Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-26, 12:39   #2821
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

nawet ladny ten kolorek wlosow
ale wiesz co masz twarz rozowo/czrwona-takm sie nazywa i moim zdaniem powinnas trzymac sie tych odcieni bo to co masz teraz na glowie nie pasuje do ciebie
  1. jasny, miodowy blond
  2. Złoty średni blond
  3. Ciepły czekoladowy brąz
  4. Pomarańczowe, rude czerwienie
  5. Ciemne brązy z rdzawą nutą
Stary 2011-10-26, 14:18   #2822
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
nawet ladny ten kolorek wlosow
ale wiesz co masz twarz rozowo/czrwona-takm sie nazywa i moim zdaniem powinnas trzymac sie tych odcieni bo to co masz teraz na glowie nie pasuje do ciebie
  1. jasny, miodowy blond
  2. Złoty średni blond
  3. Ciepły czekoladowy brąz
  4. Pomarańczowe, rude czerwienie
  5. Ciemne brązy z rdzawą nutą
Ostatnio sporo czytałam o typach urody według, których jestem latem. Najodpowiedniejszymi kolorami dla mnie są odcienie chłodne, popielate, a powinnam unikać ciepłych, złotych i miodowych. Sama już nie wiem co o tym myśleć. Chciałabym mieć spowrotem jasne blond włosy, tak aby nie wyglądać sztucznie, a w ciemnych wyglądam okropnie blado. Rudych też nie chcę już próbować.

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2011-10-26 o 14:21
Kamila_Blondi jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:18   #2823
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ja także jestem już po farbowaniu. Niestety nigdzie nie mogłam dostać 8 i 9.1 Garniera. Były tylko same złote i beżowe blondy. Zdecydowałam się na 88 naluralny ultra jasny popielaty blond z Nice'n Easy. Starałam się nie nakładać na odrosty, ale i tak się rozjaśniły. Dużej różnicy w kolorze nie widać aczkolwiek jest chłodniejszy i nie wpada w rudy moim zdaniem. Farbę trzymałam na włosach 25min, żałuję, bo mogłam dłużej. Zastanawiam się teraz czy by nie powtórzyć farbowania tym samym odcieniem, tak aby włosy maksymalnie rozjaśnić i potem ewentualnie przyciemnić 102 naturalnym jasnym popielatym blondem?
wieksze prawdopodobieństwo ze ciemniejszy kolorem schłodzi bardziej, ale tez moze mocniej chwycic bo masz zniszczone wloski
Stary 2011-10-26, 19:25   #2824
jiuna
Wtajemniczenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

moja walka na pasemku jeszcze raz

rozjaśniłam goldwellem oxycur platin
potem nałożyłam loreal wbis Copenhague
pasmo wygląda tak jak na załączniku.. czyli żółte
umyłam kilkakrotnie szamponem z joanny ale bez rezultatu
potem kupiłam biały toner La Riche.. ale to też nic nie dało
w sumie jeśli chodzi o poziom rozjaśnienia to może być.. ale jak pozbyć się tej żółci?!
mój naturalny kolor to ciemny brąz/brąz
pomysły już mi się skończyły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (4,5 KB, 12 załadowań)
jiuna jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:52   #2825
fryz5
Zakorzenienie

copenhage nie ochłodziło? dziwne, spóbuj joanny gołębi popiel ze szlachetna perłą, toner ochlodzi bardzo jasniutkie włosy ale tez trzeba go długo trzymac,
Stary 2011-10-26, 21:03   #2826
PaSSoAdrink
Przyczajenie

Witam. To mój pierwszy wpis na wizażu choć od wielu lat jestem stałą czytelniczką waszych porad w tym miejscu. Jest to wątek o dekoloryzacji i to właśnie moimi doświadczeniami chciałabym się podzielić. Zacznę od tego, że moje włosy są bardzo podatne na uszkodzenia i nie jedno już ze mną przeszły. Od najmłodszych lat farbuje włosy, miałam już chyba wszystkie kolory od blondu do czarnego, po warkoczyki i trwałe prostujące. Kiedyś pamiętam spaliłam sobie włosy po najtańszym rozjaśniaczu, trzymałam je pod reklamówką a po 20min miałam wrzątek i zwyczajnie je ugotowałam, po czym miałam gume/plasteline zamiast włosów- nie do wysuszenia i rozczesania, musiałam się obciąć na krótko ale to już jakieś 8 lat temu... Obecnie mam włosy długie za piersi. Wracając do dekoloryzacji... Od roku nosiłam piękne rude farbowane włosy jak zwykle chęć zmiany była silniejsza (sama nie wiem w jakim kolorze mi najlepiej) i zafarbowałam włosy na kruczo czarny Garnierem i tak z 2 razy czyli czarny pigment był bardzo "zadomowiony". Patrząc na moja przyjaciółke, która została przy rudych stwierdziłam, że choćby nie wiem co muszę znów być rudzikiem Pomyślałam o dekoloryzatorze siarkowym, zakupiłam 1 opakowanie Renee Blanche, a że przeczytawszy o tym jak potrafią włosy ściemnieć do poprzedniego koloru o rade zapytałam panią z sklepu fryzjerskiego na co usłyszałam "po dekoloryzacji proszę zrobić kąpiel podjaśniającą" czyli trochę rozjaśniacza, trochę wody 6% trochę szamponu i tym myć włosy z jakieś 5 min. Nałożyłam dekoloryzator na 30min po czepek i ręcznik, żeby było mu cieplutko, włosy po tym czasie z czarnych były w kolorze jaśniutkiego rudego, takie ala 8.34, byłam bardzo zadowolona i przyszło do mycia mieszanką podjaśniającą. Odrazu kiedy nałożyłam miksturę włosy automatycznie wróciły do koloru czarnego potem jeszcze myłam szamponem przeciłupieżowym ale na marne, jedynie gdzieś 5 cm od nasady były w kolorze ciemnego mahoniu ale oczywiscie mnie to niezbyt zadowoliło. Kilka dni później stwierdziłam, że użyje mojego sprawdzonego triku jak szybko i "prawie" bezboleśnie dla włosa zejść z ciemnego koloru. Kupowałam E20 z Paleta, która rozjaśnia 4-6 tonów, nakładałam to na 10 min i w tym czasie zawsze rozjaśniało mi do kurczaka. Tym razem (może z powodu dekoloryzacji i ponownego wejścia pigmentu do włosa) się nie udało... Włosy były w ciapki: odrost żółty blond, gdzieniegdzie na końcówkach ciemny rudy, gdzieniegdzie sianowaty blond, poniekąd średni brąz a reszta dalej czarna. Jednym słowem tragedia i rozpacz o żalu nie mówiąc. Nie poddając się na drugi dzień znów odbyłam drogę po Renee Blanche bo wiem, że można stosować nawet kilka razy i nie niszczy włosów (NAPRAWDĘ). Mój cel to przede wszystkim aby po zdjęciu czepka włosy nie ściemniały. Kupiłam mocno oczyszczający szampon, który się używa przed zabiegami fryzjerskimi PROsalon (tak mi oczyścił włosy, że były aż sztywne). Nałożyłam dekoloryzator, trzymałam 30 min, faktycznie po tym czasie włoski miały piękny jednolity jasny rudy i zrobiłam tak: odrazu po zdjeciu czepka nałożylam ten szampon masowałam do piany, 1/4 spukałam letnią wodą, znów wziełam porcje szamponu, masowałam, spłukałam 1/4 i tak jeszcze z 2 razy. Potem spłukałam do końca i nałożyłam odżywkę. Włoski do tej pory mam w tym pięknym jasnym kolorze rudego i wogóle mi nie ściemniały czyli wniosek taki, że nie należy pierw spłukiwać dekoloryzatora wodą a potem szampon tylko na ten dekoloryzator nałożyć szampon i dalej jak wyżej napisałam. Nie będę się juz rozpisywać jak działa dekoloryzator bo to już gdzieś na tym forum czytałam. Mam nadzieje ze pomogłam
PaSSoAdrink jest offline  
Stary 2011-10-26, 21:35   #2827
ifrit
Zadomowienie

witam mam pytańko
mozna zrobic dekoloryzacje a pozniej pigmentacje i kolor ?

musze sciagnac ten kolor i połozyc go od nowa wraz z zabiegiem pigmentacji
przyciemniłam wczesniej rozjasnione włosy i korona niestety masakrycznie sie wypłukuje tworząc zielonkowata poswiate
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05919.jpg (88,6 KB, 41 załadowań)
Stary 2011-10-26, 22:03   #2828
fryz5
Zakorzenienie

ale my tu wiemy o tym, ze aby włoski nie ciemniały, nalezy mocno wypłukac dekoloryzator po zabiegu

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
witam mam pytańko
mozna zrobic dekoloryzacje a pozniej pigmentacje i kolor ?

musze sciagnac ten kolor i połozyc go od nowa wraz z zabiegiem pigmentacji
przyciemniłam wczesniej rozjasnione włosy i korona niestety masakrycznie sie wypłukuje tworząc zielonkowata poswiate
możesz, ale wiesz ze po deko, włosy ciemnieją, więc porządnie wymyj je po zabiegu a najlepiej wymyj wloski szamponem z soda oczyszczona i odczekaj 1 dzień, dekoloryzator musi sie wypłukac z wlosów w przeciwnym przypadku po połozeniu nowej farby kolor zrobi sie czarny.
chociaz jesli zalezy Ci na pozostaniu przy tym kolorku, ale męczy Cie pojawiająca sie zielonkawa poświata to zielen eliminujemy czerwienią, moze połóz mix czerwony z wodą 3% na włosy albo zrob malaksowanie czerwoną farba

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-10-26 o 22:05
fryz5 jest offline  
Stary 2011-10-27, 10:59   #2829
Elizenda
Przyczajenie

Robiłam deko i po wielokrotnym płukaniu i myciu zwykłym szamponem ściemniały. Potem kupiłam szampon neutralizujący i wystarczyło po dekoloryzacji spłukać włoski i dwukrotnie umyć tym szamponem i nie ściemniały!Moim zdaniem to nie kwestia dokładnego wypłukania a użycia odpowiedniego szamponu.
Elizenda jest offline  
Stary 2011-10-30, 19:12   #2830
Sugarbomb
Raczkowanie

Skusiłam się jednak na Goldwell bo nie potrzebowałam aż takiej ilości jak w RB i nieźle się rozczarowałam, prawie w ogóle nie ruszyło koloru, może są o ton jaśniejsze W porównaniu do Elgon czy Chantal zapach jest zdecydowanie łagodniejszy, może dlatego ma takie słabe działanie. Moje bardzo jasne włosy były zafarbowane tylko dwa razy, poziomem 8 i 6 więc nie powinno być większego problemu ze ściągnięciem farb, zamówiłam teraz z podkulonym ogonem sprawdzony Chantal.
Sugarbomb jest offline  
Stary 2011-10-31, 20:59   #2831
Scarlle
Raczkowanie

Hej Dziewczyny. Piszę, bo od kilkunastu dni chodzi mi po głowie zmiana koloru włosów. Przeczytałam juz sporo wątków, for i nadal nie wiem co robić :/ Mam ciemne długie włosy, ostatnio farbowałam farbą w piance w kolorze "Złocisty brąz" . Oczywiście nie ma mowy o brązie, włosy wyszły prawie czarne , tylko przy oświetleniu sklepowym widać domniemany brąz :/ Chciałabym zejść do mleczno-czekoladowego brązu, bo mam jasną karnację i ten ciemny kolor wygląda so-so ... Dziś poszłam do fryzjerki zapytać o taką koloryzację i powiedziała że bez dekoloryzacji się nie obejdzie, że teraz mam ton 1 i musialabym zejść do 4... Ale co wyjdzie to nie wiadomo, moze ładnie a może tragicznie ... Nie zachęciło mnie to do tego zabiegu. Myję włosy szamponem przeciwłupieżowym , bo podobno zmywa farbę, ale idzie to baaaardzo powoli... Sama nie zdecyduję się na dekoloryzacje w domu po tym ,c o przeczytałam w necie Nie wiem zatem co robić, może pomożecie??? Ryzykować ściąganie koloru? Czy są możliwe jakieś inne zabiegi? :/
Stary 2011-10-31, 21:03   #2832
fryz5
Zakorzenienie

polecam, abyś uzyła środka do modyfikacji koloru matrixa, znajdziesz na allegro juz w hurtowniach fryzerskich, taki w proszku, zmieszaj z wodą 3% lub max 6% i ładnie ściągnie kolor
Stary 2011-10-31, 21:23   #2833
Scarlle
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
polecam, abyś uzyła środka do modyfikacji koloru matrixa, znajdziesz na allegro juz w hurtowniach fryzerskich, taki w proszku, zmieszaj z wodą 3% lub max 6% i ładnie ściągnie kolor

A co potem? trzeba nałożyć farbę tą z właściwym kolorem?? Panicznie boję się, że wyjdą mi białe lub zielone włosy i do tego na maksa wysuszone
Stary 2011-10-31, 21:36   #2834
fryz5
Zakorzenienie

spokojnie narazie spróbuj z wodą 3% tego matrixa, zobaczymy jaki kolorek uzyskasz po nim i czy jest sens kłaśc nowy kolor
Stary 2011-11-01, 13:30   #2835
Domiiniisiia
Zadomowienie

GG do Domiiniisiia

Cześć chciałam się Was o coś zapytać. Moje naturalne włosy to ciemny blond i zafarbowałam je najpierw na rudo, a teraz 2 razy na mroźny kasztan. Ogólnie kolor mi się bardzo podoba, ale kiedy farbowałam je pierwszy raz to za mocno chwyciło odrosty i były straszne ciemne, a dół jasny. Potem, gdy zafarbowałam drugi raz to dół jest ciemny, a góra jasna. Chciałabym ściągnąć tą farbę co teraz mam i nałożyć ją u fryzjera na nowo, żeby kolor był równy. Tylko, słyszałam, że nawet przy takim zabiegu moje włosy będą miały w sobie coś z rudego... Czy to prawda?
Stary 2011-11-01, 16:04   #2836
Elizenda
Przyczajenie

Polecam dekoloryzator Chantal. Schodziłam z bardzo ciemnego brązu, prawie czerni. 3 razy aplikowałam dekoloryzator, efekt - b. jasny brąz z rudą poświatą. Zero zniszczenia włosów. Z koloryzacją trzeba odczekać kilka dni, ja farbowałam po 2 tygodniach na ciemny blond i wyszedł super. Niestety niedawno znowu zaczęłam eksperymentować z ciemnymi brązami i mam prawie czarny kolor na głowie. Dekoloryzator już zakupiony i w tym tygodniu znowu ściągam. Deko wychodzi równomiernie i włosy wyglądają na bardzo odżywione. Jeśli końcówki są ciemniejsze nakłada się potem jedynie na końcówki.
Elizenda jest offline  
Stary 2011-11-01, 20:08   #2837
Domiiniisiia
Zadomowienie

GG do Domiiniisiia

a nie da się bez czekania? czy to zależy od włosów, fryzjera?
Stary 2011-11-02, 06:27   #2838
Elizenda
Przyczajenie

Da się od razu, ale ponoć trzeba wybrać jaśniejszy odcień farby.
Ja czekałam dłużej, bo w sumie kolor po dekoloryzacji bardzo mi się podobał. Na różnych forach czytałam, że dobrze odczekać mimo wszystko kilka dni. W salonie pewnie walną farbę od razu. Zresztą ja bym w salonie nie robiła, bo tam robią dekoloryzację rozjaśniaczami. Dekoloryzacja rozjaśniaczem chyba nie powinna się tak nazywać, nie wiem czemu używane jest takie określenie. Zanim się zdecydowałam na kupno dekoloryzatora byłam w kilku salonach. W dwóch stwierdzili, że coś takiego co wyciąga kolor bez amoniaku i niszczenia włosów nie istnieje, w trzecim Pani słyszała, ale nie stosuje. A za to gwarantowane zniszczenie włosów i nowy kolor śpiewali kilka stówek, mi wyszło: 70zł za dekoloryzator i specjalny szampon, a potem 20 zł nowa farba.
Elizenda jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:45   #2839
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Ja mam zamiar w sobotę znowu pofarbować. Wypróbuję ten light ash blonde. W poniedziałek mam wizytę u fryzjerki i chyba obetnę włosy na krótko, bo już nie mogę patrzeć jakie są zniszczone. Może wtedy trochę odżyją. Choć najbardziej denerwujące jest to, że nie chcą się bardziej rozjaśnić i nie łapią farby:'(
Stary 2011-11-04, 01:48   #2840
szminka2010
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 20

koleżanki drogie potrzebuje pomocy;/
to już drugi wątek, gdzie szukam pomocy.
nie jestem specem od farb, a chce zafundować sobie coś nowego - zupełnie szalonego
obecny mój kolor to średni a raczej ciemny brąz i marzy mi się jakiś fajny (trochę jaśniejszy) kolorek, jakby złoty brąz;p
Czytałam o lini farb dla brunetek, które rozjaśniają:
1. palette radiance - olśniewający brąz
2. brillance luminance - lśniący brąz

Czy ktoś ich używał?? Można prosić o zdjęcia??
Proszę o pomoc
z góry dziękuje!!!
szminka2010 jest offline  
Stary 2011-11-04, 15:33   #2841
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

o matko, ja obecnie mam wyblakly rudy na pograniczu z ciemnym blondem, wyglada to brzydko i strzelil mi ostatnio do glowy pomysl - BLOND ale duzo jasniejszy niz miewalam do tej pory.
Wiem, wiem powinnam isc do fryzjera, nie niszczyc samej wlosow. Ale gdyby tak kupic rozjasniacz, rozjasnic wlosy na kurczkowy blond (lub jakikolwiek wyjdzie) a na to wrzucic jakas platynowa farbe np sayossa?

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline  
Stary 2011-11-04, 15:49   #2842
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szminka2010 Pokaż wiadomość
koleżanki drogie potrzebuje pomocy;/
to już drugi wątek, gdzie szukam pomocy.
nie jestem specem od farb, a chce zafundować sobie coś nowego - zupełnie szalonego
obecny mój kolor to średni a raczej ciemny brąz i marzy mi się jakiś fajny (trochę jaśniejszy) kolorek, jakby złoty brąz;p
Czytałam o lini farb dla brunetek, które rozjaśniają:
1. palette radiance - olśniewający brąz
2. brillance luminance - lśniący brąz

Czy ktoś ich używał?? Można prosić o zdjęcia??
Proszę o pomoc
z góry dziękuje!!!
farby te rozjaśniają jedynie wlosy naturalnie ciemne, nie ruszy Ci wlosów farbowanych juz.
Stary 2011-11-05, 00:56   #2843
szminka2010
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 20

z tym się wiąże problem, bo nie pamiętam kiedy coś modziłam na głowie;p
Mimo wszystko szaleństwo wygrało z rozsądkiem i dziś z uśmiechem od ucha do ucha..... kupiłam farbę z Garniera. Lekki strach jest, ale świat do odważnych należy poinformuje Was o swoim eksperymencie.
szminka2010 jest offline  
Stary 2011-11-06, 14:45   #2844
Kamila_Blondi
Zadomowienie

No i pofarbowalam wczoraj. Nie spodziewałam się takiego efektu. Wlosy są równo pokryte. Prawie nie ma różnicy między odrostami (które były białe) a resztą. Jestem Bardzo zadowolona. To chyba najladniejszy i najbardziej naturalny kolorek jaki miałam na głowie oprócz naturalek:PNie mam juz rudej poświaty, a wlosy mają piękny popielaty kolor. Najlepsze jest to, że farba, której użyłam to jasny popielaty blond, a wyszedł ciemny Świetnie się czuję w tym kolorze. Jutro robię u fryzjerki tylko grzywkę, a resztę wloskow zapuszczam
Zdjęcie mojego kolorku w awatarze i w galerii.

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2011-11-06 o 14:47
Stary 2011-11-06, 16:29   #2845
CryBebe
Raczkowanie

Jaki dekoloryzator polecacie na czarne włosy farbowane od lat na ciemne brązy?
Nie chce wyjść do blondu tylko do jasnego brązu, to moje marzenie

ps. chyba zdecydowałam się na Renee Blanche, myślicie że powinnam kupić 2 zestawy na włosy do ramion?
a kolor jaki chciała bym uzyskać to taki http://imageshack.us/photo/my-images/18/2keq2u.jpg/
Jak myślicie jaka farba była by najlepsza po dekoloryzacji by uzyskać taki kolor?

Z góry dzięki za rady

Edytowane przez CryBebe
Czas edycji: 2011-11-06 o 17:36
CryBebe jest offline  
Stary 2011-11-07, 08:28   #2846
Elizenda
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez CryBebe Pokaż wiadomość
Jaki dekoloryzator polecacie na czarne włosy farbowane od lat na ciemne brązy?
Nie chce wyjść do blondu tylko do jasnego brązu, to moje marzenie

ps. chyba zdecydowałam się na Renee Blanche, myślicie że powinnam kupić 2 zestawy na włosy do ramion?
a kolor jaki chciała bym uzyskać to taki http://imageshack.us/photo/my-images/18/2keq2u.jpg/
Jak myślicie jaka farba była by najlepsza po dekoloryzacji by uzyskać taki kolor?

Z góry dzięki za rady
Ja używałam Chantal, ale pojemność wszystkie mają taką samą i taki zestaw dwóch buteleczek na moje włosy do ramion, dosyć gęste, starczył na 3 aplikacje. Myślę, że spokojnie wystarczy Ci jeden zestaw. Nie zapomnij kupić specjalnego szamponu neutralizującego, który wypłucze z włosów pozostałości chemii-np. Selective Post Color Szampon Neutralizujący na allegro około 30 zł. Inaczej włosy mogą ściemnieć dzień po dekoloryzacji.
Elizenda jest offline  
Stary 2011-11-07, 15:20   #2847
acom
Raczkowanie

Czy do zmywania wystarczy najtańszy szampon ziołowy (rumiankowy?)? Dodam do niego sodę, więc chyba powinno być ok?
acom jest offline  
Stary 2011-11-07, 16:07   #2848
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

ech, a ja mam swoje ciemne włosy, szatynkowe. Rozjaśniałam alfaparfem, cudowałamz londą i wreszcie wyszedł mi taki jaki chciałam. Niestety, włosy rosną i odrost był spory, ale naturalny. Końcówki mi zrudziały nieładnie, zwłąszcza,że je olejuję amlą gold, jasmine i sesą. Nie pomagaja płukanki ani srebrzyki. Więc niewiele myśląc sięgnęłam po londę ciemny popielaty blond i zamiast się rozjaśnić wyszły mi czarne Całe!!! Więc nałożyłam za kilka godzin londę platynowo siwy 89, ale nic nie ruszył więc po godzinie dołożyłam końcówkę loreala excell 10 kolor 7.13. I teraz mam czekoladkę, piękną może, błyszczącą, ale dalej z rudym poblaskiem. Co robić??? Chcę się pozbyć tego rudego wiecznie wyłażącego, żle się czuję i wyglądam w takich ciemnych. Musze mieć popielaty kolor. najlepiej chciałabym uzyskać taki jak na pudełku: islande recital loreala, 7.0 excell 10 loreala, czy copenhague. jak Ale odcień popielaty, naturalny blond, popiół. Czy marzę o niemożliwym? zrobie to jakoś sama w najbliższych dniach? czy fryzjer?

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2011-11-07 o 16:11
atoja jest offline  
Stary 2011-11-07, 22:15   #2849
Elizenda
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Czy do zmywania wystarczy najtańszy szampon ziołowy (rumiankowy?)? Dodam do niego sodę, więc chyba powinno być ok?
Nie znam się na takich specyfikach, może to też będzie skuteczne. Jak zmywałam 15 minut kilka razy zwykłym szamponem na drugi dzień wróciły do koloru sprzed dekoloryzacji. Czytałam w necie, że właśnie od nieodpowiedniego szamponu( szorowałam nieźle). Kupiłam ten szampon, bo nie chciałam wydawać kasy na kolejny dekoloryzator. Po kolejnej próbie umyłam tylko dwa razy tym szamponem neutralizującym i nie ściemniały. Nie wiem może była jakaś inna przyczyna, ale ja zawsze wszystkim polecam ten szampon, tak zresztą zaleca też producent dekoloryzatora.
Elizenda jest offline  
Stary 2011-11-07, 23:11   #2850
CryBebe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Elizenda Pokaż wiadomość
Ja używałam Chantal, ale pojemność wszystkie mają taką samą i taki zestaw dwóch buteleczek na moje włosy do ramion, dosyć gęste, starczył na 3 aplikacje. Myślę, że spokojnie wystarczy Ci jeden zestaw. Nie zapomnij kupić specjalnego szamponu neutralizującego, który wypłucze z włosów pozostałości chemii-np. Selective Post Color Szampon Neutralizujący na allegro około 30 zł. Inaczej włosy mogą ściemnieć dzień po dekoloryzacji.
Dziękuje za rade, na pewno zamówie ten szampon, wprawdzie kupiłam jakieś przeciwłupieżowe bo czytałam, że wypłukują kolor ale wole nie ryzykować bo strasznie mam cykora, że mi sciemnieją znowu
CryBebe jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości