Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-28, 19:44   #1261
kle0patra
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hmm może też spróbuje teraz patrze na ten colorpeel w internecie to nie jest wcale drogi widac nie można patrzec na cene tylko na efekty
kle0patra jest offline  
Stary 2010-09-28, 19:48   #1262
chillichocolate
Raczkowanie

Dot.: Ciemny brąz na jasny brąz. Pomocy! + zdjęcia

Pewnie moja propozycja cie nie zadowoli, ale ja zrobiłam tak: znalazłam farbę, która była kolorem maksymalnie zbliżona do moich włosów, pomalowałam nią, poczekałam aż podrosną, ścięłam, zapuściłam naturalne i wtedy bawiłam się w rozjaśnianie. Opcja strasznie czasochłonna.
Inną i chyba jednak lepszą opcją jest fryzjer
Stary 2010-09-28, 19:49   #1263
plastik-modnisia
Przyczajenie

Czyli jednak nikt mi nie pomoże?
plastik-modnisia jest offline  
Stary 2010-09-28, 20:39   #1264
BlueQueen92
Raczkowanie

no najlepsza metodą jest wizyta u DOBREGO fryzjera... sama w domu sie w to nie baw... napewno po dekoloryzacji bedzie konieczne sciąć troche włosy zależnie od stopnia uszkodzenia koncówek... włosy po takim zabiegu napewno będą bardziej porowate co znacznie wpłynie na ich zdrowie i blask... ale życze powodzenia ;D
Stary 2010-09-29, 13:12   #1265
sumeia
Przyczajenie

Ja mogę Ci poradzić to co ja zrobiłam z moimi włosami.
Wyjściowy kolor to również był ciemny brąz.
Kupiłam krem rozjaśniający garniera, który rozjaśnił mi włosy do koloru średni rudy. Po czym nałożyłam szampon koloryzujący garniera (chyba orzech laskowy garniera). W tym kolorze przechodziłam chyba z miesiąc, po czym znowu rozjaśniacz garniera i farba o wybranym odcieniu. Ten sposób jest mniej inwazyjny dla włosów, gdzieś wyczytałam jako porady fryzjera. Ja dążyłam do ciemnego blondu, dlatego aż 2 razy użyłam dekoloryzatora, może w Twoim przypadku wystarczy raz.
Obecnie walczę jedynie z rudowym odcieniem mojego ciemnego blondu, a le myślę że po paru razach nałożenia popielatego odcienia, będzie dobrze.
Włosy nie są bardzo zniszczone, nie podcinałam nawet końcówek, a mam włosy bardzo grube i do pasa.
Musisz użyć 2 opakowań dekoloryzatora i farby (po rozjaśnieniu włosy bardzo ,,piją" farbę). Trzeba też pamiętać o dobrych odżywkach po takich zabiegach. Conajmniej 30 minut na głowie należy trzymać taką odżywkę po umyciu włosów. Potem zmyć, i tak conajmniej 2 razy w tygodniu. Ja używam również jedwabiu do włosów.
sumeia jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:39   #1266
efcia90
Zadomowienie

A oto jak mi samodzielnie udało się zejść z czerni do blondu, farbowane przez 4 lata (opis jak to zrobiłam znajduje się na poprzednich stronach).
1. przed
2. aktualnie - są troszkę jaśniejsze niż na zdjęciu, zdjęcie bez lampy i w pochmurny dzień

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-09-29 o 15:41
efcia90 jest offline  
Stary 2010-09-29, 16:17   #1267
judge
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dominika 17 Pokaż wiadomość
Od dwóch lat farbuję włosy na bardzo ciemny brąz. Moim naturalnym kolorem jest ciemny blond/jasny brąz. Chciałabym rozjaśnić je do jasnego ewentualnie średniego brązu. Byłyście może kiedyś w takiej sytuacji? Co polecacie a co odradzacie? Co zrobić?
śliczne włosy masz
hm to w zasadzie miałam b.podobną sytuacje do twojej tylko że moje włosy są ciensze od twoichmiałam dekoloryzacje
Jeśli chcesz zajść z koloru o pare tonów polecam ściąganie koloru Zrób to u fryzjera który zna sie na rzeczy Położy Ci odrazu farbę w kolorze jasny brąz
Stary 2010-09-29, 19:18   #1268
Miaaaa_miaaaa
Przyczajenie

Unhappy Porada w sprawie koloru włosów

Cześć wszystkim
Farbowałam moje włosy około 1,5 miesiąca temu na średni brąz Wellatonu. Teraz gdy już się trochę sprały został na nich taki rudy połysk i wgl został okropny kolor. jest bardzo ciemny brąz z odcieniami rudego. Co mam teraz zrobić, czym pomalować ( głównie proszę o poradę w doborze koloru szamponetki do 28 myć, bo farbą nie bardzo chcę). Chcę zejść z tego koloru do jakiegoś bardzo jasnego brązu a nawet ciemnego blondu. Proszę o jakieś instrukcje.
Z góry dziękuję wszystkim )
Miaaaa_miaaaa jest offline  
Stary 2010-09-29, 19:33   #1269
czarnapanna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
A oto jak mi samodzielnie udało się zejść z czerni do blondu, farbowane przez 4 lata (opis jak to zrobiłam znajduje się na poprzednich stronach).
1. przed
2. aktualnie - są troszkę jaśniejsze niż na zdjęciu, zdjęcie bez lampy i w pochmurny dzień

wow pięknie Ci to wyszło piszesz, że farbowałaś włosy dopiero po 2 tygodniach od dekoloryzacji, ale czy przez te 2 tygodnie włosy nie zrobiły się ponownie czarne? i rozumiem, że przed farbowaniem na blond zrobilaś drugą dekoloryzację tak?
czarnapanna jest offline  
Stary 2010-09-29, 20:28   #1270
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czarnapanna Pokaż wiadomość
wow pięknie Ci to wyszło piszesz, że farbowałaś włosy dopiero po 2 tygodniach od dekoloryzacji, ale czy przez te 2 tygodnie włosy nie zrobiły się ponownie czarne? i rozumiem, że przed farbowaniem na blond zrobilaś drugą dekoloryzację tak?
Owszem, po 2tyg. zrobiły się ciemniejsze, do takiego hmm, średniego, może jasnego brązu. Przed zafarbowaniem na blond nie robiłam ponownej dekoloryzacji, zrobiłam tylko raz Po tych 2tyg. położyłam po prostu farbę rozjaśniająca, po jakimś czasie ponownie i wyszło to co widać
Stary 2010-09-29, 22:31   #1271
iinnkkaa
Zakorzenienie

hej dziewczyny

Mój naturalny kolor włosów to mysi ciemny blond. Dziś pofarbowałam włosy farbą Garnier o odcieniu Blond. Liczyłam tylko na pogłębienie mojego koloru a co wyszło? Ciemny brąz z poświtą rudego:O
nie tego sie spodziewałam czy jest szansa zeby je rozjaśnić na jasny brąz-karmel?? jak go wyplukac?
Czy zafarbowac teraz włosy na jasny blond? to pomoże?
prosze o pomoc bo jestem załamana wogole nie pasuje mi ten kolor
iinnkkaa jest offline  
Stary 2010-09-29, 22:58   #1272
czarnapanna
Raczkowanie

Cytat:
Owszem, po 2tyg. zrobiły się ciemniejsze, do takiego hmm, średniego, może jasnego brązu. Przed zafarbowaniem na blond nie robiłam ponownej dekoloryzacji, zrobiłam tylko raz Po tych 2tyg. położyłam po prostu farbę rozjaśniająca, po jakimś czasie ponownie i wyszło to co widać

To jestem naprawdę pod wrażeniem efektu widocznie masz takie podatne wloski i pewnie są w bardzo dobrej kondycji, że tak bezproblemowo udało Ci się zejść do blondu a może robiłaś po dekoloryzacji jakąś "kapiel ściągającą" czy coś, że Ci włoski nie pociemnialy do czarnego? przepraszam, może jestem upierdliwa, ale do tej pory dziewczyny pisaly, że zawsze im wlosy ciemniały, albo cos nie wychodziło, a u Ciebie naprawdę efekt powalający, tez bym tak chciała mam teraz na glowie odrosty w kolorze chyba jasnego brązu i resztę spranej czerni, a marzy mi się rudy, jakiś tycjan najlepiej, ale boję sie eksperymentować, bo nie wiem jak sie za to zabrać, żeby wyszlo dobrze...a farbowałas blondem na jakim poziomie? i z jakim oxydantem połączyłas farbę?
czarnapanna jest offline  
Stary 2010-09-30, 11:05   #1273
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
To jestem naprawdę pod wrażeniem efektu widocznie masz takie podatne wloski i pewnie są w bardzo dobrej kondycji, że tak bezproblemowo udało Ci się zejść do blondu a może robiłaś po dekoloryzacji jakąś "kapiel ściągającą" czy coś, że Ci włoski nie pociemnialy do czarnego? przepraszam, może jestem upierdliwa, ale do tej pory dziewczyny pisaly, że zawsze im wlosy ciemniały, albo cos nie wychodziło, a u Ciebie naprawdę efekt powalający, tez bym tak chciała mam teraz na glowie odrosty w kolorze chyba jasnego brązu i resztę spranej czerni, a marzy mi się rudy, jakiś tycjan najlepiej, ale boję sie eksperymentować, bo nie wiem jak sie za to zabrać, żeby wyszlo dobrze...a farbowałas blondem na jakim poziomie? i z jakim oxydantem połączyłas farbę?
Nie robiłam kąpieli rozjaśniającej, bo kompletnie się na tym nie znam Myłam szamponem o neutralnym pH Prosalonu i tyle, jak pisałam, trochę mi ściemniało, z jasnego rudego do jasnego brązu, ale na pewno nie do czerni Farbowałam Wellatonem 12/0, jest z wodą 9%. Hmm, na rudy byłoby chyba łatwiej farbnąć, bo po dekolorze już rudy wychodzi. Myślę, że gdzieś w tym wątku na pewno jakaś dziewczyna ściągała samodzielnie na rudy możesz również iść do fryzjera jeśli sama się boisz (i oczywiście jeśli masz pieniądze na to)
Stary 2010-09-30, 11:21   #1274
czarnapanna
Raczkowanie

Cytat:
Nie robiłam kąpieli rozjaśniającej, bo kompletnie się na tym nie znam Myłam szamponem o neutralnym pH Prosalonu i tyle, jak pisałam, trochę mi ściemniało, z jasnego rudego do jasnego brązu, ale na pewno nie do czerni Farbowałam Wellatonem 12/0, jest z wodą 9%. Hmm, na rudy byłoby chyba łatwiej farbnąć, bo po dekolorze już rudy wychodzi. Myślę, że gdzieś w tym wątku na pewno jakaś dziewczyna ściągała samodzielnie na rudy możesz również iść do fryzjera jeśli sama się boisz (i oczywiście jeśli masz pieniądze na to)

do fryzjera absolutnie nie chciałam iść, ale jak mi fryzjerka powiedziała, że będzie musiała kłaść 2 razy rozjasniacz, a potem 2 farby to mi się odechciało fryzjerów a jak myslisz, z jakim oxydantem bym musiała polączyc farbę na poziomie 8, żeby mi wyszedł na tych moich jasno/średnio brązowych odrostach i dekoloryzowanej reszcie mój upragniony tycjan?
czarnapanna jest offline  
Stary 2010-09-30, 12:34   #1275
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
do fryzjera absolutnie nie chciałam iść, ale jak mi fryzjerka powiedziała, że będzie musiała kłaść 2 razy rozjasniacz, a potem 2 farby to mi się odechciało fryzjerów a jak myslisz, z jakim oxydantem bym musiała polączyc farbę na poziomie 8, żeby mi wyszedł na tych moich jasno/średnio brązowych odrostach i dekoloryzowanej reszcie mój upragniony tycjan?
Hmm szczerze mówiąc nie za bardzo się orientuję, zależy jaki wyjdzie po dekoloryzacji. Jeśli na poziomie zbliżonym do koloru, który chcesz, to myślę, że starczy 6%. 9% jest już do mocniejszego rozjaśnienia. Wiesz, musiałabyś zapytać się kogoś, kto ma większą wiedzę na ten temat niż ja
Stary 2010-09-30, 17:17   #1276
czarnapanna
Raczkowanie

Cytat:
Hmm szczerze mówiąc nie za bardzo się orientuję, zależy jaki wyjdzie po dekoloryzacji. Jeśli na poziomie zbliżonym do koloru, który chcesz, to myślę, że starczy 6%. 9% jest już do mocniejszego rozjaśnienia. Wiesz, musiałabyś zapytać się kogoś, kto ma większą wiedzę na ten temat niż ja

zastanawiam się właśnie pomiędzy 6% a 9%, bo dziewczyny w wątku pisały, ze zawsze po dekolorze wychodzi kolor dużo ciemniejszy, niż powinien, dlatego brałam pod uwagę tę wodę 9% aby własnie tego uniknąć...już sama nie wiem...może ktoś ma podobne doświadczenia?
czarnapanna jest offline  
Stary 2010-09-30, 17:59   #1277
kle0patra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

Mój naturalny kolor włosów to mysi ciemny blond. Dziś pofarbowałam włosy farbą Garnier o odcieniu Blond. Liczyłam tylko na pogłębienie mojego koloru a co wyszło? Ciemny brąz z poświtą rudego:O
nie tego sie spodziewałam czy jest szansa zeby je rozjaśnić na jasny brąz-karmel?? jak go wyplukac?
Czy zafarbowac teraz włosy na jasny blond? to pomoże?
prosze o pomoc bo jestem załamana wogole nie pasuje mi ten kolor
Kolor powinien się wypłukac, jeśli nie wybierz się do fryzjera a wtedy będziesz miała kolor jaki będziesz chciała
kle0patra jest offline  
Stary 2010-09-30, 21:10   #1278
czarnapanna
Raczkowanie

Cytat:

a ile czasu trzymałas na dekoloryzowanych wlosach te farbę rozjasniającą?? bo na wątku wyczytałam, żeby po dekolorze trzymać farbę bardzo krótko, bo inaczej wlosy będą znowu ciemne...?
czarnapanna jest offline  
Stary 2010-09-30, 21:22   #1279
arletunia
Raczkowanie

GG do arletunia

Hej dziewczyny przed chwilą poddałam się dekoloryzacji z rudawych włosów z 5 centymetrowymi odrostami. Na odrostach pozostał mi mój naturalny (mysi blond) kolor ale reszta hmm żółta ;o jakiej farby najlepiej użyć, żeby całe włosy pokryć takim średnim mysim blondem.
Z góry dzięki za odp )

"Chcesz być piękna, to cierp" < ---

arletunia jest offline  
Stary 2010-10-02, 10:04   #1280
arletunia
Raczkowanie

GG do arletunia

nikt nie umie mi pomóc? boje się użyć jakiegoś średniego blądu, bo podobno mogą wyjść ciemniejsze, a jeśniejsze odcienie to zazwyczaj rozjaśniacze. Nie wiem kompletnie co zrobić. Mam na głowie żółte siano

"Chcesz być piękna, to cierp" < ---

arletunia jest offline  
Stary 2010-10-04, 08:44   #1281
danix
Raczkowanie

ile opakowan potrzeba na dekoloryzacje wlosow za ramiona, dosc grubych. Kolor to ciemny braz ? Mysle o dekoloryzatorze colorpeel

danix jest offline  
Stary 2010-10-04, 11:21   #1282
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
ile opakowan potrzeba na dekoloryzacje wlosow za ramiona, dosc grubych. Kolor to ciemny braz ? Mysle o dekoloryzatorze colorpeel
Na Twoim miejscu wzięłabym 3, ja zużyłam 1,5 a mam włosy przed ramiona też grube, więc Tobie powinno zejść ok. 2,5.
Stary 2010-10-05, 11:45   #1283
Natalia671991
Przyczajenie

kolor włosów

jestem tu nowa i mam takie pytanie mam czarne farbowane włosy i chciałabym przefarbic na ciemny blon ale niewiem jak za pierwszym razem to wyjdzie prosze o rade... czekam
Natalia671991 jest offline  
Stary 2010-10-05, 14:29   #1284
Kasza Manna
Zakorzenienie

Dot.: kolor włosów

W ogóle nie wyjdzie.
Wpisz w wyszukiwarce słowo "dekoloryzacja"
Stary 2010-10-05, 15:28   #1285
Raspberry18
Raczkowanie

Dot.: kolor włosów

Musiałabyś się zdecydować na bardzo silną dekoloryzację/rozjaśnianie. A następnie nałożyć dany odcień farby. Od razu mówię, że to bardzo niszczący zabieg dla włosów i nie polecam Ci go zwłaszcza jeżeli masz cienkie, słabe lub zniszczone włosy..
Stary 2010-10-05, 18:19   #1286
czupurcio
Przyczajenie

efcia90 - prześledziłam Twoje doświadczenie z dekoloryzacją (gratulacje ) i zamierzam je powtórzyć. Jestem już po (rudzielec ) i mam 2 pytania - czy czekałaś dokładnie 2 tygodnie do pierwszego farbowania i czy już po pierwszym ten rudy był choć trochę zgaszony?

czupurcio jest offline  
Stary 2010-10-05, 18:36   #1287
Franiusss
Przyczajenie

Exclamation Pomocy ! Kolor

Hej
Mam do was takie pytanie.
Mam kolor włosów rubinowa czerń.
Jak najszybciej stać się blondynką?
Prosze o jakies porady
Franiusss jest offline  
Stary 2010-10-05, 18:58   #1288
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Pomocy ! Kolor

to zalezy w jakiej kondycji masz włosy
moje osobiście sie nie zniszczyły jak rozjaśniałam rozjaśniaczem czarne włosy i na to rzuciłam jeszcze blond farbe żeby wyrównać kolor, ale nie wiem jakby to przezyły Twoje.
Meadow jest offline  
Stary 2010-10-05, 19:11   #1289
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czupurcio Pokaż wiadomość
efcia90 - prześledziłam Twoje doświadczenie z dekoloryzacją (gratulacje ) i zamierzam je powtórzyć. Jestem już po (rudzielec ) i mam 2 pytania - czy czekałaś dokładnie 2 tygodnie do pierwszego farbowania i czy już po pierwszym ten rudy był choć trochę zgaszony?
Czekałam dokładnie tydzień i 5dni Co prawda trochę rudego zostało, ale na pewno nie był taki jak przed farbowaniem, bardziej taki hmm, średnio-ciemny blond z lekką domieszką rudego. Za drugim farbowaniem był już o wiele ładniejszy, jaśniejszy no i za trzecim już taki, jak widać na zdjęciach Życzę powodzenia i wytrwałości w dążeniu do upragnionego kolorku
Stary 2010-10-05, 19:38   #1290
czupurcio
Przyczajenie

Super, dzięki za odpowiedź Jeszcze 10 dni wiewióry przede mną

czupurcio jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości