Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-11, 22:50   #1951
aagusiaa88
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny po dlugich poszukiwanaich salonu zdecydowalam sie na salon Loreala w Warszawie za kilka dni bede miala robiony dekolor.. kosztuje tam na dlugich wlosach 200 zl + 300 albo 350 zl farba ( cena farby w zaleznosci czy z amoniakiem czy bez )
koszt 500 - 550 zl.. wiem duzo.. cholernie duzo bym powiedziala ale nie chce sama ryzyzkowac i dekoloryzowac wlosow w domu po kilka razy, zyc w strachu ze mi sciemnieja itd..
dzwoniac do salonu dowiedzialam sie ze jesli kolor wyjdzie nierownomierny to dekolor jest robiony jeszcze raz ( w tej samej cenie ) .. powiedzieli ze wlosy beda takie jak oczekuje, ze nie wyjde z salonu nie zadowolona.. jesli nie bedzie efektow w pierwszej fazie beda poprawki na ich koszt.
to mnie przekonalo
chce kupci jeszcze na allegro ampulki kerastese zeby odzywic moje wloski po zabiegach no i oczywiscie biore ze soba aparat do salonu i bede robila zdjecia przed, w trakcie i po wszystko wam tu wkleje i sie okaze czy bede mogla wystawic im recenzje czy antyrecenzje
trzymajcie kciuki i czekajcie na wpis po weekendzie pozdrawiam wszystkie przyszle blondynki
ojejku... strasznie duzo u mnie w lorealu we wroclawiu cena za dekolor jest do 120zl a farba 110zl.
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-04-12, 11:09   #1952
Assathra
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
muszę Cie zmartwić , kupiłaś rozjaśniacz
Pisało ze usuwa kolor z włosów farbowanych i usunął. Jestem zadowolona, bo nie ściemniały, a włoski są w takiej samej kondycji jak przed zabiegiem. Jedno opakowanie wystarczyło mi na całe włosy, a nawet trochę jeszcze zostało. W Naturze kosztuje 49zł.
Assathra jest offline  
Stary 2011-04-12, 16:49   #1953
keskese_89
Przyczajenie

ehh zrobiłam dzisiaj znowu dekoloryzacje i wyszly mi wlosy takie jakie chcialam, czyli bardzo jasno-rude i zolto-blond. Niestety po nalozeniu bardzo jasnego blondu (poziom 10) sciemnialy na sredni braz.. i teraz jestem w kropce, mam ferbe ruda w odcieniu jaki chcialabym miec i nie wiem czy go nakladac czy nie, wyjdzie czy calkiem przyciemni mi wlosy do ciemnobrazowych z poswiata rudosci.. Jak myslicie? ;|
keskese_89 jest offline  
Stary 2011-04-12, 19:00   #1954
nemezis1982
Raczkowanie

no wiem ze drogo ale co zrobic sama nie chce ryzykowac bo jak czytam te zale dziewczyn, ktore dekoloryzuja po kilka razy i nagle im wlosy ciemnieja to mi sie od tego wlosy jeza na glowie.. nie wyobrazam sobie tego ..
jakby efekt byl taki jak chce to bym nawet wiecej dala

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Powiedzcie mi jeszcze dziewczny czego lepiej uzyc po takim dekolorze i farbowaniu do zregenerowania wlosow :
Ampulki vita cement kerastase
czy ampulki oleo fusion kerastase

ktora lepiej odbuduje i zregeneruje ?
ma ktos doswiadczenie ??
Stary 2011-04-12, 20:32   #1955
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Pisało ze usuwa kolor z włosów farbowanych i usunął. Jestem zadowolona, bo nie ściemniały, a włoski są w takiej samej kondycji jak przed zabiegiem. Jedno opakowanie wystarczyło mi na całe włosy, a nawet trochę jeszcze zostało. W Naturze kosztuje 49zł.
to ciesze się że nie zniszczyła, nie ściemniały bo to rozjaśniacz
drogi, bo płacisz za firmę loreal ;]
fryz5 jest offline  
Stary 2011-04-12, 20:32   #1956
krd
Raczkowanie

Ja jestem po dekoloryzacji również w salonie loreala,a teraz chodzę na rytuały pielęgnacyjne kerastase tym vita cementem czy jakoś tak. Super, włosy jak nowe.
krd jest offline  
Stary 2011-04-13, 07:18   #1957
butterfly__24
Przyczajenie

Nemezis, ja z kolei zakupilam w sklepie fryzjerskim oleo fusion, jedna buteleczka, chyba 12ml, starczyla mi na 3 razy (nie uzywalam na skore głowy zgodnie z poleceniem fryzjera, wlosy b.dlugie ale nie mam ich za duzo) koszt - 26zł naprawde warto, ale nie mam porownania z tym vita cementem... po oleo fusion włosy sa lejące i błyszczące.

Robilam to sama w domu -po umyciu głowy szamponem nalewalam na calej długosci wlosow, zawijalam głowe w folie alum., na to recznik i przez pare ładnych minut nagrzewalam suszarką (ten recznik). całosc trzymalam do pol godziny. i raz w tygodniu fryzjer mowil ze wystarczy,zeby nie przesadzic.
jezeli chodzisz na saune parową (tylko nie suchą)- to mozesz zrobic to samo, juz bez folii i bez recznika oczywiscie.
teraz kiedy moje wlosy juz doszly do siebie do dekolorze, przymierzam sie do vita cementu ale z l'oreala (bo ten z kerastase jest mega drogi ) a ma tez dobre opinie pozdrawiam
butterfly__24 jest offline  
Stary 2011-04-13, 09:25   #1958
ibyza
Wtajemniczenie

Dziewczyny super, że wam też się udaje a ja nie mogę rozjaśnić sobie tych włosów, bo odrosty mam jaśniejsze a dalej ciemniejsze, i mi farba tego nie bierze (Palette C10) +hm.... jaki odcień i jaka farba mogłaby mi to ruszyć??? bo inaczej zostanie mi tylko wyrównanie góry jakims blondem 7
ibyza jest offline  
Stary 2011-04-13, 11:31   #1959
justevi
Raczkowanie

Witam. Pisałam kiedyś w tym wątku, że zamierzam się zdekoloryzować. Nie zdekoloryzowałam włosków, ale rozjaśniłam. Robiła to fryzjerka polecona przez kumpele. jestem zadowolona. Włoski były przsuszone, ale już doprowadziłam je do normalności. Ściełam 10 cm, ale i tak są długie bo zakrywaja mi piersi do połowy, więc nie żałuje tych 10 cm. Nie bedę mówic, że nie są zniszczone bo są, ale nie jakoś tragicznie byłam przygotowana na coś strasznego. A miałam mega zdrowe długie lśniące ciemnobrązowe włosy. wklejam zdjęcie moich włosków w kolorze blond gdzieś tam od spodu mają ciut inny odcień może za jakiś czas je troche ujednolice, ale teraz musze postawic na regeneracje. Przypominam, że uzyskałam ten kolor z ciemnego brązu, prawie czarnego. Ps. widze że na zdjęciu kolorek wyszedł troszke jaśniejszy niż mam w rzeczywistości, hmm wyszedł taki o jakim marze :p ale teraz to już nie będzie problemu aby go uzyskać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie451.jpg (103,1 KB, 54 załadowań)

Wymiana kosmetyków: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170

22 września 2010 koniec z papierochami

Edytowane przez justevi
Czas edycji: 2011-04-13 o 11:33
justevi jest offline  
Stary 2011-04-13, 14:16   #1960
xLADYx
Zakorzenienie

a próbowała może któraś garniera E0 ? pisze ze to dekoloryzator i można uzyskać naprawdę jasny kolorek po nim
xLADYx jest offline  
Stary 2011-04-13, 15:07   #1961
justevi
Raczkowanie

nie próbowałam, ale rozjaśniaczem na ciemnych włosach nie uzyskasz chyba blondu od razu. Mi fryzjerka robiła włosy rozjasniaczem blondor z welli uzywała 12% i raz chyba nawet wyższego. i byłam marchewkowa. nałożyła na to farbe taki średni blond i nastepnego dnia znowu doprawiła rozjaśniaczem blondor i kolejną farbe, bo po pierwszym razie gdzie niegdzie były prześwity i złote refleksy, a mi zależało na jak najzimniejszym odcieniu. jeżeli masz ciemne włosy to sama nie ekperymentuj z rozjaśnianiem ich do blondu, to zbyt niszczący zabieg, a fryzjerka dośc się nawysilała abym z prawie czarnych włosów uzyskała taki blond. Chyba że nie masz bardzo ciemnych włosów.

Wymiana kosmetyków: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170

22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline  
Stary 2011-04-13, 15:52   #1962
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a próbowała może któraś garniera E0 ? pisze ze to dekoloryzator i można uzyskać naprawdę jasny kolorek po nim
to jest farba z rozjaśniaczem, ładnie rozjaśnia, nie niszczy jakoś bardzo jak np joanna, ale nie polecam używać wielokrotnie
fryz5 jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:09   #1963
Tindomerel
Zadomowienie

mam naturalnie ciemno brązowe włosy myslałam żeby zafundować sobie taki ciemny blond i teraz kwestia co robić ? rozjaśnic? dekoloryzować ?
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:15   #1964
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
mam naturalnie ciemno brązowe włosy myslałam żeby zafundować sobie taki ciemny blond i teraz kwestia co robić ? rozjaśnic? dekoloryzować ?
Dekoloryzację robi się by ściagnać farbę, a jeśli dobrze rozumiem, Ty masz ciemno brązowe naturalne włosy, tzn. niefarbowane, tak? Jeśli tak. to dekoloryzacja odpada.
Stary 2011-04-13, 16:22   #1965
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
to jest farba z rozjaśniaczem, ładnie rozjaśnia, nie niszczy jakoś bardzo jak np joanna, ale nie polecam używać wielokrotnie
ja zrobiłam nią odrosty i trzymałam 10 minut i efekt zadowalający jednak szukam dla siebie jakieś normalnej farbki bez rozjaśniacza ale tą mogę polecić komuś jak chce zejść bo faktycznie nie niszczy bardzo włoski są miękkie i pachną cytruskami a przy tym fajna odżywka i 13,99zł w Rossmannie

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-13 o 16:26
xLADYx jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:24   #1966
Tindomerel
Zadomowienie

wlasnie juz głupiałam bo czytam w tym wątku o samych przypadkach dziewczyn ściągających ciemna farbę i czytam i czytam w nadziei ze natrafie na choć jeden przypadek z naturalnie ciemnymi dzieki za uświadomienie

co moge w takim razie zrobić żeby z ciemnych naturalnie włosów uzyskać ciemny blond ? zostaje mi tylko rozjaśnianie ?
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:26   #1967
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
może właśnie garnier mogę go polecić lepszy od joanny
xLADYx jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:32   #1968
Tindomerel
Zadomowienie

o super podasz mi do niej link w KWC ? o ile tonów zeszłaś?
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:34   #1969
anetka832
Zadomowienie

GG do anetka832

Cytat:
wlasnie juz głupiałam bo czytam w tym wątku o samych przypadkach dziewczyn ściągających ciemna farbę i czytam i czytam w nadziei ze natrafie na choć jeden przypadek z naturalnie ciemnymi dzieki za uświadomienie

co moge w takim razie zrobić żeby z ciemnych naturalnie włosów uzyskać ciemny blond ? zostaje mi tylko rozjaśnianie ?
Tu niestety nie pomogę - włosy naturalne miałam tak dawno temu, że nie wiem jak się z nimi obchodzić. Myślę nad farbami rozjaśniającymi ( typu Wellaton 12/0 ), ale to takie tylko moje luźne rozmyślania, nie poparte własnym doświadczeniem. W tym wątku wypowiadają się raczej osoby, które chcą uzyskać jaśniejszy kolor na już farbowanych na ciemno włosach, może przejrz jeszcze forum fryzjerskie, może znajdzie się tam wątek o rozjaśnianiu naturalnego brązu. A jak nie, zawsze możesz zalożyć swój wątek.
Powodzenia
Stary 2011-04-13, 16:37   #1970
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:

nie potrzeba rozjaśniacza wystarczy farba co powiesz na loreal feria beżowy brąz?
fryz5 jest offline  
Stary 2011-04-13, 16:41   #1971
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
o super podasz mi do niej link w KWC ? o ile tonów zeszłaś?
ja nią nie schodziłam bo ja już od ponad 5 lat mam jasne włoski ale robiłam nią odrost
i łapie mi na biało
ale jak masz naturalne włoski to powinna farba Ci wyjść
ale jeśli chcesz rozjaśnić to najlepiej jak pójdziesz do Rossmana i zerkniesz z tyłu jak rozjaśnia ciemne
tu masz link do stronki : http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATUR ALS_DISCOVER&prdcode=P520 01&varcode=3600540506999& back=1
możesz też zwrócić uwagę na te nowe Syossy z aktywatorem rozjaśniania
a tu link do syossów :
12-0 : http://www.syoss.pl/index.php?id=256
11-0 : http://www.syoss.pl/index.php?id=257
10-0 : http://www.syoss.pl/index.php?id=258
xLADYx jest offline  
Stary 2011-04-13, 17:22   #1972
Tindomerel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Tu niestety nie pomogę - włosy naturalne miałam tak dawno temu, że nie wiem jak się z nimi obchodzić. Myślę nad farbami rozjaśniającymi ( typu Wellaton 12/0 ), ale to takie tylko moje luźne rozmyślania, nie poparte własnym doświadczeniem. W tym wątku wypowiadają się raczej osoby, które chcą uzyskać jaśniejszy kolor na już farbowanych na ciemno włosach, może przejrz jeszcze forum fryzjerskie, może znajdzie się tam wątek o rozjaśnianiu naturalnego brązu. A jak nie, zawsze możesz zalożyć swój wątek.
Powodzenia
dziękuję za rady

Cytat:
nie potrzeba rozjaśniacza wystarczy farba co powiesz na loreal feria beżowy brąz?
super by było gdybym nie musiala rozjasniać kurcze przekopuje internet w poszukiwaniu zdjęć tego koloru i nie moge na nic natrafić w kwc też widze brak opinii, na all jest tylko jakas intensywna czerwień mógłbys podrzucic jakieś zdjęcie cokolwiek ?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja nią nie schodziłam bo ja już od ponad 5 lat mam jasne włoski ale robiłam nią odrost
i łapie mi na biało
ale jak masz naturalne włoski to powinna farba Ci wyjść
ale jeśli chcesz rozjaśnić to najlepiej jak pójdziesz do Rossmana i zerkniesz z tyłu jak rozjaśnia ciemne
tu masz link do stronki : http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATUR ALS_DISCOVER&prdcode=P520 01&varcode=3600540506999& back=1
możesz też zwrócić uwagę na te nowe Syossy z aktywatorem rozjaśniania
a tu link do syossów :
12-0 : http://www.syoss.pl/index.php?id=256
11-0 : http://www.syoss.pl/index.php?id=257
10-0 : http://www.syoss.pl/index.php?id=258
oo te syossy wyglądają ciekawie dziękiii

ogólnie to chodzi mi o to by uzyskać cos na wzór tego koloru : ( ew. może jakiś karmel)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toni-garrn-and-versace-versense-gallery.jpg (30,9 KB, 34 załadowań)
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-04-13, 17:29   #1973
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję za rady

super by było gdybym nie musiala rozjasniać kurcze przekopuje internet w poszukiwaniu zdjęć tego koloru i nie moge na nic natrafić w kwc też widze brak opinii, na all jest tylko jakas intensywna czerwień mógłbys podrzucic jakieś zdjęcie cokolwiek ?

oo te syossy wyglądają ciekawie dziękiii

ogólnie to chodzi mi o to by uzyskać cos na wzór tego koloru : ( ew. może jakiś karmel)
to wcale nie taki jaśniutki Syossy mogą być za mocne może jakiś lżejszy kolorek z palety sprawdzaj na opakowaniach jak łapie naturalki Ty masz naturalne to pokryje równo raczej
xLADYx jest offline  
Stary 2011-04-13, 18:57   #1974
fryz5
Zakorzenienie

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...zowy-braz.aspx o to mi chodzi, albo jeszcze to
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...y-kasztan.aspx
fryz5 jest offline  
Stary 2011-04-13, 19:43   #1975
Tindomerel
Zadomowienie

dzięki bardzo gdzie szukać tych farb ? w rossmanie będą czy tylko w sklepach fryzjerskich?

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-zlocisty.aspx

ten kolor jest piękny ale nie wiem czy on złapie na ciemnych brązowych włosach
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-04-13, 20:43   #1976
ibyza
Wtajemniczenie

w takim razie i ja poszukam tego garniera E0
ibyza jest offline  
Stary 2011-04-13, 21:30   #1977
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki bardzo gdzie szukać tych farb ? w rossmanie będą czy tylko w sklepach fryzjerskich?

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-zlocisty.aspx

ten kolor jest piękny ale nie wiem czy on złapie na ciemnych brązowych włosach
wyjdzie ciemniej, te odcienie które Ci pokazałem są rozjaśniajace skoro podoba Ci sie virgine to weź p10 z ferii, w rossmanie znajdziesz, ok 30zł
nawet jesli masz długie włosy to farby powinno starczyć bo jest takiej konsystencji fajnej żelowej, pokrywałem nią włosy koleżanki do pasa (1 opakowanie) ważne aby kłaść na zwilżone włosy.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-04-13, 21:47   #1978
Tindomerel
Zadomowienie

dzięki bardzo mi pomogleśmam jeszcze jedno pytanie : czy przy nastepnym farbowaniu bedę mogła zejść jeszcze troche jasniej ?
Tindomerel jest offline  
Stary 2011-04-13, 21:58   #1979
fryz5
Zakorzenienie

jasne, myślę że przy lorealu da się zrobić, bo to farba rozjaśniająca.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-04-13, 22:04   #1980
Tindomerel
Zadomowienie

to genialnie mam jeszcze ostatnie pytanie gdy za drugim razem będę robić odrosty to po prostu trzeba potrzymać na odrostach farbę przepisowo a na reszcie krócej ? przepraszam jeśli pytam o oczywistości ale jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie
Tindomerel jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości