Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-18, 09:06   #2761
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

wiesz, moze chodzi o to ze boje sie wziac odpowiedzialnosc na siebie a takto to zwale na nia....nie czaje juz z tymi mixami, jak to wyglada, sie nazywa zeby do kupic, najwyzej sobie kupie sam mix pozniej

pozwole jej na najwyzej jasny badz ten naturalny popielaty blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (56,5 KB, 29 załadowań)
Stary 2011-10-18, 15:41   #2762
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wiesz, moze chodzi o to ze boje sie wziac odpowiedzialnosc na siebie a takto to zwale na nia....nie czaje juz z tymi mixami, jak to wyglada, sie nazywa zeby do kupic, najwyzej sobie kupie sam mix pozniej

pozwole jej na najwyzej jasny badz ten naturalny popielaty blond
A ja właśnie wolę być zła na siebie niż się wnerwiać na kogoś obcego, kto by mi spiep..ył kłaki, sobie zawsze wybaczę (w końcu robiłabym to na własną odpowiedzialność), innym nie xD
Poczytaj wątki, może coś zrozumiesz, w końcu tu piszą w miarę po ludzku, a nie jakoś super specjalistycznie. Ja nadal mam trochę wątpliwości co do dekolorki, ale jak nie sprawdzę tego na sobie to się nie przekonam.
Mam jeszcze trzy tygodnie do czasu, w ktorym już chciałabym mieć inne włosy, a na razie brak funduszy na kolorowe farby...
Nadal się boję tego, ze toner wypłucze mi się błyskawicznie. Chyba bedę myla włosy w zimnej wodzie zawsze i robiła po płukankę octową.
Na pewno się pochwalę jak wyglądało schodzenie z czerwonych włosów, bo na prawdę ciężko było coś takiego znaleźć, a nuż się innym przyda
xblackxshadowx jest offline  
Stary 2011-10-18, 16:24   #2763
fryz5
Zakorzenienie

ja bym zaryzykował, trzymam kciuki!
Stary 2011-10-19, 08:36   #2764
ifrit
Zadomowienie

Witam
mam mały problem przeszłam z bardzo jasnego blondu do poziomu 6-7 brazowy sredni blond , korona włosów ma przeswity zelonkowato-glonowate tak taki kolor fryzjerka nie zrobiła pigmentacji włosów reszta farbuje sie nawet ale jest nie rowno, zastanawiam sie nad dekoloryzacja tylko nie wiem czy na ta korone złapie pozniej pigment jak były problemy z zafarbowaniem foto 1,2
pozniej w miare przyciemniania cos lepiej złapało ale roznica jest
2-4 mycia po farbowaniu jest ok a pozniej wyłazi ta złotawo-zielonkowata poswiata pomocy

dodam ze uzywałam juz kiedys color peela z prosalonu jako dekoloryzatora jak schodziłam z czerni włoski ok jesli chodzi o kondycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05620.jpg (64,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05686.jpg (102,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05897.jpg (84,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0787.jpg (78,0 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-10-19 o 08:37
ifrit jest offline  
Stary 2011-10-20, 08:57   #2765
fryz5
Zakorzenienie

ja zieleni nie widze, ale przy kolejnym farbowaniu dodaj odrobinę czerwieni do farby wtedy żadna zielen nie bedzie miała prawa wyjść
Stary 2011-10-20, 15:51   #2766
Emilcia_1616
Zakorzenienie

a ja cos widze, ale to mi wyglada na szybkie spieranie sie koloru, tak jakbys miala rozjasnione a pozniej na to farba. moze zmien odcien farby. albo poczekaj, moze nastepne farbowanie pomoze na to.

jak mozna nie jesc slodyczy 6 lat!???? dla mnie to nie do pomyslenia
Stary 2011-10-20, 22:46   #2767
Emilcia_1616
Zakorzenienie

hmmm...ja juz po wizycie u fryzjera....nalozyla mi kolor BLOND poniewaz bala sie ze popiel wyjdzie zielony. w innym watku tez mnie przed tym dziewczyny ostrzegaly wiec jej uwierzylam.
kolor nie wiele sie zminil, troche wyrownal, przygasil, takie karmelkowy jest, ladny ale...
ja chce cos bardziej w tonacji brazu....nadal mamzlota poswiate, teraz bardziej zlota a nie ruda.
mixtonow powiedzial ze nie uzywa bo dla niej sa zbyt krotkotrwale.
wiec jutro posiedze dluzej na necie i kupie sama farbe, jakis ladny naturalny popielaty jasny brazik, czyli pewnie wezme jaks naturalny popielaty blond zeby przejsc bardziej z braz, bo one bardziej ida w braz? ciemny blond to dla mnie bardzo obcy kolor
jutro wstawie zdjecia

edit:mam takie jak trzebiatowska na tym zdjeciu a marzy mi sie taki naturalny....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (19,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img104418.fryzury-dlugie.425997.jpg (26,5 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-10-20 o 22:50
Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2011-10-20, 22:59   #2768
fryz5
Zakorzenienie

no to musisz kłaść popiel z opalem.
nie wyszedł by zielony co ona gada ;/ co na logike, popiel (niebieski) + miedź (poamrańcz)=neutralny
Stary 2011-10-21, 09:23   #2769
Emilcia_1616
Zakorzenienie

hmm a tak teraz mysle czy zloty odcien to nie gasilo sie jakims srebrzystym a nie popielem, w sumie to nie mam rudego polysku tylko kolor wlosow to jakis odlam rudosci

narazie bede je gasic fioletowym szamponem

aaa to ten opal? wolalabym jeden odcien nie chce sie bawic w zadne mieszanki
opal to jakis opalizyjacy tak?

• 7NBP – średni blond z refleksem opalu
  • 6NBP – ciemny blond z refleksem opalu
tylko nie widze ich na palecie

Czas edycji: 2011-10-21 o 09:32
Stary 2011-10-21, 19:24   #2770
fryz5
Zakorzenienie

P to opal szukaj czegos z P skoro tych co podałas nie ma
Stary 2011-10-22, 11:24   #2771
Emilcia_1616
Zakorzenienie

moj akutalny kolor

a opal to nie jest zlocistym kolorem? czy on go gasi wlasnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tunezja 002.jpg (44,7 KB, 28 załadowań)

Czas edycji: 2011-10-22 o 11:28
Stary 2011-10-22, 15:37   #2772
fryz5
Zakorzenienie

oj masz miedź ;/
musisz kłaść opal z popielem (opal to perła cyzli fiolet)
cyzli kładziesz pigment niebieski z fioletowym, wiesz co polecam? dwa odcienie joanny szlachetna perła z gołebim popielem do tego dodajesz szamponu którym myjesz włosy i taka mieszanke nanosisz na włoski, slicznie gasi żółcie, pomarancze i te wszystkie odcienie, połozyłem koleżance tą mieszankę na wlosy doslownie pomarańczowo żółte (ściagałem jej z ciemnej czerwieni) wyszedl blond sliczny taki truskawkowy troszke, zero śladu po żółci i pomarańczu
Stary 2011-10-22, 15:52   #2773
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ok, zgasi mi to ale jaki kolor mi wyjdzie na glowie? bo ja nie chce skupic glownie tylko na zlikwidowaniu odcienia ale takze na kolorze. a to co polecasz to sa blondy wiec na kolor nie zbytnio mi zadzialaja? tzn poprawia go? jakos mi sie to nie dziwi, wolalbym jedna farbe ktora mi to zgasi i da bardziej brazowe wlosy

mogles pstryknac jej zdjecie

Czas edycji: 2011-10-22 o 15:54
Stary 2011-10-22, 15:59   #2774
fryz5
Zakorzenienie

one zgaszą te ciepłe tony, nie całkowicie ale duzo. wiem ze to są blondy dlatego też masz w nich wode 9%, rozcienczysz jedna wodę z taka samą ilościa wody z kranu i otzrymasz 4,5% a takie stężenie nadaje sie juz do tonowania i nie rozjasni Ci włosów.
szlachetna perła ma perłowy odcien, fiolet, natomiast gołębi popiel ma niebieski.
Stary 2011-10-22, 16:05   #2775
Emilcia_1616
Zakorzenienie

w sumie moge zaryzykowac jak cos to za katastrofe bedziesz odpowiedzialny ty!

mam uzyc jednej rozcienczonej wody na dwie farby, ale szamponu nie bede dodawac bo i tak go uzywam. farby te nie sa drogie wiec zaryzykuje. mam nadzieje ze nie bede miala jasnych odrostow przy skorze.
zobaczymy co z tego wyjdzie bo pozniej to juz bym chciala polozyc jakis ciemny blond/jasny braz i miec ten swoj wymarzony kolor
dlugo mam tak trzymac te farby? bo moje wlosy sa juz w cienkiej kondycji....
Stary 2011-10-22, 16:42   #2776
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Witam.
Proszę Was dziewczyny o radę. Miałam włosy pofarbowane na czerwony mahoniowy brąz. Potraktowałam je rozjaśniaczem i później 2 razy ultrarozjaśniającą blond farbą, a one nadal są pomarańczowo- rude Odrosty mam wręcz białe. Bardzo zależy mi na pozbyciu się tego odcienia. Doradźcie mi jaką farbę powinnam kupić?
Kamila_Blondi jest offline  
Stary 2011-10-22, 16:45   #2777
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Witam.
Proszę Was dziewczyny o radę. Miałam włosy pofarbowane na czerwony mahoniowy brąz. Potraktowałam je rozjaśniaczem i później 2 razy ultrarozjaśniającą blond farbą, a one nadal są pomarańczowo- rude Odrosty mam wręcz białe. Bardzo zależy mi na pozbyciu się tego odcienia. Doradźcie mi jaką farbę powinnam kupić?
To kolor, który mam aktualnie na głowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (35,7 KB, 37 załadowań)
Stary 2011-10-22, 18:12   #2778
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
w sumie moge zaryzykowac jak cos to za katastrofe bedziesz odpowiedzialny ty!

mam uzyc jednej rozcienczonej wody na dwie farby, ale szamponu nie bede dodawac bo i tak go uzywam. farby te nie sa drogie wiec zaryzykuje. mam nadzieje ze nie bede miala jasnych odrostow przy skorze.
zobaczymy co z tego wyjdzie bo pozniej to juz bym chciala polozyc jakis ciemny blond/jasny braz i miec ten swoj wymarzony kolor
dlugo mam tak trzymac te farby? bo moje wlosy sa juz w cienkiej kondycji....
ok moge byc odpowiedzialny, a duzy masz swój naturalny odrost?
dodaj do mieszanki szampon byle jaki, aby sie to pienilo na wlosach jak dasz, kładziesz na wilgotne włosy i masujesz az sie spieni i trzymasz 20-30 min

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Witam.
zalezy na jakim kolorze Ci zalezy masz obecnie średni złoty brąz na tym zdjeciu , bynajmniej u mnie tak wygląda nie widze miedzi.
musisz kłaśc coś popielatego, czyli z niebieskim pigmentem. omijaj odrosty bo jak za bardzo je rozjasnisz to potem zawsze beda jaśniejsze od reszty taki pasek jasny xd chociaz juz duzo je rozjasniłas
Stary 2011-10-22, 18:35   #2779
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Dzięki
Czyli mogę położyć naturalny ultra jasny popielaty blond?
Zależy mi żeby wrócić do blondu, ale zbliżonego do mojego naturalnego koloru włosów ewentualnie odrobinę jaśniejszego. W całkiem białych źle wyglądam, a i do ciemnych jakoś nie mogę się przekonać. Wklejam zdjęcie gdzie miałam swój naturalny kolorek. Zdjęcie jest trochę niewyraźne. Włosy miałam w takim jakby popielatym właśnie odcieniu. To link do strony z farbami nice'n easy, których używam. Może pomożecie mi wybrać odpowiedni kolor:
http://www.clairol.co.uk/niceneasy/shade-chart/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo 2007 - Kopia.jpg (102,0 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2011-10-22 o 18:37
Stary 2011-10-22, 19:23   #2780
Emilcia_1616
Zakorzenienie

yy pewnie nie duzy
wszystko rozumiem, ale boje sie ze moje wlosy tego nie przetrwaj...wkoncu te farby to blond
po farbowaniu ciemnymi farbami moje wlosy zawsze wychodzily z takiego stanu w jakim sie teraz znajduja. a te blony moga je zalatwic na cacy....dlatego wolalbym uzycjakiegos docelowego juz koloru
wydaje mi sie ze Wy nie tak myslecie, za bardzo chcecie sie pozbywac tych poswiat i wogole nie myslac o wlasciwym/docelowym kolorze i nie bierzecie pod uwage tego co moze po zastosowaniu tych farb na glowie.
Stary 2011-10-22, 19:56   #2781
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki
Czyli mogę położyć naturalny ultra jasny popielaty blond?
Zależy mi żeby wrócić do blondu, ale zbliżonego do mojego naturalnego koloru włosów ewentualnie odrobinę jaśniejszego. W całkiem białych źle wyglądam, a i do ciemnych jakoś nie mogę się przekonać. Wklejam zdjęcie gdzie miałam swój naturalny kolorek. Zdjęcie jest trochę niewyraźne. Włosy miałam w takim jakby popielatym właśnie odcieniu. To link do strony z farbami nice'n easy, których używam. Może pomożecie mi wybrać odpowiedni kolor:
http://www.clairol.co.uk/niceneasy/shade-chart/
z tej palety 102 albo 103 moim zdaniem
abo weź teraz garniera 8 i 9.1 8 połóz na odrost a 9.1 na reszte, na ostatnie 5 min polej wodą włosy i wymasuj całe włosy

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
yy pewnie nie duzy
wszystko rozumiem, ale boje sie ze moje wlosy tego nie przetrwaj...wkoncu te farby to blond
po farbowaniu ciemnymi farbami moje wlosy zawsze wychodzily z takiego stanu w jakim sie teraz znajduja. a te blony moga je zalatwic na cacy....dlatego wolalbym uzycjakiegos docelowego juz koloru
wydaje mi sie ze Wy nie tak myslecie, za bardzo chcecie sie pozbywac tych poswiat i wogole nie myslac o wlasciwym/docelowym kolorze i nie bierzecie pod uwage tego co moze po zastosowaniu tych farb na glowie.
moim zdaniem spokojnie mozesz kłaśc tą mieszankę zwłaszcza ze woda 4,5% nie wyrządzi im większej krzywdy dodatkowo rozcienczona farba z szamponem tez zadziała delikatniej, nam zalezy na tonowaniu a nie na zmianie koloru więc wyprobuj to, potem zajmij sie nawilżaniem ich
Stary 2011-10-22, 21:05   #2782
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Z której serii mają być te farby? Garnier Belle Colour 8 natural medium blonde i 9.1 light ash blonde czy Garnier Nutrisse Cream 8 medium blonde i 9.1 very light ash blonde?
8 na sam odrost? Będzie ciężko, nigdy tak nie farbowałam... Będę później mogła położyć na całość 9.1? i przejść na 102 z nice'n easy? Nie powinny chyba wyjść zbyt ciemne?
Przepraszam, że tyle pytań, ale nigdy nie używałam farb z Garniera. Tak pozatym właśnie wzięłam się za nawilżanie swoich włosów żeby doszły do siebie
Stary 2011-10-23, 00:14   #2783
fryz5
Zakorzenienie

a Ty nie jestes w polsce rozumiem? w takim bądź razie nie wiem jakie tam są farby. garniery blondy wychodza chlodno dlatego polecam to chyba ze masz dostęp do farb joanny.
Stary 2011-10-23, 00:26   #2784
Coraline_
Przyczajenie

Witam Was
Mam takie pytanie, może trochę dziwne, ale dręczy mnie od jakiegoś czasu... Miałam dekoloryzowane włosy (samodzielnie, elgonem), schodziłam po 2 latach farbowania z ciemnego brązu, niemal z czerni. Po zafarbowaniu średnim blondem (800 - pianka schwarzkopf) wyszły niby jasny brąz/brąz, w słońcu jakby ciemny karmel. Niestety nie wyszło równomiernie. Naturalny mam mysi blond. Farbuje teraz ciągle tym średnim blondem, przez co na czubku głowy mam jaśniejsze włosy a od połowy i na końcówkach coraz ciemniejsze. Niby nie rzuca się bardzo w oczy, ale pewnie z czasem zacznie, bo obcinać włosów przez jakiś czas nie chcę. Moje pytanie dotyczy ponownej dekoloryzacji. Planuję wykonać ją tylko na partiach włosów, które są ewidentnie ciemniejsze, czyli mniej więcej od uszu w dół. Czy istnieje ryzyko, że po dekoloryzacji i ponownym zafarbowaniu farbą średni blond (800) wyjdą znów takie same albo co gorsza ciemniejsze?? Czym powinnam je zafarbować po dekoloryzacji aby uzyskać w miarę jasny kolor? Na jasny czy średni blond to ja nawet nie liczę, ale może chociaż ciemny blond?
Dekoloryzator jaki tym razem wybrałam to Renee Blanche.

Coraline_ jest offline  
Stary 2011-10-23, 00:35   #2785
fryz5
Zakorzenienie

włosy mają to do siebie ze po dekoloryzacji wychodza wiele ciemniej, ale o tym jest cały ten watek co wiedzialabyś czytając go

więc tak, masz 2 opcje:
dekoloryzujesz a nastepnie myjesz szamponem z sodą oczyszczona co porządnie wypłucze dekoloryzator i ciemne pigmenty potem kładziesz jasny blond ktory wyjdzie ciemniej
lub
robisz tylko kąpiel rozjaśniającą na dolnych partiach i w razie potzreby kładziesz farbke dla wyrównania koloru na calości.

z każdego koloru jest mozliwośc uzyskania platyny nawet ne ma sytuacji bez wyjscia
Stary 2011-10-23, 00:43   #2786
Coraline_
Przyczajenie

Dziękuję za odpowiedź. Przeczytałam wątek, z tym, że jakieś 3 czy 4 miesiące temu, jak zabierałam się za pierwszą dekoloryzację. I przechodziłąm przez fazę kompletnego ściemnienia włosów, wręcz powrotu do czarnych, jak zafarbowałam jasnym popielatym blondem z loreal'a. Trzymałam go na włosach 5 min, bo widziałam, że ciemnieją. Wiem, że pewnie wina tego popielu... Zapytałam o to czy ponownie ściemnieją, oraz jak temu zapobiec i uzyskać odcień jaśniejszy, bo boję się kolejnych prób zakończonych błędami Moje włosy były dekoloryzowane juz z 3 razy w różnych odstępach czasu, za każdym razem minimum dwukrotnie. Niestety albo ja coś robię strasznie źle (płukałam je naprawdę długo, aż znikał specyficzny zapach a one robiły się strasznie szorstkie) albo używam poprostu złych farb po dekoloryzacji (bez farby widocznie ciemniały z dnia na dzień)... Jest też trzecia opcja... poprostu mam tak specyficzne włosy, że niestety nie wyjdze

Jeszcze zapytam... czy ta soda nie wysuszy moich i tak dość sianowatych włosów? Od zawsze są ewidentnie przesuszone. W dodatku przetłuszczają się przy skórze głowy i niestety wymagają codziennego mycia...więc koło się zamyka.

Edytowane przez Coraline_
Czas edycji: 2011-10-23 o 00:46
Coraline_ jest offline  
Stary 2011-10-23, 10:23   #2787
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a Ty nie jestes w polsce rozumiem? w takim bądź razie nie wiem jakie tam są farby. garniery blondy wychodza chlodno dlatego polecam to chyba ze masz dostęp do farb joanny.
Tak mieszkam w UK od ponad 2 lat. Napisz mi proszę polskie odpowiedniki tych farb, a napewno je znajdę. Do joanny niestety nie mam dostępu. Za to jest wiele innych farb. Między innymi: Loreal, Garnier, Nice'n Easy, Wella, Botanics, John Frieda, Schwarzkopf. Także jest w czym wybierać.
Stary 2011-10-23, 12:23   #2788
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:

Tak mieszkam w UK od ponad 2 lat. Napisz mi proszę polskie odpowiedniki tych farb, a napewno je znajdę. Do joanny niestety nie mam dostępu. Za to jest wiele innych farb. Między innymi: Loreal, Garnier, Nice'n Easy, Wella, Botanics, John Frieda, Schwarzkopf. Także jest w czym wybierać.
oh...wiesz za garnicą farby sa zupelnie inne, innej jakości, ja znam polskie, nie wiem co wyjdzie na tych zagranicznych :<

ale spobuj garnierem 9.1 na całość a 8 na odrost.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Coraline_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Przeczytałam wątek, z tym, że jakieś 3 czy 4 miesiące temu, jak zabierałam się za pierwszą dekoloryzację. I przechodziłąm przez fazę kompletnego ściemnienia włosów, wręcz powrotu do czarnych, jak zafarbowałam jasnym popielatym blondem z loreal'a. Trzymałam go na włosach 5 min, bo widziałam, że ciemnieją. Wiem, że pewnie wina tego popielu... Zapytałam o to czy ponownie ściemnieją, oraz jak temu zapobiec i uzyskać odcień jaśniejszy, bo boję się kolejnych prób zakończonych błędami Moje włosy były dekoloryzowane juz z 3 razy w różnych odstępach czasu, za każdym razem minimum dwukrotnie. Niestety albo ja coś robię strasznie źle (płukałam je naprawdę długo, aż znikał specyficzny zapach a one robiły się strasznie szorstkie) albo używam poprostu złych farb po dekoloryzacji (bez farby widocznie ciemniały z dnia na dzień)... Jest też trzecia opcja... poprostu mam tak specyficzne włosy, że niestety nie wyjdze

Jeszcze zapytam... czy ta soda nie wysuszy moich i tak dość sianowatych włosów? Od zawsze są ewidentnie przesuszone. W dodatku przetłuszczają się przy skórze głowy i niestety wymagają codziennego mycia...więc koło się zamyka.
wysuszy soda ale nie jakoś strasznie, potem dasz maske na dłuzej

ja bym kładł kolor jasny bardzo ale z niską % woda na chwilkę, obserwując czy ciemnieja, poczekasz 1-2 dni i uzyjesz docelowego kolorku
Stary 2011-10-23, 12:27   #2789
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oh...wiesz za garnicą farby sa zupelnie inne, innej jakości, ja znam polskie, nie wiem co wyjdzie na tych zagranicznych :<

ale spobuj garnierem 9.1 na całość a 8 na odrost.
Dziękuję bardzo za rady. W takim razie wypróbuję Garniera. Jak już pofarbuję to wstawię zdjęcia. Pozdrawiam!
Stary 2011-10-23, 12:33   #2790
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję bardzo za rady. W takim razie wypróbuję Garniera. Jak już pofarbuję to wstawię zdjęcia. Pozdrawiam!
powodzenia!

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości