Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-05-28, 11:47   #2161
iMeg
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Znajoma używa tego sprayu Joanny od dawna na długich włosach w kolorze ciemnego blondu i jest bardzo zadowolona. Ładnie i równo chwycił kolor mimo że robi to sama przed lustrem, nawet z tyłu włosy wyglądają bardzo nieźle. Nie jest też mocno niszczący, więc myślę że warto spróbować biorąc pod uwagę cenę

Ja mam natomiast pytanie czy przy dekoloryzacji czarnych włosów i zejściu do średniego brązu fryzjerzy używają łagodniejszych dekoloryzatorów niż przy zejściu do blondu? Czy pod względem niszczenia włosów jest takie samo ryzyko czy mniej drastyczna zmiana wymaga mniej drastycznego dekoloryzatora? Mam dylemat i wygra w tej kwestii chyba opcja mniej niszcząca włosy:P
iMeg jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:16   #2162
Assathra
Zadomowienie

Poczytaj na KWC jest dużo opinii http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,83...nd.html&next=1

Ja chcę zejść ze średniego brązu na ciemny /średni blond, i się zastanawiam czy ten fryzjerski rozjaśniacz chantal + woda 6%, nie zrobi mi spustoszenia na glowie, już teraz moje włosy teraz dają o dobie znać, po kilku dekoloryzacjach i rozjaśnianiu palett, są przesuszone, nie chcę ścinać bo zapuszczam
Assathra jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:44   #2163
Bahamadia_25
Zakorzenienie

iMeg

a już myślałam, że jaka cena taki efekt

poza tym jest napisane, że stosować tylko do blondów, lecz czytałam, że są przypadki o tym że dziewczyny z brązu poschodziły na naturalny ładny blond z pasemkami

Assathra dziękuję za linka

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-05-28 o 12:46
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-05-28, 12:51   #2164
Assathra
Zadomowienie

Na naturalnych nie farbowanych włosach to się może udać
Ale taki produkt może być dobry, chociażby po to by się pozbyć odrostów w jakimś stopniu bez konieczności babrania się z rozjaśniaczem, wygląda na praktyczny, i wygodny w użyciu.

Ten powinien być delikatniejszy http://allegro.pl/john-frieda-spray-...614904164.html
Assathra jest offline  
Stary 2011-05-28, 15:11   #2165
201709121022
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Poczytaj na KWC jest dużo opinii http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,83...nd.html&next=1

Ja chcę zejść ze średniego brązu na ciemny /średni blond, i się zastanawiam czy ten fryzjerski rozjaśniacz chantal + woda 6%, nie zrobi mi spustoszenia na glowie, już teraz moje włosy teraz dają o dobie znać, po kilku dekoloryzacjach i rozjaśnianiu palett, są przesuszone, nie chcę ścinać bo zapuszczam
Łatwiej byłoby coś doradzić, gdybyś wrzuciła zdjęcia obecnego koloru włosów Bo jeśli chcesz rozjaśnić je mniej więcej o ton to mogłabyś spróbować nawet kąpieli rozjaśniającej. Nie będzie to radykalna zmiana (dlatego warto ocenić o ile poziomów chcesz rozjaśnić), ale może być najlepszym wyjściem ze względu na przesuszenie Twoich włosów. Myślę, że przed każdym rozjaśnianiem warto spojrzec na stan owłosienia bardzo krytycznym okiem, no bo wiadomo - po zabiegu ich stan się w jakimś stopniu pogorszy, co jest ważne zwłaszcza u osób, które nie biorą pod uwagę skrócenia
Nigdy nie używałam Chantala, ale ostatnio działałam z pomocą tego: http://www.uradka.pl/vitdecosoftrozj...0g-p-6654.html Rozjaśniałam włosy dwóm paniom i efekty naprawdę bardzo fajne. Tylko cena niebyt zachęcająca
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-28, 16:40   #2166
rapunzel8
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iMeg Pokaż wiadomość

