Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-14, 23:15   #361
k8g
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

szukam podkładu dla cery suchej (nabłyszczający) do 60 zł O ŻÓŁTYM! odcieniu.
mam rumieńce i naczynka, pragnę dobrać żółty, beżowy, niezbyt jasny,
ciemniejszy podkład. Nie cierpię różowych odcieni, a jak na razie trafiałam na
same różowe lub lekko różowawe. Kiedy się uśmiechnę-jestem purpurowa.
Dotychczas miałam Astor Mattitude (tam są do wyboru jedynie same różowawe, z
Avonu też jeden-różowy, Rimmel Recover rozświetlający Bronze-zbyt ciemny.
Teraz używam Rimmel Recovera True Nude- jest znośny, ale też ma odcień różu.
Moja twarz po każdym podkładzie wygląda tak:

2.bp.blogspot.com/_5-tbWcg27uE/Sc4FCszzP7I/AAAAAAAAB5s/iuAloZ1NnaY/s1600-h/doutzen-kroes-10.jpg
www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/06/08-15/jessica-alba-picture-5.jpg
a szukam czegoś w tym stylu:

www.mycoolthing.com/images/sexy-angelina-jolie.jpg
cm1.theinsider.com/media/0/67/44/Miranda_Kerr_6.0.0.0x0.43 2x576.jpeg
proszę o pomoc
k8g jest offline  
Stary 2009-05-25, 18:24   #362
Majuniaaa
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

witam...
mam podobny problem jak osoba powyzej wiec i ja czekam na porade..
a moze podklad ; Maybelline New York Pure Mineral Foundation
bylby rozwiazaniem?
tylko jaki odcien?
ja zazwyczaj uzywam sredni bez ale on jest w porzadku na dzien a np na wieczorek przy swiecach juz nie bo jasny jest w sumie..
Majuniaaa jest offline  
Stary 2009-06-19, 16:31   #363
cornellia33
BAN stały

Dot.: podkład do cery naczynkowej

kupiłam pod podkład korektor zielony faktycznie działa,jest lepiej czerwone naczynka nie przebijają sie tak przez podkład.
cornellia33 jest offline  
Stary 2009-06-19, 19:11   #364
AyaA
Raczkowanie

jaki podkład do tłustej cery?

Mam 20 lat i wciąż straszną cerę. Trądzik leczę chyba z 6 lat i owszem, jest lepiej, ale chyba już pogodziłam się z faktem, że nigdy nie będę miała gładziutkiej buźki. Jednak moim największym utrapieniem jest tłusta cera. Chciałabym blizny i pojedyncze wyskakujące pryszcze ukrywać podkładem czy pudrem,ale po godzinie świecę się jak żarówka i wszystko mi spływa z twarzy. Używałam przeróżnych kosmetyków i tych tańszych i droższych, ale wszystko musiałam oddawać siostrze lub mamie, b0 nic mi nie pasowało. stanęło na tym że się nie maluję i czuję się strasznie. Macie jakieś sprawdzone kosmetyki do tłustej cery? ogólnie jak mam pielęgnować twarz, żebym po dwóch godzinach się nie świeciła? zaczynając od mycia twarzy przez smarowanie kremem kończąc na podkładzie, pudrze i na końcu demakijażu?
Stary 2009-06-19, 20:55   #365
bosti
Zadomowienie

Dot.: jaki podkład do tłustej cery?

mam podobną cerę i podobne problemy. generalnie to radzę zrezygnowac z wszelkich kosmetyków matujących bo tylko nasilają błyszczenie i wysuszają skórę. z podkładów polecam Mattitude Astora, na to trochę pudru bambusowego z jedwabiem z Biochemii Urody i prawie zero świecenia przez cały dzień. co do pielęgnacji to u mnie sprawdza się: 1)rano płyn micelarny (np. ziaja-bardzo fajny), który zawsze spłukuję wodą, potem tonik (garnier różowy to mój zdecydowany faworyt mimo, że niby do cery suchej) lub hydrolat z BU (aktualnie mam miętowy) i emulsja z filtrami Avene 50+. 2)wieczorem demakijaż żelem dla dzieci Babydream z Rossmana (superłagodny, nadaje się też do zmywania makijażu oczu), potem hydrolat, następnie serum Olay Regenerist (beztłuszczowe chyba bo wchłania się idealnie, dzięki niacynamidowi zwęża pory, regeneruje skórę, uwielbiam je), na to żel hialuronowy też z BU. odkąd to stosuję, znacznie poprawiła mi się cera
bosti jest offline  
Stary 2009-06-21, 21:57   #366
AyaA
Raczkowanie

dzięki wielkie, skorzystam z porady, może cos w końcu pomoże
Stary 2009-06-21, 22:19   #367
bosti
Zadomowienie

proszę bardzo zapomniałam dodać, że co 2-3 dni na noc zamiast hydrolatu używam toniku z kwasami (6% PHA) z BU, baaardzo fajnie robi na tłustą cerę
bosti jest offline  
Stary 2009-06-22, 11:55   #368
nataszunka
Rozeznanie

A używałaś podkładu Manhattan ClearFace? jest również puder z tej samej serii. Mi bardzo służy.
nataszunka jest offline  
Stary 2009-06-22, 12:54   #369
Kussi
Raczkowanie

GG do Kussi Send a message via Skype™ to Kussi

Moim zdaniem, należy najpierw stwierdzić jakimi kosmetykami pielęgnujesz swoją twarz: Jest możliwe ze wcale nie masz tłustej skóry (nawet jeżeli nie wygląda za dobrze), Jeżeli używasz produktów matujących (wszystkich!!!) prawdopodobnie skóra błyszczy się tak szybko ponieważ się broni, natomiast jeżeli starasz się ja nawilżać (np. kremami, tonikami, maseczkami) a podkładem czy innym specyfikiem matujesz i nadal nie widać rezultatu to bez wątpienia skora musi być tłusta. A w takim wypadku polecam ci zastosowanie paru cennych produktów które dają świetne rezultaty tuż po stosowaniu: świetnie się sprawdzają bibułki matujące występujące w kremie, np. chanel purete ideale, t-mat shine control, lancome pure focus t-mat. Możesz również pomyślec o fixerach w pudrze (pudrach utrwalających) np Art-deco, dior fiximg powder, czy kryolan. Na koncu zostaje nam rodzaj dobrego podkładu! Moim zdaniem najlepiej sprawdza sie tutaj clinique superbalanced, superfit, perfectly realy, potem chanel mat lumiere, fajny podkład ma deborah color copy specjalny dla skóry tłustej...

"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym"
- Coco Chanel

Kussi jest offline  
Stary 2009-06-22, 13:08   #370
mist1
Przyczajenie

znam to, miałam to samo.
teraz używam żel do mycia twarzy "kuracja dotleniająca" Sorai, później (zależy czy mam czas, czy nie) tonik aloesowy Ziai - jest b. dobry, a koszt około 5pln. kremy - na dzień Lirene Your Style matujący a na noc żel garniera nawilżający do cery mieszanej.
jeśli chodzi o podkłady/fluidy - jeśli faktycznie masz b. tłustą cere idealny będzie mus w słoiczku z Avonu albo Dream Matt Mus z Maybelline.
mist1 jest offline  
Stary 2009-06-22, 13:30   #371
madziol
Zadomowienie

Dziewczyny jakie znacie podkłady kryjące do cery tłustej ale o ŻÓŁTYM odcieniu? wszystie, po prostu wszystkie odcienie na mojej skorze wyglądaja na różowe, nie wiem czy to wina złego doboru podkładu czy aż tak różowa jest moja cera, że "przebija" kazdy odcien podkładu. Dla porównania używałam m.in Estee Lauder Double Wear Ivory Cream 39 , Max Factor Lasting Performance 100 i 105 i każdy odcień to wsciekly róż na mojej twarzy Skora szyi i reszty ciała ma odcień żółty, tylko twarz ma różowy kolor i chciałabym wyrównać to jakimś żółtym podkładem (kryjący,do cery tłustej). Help ;(
madziol jest offline  
Stary 2009-06-22, 13:51   #372
travirra
Raczkowanie

Revlon Colorstay ma calkiem ladne kolory. Dobrze kryje. Patrzac na recenzje o wiele lepiej matuje Revlon do cery normalnej i suchej niz dla mieszanej i tlustej! Zajrzyj na KWC i poczytaj o Revlonie.
Dodaje zdjecie, troche slabe ale warto sie obeznac...

Ten drugi kolor (Buff) ma na prawde odcień żółty, może nie widać, ale wydaje mi sie, że bedzie w sam raz dla Ciebie?

Znalazlam jeszcze dla Ciebie odcien Buff w przyblizeniu...(2 zdjecie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon skóra normalna wlasciwe odcienie.jpg (38,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ręka buff.jpg (27,8 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez travirra
Czas edycji: 2009-06-22 o 14:00
travirra jest offline  
Stary 2009-06-22, 15:24   #373
madziol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez travirra Pokaż wiadomość
Revlon Colorstay ma calkiem ladne kolory. Dobrze kryje. Patrzac na recenzje o wiele lepiej matuje Revlon do cery normalnej i suchej niz dla mieszanej i tlustej! Zajrzyj na KWC i poczytaj o Revlonie.
Dodaje zdjecie, troche slabe ale warto sie obeznac...

Ten drugi kolor (Buff) ma na prawde odcień żółty, może nie widać, ale wydaje mi sie, że bedzie w sam raz dla Ciebie?

Znalazlam jeszcze dla Ciebie odcien Buff w przyblizeniu...(2 zdjecie)
o już zapomniałam o tym podkładzie używałam go przez jakiś czas w zeszłym roku, właśnie tego koloru o którym piszesz (Buff 150) a także 180 i 320 na lato i faktycznie są to bardzo fajne kolorki bez dodatków różu, tylko miałam wrażenie, że ten podkład wzmaga u mnie występowanie wyprysków i przestałam go używać. No i do teraz nie umiem znaleźć dobrego podkładu dla siebie Po Max Factor LP było w miarę ok, pryszcze nie pojawiały się tak często no ale co z tego jak żaden odcien mi nie pasuje... Może znasz jeszcze jakieś podkłady w stylu Revlon czy Max Factor o takich kolorach które wymieniłaś?
madziol jest offline  
Stary 2009-06-22, 20:54   #374
travirra
Raczkowanie

Max Factor ogolnie ma bardzo dobre fluidy. Probowalas Panstika? Podobno dosc mocno kryje. Odcieni nie widzialam, ale mam zamiar wybrac sie do drogerii po probki. No i jest dosc tani. A ile pieniedzy zamierzasz wydac?
Stary 2009-06-23, 13:50   #375
Katarinka 18
Raczkowanie

Hej dziewczyny! Piszę jeszcze raz bo tu właśnie zostałam przekierowana^^

Mianowicie mam do Was takie pytanko : Jak dobrać odpowiedni podkład? Mam cere suchą (tak stwierdził dermatolog i w sumie ma po części racje) więc nie mogę stosować musu a chciałabym uzyskać podobny efekt jednak bez wysuszania skóry . Z jednej strony moja cera jest sucha jednak po pewnym czasie (po użyciu podkładu-aktualnie Soray'a Make-up sceniczny plus sypki puder z Oriflame) moja skóra zaczyna się błyszczeć :/ (przez co uważam że mam cere raczej mieszaną no ale okej) Jak tego uniknąć? Czy są jakieś trwalsze podkłady dzięki którym moja skóra by się nie "świeciła" a zarazem nie była wysuszona? Ciężko mi dobrać taki podkład może Wy coś poradzicie? Wiem że tanie podkłady nie zdziałają wiele ale może jednak któraś z Was ma swój wypróbowany podkład na którego nie wydała majątku (chciałabym zauważyć że jeszcze nie zarabiam więc nie wydam 100 zł na podkład bo mnie na to zwyczajnie nie stać.. jak już to jestem w stanie wydać do 50 zł)

->Wymianka<-
Proszę odpisuj u mnie

Katarinka 18 jest offline  
Stary 2009-06-23, 21:44   #376
madziol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez travirra Pokaż wiadomość
Max Factor ogolnie ma bardzo dobre fluidy. Probowalas Panstika? Podobno dosc mocno kryje. Odcieni nie widzialam, ale mam zamiar wybrac sie do drogerii po probki. No i jest dosc tani. A ile pieniedzy zamierzasz wydac?
Panstik jest podobno tłusty więc chyba raczej dla cer suchych... a na podkład nie żałuję pieniędzy jeśli ma być to ideał
madziol jest offline  
Stary 2009-06-24, 10:28   #377
travirra
Raczkowanie

Moja astatnia propozycja: kosmetyki mineralne. Istnieje podforum specjalne i tam dziewczyny opisuja wszystko po kolei.
Pozdrawiam
Stary 2009-06-24, 11:15   #378
lola713
Przyczajenie

Dot.: Jaki podkład???

hej dziewczyny! jestem tu nowa Mam pytanie czy wiecie coś może na temat podkładów clarena? chodzi mi o ten liftująco-rozświetlający. Co prawda zmarszczek nie mam, bo mam 24 lata, ale wiem że podkłady liftujące ładniej wyglądają na skórze.
lola713 jest offline  
Stary 2009-06-24, 14:08   #379
Magda9876
Rozeznanie

GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876

Ratunku nie jestem w stanie dobrze dobrać sobie podkładu
Mam cerę mieszaną, czyli albo za suchą albo za tłustą. Do tej pory albo się za bardzo w podkładzie świeciłam, albo ta sucha skóra za bardzo się odznaczała. Zaczęłam bardzie dbać o nawilżenie, więc z suchością już jest znacznie lepiej.
Jednak mój największy problem to dobór koloru. Zawsze wybieram zły, po prostu nie mam pojęcia jak dobrać! Jestem blada, potrzebuję czegoś bardzo jasnego. Marzy mi się efekt porcelanowej, ślicznej zdrowej skóry. Mam też niewielki problem z trądzikiem, więc efekt kryjący jest mile widziany. Miałam kiedyś jeden z Avonu, taki w szklanym pojemniku. Krył bardzo dobrze, kolor też nie był zbyt za ciemny, tylko trochę, ale miałam wrażanie, że nakładam jakąś maskę.
Poza tym pamiętam jakiś Astor, kolor w porządku, ale świeciłam się strasznie. (a niby był matujący).
Soraya chyba jedyny o dobrym kolorze, świecenie średnie, ale teraz nigdzie nie mogę tego koloru znaleźć.
Obecnie Maybelline pure makeup kolor nr 25 perfect beige, oczywiście za ciemny. Choć może teraz na lato będzie ok jak się trochę opalę. Mam wrażenie, że wysusza skórę.
Chciałam ostatnio kupić coś lepszego, ale dostałam oczopląsu od tych rodzaów i odcieni. Help!
Magda9876 jest offline  
Stary 2009-06-24, 15:16   #380
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda9876 Pokaż wiadomość
Ratunku nie jestem w stanie dobrze dobrać sobie podkładu
Mam cerę mieszaną, czyli albo za suchą albo za tłustą. Do tej pory albo się za bardzo w podkładzie świeciłam, albo ta sucha skóra za bardzo się odznaczała. Zaczęłam bardzie dbać o nawilżenie, więc z suchością już jest znacznie lepiej.
Jednak mój największy problem to dobór koloru. Zawsze wybieram zły, po prostu nie mam pojęcia jak dobrać! Jestem blada, potrzebuję czegoś bardzo jasnego. Marzy mi się efekt porcelanowej, ślicznej zdrowej skóry. Mam też niewielki problem z trądzikiem, więc efekt kryjący jest mile widziany. Miałam kiedyś jeden z Avonu, taki w szklanym pojemniku. Krył bardzo dobrze, kolor też nie był zbyt za ciemny, tylko trochę, ale miałam wrażanie, że nakładam jakąś maskę.
Poza tym pamiętam jakiś Astor, kolor w porządku, ale świeciłam się strasznie. (a niby był matujący).
Soraya chyba jedyny o dobrym kolorze, świecenie średnie, ale teraz nigdzie nie mogę tego koloru znaleźć.
Obecnie Maybelline pure makeup kolor nr 25 perfect beige, oczywiście za ciemny. Choć może teraz na lato będzie ok jak się trochę opalę. Mam wrażenie, że wysusza skórę.
Chciałam ostatnio kupić coś lepszego, ale dostałam oczopląsu od tych rodzaów i odcieni. Help!
musisz najpierw zdecydować na konkretny podkład, zeby właściwości Ci odpowiadały (krycie, konsystencja, trwałość, wykończenie), a potem wybierz się do perfumerii bez makijażu i "pacnij" na linii żuchwy kilka kolorów, które wydają Ci sie odpowiednie (tylko pamiętaj który jest który) i wyjdź na światło dzienne - ten który najlepiej się będzie zlewał z kolorem skóry będzie najlepszy

jeśli chodzi o konkretny podkład to nie pomogę (choć też mam cerę tłustą z tendencją do przesuszania), bo nie znam żadnego przez Ciebie wymienionego - poczytaj moze na KWC, żeby zawęzić krąg poszukiwań i spróbuj jakoś przetestować

z takich do 100 zł to dziewczyny bardzo chwalą ColorStay, ale do cery suchej, bo jest mniej wysuszający, ale ja nie używałam

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2009-06-25, 10:41   #381
AyaA
Raczkowanie

Próbuję ograniczyc kosmetyki do minimum, bo i tak nic mi nie pomaga i poprzestało na tym, że wieczorem myję twarz delikatnym żelem, czasem robię maseczkę, czasem peeling a potem smaruje buzię kremem nawilżającym (ziaja biała herbata). Rano przemywam twarz tonikiem bez alkoholu, bo woda wysusza mi twarz, która potem jeszcze bardziej się błyszczy. Na pewno skorzystam z porad, już na pewno kierując się przy kupnie podkładu
Stary 2009-06-25, 12:24   #382
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AyaA Pokaż wiadomość
Próbuję ograniczyc kosmetyki do minimum, bo i tak nic mi nie pomaga i poprzestało na tym, że wieczorem myję twarz delikatnym żelem, czasem robię maseczkę, czasem peeling a potem smaruje buzię kremem nawilżającym (ziaja biała herbata). Rano przemywam twarz tonikiem bez alkoholu, bo woda wysusza mi twarz, która potem jeszcze bardziej się błyszczy. Na pewno skorzystam z porad, już na pewno kierując się przy kupnie podkładu
bardzo polecam kosemtyki do samodzielnego wykonania z Biochemii urody, mają proste składy, bez nadmiaru zbędnej chemii, naprawdę są bardzo skuteczne
bosti jest offline  
Stary 2009-06-25, 13:17   #383
soleil1985
Raczkowanie

Ja polecam Mattitude Astor, ja używam odcienia 001, mam bardzo jasną karnacje i tak jak ty zawsze miałam problem z dobraniem odpowiednio jasnego koloru a ten jest idealny. Mam cere mieszną z tendencją do przesuszania, napoczątku troche podkreślał mi suche skórki, ale zmieniłam krem z matującego na nawilżający i problem zniknął Musze przyznac że jeżeli chodzi o błyszczenie to u mnie sprawdza się naprawde super, zawsze miałam problem z błyszczeniem nosa i brody a teraz mam spokój,nieraz nawet nie muszę nic poprawiać aż do wieczora. Pozatym wydaje mi się że jest bardzo wydajny,przy codziennym stosowaniu starcza mi na 5 miesięcy.
soleil1985 jest teraz online  
Stary 2009-07-05, 22:02   #384
lola713
Przyczajenie

jaki jest dobry podklad rozswietlajacy i nawilzajacy dajacy naturalny efekt i dosc dobre krycie? prosze, doradzcie mi cos
lola713 jest offline  
Stary 2009-07-07, 01:21   #385
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Mam pytanie do znających się na górnopółkowych podkładach.
Obecnie używam Gosh x-ceptional wear 11, a kiedys używałam Revlon Colorstay 110. Jaki byscie proponowały tak orientacyjnie żebym się przygotowała przed najazdem na perfumerie?
Gosh jest troche przyjasny i się odznaczał, natomiast Revlon był ciut za ciemny.
Cere mam tłustą w kierunku mieszanej, problemową- zaskórniki i przebarwienia (gdzie nie gdzie), tonacja chłodna.
i 2pyt: czy w Sephorze czy Douglasie dają próbki podkładów górnopółkowych?
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.

Edytowane przez aanneett
Czas edycji: 2009-07-07 o 01:25
aanneett jest offline  
Stary 2009-07-20, 14:36   #386
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie

nie chcę zakładać nowego tematu więc tu opiszę swój probelm
otóż niedługo jadę do Włoch na wycieczkę i moja cera nie wygląda dobrze dlatego nie obędą się bez podkładu i tu mam problem: w czasie podróży obliczyłam, że bedę musiała miec podkład ok 30h!!(wyjeżdzam o 16 czyli cała noc i kolejny dzień) Co mam zrobić, żeby wyglądać w miarę dobrze, nigdy tak długo nie miałam podkładu, a z doświadczenia wiem ze po 15h wyglądam już źle. I do tego dochodzi jeszcze upał
Proszę, doradźcie coś!
samotna w sieciiiiiii jest offline  
Stary 2009-07-20, 16:33   #387
travirra
Raczkowanie

To jest raczej niemozliwe bez zadnych poprawek. Radze kupic jakas dobra baze(na pewno przedluzy trwalosc makijazu). Jesli masz problemy ze swieceniem kup bibulki matujace(swietnie sie sprawdzaja). Zakup jakis dobry puder matujacy... Najlepiej jakis ryzowy czy bambusowy. No i poszukaj na KWC dobrego, dlugotrwalego podkladu. Tyle ode mnie... Pozdrawiam
Stary 2009-07-22, 11:13   #388
sylwia2287
Raczkowanie

Dot.: Tłusta cera-jaki podkład??

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
3 kroki Clinique+ podkład Superfit i przestaniesz świecić Miałam potworne problemy z błyszczącą cerą, każdy podkład po pewnym czasie spływał i żałuję,że zrobiłam postawowy błąd->trzeba najpierw postawić na pielęgnację kochana. Inaczej najlepszy podkład nic tu nie poradzi.

Próbowałam przeróżnych preparatów antybakteryjnych,ale efekty były krótkotrwałe albo tak mi wysuszały cerę,że zaczynałam się "sypać" 3 kroki Clinique pomagają usunąć zanieczyszczenia, złuszczyć matrwy naskórek i wyrównać równowagę lipdowo-tłuszczową skóry-czyli w skrócie, zlikwidować problemu typu podrażnienia, suchość, błyszczenie itp (zależnie od typu skóry).
MILKA te kosmetyki są apteczne czy w drogerii je dostane?
a próbowałas bioderme sebium bo ja mam chec ale nie jest tanio,wiec wole spytac
sylwia2287 jest offline  
Stary 2009-07-22, 15:02   #389
mysza007
Zakorzenienie

Kobietki kochane doradźcie jakiś dobry podkład, trwały i dobrze nawilżający. Najlepiej z jakiejś wyższej półki cenowej, np. do 40-50zł.
Zawsze używałam tanich i stwierdziłam, że choć raz kupię sobie coś lepszego A co, co sobie będę odmawiać
Będę wdzięczna za porady

mysza007 jest offline  
Stary 2009-07-22, 15:41   #390
sandrunia83
Raczkowanie

Witam,
mam pytanie do znawczyn podkładów Revlona i Estee Laudera Double Wear. Obecnie kończy mi się podkład Revlona Colorstay w odcieniu 180 Sand Beige ( jak najbardziej mi odpowiada, bardzo naturalny look, ładnie wtapia sie w skórę). Zdecydowałam sie na wypróbowanie Double Wear bo po Revlonie skóra zaczyna się świecic juz moze po dwóch godzinach od nałożenia! I moje pytanie, jaki odcien Duuble Wear najlepiej kupic, który odpowiadałby mniej wiecej Revlonowi 180 Sand Beige? Nie mam dostępu do próbek, a Panie w drogeriach jak wiadomo tylko stoją i ładnie wyglądają, natomiast z dorzdztwem już gorzej...
Proszę o porady

Tagi
apteka, baza, bourjois, cera, cera mieszana, cera tłusta, cera trądzikowa, cery mieszanej, clarins, delikatny, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, fluid, fluid matujacy, foundation, jasna karnacja, kolor, krem bb, krem z filtrem uv, kryjacy, kryjący, lato, makijaż, matownie, matujace, maybelline, maybelline dream satin, nastolatka, nastolatki, opalony, pastelowy, podklad kryjący, podklad matujący, podkład, podkład mus matowa cera, podkład odcienie, podkład rozświetlający, podkłady, pryszcze, przebarwienia skory, puder, revlon colorstay, róż, sceniczny, skóra, soraya, studniówka, szukam, świeci się, tłusta cera, trądzik, trądzik wypryski cera, typ cery

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości