Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-19, 15:22   #2011
mon9
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
a ta FAMA zła jest? robil ktoś tym dekoloryzatorem?
dobra kupuje FAME, tylko taki był w hurtowni

Dla upewnienia się czy cała poprzednio nałożona farba została już wypłukana należy przygotować 15 – 50 ml wody utlenionej w osnowie kremowej o stężeniu 3 % i nałożyć na włosy. Pozostawić na ok. 5 minut. Spłukać dokładnie. Jeżeli włosy ściemniały po nałożeniu wody utlenionej prawdopodobnie nie wszystkie pigmenty zostały usunięte. Należy więc powtórzyć nałożenie COLOR REMOVER.

czy ten test można wykonać wodą utlenioną bez osnowy kremowej, taką zwykłą z apteki? ona też ma 3%... hmm bo zapomniałam zakupić

Edytowane przez mon9
Czas edycji: 2011-04-19 o 15:32
mon9 jest offline  
Stary 2011-04-20, 14:40   #2012
lilivampire
Raczkowanie

Mon9, proszę daj znać jak sobie Fama poradziła z dekoloryzacją.
Jutro mam urlop, więc możliwe, że podjadę rano do nich na Konarskiego
Stary 2011-04-20, 15:55   #2013
Stookrotka
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, może wy mi pomożecie
Naturalnie jestem blondynką. Sredni mysi blond. Potem malowałam na bardzo jasny blond.
Gdzies 1,5 roku temu włosy były malowane Castingiem Loreal "Miodowy kasztan" czekałam aż się farba wypłucze jakoś z 4 miesiące, fryzjerka powiedziała że da rade mi zrobić znowu blond ii..
odrosty ładny blond, na farbie z góry jakis rudy blond na końcach nic nie wzięło prawie:/ Zamalowała mi je na średni blond. Po miesiącu wróciłam zrobić pasemka blond szkoda ze to tej samej ogólnie pasemka wyszły ładne ale co z tego skoro byly na rudym blondzie. Włosy się zniszczyły. To było rok temu, zamalowałam potem je "Mleczna czekoladą" z welli, ładny kolor ale sie spłukiwał wiadomo, potem użyłam "Miodowy karmel" z Castinga. Nie malowałam włosków jakos od polowy lutego - chce wrócić do blondu ale kurcze ładnego, nie platyna i nie żółtko rude.
Moje włosy aktualnie mają na sobie odrost, potem casting wypłukany ładnie, potem właśnie tą czekoladę z Welli, boje się że znowu weźmie mi gorę a dołu nic. W naturalnym świetle wyglądaja nawet jasno, ale w sztucznym dość ciemno. Dbam o włosy, nie katuje ich a są jakies suche z wyglądu (w dotyku sa mięciutkie, moge je rozczesać)

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1302522036 W dziennym swietle

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1302522036 W sztucznym

Kupiłam farbe Garnier Color Natural 111, czy ona rozjasni mi włosy (tylko nie platynaaaa) ale żeby nie były też żółte? No i jak trzymac farbe, dluzej na odrostach któcej reszta? Wyjdzie chyba 3 poziomy koloru;/
Stookrotka jest offline  
Stary 2011-04-20, 18:01   #2014
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

jakiego dekoloryzatora chcesz użyć? jeśli elgon, chantal, renee blanche to nie ma potrzeby, abyś unikała kłaść go na odrost bo nic się złego nie stanie.

wg mnie 6.5 jest za ciemny na włosy po dekoloryzacji i moze wrócić czerń, wsyztsko zalezy od tego jak mocno wymyjesz włosy po zabiegu. ja bym po dekolorze, a przed docelową farbą 6.5 połozył jasną farbę blond może 9 albo 10 , na chwilkę.

Dekoloryzator to Chantal, a ten blondzik to musi byc taki fryzjerski czy moze byc np. Loreal, jakis najjasniejszy blond albo cos innego z drogerii?
Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Ooo, dziękuję za informację. A jakiego szamponu oczyszczającego używasz ?
Garlic Shampoo, dorwałam w internecie.
guantanamera jest offline  
Stary 2011-04-20, 18:02   #2015
fryz5
Zakorzenienie

ojej..ale masz kolorów na włosach. i widze naturalnych odrostów mało masz
ale odrosty masz ciemniejsze od farbowanych włosów. jesli chcesz, to połóż 111 ale nie na całe włosy tylko na te ciemne partie, na końcówki. chociaż to słabiutko je rozjaśni. o ile w ogóle ruszy kolor.poczekaj jeszcze miesiąc, zrób lepszej jakości zdjęcie odrostów bo nie widze do końca jaki masz kolor, chyba taki jasny blond 8, lub średni blond 7, kup farbę fryzjerską loreal richesse 8 albo 8.13
fryz5 jest offline  
Stary 2011-04-23, 00:35   #2016
201610111032
Konto usunięte

fryz5 mam do Ciebie pytanie. Wiem że używałeś rozjaśniacza Elgon. Czy po użyciu rozjaśniacza trzeba umyć włosy i nałożyć odżywkę zakwaszającą? Bo chciałabym pofarbować włosy na czerwono ale nie wiem czy od razu to zrobić czy nie lepiej poczekać kilka dni.
201610111032 jest offline  
Stary 2011-04-23, 00:50   #2017
fryz5
Zakorzenienie

mozesz od razu położyć farbę, ale ja bym się wstrzymał na pare dni, tak aby odbudować włosy troszeczkę, nawilżyć. ale w ostatnie mycie przed farbowanie postaraj się nie używac odzywki lub użyj takiej która najmniej "odżywia" aby włos nie był za bardzo zamknięty na przyjęcie nowej farby.
uzywałem 2 rozjaśniaczy elgon, ten zielony bez amoniaku, naprawde nie niszczy i go polecam, ale rozjaśnia nie wiele, w sumie ze średniego blondu , zawinięty w folie, wyciągnie nawet na platynę i jeszcze uzywałem tego najmocniejszego do pasemek ale on niszczy.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-04-23, 13:36   #2018
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mozesz od razu położyć farbę, ale ja bym się wstrzymał na pare dni, tak aby odbudować włosy troszeczkę, nawilżyć. ale w ostatnie mycie przed farbowanie postaraj się nie używac odzywki lub użyj takiej która najmniej "odżywia" aby włos nie był za bardzo zamknięty na przyjęcie nowej farby.
uzywałem 2 rozjaśniaczy elgon, ten zielony bez amoniaku, naprawde nie niszczy i go polecam, ale rozjaśnia nie wiele, w sumie ze średniego blondu , zawinięty w folie, wyciągnie nawet na platynę i jeszcze uzywałem tego najmocniejszego do pasemek ale on niszczy.
Zawsze przed jakimkolwiek farbowaniem używam szamponu oczyszczającego i już nie stosuję odżywki. Chodziło mi o to czy po rozjaśnieniu muszę umyć włosy szamponem? Czy wystarczy sama odżywka?
Stary 2011-04-23, 14:54   #2019
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

Jestem po dekoloryzacji, robiłam wszystko tak jak wyczytałam na forum, myłam włosy 3 razy, długo płukałam, na zdekoloryzowane włosy (ładny, rudy kolor) położylam na chwilę farbę blond 9.0, rozjaniającą, niestety włosy wrócily do stanu wyjciowego. Tzn górę mam jasniejszą, orzechową, a dół ciemny.
Czy istnieje jakis dekoloryzator po którym włosy nie ciemnieją?
guantanamera jest offline  
Stary 2011-04-24, 02:07   #2020
Nastja89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Stookrotka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, może wy mi pomożecie
Naturalnie jestem blondynką. Sredni mysi blond. Potem malowałam na bardzo jasny blond.
Gdzies 1,5 roku temu włosy były malowane Castingiem Loreal "Miodowy kasztan" czekałam aż się farba wypłucze jakoś z 4 miesiące, fryzjerka powiedziała że da rade mi zrobić znowu blond ii..
odrosty ładny blond, na farbie z góry jakis rudy blond na końcach nic nie wzięło prawie:/ Zamalowała mi je na średni blond. Po miesiącu wróciłam zrobić pasemka blond szkoda ze to tej samej ogólnie pasemka wyszły ładne ale co z tego skoro byly na rudym blondzie. Włosy się zniszczyły. To było rok temu, zamalowałam potem je "Mleczna czekoladą" z welli, ładny kolor ale sie spłukiwał wiadomo, potem użyłam "Miodowy karmel" z Castinga. Nie malowałam włosków jakos od polowy lutego - chce wrócić do blondu ale kurcze ładnego, nie platyna i nie żółtko rude.
Moje włosy aktualnie mają na sobie odrost, potem casting wypłukany ładnie, potem właśnie tą czekoladę z Welli, boje się że znowu weźmie mi gorę a dołu nic. W naturalnym świetle wyglądaja nawet jasno, ale w sztucznym dość ciemno. Dbam o włosy, nie katuje ich a są jakies suche z wyglądu (w dotyku sa mięciutkie, moge je rozczesać)

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...9&d=1302522036 W dziennym swietle

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1302522036 W sztucznym

Kupiłam farbe Garnier Color Natural 111, czy ona rozjasni mi włosy (tylko nie platynaaaa) ale żeby nie były też żółte? No i jak trzymac farbe, dluzej na odrostach któcej reszta? Wyjdzie chyba 3 poziomy koloru;/
Jeśli są suche z wyglądu to mogą być zniszczone. Identycznie wyglądały moje włosy po dekoloryzacji i rozjaśniaczach. Użyj najpierw masek nawilżających, a później pomaluj włosy za ok miesiąc a nawet dwa. Do tego radzę dobrą metodę na zakrycie tej tęczy: kucyk Sama przez pół roku, dzień w dzień chodziłam w kitce
Mi fryzjerka rozjaśniała te ciemne fragmenty a później nakładała farbę i wszystko ładnie się wyrównało. Radzę zmienić fryzjera i udać się do profesjonalisty, który będzie wiedział co i na ile nałożyć

Bóg jest człowiekiem, a człowiek myśli, że jest Bogiem...

Edytowane przez Nastja89
Czas edycji: 2011-04-24 o 02:12
Nastja89 jest offline  
Stary 2011-04-24, 15:10   #2021
olcia17666
Raczkowanie

Kochane może mi coś doradzicie...
Moje naturalne wlosy sa czarne, lecz od jakis 3 lat farbowalam je czarna farba(poniewaz zaczelam zauwazac pojedyncze siwe wlosy-mam 23 lata!)
Od paru miesięcy postanowilam troszeczke rozjasnic te czarne wlosy gdyz mi sie strasznie znudzily.Wiec zaczelam odrosty malowac na ciemny braz.
Nie zdecydowalam sie na dekoloryzacje calych wlosow gdyz boje sie o ich kondycje.
Co myslicie jakbym zrobila tylko pasma pojedyncze w kolorze brązu??
By powstaly jakies moze ciekawe refleksy na nich, bo narazie to wyglada troche slabo, mam tylko odrosny okolo 3 cm ciemny braz a pozostale wlosy czarne.Co o tym myslicie?Moze ktoras byla w takiej sytuacji??
Buziaki dla was i pozdrawiam
Stary 2011-04-26, 18:45   #2022
201610111032
Konto usunięte

Jestem już po dekoloryzacji. Zdecydowałam się użyć Elgon rozjaśniacz bez amoniaku Amonia free do włosów delikatnych + emulsja utleniająca 6%
Mój kolor wyjściowy to była sprana farba Garnier Color Naturals Czerwień Miedziana 6.46. Wrzucam zdjęcia:
1. robione w pomieszczeniu z lampą
2. robione w świetle dziennym
3. włosy rozjaśnione

Jestem bardzo zadowolona bo rozjaśniacz złapał równomiernie. Odrosty co prawda prawie że białe ale po nałożeniu farby na włosy nie ma żadnej różnicy w kolorze. Włosy tylko są lekko przesuszone i nic poza tym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8172.jpg (34,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8177.jpg (58,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_8190.jpg (45,9 KB, 107 załadowań)
Stary 2011-04-26, 21:10   #2023
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Jestem już po dekoloryzacji. Zdecydowałam się użyć Elgon rozjaśniacz bez amoniaku Amonia free do włosów delikatnych + emulsja utleniająca 6%
Mój kolor wyjściowy to była sprana farba Garnier Color Naturals Czerwień Miedziana 6.46. Wrzucam zdjęcia:
3. włosy rozjaśnione

Jestem bardzo zadowolona bo rozjaśniacz złapał równomiernie. Odrosty co prawda prawie że białe ale po nałożeniu farby na włosy nie ma żadnej różnicy w kolorze. Włosy tylko są lekko przesuszone i nic poza tym.
Świetny efekt! Jestem w szoku, że już po pierwszym razie udało Ci się pozbyć czerwieni

Ja będę jutro kłaść farbę rozjaśniającą na mój ciemny blond. Tym razem jestem naprawdę zdecydowana, zobaczymy co z tego wyjdzie
Stary 2011-04-26, 22:04   #2024
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Świetny efekt! Jestem w szoku, że już po pierwszym razie udało Ci się pozbyć czerwieni

A ja jestem w szoku że tak równo rozjaśniło. Bo zawsze wychodziły mi włosy kurczakowate i gdzieniegdzie pomarańczowe ale to po drogeryjnych tanich rozjaśniaczach. Ten jest naprawdę dobry a co najważniejsze niedrogi.
Stary 2011-04-26, 22:56   #2025
enka999
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

hej dziewczyny
nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów, ale chciałabym się przyłączyć do wątku
otóż jestem naturalną szatynką, ale że mój kolor był bez wyrazu i mi się nie podobał, od ok 3 lat farbuje je na czekoladowy brąz. W międzyczasie zdążyłam sobie jeszcze zniszczyć włosy prostownicą. Od niedawna mam straszną ochotę przefarbować się na ciemny blond. Myślałam o rozjaśnianiu stopniowo włosów pasemkami, bo boję się, że po jednorazowej dekoloryzacji byłabym łysa może Wy coś doradzicie?

Włosomaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2011-04-28, 00:16   #2026
wurpdaborbuko
Raczkowanie

dziewczyny, czy miałyście do czynienia z dekoloryzatorem Selective Oxy Reload? czas jego trzymania na włosach jest krótki, zastanawiam się, jakie daje efekty- czy jest jakaś różnica istotna między nim, a np. Elgonem? nie używałam ani jednego, ani drugiego, ale o Elgonie przynajmniej mogę poczytać tutaj ;]

jeszcze będę wdzięczna, jeśli mi doradzicie: chcę rozjaśnić włosy mojej mamie. od wielu lat je farbuje, ma siwe (pewnie ponad połowę), od długiego czasu na głowie ma ciemne brązy itp, z których wychodzi czarny. ostatnio farbuje u fryzjera, albo ja jej kładę farby profesjonalne. chciałabym uzyskać jasny brąz, na poziomie ok.6.
czy jest sens robić to ściągając kolor? czy to w ogóle się uda na tych włosach? obawiam się też tych rudości, których absolutnie nie chcemy. i zastanawiam się, jaka farba je pokryje- czy wystarczy, jeśli odpowiednio wypłukane z koloru pokryję jakimś popielatym blondem? powinien być na poziomie 8?
pomóżcie proszę!
wurpdaborbuko jest offline  
Stary 2011-04-30, 00:43   #2027
Dotka z OZ
Raczkowanie

GG do Dotka z OZ

Hej dziewczyny przeczytałam sporą część wątku, ale odpowiedzi na mój problem nie znalazłam. Dużo rzeczy ciekawych przeczytałam, ale większość jest o włosach farbowanych przez dłuższy czas i na bardzo ciemne kolory.
W zeszłym roku byłam jasną blondynką (rozjaśnioną z brązu, później mocno obciętą, naturalny kolor to ciemny blond). Normalnie farbowała i rozjaśniała mnie znajoma fryzjerka farbami fryzjerskimi. Lecz niestety wyjechała do poznania No i od tego momentu zaczęło się.
Miałam już spore odrosty i raz kupiłam farbę rozjaśniającą (loreal albo sayos), ale nie wyszedł jasny blond, tylko taki hmmm... orzechowy. Był nawet ładny, ale odrosły nadeszła gwiazdka i walnęłam sobie zimny kasztan (chyba sayos). Na jasnych włosach nie złapał zbyt mocno. Znaczy się kolor był równomierny ale jaśniejszy niż na opakowaniu. Niestety po czasie chłodny odcień się sprał i zrobiły się rudę
Teraz były znowu święta i zrobiłam sobie Jasny brąz z loreala (pianka) no i nie przykrył mi rudych. Znaczy się są teraz trochę ciemniejsze, ale nie brązowe. Brązowe są tylko na odrostach. Włosy mam w dobrej kondycji.
Czy jest szansa, że dekoloryzator (np. elogen) ściągnie mi te dwie farby i będę mogła je doprowadzić do jakieś sensownego średniego chłodnego blondu? Nie musi być znowu taki jasny, choć nie obraziłabym się.
Jeśli ściągnie z tej części rozjaśnianej to jakiego efektu mogę się spodziewać?
Zdaje sobie sprawę, że odrosty naturalne (tę część nierozjaśnianą) nie rozjaśni i będę musiała po użyć rozjaśniacza. Dobrze myślę? Da się tak w ogóle?

Edytowane przez Dotka z OZ
Czas edycji: 2011-04-30 o 06:15
Dotka z OZ jest offline  
Stary 2011-05-01, 13:07   #2028
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
3. włosy rozjaśnione

świetny kolorek na 3 po rozjaśnieniu
xLADYx jest offline  
Stary 2011-05-01, 20:40   #2029
Queen Of The Damned
Zadomowienie

miszona zazdroszczę takiego koloru. Dziewczyny co byście mi poleciły zrobić na te moje rude włosy. Farbowałam tydzień temu w sobotę u fryzjerki, umyłam dwa razy i tak mi kolor się wypłukał. Wcześniej miałam blond i chciałabym do niego wrócić, może nie do takiego popielatego może być nawet miodowy ale blond. Jetem załamana tym co mam teraz na głowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0186.jpg (41,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0187.jpg (70,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0103.jpg (64,5 KB, 38 załadowań)

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline  
Stary 2011-05-01, 21:04   #2030
aniaaniaa
Rozeznanie

GG do aniaaniaa

Hej Dziewczyny, planuje rozjasnic wlosy z jasnego brazu na blond. Chce sciagnac aktualny kolor dekoloryzatorem elgon, ale nie wiem jakiego utleniacza uzyc?6% czy 9%?A moze lepiej kupic chantal?
Stary 2011-05-01, 21:13   #2031
kamikayla
Zadomowienie

Zastanawiam się nad zdjęciem koloru (naturalny to blond - raczej jaśniejszy, od ponad 2 lat farbowany na ciemny brąz) i właśnie nie wiem czy mam zdejmować kolor czy raczej pokusić się o rozjaśniacz. Wczoraj znalazłam na wizazu wątek na temat mildblond selective ale tam mało osób się wypowiada. Czy któraś z Was używała może tego rozjaśniacza? I czy poradzi sobie z moimi włosami ? Chciałabym przejść do blondu. Troszkę się boję bo nigdy nie robiłam tego typu zabiegów. Proszę o radę lub opinie na temat mildblond
kamikayla jest offline  
Stary 2011-05-01, 21:21   #2032
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
miszona zazdroszczę takiego koloru. Dziewczyny co byście mi poleciły zrobić na te moje rude włosy. Farbowałam tydzień temu w sobotę u fryzjerki, umyłam dwa razy i tak mi kolor się wypłukał. Wcześniej miałam blond i chciałabym do niego wrócić, może nie do takiego popielatego może być nawet miodowy ale blond. Jetem załamana tym co mam teraz na głowie.
masz zbyt przetrawione włosy rozjaśnieniem, radze położyć na to farbę bez refleksu, naturalny odcień np 7. dopiero potem na całość kłaść czerwień
fryz5 jest offline  
Stary 2011-05-01, 22:33   #2033
electro-lady
Raczkowanie

witam drogie panie!

Aktualnie jestem/byłam farbowaną brunetką jak większość z Was..odrosty już miałam okropne, a naturalnie jestem średnią blondynką...i do takiego koloru dąże!
W końcu w piątek zrobiłam dekoloryzacjię, sama dekoloryzatorem reene blanche, byłam pod mega wrażeniem, włoski wyszły gdzie nie gdzie blond, trochę rude, a na końcówkach taki jasny brazik/ciemny blond,jak stwierdziła moja siostra kolor był "drewniany",ale dekoloryzator nie zniszczył włosków i były w bardzo dobrej kondycji..mogłabym w sumie w takich pochodzić ;]
Najgorsze było później....kupiłam farbę Garniera nr. 7 niby Blond...MATKO BOSKA! Wróciłam z powrotem do punktu wyjścia, włosy znów były brąz, tylko odorsty ładnie chwycił na taki średni blond...generalnie TRAGEDIA! Pewnie za długo trzymałam...
Podobno farby Garniera się szybko spłukują, więc kupiłam szampon przeciwłupieżowy i codziennie myje...ale nic! Fakt minęły 3 dni, ale mi bardzo zalezy na czasie..
Jutro mam zamiar się przejechać po dekoloryzator l'oreala słyszałam, ze dobry i trochę mocniejszy...i mam pytanie jaki kolor po dekoloryzacji położyć, żeby wyszedł podobny jak na dołączonym zdjęciu??
Byłabym bardzo wdzięczna za jakąś radę Chyba, że odradzacie kolejną tak szybką dekoloryzacje?:pro si:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magdalena+frąckowiak+2.jpg (44,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jennifer+Lopez+png (1).jpg (32,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img117005.fryzury-srednie.1080164.jpg (36,1 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez electro-lady
Czas edycji: 2011-05-01 o 22:36
electro-lady jest offline  
Stary 2011-05-01, 23:12   #2034
fryz5
Zakorzenienie

electro-lady poziom 7 jest za ciemny na włosy po dekoloryzacji, zawsze ściemnieją bardziej, niż gdyby nie były po deko. mozesz uzyc loreala, po nim nie ściemnieją ale on niszczy troche, bo jets rozjaśniaczem. nie używaj poziomu 7 tylko 8 po deko. łatwiej przyciemnić niż znów rozjaśniac
fryz5 jest offline  
Stary 2011-05-01, 23:44   #2035
Assathra
Zadomowienie

Hey Fryz
Mi tam loreal nie zniszczył włosów wcale, w ogóle dzięki, że poleciłeś mi kiedyś farbę rozjaśniającą palett skandynawski blond. Bo bałam się tych farb jak ognia, a kilka dni temu zdecydowałam się jej użyć, na mój rudy brązik, i fajnie mi ujednoliciła i rozjaśniła włoski, teraz to co mam, to chyba jakiś ciemny blond, w słońcu taki jakby złoty, ale pasuje mi bardzo wreszcie pożegnałam się z czernią na zawsze ! na jakiś czas znowu kupię palett, i będą jeszcze jaśniejsze
Assathra jest offline  
Stary 2011-05-01, 23:48   #2036
fryz5
Zakorzenienie

moze i nie niszcyz tak bardzo, ale w porównaniu do dekoloryzatorów jak renee blanche czy elgon, wysusza bo ma amoniak i wodę %.
ciesze sie ze skandynawski dobrze pokrył
fryz5 jest offline  
Stary 2011-05-02, 09:15   #2037
electro-lady
Raczkowanie

fryz5
Dziękujeee bardzo za odpowiedź ;-)
Szkoda, że nie byłam taka mądra wcześniej
Czyli jeżeli położę po deko np farbe L'oreal EXCELLENCE
8.1 Jasny Blond Popielaty albo 8.13 Perłowy Beż to powinno być dobrze, i na pewno nie ciemno? A przynajmniej nie brązowo?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

w sumie to jeszcze fajne blondy ma casting... mm i na co tu sie zdecydowac, zeby było dobrze
http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...zny-blond.aspx

Edytowane przez electro-lady
Czas edycji: 2011-05-02 o 09:10
Stary 2011-05-02, 11:15   #2038
enka999
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
witam drogie panie!

Aktualnie jestem/byłam farbowaną brunetką jak większość z Was..odrosty już miałam okropne, a naturalnie jestem średnią blondynką...i do takiego koloru dąże!
W końcu w piątek zrobiłam dekoloryzacjię, sama dekoloryzatorem reene blanche, byłam pod mega wrażeniem, włoski wyszły gdzie nie gdzie blond, trochę rude, a na końcówkach taki jasny brazik/ciemny blond,jak stwierdziła moja siostra kolor był "drewniany",ale dekoloryzator nie zniszczył włosków i były w bardzo dobrej kondycji..mogłabym w sumie w takich pochodzić ;]
Najgorsze było później....kupiłam farbę Garniera nr. 7 niby Blond...MATKO BOSKA! Wróciłam z powrotem do punktu wyjścia, włosy znów były brąz, tylko odorsty ładnie chwycił na taki średni blond...generalnie TRAGEDIA! Pewnie za długo trzymałam...
Podobno farby Garniera się szybko spłukują, więc kupiłam szampon przeciwłupieżowy i codziennie myje...ale nic! Fakt minęły 3 dni, ale mi bardzo zalezy na czasie..
Jutro mam zamiar się przejechać po dekoloryzator l'oreala słyszałam, ze dobry i trochę mocniejszy...i mam pytanie jaki kolor po dekoloryzacji położyć, żeby wyszedł podobny jak na dołączonym zdjęciu??
Byłabym bardzo wdzięczna za jakąś radę Chyba, że odradzacie kolejną tak szybką dekoloryzacje?:pro si:
tez bym sobie chciała zrobic taki kolorek jak na zdj

Włosomaniaczka

enka999 jest offline  
Stary 2011-05-02, 13:03   #2039
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
fryz5
Dziękujeee bardzo za odpowiedź ;-)
Szkoda, że nie byłam taka mądra wcześniej
Czyli jeżeli położę po deko np farbe L'oreal EXCELLENCE
8.1 Jasny Blond Popielaty albo 8.13 Perłowy Beż to powinno być dobrze, i na pewno nie ciemno? A przynajmniej nie brązowo?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

w sumie to jeszcze fajne blondy ma casting... mm i na co tu sie zdecydowac, zeby było dobrze
http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...zny-blond.aspx
nie powinno juz być brązowo, raczej 8.1 bo chłodny jest, a 8.13 jest juz ciepły
fryz5 jest offline  
Stary 2011-05-02, 18:47   #2040
electro-lady
Raczkowanie

no to ja już po dekoloryzacji....

1 zdjęcie : Po dekoloryzacji Reene Blanche i nałożeniu Blondu Garniera
2 zdjęcie : Po dekoloryzacji L'Oreal, Eclair, Creme Clair Decolorant
teraz pytanie!
Niestety nie znalazłam żadnej 8 ale kupiłam Loreala 910 Lodowy blond
zalezy mi na tym, żeby pozbyć się chociaż trochę rudego odcienia...czy da rade? czy nie wziełam za jasnego odcienia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cats.jpg (47,1 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (38,3 KB, 149 załadowań)
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości