Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-15, 15:29   #3391
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Jak ten puder CLINIQUE sie nazywa jaka ma nazwe ? i jak nazywa sie ten odcien bananowy i czy wyglada naturalnie na skorze nie widac go?

I JAKI KREM BB -polecisz do takie skory (plytko unaczynionej ) ? I jaki krem nawilzajacy NA DZIEN -ktory nie zapycha porow nie powoduje wagrow?
........
Clinique Redness Solution-on jest żółtawy w opakowaniu ale oczywiscie na twazy żólci nie widac,on działa jak neutralizator zaczerwienia.,BB krem -Missha Perfect Cover ma najlepsze krycie z bbkremów. z kramami to jest róznie,trzeba próbowac,ale generalnie napewno nie zaszkodzi ci CETAPHIL MD,to emulsja nawilżająco-ochronna do kupienia w aptece.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2012-05-16, 17:00   #3392
skopaholicLady
Raczkowanie

ja zawsze miałam suchą cerę lecz z nadejściem moich 23 urodzin cera zaczeła się troszkę zmieniać i teraz zwłaszcza na brodzie mam tendencję do zaskórników a reszta sucha ,i oczywiście większośc kremów zapycha mi pory czy możecie mi coś plecić?? A co do podkładów Przestawiłam się na bb cream garnier na codzień a na większe wyjścia mam bb cream estee lauder oczywiście ten 2 lepiej się trzyma i wygląda , czasami je mieszam ze sobą.
skopaholicLady jest offline  
Stary 2012-05-16, 19:33   #3393
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez skopaholicLady Pokaż wiadomość
ja zawsze miałam suchą cerę lecz z nadejściem moich 23 urodzin cera zaczeła się troszkę zmieniać i teraz zwłaszcza na brodzie mam tendencję do zaskórników a reszta sucha ,i oczywiście większośc kremów zapycha mi pory czy możecie mi coś plecić?? A co do podkładów Przestawiłam się na bb cream garnier na codzień a na większe wyjścia mam bb cream estee lauder oczywiście ten 2 lepiej się trzyma i wygląda , czasami je mieszam ze sobą.
...
te oba kremy co wymieniłas to nie są prawdziwe bbkremy,tylko kremy tonujące,nazwa podchwycona tylko.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2012-05-16, 19:48   #3394
mosiasta
Przyczajenie

Drogie Wizażanki,

Nie chce zbytnio śmiecić, a potrzebuję pomocy.
Mam problemową cerę mieszaną z wieloma przebarwieniami. Obecnie kończy mi się podkład i szukam jakiegoś cudu. A żeby tego było mało to szykuje mi się wesele i muszę znaleźć coś co mnie pokryje zarówno na codzień jak i wytrzyma wieczorny bal.
Używałam już różnych podkładów(razem z zielonym korektorem) obecnie kończę Dermacol 24hControl(który często mieszam z Maybelline PureLiquidMineral, bo jak pewnie wiecie Dermacol sam w sobie jest ciężki). Aaa no i staram się unikać wszelkich pudrów.
No i właśnie... Dermacol sam w sobie jest baardzo ciężki, niby dobrze kryje ale ceną tego krycia jest efekt maski. Choć przy dobrej wprawie w nakładaniu można ten efekt jakoś zminimalizować.
Niestety ostatnio słabo się Dermacol sprawuje, nie wiem dlaczego(może to przez to że zaczęłam łykać tabletki), ale do rzeczy...

Kobity-HELP!:
Jaki podkład? Co polecacie?
Dermacol?(jeśli tak, to jaki typ-bo wiem że jest kilka)
Revlon Color Stay dla cery mieszanej,
Paese,
a może Pharmaceris?

..lub być może proponujecie coś zupełnie innego.

Który dobrze kryje i nie jest zbyt ciężki(wiadomo że muszę się liczyć z tym że do lekkich nie należą, ale chciałabym uniknąć kamuflażu bo stosuję podkład na codzień), który wytrzymuje najdłużej, jak się zachowuje na skórze(ciemnieje, podkreśla skórki), który z nich wg Was ma najlepszy wybór kolorów(własciwie zależałoby mi żeby nie trafic na żaden "żółty" typ podkładu)?? Czekam na te i inne Wasze uwagi

Z góry dzięki za to że chciało się to komuś czytać i liczę na Waszą pomoc, siedzicie dosyc dobrze w temacie, a ja jestem kompletnym laikiem.
Ściskam mocno!
mosiasta jest offline  
Stary 2012-05-17, 14:11   #3395
XNovember
Przyczajenie

dermacol bardzo dobrze kryje i na dodatek jest bardzo wydajny i niedrogi, polecam!!!
XNovember jest offline  
Stary 2012-05-17, 17:43   #3396
Margot230
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mosiasta Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,

Nie chce zbytnio śmiecić, a potrzebuję pomocy.
Mam problemową cerę mieszaną z wieloma przebarwieniami. Obecnie kończy mi się podkład i szukam jakiegoś cudu. A żeby tego było mało to szykuje mi się wesele i muszę znaleźć coś co mnie pokryje zarówno na codzień jak i wytrzyma wieczorny bal.
Używałam już różnych podkładów(razem z zielonym korektorem) obecnie kończę Dermacol 24hControl(który często mieszam z Maybelline PureLiquidMineral, bo jak pewnie wiecie Dermacol sam w sobie jest ciężki). Aaa no i staram się unikać wszelkich pudrów.
No i właśnie... Dermacol sam w sobie jest baardzo ciężki, niby dobrze kryje ale ceną tego krycia jest efekt maski. Choć przy dobrej wprawie w nakładaniu można ten efekt jakoś zminimalizować.
Niestety ostatnio słabo się Dermacol sprawuje, nie wiem dlaczego(może to przez to że zaczęłam łykać tabletki), ale do rzeczy...

Kobity-HELP!:
Jaki podkład? Co polecacie?
Dermacol?(jeśli tak, to jaki typ-bo wiem że jest kilka)
Revlon Color Stay dla cery mieszanej,
Paese,
a może Pharmaceris?

..lub być może proponujecie coś zupełnie innego.

Który dobrze kryje i nie jest zbyt ciężki(wiadomo że muszę się liczyć z tym że do lekkich nie należą, ale chciałabym uniknąć kamuflażu bo stosuję podkład na codzień), który wytrzymuje najdłużej, jak się zachowuje na skórze(ciemnieje, podkreśla skórki), który z nich wg Was ma najlepszy wybór kolorów(własciwie zależałoby mi żeby nie trafic na żaden "żółty" typ podkładu)?? Czekam na te i inne Wasze uwagi

Z góry dzięki za to że chciało się to komuś czytać i liczę na Waszą pomoc, siedzicie dosyc dobrze w temacie, a ja jestem kompletnym laikiem.
Ściskam mocno!
Miałam Pease i poprzednią jego wersję ( euphora ) też i szału nie ma - rewelacyjnie kryje tylko bez pudru sypkiego kilka razy dziennie się nie obejdzie bo po prostu robi się tłusty na twarzy :/ Wydawało mi się też że ciemnieje na twarzy i robi się maska :/

Revlon ten nowy (24h) nie kryje tak bardzo jak poprzedni ale moim zdaniem jest lżejszy i pozostaje nienaruszony przez cały dzień
Hitem z tanich podkładów jest dla mnie Eveline ( ten z bazą ) podkład kosztuje koło 17 zł a i świetnie się trzyma i dobrze kryje , dając przy tym naturalny efekt
Margot230 jest offline  
Stary 2012-05-17, 20:55   #3397
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny szukam takiego w pełni naturalnego,organicznego, albo "BIO" podkładu w płynie. Cera skłonna do zapychania,raczej mieszana. Macie coś fajnego do polecenia?

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2012-05-17, 21:09   #3398
paulinkka
Wtajemniczenie

A ktos uzywal tego nowego Revlona photready airbrush? W takiej piance wychodzi z opakowania. Podobno to jest mix colorstaya i photoready.
paulinkka jest teraz online  
Stary 2012-05-17, 21:13   #3399
ckin2u
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
A ktos uzywal tego nowego Revlona photready airbrush? W takiej piance wychodzi z opakowania. Podobno to jest mix colorstaya i photoready.
tez mnie to zainteresowalo..

A czy ktos uzywal podkladow Joko?
ckin2u jest offline  
Stary 2012-05-17, 21:26   #3400
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam takiego w pełni naturalnego,organicznego, albo "BIO" podkładu w płynie. Cera skłonna do zapychania,raczej mieszana. Macie coś fajnego do polecenia?
tak, ja mam z alverde, tutaj masz sklad http://www.dm.de/cms/servlet/segment...e_make_up.html i np odcien 010 (mam go) jest naprawdę jasny
aczkolwiek nie kryje mocno raczej działa jak krem tonujący

buahhot jest offline  
Stary 2012-05-17, 21:51   #3401
Stace
Zakorzenienie

ja szukam jasnego, kryjącego, nie wysuszającego, długotrwałego

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline  
Stary 2012-05-17, 22:10   #3402
Nat137
Przyczajenie

Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

[reebok_a]987693[/reebok_a]
Nat137 jest offline  
Stary 2012-05-17, 22:26   #3403
201610310857
Konto usunięte

Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

SPADAJ spamerze
201610310857 jest offline  
Stary 2012-05-18, 19:04   #3404
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak, ja mam z alverde, tutaj masz sklad http://www.dm.de/cms/servlet/segment...e_make_up.html i np odcien 010 (mam go) jest naprawdę jasny
aczkolwiek nie kryje mocno raczej działa jak krem tonujący
Szkoda że talk w składzie tak wysoko
No cóż,będę szukać dalej,ale dziękuję za odzew

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2012-05-19, 19:30   #3405
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Ktory podkladi odcien polecicie dla cery naczynkowej-zaczerwienionej? zeby przykryl zniwelowal zaczerwienienia i wygladal zdrowo na skorze?
Polski Bursztyn jest offline  
Stary 2012-05-19, 20:31   #3406
Ingran
Psycho

Cytat:
Ktory podkladi odcien polecicie dla cery naczynkowej-zaczerwienionej? zeby przykryl zniwelowal zaczerwienienia i wygladal zdrowo na skorze?
Zielony korektor a potem podkład w odcieniu twojej skóry.
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest teraz online  
Stary 2012-05-19, 21:12   #3407
paulinkka
Wtajemniczenie

Jest nowa recenzja tego podkladu revlon airbrush

http://www.youtube.com/watch?v=PA4uGKr70z4
Stary 2012-05-19, 21:58   #3408
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Zielony korektor a potem podkład w odcieniu twojej skóry.
ale moja twarz -skora jest prawie cala czerwona..
Polski Bursztyn jest offline  
Stary 2012-05-19, 22:40   #3409
201610310857
Konto usunięte

Cytat:
ale moja twarz -skora jest prawie cala czerwona..
Ja mam zaczerwienienia przy nosie i revlon color stay i puder z maca daja rade na wiele godzin.

Ale jesli się często czerwienisz tak bez przyczyny, to wybierz sie do lekarza, włassnie u moje kolezanki która zawsze miała czerwoną buzie, czy to zer zdenerwowania, z zimna, z przejęcia, cokolwiek, wykryli TOCZEŃ/
201610310857 jest offline  
Stary 2012-05-21, 10:05   #3410
_polly_
Zakorzenienie

Ja posiadam tego revlona photoready airbrush
Mam najjaśniejszy odcień.
I nie wiem czy ja go źle używam, ale robi smugi. Nie ważne czy nakładam go pędzlem czy palcami.
Krycie to też dupki nie urywa, jedna warstwa to za mało + smugi, a dwie cienkie, to już tapeta jakich mało.
Dlatego go po prostu mieszam z pharmaceris lub za ciemnym clinique, bo mi go po prostu szkoda i jakoś chcę go zużyć.
Może jeszcze kiedyś dam mu szansę.

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline  
Stary 2012-05-21, 11:10   #3411
Margot230
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja posiadam tego revlona photoready airbrush
Mam najjaśniejszy odcień.
I nie wiem czy ja go źle używam, ale robi smugi. Nie ważne czy nakładam go pędzlem czy palcami.
Krycie to też dupki nie urywa, jedna warstwa to za mało + smugi, a dwie cienkie, to już tapeta jakich mało.
Dlatego go po prostu mieszam z pharmaceris lub za ciemnym clinique, bo mi go po prostu szkoda i jakoś chcę go zużyć.
Może jeszcze kiedyś dam mu szansę.
A jak jest z trwałością ? no i czy ściera się ?
Margot230 jest offline  
Stary 2012-05-21, 11:14   #3412
_polly_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot230 Pokaż wiadomość
A jak jest z trwałością ? no i czy ściera się ?
Nie dałam rady z nim cały dzień wytrzymać, bo po prostu wyglądał bardzo brzydko na mojej twarzy.
Dam mu jeszcze jedną szansę, jak skończę się łuszczyć po kwasach.

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline  
Stary 2012-05-22, 08:59   #3413
ally5
Wtajemniczenie

Dot.: cera naczynkowa a podkład

zimą dobrze by było używać podkład, ale teraz nie polecam... szczególnie, że masz mieszaną cerę. Ewentualnie jeśli naczynka są bardzo widoczne, możesz zaczerwienione miejsca pokryć korektorem i na to puder żeby utrwalić
ally5 jest offline  
Stary 2012-05-22, 15:30   #3414
Drozdowianka
Raczkowanie

Witam dziewczyny jestem tu nowa. Piszę do Was z ogromną prośbą: doradźcie mi jakieś podkład idealny na lato dla cery suchej,z drobnymi przebarwieniami,ale łatwo ulegająca zapychaniu. Bardzo zależy mi na tym,aby dość mocno krył,ale wygladał przy tym naturalnie. pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Stary 2012-05-23, 10:55   #3415
Emilcia_1616
Zakorzenienie

przetestowalam juz duzo podkladow Max Factora, Revlona, Loreala, Rimella, Maybelline i kazdy na poczatku byl ok, po dluzszym uzytkowaniu mam tak ze poprostu mi sie nudzi i szukam czegos innego, ale teraz kazdy podklad wlazi mi w pory! i twarz wyglada zle! mimo ze na mojej twarzy nie zaszly jakies wielkie zmiany. nie wiem do ktorego podkladu wrocic? spobowalabym czegos nowego ale opinie w necie so sprzeczne i sama nie wiem, moze by cos nowego wyprobowac?
Stary 2012-05-23, 11:22   #3416
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Drozdowianka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny jestem tu nowa. Piszę do Was z ogromną prośbą: doradźcie mi jakieś podkład idealny na lato dla cery suchej,z drobnymi przebarwieniami,ale łatwo ulegająca zapychaniu. Bardzo zależy mi na tym,aby dość mocno krył,ale wygladał przy tym naturalnie. pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
przetestowalam juz duzo podkladow Max Factora, Revlona, Loreala, Rimella, Maybelline i kazdy na poczatku byl ok, po dluzszym uzytkowaniu mam tak ze poprostu mi sie nudzi i szukam czegos innego, ale teraz kazdy podklad wlazi mi w pory! i twarz wyglada zle! mimo ze na mojej twarzy nie zaszly jakies wielkie zmiany. nie wiem do ktorego podkladu wrocic? spobowalabym czegos nowego ale opinie w necie so sprzeczne i sama nie wiem, moze by cos nowego wyprobowac?
.....
Spróbujcie żelowego Rimela w słoiczku,dodatkowym bonusem jest uczucie chłodzenia podczas nakładania.Polecam go jedynie na lato dodatkowo utrwalić pudrem sypkim.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2012-05-23, 11:56   #3417
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Dziewczyny tak na marginesie w upalne dni na dzień to korektor plus puder sypki sprawdza się najlepiej. I tak jak Dark napisała żelowy Rimel w słoiczku, właśnie go mam na twarzy...ale siedzę w pomieszczeniu klimatyzowanym i tu sie sprawdza.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2012-05-23, 11:57   #3418
ckin2u
Zakorzenienie

slyszalam o tym revlonie duzo opinii i ciagle sie zastanawiam nad nim
ckin2u jest offline  
Stary 2012-05-23, 11:59   #3419
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
jeżeli wszystko wchodzi w pory to szukaj coś ultra lekkiego , ewentualnie nie podkład a krem z odrobiną pigmentu, albo jak pisałam post wyżej korektor plus puder.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline  
Stary 2012-05-23, 12:59   #3420
paulinkka
Wtajemniczenie

Polecacie sam puder, ale jaki? Miałam juz kilka i kazdy robil mi żólte placki na twarzy, a na nosie się ważył :|
Zamknij wątek

Tagi
apteka, baza, bourjois, cera, cera mieszana, cera tłusta, cera trądzikowa, cery mieszanej, clarins, delikatny, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, fluid, fluid matujacy, foundation, jasna karnacja, kolor, krem bb, krem z filtrem uv, kryjacy, kryjący, lato, makijaż, matownie, matujace, maybelline, maybelline dream satin, nastolatka, nastolatki, opalony, pastelowy, podklad kryjący, podklad matujący, podkład, podkład mus matowa cera, podkład odcienie, podkład rozświetlający, podkłady, pryszcze, przebarwienia skory, puder, revlon colorstay, róż, sceniczny, skóra, soraya, studniówka, szukam, świeci się, tłusta cera, trądzik, trądzik wypryski cera, typ cery

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości