Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-08, 18:34   #2851
madzia62432zz
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cześć Od dłuższego czasu przeglądam ten temat i w końcu zdecydowałam się na dekoloryzacje. Od ok 4 lat farbuje włosy na czarno od jakiegoś roku farbą Syoss. Wczoraj byłam u fryzjera (oferta na grouponie dekoloryzacja z farbowaniem 89zl zamiast 290) i facet stwierdził ze nie ma szans na dekoloryzacje ze albo rozjasni sie kolor o 1 ton albo będę miała nieziemskie plamy (nawet po zafarbowaniu) i zniszczone włosy bo rzekomo farby syoss ani palette nie można w taki sposób dobrze ściągnąć .... zaproponował mi stopniowe schodzenie z koloru farbujac odrost na nieco jaśniejszy kolor niż reszta włosów. Efekt jest taki ze mam włosy czarne z rudawo brązowym odrostem jestem totalnie wściekła bo myślałam ze uda mi się uzyskać miedziany rudy i strasznie się zawiodłam. Dlatego postanowiłam kupić na allegro dekoloryzator Chantal i do tego szampon Selective post color i razem z koleżanka spróbujemy dekoloryzacji domowej zobaczymy co z tego wyjdzie farbę do wyrównania koloru kupie jak zobaczę co z tego wyjdzie to będzie mój pierwszy krok z kruczo czarnych włosów do platynowego blondu Mam nadzieje po 2 akcjach uda mi się go uzyskać jeśli chodzi o fryzjerów to straciłam do nich całkowicie zaufanie! Niestety nie są bardziej kompetentni od przeciętnego zainteresowanego nieco tematem człowieka i boją się zaryzykować! Nie mówię że wszyscy ale ja niestety tylko z takimi się wielokrotnie spotkałam u nas w Szczecinie
madzia62432zz jest offline  
Stary 2011-11-08, 23:40   #2852
acom
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Elizenda Pokaż wiadomość
Nie znam się na takich specyfikach, może to też będzie skuteczne. Jak zmywałam 15 minut kilka razy zwykłym szamponem na drugi dzień wróciły do koloru sprzed dekoloryzacji. Czytałam w necie, że właśnie od nieodpowiedniego szamponu( szorowałam nieźle). Kupiłam ten szampon, bo nie chciałam wydawać kasy na kolejny dekoloryzator. Po kolejnej próbie umyłam tylko dwa razy tym szamponem neutralizującym i nie ściemniały. Nie wiem może była jakaś inna przyczyna, ale ja zawsze wszystkim polecam ten szampon, tak zresztą zaleca też producent dekoloryzatora.
No tak, szampon i czyszczenie włosów jest chyba najważniejszy w całym tym procesie... a zdradzisz, jakiego konkretnie szamponu używałaś za I razem (kiedy ściemniało), a jakiego za II?
acom jest offline  
Stary 2011-11-09, 06:43   #2853
Elizenda
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
No tak, szampon i czyszczenie włosów jest chyba najważniejszy w całym tym procesie... a zdradzisz, jakiego konkretnie szamponu używałaś za I razem (kiedy ściemniało), a jakiego za II?
Za pierwszym razem myłam tym czego używam codziennie plus jeszcze przeciwłupieżowym męża - Eleseve do włosów farbowanych i Head&Shoulders, płukane i myte naprawdę dokładnie. Za drugim razem chciałam kupić Neutralizer z firmy Elgon, bo na stronie z dekoloryzatorem tej firmy była informacja, że polecają do wypłukiwania chemikaliów właśnie ten szampon, niestety nie było go, dlatego kupiłam na allegro Selective Post Color szampon ph 4.0 neutralizujący - w różowej butelce. Widziałam jeszcze z Loreala taki szampon. Tani nie był bo z przesyłką 40 zł. Nałożyłam dekoloryzator raz, spłukałam a potem całość powtórzyłam jeszcze raz. Włosy w stanie super, jak po dobrej odżywce. Z farbowaniem odczekałam ponad dwa tygodnie, bo bałam się, że wyjdzie ciemno, a poza tym kolor po dekoloryzacji wyszedł ładny rudy i bardzo mi się podobał

Elizenda jest offline  
Stary 2011-11-09, 13:57   #2854
aassaapp
Przyczajenie

witam,
w 2008 roku w czerwcu przeszłam u fryzjera (a dokładnie dwóch naraz, bo sie wspomagali wiedzą) dekoloryzację. trwało to ok 4 godz. mój kolor wcześniej to bordo winne i farbowane farba do 24 myć palette. Koloryzacja udała się - tak myslałam ta tamtą chwilę. ok sierpnia i września zaczełam obserwować włosy które mi ozaczęły drastać. Wiele z nich jest jest białych, siwych i świecących. Wiem że to po tej dekoloryzacja, i szkoda że od razu z tym do nich nie poszłam ale bałam się ża już mnie nie pamiętają, moje pytanie tkwi w tym czy jest jakieś seum , kuracja dla włosów (cebulek) aby powrócił mi kolor do tych cebulek z białymi włosami.
proszę o pomoc, pozdrawiam i dziękuję
aassaapp jest offline  
Stary 2011-11-09, 15:16   #2855
Sugarbomb
Raczkowanie

Pierwsze słyszę żeby ktoś osiwiał przez dekoloryzację, tym bardziej po 3 latach od dekoloryzacji jeżeli dobrze rozumiem, to był sierpień/wrzesień 2011? Poszukaj na allegro "odsiwiacz" który przywróci naturalny kolor włosów, ale nie działa na stałe i na pewno nie na cebulki.
Sugarbomb jest offline  
Stary 2011-11-09, 16:04   #2856
acom
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Elizenda Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem myłam tym czego używam codziennie plus jeszcze przeciwłupieżowym męża - Eleseve do włosów farbowanych i Head&Shoulders, płukane i myte naprawdę dokładnie. Za drugim razem chciałam kupić Neutralizer z firmy Elgon, bo na stronie z dekoloryzatorem tej firmy była informacja, że polecają do wypłukiwania chemikaliów właśnie ten szampon, niestety nie było go, dlatego kupiłam na allegro Selective Post Color szampon ph 4.0 neutralizujący - w różowej butelce. Widziałam jeszcze z Loreala taki szampon. Tani nie był bo z przesyłką 40 zł. Nałożyłam dekoloryzator raz, spłukałam a potem całość powtórzyłam jeszcze raz. Włosy w stanie super, jak po dobrej odżywce. Z farbowaniem odczekałam ponad dwa tygodnie, bo bałam się, że wyjdzie ciemno, a poza tym kolor po dekoloryzacji wyszedł ładny rudy i bardzo mi się podobał

Dziękuję za odpowiedź.
Na All Elgonu nie mogę znaleźć, zamówię zaraz ten szampon, który polecasz.
Kupiłam sobie 6 zestawów Elgon. Wczoraj zużyłam 2 na jedną dekoloryzację. Włosy mi akurat pokryło. Po zmyciu - nie było ŻADNEJ zmiany... Rozumiem, że czarna farba może się trzymać, ale zwykły t o n e r do włosów (bez żadnych wód, %, niczego, sama farbka)!?!
Używałam zwykłego szamponu rumiankowego (neutralne ph), potem jeszcze pare razy trzema przeciwłupieżowymi, które stały na wannie, do paru myć dodawałam hojnie sody - szorowałam włosy bite pół godziny. I NIC Po wysuszeniu - włosy jak przed zabiegiem, tylko przesuszone i poplątane od szorowania. Dziwi mnie to... u Ciebie przynajmniej "zwykłym" szamponem coś było, ale ściemniało. A u mnie zero.
Dlatego teraz spróbuję z tym szamponem, który polecasz, może coś ruszy.
Mam jeszcze 4 komplety, na dwa razy. Nie poddaję się, chociaż trochę się podłamałam...
Zamawiam szampon i będę działała...

(No i gratuluję, efektu! Zazdroszczę. )

Edytowane przez acom
Czas edycji: 2011-11-09 o 16:06
acom jest offline  
Stary 2011-11-09, 16:14   #2857
nataliii1425
Rozeznanie

Witajcie
Mam zamiar dojść do jakiegoś blondu, marzenie to taka platynka
ale nie wiem czy coś zostało by na mojej głowie ;p

Więc mam ombre własnego wykonania czyli zbyt profesjonalnie nie wygląda.
Całe włosy nigdy nie były farbowane na czarno ani żadnym Palette. Zawsze ciemny bądź czekolady brązik. Końce rozjaśniałam rozjaśniaczem ok. 2tyg temu.

Kupiłam L'Oreal, Eclair, Creme Clair Decolorant i zaraz zrobie próbe na pasemku co z tego wyjdzie. Mam także pare innych farb i rozjaśniaczy na wszelki wypadek

Dodaje foty tego co aktualnie mam na głowie, razem z odrostami, żebyście mogły ocenić czy dekoloryzacja ma jakikolwiek sens

a.jpg b.jpg c.jpg f.jpg g.jpg

Edytowane przez nataliii1425
Czas edycji: 2011-11-09 o 16:16
nataliii1425 jest offline  
Stary 2011-11-09, 16:16   #2858
Sugarbomb
Raczkowanie

A co to za toner acom? Widziałam że stosowałaś jakiś czas temu hennę, może dlatego brak efektów?
Sugarbomb jest offline  
Stary 2011-11-09, 16:43   #2859
acom
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
A co to za toner acom? Widziałam że stosowałaś jakiś czas temu hennę, może dlatego brak efektów?
Toner La Riche Directions. Kiedyś mi się do końca wypłukał. Tym razem ma trochę opory. Został mi tylko w paru miejscach, nie na całości włosów, więc byłam pewna, że deko sobie z tym poradzi.

A henny (raczej indygo, które się szybko wypłukiwało) używałam w końcu krótko, tylko na odrosty, już z 7 cm odrostów go nie widziało na oczy, a mimo to, toner z tych niefarbowanych miejsc nie chciał wczoraj zejść, co mnie dziwi, bo kiedyś samym szamponem do włosów po jakimś czasie w całości sam zszedł.

Już mi powoli ręce opadają... Każdy kolor będzie lepszy od wypłukanego czarnego (ciemny brąz), bo wracam do naturalnych /średni blond/, farbowanie mnie zmęczyło Jak deko nie pójdzie, to lecę z rozjaśniaczem, a chciałam tego uniknąć.
acom jest offline  
Stary 2011-11-09, 17:31   #2860
amazonka777
Raczkowanie

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond-jasny brąz.Kilka lat robiłam baleyage rozjasniaczem u fryzjera.Ostatnie pół roku farbowałam włosy na ciemny brąz,przewaznie farbami Londy (nigdy Palette).Moje włosy nie są długie,nosze boba.Włos jest cienki,ale jest ich sporo.
Marzy mi się taki karmelowy blond lub jasny ciepły brąz.Nawet jakis fajny rudy mógłby byc .Byłam u dwóch fryzjerów popytac o dekoloryzację,ale nie jestem przekonana,bo obie panie nie biora odpowiedzialności za to co wyjdzie,a płacic i nie wiedziec czy osiagnie sie zamierzony efekt? Jedna z nich powiedziała,ze moze sciagnac ciemny kolor do jasnego i potem zrobic pasemka,bo w razie gdyby włosy sciemniały to przynajmniej te pasemka rozjasnia włosy...ale ja juz nie chce miec pasemek Chciałabym miec jeden kolor na włosach.
Druga fryzjerka powiedziała,ze sciagnie mi tylko 2-3 tony,i ewentualnie za jakis czas druga dekoloryzacja
Czytam i czytam o samodzielnej dekoloryzacji czy rozjasnianiu i mam juz mętlik w głowie. Jedna moja forumowa znajoma robiła dekol. u fryzjera i z ciemnego brazu zeszła do takiej czekolady,potem sama w domu zrobiła dekoloryzacje effasorem z Loreala (2 torebki+6%woda) i bardzo sobie chwali efekt.Czytałam tez o Elgonie,ale boje sie tego,ze te włosy sciemnieją.
Moze ktos mi doradzi jakiego produktu mam uzyc?
Bede bardzo wdzięczna
amazonka777 jest offline  
Stary 2011-11-09, 17:37   #2861
Galadriela87
Zadomowienie

Witam.

Jakiś czas temu udzielałam się w tym wątku. Jestem już po drugiej dekoloryzacji i zeszłam z koloru rudo-brązowego. Obecnie mam już blond na głowie, ale niestety jest totalnie żółty (czuję się jak fosforyzujący kurczak wielkanocny). Fryzjer nie chciał położyć mi na włosy po dekoloryzacji zimnego blondu tłumacząc to tym, że istnieje ryzyko zazielenienia się czupryny.

Wklejam zdjęcie mojego koloru i dwóch takich, które mi się podobają (tak plus-minus dla przykładu je podaję, bo lepszych zdjęć nie znalazłam).

Czy jest szansa przejścia z takiego kuraka na zimny blond/beż? Muszę znowu dekoloryzować, czy wystarczy położyć farbę? Nie będę miała zielonych kłaków, jeżeli położę na te włosy zimną farbę?

BTW: wsio odbywać się będzie u fryzjera, bo sama nie umiem się farbować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg żółte.jpg (22,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg platyna3.jpg (17,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (19,4 KB, 18 załadowań)

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline  
Stary 2011-11-09, 18:06   #2862
Sugarbomb
Raczkowanie

Cytat:
Toner La Riche Directions. Kiedyś mi się do końca wypłukał. Tym razem ma trochę opory. Został mi tylko w paru miejscach, nie na całości włosów, więc byłam pewna, że deko sobie z tym poradzi.
Dekoloryzatory najlepiej działają na farby utleniające, może spróbuj zmyć ten toner szamponem przeciwłupieżowym Nizoral?
Sugarbomb jest offline  
Stary 2011-11-09, 18:19   #2863
acom
Raczkowanie

Cytat:
Dekoloryzatory najlepiej działają na farby utleniające, może spróbuj zmyć ten toner szamponem przeciwłupieżowym Nizoral?
Farby utleniającej nawet nie ruszył...
Toner trochę ruszył, bo widziałam po kolorze wody, że to ten toner się wypłukuje. Ale w niektórych miejscach jeszcze zostało.
Będę jeszcze 2 razy robić deko z profesjonalnym szamponem, może coś ta farba zwykła drgnie chociaż...
A jak nie, to tak jak mówisz, będę działała z szamponem przeciwłupieżowym, rozjaśnianie... muszę je rozjaśnić, żeby spokojnie móc zapuszczać swoje włosy. I porzucam wszelkie farbowanie
acom jest offline  
Stary 2011-11-10, 00:04   #2864
CryBebe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madzia62432zz Pokaż wiadomość
Cześć Od dłuższego czasu przeglądam ten temat i w końcu zdecydowałam się na dekoloryzacje. Od ok 4 lat farbuje włosy na czarno od jakiegoś roku farbą Syoss. Wczoraj byłam u fryzjera (oferta na grouponie dekoloryzacja z farbowaniem 89zl zamiast 290) i facet stwierdził ze nie ma szans na dekoloryzacje ze albo rozjasni sie kolor o 1 ton albo będę miała nieziemskie plamy (nawet po zafarbowaniu) i zniszczone włosy bo rzekomo farby syoss ani palette nie można w taki sposób dobrze ściągnąć .... zaproponował mi stopniowe schodzenie z koloru farbujac odrost na nieco jaśniejszy kolor niż reszta włosów. Efekt jest taki ze mam włosy czarne z rudawo brązowym odrostem jestem totalnie wściekła bo myślałam ze uda mi się uzyskać miedziany rudy i strasznie się zawiodłam. Dlatego postanowiłam kupić na allegro dekoloryzator Chantal i do tego szampon Selective post color i razem z koleżanka spróbujemy dekoloryzacji domowej zobaczymy co z tego wyjdzie farbę do wyrównania koloru kupie jak zobaczę co z tego wyjdzie to będzie mój pierwszy krok z kruczo czarnych włosów do platynowego blondu Mam nadzieje po 2 akcjach uda mi się go uzyskać jeśli chodzi o fryzjerów to straciłam do nich całkowicie zaufanie! Niestety nie są bardziej kompetentni od przeciętnego zainteresowanego nieco tematem człowieka i boją się zaryzykować! Nie mówię że wszyscy ale ja niestety tylko z takimi się wielokrotnie spotkałam u nas w Szczecinie
Czekam na Twoje rezultaty tez farbuje wlosy na ciemno od dlugiego czasu nawet nie wiem ile to lat wiec troszke sie boje. Mam poczucie, że źle robie i znowu daje sie poniesc a bede tego żałować... ale z drugiej strony jakby się udało to bym się chyba popłakała ze szczescia
CryBebe jest offline  
Stary 2011-11-10, 09:16   #2865
Elizenda
Przyczajenie

Cytat:
Farby utleniającej nawet nie ruszył...
Toner trochę ruszył, bo widziałam po kolorze wody, że to ten toner się wypłukuje. Ale w niektórych miejscach jeszcze zostało.
Będę jeszcze 2 razy robić deko z profesjonalnym szamponem, może coś ta farba zwykła drgnie chociaż...
A jak nie, to tak jak mówisz, będę działała z szamponem przeciwłupieżowym, rozjaśnianie... muszę je rozjaśnić, żeby spokojnie móc zapuszczać swoje włosy. I porzucam wszelkie farbowanie
Tutaj faktycznie może być wina henny, mimo, że użyłaś tylko raz
Czytałam na jakimś forum, że henny nie ruszy.

Mi wyciągnęło kolor, używałam przeważnie dwóch farb Safiry i Pallete. Wyciągnęło ładnie równomiernie.
Elizenda jest offline  
Stary 2011-11-10, 10:13   #2866
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

A ja mam pytanko, miałam ciemny odrost własny i blond końcówki i pomalowałam ciemnym blondem, który początkowo wyszedł mi brązowy. Teraz się sprał, ale na bardzo brązowo - rudo, generalnie jaśniej niż mam własne. Czy dekoloryzator ruszy te chyba jednak rozjaśnione włosy i przywróci naturalny? chyba nie....

a może pozbedę się jakoś tego rudego? wszystko jedno jak, niech będa ciemne, bure, jasne blond, byleby nie miały tej rudej poświaty
atoja jest offline  
Stary 2011-11-10, 10:51   #2867
aassaapp
Przyczajenie

Cytat:
Pierwsze słyszę żeby ktoś osiwiał przez dekoloryzację, tym bardziej po 3 latach od dekoloryzacji jeżeli dobrze rozumiem, to był sierpień/wrzesień 2011? Poszukaj na allegro "odsiwiacz" który przywróci naturalny kolor włosów, ale nie działa na stałe i na pewno nie na cebulki.
nie nie 2011 ale dwa miesiące po dekoloryzacji. jak zaczęły mi rosnąć/odrastać nowe włosy. z tym odsiwiaczem to nie wypali bo wróciłam do koloru bordo za ktorym zatęskniłam, ale teraz moje odrosty sa bardzo szybko widoczne, bo to siwy błysk na mojej głowie.
aassaapp jest offline  
Stary 2011-11-10, 12:08   #2868
Sugarbomb
Raczkowanie

Aha, rozumiem, może pomiędzy farbowaniami wypróbuj barwiący sztyft do odrostów Golden Rose:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...-up-stick.html
nie wiem tylko jak z kolorami, bo bordo chyba nie ma, ale brązowe odrosty zawsze będą lepsze od siwych. Jeszcze widziałam kiedyś na allegro maskary do odrostów "Cover your gray" i "NJD Cosmetics Hair Mascara Express Touch".
Sugarbomb jest offline  
Stary 2011-11-10, 13:36   #2869
Galadriela87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, miałam ciemny odrost własny i blond końcówki i pomalowałam ciemnym blondem, który początkowo wyszedł mi brązowy. Teraz się sprał, ale na bardzo brązowo - rudo, generalnie jaśniej niż mam własne. Czy dekoloryzator ruszy te chyba jednak rozjaśnione włosy i przywróci naturalny? chyba nie....

a może pozbedę się jakoś tego rudego? wszystko jedno jak, niech będa ciemne, bure, jasne blond, byleby nie miały tej rudej poświaty
Mam ten sam problem. Moje włosy początkowo (po dekoloryzacji z brązu) były rude, a teraz (po drugim zabiegu) są groteskowo żółte...prawie pomarańczowe. W sumie w rzeczywistości dużo się nie różnią od koloru tej ikonki ->

Marne doświadczenie mam, ale wynika z niego jedno - po dekoloryzacji czerwony pigment jest bardziej widoczny.

Sama chcę dojść do zimnego blondu/beżu i nie wiem jak to zrobić.

~Xbox & rock fan
Stary 2011-11-10, 13:45   #2870
fryz5
Zakorzenienie

żółte i pomarańczowe tony niwelujesz fioletowymi i niebieskimi.
uzyj mieszanki joanny gołębi popiel+ szlachetna perła
Stary 2011-11-10, 14:03   #2871
Galadriela87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
żółte i pomarańczowe tony niwelujesz fioletowymi i niebieskimi.
uzyj mieszanki joanny gołębi popiel+ szlachetna perła
Czyli po dekoloryzacji można też takich płukanek użyć bez problemu? Potem - jak te żółcienie i pomarańcz przygasną - mogę na włosy nałożyć taki typowy zimny blond?

Dopytuję, bo mnie fryzjerzy przerazili wizją zielonkawych włosów.

~Xbox & rock fan
Stary 2011-11-10, 14:10   #2872
fryz5
Zakorzenienie

nie no ja mówie o zmieszaniu 2 odcieni farb joanny teraz.
zieleń to niebieski+żółty, ale nie wyjdzie Ci taki, bo mieszanka popielu i perly ma wyeliminowac żółć i pomarańcz. nie boj się zieleni
Stary 2011-11-10, 14:31   #2873
Galadriela87
Zadomowienie

Aaa - ja myślałam, że chodzi o płukankę, a nie o farbę.

Już rozumiem i dziękuję za pomoc.

~Xbox & rock fan
Stary 2011-11-10, 14:46   #2874
fryz5
Zakorzenienie

ta mieszanka jest genialna w przypadku żółto-pomarańczowego blondu, wszystko tuszuje
Stary 2011-11-10, 16:02   #2875
ChybaGoKocham
Raczkowanie

Cześć pisze do Was żeby się pochwalić. Od pewnego czasu chodziła za mną myśl żeby zostać rudzielcem ale nie wiedziałam jak tego dokonać ponieważ od ok 5 lat farbowałam się czarną farbą z Palette więc zaczęłam czytać ten wątek i postanowiłam zaryzykować z dekoloryzacja Chantalem. Kupiłam na wszelki wypadek 2 opakowania i postanowiłam że pierwszy raz zrobię i zobaczę czy mocno ściemnieje i ogólnie jak moje włosy to zniosą. Po zmyciu dekoloryzatora przeżyłam chwilowy szok, włosy było żółto pomarańczowe no ale trudno, wiedziałam że ściemnieją więc się nie przejęłam.
Drugiego dnia włoski lekko mi się przyciemniły, głównie końcówki ale ogólnie przez kilka kolejnych dni włosy były rude z ciemniejszymi końcami, więc nałożyłam rozjaśniacz na ok 5 min. na końcówki i później ok 5min. na całość.
Kolor jaki wyszedł to coś w stylu naturalny blond, dałam odpocząć trochę moim włosom i po ok miesiącu nałożyłam farbę Jesienny Liść Joanny i w końcu mam kolor jaki chciałam zdjęcie obecnego koloru w załączniku.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6020293.jpg (34,9 KB, 105 załadowań)
Stary 2011-11-10, 19:30   #2876
xblackxshadowx
Rozeznanie

siedzę właśnie z chantalem na głowie już trochę czasu, nie dość ze śmierdzi jak szambo to jeszcze nic się nie dzieje... Po jakim czasie coś zaczyna się dziać czy efekt widać dopiero po spłukiwaniu?
Źle wymierzyłam i została mi ociupinka go w miseczce to przykryłam go folią spozywczą, bedzie sie jeszcze nadawał?
xblackxshadowx jest offline  
Stary 2011-11-10, 19:45   #2877
ChybaGoKocham
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
siedzę właśnie z chantalem na głowie już trochę czasu, nie dość ze śmierdzi jak szambo to jeszcze nic się nie dzieje... Po jakim czasie coś zaczyna się dziać czy efekt widać dopiero po spłukiwaniu?
Źle wymierzyłam i została mi ociupinka go w miseczce to przykryłam go folią spozywczą, bedzie sie jeszcze nadawał?
Nie chce Cie straszyć ale śmierdzieć to będzie jeszcze długo, u mnie po każdym myciu włosów musiałam wietrzyć łazienkę
A efekt widać dopiero jak spłuczesz
Stary 2011-11-10, 19:47   #2878
xblackxshadowx
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ChybaGoKocham Pokaż wiadomość
Nie chce Cie straszyć ale śmierdzieć to będzie jeszcze długo, u mnie po każdym myciu włosów musiałam wietrzyć łazienkę
A efekt widać dopiero jak spłuczesz
Ach ten smród przeżyję, ale włsanie się bałam że nic nei widać jeszcze i w ogóle, bo na ulotce pisze, że co ileś minut sprawdzać, więc myslałam że coś widać.
Ale coś już zauważam są mniej czerwone niż były.
Zaraz idę spłukiwać, zobaczymy co z tego wyszło, w razie wu mam jeszcze jedną porcję w buteleczkach.

edit: zmyłam i tak dużo nie zeszło z koloru. wszystkie raczej wyrównaly sie do rudego. jak je jakos rozczesze to zrobię drugą dekolorkę. Potem walna rozjaśniacz na odrosty i jak coś zostanie to na resztę włosów.
Szczerze mówiąc tak dużo razy nie farbowałam włosów, zaczęłam jakoś w kwietniu i tak mniej więcej co miesiac.

edit2: warto jednak zainwestować w te oczyszczające szampony, bo po h&s nieco mi wracał kolor i po drugiej deko miałam takie jak po pierwszej, mimo tego ze nim zaczęłam je spłukiwać były dużo jaśniejsze. No i jak pech to pech - rozjaśniacz w sam raz starczył na odrosty a mało co na resztę, będę miała różnokolorową kupę xD, może jeszcze się kolor wypłucze po tym rozjaśnianiu.

Edytowane przez xblackxshadowx
Czas edycji: 2011-11-11 o 00:07
xblackxshadowx jest offline  
Stary 2011-11-11, 11:02   #2879
CryBebe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie no ja mówie o zmieszaniu 2 odcieni farb joanny teraz.
zieleń to niebieski+żółty, ale nie wyjdzie Ci taki, bo mieszanka popielu i perly ma wyeliminowac żółć i pomarańcz. nie boj się zieleni
A jak się miesza 2 odcienie farb? zwyczanie wszystko do jednego pojemnika po połowie?
Czyli jeśli po deko chcę uzyskać jasny brąz w chłodnym odcieniu to powinnam kupić farbę średni bądź ciemny bląd w odcieniach popielu? Zakładając oczywiście, że wyjdzie mi rudy bądź żółty na włosach ale bardziej spodziewam się rudości.
CryBebe jest offline  
Stary 2011-11-11, 15:48   #2880
fryz5
Zakorzenienie

tak jak mówisz, zrób mieszanke w jednej miseczce dwóch farb joanna szlachetna perła i gołębi popiel, tym zgasisz rudości i żółcie, na uzyskany kolor połóz sobie chlodny średni blond

Tagi
blond, brązowe włosy, czarne włosy, czarne włosy fryzura, czerń, czerwone, dekoloryzacja, farbowanie, farbowanie ( :, kolor, koloryzacja, palette, renee chantal eladon, rozjaśnianie, włosy, włosy farbowane, włosy koloryzacja odrosty, włosy. odrosty

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości