po jakim czasie zafarbowac w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-16, 17:25   #1
Moonspell90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 233

po jakim czasie zafarbowac w這sy?

Mam rudo br您owe w這sy, sa 2 tygodnie po dekoloryzacji w domu. Jednak odwidzia這 mi si bo dziewczyny z forum poleci造 mi blond... w takim razie moje pytanie. Czy w og鏊e b璠e mog豉 miec blond w這sy z tego co mam teraz na g這wie? i po jakim czasie udac si do fryzjera na profesjonaln dekoloryzacj?
Moonspell90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-16, 18:46   #2
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 605
Dot.: po jakim czasie zafarbowac w這sy?

Przejd si do fryzjera i on sam oceni czy kolejny zabieg b璠zie mo磧iwy. Nie wiem jakie masz w這sy wi璚 trudno to samemu ocenic Jednak mo瞠 by i tak, 瞠 fryzjer nie podejmie si ponownej dekoloryzacji je瞠li masz zniszczone w這sy.

W twoim przypadku dekoloryzacja to jedyny spos鏏 aby mie blond. Ale przeprowadzana przez fachowca Bo sama narobisz wi瘯szych szk鏚.

tootsie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-17, 08:24   #3
weenuska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191
Dot.: po jakim czasie zafarbowac w這sy?

Cytat:
Napisane przez tootsie Poka wiadomo嗆
Przejd si do fryzjera i on sam oceni czy kolejny zabieg b璠zie mo磧iwy. Nie wiem jakie masz w這sy wi璚 trudno to samemu ocenic Jednak mo瞠 by i tak, 瞠 fryzjer nie podejmie si ponownej dekoloryzacji je瞠li masz zniszczone w這sy.

W twoim przypadku dekoloryzacja to jedyny spos鏏 aby mie blond. Ale przeprowadzana przez fachowca Bo sama narobisz wi瘯szych szk鏚.
Dokladnie najlepiej niech Ci to ktos profesjonalnie zrobi .. bo po przygodachw domku to roznie bywa ...
Chociaz mowiac szczerze watpie czy po tak krotkim czasie ,ktorys fryzjer odwazy sie na zrobienie dekoloryzacji ...

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.