Ja mam natomiast pytanie czy przy dekoloryzacji czarnych włosów i zejściu do średniego brązu fryzjerzy używają łagodniejszych dekoloryzatorów niż przy zejściu do blondu? Czy pod względem niszczenia włosów jest takie samo ryzyko czy mniej drastyczna zmiana wymaga mniej drastycznego dekoloryzatora? Mam dylemat i wygra w tej kwestii chyba opcja mniej niszcząca włosy:P
schodziłam z czarnego do brązu sama i u fryzjera- było to łatwe w obu wypadkach i nie zrobiło najmniejszej krzywdy włosom.
oczywiście wszystko zależy od tego ile warstw tej farby masz na włosach i jaka to była farba(oraz czy fryzjer nie wyleje ci na głowę zwykłego rozjaśniacza), ale generalnie uważam, że zejście z czarnego na brąz jest bardzo proste
rapunzel8 jest offline  
Stary 2011-05-28, 16:48   #2167
201709121022
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
schodziłam z czarnego do brązu sama i u fryzjera- było to łatwe w obu wypadkach i nie zrobiło najmniejszej krzywdy włosom.
oczywiście wszystko zależy od tego ile warstw tej farby masz na włosach i jaka to była farba(oraz czy fryzjer nie wyleje ci na głowę zwykłego rozjaśniacza), ale generalnie uważam, że zejście z czarnego na brąz jest bardzo proste
Zgadzam się w zupełności. Ważne jest (jeśli nie robiłabyś tego u fryzjera) żeby często sprawdzać jak zmienia się kolor włosów i nie trzymać mieszanki za długo bez potrzeby. Zakładam tutaj jednak użycie proszku rozjasniającego i % (bo ściągacz koloru typu redukcyjnego jakiś color peel, color out, wiele pewnie nie zdziała, bo włosy ściemnieją), ale w wypadku zejścia do brązu nie powinno być dużych szkód, jeśli zabieg będzie dobrze przeprowadzony

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-05-28 o 16:53
201709121022 jest offline  
Stary 2011-05-28, 16:49   #2168
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Póki co nie planuję zejścia na kolor jaśniejszy
Tak tylko wrzuciłam tą Joannę bo może komuś się przyda

Teraz mam średni złocisty brąz, ale chcę zafarbować włosy na orzechowy brąz-nie chcę, żeby wyszedł za ciemno więc dlatego może hmm przez szampon przeciwłupieżowy troszkę je rozjaśnić

Ale jak mi się znudzi i zapragnę zmiany przez rozjaśniacz na pewno będę prosić o Wasze rady.
Póki co
Dziękuję

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-05-28 o 16:51
Bahamadia_25 jest offline  
Stary 2011-05-28, 17:54   #2169
iMeg
Raczkowanie

Dzięki dziewczyny
Zmiana, którą planuję to zejście z jednolitego czarnego koloru na coś takiego jak widać w pierwszym załączniku, a za kilka miesięcy chciałabym rozjaśnić to do takiego chłodnego odcienia jak drugi załącznik.
Ciekawa jestem jaki pomysł na to będzie miał fryzjer, kombinuję że pasemka dadzą fajny efekt i nie będą bardzo szkodliwe dla włosów, szczególnie że to dla nich nie będzie koniec ekperymentalnych zabiegów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-pokazu-ralph-lauren.jpg (68,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-pokazu-thakoon.jpg (72,6 KB, 46 załadowań)
iMeg jest offline  
Stary 2011-06-10, 18:15   #2170
aagusiaa88
Zakorzenienie

Hej... kupilam dzisianj dekoloryzator z chantala... ale moje pytanie dotyczy farby. kupilam farbe wellaton 12/1. czy moze ona byc? bo jak nie, to pojde jutro wymienic na jakas inna
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-06-10, 20:31   #2171
fryz5
Zakorzenienie

moze byc ale koniecznie uzyj jej ze słabym utleniaczem, rozcieńcz go z wodą z kranu w proporcji 1:1 czyli pół utleniacza z flakonika + tyle samo wody, nakładać rękoma szybko, bo mogą ciemnieć, postaraj się rozmasować szybko na całości i trzymaj kilka min chyba że zauwazysz ciemnienie, jeśli ciemnienie nie wystąpi to trzymaj dłuzej
fryz5 jest offline  
Stary 2011-06-10, 23:21   #2172
aagusiaa88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
moze byc ale koniecznie uzyj jej ze słabym utleniaczem, rozcieńcz go z wodą z kranu w proporcji 1:1 czyli pół utleniacza z flakonika + tyle samo wody, nakładać rękoma szybko, bo mogą ciemnieć, postaraj się rozmasować szybko na całości i trzymaj kilka min chyba że zauwazysz ciemnienie, jeśli ciemnienie nie wystąpi to trzymaj dłuzej
ok, dzieki bede dzialac w niedziele
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-06-10, 23:32   #2173
fryz5
Zakorzenienie

uzycie farby po deko jest bardzo dziwne opisze moje doznania: ja dekoloryzowałem 3 lub 4 razy, po farbie średni blond miałem czerń która nie zeszła, innym razem po rozjaśniaczu w kremie delia miałem ciemny braz, po palette 100 skandynawski blond odcień rozjaśniajaćy, miałem o wiele jaśniejszy kolor, koleżance robiłem po tym dekoloryzatorze, rozjaśniaczem elgon bez amoniaku i wyszły białe. takze dziwnie ;d
fryz5 jest offline  
Stary 2011-06-10, 23:34   #2174
aagusiaa88
Zakorzenienie

No wlasnie ja sie boje tego, ze one mi od razu sciemnieja. nie wiem czy nie poczekac z farbowaniem np do poniedzialku? bo jak w ndz naloze ten dekolor, to bede je plukac jakas dobra chwile i co? od razu probowac? chociaz czy te pare godzin czekania cos zmieni?
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-06-10, 23:49   #2175
fryz5
Zakorzenienie

hm no więc tak: płukaj je dobre kilka min jeśli jesteś w stanie to nawet i 10 min. czekanie nie ma sensu bo same z siebie mogą ściemnieć na drugi dzień nawet, a nałozenie farby po pewnym czasie działa tak samo jak od razu, wiem bo równiez czekałem pare dni i ściemniały tak samo jak bezpośrednio po zabiegu.
fryz5 jest offline  
Stary 2011-06-11, 00:04   #2176
aagusiaa88
Zakorzenienie

no spoko. boje sie tylko, ze mi sciemnieja od razu do czerni a jak nie sciemnieja... mam nadzieje... to ze wyjdzie mi w miare normalny kolor, i nie bede musiala isc po czarna farbe bede plukac ile wlezie, najwyzej uschne nad wanna no i boje sie, ze potem ta farba mi masakre z odrostow zrobi, ze sie beda mega roznic.
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-06-11, 12:57   #2177
fryz5
Zakorzenienie

najgorsze co mozesz zrobić to w panice kupic ciemna farbe dla mnie to totalny idiotyzm, jak ktoś tak robi....bo po co sie wydaje kase na te dekoloryzatory i farby? zeby potem wracac do czerni? jak juz uda Ci sie dojść do jasnego ale wyjdzie powiedzmy rudy to nie poddawaj się dąż do celu. powodzenia!
fryz5 jest offline  
Stary 2011-06-11, 19:00   #2178
aagusiaa88
Zakorzenienie

nie no, w razie czego mam jeszcze w szafce blond z loreala takze predzej w panice to naloze, niz czarna
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-06-11, 19:04   #2179
fryz5
Zakorzenienie

jaki blond dokładnie?
fryz5 jest offline  
Stary 2011-06-11, 19:08   #2180
aagusiaa88
Zakorzenienie

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...naturalny.aspx o taka
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-06-12, 15:48   #2181
yves931
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Zakupiłam na allegro dekoloryzator Prosalon i mam zamiar sciągnąc kolor za tydzien. Na to chciałabym nałożyc Farbe Schwartzkopf Perfect Mousse 1000 perłowy Blond. Chiałabym uzyskac średni blond. Jak długo trzymac farbe na wlosach po dekoloryzacji?
yves931 jest offline  
Stary 2011-06-12, 16:03   #2182
yves931
Przyczajenie

Zakupiłam na allegro dekoloryzator Prosalon i mam zamiar zrobic sobie dekoloryzację za tydzień. Moj kolor włosów który teraz mam to jasny kasztan . Chciałabym sobie pofarbowac wlosy po dekoloryzacji farbą Schwartzkopf Perfect Mousse 1000 perłowy blond. Chce uzyskac średni blond. Jak długo mam trzymac farbę na włosach?
yves931 jest offline  
Stary 2011-06-12, 16:49   #2183
aagusiaa88
Zakorzenienie

dobra... no to tak... nalozylam dekolor, wszystko zeszlo ladnie do pieknego rudzielca nalozylam farbe i mam dol czarny, a gore mam rudzielca dalej, ale troche ciemniejszego niz przedtem. i co teraz? szczzerze mowiac, to troche mnie to zdemotywowalo... mam jeszcze ten 1 wellaton, bo zuzylam tylko 1 opakowanie. i mam tego loreala. moze naloze za pare dni sama farbe, bo to nie ma sensu chyba.
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-06-13, 11:53   #2184
moee
Zakorzenienie

dziewczyny mam pytanie . Uzywala ktoras z Was "Color Oops" ?

Dzisiaj uzylam ja , wiec napisze co sadze Wlosy moje sa farbowane od lat 20 lat , farbami przeroznymi od rozjasniaczy, przez czern, braz ,czerwien, henne ostatnio .
Nalozylam na 20 minut , mylam je nastepne 20 ( z cora na zmiane bo rece tak cierply ze szok ) w kazdym badz razie : wlosy jakie mialam przed nalozeniem takie sa, mieciutkie, blyszczace, zadnych szkod, ani jeden nie zlecial przy zmywaniu -> zadowolona jestem okrutnie i zakochana w tym czyms (nie zawiera wybielaczy, amoniaku lub nadtlenku) Z razaco ciemno rudych , mam wlosy w odcieniu bardzooo jasno rudym ( mocno przygaszonym) prawie blond - i bardzoo rownomiernie zlapalo Naprawde polecam jak gdzies dorwiecie bo z tego co slyszalam tylko w stanach mozna kupic ( koszt 9-12 dolarow)

czemu pytam ? bo chcialam je walnac na sredni popielaty blond i zastanawiam sie czy tak jest jak po dekoloryzacji czyli ze zlapie mi ciemno farba ( w ulotce pisze ze srodek jest bardzo delikatny i mozna smialo farbowac w ten sam dzien co sie go nakladalo )? Jezeli ktoras z Wam robila tym srodkiem i pozniej farbowala bardzo prosze o jakas podpowiedz jak najlepiej i czym zafarbowac zeby nie uzyskac za ciemnych wlosow o ile przyciemnia

to uzywalam :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Color-Oops-709190.jpg (33,2 KB, 24 załadowań)
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-06-13 o 11:58
moee jest offline  
Stary 2011-06-14, 14:38   #2185
Rybiorek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

moee a ile razy nakladalas henne? mniej wiecej ile aplikacji?
Stary 2011-06-15, 10:51   #2186
moee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
moee a ile razy nakladalas henne? mniej wiecej ile aplikacji?
kolo 8,9 razy w mocno rudych mialam ciemniejsze kasztanowe z rudym polyskiem

po tym srodku mam cos takiego jak na zdjeciu , tyle ze nie wiem czym mam je teraz potraktowac , chcialam jakis sredni blond popielaty , mam dosc juz rudosci. Wlosy sie jednak troche przesuszyly,juz sa po olejowaniu i za chwile beda w kondycji jak przed sciaganiem dziewczyny doswiadczone w sciaganiu koloru , doradzcie mi czym najlepiej je maznac zeby nie wrocic do rudosci, nie miec zielonych tudziez nie miec za ciemnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 18.jpg (48,1 KB, 40 załadowań)
moee jest offline  
Stary 2011-06-15, 11:43   #2187
Rybiorek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
kolo 8,9 razy w mocno rudych mialam ciemniejsze kasztanowe z rudym polyskiem

po tym srodku mam cos takiego jak na zdjeciu , tyle ze nie wiem czym mam je teraz potraktowac , chcialam jakis sredni blond popielaty , mam dosc juz rudosci. Wlosy sie jednak troche przesuszyly,juz sa po olejowaniu i za chwile beda w kondycji jak przed sciaganiem dziewczyny doswiadczone w sciaganiu koloru , doradzcie mi czym najlepiej je maznac zeby nie wrocic do rudosci, nie miec zielonych tudziez nie miec za ciemnych
dzieki moee

ja sie jednak zdecydowalam na takie cos a la rozjasniacz przygotowywujacy do farbowania na inny kolor, mialam w reku 'zdejmowacz' koloru ale bylo napisane ze dziala tylko na sztuczny pigment, nie usunie pigmentu wlosa a henna wlasnie barwi ten pigment poprzez wiazanie sie z keratyna, generalnie mialam duzo ciemniejsze wlosy niz Ty, niby ten rozjasniacz tez nie nadawal sie do hennowanych wlosow ale juz go kiedys uzywalam wiec wiem ze ma kopa

dzisiaj jestem juz posiadaczka czerwonych
Stary 2011-06-15, 12:15   #2188
moee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
dzieki moee

ja sie jednak zdecydowalam na takie cos a la rozjasniacz przygotowywujacy do farbowania na inny kolor, mialam w reku 'zdejmowacz' koloru ale bylo napisane ze dziala tylko na sztuczny pigment, nie usunie pigmentu wlosa a henna wlasnie barwi ten pigment poprzez wiazanie sie z keratyna, generalnie mialam duzo ciemniejsze wlosy niz Ty, niby ten rozjasniacz tez nie nadawal sie do hennowanych wlosow ale juz go kiedys uzywalam wiec wiem ze ma kopa

dzisiaj jestem juz posiadaczka czerwonych
to super ze masz co chialas , ale Twoje hennowane tez byly ladne Ja sie boje rozjasniacza, kiedys przetrzymalam i.. mialam lyse placki na glowie wlosy scinane na krociusienko i czekanie az odrosna( dobrze ze byla zima i w czapce chodzilam ) od tamtej pory wystrzegam sie rozjasniacza jak ognia- no chyba z na maksymum 5-10 minut

na to sie zdecydowalam bo niby bardzo lagodne dla wlosow - co fakt to fakt duzooo lepsza kondycja wlosa niz po rozjasnianiu . Ono ponoc skucza barwniki we wlosie i wyplukuje podczas mycia glowy nie naruszajac w ogole struktury wlosa ( z czym sie zgodze bo jak mialam na wlosach to pod czepkiem minimalny efekt) podczas mycia( 20 minut mylam glowe ) schodzil kolor momentalnie , i jak mowie prawie blond sa - takie ze mozna spokojnie chodzic i nie wstydzic sie kurczaka na glowie

problem to mam teraz bo nie wiem co dalej tyle czasu farbowalam na rude, brazowe i znowu rude - dawnooo mialam jakies tam blond , ale i farby juz inne etc. a nie chce byc jasna blondyna tylko sredni , chlodniejszy odcien chce

moj tz mi mowi ze chciec to nie miec no wlasnie

w sumie juz mi wioza ze stanow nastepne dwa opakowania tego wiec nawet jak cos narozrabiam ( zielone wlosy, rude znowu) to znowu wyplucze . Na reklamach pokazuja ze dziala tez na zielone

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-06-15 o 12:16
moee jest offline  
Stary 2011-06-15, 12:31   #2189
Rybiorek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
to super ze masz co chialas , ale Twoje hennowane tez byly ladne Ja sie boje rozjasniacza, kiedys przetrzymalam i.. mialam lyse placki na glowie wlosy scinane na krociusienko i czekanie az odrosna( dobrze ze byla zima i w czapce chodzilam ) od tamtej pory wystrzegam sie rozjasniacza jak ognia- no chyba z na maksymum 5-10 minut

na to sie zdecydowalam bo niby bardzo lagodne dla wlosow - co fakt to fakt duzooo lepsza kondycja wlosa niz po rozjasnianiu . Ono ponoc skucza barwniki we wlosie i wyplukuje podczas mycia glowy nie naruszajac w ogole struktury wlosa ( z czym sie zgodze bo jak mialam na wlosach to pod czepkiem minimalny efekt) podczas mycia( 20 minut mylam glowe ) schodzil kolor momentalnie , i jak mowie prawie blond sa - takie ze mozna spokojnie chodzic i nie wstydzic sie kurczaka na glowie

problem to mam teraz bo nie wiem co dalej tyle czasu farbowalam na rude, brazowe i znowu rude - dawnooo mialam jakies tam blond , ale i farby juz inne etc. a nie chce byc jasna blondyna tylko sredni , chlodniejszy odcien chce

moj tz mi mowi ze chciec to nie miec no wlasnie

w sumie juz mi wioza ze stanow nastepne dwa opakowania tego wiec nawet jak cos narozrabiam ( zielone wlosy, rude znowu) to znowu wyplucze . Na reklamach pokazuja ze dziala tez na zielone
no to widze ze nie tylko ja tak mam jak pisalam, juz kiedys cos takiego zrobilam, wiec w sumie to wiedzialam jaki bedzie efekt, gdybym miala jasniejsze wlosy to pewnie wzielabym tez sciagacz, w sumie mi sie kondycja wlosow nie zepsula, rozjasniacz trzymalam 20 min (czas z nalozeniem), po zmyciu go maska na 15 min, potem suszenie i farbka na 30 min, potem znow maska 30 min, jedyne co to nie mam lokow (ale u mnie tak jest ze po farbowaniu/rozjasnianiu jak mialam blond to pare dni nie bylo lokow), znaczy sa ale mniej ale tez nie robilam zadnej stylizacji, nie nalozylam zelu, po nocy z jednej strony jakies loczki niesmialo sie pokazaly

z kolorem nie doradze, ja po 1.5 roku powrocilam do czerwieni ktora nosilam 7 lat i na razie zmian kolorystycznych nie planuje
Stary 2011-06-18, 20:04   #2190
Ptys_Mietowy
Raczkowanie

Jak trwoga to do was. Czy zdekoloryzowane włosy można zostawić z samym podkładem? Znaczy nie farbować ich już potem? Sprawa wygląda tak, że zrobiłam dzisiaj dekoloryzację, ze średniego brązu chciałam zejść do ciemnego blondu, koloru takiego bardziej "sarniego". Po dekoloryzacji włosy wyszły mi w kolorze jasnej marchewki, na to walnęłam szampon koloryzujący Marionu platynowy blond (najjaśniejszy w palecie) utleniacz rozrobiłam w proporcji 1:1 z kranówą. Całość zmyłam z głowy po 1-2 minutach bo włosy zaczęły ciemnieć. Kolor który uzyskałam w zasadzie mi się podobał więc nie wiem dlaczego położyłam na ten podkład naturalny blond z Joanny multi color (hmmm, może dlatego, że miałam go w szafce po prostu?). Trzymałam z pięć minut i włosy ściemniały do bliżej nieokreślonego brązu. No zonk, nie chcę, nie podoba mi się. W poniedziałek chciałabym ponownie zrobić dekoloryzację i walnąć jeszcze raz tego Mariona. Pytanie tylko brzmi czy mogę zostawić potem włosy w takiej postaci i nie nakładać już żadnej docelowej farby? Czy włosy ściemnieją? Ten szampon Marionu tak jak już pisałam trzymałam max. 2 minutki. Będę wdzięczna za każdą radę.

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości