
buchacz93 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości