urodzinowo ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-15, 17:38   #1
zatruta fiolka
Raczkowanie

urodzinowo ;)

Za miesiąc będę obchodzić swoje 21 urodziny, dlatego postanowiłam, że czas na zmiany! Zatem drogie wizażanki potrzebuje waszych cennych rad
Chodzi mi głownie o
- Zmianę oprawek (soczewki odpadają)
- Fryzurę (co z tą grzywką) + kolor
- Makijaż

Z testu wyszło, że jestem latem.

Włosy
Mam gęste, z tendencją do nieukładania się, tak jak bym sobie tego zażyczyła naturalny kolor - mysi.
Znajomi radzą mi zrobić trwała, ale martwię się, że włosy się za bardzo zniszczą. Chociaż teraz, żeby jakoś wyglądać używam prostownicy.

Marzy mi się również by bez okularów wyglądać 'jak człowiek'. Mam niestety wielkie, ja to nazywam 'oczodoły'... Zapewne pomógłby dobry korektor pod oczy, miałam już kilka i żaden nie był dość dobry, poza tym powodował alergię.

Ja niestety jestem dużym alergikiem, dlatego oczu ostatnio w ogóle nie maluje.

Zdjęcia
1. Loki przed sylwestrem
2. Loki po sylwestrze
3. W okularach (obecne)
4, 5 Bez okularów
6. Dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia SN850784.jpg (42,5 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia SN850800.jpg (52,2 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SN850809 (Medium).jpg (29,2 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SN850807 (Medium).jpg (35,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SN850810 (Medium).jpg (28,2 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SN850816 (Medium).jpg (49,2 KB, 163 załadowań)

fiolka

zatruta fiolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:20   #2
eloi
Rozeznanie

Dot.: urodzinowo ;)

Moim zdaniem spokojnie możesz zapuszczać włosy i najlepiej wyglądasz jednak wtedy , gdy masz loki i "bałaganik " na głowie Unikaj czarnego , "wysmuca" Cię . Na oprawkach się nie znam ( ale ta fioletowa fajnie wygląda). Poszalej z kolorkami ( faktycznie, chłodną paletą) - przy twarzy staraj się mieć jaśniejsze odcienie. Makijaż to w sumie kwestia wprawy , dobrych pędzelków do malowania siebie i własnego samopoczucia . Na fotografiach z sylwestra masz fajny , chłodny odcień brązu , w konsternację wprawia mnie zdjęcie czwarte z kolei - ale chyba poprostu jest przkłamane. Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącego "Oczka"
eloi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 22:24   #3
zatruta fiolka
Raczkowanie

Dziękuję
Włosy farbowałam przed sylwestrem i już kolor tak zszedł Co do ubrań, to właśnie najlepiej czuję się w czerni i fiolecie A oprawki noszę już kilka ładnych latek, a wiadomo, to też się psuje, ale pozostaję dalej przy plastikowych oprawkach

fiolka

Stary 2009-02-16, 12:09   #4
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka
A ja uwazam, ze nie powinnas sobie robic loczkow przy takiej dlugosci wlosow- wygladasz w nich trochę infantylnie. O wiele ladniej ci w prostych wlosach. Jesli lubisz sie bawic wlosami to zainwestuj w okrągłą szczotkę do modelowania wlosow. Zwiekszysz ich objętosc, będą miały pazura.
Zapusc tez trochę brwi -sa troche za bardzo wyskubane. Poki co mozesz je podkreslac szarym cieniem do oczu. Nosisz okulary, wiec oczy powinny byc podkreslone. Mowisz, ze masz alergię, ale moze znajdziesz jakis tusz do rzęs, który cię nie uczula. A jak nie, to moze henna?
Masz ladną cerę. Ozywilabym ja odrobiną rózu lub bronzera.

aaaa!!!!
No i Twoje usta aż proszą sie o jakis błyszczyk
Pozdrawiam!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-17 o 19:00 Powód: post pod postem
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:35   #5
aktaga13
Zakorzenienie

moim skromnym zdaniem...

najfajniej wyglądasz na zdjęciu "po sylwestrze" duzo bym dała za takie loczki - masz pięknie falujące się włosy. nie próbuj przedobrzyć! w prostych włosach też ładnie, ale ten "bałagan na głowie" jak dla mnie mistrz zapuściłabym tylko troche włosy, bo dziewczyny mają rację - długość dość infantylna. fioletowe oprawki są bardzo ładne. może zainwestuj w jakiś hipoalergiczny tusz do rzęs? Twoje spojrzenie nabierze głebi, podkreślisz oczy.. no i błyszczyk. co do kolorów zgadzam się z poprzedniczką - chłodna paleta - szarości, fiolety, chłodny róż.

pozdrawiam!
Stary 2009-02-16, 12:46   #6
benia1169
Zadomowienie

Nie uważam się za ekspertkę, ale też uważam, podobnie jak eloi że ładnie Ci w loczkach i zdecydowanie ładniej w tej fioletowej bluzce niż w czerni. Chyba ładniej Ci jest w krótszych włosach, bo masz wtedy okręglejszą twarz, co jest u Ciebie plusem. Skoro niszczysz włosy prostownicą, to może na jedno wyjdzie, jeśli zaczniesz je niszczyć lokówką . W loczkach wyglądasz o wiele sympatyczniej, weselej. I te okutarki tak figlarnie wyglądają na Twojej buzi - nie rezygnuj z nich, dodają Ci uroku .
benia1169 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 15:54   #7
zatruta fiolka
Raczkowanie

aktaga13 te loczki niestety nie są naturalne to sprawa papilotów i godzinnej wizyty u sąsiadki Moje naturalne włosy są na zdjęciach 3, 4, 5 (tzn z pianką, bo bez niej ani rusz)

hawrodytka zamiast o okrągłej szczotce pomyśłałam o tym http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20350 nie należy do tanich rzeczy, ale może ktoś z rodziny się dorzuci na prezent na allegro są w miarę przystępnej cenie. A brwi od tygodnia regularnie smaruje olejkiem rycynowym I muszę się przyznać, że różu nigdy nie używłam

benia1169 trochę mi żal rozstawać się z tymi oprawkami, ale przymierzałam kiedyś lepsze, tylko w kosmicznej cenie,a teraz dostałam zniżkę, więc warto skorzystać.

A wy wszystkie uwzięłyście się na tą czerń ech.

fiolka

Stary 2009-02-16, 16:17   #8
eloi
Rozeznanie

Mnie chodzi o to , że Twoja buzia nie lubi czerni przy sobie i woli , bys ją od niej odsunęła Tak już bywa . Spróbuj, z czasem Sama może polubisz zabawę w kolory na Sobie . A jak już tak bardzo Ci zależy na mocno ciemnej barwie , to przejdź może na grafit ?
eloi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:28   #9
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Pobawilam się trochę Twoim zdjeciem w gimpie. Mam nadzieje, ze nie masz mi za złe. Mistrzynią photoshopa nie jestem, ale... sama oceń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SN850816 (Medium).jpg (45,0 KB, 115 załadowań)
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:57   #10
aktaga13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Pobawilam się trochę Twoim zdjeciem w gimpie. Mam nadzieje, ze nie masz mi za złe. Mistrzynią photoshopa nie jestem, ale... sama oceń
pięknie!
Stary 2009-02-17, 09:21   #11
benia1169
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Tak, pięknie, ale ten kolor włosów jest za ciepły dla zatrutej fiolki, wydaje mi się.
benia1169 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:22   #12
roxi:*
Wtajemniczenie

Masz 21 lat? Przykro mi, ale gdybyś nie napisała to nigdy bym ci tyle nie dała.

Po pierwsze zrezygnuj z czarnego koloru przy twarzy, on cie postarza.

Po drugie kolor twoich brwi gryzie się z kolorem włosów. Powinnaś zmienić na chłodny odcień brązu bez tego czerwono-pomarańczowego połysku. Możesz też dodać kilka cieniutkich pasemek o kilka tonów jaśniejszych od reszty włosów. Wydaje mi się, że ładnie by ci było w krótkich włosach z grzywką na skos. Teraz twoje włosy są oklapnięte, krótka fryzurka dodałaby im objętości. Chodzi mi o takie fryzurki jak dodałam w załączniku.

Koniecznie zmień oprawki okularów, w tych nie wyglądasz korzystnie. Niestety nie potrafię dobrać oprawek do kształtu twarzy, ale możesz popytać w salonach, obsługa powinna pomóc ci dobrać odpowiednie.

Co do makijażu. Widzę, że się nie malujesz. Masz bardzo ładną cerę, więc nie musisz używać zbyt wiele, może być tusz do rzęs, błyszczyk i może róż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (19,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (20,4 KB, 17 załadowań)
roxi:* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:41   #13
zatruta fiolka
Raczkowanie

he he jeszcze chyba nigdy nie miałam tak pełnego makijażu jaki wirtualnie zrobiła mi hawrodytka

roxi
Od gimnazjum zawsze mnie postarzali, ale przynajmniej w monopolowym nie muszę szukać dowodu
O kolorze brwi nie pomyślałabym, dzięki Natomiast kolor farby na włosach to właśnie zimny brąz, przynajmniej fryzjerka tak twierdziła
Te fryzurki w załączniku są super, najbardziej podoba mi się blond.

Byłam dziś w vision express przymierzyć oprawki, ale niestety ceny mnie rozbrajają... Jutro będę dalej szukać

No tak mój makijaż to jedynie fluid + sypki, a cera ma niestety dużo niedoskonałości

Może po następnej wypłacie zacznę powoli zmieniać swoją garderobę, bo tak w większości przeważa czerń

fiolka

Stary 2009-02-17, 16:14   #14
zatruta fiolka
Raczkowanie

Przepraszam za post pod postem, ale gdzieś zniknęła opcja edycji

Znalazłam w gazecie taką fryzurkę, co o niej myślicie? Pasowałaby do mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0001.jpg (134,0 KB, 12 załadowań)

fiolka

Stary 2009-02-22, 20:19   #15
Paramore
Wtajemniczenie

Fryzury, które proponują dziewczyny pasują Radzę zmianę oprawek na prostokątne.
Paramore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:18   #16
zatruta fiolka
Raczkowanie

Pomalutku zaczynam wcielać zmiany w swoje życie Wczoraj byłam u kosmetyczki (regulacja + henna brwi i rzęs) Efekty widać na zdjęciach.
Do fryzjera pójdę w marcu, bo chce jeszcze trochę zapuścić grzywkę. A po oprawki, po wypłacie.

Zrobiłam sobie małą symulacje na stronie palmolive Co o tym myślicie?? Może jak ktoś ma photoshopa zrobiłby mi lepsze
Do celu przyjemnie się dąży, gdy mamy w głowie ułożony plan i obraz wyniku końcowego

Dzięki dziewczyny za dotychczasowe porady

1, 2 po kosmetyce
i reszta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SN850825kopia.jpg (160,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SN850822 (Medium).jpg (30,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palmolive_my_photo.jpg (13,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palmolive_my_photo2.jpg (16,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palmolive_my_photo4.jpg (16,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palmolive_my_photo5.jpg (15,6 KB, 15 załadowań)

fiolka

Stary 2009-03-18, 17:11   #17
zatruta fiolka
Raczkowanie

Talking Dot.: urodzinowo ;)

Te moje przeróbki powyżej to kompletny niewypał nie da się ich jakoś usunąć?

W każdym bądź razie, w zeszłym tygodniu byłam u fryzjera i w optyku, efekty tych wizyt widać na zdjęciu Jak Wam się podoba?

Metamorfoza trwa.
Nadal się odchudzam i wciąż robię porządki w szafie. Trudne byłoby pogodzenie się z utratą czarnych ciuchów, więc chociaż nie nabywam nowych. Dlatego podczas zakupów, z daleka omijałam czarne bluzki

Dzięki

Zdjęcie robione tydzień temu ( jeszcze w czerni)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia SN850859 (Medium).jpg (38,0 KB, 52 załadowań)

fiolka

Stary 2009-03-18, 17:13   #18
lasoa
Zakorzenienie

wydaje mi się że masz źle dobrany puder, podkład ( widać znaczną różnicę miedzy szyja a buźka)
lasoa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 17:23   #19
zatruta fiolka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
wydaje mi się że masz źle dobrany puder, podkład ( widać znaczną różnicę miedzy szyja a buźka)
kurcze a już myślałam, że trafiłam z odcieniem

fiolka

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości