Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-21, 07:07   #1711
agatad92
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
A jaki kolor chciałabyś uzyskać? Ja siostrze ( ciemne włosy) zrobiłam kąpiel rozjaśniającą x2 ( platinium loreala oraz joanna ) po czym nałożyłyśmy farbę. Włosy dały radę
Chciałabym uzyskać kolor brązowy
agatad92 jest offline  
Stary 2011-03-21, 10:02   #1712
justevi
Raczkowanie

sensi123 a czy Tobie włoski nie ciemnieją po tym Subtil Color out? Jeśli nie to czym włoski wyszorowałaś po dekoloryzacji??

Wymiana kosmetyków: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170

22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline  
Stary 2011-03-22, 19:40   #1713
Neuve
Przyczajenie

Cześć wszystkim! Po śledzeniu wątków o dekoloryzacji przez dobre kilka tygodni wreszcie założyłam własne konto na wizażu.

Mam włosy nieco za ramiona, są w miarę cienkie i niespecjalnie zniszczone. Farbowałam włosy trochę ponad rok, począwszy od praliny do ciemnego brązu, zdarzyło się też użyć wiśniowej czerni, dlatego moje naturalnie blond włosy są teraz praktycznie w trzech kolorach - u góry mysie odrosty, później odrobina lekko rudawego brązu, za to na końcówkach włosy są ciemne. Do tej pory jakoś ratowały mnie czapki i spięte włosy - ale teraz mam dość. Trzeba coś z nimi zrobić i pozbyć się tego okropnego spranego koloru.
Zdarzyło mi się spytać osiedlowej fryzjerki o dekoloryzację, ale wykazała się zupełną niewiedzą w tym temacie - stwierdziła, że okropnie zniszczy mi włosy, i że lepiej poczekać aż odrosną. Miałam wrażenie, że mówi do mnie o rozjaśnianiu, nie o dekolorze.
Chciałam podjąć się elgonu na własną rękę, ale teraz czytając wasze posty, znowu ogarniają mnie wątpliwości.

@sensi123 Proszę o dokładniejszy opis Twojej dekoloryzacji! Nie chce mi się wierzyć, że uzyskałaś tak świetny efekt! Czymś płukałaś włosy po dekoloryzacji? Farbowałaś później jakimś blondem? Nie ciemnieją?
Pisz koniecznie, możesz być moim rozwiązaniem <3

@laura1986 Dwie saszetki Loreal Effesor i Casting Lodowy Blond? Nie trzeba było paprać się z jakimiś oksydantami i innymi rzeczami, na których się nie znam?

Liczę na waszą pomoc!
Neuve jest offline  
Stary 2011-03-22, 21:08   #1714
sensi123
Przyczajenie

GG do sensi123

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
sensi123 a czy Tobie włoski nie ciemnieją po tym Subtil Color out? Jeśli nie to czym włoski wyszorowałaś po dekoloryzacji??
sciemniały już pod wieczór ;/ następnego dnia nałożyłam drugi komplet i teraz mam coś pomiędzy tymi dwoma kolorami na zdjęciu. Teraz to jestem zła ;o
sensi123 jest offline  
Stary 2011-03-23, 10:52   #1715
milczka
Przyczajenie

Post Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

mam 2 pytania i bardzo proszę o odp.

1. co dokładnie daje użycie oxydantu po dekoloryzacji i z czym mam go zmieszac? jak ogóle używać? Mam w domu oxydant 6% (mamie zostało pół buteleczki po rozjaśnianiu). Czy powinnam go rozcieńczyć jakoś? Sorry za megagłupie pytanie, ale nie rozumiem do końca o co chodzi, a przez ostatnie 10 lat raczej przyciemniałam włosy niż rozjaśniałam

Po 2. czy farbując włosy castingiem trzeba rozcieńczać to mleczko? nie wiem czy ja jestem ślepa, ale nigdzie nie mogę doczytać ile % ma to mleczko utleniające.

Ps: Jedni polecają farbowanie włosów po deko w odstępie kilku dni, inni od razu. Czy ktoś to rozgryzł?
milczka jest offline  
Stary 2011-03-23, 19:01   #1716
ibyza
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny, będę bardzo wdzięczna jeśli mi pomożecie

Oczytałam się na temat dekoloryzacji tyle, że już po prostu zgłupiałam.... mam włosy malowane od 3 lat na jeden kolor, najczęściej był to mroźny kasztan loreal preference, potem przeszłam, na schwarzkopf brillance "kompozycja czerwieni z czernią", a potem taki ciemniejszy brąz, i później zachciało mi się jasnego brązu Palette -szmpon koloryzujacy i mi wyszły CZARNE włosy. Od tamtej pory kolor się trochę zmył ale włosy są nadal bardzo ciemne...

Mam włosy długie, do połowy pleców i dość gęste, chciałabym otrzymać kolor typu "Jasny złoty brąz" - Garnier 100% color. http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...az-p-4193.html

Po lekturze o dekoloryzacji zdecydowałam się na Renee Blanche, i zastanawiam się czy to dobry wybór??? i ile mam tego kupić, pojemność to 2x100 ml, nie wiem czy 2 opakowania kupić czy tylko 1- 2x100 ml.

z góry dziękuję za odpowiedź
ibyza jest offline  
Stary 2011-03-23, 20:33   #1717
Assathra
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, będę bardzo wdzięczna jeśli mi pomożecie

Oczytałam się na temat dekoloryzacji tyle, że już po prostu zgłupiałam.... mam włosy malowane od 3 lat na jeden kolor, najczęściej był to mroźny kasztan loreal preference, potem przeszłam, na schwarzkopf brillance "kompozycja czerwieni z czernią", a potem taki ciemniejszy brąz, i później zachciało mi się jasnego brązu Palette -szmpon koloryzujacy i mi wyszły CZARNE włosy. Od tamtej pory kolor się trochę zmył ale włosy są nadal bardzo ciemne...

Mam włosy długie, do połowy pleców i dość gęste, chciałabym otrzymać kolor typu "Jasny złoty brąz" - Garnier 100% color. http://www.goldmax.pl/farba-garnier-...az-p-4193.html

Po lekturze o dekoloryzacji zdecydowałam się na Renee Blanche, i zastanawiam się czy to dobry wybór??? i ile mam tego kupić, pojemność to 2x100 ml, nie wiem czy 2 opakowania kupić czy tylko 1- 2x100 ml.

z góry dziękuję za odpowiedź
Hey Ja tez zamierzam użyć Renee Blanche, lepiej kup 2 opakowania, bo nigdy nie wiadomo, czy jedno wystarczy, czasem dekoloryzacje trzeba powtórzyć kilka razy., żeby uzyskać zamierzony efekt. Ja mam włosy do łopatek, bardzo gęste. Tydzień temu ścięłam ok30cm (miałam prawie to pasa). Ale farbowałam długo, przez rok na rudości i czerwienie, później znudziły mnie odrosty i położyłam na to czerń, i zostałam przy tym kolorze, juz 3 rok jak farbuje na czernie i ciemne brązy. Powodzenia mam nadzieje że nam sie uda i kolorek nie ściemnieje. Jak już będzie po wszystkim, zamieszczę zdjęcia.
Assathra jest offline  
Stary 2011-03-24, 10:07   #1718
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Hey Ja tez zamierzam użyć Renee Blanche, lepiej kup 2 opakowania, bo nigdy nie wiadomo, czy jedno wystarczy, czasem dekoloryzacje trzeba powtórzyć kilka razy., żeby uzyskać zamierzony efekt. Ja mam włosy do łopatek, bardzo gęste. Tydzień temu ścięłam ok30cm (miałam prawie to pasa). Ale farbowałam długo, przez rok na rudości i czerwienie, później znudziły mnie odrosty i położyłam na to czerń, i zostałam przy tym kolorze, juz 3 rok jak farbuje na czernie i ciemne brązy. Powodzenia mam nadzieje że nam sie uda i kolorek nie ściemnieje. Jak już będzie po wszystkim, zamieszczę zdjęcia.
a kiedy zamierzasz robić dekoloryzację??? bo ja to dopiero po świętach zaraz ale ogólnie przeraziła mnie myśl o wydaniu takiej kasy na raz, dlatego chce zamówić niektóre rzeczy teraz, za jakieś 2 tygodnie kupie farbę i potem dopiero zrobię

oki będę czekać na fotki, ale przestarszyłąm się tego ciemniejącego kolorku... hm... może położyć na to jakiś blond np: z SYOSS ciemny blond, ewentualnie jasny braz SYOSS'a... hm.... muszę pomyśleć jeszcze nad tym...

i jeszcze zapytam, czy bezpośrednio po deko... włosy szybciej przyjmą mi farbę???

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-03-24 o 14:37
ibyza jest offline  
Stary 2011-03-24, 16:46   #1719
fryz5
Zakorzenienie

ciemny blond wyjdzie czarny, najlepiej jakiś rozjaśniający najjaśniejszy blond. ale na niskiej wodzie% i trzymaj go na głowie bardzo krótko.
tak, bezpośrednio po włosy bardzo szybko przyjmują farbę dlatego trzymaj ją dużo krócej, ok 5 min trzymaj nawet
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-24, 17:06   #1720
ibyza
Wtajemniczenie

ale ja nie chcę mieć blondu, tylko taki jasny brąz ...

polecisz mi jakis kolor z syoss'a?? http://www.syoss.pl/index.php?id=151#
ibyza jest offline  
Stary 2011-03-24, 17:35   #1721
fryz5
Zakorzenienie

ale włosy bardzo duzo ciemnieją, po ciemnym blondzie popielatym wyszła mi granatowa czerń.
lepiej zeby wyszedł blond (chodź to mało prawdopodobne) i nałozyć juz spokojnie na to docelowy odcień, niż kłaść niewłaściwy odcień farby co spowoduje powrót do czarnych włosów
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-24, 17:42   #1722
ibyza
Wtajemniczenie

a kolor wyjściowy??/ a w ogóle ten dekoloryzator renee Blanche jest dobry??? czyli 2 razy nakładać farbę??? najpierw najjaśniejszy blond a potem dopiero taki jaki chce uzyskać??? teraz to juz zdruniałam całkiem
ibyza jest offline  
Stary 2011-03-24, 17:56   #1723
fryz5
Zakorzenienie

wg mnie renee jest bardzo dobry mam porównanie z elgonem i z matrixem tylko.
za 2 razem już kładziesz taką farbkę jaką chcesz. za pierwszym razem dużo jaśniejszą, ważne aby miała niską wodę % i żeby była trzymana na włosach krótko. ja tak robie i nic złego się nie dzieje poza jednym razem gdy nałozyłem na zdekoloryzowane włosy odcień ciemny popielaty blond i uzyskałem czerń
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-24, 18:40   #1724
Assathra
Zadomowienie

Ja mam zamiar użyć tego skandynawskiego blondu palett, który polecałeś
Ale tyle się słyszy, ze to najgorsze farby. Farbowałam nią kilka razy na ciemny brąz, i włoski wyszły czarne.A od ostatniego roku farbuję Garnierem ciemny brąz do 28 myć. Do syoss'a jakoś nie mam przekonania.
Assathra jest offline  
Stary 2011-03-24, 18:55   #1725
ibyza
Wtajemniczenie

ja syossa nie używałam nigdy, ale podoba mi się ich gama kolorów, mają takie ciepłe blondy...

fryz5 a mógłbyś mi powiedizeć ktory według Ciebie odcien syoss byłby najlepszy??? i od razu powiem że ja muszę uzyć dwóch farb, więc wolałabym pochodzić troche z tym co użyje po dekoloryzacji i dopiero po jakimś czasie poamlować na wymarzony i nie chcę być ruda ani blondyna straszna
ibyza jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:25   #1726
Assathra
Zadomowienie

kolorki wyglądają ładnie na opakowaniu, i to jest ten problem, bo w praktyce zawsze na głowie wychodzi co innego. Też jestem ciekawa syossa, jeśli się zdecydujesz, napisz jakie efekty, i czy warto
Assathra jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:34   #1727
ibyza
Wtajemniczenie

na pewno sie zdecyduje na syoss tylko teraz nie wiem jaki odcien, zeby mi nie wyszedł rudy, bo juz wole blond niż rudy... a tak jak mówię nie mogę sobie pozwolić na dekoloryzacje, malowanie jedno i jeszcze malowanie 2 farba tego samego dnia, bo nie wyrobię z kasą to 2 nałożenie farby musze sobie zostawić na kolejne malowanie, więc chcialabym wygladać jak człowiek po dekoloryzacji i malowaniu...

chyba zdecyduję sie na średni blond http://www.syoss.pl/index.php?id=131
albo ten jasny blond http://www.syoss.pl/index.php?id=132

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-03-24 o 20:00
ibyza jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:57   #1728
Paolka1601
Przyczajenie

hej laseczki, tak czytam o tych eksperymentach i sama nie wiem co robic...przez jakies dwa lata maluje włosy na brązy-to jasny, to ciemny- to kasztanowy...- obudziłam sie któregoś dnia i pomyślałam ze chce mi sie blondu...-idę we wtorek na dekoloryzację do fryzjera, byłam dzisiaj pytać czy moje włosy w ogóle nadaja sie do dekoloryzacji i odpowiedz uzyskałam jak najbardziej pozytywną. mam nadzieje ze wyjdzie mi upragniony karmelowy blond. do wakacji chcę mieć bardzo jasne włosy. jestem dobrej myśli... pozdrawiam forumowiczki
Paolka1601 jest offline  
Stary 2011-03-24, 19:59   #1729
ibyza
Wtajemniczenie

Paolka napisz pozniej jak Ci to wyszlo, i jaką farbę miałas położoną po dekoloryzacji fotki mile widziane
ibyza jest offline  
Stary 2011-03-24, 21:46   #1730
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
na pewno sie zdecyduje na syoss tylko teraz nie wiem jaki odcien, zeby mi nie wyszedł rudy, bo juz wole blond niż rudy... a tak jak mówię nie mogę sobie pozwolić na dekoloryzacje, malowanie jedno i jeszcze malowanie 2 farba tego samego dnia, bo nie wyrobię z kasą to 2 nałożenie farby musze sobie zostawić na kolejne malowanie, więc chcialabym wygladać jak człowiek po dekoloryzacji i malowaniu...

chyba zdecyduję sie na średni blond http://www.syoss.pl/index.php?id=131
albo ten jasny blond http://www.syoss.pl/index.php?id=132
ja bym wziął ten najjaśniejszy czyli 9-1 ale jak wolisz, przy odcieniu 8-6 radze trzymać na włosach naprawde króko. nie ma zabawy w nakładanie jej 20 min. polecam trzymac ją na włosach dosłownie kilka min. nie powiem Ci ile bo nie wiem co wyjdzie, musisz obserwowac i zmyć jak zobaczysz że już ciemnieją. w takiej sytuacji ja bym mieszał farbkę w miseczce i bym "pacnął" poprostu na włosy wsyztsko i dokładnie rozmasował, bo na prawde włosy szybko chłoną farbę po deko i nie ma czasu na powolne nakładanie.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-25, 09:46   #1731
ibyza
Wtajemniczenie

hm... a jeśli np zrobię dekoloryzację ok. 3 razy??? wtedy już ten kolor będzie na serio wyprany, wtedy tęz mam sie spodziewać efektu ciemnienia włosów... ???
ibyza jest offline  
Stary 2011-03-25, 10:06   #1732
nemezis1982
Raczkowanie

a ja szukam dobrego fryzjera w warszawie ktory zrobi zrobi z mojego bardzo ciemnego brazu ciemny blond..
ponizej zalaczalm zdjecia wlosow jak chcialabym uzyskac.. od kilku lat farbuje wlosy szamponem koloryzujacym palette braz ale wlosy sa prawie czarne.. tak naprawde cena nie gra roli poprostu zalezy mi zeby wlosy sie nie zniszczyly za bardzo, zebym nie musiala ich skracać no i zeby kolorek byl mniej wiecej taki jak na zdjeciach czy jest tu jakis fryzjer ktory moze mi to zrobic albo jakies dziewczyny ktore robily w warszawie dekoloryzacje i moga mi polecic konkretny salon i konkretnego fryzjera ? dodam ze mam wlosy za dlugie do lopatek w dobrej kondycji .. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (45,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d8_500x640.jpg (44,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tlo2.jpg (49,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rihanna-sos-400a072307.jpg (30,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg POZ_0883.jpg (87,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a7f195c0000ca4874c3c3fe6.jpg (39,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba.jpg (29,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba13.jpg (54,2 KB, 12 załadowań)
Stary 2011-03-25, 22:16   #1733
notnicegirl
Raczkowanie

Dziewczęta, podczytuje Was troszkę i dziś śmignęłam sobie dekoloryzację Renee Blanche ( od 6 lat farbowałam włosy na czarno , mój naturalny to zimny ciemny blond, a chce karmelkowego koloru coś jak Żmuda-Trzebiatowska ) moja fryzjerka kazała trzymać mi preparat co najmniej godzinę, trzymałam 2 od góry zeszło mi pięknie na rudo a dół na ciemny rudy, nałożyłam na to farbę capuccino z Joanny bodajze i ryp u góry piękny kolor, gdzie niegdzie prześwity też brązik a reszta ciemna:/ Farbe trzymałam całe 10 minut :/Wlosy mam kompletnie nie zniszczone, śliskie w dotyku, troszkę więcej mi wypadło przy czesaniu ale u mnie to norma przy malowaniu. Jutro mam zamiar powtórzyć dekoloryzację i tu moje pytanie do Was, co zrobić żeby kolor uzyskać jasny kolor po dekoloryzacji? może lepiej żebym położyła na włosy szampon koloryzujący do 24 myć niż farbę trwałą?

Jestem zakupoholiczką

Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline  
Stary 2011-03-26, 10:23   #1734
nemezis1982
Raczkowanie

Czy naprawde nie ma tu zadnej dziewczyny ktora mogla by mi polecic experta od dekoloryzacji w wawie ? .. uwazam ze na wlasna reke nie ma co robic.. bo efekt moze byc tragiczny..
wciaz czekam na jakies namiary
Stary 2011-03-26, 10:54   #1735
nemezis1982
Raczkowanie

a swoja droga to sablewska sobie w ostatnim czasie pięknie rozjasniła wlosy i to z czarnych!..
Gdybym miala namiar ja jej fryzjera...
w zalaczniku załączam jej wlosy przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg db12ac3de86aa5888eb61bc05be13fe3,35,1.jpg (26,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110220-sablewska.jpg (19,9 KB, 40 załadowań)
Stary 2011-03-26, 12:06   #1736
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
hm... a jeśli np zrobię dekoloryzację ok. 3 razy??? wtedy już ten kolor będzie na serio wyprany, wtedy tęz mam sie spodziewać efektu ciemnienia włosów... ???
nawet po 10krotnym położeniu mozesz się tego spodziewać

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
Dziewczęta, podczytuje Was troszkę i dziś śmignęłam sobie dekoloryzację Renee Blanche ( od 6 lat farbowałam włosy na czarno , mój naturalny to zimny ciemny blond, a chce karmelkowego koloru coś jak Żmuda-Trzebiatowska ) moja fryzjerka kazała trzymać mi preparat co najmniej godzinę, trzymałam 2 od góry zeszło mi pięknie na rudo a dół na ciemny rudy, nałożyłam na to farbę capuccino z Joanny bodajze i ryp u góry piękny kolor, gdzie niegdzie prześwity też brązik a reszta ciemna:/ Farbe trzymałam całe 10 minut :/Wlosy mam kompletnie nie zniszczone, śliskie w dotyku, troszkę więcej mi wypadło przy czesaniu ale u mnie to norma przy malowaniu. Jutro mam zamiar powtórzyć dekoloryzację i tu moje pytanie do Was, co zrobić żeby kolor uzyskać jasny kolor po dekoloryzacji? może lepiej żebym położyła na włosy szampon koloryzujący do 24 myć niż farbę trwałą?
o boże co to za fryzjerka ;/ nie słuchaj jej więcej. renee blanche trzyma się 20 min, potem nie ma sensu bo nic się nie dzieje, słodkie cappucino jest za ciemne na włosy po dekoloryzacji, nałóż sobie hm....jeśli chcesz joannę to szlachetną perłę, i trzymaj króciutko jak zobaczysz ze ciemnieją włosy to zmywaj.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-26, 14:22   #1737
MonicMon
Raczkowanie

Dziewczyny pisza ze niewiadomo czym by pofarbowaly wloski to zawsze im wyjdzie kolor wysciowy, to moze nie farbowac po dekoloryzacji wloswo wcale??
MonicMon jest offline  
Stary 2011-03-26, 18:27   #1738
Eufi_25
Raczkowanie

Dziewczyny...
dekolryzowałam się już ze trzy razy, za każdym razem ciemnieją mi włosy po myciu.
Wiem że ktoś tu kiedyś pisał co trzeba robić żeby nie ciemniały ale nie pamiętam a szukać w tylu wątkach jest ciężko.
Pomóżcie...bo kurna, po ostatniej dekoloryzacji miałam śliczny, wręcz idealny dla mnie kolor który zmienił się w jakąś paskudną sracz.kę tylko dlatego że je umyłam... ;/
Eufi_25 jest offline  
Stary 2011-03-26, 18:45   #1739
fryz5
Zakorzenienie

to nałóż na nie jaśniejszą farbę z niską wodą % i trzymaj ją 5 min.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-03-26, 19:20   #1740
Assathra
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
a swoja droga to sablewska sobie w ostatnim czasie pięknie rozjasniła wlosy i to z czarnych!..
Gdybym miala namiar ja jej fryzjera...
w zalaczniku załączam jej wlosy przed i po
Nie poznałam jej, tragicznie wyglądała w tych włoskach! Ciemny kolor postarza Teraz wygląda o wiele lepiej, ale i tak Alba ma ładniejsze włosy. Właśnie taki kolorek bym chciała.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to nałóż na nie jaśniejszą farbę z niską wodą % i trzymaj ją 5 min.
A co to jest ta niska woda? tzn ile. Nigdy nie rozjaśniałam włosów, zawsze przyciemniałam i nie mam pojęcia o co chodzi z tą woda.
Zamawiam 2 dekoloryzatory, mam nadzieję ze mi starczą i eksperyment się powiedzie
Assathra jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości