Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-10, 18:08   #1411
Dzaria
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam.
Podpisuje się pod wątek.
A więc tak... 2 razy farbowałam włosy aksamitną czernią z Palette ;/
Teraz chcę pozbyc się tego koloru i wócić do swojego naturalnego czyli średniego brązu. Po przeczytaniu chyba wszystkich forów Zdecydowałam sie na dekoloryzacje. Renee Blanche-chcę uzyć tego dekoloryzatoru. Mam zamair zrobic to sama a podobno ten nieniszczy tak bardzo włosów. Ale czytając forum naczytałam się o jakiś oxydantach mieszanych z rozjaśnaiczem i szczeże mówiąc nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Czy ktoś mógł by mi to wyjaśnić?
i jeszcze jedno czy po dekoloryzacji mogę wyfarbowac włsoy szamponem koloryzującym do 24 myć? chwyci?
Dzaria jest offline  
Stary 2010-12-11, 21:28   #1412
lilia23
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a jeszcze mam pyatnie bo przeczytalam na innym watku ze wizazzanka zrobila ta farba joanna avangarde do pasemek nie trzymala długo i z czarnych powychodzily jej rozne pasemka myslicie ze to mozliwe? a czy na czern chwyci jakas farba rozjasniajaca?

a czytalalyscie o tym rozjasniaczu dobre ma opinie http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-11...ozjasniacz.htm

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2010-12-11 o 21:33
lilia23 jest offline  
Stary 2010-12-11, 22:21   #1413
canze
Przyczajenie

Witajcie

Mam pytanko i bardzo proszę o radę...

Mój naturalny kolor włosów blond, taki średni/jasny.
Przez wiele lat rozjaśniałam włosy balejażem u fryzjera. Za każdym razem rozjaśniane były tylko odrosty, więc włosy miałam w raczej dobrym stanie i kolor bardzo jasny blond.

Jakiś czas temu, gdy odrosty wołały już o kolejną wizytę u fryzjera, coś mnie podkusiło i... zachciało mi się ciemniejszego koloru...
Zafarbowałam włosy farbą L'oreal Casting, kolor Mroźny Beż. Kolor wyszedł równomiernie, niby wszystko ok, ale jak dla mnie - za ciemno...
Strasznie źle się czułam w tym kolorze, jak nie ja...

Postanowiłam jednak odczekać aż farba się zmyje. Próżne były jednak moje nadzieje... Farba zeszła, ale tylko troszkę, odbarwiała na rudo (!!!) co mnie dodatkowo frustrowało, bo jestem Latem, czyli chłodnym typem, a tu takie złocistości... Ostatni etap to był taki, hmm.., jasny brąz, rudawy, z przebijającym gdzieniegdzie blondem sprzed farbowania (nie na odrostach, a w miejscach gdzie były rozjaśniane)

Dziś już nie wytrzymałam, poszłam do sklepu i kupiłam farbę Garnier Nutrisse nr 91, bardzo jasny popielaty blond, zafarbowałam włosy i...
Kolor zmienił się jedynie delikatnie...
Włosy są tylko ciut jaśniejsze, a rudawa poświata trwa w najlepsze...

Chciałabym mieć kolor taki, jaki jest na pudełku farby Nutrisse 91 (mniej więcej, chodzi mi o poziom jasności głównie) i stąd moja prośba o radę - co teraz zrobić?

Powiem, że kupiłam 2 dwie takie farby, bo włosy mam długie i myślałam, że mi nie wystarczy, ale okazało się nie było konieczności używania drugiego opakowania, więc mi zostało.
Czy myślicie, że zaaplikowanie jeszcze raz tej samej farby to dobry pomysł?
A może jakiejś innej?
A może potrzebna jest dekoloryzacja?
Czy poprzez kilkakrotne stosowanie tej samej farby doszłabym do poziomu z "obrazka"?
...już sama nie wiem... poradźcie coś...

Z góry dziekuję
canze jest offline  
Stary 2010-12-12, 00:10   #1414
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dzaria Pokaż wiadomość
Witam.
Podpisuje się pod wątek.
A więc tak... 2 razy farbowałam włosy aksamitną czernią z Palette ;/
Teraz chcę pozbyc się tego koloru i wócić do swojego naturalnego czyli średniego brązu. Po przeczytaniu chyba wszystkich forów Zdecydowałam sie na dekoloryzacje. Renee Blanche-chcę uzyć tego dekoloryzatoru. Mam zamair zrobic to sama a podobno ten nieniszczy tak bardzo włosów. Ale czytając forum naczytałam się o jakiś oxydantach mieszanych z rozjaśnaiczem i szczeże mówiąc nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Czy ktoś mógł by mi to wyjaśnić?
i jeszcze jedno czy po dekoloryzacji mogę wyfarbowac włsoy szamponem koloryzującym do 24 myć? chwyci?
po tym dekoloryzatorze włosy bardzo łatwo mogą ciemnieć, więc jak połozysz jakas farbe to wyjdzie ciemno, radziłbym nałozyć jakiś blond naturalny, np 9, lub 8 z niską wodą, tzn jak kupisz farbę to zobacz jaką ma wodę utelnioną w opakowaniu jak ma powiedzmy 6% to rozcieńcz z wodą z kranu do 3%, ja kładłem po renee blanche palette jasny blond, z wodą 3% i wyszedł mi ciepły jasny brąz. Ale obserwuj jak włosy ciemnieją , jak będą ciemniały pod brąz to zmywaj, gerenralnie trzyma się to kilka minut bo szybko ciemnieje. potem juz sie wyrówna wszsystko i będziesz mogła położyć coś odpowiadającego naturalnego kolorowi.

a te mieszanki oksydantu z rozjaśniaczem, to poprostu rozjasnianie włosów rozjaśniaczem - niszczy
fryz5 jest offline  
Stary 2010-12-12, 18:09   #1415
sofciaa
Zadomowienie

GG do sofciaa

Jeszcze pięć dni do wielkiej metamorfozy 2 dni temu dzwoniła do mnie fryzjerka, żebym przyszła wybrać kolor jaki chcę mieć po dekoloryzacji... haha aż mi się wierzyć nie chcę, ale wybrany mam bardzo bardzo jasny popielaty blond - popielaty, gdyż ma on właśnie wygryźć żółte i złote tony - bo powiedziałam jasno w zaparte, że złotych i żółtawych blondów nienawidzę fakt faktem powiedziała, że takie jasne jak na palecie nie wyjdą, że będą trochę ciemniejsze, ale mnie to cieszy już nie mogę się doczekać 3-majcie kciuki

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...

17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline  
Stary 2010-12-14, 21:16   #1416
Dzaria
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
po tym dekoloryzatorze włosy bardzo łatwo mogą ciemnieć, więc jak połozysz jakas farbe to wyjdzie ciemno, radziłbym nałozyć jakiś blond naturalny, np 9, lub 8 z niską wodą, tzn jak kupisz farbę to zobacz jaką ma wodę utelnioną w opakowaniu jak ma powiedzmy 6% to rozcieńcz z wodą z kranu do 3%, ja kładłem po renee blanche palette jasny blond, z wodą 3% i wyszedł mi ciepły jasny brąz. Ale obserwuj jak włosy ciemnieją , jak będą ciemniały pod brąz to zmywaj, gerenralnie trzyma się to kilka minut bo szybko ciemnieje. potem juz sie wyrówna wszsystko i będziesz mogła położyć coś odpowiadającego naturalnego kolorowi.

a te mieszanki oksydantu z rozjaśniaczem, to poprostu rozjasnianie włosów rozjaśniaczem - niszczy
Dziękuję za odpowiedz
A czy mogę wyfarbować szamponem czy muszę użyć farby?
Nigdy nie stosowałam typowych farb i niechciałabym tego zmieniać.
aaa i czy jesli użyję szamponu to będę musieć dodać do tego tą ''wodę'' czy załączony utleniacz spełni jej zadanie. Przepraszam za dziwne pytania ale chcę wiedziec jak najwięcej aby nie mieć niespodzianki na głowie...
Dzaria jest offline  
Stary 2010-12-14, 22:25   #1417
atkka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez canze Pokaż wiadomość
Witajcie

Jakiś czas temu, gdy odrosty wołały już o kolejną wizytę u fryzjera, coś mnie podkusiło i... zachciało mi się ciemniejszego koloru...
Zafarbowałam włosy farbą L'oreal Casting, kolor Mroźny Beż. Kolor wyszedł równomiernie, niby wszystko ok, ale jak dla mnie - za ciemno...
Strasznie źle się czułam w tym kolorze, jak nie ja...

Dziś już nie wytrzymałam, poszłam do sklepu i kupiłam farbę Garnier Nutrisse nr 91, bardzo jasny popielaty blond, zafarbowałam włosy i...
Kolor zmienił się jedynie delikatnie...
Włosy są tylko ciut jaśniejsze, a rudawa poświata trwa w najlepsze...

Czy myślicie, że zaaplikowanie jeszcze raz tej samej farby to dobry pomysł?
A może jakiejś innej?
A może potrzebna jest dekoloryzacja?
Czy poprzez kilkakrotne stosowanie tej samej farby doszłabym do poziomu z "obrazka"?
...już sama nie wiem... poradźcie coś...

Z góry dziekuję
Ja doszlam do wniosku, ze przy wchodzeniu na forum fryzjerskie powinnien na samym poczatku ukazywac sie wielki czerwony napis: FARBA NIE ROZJASNIA FARBY
Bo mnie juz sie slabo robi od pytan typu: mam wlosy farbowane na czarno, czy wyjdzie blond jak je zafarbuje na bardzo jasny blond...
Odpowiedz jest jedna: nie, nie wyjdzie! Sorki, ale naprawde, kazdy, kto zada sobie troche trudu i przebrnie przez kilka stron tego watku o tym wie.
A teraz do rzeczy: jesli chcesz miec jasny blond musisz dekoloryzowac, nakladanie po raz kolejny tej farby tylko niepotrzebnie zniszczy wlosy, a Loreal dosc mocno trzyma, nawet casting, no i te kolory sa na jakiejs dziwnej bazie rudo-czerwonej, ja juz wiecej nia nie zafarbuje, bo z ciemnego blondu i jasnego brazu wychodzi ciemna czekolada, z wyrazna czerwona poswiata.
Stary 2010-12-14, 23:40   #1418
PassionDay
Raczkowanie

GG do PassionDay
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hejka dziewczyny,
Przebrnęłam przez ten wątek od 24 strony
I tak:
Farbuję włosy sama od 8 lat szamponem koloryzującym 24 myć palette ciemna czekolada. Chcę teraz mieć średni blond/ miodowy blond tak to sobie wymarzyłam
Włosy mam długie do łopatek, zdrowe ale cienkie. Nie farbowałam ich już 7 miesięcy- odrosty mam 10-12cm.
Po przeczytaniu wątku doszłam do wniosku, że powinnam to zrobić w następującej kolejności w ciągu 1 dnia:
1. dekoloryzacja (2 opakowania)
2. umyć szamponem po zabiegach fryzjerskich
3. ufarbować na kolor o 2 tony jaśniejszy niż chcę (2 opakowania farby)
4. zmyć farbę
5. umyć włosy szamponem po zabiegach fryzjerskich
6. nałożyć odżywkę/ maseczkę wzmacniającą

Proszę wskazać ewentualne błędy w moim przeanalizowaniu wątku.

W salonie za dekoloryzację oraz ufarbowanie na kolor miodowy/ciemny blond zawołali 300-320zl- jestem z Łodzi.
Chciałabym to zrobić sama i taniej ale jednocześnie skutecznie i aby nie zniszczyć włosów.
Co Wy na to?? dzięki za podpowiedzi
PassionDay jest offline  
Stary 2010-12-15, 12:51   #1419
201709121022
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez PassionDay Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny,
Przebrnęłam przez ten wątek od 24 strony
I tak:
Farbuję włosy sama od 8 lat szamponem koloryzującym 24 myć palette ciemna czekolada. Chcę teraz mieć średni blond/ miodowy blond tak to sobie wymarzyłam
Włosy mam długie do łopatek, zdrowe ale cienkie. Nie farbowałam ich już 7 miesięcy- odrosty mam 10-12cm.
Po przeczytaniu wątku doszłam do wniosku, że powinnam to zrobić w następującej kolejności w ciągu 1 dnia:
1. dekoloryzacja (2 opakowania)
2. umyć szamponem po zabiegach fryzjerskich
3. ufarbować na kolor o 2 tony jaśniejszy niż chcę (2 opakowania farby)
4. zmyć farbę
5. umyć włosy szamponem po zabiegach fryzjerskich
6. nałożyć odżywkę/ maseczkę wzmacniającą

Proszę wskazać ewentualne błędy w moim przeanalizowaniu wątku.

W salonie za dekoloryzację oraz ufarbowanie na kolor miodowy/ciemny blond zawołali 300-320zl- jestem z Łodzi.
Chciałabym to zrobić sama i taniej ale jednocześnie skutecznie i aby nie zniszczyć włosów.
Co Wy na to?? dzięki za podpowiedzi
Moje uwagi:
1. NIE NAKŁADAJ DEKOLORYZATORA NA ODROSTY!!! Wiem, że jest o tym napisane w instrukcji i mnie wydaje się to oczywiste, ale czytałam wiele wątków typu "kolor zszedł ładnie, ale przy skórze mam żółty" - no ciekawe czemu... :/ Zresztą spotkałam nawet fryzjerki, które tego nie wiedziały, więc piszę tak na wszelki wypadek
2. Farbę, którą nałożysz później trzymaj krócej niż zalecają, gdyż będzie ona bardzo szybko i mocno "chwytać". Raczej nie zniszczysz sobie włosów ("ściągacze" koloru nie mają na nie bardzo destrukcyjnego wpływu).
3. Na Twoim miejscu poszukałabym jeszcze salonu, gdzie oferują to taniej. Ja w Krakowie robiłam naprawdę udane dekoloryzacje w cenie 120 - 160 zł, więc nie wierzę, że w Łodzi jest o tyle drożej. Inna sprawa, że jeśli nikt nie może Ci polecić sprawdzonej osoby, to faktycznie ryzyko jest takie samo (jak nie większe) jak przy dekolorze w domu (plus kasa )

Trzymam kciuki i daj znać o efektach, chociaż tak sobie myślę, że ten blond miodowy to trochę odważne zamierzenie jak na włosy koloryzowane tak ciemnym odcieniem Palette.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2010-12-15 o 12:52 Powód: literówy :/
201709121022 jest offline  
Stary 2010-12-15, 16:51   #1420
lilia23
Raczkowanie

a jeszcze mam pyatnie bo przeczytalam na innym watku ze wizazzanka zrobila ta farba joanna avangarde do pasemek nie trzymala długo i z czarnych powychodzily jej rozne pasemka myslicie ze to mozliwe? a czy na czern chwyci jakas farba rozjasniajaca? jakis super jasny blond czy cos rozjasni? czy zniszczy wlosy

a czytalalyscie o tym rozjasniaczu dobre ma opinie http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-11...ozjasniacz.htm
lilia23 jest offline  
Stary 2010-12-15, 19:16   #1421
mala_chmurka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Moje uwagi:

3. Na Twoim miejscu poszukałabym jeszcze salonu, gdzie oferują to taniej. Ja w Krakowie robiłam naprawdę udane dekoloryzacje w cenie 120 - 160 zł, więc nie wierzę, że w Łodzi jest o tyle drożej.
A zdradzisz gdzie w Krakowie robilas dekoloryzacje?
pozdrawiam
mala_chmurka jest offline  
Stary 2010-12-15, 20:04   #1422
201709121022
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez mala_chmurka Pokaż wiadomość
A zdradzisz gdzie w Krakowie robilas dekoloryzacje?
pozdrawiam
A zdradzę chętnie. W małym, niepozornym, ale mającym dużo wiernych klientek (nie bez powodów zresztą) saloniku na ulicy Galla. Mam tam zaufaną, sprawdzoną fryzjerkę, za którą dałabym się pokroić. Robiłam u niej dwie dekoloryzacje, jedną delikatną: z czerni na brąz, drugą radykalną z ciemnego brązu na miedziany blond. Byłam bardzo zadowolona i szczerze polecam, jeśli chciałabyś dokładne namiary chętnie wyślę na PW
Stary 2010-12-16, 08:37   #1423
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Cytat:
A zdradzę chętnie. W małym, niepozornym, ale mającym dużo wiernych klientek (nie bez powodów zresztą) saloniku na ulicy Galla. Mam tam zaufaną, sprawdzoną fryzjerkę, za którą dałabym się pokroić. Robiłam u niej dwie dekoloryzacje, jedną delikatną: z czerni na brąz, drugą radykalną z ciemnego brązu na miedziany blond. Byłam bardzo zadowolona i szczerze polecam, jeśli chciałabyś dokładne namiary chętnie wyślę na PW

U Pani Ewy?
Ja też poproszę namiar na PW
Agoosia jest offline  
Stary 2010-12-16, 12:13   #1424
201709121022
Konto usunięte

A dla ciekawych pokażę efekty
Niestety nie mam w tej chwili zdjęcia nowego koloru w świetle dziennym, a jest nieco jaśniejszy niż na zdjęciu i bardziej wpada w rudości, bo to blond miedziano - złocisty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz2.jpg (19,2 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz1.jpg (24,8 KB, 131 załadowań)
Stary 2010-12-16, 17:43   #1425
PassionDay
Raczkowanie

GG do PassionDay

Witam,
Otóż dziś znalazłam 2 fryzjerów- jeden zawołał 160 za dekoloryzację i farbowanie, a drugi około 200 zł ale najpierw chce obejrzeć moje włosy i stwierdzi czy wogóle można mnie dekoloryzować. Z drugim umówiłam się na konsultacje w sobotę, a z pierwszym na dekolor na czwartek- 1 dzien przed wigilią i nie wiem czy to dobry pomysł jak cała rodzina mnie zobaczy po tylu latach w innym kolorze- jakikolwiek on wyjdzie
PassionDay jest offline  
Stary 2010-12-17, 02:06   #1426
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Niestety nie mam w tej chwili zdjęcia nowego koloru w świetle dziennym, a jest nieco jaśniejszy niż na zdjęciu i bardziej wpada w rudości, bo to blond miedziano - złocisty
dekol. oczywiście udana, ale ja osobiście uważam, że bardzo ładnie ci w ciemnych włosach
rapunzel8 jest offline  
Stary 2010-12-17, 09:26   #1427
sofciaa
Zadomowienie

GG do sofciaa

Cytat:
Witam,
Otóż dziś znalazłam 2 fryzjerów- jeden zawołał 160 za dekoloryzację i farbowanie, a drugi około 200 zł ale najpierw chce obejrzeć moje włosy i stwierdzi czy wogóle można mnie dekoloryzować. Z drugim umówiłam się na konsultacje w sobotę, a z pierwszym na dekolor na czwartek- 1 dzien przed wigilią i nie wiem czy to dobry pomysł jak cała rodzina mnie zobaczy po tylu latach w innym kolorze- jakikolwiek on wyjdzie
Ja dziś na 12:00 idę na dekoloryzację i położenie nowego koloru a jutro mam szkołę i egzaminy, więc jak coś pójdzie nie tak.... to aż się boję myśleć no i tak samo jak u Ciebie będzie szok dla wszystkich jak zobaczą mnie po kilku latach w jasnych włosach hehe mnie taka zabawa kosztować będzie 200zł... Jestem przerażona!

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...

17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline  
Stary 2010-12-17, 11:10   #1428
mala_chmurka
Przyczajenie

Cytat:
ale zmiana! koniecznie poprosze o dokladniejsze namiary na ta fryzjerke
mala_chmurka jest offline  
Stary 2010-12-17, 12:15   #1429
201709121022
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez mala_chmurka Pokaż wiadomość
ale zmiana! koniecznie poprosze o dokladniejsze namiary na ta fryzjerke
Nie wiem czemu, ale nie mogę wysłać Ci PW więc napisałam maila przez Wizaz, mam nadzieje, że dojdzie

rapunzel8 Dziękuję Ja tez bardzo lubiłam siebie w ciemnych włosach i pewnie kiedyś do nich wrócę, ale miałam ten kolor na głowie około 6 lat więc... no same wiecie
Stary 2010-12-17, 17:09   #1430
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ja od niedawna zaczelam farbowac wlosy na czarno ale tylko szamponami i trzymalam tak z 20 minut,ostatnio farbowalam tylko ciemnymi brazami. mysle ze trwa to od 2-4 miesiecy. naturalnie mam ciemne wlosy. chcialabym aby moje wlosy jednek wpadaly w braz, w taki normalny braz a nawet ciemna czekolade, byle pozbyc ci sie tego czegops ciemnego na glowie.polecicie jaks szybka i sprawdzona dekoloryzacje?
Stary 2010-12-17, 18:36   #1431
PassionDay
Raczkowanie

GG do PassionDay

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Ja dziś na 12:00 idę na dekoloryzację i położenie nowego koloru a jutro mam szkołę i egzaminy, więc jak coś pójdzie nie tak.... to aż się boję myśleć no i tak samo jak u Ciebie będzie szok dla wszystkich jak zobaczą mnie po kilku latach w jasnych włosach hehe mnie taka zabawa kosztować będzie 200zł... Jestem przerażona!
Hejka
No i jak wrażenia? Jak wyszło? Ja idę jutro na konsultacje i się wszystko u mnie okaże. może jakieś zdjęcia przed/po wrzucisz?
pozdrawiam no i powodzenia na egzaminie
PassionDay jest offline  
Stary 2010-12-17, 20:38   #1432
sofciaa
Zadomowienie

GG do sofciaa

No i już po wszystkim spędziłam tam 4 bite godziny! Najpierw nałożono mi oczywiście dekoloryzator - u góry z wodą 6%, na środek 9% i na końcówki 12% i siedziałam z tym dobre 1,5h... po zmyciu mało nie dostałam zawału - góra była żółta! reszta jasno ruda i ruda... oczywiście zniszczenie też było widać, następnie nałożono mi farbę w odcieniu jasny popielaty blond - po niecałej godzinie zmycie, 20 min w masce jakiejś kokosowej, końcówki z 6cm do ścięcia bo pokruszone na maxa i stylizacja efekt końcowy? U góry mam platynowy blond, później delikatnie przechodzi w mega jasny rudy (taaaaa jest piękny! właśnie ten fragment jest najpiękniejszy) i końcówki średnio blondo-rudawe ogólnie jestem mega zadowolona! Włosy no cóż straciły na kondycji nie okłamujmy się że nie, ale blasku nie straciły, pięknie się błyszczą teraz mam w planach może przed sylwestrem pójść jeszcze raz aby położono mi żel koloryzujący (bez amoniaku - o farbowaniu moge zapomnieć póki co) dopasowany właśnie do tego mega jasnego rudego - strasznie mi się spodobał - ale to się jeszcze zastanowię najważniejsze jest to, że po czarnym nie ma śladu! Jestem pełna podziwu dla efektu szczególnie na końcach, gdzie farbowane na czarno były wielokrotnie w następnym tyg postaram się wrzucić zdjęcia

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

ok wrzucę od razu bo później nie będę miała czasu
więc przed było:

Uploaded with ImageShack.us

a po:

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...

17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline  
Stary 2010-12-17, 21:51   #1433
lilay1
Przyczajenie

Hej pisze juz na drugim forum bo nie moge zniesc moich wlosow! Tak wiec moze opisze wszystko od poczatku... przed wakacjami cos mnie natchnelo i stwierdzilam ze chce miec wlosy ciemny braz (naturalny mam jasny braz troche mysi) kupilam wiec palette do 24 czy 28 myc. kolor wyszedl czarny z bordowym polyskiem. nie za bardzo mi sie to podobalo ale poczekalam az farba sie zmyje i gdy zeszla wlosy mialam ciemny blond (nie wiem czemu ale chyba wyplowaiły) ! kupilam wiec palette o koloze orzechowym i kolor wyszedl naprawde ladny ale jak zaczal sie zmywac to zrobil sie sredni braz z żoltym ohydnym polyskiem. nie mam pojecia co robic! farba od czterech miesiecy nie schodzi a boje sie ze po dekoloryzacji moge miec znowu jakis ciemny blond. czy wlosy moga mi sie rozjasnic od dekolor. ? pomozcie prosze bo te wlosy sa straszne!
lilay1 jest offline  
Stary 2010-12-17, 23:01   #1434
PassionDay
Raczkowanie

GG do PassionDay

sofciaa ale zmiana!!! nie wiedziałam że aż tak radykalnie można za 1 zamachem rozjaśnić. nieźle- gratuluję odwagi.
chciałabym mieć to już za sobą
PassionDay jest offline  
Stary 2010-12-18, 06:48   #1435
sofciaa
Zadomowienie

GG do sofciaa

Cytat:
sofciaa ale zmiana!!! nie wiedziałam że aż tak radykalnie można za 1 zamachem rozjaśnić. nieźle- gratuluję odwagi.
chciałabym mieć to już za sobą
ja też nie wiedziałam, że za 1 razem da się tak zrobić a jednak! wszystko możliwe! ale odwagi trzeba mieć, ja od rana chodziłam spięta a na fotelu fryzjerskich siedziałam z przerażeniem! ale przeżyłam!

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...

17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline  
Stary 2010-12-19, 19:10   #1436
lilia23
Raczkowanie

Dekoloryzacja czarnych włosów na brąz

Mam czarne włosy od roku zafarbowane czarny bez z joanny (naturalnie jasny brąz) chcialabym zejsc z tego koloru na braz farbuje tylko od jakis 9 miesiecy odrosty na braz. Mam gdzieniegdzie przeswitu braz ale mimo wczytko jest czern. Mieszkam w malej miejscowosci nie ma tu zbyt duzo dobrych salonów fryzjerskich i nie robia dekoloryzacji. Czy ktoras z was robila sama dekoloryzacje? A moze macie jakies inne sposoby na zejscie z czarnego na braz? Prosze o wasze porady naprawde mi zalezy
lilia23 jest offline  
Stary 2010-12-19, 21:20   #1437
epikoo
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja czarnych włosów na brąz

hej ja schodze pasemkami, troche to trwa bo ze 3 razy trzeba pojsc co ok 2 miesiace,zalezy jak szybko wlosy rosna. mniej chyba drastyczne dla włosów niz dekolor, a minus ze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc
epikoo jest offline  
Stary 2010-12-19, 21:42   #1438
littlei
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja czarnych włosów na brąz

A może kąpiel rozjaśniająca?
Na forum jest cały wątek o tym sposobie. Z mojej strony to polecam.
littlei jest offline  
Stary 2010-12-20, 14:44   #1439
lilia23
Raczkowanie

a czy ta kapiel bardzo niszczy wosy bo sama mam juz ponieszczone prostownica, lokowka nie chce pozniej ich tez scinac bo mam za lopatki i zapuszczam
lilia23 jest offline  
Stary 2010-12-20, 17:20   #1440
malinowedziewcze90
Przyczajenie

Witam Wizażanki!

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad dekoloryzacją, przeczytałam masę postów na forach i zdecydowałam się zwrócić z pytaniem do Was.
Otóż od kilku lat farbuję włosy. Najpierw robiłam kolor szamponetkami (odcienie wiśni), ale kiedy po kolejnym razie nie udało mi się zmyć koloru postanowiłam ufarbować się farbą żeby przykryć odrosty. Wybrałam kolor czerwony - był fantastyczny! Ale odwidziało mi się i po trzech miesiącach (tylko jedno farbowanie czerwonym kolorem) postanowiłam zrobić sobie ciemne włosy. W tym celu udałam się do fryzjerki która ufarbowała mi włosy ciemną czekoladą. Od tamtej pory kilka razy farbowałam się na ciemny brąz który niestety wychodził jak czarny! Potem znowu zachciało mi się czerwieni, więc kupiłam farbę ii.. miałam na głowie dwa kolory! Czerwony na odrostach mniej więcej do połowy głowy i ciemny brąz na dalszej części włosów! :O W związku z tym znowu ufarbowałam się na ciemną czekoladę a potem na średni i kolejno jasny brąz. W tej chwili mam krótkie odrosty, potem ze trzy centymetry jasnego brązu, potem kilka średniego i reszta włosów to ciemny brąz. Wciąż chcę wrócić do czerwieni stąd też wziął się mój pomysł dekoloryzacji. Czy możecie mi coś w tej kwestii doradzić? <prosi> Nie chcę iść do fryzjera bo to jednak sporo kosztuje... Dodam że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond wpadający w jasny brąz
malinowedziewcze90 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości