Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-06, 08:31   #1171
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Pomóżcie mi ! :(

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nie do końca Cię rozumiem. Po użyciu dekoloryzatora musisz położyć farbę o odcieniu Twojego naturalnego koloru, skoro chcesz do niego wrocić. Dlaczego chcesz położyć jasny blond?
po dekoloryzacji nalezy nałozyc farbe o 2 tony jasniejsza niz kolor który chce sie uzyskac, dlatego takie pytanie, zreszta bardzo słuszne.

jesli nałożysz kolor taki, jak masz naturalne włosy, to wyjdą raz, że ciemniejsze a dwa szybko same ściemnieją jeszcze o 1-2 tony.

Musisz podczas dekoloryzacji doprowadzic je do odcienia jasnego rudego blondu, żeby nakłądac farbe w odcieniu jasneog blondu, bo przy poziomie rudy jasny braz, nic z tego nie będzie. zajrzyj na wątek: wszytsko o dekoloryzacji czesc 1 i 2.

moderator na pewno zamknie ten watek.
Stary 2010-09-06, 08:54   #1172
Nastja89
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Najpierw 3x pod rząd nakładanie dekoloryzatora. Zaczęłam od końców, a po chwili na całość, trzymałam 30minut z workiem foliowym na głowie, ostatnie 5min. ocieplałam suszarką. Wyszedł taki marchewkowy brąz, mniej więcej na poziomie 7. Odczekałam jakieś 2tyg., włosy troszeczkę ściemniały i co tydzień nakładanie Wellaton 12/0 bardzo jasny naturalny blond. W piątek nałożyłam ostatni raz i doszłam do wymarzonego blondu na poziomie 10 Zaznaczę, że przez 3 lata farbowałam na czernie i ciemne brązy.
No to super że Tobie się udało Ja nie miałam takiego szczęścia

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline  
Stary 2010-09-06, 10:18   #1173
Ska
Zadomowienie

dziewuszki, od ponad 3 lata jestem ruda i chyba nadszedł czas, żebym wróciła do swojego blondu. naturalnie mam taki popielaty, jak słoneczko podziała to się robi miodowy

czy dekoloryzacja to jedyne wyjście? słyszałam, że jest jakiś zabieg, którym ściąga się czerwony pigment, ale nie jest tak inwazyjny jak dekolor. co to za zabieg i czy jest sens się go podejmować?
boję się dekoloryzacji, bo podobno straszliwie niszczy włosy.

PS: moje włosy są bardzo podatne na różne interwencję.
Stary 2010-09-06, 10:37   #1174
sumeia
Przyczajenie

Witam, ja właśnie rozjaśniłam włosy do koloru jasny rudy i teraz nie wiem, jaką farbę położyć żeby uzyskać ciemny blond. Czy jak położę ciemny blond na te włosy to nie będzie za ciemny? Może jasny blond albo coś w tym rodzaju? Co mi radzicie? Mój naturalny kolor to średni brąz, ale mam już dużo siwych, więc jak będę robiła odrosty blondem to nie powinno być problemów.
Dodam że schodziłam z koloru ciemny brąz przez 2 miesiące i teraz boję się aby przypadkiem nie przyciemnić.
sumeia jest offline  
Stary 2010-09-06, 13:14   #1175
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
po dekoloryzacji nalezy nałozyc farbe o 2 tony jasniejsza niz kolor który chce sie uzyskac, dlatego takie pytanie, zreszta bardzo słuszne.

jesli nałożysz kolor taki, jak masz naturalne włosy, to wyjdą raz, że ciemniejsze a dwa szybko same ściemnieją jeszcze o 1-2 tony.

Musisz podczas dekoloryzacji doprowadzic je do odcienia jasnego rudego blondu, żeby nakłądac farbe w odcieniu jasneog blondu, bo przy poziomie rudy jasny braz, nic z tego nie będzie. zajrzyj na wątek: wszytsko o dekoloryzacji czesc 1 i 2.

moderator na pewno zamknie ten watek.

Aha! Nie wiedziałam o tym! Dzięki za wyjąsnienie.
majreg jest offline  
Stary 2010-09-06, 16:41   #1176
Jemi91
Rozeznanie

Czytam i czytam ten wątek noon stop, zbieram się do dekoloryzacji już 2 miesiące i się zebrać nie mogę, bo mam wrażenie że nie wszystko wiem.

Czy może ktoś mi odpowiedzieć na ostatnie pytania sprawiające mi wątpliwości?
Mam teraz praktycznie czarne włosy, farbuję rok czasu szamponetką palette do 24 myć, ostatnio już jakieś 2 miesiące nie farbuję, tylko lekko odrosty żeby się nie rzucało w oczy. Naturalne mam ciemny blond.
Chciałabym osiągnąć mniej więcej taki kolor jak na dole w załączniku.

I ciągle zastanawiam się czy muszę radykalnie ściągać kolor, tzn.. dekoloryzator do rudego, jak będą mniej więcej rude to wypłukać je jeszcze ta płukanką: szampon+odżywka+rozjaśnia cz+coś tam jeszcze (w tym momencie nie pamiętam) i dopiero położyć brąz (o dw atony jasniejszy niż chcę)
czy jest jakaś opcja, że jak krótko potrzymam dekolor to mi wróci do brązu?
Jesli takiej opcji nie ma to prosze o podpowiedź jaki kolor farby wybrać (pewnie jakiś blond?) żeby wyszedł taki brąz jak zapodałam, ewentualnie ciut ciemniejszy.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-09-06, 17:19   #1177
patrcjaklo
Przyczajenie

ja kilka dni temu robiła dekoloryzacje włosów w domu dekoloryzatorem RB Renee Blanche. Włosy miałam ciemny brąz podchodzący do czarnego, a chciałam się pozbyć tego czarnego odcienia i mieć ładny brąz. Zaznaczę że włosy farbuje już kilka lat, ale przed dekoloryzacją nie farbowałam włosów od ponad dwóch miesięcy. Tak więc efekt jest taki, pozbyłam się czarnego odcienia na moich włosach na rzecz rudego, włosy są bardziej rozjaśnione na czubku głowy niż na końcach myślę, że powodem tego jest większa ilość warstw farbowań włosów. Mogę polecić ten produkt przynajmniej dla takiego efektu - odcień rudego na ciemnym brązie. Pozdrawiam..
patrcjaklo jest offline  
Stary 2010-09-06, 23:09   #1178
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Jemi91 Pokaż wiadomość
Czytam i czytam ten wątek noon stop, zbieram się do dekoloryzacji już 2 miesiące i się zebrać nie mogę, bo mam wrażenie że nie wszystko wiem.

Czy może ktoś mi odpowiedzieć na ostatnie pytania sprawiające mi wątpliwości?
Mam teraz praktycznie czarne włosy, farbuję rok czasu szamponetką palette do 24 myć, ostatnio już jakieś 2 miesiące nie farbuję, tylko lekko odrosty żeby się nie rzucało w oczy. Naturalne mam ciemny blond.
Chciałabym osiągnąć mniej więcej taki kolor jak na dole w załączniku.

I ciągle zastanawiam się czy muszę radykalnie ściągać kolor, tzn.. dekoloryzator do rudego, jak będą mniej więcej rude to wypłukać je jeszcze ta płukanką: szampon+odżywka+rozjaśnia cz+coś tam jeszcze (w tym momencie nie pamiętam) i dopiero położyć brąz (o dw atony jasniejszy niż chcę)
czy jest jakaś opcja, że jak krótko potrzymam dekolor to mi wróci do brązu?
Jesli takiej opcji nie ma to prosze o podpowiedź jaki kolor farby wybrać (pewnie jakiś blond?) żeby wyszedł taki brąz jak zapodałam, ewentualnie ciut ciemniejszy.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
owszem można samym deko zejść do brązu- w trakcie deko sprawdzaj kolor co 5 minut i jak dojdziesz do tego o co ci chodzi to zmywaj- nie musisz czekać aż włosy osiągną kolor marchewki. tylko musisz się liczyć z tym, że trudno jest jednolicie ściągnąć kolor, ale jest to do osiągnięcia jak stosuje się różny czas działania na różnych partiach włosów.
bardzo łatwo jest uzyskać marchewę przy skórze głowy, bo tam jest najmniej warstw farby i w dodatku proces zachodzi szybciej ze względu na ciepło bijące od skóry. reszta włosów potrzebuje więcej czasu
rapunzel8 jest offline  
Stary 2010-09-07, 16:29   #1179
Jemi91
Rozeznanie

A czy mógłby się ktoś wypowiedzieć komu wyszedł taki kolor jak w załączniku (albo podobny) po dekoloryzacji i JAKIEJ farby użył, jakiego odcienia?
Zamierzam zakupić matrixa, tylko nie wiem do końca jaki odcień...

http://allegro.pl/loreal-matrix-soco...3.html#gallery

tu jest link do odcieni z matrixa.. i nie wiem czy jakieś blondy, popielate? Żeby uzyskac ten efekt...
Myślę nad tym naturalnym 10N
w pierwszym szeregu

Edytowane przez Jemi91
Czas edycji: 2010-09-07 o 16:37
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-09-07, 16:39   #1180
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

A ja chyba kończę swoją przygodę z dekoloryzacją - chciałam brąz, ciemny rudy itp. Rudy brąz wlaściwie już mam i co się okazało? Że w czerni wyglądałam dużo korzystniej. Szybko doszłam do takiego wniosku i wszyscy mi to teraz powatarzają. Najwyraźniej wyglądam dobrze tylko w bardzo ciemnych i chłodnych barwach.

Muszę jednak przyznać, że po trzech (!!!) dekolorach w ciagu miesiąca ( Prosalon colorpeel) nie widzę jakiś większych śladów zniszczeń, chociaż włosy stały się jakieś takie bez życia. A tak to nie jest źle - nie zauważyłam zwiększonego wypadania, lekkie przesuszenie, co i tak czesto było standardem przy farbach.

Tak więc uważam, że warto spróbować tej domowej dekoloryzacji, chociażby po to, by przekonać się, jak wyglądamy w innym odcieniu. A ja wracam do ciemnych tonacji, może tym razem jakaś czarna wiśnia mmm
Stary 2010-09-07, 17:34   #1181
yennefer2
Raczkowanie

Witam koleżanki
Ja farbuję włosy już od kilku lat na różne kolory. Miałam różne odcienie brązów, rudości, a od roku mam niestety czarne włosy (po zastosowaniu szampony koloryzującego w kolorze czekolady). I teraz przeczytałam ten wątek i coraz bardziej kusi mnie dekoloryzacja w domu. Mam dość długie włosy, tzn, za łopatki. I mam pytanie, ponieważ chciałabym osiągnąć kolor rudego brązu. To czy osiągnę taki kolor jedynie po dekoloryzacji, czy będę musiała położyć na to jakąś farbę? Jeśli tak to w jakim odcieniu? Aha, i czy któryś z dekoloryzatorów jest lepszy? Tzn, Chantal, Elgon czy Renee Blanche?
Z góry ogromnie Wam dziękuję za odpowiedź!
yennefer2 jest offline  
Stary 2010-09-07, 23:26   #1182
Nastja89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
A ja chyba kończę swoją przygodę z dekoloryzacją - chciałam brąz, ciemny rudy itp. Rudy brąz wlaściwie już mam i co się okazało? Że w czerni wyglądałam dużo korzystniej. Szybko doszłam do takiego wniosku i wszyscy mi to teraz powatarzają. Najwyraźniej wyglądam dobrze tylko w bardzo ciemnych i chłodnych barwach.

Muszę jednak przyznać, że po trzech (!!!) dekolorach w ciagu miesiąca ( Prosalon colorpeel) nie widzę jakiś większych śladów zniszczeń, chociaż włosy stały się jakieś takie bez życia. A tak to nie jest źle - nie zauważyłam zwiększonego wypadania, lekkie przesuszenie, co i tak czesto było standardem przy farbach.

Tak więc uważam, że warto spróbować tej domowej dekoloryzacji, chociażby po to, by przekonać się, jak wyglądamy w innym odcieniu. A ja wracam do ciemnych tonacji, może tym razem jakaś czarna wiśnia mmm
Jeżeli włosy są bez życia, przesuszone to znaczy, że są zniszczone. Radziłabym kupić jakąś dobrą odżywkę. Mi bardzo służy odżywka z łożysk zwirzęcych Ma bardzo ładny zapach. Dużo osób jest przciwko niej bo niby ze zwirząt. Ale to tylko łożysko. Nie zabiją się zwirząt dla niego Poza tym zawiera dużo amonokwasów i dobrze odbudowuje wlosy Radzę Tobie najpierw odżywić włosy a później pomalować na wymarzony kolorek

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...
Nastja89 jest offline  
Stary 2010-09-08, 09:55   #1183
Jemi91
Rozeznanie

Cytat:
A czy mógłby się ktoś wypowiedzieć komu wyszedł taki kolor jak w załączniku (albo podobny) po dekoloryzacji i JAKIEJ farby użył, jakiego odcienia?
Zamierzam zakupić matrixa, tylko nie wiem do końca jaki odcień...

http://allegro.pl/loreal-matrix-soco...3.html#gallery

tu jest link do odcieni z matrixa.. i nie wiem czy jakieś blondy, popielate? Żeby uzyskac ten efekt...
Myślę nad tym naturalnym 10N
w pierwszym szeregu
Bardzo proszę o pomoc, bo chciałam zrobić dekoloryzację, ale wstrzymuję się z zamówieniem farby bo nie jestem pewna odcieni.
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-09-09, 15:24   #1184
Jemi91
Rozeznanie

No dobra, widzę że olewka
Zamówię ten blond, męczy mnie tylko jeszcze jedno pytanie, jakiego oksydantu użyć do zdekoloryzowanych włosów? Będę używać farby matrixa (naturalny blond) i oks. 3% czy 6%? Bo więcej to chyba nie..
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-09-09, 15:43   #1185
kendinowe
Przyczajenie

Doradzicie mi co mogę zrobić, aby teraz z tego koloru przejść w blond? Może tego na zdjęciu nie widać, mam drobne, jasne pasemka...Całe włosy też są nieco jaśniejsze... ponuro na dworze i dlatego na zdjęciu tego nie widać.
Miałam 2 razy położony dekoloryzator, włosy nieco ściemniały, ale były jasno rude, później zrobiłam z głupoty rozjaśniaczem, fryzjerka stonowała mi włosy i wyglądają teraz jak na zdjęciu. Dodam,że miałam brązowe.
Chodzę już w tym kolorze 3 tyg. i po prostu nadal trzymam się kurczowo myśli pt. 'blond'... Czekam na odpowiedź.
kendinowe jest offline  
Stary 2010-09-09, 15:49   #1186
OlaVS
Zadomowienie

Cytat:
No dobra, widzę że olewka
Zamówię ten blond, męczy mnie tylko jeszcze jedno pytanie, jakiego oksydantu użyć do zdekoloryzowanych włosów? Będę używać farby matrixa (naturalny blond) i oks. 3% czy 6%? Bo więcej to chyba nie..
Wiesz, nie potrafię dokładnie odpowiedzieć Ci na wszystkie pytania, ale jedno zwraca moją uwagę - jeśli wybrałaś kolor "naturalny blond" to raczej nie wyjdzie z niego brązik jak na pudełku Feerii. Ta Feeria ewidentnie ma złocisty odcień i chyba aby uzyskać coś takiego trzeba by użyć blondu złocistego, ale sama takiego wariantu nie próbowałam, więc może niech ktoś się jeszcze wypowie.

Co do utleniacza - do blondu raczej użyłabym po dekoloryzacji 6%.

Musisz też liczyć się z tym, że kolor - jesli jest prawie czarny i farbowalaś ciemniejszym kolorem kilkakrotnie - może nie wyjść Ci po dekoloryzacji równy nawet przy nakładaniu dekoloryzatora od końcówek stopniowo ku skórze głowy - mi się w każdym razie po Renee Blanche nie udało uzyskać jednolitego odcienia, choć bardzo się staralam, no i po koloryzacji jasnym brązem końcówki mam jednak ciemniejsze.

OlaVS jest offline  
Stary 2010-09-09, 16:14   #1187
Jemi91
Rozeznanie

Ale ja chcę po prostu brąz byle nie czarny

I jaki w końcu dekolor wybrać? na farbę palette renee blanche czy chantal?? ;>
Z góry dzięki za odp.

Edytowane przez Jemi91
Czas edycji: 2010-09-09 o 16:17
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-09-09, 16:23   #1188
Afrolla_113
Raczkowanie

Cytat:

Z góry dzięki za odp.
Ja farbowałam włosy koleżance farbą palette "ciemny brąz" i wyszedł czarny, w dodatku musiałyśmy powtórzyć farbowanie bo zostały widoczne odrosty. Tak więc nie wybieraj zbyt ciemnego odcienia, bo to w cale nie znaczy, że wyjdzie brąz.
proponuje kolor: czekoladowy.
Afrolla_113 jest offline  
Stary 2010-09-09, 16:35   #1189
Jemi91
Rozeznanie

To ja wiem.
Chodzi mi o dekoloryztor, który (oby) zdejmię w jakimś tam stopniu palette..chantal czy renee blanche? myślę myślę, czytam i dalej nie wiem.
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-09-09, 16:45   #1190
OlaVS
Zadomowienie

Cytat:

Z góry dzięki za odp.
Nie wiem jak Chantal - ja z Renee byłam zadowolona, bo: nie zniszczył włosów (a końcówki zdejmowałam 2 razy), ma duże opakowanie (na ten drugi raz użyłam po prostu resztę tego, co zostało), łatwo się go dozuje (przezroczyste tuby!), no i w sumie był skuteczny, a że końcówki mniej się mu poddały to chyba normalne - one były farbowane wielokrotnie, a te partie włosów przy skórze tylko raz czy 2, więc byłoby dziwne, gdyby kolor zdjął się równo.
A jesli chcesz po prostu brązik, to farba blond będzie OK po dekoloryzacji. Choć muszę Ci się przyznać, że kiedy zaczęłam studiowac paletę brązów Majirel to po prostu odpadłam i odtąd już chyba nigdy nie zadowoli mnie "po prostu brązik" - fascynują mnie te wszystkie refleksy złociste, popielate, opalizujące, mahoniowe i fioletowe, tak naprawdę w każdym odcieniu wygląda się trochę inaczej i warto przynajmniej chwilkę popatrzeć, czy do naszej karnacji bardziej pasują odcienie zimne czy ciepłe.

OlaVS jest offline  
Stary 2010-09-09, 16:52   #1191
Jemi91
Rozeznanie

Ja bardzo chciałabym odcień zimny, ale od razu po deko to pewnie nie mam co marzyć... :/ też się zastanawiałam nad majirel, ale jakoś nie znalazłam tam koloru, który by mi podpasował (po dekoloryzacji).
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-09-09, 16:52   #1192
OlaVS
Zadomowienie

Cytat:
To ja wiem.
Chodzi mi o dekoloryztor, który (oby) zdejmię w jakimś tam stopniu palette..chantal czy renee blanche? myślę myślę, czytam i dalej nie wiem.
.... no właśnie, ja Palette nie farbowałam nigdy, podobno oprna jest strasznie, nie wiem, czy Renee sobie by z nią poradził równie dobrze jak z moimi l'Orealami...

OlaVS jest offline  
Stary 2010-09-09, 21:41   #1193
kendinowe
Przyczajenie

pomoże mi ktoś?
kendinowe jest offline  
Stary 2010-09-09, 22:40   #1194
Jemi91
Rozeznanie

A po dekoloryzacji użyć oksydantu 3% czy 6%? Biorąc pod uwagę, że uzyję blondu z nadzieją, że wyjdzie jakis brąz.
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-09-14, 14:22   #1195
fryz5
Zakorzenienie

co jest nie tak?
dekoloryzowałem włosy renee blanche (to juz 3 moja dekoloryzacja tym srodkiem i bardzo go lubie) więc tak:
-włosy czarne
-1 aplikacja- średni karmelowy blond
-2 aplikacja- jasny miedziany blond
- kąpiel rozjaśniająca (z myślą o wypłukaniu dekoloryzatora z włosów aby nie ściemniały po farbie) O.o szok włosy ciemne. na kapiel składały się: rozjaśniacz+ szampon na 5min
-od nowa 2 raz nakładanie dekoloryzatora (cały czas to samo jedno opakowanie-włosy krókie) kolory jak przy pierwszym razie.

no i trzymam teraz 4 raz ten dekoloryzator i zastanawim się co zrobić po zmyciu, czeka na mnie farba palette 300 jasny blond, z myślą o średnim blondzie.... nałoze ją na wodzie 3% ale nie wiem co przed koloryzacją zrobic? umyć je 100 razy czy co? nie chce zeby ponownie ciemniały
fryz5 jest offline  
Stary 2010-09-14, 17:57   #1196
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
co jest nie tak?
dekoloryzowałem włosy renee blanche (to juz 3 moja dekoloryzacja tym srodkiem i bardzo go lubie) więc tak:
-włosy czarne
-1 aplikacja- średni karmelowy blond
-2 aplikacja- jasny miedziany blond
- kąpiel rozjaśniająca (z myślą o wypłukaniu dekoloryzatora z włosów aby nie ściemniały po farbie) O.o szok włosy ciemne. na kapiel składały się: rozjaśniacz+ szampon na 5min
-od nowa 2 raz nakładanie dekoloryzatora (cały czas to samo jedno opakowanie-włosy krókie) kolory jak przy pierwszym razie.

no i trzymam teraz 4 raz ten dekoloryzator i zastanawim się co zrobić po zmyciu, czeka na mnie farba palette 300 jasny blond, z myślą o średnim blondzie.... nałoze ją na wodzie 3% ale nie wiem co przed koloryzacją zrobic? umyć je 100 razy czy co? nie chce zeby ponownie ciemniały
a jaka wode uzylas do tej kapieli rozjasniajacej?
wasienka jest offline  
Stary 2010-09-14, 20:28   #1197
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
a jaka wode uzylas do tej kapieli rozjasniajacej?
6%
fryz5 jest offline  
Stary 2010-09-14, 22:33   #1198
Jemi91
Rozeznanie

wszędzie dziewczyny radziły raczej o niższym stężeniu typu 3%
Jemi91 jest offline  
Stary 2010-09-15, 22:09   #1199
fryz5
Zakorzenienie

załączam aktualne zdjęcie koloru.
jak pisałem wcześniej włosy są po dekoloryzacji renee blanche do rudego nastepnie nałozenie palette 300 jasny blond z wodą 3% na 5 min. efekt na zdjęciu, ale jest ciepły, a chce chłodny, myślę o palette ICC odcień C6 chłodny średni blond, ale obawiam się ze za ciemno wyjdzie, więc chce najpierw troszkę je rozjaśnić i nałożyć ten odcień na wodzie 3%.

czym rozjaśnić aby nie zniszczyć włosow bo jak widać mam końcówki rozdwojone ale to nie poroblem, nie chce ich ścinać, poprostu nie chce aby sie bardziej zniszczyły. jakiej farbki użyć żeby je lekko jeszcze rozjaśniło? palette 10 min color jets bez amoniaku odcień jasny blond ruszy mi to? albo jakiś garnier? nie zalezy mi na blondzie, poprostu niehc troche rozjaśni jako baza pod palette C6.

czy moze jakaś inna farba popielata która moge nałozyć na obecny kolor? loreal recital naturalny kasztan wychodzi bardzo chłodno (przynajmniej mi) ale boje się ze przyciemni.
fryz5 jest offline  
Stary 2010-09-17, 09:00   #1200
lovex3
Raczkowanie

Smile Czy wyjdzie mi ukochany blond..?

Witam wszystkie wizażanki !

Przejdę od razu do rzeczy...
Chcę przemalować włosy na blond . W czym problem..?
Hmm... obecny kolor moich włosów to 'palona kawa' !
Pół roku temu zdecydowałam się na ciemny kolor włosów, bo przedtem miałam jaśniutki blond ( również malowany, malowalam na jasno ok. roku ) Problem jest w tym, ze mam dosc slabe wlosy.. Od pol roku praktycznie nie rozstaje sie z codziennym prostowaniem .
I zdecydowałam się, ze włosów nie wezme rozjaśniaczem...Tylko farbami . Na pewno po pierwszym malowaiu, ktore planuje na dzisiaj wyjda rudawe.. ale chce raz jeszcze przemalowac w niedziele ( wiem, ze za wczesnie ale musze miec jak najszybciej jasny kolor, poniewaz chodze jeszcze do szkoly i nauczyciele w nowej szkole jeszcze nie przywykli kojarzyc mnie po twarzy ) . Jak myslicie dojde do upragnionego blondu..?
lovex3 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości