Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-22, 16:24   #1471
kasiaql
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej Dziewczynki, widzę, ze wy w temacie dość zorientowane, wiec moze Wy mi pomozecie....
Farbowalam wlosy ciemnym brazem, oczywiscie wychodzily czarne...jaki stydzien temu polozylam dekoloryzator z Loreala...wlosy sie nie zniszczyly, kolor sie rozjansil do takiego ciemnego rudego, ale nie jest zadowalajacy...chcialabym jasniejszy....zastanawiam się nad dekoloryzatorem z RENE, ale boje sie ze wlosy mi wrocą do czarnego...sama nie wiem co robic....bo rozumiem ze po tym rene muszę klasc farbe, czy nie koniecznie?? Wystarczy sam dekoloryzator....chyba ze poczekam chwile jeszcze i poloze drugi raz ten dekoloryzator z loreala???pomocyyy):
kasiaql jest offline  
Stary 2011-01-22, 18:47   #1472
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiaql Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki, widzę, ze wy w temacie dość zorientowane, wiec moze Wy mi pomozecie....
Farbowalam wlosy ciemnym brazem, oczywiscie wychodzily czarne...jaki stydzien temu polozylam dekoloryzator z Loreala...wlosy sie nie zniszczyly, kolor sie rozjansil do takiego ciemnego rudego, ale nie jest zadowalajacy...chcialabym jasniejszy....zastanawiam się nad dekoloryzatorem z RENE, ale boje sie ze wlosy mi wrocą do czarnego...sama nie wiem co robic....bo rozumiem ze po tym rene muszę klasc farbe, czy nie koniecznie?? Wystarczy sam dekoloryzator....chyba ze poczekam chwile jeszcze i poloze drugi raz ten dekoloryzator z loreala???pomocyyy):
jak już zrobiłaś rozjaśniaczem- zgaduję, że Eclair loreal- to nie ma już teraz sensu używanie renee. możesz jeszcze raz nałożyć Eclair- na pewno będą jaśniejsze, ale czy to przetrwają, to nie wiadomo
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-01-22, 20:06   #1473
lipcowa87
Zadomowienie

GG do lipcowa87

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Heh, liczę, ze też pochwalisz się efektem, bo mi juz powoli kończą się pomysły co dalej;/. Ja nawet dobrze czuję sie w takim rudym kolorze i mimo, ze maksymalnie nierówny, to mogłabym w nim chodzic. ale nie łudzę się , ten kolor sciemnieje bez farbowania. Tylko jak tu zafarbowac, jak nawet jasny blond zczerniał na pasemku. Trzebaby parę dni odczekac, żeby nalożyć ten blond, ale ja po paru dniach to juz będę ciemnobrązowa z rudym polyskiem i wtedy blond też nie zalapie, bo za ciemne wlosy.

Ale na pocieszenie - dzisiejsze pasemko, które zczernialo po farbie, po drugiej dekoloryzacji znów zrobiło się rude, ale ile mozna ten dekolor nakladac?!
Poza tym spotkala mnie smieszna sytuacja - zamowiłam na A. jeden dekoloryzator, więc za jeden zaplaciłam, co oczywiste. Natomiast wczoraj dostalam dwie identyczne paczki i dwa dekoloryzatory. Mialam zamiar odeslać go sprzedawcy, ale przemyslałam sprawę - napisalam mu maila, że jeśli mu to nie przeszkadza, to mogę zapłacic i za ten drugi. Będę miala więc jeszcze jedno opakowanie Renee Blanche, gdyby cos poszlo nie tak
Na pewno się pochwalę. Mam nadzieję że w poniedziałek mój dekoloryzator już dotrze...
Głupie pytanie... gdzie można kupić foliowy czepek na głowę?
Stary 2011-01-25, 20:32   #1474
lipcowa87
Zadomowienie

GG do lipcowa87

Cytat:
Heh, liczę, ze też pochwalisz się efektem, bo mi juz powoli kończą się pomysły co dalej;/. Ja nawet dobrze czuję sie w takim rudym kolorze i mimo, ze maksymalnie nierówny, to mogłabym w nim chodzic. ale nie łudzę się , ten kolor sciemnieje bez farbowania. Tylko jak tu zafarbowac, jak nawet jasny blond zczerniał na pasemku. Trzebaby parę dni odczekac, żeby nalożyć ten blond, ale ja po paru dniach to juz będę ciemnobrązowa z rudym polyskiem i wtedy blond też nie zalapie, bo za ciemne wlosy.

Ale na pocieszenie - dzisiejsze pasemko, które zczernialo po farbie, po drugiej dekoloryzacji znów zrobiło się rude, ale ile mozna ten dekolor nakladac?!
Poza tym spotkala mnie smieszna sytuacja - zamowiłam na A. jeden dekoloryzator, więc za jeden zaplaciłam, co oczywiste. Natomiast wczoraj dostalam dwie identyczne paczki i dwa dekoloryzatory. Mialam zamiar odeslać go sprzedawcy, ale przemyslałam sprawę - napisalam mu maila, że jeśli mu to nie przeszkadza, to mogę zapłacic i za ten drugi. Będę miala więc jeszcze jedno opakowanie Renee Blanche, gdyby cos poszlo nie tak
Właśnie zmyłam colorpeela (ponad pięć minut prałam te nieszczęsne włosy) i siedzę w maseczce. Z wrażenia zapomniałam zrobić zdjęcie "przed", ale jak zmyję maskę i wysuszę kłaki, porobię zdjęcia "po". Włosy zaraz po myciu miałam nierównomiernie rude (odrostów raczej nie ruszyło, na reszcie włosów różne odcienie rudości). Przypominam, że kolor wyjściowy to był ciemny-średni-brąz farbowany (ostatnio) na czarno farbą zmywalną, a wcześniej na bursztyn, oberżynę i ciemny brąz
Stary 2011-01-25, 21:30   #1475
Moni@
Zakorzenienie

Witajcie

mam pytanie, po raz 2 robie dekoloryzacje ale tym razem postanowilam zamiast karmelu o jakim marzyłam zrobic po dekoloryzacji rudy kolor a dokładnie majirel 7,44+ oxydant 6% (załacznik)

I tu moje pytanie, czy jesli po dekoloryzacji wlosy beda jeszcze ciut ciemne (koncówki) to czy kładąc farbe z oxyd 6% sie jeszcze troszke rozjaśnią? Jest taka szansa?

Dziekuje za pomocną odpowiedz..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majirel02.JPG (6,9 KB, 10 załadowań)
Moni@ jest offline  
Stary 2011-01-25, 23:20   #1476
lipcowa87
Zadomowienie

GG do lipcowa87

Zmyłam maskę, wysuszyłam - na razie nic mi nie ściemniało, zobaczymy co będzie jutro. Na tą chwilę włosy wyglądają jak na załączonych zdjęciach. I tak miałam zamiar je farbować na rudo, więc jestem zadowolna - nawet bardzo Jutro chyba położę dekoloryzator jeszcze raz, na końcówki, bo są sporo ciemniejsze (no ale nie dziwię się, miały więcej do czynienia z farbami...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ruderudenaforum.jpg (44,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudeztylu.jpg (42,9 KB, 89 załadowań)
Stary 2011-01-26, 08:42   #1477
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

Fajny kolorek wyszedł, wygląda całkiem równomiernie. Tylko ciekawa jestem, jak będzie po kilku dniach. Ja od weekendu mam już ciemnobrązowe włosy z rudym połyskiem i nakładanie na nie blondu mija się z celem. Ale z tego co piszesz, wczęsniej farbowałaś włosy na jaśniejsze kolory, a czerń raz, i to zmywalna, więc może u Ciebie włosy nie bedą ciemnieć, a przynajmniej nie w takim stopniu jak u mnie.
Stary 2011-01-26, 09:55   #1478
lipcowa87
Zadomowienie

GG do lipcowa87

Cytat:
Fajny kolorek wyszedł, wygląda całkiem równomiernie. Tylko ciekawa jestem, jak będzie po kilku dniach. Ja od weekendu mam już ciemnobrązowe włosy z rudym połyskiem i nakładanie na nie blondu mija się z celem. Ale z tego co piszesz, wczęsniej farbowałaś włosy na jaśniejsze kolory, a czerń raz, i to zmywalna, więc może u Ciebie włosy nie bedą ciemnieć, a przynajmniej nie w takim stopniu jak u mnie.
Właśnie końcówki miałam farbowane na czarno raz (coś mnie strzeliło, ścięłam włosy na kilka cm. i miałam nie farbować ale zachciało mi się granatowej czerni :/) i one są ciemniejsze. Dzisiaj nawet jakby trochę bardziej, ale może to wina światła bo góra nie zmieniła koloru.
Stary 2011-01-26, 15:11   #1479
fryz5
Zakorzenienie

lipcowa87 masz równomierny kolor jeśli będziesz kładła farbę to wybierz jakiś blond jaśniutki i na niskiej wodzie % bo wrócą do ciemnego .
najlepiej woda 3% nie wyżej, potem jak wyrównasz kolor po farbie to kładź rudy.

Moni@ nie kładź z wodą 6% bo wrócą do ciemnego koloru Ci włosy. poziom 7 jest za ciemny na włosy po dekoloryzacji, mi poziom 7 z wodą 6% wyszeł granatowo czarny, to była farba ton w ton bez amoniaku matrixa
fryz5 jest offline  
Stary 2011-01-26, 15:34   #1480
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
lipcowa87 masz równomierny kolor jeśli będziesz kładła farbę to wybierz jakiś blond jaśniutki i na niskiej wodzie % bo wrócą do ciemnego .

Moni@ nie kładź z wodą 6% bo wrócą do ciemnego koloru Ci włosy. poziom 7 jest za ciemny na włosy po dekoloryzacji, mi poziom 7 z wodą 6% wyszeł granatowo czarny, to była farba ton w ton bez amoniaku matrixa
Hm czyli uważasz, że ciemnienie włosów po dekolorze to tylko kwestia wody utlenionej? Ja kiedyś, po wcześniejszych dekolorach, chcialam wyrównać rudy kolor i nalożyłam szamponetkę, taka najmniej trwałą, bodajże do 4 myć - włosy też zaczęły ciemnieć i doslownie po dwóch minutach ją zmyłam, ale były juz ciemniejsze. Nie sądzę, że w tej szamponetce była woda utleniona, a jeśli nawet to w niskim stężeniu - mimo tego zaczęły ciemnieć i gdybym przetrzymala ją dlużej, to miałabym pewnie czarne wlosy.
Juz sama nie wiem co robić - dekoloryzacja ściąga czerń brz problemu, obecnie mam włosy wlaściwie w naturalnym kolorze ( sredniociemny brąz, tyle że naturalnie nie mialy rudego połysku, jak po dekolorze), ale proba nałozenia jakiegokolwiek innego koloru konczą się ciemnieniem wlosow;/
Stary 2011-01-26, 15:42   #1481
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

GG do Gwiazdka26

Witajcie
Przegladam własnie te wszystkie wątki I i II i tez proszę o poradę, chciałabym przefarbować włoski z czarnych na rude rude, takie soczyste, zastanawiam sie bo to dość poważny krok, dodam że włoski na czarno nie farbuję farbą tylko "softem" welli na wodzie 4
Pozdrawiam

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-01-26, 15:56   #1482
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Witajcie
Przegladam własnie te wszystkie wątki I i II i tez proszę o poradę, chciałabym przefarbować włoski z czarnych na rude rude, takie soczyste, zastanawiam sie bo to dość poważny krok, dodam że włoski na czarno nie farbuję farbą tylko "softem" welli na wodzie 4
Pozdrawiam
Zacznij od dekoloryzacji - wielce prawdopodobne, że otrzymasz jakiś odcien rudego. A co dalej z nałozeniem farby - te kwestię sama probuję rozgryść, bo jak zapewne już czytalaś, cześci osób po dekolorze wlosy ciemnieją, czy to po farbowaniu, czy bez. Napewno bedzie Ci latwiej zejść z czerni do rudego niż z czerni do blondu.
Stary 2011-01-26, 16:10   #1483
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:

to nie jest kwestia tylko mocy wody. na niskiej wodzie też mogą wyjść bardzo ciemne. nawet bez farbowania zostawione w spokoju włosy po deko ciemnieją same z siebie(mniej lub bardziej, a czasami mogą wrócić do wyjściowego koloru).

a matrixa ton w ton czyli color sync nie łączy się się z 6%, bo on ma odzielny oksydant 2,7% z tego co pamietam, a 6% jest od so color.

a najwazniejsze wg mnie to trzymać farbe bardzo krótko, bo utlenianie zachodzi niestety błyskawicznie po deko.
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-01-26, 16:59   #1484
fryz5
Zakorzenienie

no tak, moze to był 2.7% ale matrix w każdym razie, było to dawno.

no tak ważne jest by trzymać krótko, ale im niższy utleniacz, tym wolniej ciemnieją, także przy niższym mamy czas żeby połozyć w miare równomiernie na całe włosy, a przy wysokim utleniaczu szybciej ciemnieje.
ja przeprowadzałem na mojej głowie ok 4 dekoloryzacje 3 razy renee blanche i raz elgonem. pierwszy raz po renee blanche kładłem blond 7 z matrixa i wyszła granatowa czerń ale trzymałem maksymalny czas bo nie wiedziałem że mogą ściemnieć. kolejnym razem po renee kładłem farbe palette rozjaśniająca na wodzie 9% aby dojśc do blondu i rozjaśniło o ok 2 tony. kolejny raz z renee, kładłem rozjaśniacz na wodzie 12% albo 9% nie pamiętam już, i zrobiły się ciemno brązowe, naromiast po elgonie kładłem rozjaśniacz bez amoniaku z wodą 6% i rozjaśniło je.

także trudno jest dobrać odpowiednią farbę po dekolorze, oxydant, czas trzymania farby, no i zależy tez od użytego dekoloryzatora
fryz5 jest offline  
Stary 2011-01-26, 17:24   #1485
rapunzel8
Zadomowienie

no właśnie. deko jest świetna dla kondycji włosów, nie robi im krzywdy, ale farbowanie po, to największy minus.
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-01-26, 20:29   #1486
lipcowa87
Zadomowienie

GG do lipcowa87

W takim razie może po prostu - ponieważ planowałam farbować Vitality's 7.44+8.44 zmieszane pół na pół, wezmę po prostu tylko ten jaśniejszy kolor 8.44? Nie chciałabym już szaleć z blondami, trochę szkoda mi włosów i kasy No tylko kwestia utleniacza... Mam w domu 3%, mogę dokupić 6% i spróbować na paśmie włosów jak się będą zachowywały...
A włosy wcale nie są już równomierne, po jednym myciu mam u góry rude - jak wczoraj, natomiast końcówki mocno ściemniały (ale nadal to brąz z odcieniem czerwieni). W ostateczności obetnę te ciemne końcówki jak się nie dadzą zafarbować

Edytowane przez lipcowa87
Czas edycji: 2011-01-26 o 20:30
lipcowa87 jest offline  
Stary 2011-01-27, 09:12   #1487
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

GG do Gwiazdka26

Cytat:
Zacznij od dekoloryzacji - wielce prawdopodobne, że otrzymasz jakiś odcien rudego. A co dalej z nałozeniem farby - te kwestię sama probuję rozgryść, bo jak zapewne już czytalaś, cześci osób po dekolorze wlosy ciemnieją, czy to po farbowaniu, czy bez. Napewno bedzie Ci latwiej zejść z czerni do rudego niż z czerni do blondu.
Hej Dzięki za porade tez właśnie myślałam na początku o dekoloryzacji i tylko sie zastanawiałam nad tym jak wyjdzie kolor na to położony, czy nie będzie się za bardzo wypłukiwał hymmmm:/ Ciężka decyzja ale już postanowiłam bo mam dość tych "czarnoci" Umówiłam się już i za 2 tyg zobaczymy jaki będzie efekt - wstawię fotkę ) No chyba że się załamię to wyjdzie źle hi hi Buziale

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-01-27, 09:34   #1488
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Hej Dzięki za porade tez właśnie myślałam na początku o dekoloryzacji i tylko sie zastanawiałam nad tym jak wyjdzie kolor na to położony, czy nie będzie się za bardzo wypłukiwał hymmmm:/ Ciężka decyzja ale już postanowiłam bo mam dość tych "czarnoci" Umówiłam się już i za 2 tyg zobaczymy jaki będzie efekt - wstawię fotkę ) No chyba że się załamię to wyjdzie źle hi hi Buziale
Piszesz, że umówiłaś się, więc domyslam się, że dekoloryzację bedziesz robić u fryjera, tak? Tylko upewnij się, ze fryzjerka chce Ci zrobić dekoloryzację, a nie nałozyć rozjaśniacz, bo dla wielu fryzjerek dekoloryzacja=rozjaśniani e.
I oczywiście pochwal się fotkami jak już bedzie bo wszystkim.
Stary 2011-01-27, 10:03   #1489
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

GG do Gwiazdka26

Tak do fryzjera To moja przyjaciółka więc na pewno będe w dobrych rękach tego się nie boję, obawiałam się tylko jak to wyjdzie jak się będzie spierać itp.
Na pewno wstawię) ide 14.02 )

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-02-01, 15:18   #1490
kasiulkasp
Raczkowanie

Dziewczyny z Lublina czy możecie polecić mi kogoś do dekoloryzacji włosów, bedzie to mój pierwszy raz i chcę iśc do salonu ale nie wiem jakiego, w wątku znalazłam awangardę i fabrykę urody, czy dalej tam jest w porządku, a może macie lepsze miejsce? Chcę zrobić blond ze średniego brązu na ślub kuzynki, dlatego robię na wiosnę, żeby w razie czego uratowac co się da:P ale mam nadzieję, że będzie ok

kasiulkasp jest offline  
Stary 2011-02-01, 15:31   #1491
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiulkasp Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Lublina czy możecie polecić mi kogoś do dekoloryzacji włosów, bedzie to mój pierwszy raz i chcę iśc do salonu ale nie wiem jakiego, w wątku znalazłam awangardę i fabrykę urody, czy dalej tam jest w porządku, a może macie lepsze miejsce? Chcę zrobić blond ze średniego brązu na ślub kuzynki, dlatego robię na wiosnę, żeby w razie czego uratowac co się da:P ale mam nadzieję, że będzie ok
jak już znajdziesz salon to zapytaj się czym wykonują dekoloryzację, jeśli kąpiel rozjaśniająca bądź rozjaśniacz to nie zgadzaj sie bo zniszczą Ci włosy tylko a kolor i tak nie będzie ładny.
ja bym sie zdecydował na samodzielną dekoloryzację dekoloryzatorem a potem farby
fryz5 jest offline  
Stary 2011-02-01, 15:54   #1492
kasiulkasp
Raczkowanie

dzięki, wiem, że ma być dekoloryzacja ale sama się boję:P

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
jak już znajdziesz salon to zapytaj się czym wykonują dekoloryzację, jeśli kąpiel rozjaśniająca bądź rozjaśniacz to nie zgadzaj sie bo zniszczą Ci włosy tylko a kolor i tak nie będzie ładny.
ja bym sie zdecydował na samodzielną dekoloryzację dekoloryzatorem a potem farby
hmm a jakbym sama się zdecydowała, to farbę mam wybrać taką jak docelowy odcień? bo z tego co czytałam wynika, że po dekoloryzacji włosy mogą ściemnieć, tak? chciałabym perłowy blond albo mrozny a mam brąz:P miałam kiedys robione pasemka ale efekt mi się nie podobał dlatego do tego salonu nie pójdę, a sama cóż farbuję włosy parę lat ale na wszelkie rodzaje brązów, orzechów, czekolad teraz mam chyba całe naturalne

kasiulkasp jest offline  
Stary 2011-02-01, 16:11   #1493
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki, wiem, że ma być dekoloryzacja ale sama się boję:P

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

hmm a jakbym sama się zdecydowała, to farbę mam wybrać taką jak docelowy odcień? bo z tego co czytałam wynika, że po dekoloryzacji włosy mogą ściemnieć, tak? chciałabym perłowy blond albo mrozny a mam brąz:P miałam kiedys robione pasemka ale efekt mi się nie podobał dlatego do tego salonu nie pójdę, a sama cóż farbuję włosy parę lat ale na wszelkie rodzaje brązów, orzechów, czekolad teraz mam chyba całe naturalne
masz naturalny kolor włosów? w takim razie użyj jakiegoś rozjaśniacza bez amoniaku (firmy elgon jest dobry) + oxydant 6% i juz. ewentualnie na to farba jeśli wyszedłby żółty.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-02-01, 17:54   #1494
lipcowa87
Zadomowienie

GG do lipcowa87

To ja mogę polecić rozjaśniacz z Delii (nie ma go na KWC, zgłosiłam ale jeszcze nie przyjęli) ostatnio po dekoloryzacji rozjaśniałam nim końcówki które wyszły dużo ciemniejsze niż reszta. Nie zniszczył mi włosów, są w tak samo dobrym stanie jak przed, mimo że w jednym tygodniu robiłam dekoloryzację, rozjaśnianie a potem jeszcze nakładałam farbę. Jeśli masz naturalne (w sensie nie farbowane) włosy, to sam dekoloryzator raczej Ci nic nie da, na moich włosach (ciemnych) odrostów w ogóle nie ruszył.
Stary 2011-02-01, 22:51   #1495
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
masz naturalny kolor włosów? w takim razie użyj jakiegoś rozjaśniacza bez amoniaku (firmy elgon jest dobry) + oxydant 6% i juz. ewentualnie na to farba jeśli wyszedłby żółty.
popieram. ściąganie koloru jest dla FARBOWANYCH włosów. w przypadku naturalnych jest całkowicie bezsensowne!!
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-02-02, 10:55   #1496
kasiulkasp
Raczkowanie

kurczę dobrze widzieć, dzięki dziewczyny. Tylko że ja mam spora różnicę między docelowym kolorem myślałam że i tak się je dekoloryzuje.
Mam taki kolor 5.jpg zdjęcie nie najlepszej jakości:P
da radę bo chcę perłowy blond http://www.zeberka.pl/img/b/199_4.jpg

Edytowane przez kasiulkasp
Czas edycji: 2011-02-02 o 10:57
kasiulkasp jest offline  
Stary 2011-02-02, 11:01   #1497
lipcowa87
Zadomowienie

GG do lipcowa87

Dekoloryzacja o której była mowa tu w wątku to ściąganie pigmentu z farbowanych włosów, Tobie nic nie da skoro nie farbowałaś Ale fryzjerzy często mówiąc o dekoloryzacji mają na myśli właściwie rozjaśnianie i pewnie o to Ci chodziło? Bo rozjaśnić owszem, będziesz musiała jeśli chcesz mieć blond.
Stary 2011-02-02, 14:44   #1498
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
kurczę dobrze widzieć, dzięki dziewczyny. Tylko że ja mam spora różnicę między docelowym kolorem myślałam że i tak się je dekoloryzuje.
Mam taki kolor Załącznik 3711833 zdjęcie nie najlepszej jakości:P
no to jak mówiłem, kup rozjaśniacz elgon bez amoniaku. tak z 2-3 saszetki do tego woda utleniona 6 albo 9 %. Zrób raz, napisz co wyszło, najlepiej pokaż nam na zdjęciu to poradzimy co dalej.

http://elgon.pl/sklep/rozjasniacz-be...25g-p-417.html

tu link do rozjaśniacza, używałem, na moje wrażliwe i zniszczone włosy, nie pogorszył ich stanu.

oxydant:

http://elgon.pl/sklep/perfumowana-wo...mie-p-127.html
fryz5 jest offline  
Stary 2011-02-02, 15:35   #1499
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Mam taki kolor Załącznik 3711833 zdjęcie nie najlepszej jakości:P
to nie są takie znowu ciemne włosy. poza tym wyglądaja na cienkie na tej focie, a jeżeli rzeczywiście są cienkie, to łatwiej je rozjaśnić i może wystraczyć sama farba.

na twoim miejscu poszłabym do fryzjera- przynajmniej pierwszy raz- później odrost możesz już sama robić. przy takich delikatnych włosach łatwo sobie zrobić krzywdę- wystarczy, że źle wybierzesz rozjaśniacz lub farbę, czy potrzymasz 5 minut za długo i będzie tragedia
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-02-02, 15:47   #1500
wandeczka111
Przyczajenie

Jaki jest według was optymalny okres na farbowanie po dekoloryzacji?
Mam na myśli przypadek gdy chciałabym jaśniejszy kolor, a nie chce mieć zamiast blondu czerń
wandeczka111 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości