Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-02, 15:41   #1621
bobo244
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witajcie mam problem nie wiem co mi odwaliło ale pofarbowałam sobie włosy na rudy kolor farbą artego (wczesniej miałam inne odcienie, ostatni to brąz) najgorsze co to miałam spory odrost i na nim właśnie wyszedł ciemny marchewkowy kolor na reszcie włosów nie widac tak tego rudego ponieważ jak wcześniej wspomniałam byly inne odcienie. Podpowiedzcie mi jak kupie sobie dekoloryzator renne blanche i nałoże to jakie odcienie wyjdą po dekoloryzacji - oby nie jeszcze bardziej ostry rudy. No i ile trzymac dekoloryzator na włosach? Proszę o rade. Z góry serdecznie dziękuję
bobo244 jest offline  
Stary 2011-03-02, 19:36   #1622
fryz5
Zakorzenienie

wyjdzie marchewa. jak stonujesz to wszytsko farbą rozjaśniającą i nałozysz brąz to powinno byc ok
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-03, 08:02   #1623
honey999
Rozeznanie

Dziewczyny
może wy będziecie w stanie mi coś powiedzieć

naturalnie mam jasno brązowe włosy ( mało co już pamiętam ten kolor
6 lat temu pofarbowałam pierwszy raz włosy na rudo ale nie wyszedł i zamalowałam go czarnym
kolor mi się spodobał i przez 6 lat malowałam włosy na czarno farbą joanny. Włosy malowałam zawsze 3 razy do roku, maks 4 jeśli miałam wcześniej jakieś wesele.

Teraz postanowiłam pozbyć się czarnego koloru. i usłyszałam dwie różne opinie od fryzjerów :
- moja koleżanka fryzjerka twierdzi ze nie ściągnie mi do końca koloru, że mocno mi zniszczy ble ble ble i najlepszą radą jest powolne zejście z czarnego malując odrost na brąz ( i tak robię mniej więcej od 3-4 msc, na czarno nie malowałam jakieś 6 msc ) jako iż mój czarny w słońcu wygląda jak rudy to pomyślałam że może to i dobry pomysł ( nie maluję czarnych włosów, tylko sam odrost )

- moja fryzjerka która tylko obcina mi włosy od zawsze ( nigdy ich nie malowała ) powiedziała, że może ściągnąć mi czarny i będzie kolor o jakieś 3 tony jaśniejszy.

i zastanawiam się co robić..
ciężko mi się wyobrazić z włosami do połowy czarnymi a połowy brązowymi
marzą mi kasztanowe, jak już zejdę z czarnego..
aha, najdłuższe włosy mam do zapięcia od stanika i nie bardzo chce je obcinać

doradźcie cos
Stary 2011-03-03, 16:23   #1624
MonicMon
Raczkowanie

DEKOLORYZACJA - Chantal, Renee Blanche, Eladon ??

Wiem, ze instnieje juz wątek o dekoloryzacji, ale przebrnołam juz wszystkie strony tego watku nie moge znalesc konkretnej informacji
1. Jak nalezy postępowac aby po kilku dniach po dekoloryzacji albo po nalozeniu farby na zdekoloryzowane włosy, nie wyszedł spowrotem ciemny kolor (brąz, czerń)
2. Który z tych specyfików najmniej niszczy włosy
3.Jeśli któraś z Was używała któregoś z tych dekolorazytorów to prosze o zdjecia po i najlepiej przed też
MonicMon jest offline  
Stary 2011-03-03, 17:33   #1625
czarnapanna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no tak ale bezpieczniej z podkładem, nie wazne czy złapie, wazne zeby cokolwiek połozyc. potem mozesz mango.
kupiłam jako podkład szampon koloryzujący bez amoniaku i utleniaczy (tzw, szamponetkę) w kolorze ciemny blond ( ze względu na jasnobrązowe odrosty) i rudy (bo pomyslałam, że potem i tak farbuję na rudo) ale nie wiem który kolor położyć pod to Mango z Ferii żeby wyszło ok?? nie wiem też na który dekoloryzator się zdecydować Chantal czy Matrix...chociaż nie znam się na tym, ale ten matrix mi troszkę "śmierdzi" rozjaśniaczem...mogę jeszcze raz prosić o pomoc?
czarnapanna jest offline  
Stary 2011-03-03, 18:53   #1626
fryz5
Zakorzenienie

ciemny blond jest za ciemny na podkład, wyjdzie czerń
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-03, 19:26   #1627
czarnapanna
Raczkowanie

czyli ma być jasny blond? a może być w ogóle ta szamponetka?
czy może w ogóle lepiej uzyć saszetki Matrixa plus 75ml oxy 3%? i będzie potem można od razu położyć farbę docelową? tylko boję się zniszczenia włosów, bo mam cienkie i słabe i wypadające...już nie wiem co robić
czarnapanna jest offline  
Stary 2011-03-03, 19:58   #1628
KochamCieSkarbie
Przyczajenie

Dot.: DEKOLORYZACJA - Chantal, Renee Blanche, Eladon ??

dekoloryzacja, jest to zabieg zmieniajacy barwę włosa głównie na jaśniejszy za pomocą rozjaśniacza bądź tego typu emulsji. I tu mam pytanie? jaki na byc cel dekoloryzacji? z jakich wlosów? po dekoloryzacji nie ma szans do ciemnienia włosów, ponieważ substancja rozjaśniająca eliminuje pigment wlosa , ale jesli po dekoloryzacji planujesz nałożyc jakis inny kolor mozne on sie dość szybko wyplukiwac dlatego ze wlos w srodku jest pusty i potrzebuje czasu do ponownego wchłoniecia pigmentu.

...chciałabym Cie dotknąć, jak ja Ciebie chce !
KochamCieSkarbie jest offline  
Stary 2011-03-03, 20:40   #1629
201704240951
Konto usunięte

Dot.: DEKOLORYZACJA - Chantal, Renee Blanche, Eladon ??

Cytat:
Napisane przez MonicMon Pokaż wiadomość
Wiem, ze instnieje juz wątek o dekoloryzacji, ale przebrnołam juz wszystkie strony tego watku nie moge znalesc konkretnej informacji
1. Jak nalezy postępowac aby po kilku dniach po dekoloryzacji albo po nalozeniu farby na zdekoloryzowane włosy, nie wyszedł spowrotem ciemny kolor (brąz, czerń)
2. Który z tych specyfików najmniej niszczy włosy
3.Jeśli któraś z Was używała któregoś z tych dekolorazytorów to prosze o zdjecia po i najlepiej przed też
Skoro wiesz, że istnieje wątek, nie zakładaj nowego - podepnij się do pierwotnego wątku.
201704240951 jest offline  
Stary 2011-03-03, 21:24   #1630
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czarnapanna Pokaż wiadomość
czyli ma być jasny blond? a może być w ogóle ta szamponetka?
czy może w ogóle lepiej uzyć saszetki Matrixa plus 75ml oxy 3%? i będzie potem można od razu położyć farbę docelową? tylko boję się zniszczenia włosów, bo mam cienkie i słabe i wypadające...już nie wiem co robić
tak jasny blond, o jakim szamponie myślałaś konkretnie? jaka firma.
mi matrix wysuszył włosy więc nie polecam....polecam natomiast renee blanche, uzyj nawet 3 krotnie jak starczy

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez KochamCieSkarbie Pokaż wiadomość
dekoloryzacja, jest to zabieg zmieniajacy barwę włosa głównie na jaśniejszy za pomocą rozjaśniacza bądź tego typu emulsji. I tu mam pytanie? jaki na byc cel dekoloryzacji? z jakich wlosów? po dekoloryzacji nie ma szans do ciemnienia włosów, ponieważ substancja rozjaśniająca eliminuje pigment wlosa , ale jesli po dekoloryzacji planujesz nałożyc jakis inny kolor mozne on sie dość szybko wyplukiwac dlatego ze wlos w srodku jest pusty i potrzebuje czasu do ponownego wchłoniecia pigmentu.
nie, dekoloryzacja to jest usunięcie sztucznego pigmentu, bez naruszenia naturalnego, rozjaśnianie to zupełnie inna, gorsza bajka

po dekoloryzacji włosy ciemnieją, co wynika, dokładnie nie wiem z czego, ale się domyślam, nalezy dokładnie wymyć włosy po zabiegu i kłaść farbę/szmapon o niskiej wodzie % i o jasnym poziomie
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-03, 21:46   #1631
czarnapanna
Raczkowanie

Cytat:
tak jasny blond, o jakim szamponie myślałaś konkretnie? jaka firma.
mi matrix wysuszył włosy więc nie polecam....polecam natomiast renee blanche, uzyj nawet 3 krotnie jak starczy[
COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

[/COLOR]

nie, dekoloryzacja to jest usunięcie sztucznego pigmentu, bez naruszenia naturalnego, rozjaśnianie to zupełnie inna, gorsza bajka

po dekoloryzacji włosy ciemnieją, co wynika, dokładnie nie wiem z czego, ale się domyślam, nalezy dokładnie wymyć włosy po zabiegu i kłaść farbę/szmapon o niskiej wodzie % i o jasnym poziomie
myslałam konkretnie o szamponie do 4-6 myć (tzw.szamponetka) bo one nie zawierają ani amoniaku ani utleniaczy, a krem koloryzujący do 24 myć nie zawiera amoniaku ale zawiera jednak oxydant po którym włosy znowu chyba mogą ściemnieć, ale nie wiem czy to dobry pomysł z tą szamponetką??..., ja kupiłam akurat firmy Delia, bo był bardzo mały wybór w drogerii, a palette sie boję jak ognia! pewnie lepszy efekt uzyskałabym po tym matrixie z oxydantem i nie byłoby tyle paprania, ale boję się, że zniszczę i tak już słabe włosy...gdyby tylko były wysuszone tak jak w Twoim przypadku to jeszcze pół biedy, gorzej gdyby zaczęły się ciągnąć jak guma albo łamać...
o co chodzi z tym 3- krotnym zastosowaniem dekoloryzatora? mam uzywać go np. codziennie przez 3 dni a dopiero potem zacząć farbować? ciągle szukam jakiegoś dobrego i bezpiecznego sposobu na te moje włosy i już się pogubiłam
czarnapanna jest offline  
Stary 2011-03-03, 22:12   #1632
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czarnapanna Pokaż wiadomość
myslałam konkretnie o szamponie do 4-6 myć (tzw.szamponetka) bo one nie zawierają ani amoniaku ani utleniaczy, a krem koloryzujący do 24 myć nie zawiera amoniaku ale zawiera jednak oxydant po którym włosy znowu chyba mogą ściemnieć, ale nie wiem czy to dobry pomysł z tą szamponetką??..., ja kupiłam akurat firmy Delia, bo był bardzo mały wybór w drogerii, a palette sie boję jak ognia! pewnie lepszy efekt uzyskałabym po tym matrixie z oxydantem i nie byłoby tyle paprania, ale boję się, że zniszczę i tak już słabe włosy...gdyby tylko były wysuszone tak jak w Twoim przypadku to jeszcze pół biedy, gorzej gdyby zaczęły się ciągnąć jak guma albo łamać...
o co chodzi z tym 3- krotnym zastosowaniem dekoloryzatora? mam uzywać go np. codziennie przez 3 dni a dopiero potem zacząć farbować? ciągle szukam jakiegoś dobrego i bezpiecznego sposobu na te moje włosy i już się pogubiłam
jednak polecam palette color shampoo, po matrixie mi sie łamią.
no zastosuj 3 krotnie pod rząd po zmyciu połóz znowu
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-03, 23:08   #1633
czarnapanna
Raczkowanie

dziękuję baaardzo za wszystkie wskazówki
czarnapanna jest offline  
Stary 2011-03-04, 12:37   #1634
fryz5
Zakorzenienie

proszę ) polecam się na przyszłość
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-06, 13:49   #1635
nikka_88
Raczkowanie

Huh. Dziś mój wielki dzień
Dwa opakowania Prosanolu czekają.. Farba jasny blond również.. Ciekawa jestem, jaki będzie efekt
Stary 2011-03-06, 15:55   #1636
MonicMon
Raczkowanie

Hej. Mam włosy koloru ciemnego brązu. Jestem realistką i nie chce żadnej platyny, bo wiem że jest to nierealne i niezdrowie dla włosów z moim obecnym kolorze włosów. Cały wątek prześledziłam i dziewczyny piszą, że po renne blanche, chantalu czy elagonie ciemnieją im włosy bo nie położyly na to farby, drugie piszą, że połóżyly na zdekoloryzowane włosy super jasny blond i wyszły im CZARNE - to jest dla mnie najwieszka zagadka, jeszcze jedna dziewczyna pisze że trzeba połozyc jasniesza farbe ale tylko na minutke bo kolor bardzo szybko chwyta po dekoloryzacji. Mój cel to zejśc z bardzo ciemnego brązu do jasnego brazu, kasztanu, obojetnie, tylko moje pytanie brzmi co ja mam na te włosy położyc zeby wyszedl mi taki kolor...?
MonicMon jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:21   #1637
nikka_88
Raczkowanie

Jestem już po. Zajęło ok 3,5 h.
Efekt.. żaden
No cóż.. bywa i tak..
Zacznę od początku..
Położyłam Prosanol..Po 30min.. włosy były czarne.. myślałam, że to może od razu jakoś je rozjaśnia.. Moja mam stwierdziła, ze to pewnie nie zadziała.. Zmywając woda też nie była zafarbowana.. Jednak niespodzianka.. Po wysuszeniu okazało się.. że góra całkiem fajnie wyjaśniała.. Końcówki były ciemniejsze, bo tam jeszcze była farba, a od jakiegoś czasu farbowałam szamponem do 24 myć, więc na górze było łatwiej.. Otworzyłam drugie opakowanie i położyłam tylko na końcówki... Po kolejnych 30 minutach zmyłam.. Kolor nawet się wyrównał..
Za pierwszym razem myłam włosy 2 razy, po drugim.. 3..
Było kasztanowo. Nawet, nawet..
..ale oczywiście mądra ja.. stwierdziłam, że położę sobie jasny blond z Wellatonu, to jeszcze troszkę się rozjaśnią.. i będzie rewelacja..
Farba położona.. zaczęłyśmy kłaść od dołu.. Mam stwierdziła, że tak ciemnawo się zrobiło.. Farbę trzymałam 5 minut.
Huh.. i niespodzianka.. Po zmyciu, wysuszeniu.. Wróciłam do czarnego. Hurra! hahaha.. Tak na serio, to wściekłam się na maksa.. Mimo, iż od samego początku nie oczekiwałam cudu..
W załączniku zdjęcia...

Lekcja z całej zabawy taka.. FRYZJER, to jednak najlepsze rozwiązanie!!!

Chyba ogolę się na łyso albooo.. będę chodziła z odrostami.

1. Kolor wejściowy.
2. Po deko
3. Efekt finalny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg START.jpg (70,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (119,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (79,0 KB, 90 załadowań)

Edytowane przez nikka_88
Czas edycji: 2011-03-06 o 18:22
nikka_88 jest offline  
Stary 2011-03-06, 18:31   #1638
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

Dobrze to znam, robiłam już kilka dekoloryzacji, efekt zawsze był taki sam - bez nalozenia farby włosy stopniowo ciemniały ( choć nie drastycznie, nie wracały do czerni, ale ciemniały z rudego do sredniego brązu), a po farbie ( nawet po jaśniutkim rozjaśniającym blondzie ) robiły się na powrót czarne.

Ale przedwczoraj rozwiązałam ten problem, zabrakło mi cierpliwości do kolejnego dekoloru. W piątkowy wieczór nalożyłam na 10 minut rozjaśniacz joanny ( ale nie w formie zalecanej w instrukcji, a sposobem opisywanej gdzieś na forum kąpieli rozjasniającej), w sobotę rano miks farb z wellatonu ( karmelowa czekolada zmieszana z jakims jasnym blondem) i teraz cieszę się z rudo-karmelowego blondu. Włosy są troche przesuszone, czeka mnie teraz akcja-pielęgnacja, ale przynajmniej problem ciemnienia mam z glowy...
Stary 2011-03-06, 18:34   #1639
nikka_88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Dobrze to znam, robiłam już kilka dekoloryzacji, efekt zawsze był taki sam - bez nalozenia farby włosy stopniowo ciemniały ( choć nie drastycznie, nie wracały do czerni, ale ciemniały z rudego do sredniego brązu), a po farbie ( nawet po jaśniutkim rozjaśniającym blondzie ) robiły się na powrót czarne.

Ale przedwczoraj rozwiązałam ten problem, zabrakło mi cierpliwości do kolejnego dekoloru. W piątkowy wieczór nalożyłam na 10 minut rozjaśniacz joanny ( ale nie w formie zalecanej w instrukcji, a sposobem opisywanej gdzieś na forum kąpieli rozjasniającej), w sobotę rano miks farb z wellatonu ( karmelowa czekolada zmieszana z jakims jasnym blondem) i teraz cieszę się z rudo-karmelowego blondu. Włosy są troche przesuszone, czeka mnie teraz akcja-pielęgnacja, ale przynajmniej problem ciemnienia mam z glowy...
ooo. może to jest rozwiązanie, hmmmm... Jak mi znowu coś odbije, to zastosuje.. Tymczasem biorę się za olej kokosowy.. bo czuje że mam skórę głowy wysuszoną od tego mycia...
Właśnie na takim karmelowym kolorze mi zależy..
Stary 2011-03-06, 22:53   #1640
jagodzianka612
Raczkowanie

Po dekolororyzacji jak sie nalozy farbke na wlosy to kolor wychodzi ciemniejsz niz jakby sie kladlo na niedekoloryzowane wlosy?gdzies tak kiedys czytalam ale pena nie jestem dlatego pytam
będzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline  
Stary 2011-03-06, 23:11   #1641
nikka_88
Raczkowanie

Tak, tak.. to jasna sprawa.. Też się tego tyle naczytałam..
Jednak ja specialnie wzięłam jasny blond, żeby nie ściemniał jakoś mocno.. a wyszło inaczej..
Stary 2011-03-06, 23:26   #1642
jagodzianka612
Raczkowanie

Czyli jak chce uzyskac kolor ciemy blond powinnam uzyc blondu??
będzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline  
Stary 2011-03-07, 09:35   #1643
nikka_88
Raczkowanie

Ja Ci niestety nie podpowiem, bo moje doświadczenie by mi powiedziało.. nie farbować wcale.. Tylko nacieszyć się dekolorem, hahaha.. ale pewnie znjadzie się ktoś, kto będzie wiedział, jak Ci pomóc
Stary 2011-03-07, 14:45   #1644
MonicMon
Raczkowanie

Hej. Mam włosy koloru ciemnego brązu. Jestem realistką i nie chce żadnej platyny, bo wiem że jest to nierealne i niezdrowie dla włosów z moim obecnym kolorze włosów. Cały wątek prześledziłam i dziewczyny piszą, że po renne blanche, chantalu czy elagonie ciemnieją im włosy bo nie położyly na to farby, drugie piszą, że połóżyly na zdekoloryzowane włosy super jasny blond i wyszły im CZARNE - to jest dla mnie najwieszka zagadka, jeszcze jedna dziewczyna pisze że trzeba połozyc jasniesza farbe ale tylko na minutke bo kolor bardzo szybko chwyta po dekoloryzacji. Mój cel to zejśc z bardzo ciemnego brązu do jasnego brazu, kasztanu, obojetnie, tylko moje pytanie brzmi co ja mam na te włosy położyc zeby wyszedl mi taki kolor...?
MonicMon jest offline  
Stary 2011-03-08, 13:16   #1645
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
matrix i efassor nie są takie nowe, o efassorze ktoś wcześniej wspominał a o matrixie ja pisałem.
sama chyba pisałam o nich jeszcze w pierwszym wątku, ale nie zaszkodzi wkleić zdjęć razem z nowymi- moze sie przyda komuś
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-03-08, 19:01   #1646
Siska
Raczkowanie

Dziewczyny ile ja sie namęczyłam, żeby tą okropną czerń zmyć. Żaden nawet profesjonalny dekoloryzator nie działał ani trochę! Wreszcie postanowiłam wszystko na jedną kartę i użyłam 2 opakowań rozjasniacza z J. najtańszego. Rozjaśniło dość nierówno, zwłaszcza po jednej stronie(nie ma to jak samodzielne eksperymenty:P). Po kilku dniach poprawiłam. Kolor był rudawy ale równy, po miesiącu zafarbowałam wreszcie na piękny karmelkowy kolor. Teraz leczę włosy odżywką Wax i wcale nie wiadomo jak zniszczone nie są. Jeśli wasze włosy nie są bardzo cienkie i suche możecie zaryzykować tak jak ja. Ale to już naprawdę w ostateczności.

Siska jest offline  
Stary 2011-03-08, 20:47   #1647
milczka
Przyczajenie

hej,
mam włosy prawie czarne (miały być sredni brąz), a swoje naturalne - zasadniczo jasne. (bliżej nieokreślone, bo dawnooo niewidziane

Zastanawiam się, który sposób dekoloryzacji byłby bezpieczniejszy dla włosów:
1.użycie dekoloryzatora do momentu uzyskania koloru sredniego/ ciemnego brązu, a następnie wyrównanie takim kolorem całości, a np. za miesiąc jeszcze raz dekoloryzator do jaśniejszego brązu (i znów farba wyrównująca)
2.czy od razu potrzymać dłużej do jasnego brązu?

W sumie wszystko mi jedno jaki kolor uzyskam, najważniejsze, żeby był chociaż trochę jaśniejszy, bo znudziła mi się niezamierzona stylizacja na członka rodziny Adamsów
milczka jest offline  
Stary 2011-03-08, 21:09   #1648
fryz5
Zakorzenienie

hm ale cyz warto ryzykować? co prawda sa jasne, nie ciemnieją, można kłaśc jaki kolor się chce, niski koszt, ale zniszczone włosy.
natomiast z drugiej strony wyzszy koszt, problem z kolorem (dobranie, ciemnieje) no ale nie niszczy.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-08, 21:16   #1649
Assathra
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Siska Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile ja sie namęczyłam, żeby tą okropną czerń zmyć. Żaden nawet profesjonalny dekoloryzator nie działał ani trochę! Wreszcie postanowiłam wszystko na jedną kartę i użyłam 2 opakowań rozjasniacza z J. najtańszego. Rozjaśniło dość nierówno, zwłaszcza po jednej stronie(nie ma to jak samodzielne eksperymenty:P). Po kilku dniach poprawiłam. Kolor był rudawy ale równy, po miesiącu zafarbowałam wreszcie na piękny karmelkowy kolor. Teraz leczę włosy odżywką Wax i wcale nie wiadomo jak zniszczone nie są. Jeśli wasze włosy nie są bardzo cienkie i suche możecie zaryzykować tak jak ja. Ale to już naprawdę w ostateczności.
Ja chyba nie jestem aż tak odważna, ale już tak che pozbyć się tej czerni, że może kiedyś zaryzykuję. Oblatałam wszystkie salony w moim mieście, i żaden fryzjer dekoloryzacji na moich włoskach się nie podejmie. A ja tez nie mogę przeznaczyć na ten cel nie wiadomo jakiej sumy pieniędzy;/
Może mogłabyś zamieścić zdjęcia przed i po? Jestem bardzo ciekawa efektu końcowego
Assathra jest offline  
Stary 2011-03-08, 22:22   #1650
nikka_88
Raczkowanie

Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie..
Jeżeli w niedzielę (jednego dnia).. zrobiłam dwa razy dekolor, a potem położyłam farbę.. to kiedy teraz można zrobić dekolor, żeby nie ucierpiały na tym włosy???
Początkowo byłam strasznie zła, że nie wyszło.. choć fakt faktem.. ten czarny już nie jest taki CZARNY.. są jaśniejsze prześwity, pomijając jaśniejsze odrosty.. no nieważne..
W poniedziałek pomyślałam, że może by jeszcze jedno opakowanie Prosanolu kupić i nałożyć jeszcze raz.. już bez farby?! Hmmm..

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości