Rzadkie, cienkie wlosy a Tom Cruise. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-15, 23:28   #1
Reggaeman
Przyczajenie

Rzadkie, cienkie wlosy a Tom Cruise.

Witam. Jestem facetem, mam 19 lat i duze ambicje, aby wygladac tak jak w zalaczniku.
Jednak zycie nie jest na tyle mile i natura obdarzyla mnie wlosami bardzo rzadkimi, widac mi skore w chwili kiedy zrobie sobie 'przedzialek', mam dosyc spore (chociaz umiarkowane) zakola, a moje wlosy sa na dodatek cienkie i kazdy jeden wlos uklada sie w inna strone, co daje efekt megaszopy. I wynika z tego moje pytanie- czy musze miec bardzo dlugie wlosy, aby uzyskac taki badz podobny efekt jak Cruise ze zdjecia, czy nawet nie ma sensu probowac?
Jesli ktoras z Pan zainteresuje wyglad moich wlosow, wowczas zamieszcze zdjecie. Pozdrawiam : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jhhhxu9.jpg (10,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sasasas.jpg (10,8 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez Reggaeman
Czas edycji: 2009-02-16 o 15:29
Reggaeman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:27   #2
Lola20
Rozeznanie

Dot.: Rzadkie, cienkie wlosy a Tom Cruise.

Cytat:
Napisane przez Reggaeman Pokaż wiadomość
Witam. Jestem facetem, mam 19 lat i duze ambicje, aby wygladac tak jak w zalaczniku.
Jednak zycie nie jest na tyle mile i natura obdarzyla mnie wlosami bardzo rzadkimi, widac mi skore w chwili kiedy zrobie sobie 'przedzialek', mam dosyc spore (chociaz umiarkowane) zakola, a moje wlosy sa na dodatek cienkie i kazdy jeden wlos uklada sie w inna strone, co daje efekt megaszopy. I wynika z tego moje pytanie- czy musze miec bardzo dlugie wlosy, aby uzyskac taki badz podobny efekt jak Cruise ze zdjecia, czy nawet nie ma sensu probowac?
Jesli ktoras z Pan zainteresuje wyglad moich wlosow, wowczas zamieszcze zdjecie. Pozdrawiam : )
Mnie interesuje Jeśli mamy Ci pomóc, to zdjęcie bardzo ułatwi doradzenie czegoś sensownego, bo na podstawie opisu ciężko sobie dokładnie wyobrazić jak wyglądają Twoje włosy i co można z nich zrobić. Również pozdrawiam
Stary 2009-02-17, 11:48   #3
Reggaeman
Przyczajenie

Prosze bardzo i czekam na opinie co moge ewentualnie zrobic w tym kierunku, a moze inne propozycje : ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie053.jpg (23,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie056.jpg (26,5 KB, 73 załadowań)
Stary 2009-02-17, 19:36   #4
moorph
Raczkowanie

GG do moorph

Moja propozycja- zapusc grzywke, podetnij troche boki bo Ci sie robi garnek, i nie chodz w bezowych t-shirt'ach
moorph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 20:49   #5
kasandraooo
Raczkowanie

z tego co kiedys w gazecie przeczytalam to Tom Cruise ma implanty bo tez mial przerzedzone placki wiec raczej sie nim nie sugeruj
pozdrawiam
kasandraooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 09:30   #6
Reggaeman
Przyczajenie

Bardzo Wam dziekuje za tyochczasowe wpisy, ale dalej nie wiem czy dam rade miec takie ja on wlasnie. Albo chociaz podobne, z gory dziekuje.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości