Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-15, 20:18   #1681
feelin_soo_me
Zadomowienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny BŁAGAM doradzcie.... W piatek bylam u fryzjera, chcialam zejsc z moich naturalnie ciemno brazowych wlosow (dodatkowo w grudniu jeszcze farbowane na czekolade) na jasny braz. Fryzjerka zrobila mi najpierw dekoloryzacje, badz rozjasnianie ( powiedziala ze to to samo) a pozniej nalozyla farbe. Niestety wlosy nie wyszly takie jak chcialam, są po prsotu rude, mam marchewe na glowie. Prosze powiedzcie mi co teraz zrobic... Chcialabym pozbyc sie tej rudosci!! Nie chce jednak wracac do ciemnego brazu... Co moge zrobic ??
feelin_soo_me jest offline  
Stary 2011-03-15, 20:59   #1682
fryz5
Zakorzenienie

pójdź do niej i powiedz aby zrobiła Ci taki kolor jaki z nią ustaliłas i na niego zapłaciłaś.
ja bym nie wyszedł z salonu zostawiając pieniądze za coś, czego nie chciałem.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-15, 21:47   #1683
Assathra
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
pójdź do niej i powiedz aby zrobiła Ci taki kolor jaki z nią ustaliłas i na niego zapłaciłaś.
ja bym nie wyszedł z salonu zostawiając pieniądze za coś, czego nie chciałem.
Też myślę,że to bedzie dobre wyjście, możesz złożyć reklamacje.
Assathra jest offline  
Stary 2011-03-16, 18:12   #1684
feelin_soo_me
Zadomowienie

juz teraz za pozno... zaplacilam, mialam nadzieje ze sie jakos przyzwyczaje do tego koloru, ze moze w swietle dziennym bedzie wygladal inaczej itd. No ale niestety czuje sie jakbym chodzila w pomaranczowych wlosach, mam wkrety ze ludzie sie na mnie dziwnie patrza na ulicy, normalnie zemsta...
Dziewczyny a jakbym chciala teraz zejsc bardziej do blondu ?? To trzeba to poraz kolejny rozjasniac, czy robic dekoloryzacje ? Ja nie rozumiem tego jak niektore dziewczyny pisza ze powoli schodza z koloru.. czyli co ?? 10 razy traktuja wlosy rozjasniaczem ? Przeciez tyle razy slyszalam od fryzjerki "farba farby nie rozjasni", czyli jak mialam polozony ciemny blond to teraz nic nie da nalozenie jasniejszego ?? Pomozcie bo nie moge z ta marchewka zyc... Proooooszeee...
feelin_soo_me jest offline  
Stary 2011-03-16, 21:06   #1685
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Kobiety dzisiaj robiłam siorce kąpiel pojasniającą na czarnych włosach dwa razy po pół godziny to odrost wzięło, a reszty nic, dlaczego? Tyle razy robiłyśmy w szkole i wychodziły bazowe, a siorce du**. Farbowała paletem wcześniej. Nosz jestem fryzjerka, ale to jest przypadek beznadziejny ehh

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline  
Stary 2011-03-16, 21:12   #1686
fryz5
Zakorzenienie

to zalezy jaki rozjaśniacz, jaka woda %, jakie proporcje, jak długo włosy były farbowane na czerń. to ze palette to bez znaczenia bo każda farba czarna moze na długo siedzieć we włosach.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-17, 13:59   #1687
Assathra
Zadomowienie

Dziewczyny co myślicie o Matrix SOLUTIONIST Korektor Koloru Color Erase, Strasznie mnie kusi żeby wypróbować, podobno po tym włosy nie ciemnieją, ale nie wiem czy nie za długo farbowałam na czarno. Nie dawno ścięłam 25 cm, mam nadzieję że będzie mi teraz łatwiej, bo te najbardziej zniszczone i przekarmione czernią końce nie są już problemem. Jeśli któraś z was ma doświadczenie z tym środkiem, albo zamierza go użyć proszę o opinię.
Assathra jest offline  
Stary 2011-03-17, 15:04   #1688
taliena
Raczkowanie

GG do taliena

Dziewczyny, możecie mi powiedzieć jak to jest z farbowaniem włosów po Elgonie. Zakupiłam już środek oraz farbę o 3-4 tony jaśniejszą od docelowego odcienia. Jednak przez pomyłkę dołączyli mi oxydant o stężeniu 6% zamiast zamawianych 3%. Zezłościło mnie to i już miałam ich zmusić do szybkiej wymiany, kiedy przeczytałam na stronie elgon.pl, że oni polecają stężenie 6-9%. Więc jak to naprawdę jest?

Edytowane przez taliena
Czas edycji: 2011-03-17 o 15:34
taliena jest offline  
Stary 2011-03-17, 15:52   #1689
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o Matrix SOLUTIONIST Korektor Koloru Color Erase, Strasznie mnie kusi żeby wypróbować, podobno po tym włosy nie ciemnieją, ale nie wiem czy nie za długo farbowałam na czarno. Nie dawno ścięłam 25 cm, mam nadzieję że będzie mi teraz łatwiej, bo te najbardziej zniszczone i przekarmione czernią końce nie są już problemem. Jeśli któraś z was ma doświadczenie z tym środkiem, albo zamierza go użyć proszę o opinię.
ja miałam tym robione u fryzjera- tzn tak myślę, bo pracują tam na matrixie- i byłam zadowolona bardziej niż po domowej dekoloryzacji prosalonem. włosy w dobrym stanie i nie ściemniały ani trochę. ale nie farbowałam długo i używałam łagodnych farb
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-03-17, 17:10   #1690
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
ja dodawałem w poprzedniejszych stronach zdjęica po jego użyciu, hm wysuszył mi jak rozjaśniacz, nie sklepowy, ale są matowe i wysuszone.
moze to wina wody 6%. dla mnie on działa jak rozjaśniacz. zawiodłem się bo po nazwie wywnioskowałem ze to jest dekoloryzator. w opisie podali ze ma nadsiarczany (dekoloryzator jest z siarki) więc pomyślałem ze to podobne, tym czasem jest on w proszku i zachowuje się typowo jak rozjaśniacz
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-17, 22:22   #1691
justevi
Raczkowanie

Mam pytanie, chcę zdekoloryzowac włosy z ciemnego brązu do możliwie jak najjasniejszego. marzy mi się jasniutki popielaty blondzik, ale to w przyszłości bo nie uzyskam takowego odrazu. Narazie chce sie skupic na tym aby włosy po dekolorze nie ściemniały, bo tego obawiam sie najbardziej. Mam naturalnie włosy średni dość jasny blond popielaty. Farbowany na ciemno brązowy kolor. Ale od prawie roku nie były tykane farbą. Odrost jest kilkunasto centymetrowy farbowany szamponetką do 7 myc. Zdecyduje sie chyba na dekolor elgonem. Czy po dekolorze umyć włosy szamponem przeciwłupierzowym, oczyszczającym ziołowym, czy jeszcze innym aby włosy nie ściemniały? Na str. elgona widziałam szampon neutralizujący, ale sama dekoloryzacja będzie dość kosztowna bo mam włosy za piersi, więc nie bardzo uśmiecha mi sie jeszcze szampon za ponad 30 złotych ;/

Wymiana kosmetyków: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170

22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline  
Stary 2011-03-17, 23:34   #1692
fryz5
Zakorzenienie

elgon wychodzi drozej bo ma małą pojemność, lepiej chyba chantal lub renee blanche by się sprawdził bo mają 200ml (całość).
najlpiej mocno oczyszczający szampon, przeciwłupierzowy chyba może być. i jakas farbka na to na kilka minut, ze słabą wodą %. ja kładłem blond 8 z wodą 3% i miałem ciemny blond, tzn nie ściemniały tylko sie rudość stonowała po dekolorze, natomiast innym razem po dekolorze kładłem farbę rozjaśniającą 9% ale z proszkiem rozjasniającym, i rozjasniło na miodowy blond.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-18, 09:47   #1693
justevi
Raczkowanie

A jak po dekolorze umyje włosy szamponem przeciwłupieżowym z dodatkiem sody oczyszczonej?? Kilka razy tak umyłam włosy gady przechodziłam na pielęgnacje bezsilikonową, aby oczyścić włosy z zalegających silikonów. Włosy po umyciu szamponem z soda były dosłownie wyszorowane, miałam wrażenie, że nigdy nie miałam tak czystych włosów. Wiem, juz troche wymyślam, ale boje sie tego ciemnienia jak ognia. Czyli gdy zdekoloruje włosy do rudości to moge nałożyc farbe Wellaton 12/0 lub 12/1 ?? nie wyjdzie zieleń badz znowu ciemnota ?

justevi jest offline  
Stary 2011-03-18, 10:24   #1694
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
A jak po dekolorze umyje włosy szamponem przeciwłupieżowym z dodatkiem sody oczyszczonej?? Kilka razy tak umyłam włosy gady przechodziłam na pielęgnacje bezsilikonową, aby oczyścić włosy z zalegających silikonów. Włosy po umyciu szamponem z soda były dosłownie wyszorowane, miałam wrażenie, że nigdy nie miałam tak czystych włosów. Wiem, juz troche wymyślam, ale boje sie tego ciemnienia jak ognia. Czyli gdy zdekoloruje włosy do rudości to moge nałożyc farbe Wellaton 12/0 lub 12/1 ?? nie wyjdzie zieleń badz znowu ciemnota ?
Co do szamponu z sodą - nic nie wiem na ten temat, ale brzmi groźnie ta soda.
Co do Wellatonu - po której dekolorce nałozyłam na pasemko którąś z tych 12, nie pamiętam czy 12/0 czy 12/1. Pasemko nie zzielenialo, ale za to pięknie zczerniało niemal zaraz po nałożeniu, ale robiłam z wysokim utleniaczem, tym dołączonym do farby.
Stary 2011-03-18, 14:12   #1695
sensi123
Przyczajenie

GG do sensi123

Cześć wszystkim
Moje naturalnie ciemno blond włosy farbowałam prawie 2 lata na ciemne brązy, które wychodziły czarne i już miałam dość odrostów które wyglądały jakbym łysiała.
Czytałam wszelkie możliwe wątki o dekoloryzacji przez bite 2 dni, dziś poszłam do sklepu fryzjerskiego i kupiłam ściągasz koloru o nazwie Subtil Color Out.
Efekt niżej.

Jestem bardzo zadowolona
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e02252e3e87c.jpg (70,5 KB, 246 załadowań)

Edytowane przez sensi123
Czas edycji: 2011-03-18 o 14:17 Powód: niedziałający link
sensi123 jest offline  
Stary 2011-03-18, 14:39   #1696
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

Cytat:
Napisane przez sensi123 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Moje naturalnie ciemno blond włosy farbowałam prawie 2 lata na ciemne brązy, które wychodziły czarne i już miałam dość odrostów które wyglądały jakbym łysiała.
Czytałam wszelkie możliwe wątki o dekoloryzacji przez bite 2 dni, dziś poszłam do sklepu fryzjerskiego i kupiłam ściągasz koloru o nazwie Subtil Color Out.
Efekt niżej.

Jestem bardzo zadowolona
Pozdrawiam!
Sensi123, bardzo ładny efekt, nie widać tak charakterystycznych dla dekolorki rudości. A jaka cena tego dekoloryzatora?
Stary 2011-03-18, 14:48   #1697
Assathra
Zadomowienie

Efekt super Ale twoje włoski, nie były tak ciemne. Moje są przekarmione czernią, co ja bym dała za taki kolorek !

Chyba się zdecyduję na elagon, Kto mi doradzi ile powinnam zakupić, żeby mi starczyło na bardzo gęste włoski średniej długości ? będę wdzięczna
Assathra jest offline  
Stary 2011-03-18, 16:03   #1698
justevi
Raczkowanie

sensi 123 wlaśnie coś takiego chce uzyskac!! Powiedz mi czy to jest efekt tuż po ściągnięciu koloru, czy czymś farbowałaś i po jakim czasie? Mam kolor identyczny jak Ty na pierwszym zdjęciu. Ahhhh ile ja bym dała za taką dekolorke
Anetka 832 ja go znalazłam na jakiejś stronce internetowej za 80 zł, 3x100 ml. Ale jakoś mało informacji o nim jest w necie. Jak znajdziecie cos wiecej dajcie znac

Edytowane przez justevi
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:14
justevi jest offline  
Stary 2011-03-18, 16:50   #1699
Sztynka
Rozeznanie

GG do Sztynka

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to zalezy jaki rozjaśniacz, jaka woda %, jakie proporcje, jak długo włosy były farbowane na czerń. to ze palette to bez znaczenia bo każda farba czarna moze na długo siedzieć we włosach.
Rzojasniacz Joanny woda 9%, proporcje dałam standardowe, tak jak podawała któras wyżej. Włosy farbowane były około 5 lat na czarno może lużej. Odrost wzięło do blondu, natomiast całośc lekko. Miałam nadzieje chociaż, na 1 ton bo jej połozyłam czerwień i odrost teraz razi na czerwono reszta brąz z połyskiem . Jaki kolor położyć na sam odrost dla wyrównania koloru? Odrost jest krwistoczerwony .

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline  
Stary 2011-03-18, 17:07   #1700
sensi123
Przyczajenie

GG do sensi123

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Sensi123, bardzo ładny efekt, nie widać tak charakterystycznych dla dekolorki rudości. A jaka cena tego dekoloryzatora?
Ja kupiłam na zapas 2 zestawy ale użyłam 1, włosy mam średnio gęste, troszke za ramiona. Cena za zestaw to 25,80 zł. Preparat nakładała mi mama w domu Śmierdzi on okrutnie, nawet teraz czuję go we włosach ale jestem tak zadowolona że już pominę narzekanie

Cytat:
sensi 123 wlaśnie coś takiego chce uzyskac!! Powiedz mi czy to jest efekt tuż po ściągnięciu koloru, czy czymś farbowałaś i po jakim czasie? Mam kolor identyczny jak Ty na pierwszym zdjęciu. Ahhhh ile ja bym dała za taką dekolorke
To zdjęcie zostało wykonane dziś zaraz po dekoloryzacji i wysuszeniu włosów wprawdzie kupiłam farbę bo wiedziałam że mogę spodziewać się jakiejś tęczy czy coś w tym stylu.

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Rzojasniacz Joanny woda 9%, proporcje dałam standardowe, tak jak podawała któras wyżej. Włosy farbowane były około 5 lat na czarno może lużej. Odrost wzięło do blondu, natomiast całośc lekko. Miałam nadzieje chociaż, na 1 ton bo jej połozyłam czerwień i odrost teraz razi na czerwono reszta brąz z połyskiem . Jaki kolor położyć na sam odrost dla wyrównania koloru? Odrost jest krwistoczerwony .
Zrobiłam tak samo jakiś rok temu ;/ Dopiero później dowiedziałam się że rozjaśniacz łapie tylko naturalne włosy.. Myślę że jak położysz ciemny brąz na odrosty to powinno się wyrównać, ale też bardzo możliwe że ta czerwień będzie przebijać.

Edytowane przez sensi123
Czas edycji: 2011-03-18 o 17:10
sensi123 jest offline  
Stary 2011-03-18, 17:13   #1701
julisari
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sensi123 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Efekt niżej.

Jestem bardzo zadowolona
Pozdrawiam!
nieźle
julisari jest offline  
Stary 2011-03-18, 17:21   #1702
justevi
Raczkowanie

sensi123 czy to ten sam dekolor co Ty uzywałaś?
http://sklep.magnolia-fryz.com/kolor...jacy-500g.html ? jeśli tak to w sklepach internetowych jest sporo droższy ;/

justevi jest offline  
Stary 2011-03-18, 17:34   #1703
sensi123
Przyczajenie

GG do sensi123

Tak to ten sam. w linku który wysłałaś jest cena za 3 komplety, bo tyle zawiera jedno pudełko. Czyli po 26,66 za jeden zestaw (tworzą go 2 buteleczki). Wyszło mi 86 groszy taniej ;D

Edytowane przez sensi123
Czas edycji: 2011-03-18 o 17:35
sensi123 jest offline  
Stary 2011-03-18, 17:44   #1704
justevi
Raczkowanie

hahaha :p Nie przeliczyłam nic ;p Taka ze mnie dobra matematyczka Szkoda, że nie można zamawiać osobno zestawów, bo aż 3 nie będą mi potrzebne.

justevi jest offline  
Stary 2011-03-18, 20:37   #1705
julisari
Raczkowanie

Cytat:
hahaha :p Nie przeliczyłam nic ;p Taka ze mnie dobra matematyczka Szkoda, że nie można zamawiać osobno zestawów, bo aż 3 nie będą mi potrzebne.
może któraś z dziewczyn też potrzebuje to się możecie podzielić
julisari jest offline  
Stary 2011-03-19, 17:26   #1706
milczka
Przyczajenie

Dziewcznyny, chce mi się płakac;( Wczoraj robiłam dekoloryzację rene blanche i z ciemnego brązu (prawie czarne) uzyskałam rudo-brązowe włosy, dziś rano bardzo mi ściemniały i wyszedł nawet fajny kolor, ale chciałam go wyrównac i pofarbowałam miodowo-karmelowym szamponem (do 24 myc) casting i jakie było moje rozczarowanie, jak po 20 minutach uzyskałam kolor wyjściowy - prawie czarny z czerwono-rudą poświatą, czy jak to nazwac. Nie wiem co zle zrobilam, wydawalo mi sie, ze dobrze umylam wlosy po deko. wody nie rozcienczalam, bo na opakowaniu nie znalazlam ile ma %, a potem zapomnialam spr.
Jest jakas szansa na uratowanie włosów? Da się tą czern jakoś zmyc czy trafilam do punktu wyjscia i pozostaje tylko kolejna dekoloryzajca, jesli tak to kiedy? zaraz sie chyba poplacze. jedyny plus jest taki, ze wlosy sa nadal w niezlej formie
milczka jest offline  
Stary 2011-03-19, 20:33   #1707
milczka
Przyczajenie

napisałam post, ale nie wiem czemu sie nie pojawił...
dziewczyny, chce mi sie płakac;( Zrobiłam wczoraj koloryzacje renee blanche i z ciemnego brazu (w praktyce niemal czern) uzyskalam brazowo-rudy kolorek, który rano ściemniał, ale nawet mi to odpowiadało, kupiłam szampon koloryzujacy casting kolor jakiś miodowo-karmelowy, aby wyrównac jasniejsze u nasady wlosy i jakiez bylo moje rozczarowanie, jak okazalo sie, ze wlosy wyszly prawie czarna z szeroko pojętą 'brazową' poświatą ;((( Nie wiem co zrobiłam źle, wydawało mi się, że umyłam włosy po deko wystarczająco dobrze szamponem przeciwłupiezowym;( Nie wiem jaką wodę miał ten casting, bo nie mogłam znalezc, a potem zapomnialam... Zreszta teraz to juz nieistotne. Pomocy Czy ten szampon da się jakos zmyc i czym, czy czeka mnie kolejna dekoloryzacja, jesli tak to kiedy mogę ją zrobic? Wlosy sa póki co w niezlym stanie, renee uzywalam 2krotnie. pomozcie(
milczka jest offline  
Stary 2011-03-20, 18:52   #1708
agatad92
Przyczajenie

Witam! , potrzebuję porady fryzjerki, otóż około półtora miesiąca temu miałam czarne włosy, poddałam się dekoloryzacji i miałam jasny brąz z odcieniem rudego. Kolor wyblakł i chciałam zafarbować na naturalny brąz, wiec kupiłam dwie farby i zafarbowałam włosy. Po umyciu włosów, zobaczyłam że są one czarne !!!!! Nie czuję się dobrze w tym kolorze więc myślę nad ponowną dekoloryzacją.. Czy to bardzo zniszczy moje włosy? albo czy mogę zrobić coś innego by zmienić ich kolor ? Bardzo proszę o poradę, pozdrawiam !
agatad92 jest offline  
Stary 2011-03-20, 19:57   #1709
julisari
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agatad92 Pokaż wiadomość
Witam! , potrzebuję porady fryzjerki, otóż około półtora miesiąca temu miałam czarne włosy, poddałam się dekoloryzacji i miałam jasny brąz z odcieniem rudego. Kolor wyblakł i chciałam zafarbować na naturalny brąz, wiec kupiłam dwie farby i zafarbowałam włosy. Po umyciu włosów, zobaczyłam że są one czarne !!!!! Nie czuję się dobrze w tym kolorze więc myślę nad ponowną dekoloryzacją.. Czy to bardzo zniszczy moje włosy? albo czy mogę zrobić coś innego by zmienić ich kolor ? Bardzo proszę o poradę, pozdrawiam !
A jaki kolor chciałabyś uzyskać? Ja siostrze ( ciemne włosy) zrobiłam kąpiel rozjaśniającą x2 ( platinium loreala oraz joanna ) po czym nałożyłyśmy farbę. Włosy dały radę
julisari jest offline  
Stary 2011-03-20, 23:52   #1710
Assathra
Zadomowienie

Dziewczyny, a co się stanie jeśli po dekoloryzacji nie nałożę jasnej farby, ale zrobię tę delikatną kąpiel rozjaśniającą. Jest szansa że włoski nie ściemnieją ?
Mam czarne, a chciałabym jasny brąz, taki karmelkowy. Dałoby radę. Nie wiem czy wprowadzać w życie ten pomysł
Assathra jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości