Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-18, 20:51   #1561
armybratona
Przyczajenie

Dot.: dekoloryzacja ,problem!!!

no wlasnie nic wiecej mi nie powiedzialy,tyle,ze moze sie splukiwac:/ a bylam w akkk w krakowie.. nie wiem co moge zrobic zeby tak sie nie dzialo?strasznie poodoba mi sie obecny kolor ,ale tak jak pisaam wcesniej roznica w kolorze jest widocna po jednym myciu.jak moge bardzo nawilzyc/odzywic koncowki? na codzien prostuje wlosy(uzywam specjalnych odzywek ochronnych itp,ale wiadomo,ze calkiem nie uchronie je przed zniszczenem)
armybratona jest offline  
Stary 2011-02-18, 21:08   #1562
joyka
Raczkowanie

Tak już jest z dekoloryzacją, dzieją się potem dziwne rzeczy z włosami. To naturalne, że wszystko się szybko spłukuje, bo prostu farba nie ma się już za bardzo czego trzymać, łapie bardziej na stałe dopiero po którymś farbowaniu. Trzeba być cierpliwym w tym przypadku, to popłaca. Mi kiedyś fryzjerka nakładała jakiś specyfik przed farbowaniem, który coś tam niby wypełniał, żeby farba miała się czego trzymać. Do jakiego koloru dążysz?

I wklejam moją dekoloryzację - z jednego koloru do drugiego dochodziłam pół roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg decolor.jpg (42,3 KB, 263 załadowań)
joyka jest offline  
Stary 2011-02-18, 21:32   #1563
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Tak już jest z dekoloryzacją, dzieją się potem dziwne rzeczy z włosami. To naturalne, że wszystko się szybko spłukuje, bo prostu farba nie ma się już za bardzo czego trzymać, łapie bardziej na stałe dopiero po którymś farbowaniu. Trzeba być cierpliwym w tym przypadku, to popłaca. Mi kiedyś fryzjerka nakładała jakiś specyfik przed farbowaniem, który coś tam niby wypełniał, żeby farba miała się czego trzymać. Do jakiego koloru dążysz?

I wklejam moją dekoloryzację - z jednego koloru do drugiego dochodziłam pół roku.

Masz tak naturalnie jasne brwi, czy coś z nimi robisz?
Stary 2011-02-18, 21:34   #1564
joyka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Masz tak naturalnie jasne brwi, czy coś z nimi robisz?
Rozjaśniam, Refectocilem blond. Naturalnie mam ciemnografitowe.
joyka jest offline  
Stary 2011-02-18, 21:49   #1565
armybratona
Przyczajenie

To co mam zrobic? Niewiem cy znow nalozyc farbe? Nie moge patrzec na wlosy teraz maja rozne kolory...a co zrobic zeby sie nie splukalo???
armybratona jest offline  
Stary 2011-02-18, 21:50   #1566
atomufka
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Właśnie wróciłam od fryzjera po 5 godzinnym maratonie.Włosy super zniosły dekoloryzację ,uzyskany kolor wygląda prawie jak mój naturalny- popielaty brąz więc jestem bardzo zadowolona Nigdy więcej czarnej farby

szafa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32329502

atomufka jest offline  
Stary 2011-02-18, 21:53   #1567
joyka
Raczkowanie

A kiedy ostatnim razem farbowałaś?
joyka jest offline  
Stary 2011-02-18, 21:56   #1568
latte114
Zadomowienie

GG do latte114

Hej dziewczyny mam pytanko może mi pomożecie czytałam juz kilka watków o dekoloryzatorach mi mam taką zagłostkę mam włosy farbowane przez kilka lat ciemnymi kolorami od wrzesnia rozjaśniane farbami z woda 9 mam teraz na głowie ok 10 cm odrostu na pioziomie 8 ( moze 7) taki miodowy a reszta włosów braz na poziomie 5 z pasemkami( pozostałości wczesniejszych refleksów, ale niema ich tak dużo) marze o miodowym kolorze mniej wiecej takim http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1214755279 i zastanawiam sie nad położeniem dekoloryzatora ( elgon albo chantal, mam dośc długie włosy wiec skłaniam sie do chantala bo elgonu musiała bym bardzo duzo opakowan kupic i cenowo to ciezko wyglada) powiedzcie czy elgon jest duzo lepszy?? bo jesli tak to zapłacę. I po dekoloryzacji myślałam o położeniu farby casting jasny piaskowy blond 1013. Myślicie ze uda mi sie osiagnac taki kolor?? Czy warto robić dekol. bo chciała bym zrobic ja tylko na tych ciemniejszych partiach bez odrostu . czy lepiej połozyc na chwile rozjsniacz z jakas słaba woda i wtedy farbe miodowa?? Pomozcie i z góry Wam bardzo dziękuję

Edytowane przez latte114
Czas edycji: 2011-02-18 o 22:13
latte114 jest offline  
Stary 2011-02-18, 22:09   #1569
armybratona
Przyczajenie

jakies 4,5dni temu..
armybratona jest offline  
Stary 2011-02-18, 22:13   #1570
joyka
Raczkowanie

Hmm..to lepiej nie. A może popytasz się w gabinetach fryzjerskich o repigmentację? Wtedy nie powinno się tak spłukiwać...
joyka jest offline  
Stary 2011-02-18, 23:04   #1571
Fuzukatsu
Zadomowienie

Dot.: Dekoloryzacja po kilku latach stosowania szamponów koloryzujących

Na pewno będzie łatwiej niż przy farbie, ale można uniknąć dekoloryzacji. Po prostu przestań farbować, po roku mogłabyś spróbować położyć jakiś jaśniejszy brąz.

Uda się!

"Kościół to korporacja, a krzyż to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline  
Stary 2011-02-18, 23:06   #1572
fryz5
Zakorzenienie

Załączam obiecane zdjęcie po dekoloryzacji Matrixem (który wysuszył moje i tak wrażliwe włosy) . Kładziona była na to potem richesse 8.02 która lekko stonowała kolor, więc wziąłem palette C6 średni popielaty blond i mam taki jak na obrazku z tym że farbkę kładłem najpierw na odrosty bo moim zamierzeniem był taki efekt ciemniejszych odrostów, coś ala moden teraz ombre ahir ale nie do końca, wiem suche sa , ale to matrix mi je tak załatwił myślałem że to dekoloryzator a on zachował się jak zwykły rozjaśniacz.

zamierzam poczekać odżywić je i zrobic za jakiś czas na całości może znów richesse ale poziomem 6.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dekolor.jpg (82,8 KB, 95 załadowań)
fryz5 jest offline  
Stary 2011-02-19, 01:00   #1573
tweety87
Przyczajenie

Dziewczyny ratujcie Od paru lat rozjaśniam włosy na blond, jednak mój naturalny kolor jest dość ciemny i odrosty są bardzo widoczne. Dwa dni temu byłam u fryzjera i poprosiłam go by prócz tradycyjnie blond pasemek zrobił mi kilka pasemek w moim naturalnym kolorze by odrosty się tak nie rzucały w oczy. Niestety fryzjer przesadził z tymi ciemnymi pasemkami i teraz wyglądam tragicznie!!!!!! Teraz ten ciemny kolor dominuje na mojej głowie, po blondzie juz nie wiele zostało a to co zostały wygląda na jakieś brudne, siwe. Co ja mogę z tym zrobić?? jak to naprawić?? Lepiej udać sie z tym do fryzjera od razu czy może poczekać pare tygodni?? jest w ogóle jakaś szansa by znowu stać sie blondynką???? POMOCY
tweety87 jest offline  
Stary 2011-02-19, 10:25   #1574
butterfly__24
Przyczajenie

Pytałam wczesniej o Lovely Look, ale ze nie dostalam odpowiedzi,a moj odrost wyglada juz tragicznie, to weszlam wczoraj do salonu L'oreala w osiedlowym centru handlowym.
Pan fryzjer (z 7letnim doswiadczeniem nie widzial zadnego problemu w dekoloryzacji moich wlosow do mojego mysiego. mowil,ze na blond bylby problem i wlosy by sie zniszczyly, a do takiego jasnego brązu no problem.bylam troche zdziwiona. w LOvely panie przestrzegaly,ze to niszczy i bedą suche itp. a tu - nic takiego.oczywiscie wspomnial o tym,ze nie wiadomo jak kolor zejdzie z koncowek, ale dopiero co scielam z 8cm,wiec to nie sa takie stare koncowki
i tu pytanko- czy któras z Wizazanek robila dekolor na kosmetykach L'oreala? widzialam w salonie mieli szklaną tablicę,ze sa uznanymi czlonkami Loreal Prosfessionals...
Wyczytalam tu,ze Matrix to masakra jak rozjasniacz, ale o Lorealu nic nie znalazlam. bede spokojniejsza.

Dodam,ze mam wlosy do lini stanika za dekolor i farbe zyczą sobie 260zl, do tego chcialam ampulke pielegnująca =35zł , a maja promocje,ze przy nastepnym farbowaniu dostaje taką ampulke gratis. Włascicielka salonu uprzedzila,ze farba teraz sie szybko wyplucze i gdzies za3 tyg. bedzie mozna powtorzyc samo farbowanie i potem juz lepiej chwyci. cały zabieg ma trwac 3-4godziny.
butterfly__24 jest offline  
Stary 2011-02-19, 10:41   #1575
angelina_
Przyczajenie

Podpinam się pod pytanie butterfly__24 Czy robił ktoś z Was dekoloryzację w salonie Loreal? Ja jestem właśnie umówiona 4 marca do takiego salonu, ale mi powiedzieli że koszt całości dekolor+farbowanie moich włosów (mam średnią długość, minimalnie przekraczają szyję, ale są do tego strasznie wycieniowane) to koszt 150 zł - farbowanie 1 kolorem. Myślałam o balejażu ale gdzieś za miesiąc gdy kolor się wypłuka zrobię sobie farbowanie w salonie ponownie plus jakieś refleksy. A zejść chcę z ciemnego brązu(4.0, farbowałam nim przez 2 lata 10 razy) prawie czarnego do jasnego brązu, może kasztan Oby się udało
Wrzucę zdjęcia przed i po

Przed snem liczę barany w po przebudzeniu muszę się liczyć z baranami
angelina_ jest offline  
Stary 2011-02-19, 13:48   #1576
butterfly__24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez angelina_ Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie butterfly__24 Czy robił ktoś z Was dekoloryzację w salonie Loreal? Ja jestem właśnie umówiona 4 marca do takiego salonu, ale mi powiedzieli że koszt całości dekolor+farbowanie moich włosów (mam średnią długość, minimalnie przekraczają szyję, ale są do tego strasznie wycieniowane) to koszt 150 zł - farbowanie 1 kolorem. Myślałam o balejażu ale gdzieś za miesiąc gdy kolor się wypłuka zrobię sobie farbowanie w salonie ponownie plus jakieś refleksy. A zejść chcę z ciemnego brązu(4.0, farbowałam nim przez 2 lata 10 razy) prawie czarnego do jasnego brązu, może kasztan Oby się udało
Wrzucę zdjęcia przed i po
heh, to ja Ci powiem pierwsza, wizyta w nast. sobotęcałkiem przyzwoicie Ci koszt wyliczyli - uwzględniając długość. ja tez od 3 lat robilam CeCe brązem - z poziomu 4, ale od ponad pol roku uzywam tylko sklepowego loreala casting, bez amoniaku, wiec szybko sie splukuje, ale juz nie brąz, tylko jakies kasztany i zlote czekolady biorewiec moj odrost jest juz masakryczny. Idziesz moze do salonu z terenu/okolic Wawy? w ogole jestem dobrej mysli- nie farbowalas w ogole na czystą czerń zawsze mozna dekolor powtorzyc,ale mi fryzjer powiedzial,ze lepiej zrobic to np. po pol roku, niz za jednym razem maltretowac włosy do blondu.
Stary 2011-02-19, 14:39   #1577
feelin_soo_me
Zadomowienie

dziekuje dziewczyny za odp. wiec juz wiem ze dekoloryzacja a zarazem ten watek jest nie dla mnie ...
feelin_soo_me jest offline  
Stary 2011-02-20, 01:35   #1578
paulis142
Przyczajenie

GG do paulis142
Exclamation Czy się uda ?

Mam typowo czarne włosy. Bardzo chciała bym się dowiedzieć czy da radę pofarbować i uzyskać taki kolor włosów jaki ma dziewczyna w moim avatarze ??

Bardzo proszę o odpowiedź
paulis142 jest offline  
Stary 2011-02-20, 11:45   #1579
201709121022
Konto usunięte

Dot.: Czy się uda ?

Cytat:
Napisane przez paulis142 Pokaż wiadomość
Mam typowo czarne włosy. Bardzo chciała bym się dowiedzieć czy da radę pofarbować i uzyskać taki kolor włosów jaki ma dziewczyna w moim avatarze ??

Bardzo proszę o odpowiedź
Da radę. Jeśli masz włosy farbowane trzeba poczytać o dekoloryzacji. Polecam wątek, w którym piszesz. Jeśli masz czarne naturalnie możliwe, że trzeba będzie trochę rozjaśnić, albo użyć oksydantu o wysokim stężeniu.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:47
201709121022 jest offline  
Stary 2011-02-20, 16:01   #1580
latte114
Zadomowienie

GG do latte114

odpowiedzcie mi prosze czy z jasnego brazu ( poziom 5 ) dojde do miodowego po deko?? wyzej wszytsko dokładnie opisałam. prosze pomozcie
latte114 jest offline  
Stary 2011-02-20, 18:13   #1581
czekoladka24
Przyczajenie

Arrow Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

witam, miałam czarne włosy przez kilka lat a dzisiaj uzyłam dekoloryzatora no i wyszły mi ciemny brąz ja natomiast chciałabym mieć lodowy bądz platynowy blond,jak mam to zrobić?Włosy po dekoloryzacji mam miękkie no i nie są zniszczone.Proszę o odpowiedz
czekoladka24 jest offline  
Stary 2011-02-21, 13:54   #1582
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

GG do Gwiazdka26

Cytat:
Napisane przez czekoladka24 Pokaż wiadomość
witam, miałam czarne włosy przez kilka lat a dzisiaj uzyłam dekoloryzatora no i wyszły mi ciemny brąz ja natomiast chciałabym mieć lodowy bądz platynowy blond,jak mam to zrobić?Włosy po dekoloryzacji mam miękkie no i nie są zniszczone.Proszę o odpowiedz
Ciemny brąz, mi z czarnych wyszły rudo-zlote, może za krótko trzymałaś..?
najlepiej udac się w takiej sytuacji o poradę do salonu fryzjerskiego tam ocenią czy lepiej w Twoim przypadku rozjaśnić ten brąz czy tez poddać depigmentacji

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-02-21, 16:42   #1583
czekoladka24
Przyczajenie

tak tylko ze dzisiaj zrobilam rozjasniaczem z garniera i wyszly mi miedziane, zastanawiam sie czy polozyc na to jakis braz tylko jaki?chcialabym jakis jasny ale czy mi wyjdzie?
Stary 2011-02-21, 17:00   #1584
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

GG do Gwiazdka26

Cytat:
tak tylko ze dzisiaj zrobilam rozjasniaczem z garniera i wyszly mi miedziane, zastanawiam sie czy polozyc na to jakis braz tylko jaki?chcialabym jakis jasny ale czy mi wyjdzie?

Hymmmmm myślę że brąz to wyjdzie na pewno, tylko kwestia tego aby nie wyszedł za ciemny, albo żeby potem tak szybko się nie wypłukał..:/

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-02-21, 17:48   #1585
czekoladka24
Przyczajenie

no wlasnie zeby nie byl za ciemny bo po farbowaniu wlosy zawsze sa ciemniejsze niz na opakowaniu farby,myslalam nad
Farba Loreal Excellence Creme 7 Blond

moze by mi wyszedl po niej jakis jasny braz albo nic
Stary 2011-02-21, 20:59   #1586
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

GG do Gwiazdka26

Przepraszam że tak późno, bo od dekoloryzacji i farbowania minął tydzień ale nie miałam kiedy ;/ Oto moje wloski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja zmniejszona.jpg (66,3 KB, 117 załadowań)

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-02-22, 00:06   #1587
czekoladka24
Przyczajenie

no no,ładny ten kolorektez o takim myslalam ale nie robilam bo czerwony szybko sie mi zmywal zawsze a mialam juz chyba wszystkie kolory na wlosach hihi...teraz zrobilam sobie tym blondem no i mi wyszedl sredni braz
Stary 2011-02-22, 07:10   #1588
butterfly__24
Przyczajenie

Hej Gwiazdka!
super kolor Ci wyszedł, włosy nie wyglądają na zdjęciu na mocno padnięte mozesz powiedzieć na jakich kosmetykach pracował Twoj fryzjer?
pozdrawiam
Stary 2011-02-22, 09:27   #1589
Gwiazdka26
Sylvi Walgr

GG do Gwiazdka26

Cytat:
Napisane przez butterfly__24 Pokaż wiadomość
Hej Gwiazdka!
super kolor Ci wyszedł, włosy nie wyglądają na zdjęciu na mocno padnięte mozesz powiedzieć na jakich kosmetykach pracował Twoj fryzjer?
pozdrawiam
Dziekuję )) Już bym ich nie zamieniła na inne he he
Tak włoski są w dobrej kondycji, są lśniace i mieciutkie Farba na pewno Matrix ale zabijcie mnie nazwy dekoloryzatora nie znam
W razie czego namiary na salon na priv bo nie wiem czy na forum mozna podawać

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
no no,ładny ten kolorektez o takim myslalam ale nie robilam bo czerwony szybko sie mi zmywal zawsze a mialam juz chyba wszystkie kolory na wlosach hihi...teraz zrobilam sobie tym blondem no i mi wyszedl sredni braz
Dzięki dzięki nawet tak bardzo sie nie wypłukuje i z tego się cieszę
i ja już chyba wszystko miałam, platynowy blond kiedyś, potem wszystkie brązy, po czerń a w końcu ten i najlepiej sie czuję
o to super że brązik Ci wyszedł, koniecznie wstaw foto chętnie zobaczę buziaki

Gwiazdka26 jest offline  
Stary 2011-02-24, 17:22   #1590
rapunzel8
Zadomowienie

znalazłam nowe dekoloryzatory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41tjOWVffAL._SL500_AA300_.jpg (14,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22e91adfffd633b2da3d323ccf9011d8.jpg (32,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large_product_3457.jpg (23,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal_effasor.jpg (21,1 KB, 9 załadowań)
rapunzel8 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości