Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-12, 13:32   #541
antoninne0216
Zadomowienie

Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Pewnie, że będę chciała link, jakbyś zamawiała jakąś próbkę I na szczegółową relację z zadowolenia z zakupionego podkładu również czekam
To kiedy uderzasz do jakiejś drogerii po podkład MF? I masz już jakiś kokretny na uwadze, czy na razie tylko zdecydowałaś z jakiej firmy będzie to podkład? Ja już nie wiem na co mam się zdecydować....nic mi nie odpowiada w 100% Chęć na Estee Lauder DW również mi przeszła. Także znowu jestem w punkcie wyjścia
Buziaczki
hmm... ja jadę do poznania, więc wezmę kilka próbek
jak się zdecyduję na MF to na lasting performance. ale jeszcze waham się, bo kuzynka mi clinique poleciła, no i chciałabym spróbować tego DW
nie wiem... najważniejsze, że jutro mam imieniny, więc jeśli chodzi o środki finansowe na podkład to nie mam problemu.
ehh... i żałuję, bo na allegro bł odcień shell i chciałam go kupić, ale ktoś chwilę przede mną kupił ostatnią sztukę:/ no i mam nadzieję, że w austrii będą jakieś drogerie ze wszystkimi odcieniami DW...
antoninne0216 jest offline  
Stary 2010-01-12, 15:25   #542
Justynka530
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
hmm... ja jadę do poznania, więc wezmę kilka próbek
jak się zdecyduję na MF to na lasting performance. ale jeszcze waham się, bo kuzynka mi clinique poleciła, no i chciałabym spróbować tego DW
nie wiem... najważniejsze, że jutro mam imieniny, więc jeśli chodzi o środki finansowe na podkład to nie mam problemu.
ehh... i żałuję, bo na allegro bł odcień shell i chciałam go kupić, ale ktoś chwilę przede mną kupił ostatnią sztukę:/ no i mam nadzieję, że w austrii będą jakieś drogerie ze wszystkimi odcieniami DW...
Hehe no to teraz Ci ta Twoja kuzynka jeszcze bardziej zamieszała w głowie, bo wcześniej nie brałaś chyba pod uwagę żadnego podkładu z CliniqueA jaki dokładnie to jest podkład?
Co do imienin to będę pamiętała jutro, żeby zlożyć Ci życzenia
Dobrze Ci, że będziesz niedługo w Austrii, bo tam pewnie będzie większy wybór odcieni DW. Także myślę, że dobrze się stało, że ktoś Ci sprzątnął sprzed nosa ten odcień shell, bo być może jak sprawdzisz sobie odcienie w drogerii okaże się, że był zbyt ciemny lub zbyt jasnyTakże głowa do góry!
Stary 2010-01-12, 18:18   #543
antoninne0216
Zadomowienie

Cytat:
Hehe no to teraz Ci ta Twoja kuzynka jeszcze bardziej zamieszała w głowie, bo wcześniej nie brałaś chyba pod uwagę żadnego podkładu z CliniqueA jaki dokładnie to jest podkład?
Co do imienin to będę pamiętała jutro, żeby zlożyć Ci życzenia
Dobrze Ci, że będziesz niedługo w Austrii, bo tam pewnie będzie większy wybór odcieni DW. Także myślę, że dobrze się stało, że ktoś Ci sprzątnął sprzed nosa ten odcień shell, bo być może jak sprawdzisz sobie odcienie w drogerii okaże się, że był zbyt ciemny lub zbyt jasnyTakże głowa do góry!
ehh... ty to potrafisz pocieszyć no, kuzynka mi trochę namieszała, ale ona zna się na dobrych podkładach i ma cerę bardzo podobną do mojej- blada, tłusta lub mieszana- tego dokładnie nie jestem pewna, no i ma skłonności do niespodzianek.
jednak trochę żałuję tego shell'a, bo na sprzedaż była 10ml buteleczka...
justynka, a jaki masz odcień cery? bo może w austrii się wyjąkam i załatwię kilka próbek... no, a jeśli mi się nie uda to może kumpela w anglii co nieco załatwi

a nie wie ktoś, jaki w polsce jest najjaśniejszy odcień DW dostępny?
Stary 2010-01-12, 18:59   #544
Justynka530
Raczkowanie

Cytat:
ehh... ty to potrafisz pocieszyć no, kuzynka mi trochę namieszała, ale ona zna się na dobrych podkładach i ma cerę bardzo podobną do mojej- blada, tłusta lub mieszana- tego dokładnie nie jestem pewna, no i ma skłonności do niespodzianek.
jednak trochę żałuję tego shell'a, bo na sprzedaż była 10ml buteleczka...
justynka, a jaki masz odcień cery? bo może w austrii się wyjąkam i załatwię kilka próbek... no, a jeśli mi się nie uda to może kumpela w anglii co nieco załatwi

a nie wie ktoś, jaki w polsce jest najjaśniejszy odcień DW dostępny?

Ja mam również jasną cerę,ale nie aż tak bardzo,nie wiem jak okreslić jej odcień, żeby Ci to uzmysłowić.. I mam rownież mieszaną cerę, strefa T tłusta, również z niespodziankami, także jestemy podobne pod tym wzgledem do siebie
Co do tych próbek to byłoby super No ciekawa jestem bardzo, czy Ci podpasuje ten DW Swoją drogą to wiem już czego jutro będę Ci życzyć z okazji imienin
A nie napisałaś mi nad jakim podkładem Clinique się zastanawiasz?A teraz jakiego używasz?
Buziaczki:cmo k:
Stary 2010-01-13, 15:12   #545
antoninne0216
Zadomowienie

Cytat:
Ja mam również jasną cerę,ale nie aż tak bardzo,nie wiem jak okreslić jej odcień, żeby Ci to uzmysłowić.. I mam rownież mieszaną cerę, strefa T tłusta, również z niespodziankami, także jestemy podobne pod tym wzgledem do siebie
Co do tych próbek to byłoby super No ciekawa jestem bardzo, czy Ci podpasuje ten DW Swoją drogą to wiem już czego jutro będę Ci życzyć z okazji imienin
A nie napisałaś mi nad jakim podkładem Clinique się zastanawiasz?A teraz jakiego używasz?
Buziaczki:cmo k:
dziękuję za życzenia nie wiem dokładnie, nad którym clinique się zastanawiam... hmm... z DW wezmę próbkę bone i shell, chyba, że jakiś inny będzie odpowiedniejszy... więc jak chcesz, któryś z tych odcieni to chętnie podzielę się z tobą
ehh... sama już nie wiem, na który podkład się zdecyduję, ale wiem jedno: przetestuję DW i jakiś clinique
obecnie mam revlon colorstay. ogólnie jestem zadowolona, ale jeśli chcę zrobić poprawki w ciągu dnia to strasznie się odznaczają na twarzy;(

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-01-13 o 15:21
Stary 2010-01-13, 19:12   #546
Justynka530
Raczkowanie

Cytat:
dziękuję za życzenia nie wiem dokładnie, nad którym clinique się zastanawiam... hmm... z DW wezmę próbkę bone i shell, chyba, że jakiś inny będzie odpowiedniejszy... więc jak chcesz, któryś z tych odcieni to chętnie podzielę się z tobą
ehh... sama już nie wiem, na który podkład się zdecyduję, ale wiem jedno: przetestuję DW i jakiś clinique
obecnie mam revlon colorstay. ogólnie jestem zadowolona, ale jeśli chcę zrobić poprawki w ciągu dnia to strasznie się odznaczają na twarzy;(
Kochana życzę Ci wszystkiego, co najlepsze w Dniu ImieninPrzede wszystkim, abys znalazła swoj jeden jedyny, wymarzony, idealny podklad, który spełni Twoje wymagania w 100%!Oprocz tego standardowo zdrówka, dużo miłości, pogody ducha, szcześcia i spełnienia wszystkich marzeń!!
A co do próbek to jakbys była tak uprzejma to bardzo chetnie bym skorzystała
Stary 2010-01-13, 20:23   #547
antoninne0216
Zadomowienie

Cytat:
Kochana życzę Ci wszystkiego, co najlepsze w Dniu ImieninPrzede wszystkim, abys znalazła swoj jeden jedyny, wymarzony, idealny podklad, który spełni Twoje wymagania w 100%!Oprocz tego standardowo zdrówka, dużo miłości, pogody ducha, szcześcia i spełnienia wszystkich marzeń!!
A co do próbek to jakbys była tak uprzejma to bardzo chetnie bym skorzystała
strasznie pięknie ci dziękuję za życzenia
a co do tych próbek... nie wiem, czy się dobrze zrozumiałyśmy. jak będę w austrii to "wyłudzę" w drogeriach trochę próbek i wtedy bym ci podesłała połowę każdego koloru
ty myślałaś o tym samym?
Stary 2010-01-13, 22:10   #548
kasianiuniakotek
Raczkowanie

Najlepszy podkład kryjący

Nie wiem czy był już taki temat, ale chciałam zapytać was jaki jest wasz najlepszy podkład kryjący? Miałam już wiele podkładów, ale jeszcze żaden nie był idealny. Szukam takiego, który nie utworzy efektu maski, będzie się ładnie stapiał ze skórą, nie wysuszał skóry i krył bardzo mocno. Mam lekkie blizny i wciąż pojawiają mi się czerwone krostki. Mam teraz Lasting Performance Max Factor, ale tworzy efekt maski i ciemnieje na twarzy wpadając w jakąś żółć. Nie wiem jaki kupić, żeby było dobrze. Czytałam na KWC o podkładzie Kolastyny. Czy jest dobry, czy w ogóle można go kupić. Pomóżcie.
kasianiuniakotek jest offline  
Stary 2010-01-13, 22:54   #549
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation
Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Revlon Colorstay - polecam
Immolation jest offline  
Stary 2010-01-13, 22:59   #550
Natek89
Zadomowienie

Powiem tak...........Każdy podkład mocno kryjący stworzy maskę jeśli się go nieumiejętnie nałoży choćby był mega lekki ( co przy mocnym kryciu jest trudne ) i niezależnie od ceny - ja używam Dermacolu... Przerobiłam z 6podkładów Kryolana i prawie wszystko co mają z korektorów oraz kamuflaży(dostępnych przez internet w polsce) i powiem że ...Dermacol za 22 zł jest najlepszy. Zapycha jest ciężki itd....ALE każdy który wypróbowałam zapycha. Max Factora nie polecam zdecydowanie. Dermablend Vichy jest przyzwoity ale wcale nie tak delikatny jak obiecuje producent....Jeśli musisz zakrywać to zakrywaj i na to krycie stawiaj jednak pamiętaj o szczególnej pielęgnacji....Mi kondycja skóry się po dermacolu wręcz poprawiła a to dlatego że na nią chucham dmucham i bardzo dbam o oczyszczanie i nawilżenie.. Reasumując ( się napisałam) Dermacol jest naj naj ..

Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline  
Stary 2010-01-14, 23:09   #551
Justynka530
Raczkowanie

Cytat:
strasznie pięknie ci dziękuję za życzenia
a co do tych próbek... nie wiem, czy się dobrze zrozumiałyśmy. jak będę w austrii to "wyłudzę" w drogeriach trochę próbek i wtedy bym ci podesłała połowę każdego koloru
ty myślałaś o tym samym?
Tak, tak, o tym samym pomyślałamNawet nie o połowie, tylko jak już to troszeczkęAle to się jeszcze dogadamy
Stary 2010-01-15, 12:56   #552
antoninne0216
Zadomowienie

Cytat:
Tak, tak, o tym samym pomyślałamNawet nie o połowie, tylko jak już to troszeczkęAle to się jeszcze dogadamy
ok, nie ma sprawy jak wrócę to ci napiszę, jakie mam kolory i jak wyglądają
tak sobie myślę... używałaś już artdeco kamuflaż? bo zastanawiam się nad zmianą korektora.

aaa... mówiłaś coś o urodzinach, że masz niedługo... a tak dokładnie kiedy?
Stary 2010-01-15, 15:33   #553
travirra
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny fajnie, ze piszecie w tym temacie, bo niektorzy potrzebuja jakies porady o kolorze, podkladzie itd. Ale sa tez jeszcze wiadomosci prywatne.
Pozdrawiam
Stary 2010-01-15, 16:10   #554
fryteczka021088
BAN stały

ja jestem za dermacolem. Mam go aktualnie i go wciąż używam. na krem. Chociaż sam też da się nałożyć ale trzeba sie tego nauczyć Jak dla mnie jest ok, i nawet krostek po nim nie mam. A krycie ma nie z tej ziemi
fryteczka021088 jest offline  
Stary 2010-01-15, 18:26   #555
znawczyni_14
Przyczajenie

Pomocy !!!

jakie miałyscie najlepsze podkłady z drogeri rossman?
które dobrze kryły matowały i wgl. mmmm z góry dzięki
znawczyni_14 jest offline  
Stary 2010-01-16, 00:15   #556
gosiakus1982
Przyczajenie

Ja mam podobny problem małe blizny potrądzikowe, czasami jakieś wypryski, cienie pod oczami. Próbowałam już wielu podkładów ale najlepszy jak na tą chwilę okazał się Dermablend Vichy. To prawda trzeba umieć go nakładać ja do tego używam cienkiej gąbeczki. Jest bardzo wydajny i ŚWIETNIE kryje wszelkie niedoskonałości, blizny, plamki czy cienie. Wcześniej używałam poleconego mi Revlon ale on przy Vichy Dermablend to pikuś

Edytowane przez gosiakus1982
Czas edycji: 2010-01-16 o 00:18
gosiakus1982 jest offline  
Stary 2010-01-16, 06:43   #557
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Napisane przez fryteczka021088 Pokaż wiadomość
ja jestem za dermacolem. Mam go aktualnie i go wciąż używam. na krem. Chociaż sam też da się nałożyć ale trzeba sie tego nauczyć Jak dla mnie jest ok, i nawet krostek po nim nie mam. A krycie ma nie z tej ziemi
Z tego co wiem, toDermacol jest raczej bardziej korektorem niz podkladem
I robi powtworna maske na twarzy
Immolation jest offline  
Stary 2010-01-16, 10:00   #558
fryteczka021088
BAN stały

Jeśli się miesza z kremem to się lepiej smaruje, i równie dobrze kryje. A jako sam to tez da radę rozprowadzić ale trzeba troszkę się pomęczyć
fryteczka021088 jest offline  
Stary 2010-01-16, 15:26   #559
dennyrose
Zadomowienie

Ja polecam Vichy Dermablend. Tylko pod spód obowiązkowo jakiś krem nawilżający, broń Boze matujący bo wtedy podkład robi paskudną maskę
dennyrose jest offline  
Stary 2010-01-16, 19:07   #560
Agamtb
Raczkowanie

Jeśli chodzi o Dermacol, to moim zdaniem sprawdza się idealnie, jeśli mieszamy go z innym, jakimś lekkim podkładem. Kiedyś tak spróbowałam i efekty bardzo mi się podobały... Dermacol bądź co bądź jest dość ciężki i wysusza skórę, dodatkowo wchodzi w pory. Wystarczy dosłownie kapka dodana do innego podkładu, a właściwości kryjące podnoszą się niesamowicie. Całość robi się również bardziej treściwa.
Ja mieszałam mniej więcej w stosunku 10:1, może 8:1. Sam dermacol ciężko ładnie rozprowadzić na twarzy, ale w połączeniu z podkładem jest super. Na to odrobina pudru w kamieniu i mat jest piękny...
Odpowiednim odcieniem dermacola można również nieco zmienić - rozjaśnić lub przyciemnić stosowany podkład.
Agamtb jest offline  
Stary 2010-01-16, 19:40   #561
Anjouka
Rozeznanie

Mialam juz wiele podkladow...
Jak dla mnie numer 1 zdecydowanie to EL Double Wear. Swietny podklad.

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline  
Stary 2010-01-16, 21:31   #562
zafascynowana1
Zakorzenienie

Byyło już takich tematów sporo..
Jak dal mnie najlepszym podkładem kryjącym jest L'Oreal Infaliblle.

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com

zafascynowana1 jest offline  
Stary 2010-01-16, 21:34   #563
kasianiuniakotek
Raczkowanie

Z tego co czytałam o Dermacolu to on właśnie wysusza i jest gęsty. Ja mam suchą raczej skórę i nie potrzebuję jakiegoś szczególnie mocnego matu, ani takiego super mocnego krycia. Chcę raczej, żeby zatuszował te niedoskonałości, ale nie było efektu maski, żeby podkład był lekki i nie powodował zapychania i nowych wyprysków.
Stary 2010-01-16, 21:49   #564
Agamtb
Raczkowanie

niunia....to może się zdecyduj....bo w pierwszym poście piszesz o mocnym kryciu, a w ostatnim już nie...
Ma kryć bardzo mocno - bo tak napisałaś, czy nie?
Agamtb jest offline  
Stary 2010-01-16, 22:47   #565
kasianiuniakotek
Raczkowanie

Mam niewielkie blizny, pojedyncze krostki a przy tym suchą cerę, więc podkład nie może być zbyt mocno kryjący, bo takie zazwyczaj produkowane są do cery tłustej. Dlatego mam problem ze znalezieniem czegoś odpowiedniego, bo albo jest to gęsty podkład, który wysusza, albo tak wodnisty, że spływa i nic nie kryje.
Stary 2010-01-17, 12:42   #566
Agatka_90
Rozeznanie

la roche posay toleriane. jak dla mnie kryje lepiej niz dermablend.
Agatka_90 jest offline  
Stary 2010-01-17, 12:46   #567
nelkam
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Revlon Colorstay - polecam
ja również skoro masz suchą skórę to ten do suchej/normalnej powinien się sprawdzić

nelkam jest offline  
Stary 2010-01-17, 13:14   #568
Natek89
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nelkam Pokaż wiadomość
ja również skoro masz suchą skórę to ten do suchej/normalnej powinien się sprawdzić
Zapraszam na wątek o Revlonie:rolley es: i o jego właściwościach ...Nie polecam

Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline  
Stary 2010-01-17, 13:54   #569
Suczysss
Raczkowanie

GG do Suczysss
Cool Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Ja obecnie używam Lirene Shiny Touch i nie narzekam.. Każdy podkład ma to do siebie, że nie będzie nam do końca odpowiadał.. Albo efekt maski, albo przerażająca cena.
Lirene może nie jest perfekcyjny, ale ładnie pokrywa niedoskonałości i rozświetla twarz, no i w przystępnej cenie. [ok.20zł w drogeriach Rossmann]
Suczysss jest offline  
Stary 2010-01-19, 22:29   #570
kasianiuniakotek
Raczkowanie

Revlon jakoś mnie nie przekonuje, Lirene miałam City Matt i jakoś się nie sprawdził, bo krycie było minimalne. Nie znacie jakiś innych fajnych podkładów, które będą kryły i nie wysuszały skóry?
Zamknij wątek

Tagi
apteka, baza, bourjois, cera, cera mieszana, cera tłusta, cera trądzikowa, cery mieszanej, clarins, delikatny, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, fluid, fluid matujacy, foundation, jasna karnacja, kolor, krem bb, krem z filtrem uv, kryjacy, kryjący, lato, makijaż, matownie, matujace, maybelline, maybelline dream satin, nastolatka, nastolatki, opalony, pastelowy, podklad kryjący, podklad matujący, podkład, podkład mus matowa cera, podkład odcienie, podkład rozświetlający, podkłady, pryszcze, przebarwienia skory, puder, revlon colorstay, róż, sceniczny, skóra, soraya, studniówka, szukam, świeci się, tłusta cera, trądzik, trądzik wypryski cera, typ cery

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości