Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-08-16, 14:51   #1921
Suns
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja troszkę odbiegnę od tematu podkładów, aczkolwiek to o co chcę się zapytać jest z nimi powiązane. Chodzi mi o krem tonujący Bioderma Sebium. Czy jest od dostępny w drogeriach typu Rossman, czy można go dostać tylko w aptece?
Suns jest offline  
Stary 2011-08-16, 17:45   #1922
cathy_94
Przyczajenie

Podkład, róż

Witam kochane forumowiczki Nie tak dawno zaczęła się moja przygoda z makijażem (początek 1 kl. liceum, teraz idę do 2). Mój make-up ogranicza się do kremu nawilżającego jako baza, fluid oraz mascara. Od początku używam tego samego fluidu (http://img16.allegroimg.pl/photos/40.../18/1761771812 - coś takiego odcień wanilia 07), jestem na 4-5 opakowaniu. Podkład zadowalał moje oczekiwania, ale teraz chciałabym coś lepszego... ten nie kryje już tak dobrze jak na początku. Mam normalną cerę z lekkim trądzikiem. Zastanawiam się nad zmianą fluidu, na taki który dobrze kryje i nie spływa za szybko. Poprzedni odcień był idealny dla mojej cery. Mogłybyście mi polecić fluid cena do 30 zł i róż?
cathy_94 jest offline  
Stary 2011-08-16, 18:40   #1923
kami1984
Rozeznanie

Dot.: Podkład, róż

Jeżeli do 30 zł to róż INGLOT ... Mają duży wybór kolorów... Natomiast jeśli chodzi o podkład to niech wypowiedzą się koleżanki bo ja nie używam takich specyfików i pojęcia nie mam co jest fajne
Stary 2011-08-16, 18:49   #1924
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Suns Pokaż wiadomość
Ja troszkę odbiegnę od tematu podkładów, aczkolwiek to o co chcę się zapytać jest z nimi powiązane. Chodzi mi o krem tonujący Bioderma Sebium. Czy jest od dostępny w drogeriach typu Rossman, czy można go dostać tylko w aptece?
Tylko w aptece.
Stary 2011-08-16, 19:23   #1925
jageryoga
Przyczajenie

Witam.
Od kiedy trzecie lub czwarte opakowanie mojego Bourjois Healthy Mix dobiega końca, zaczynam poszukiwać czegoś nowego. Nie żeby ten sprawdzał się źle, ale chcę poszerzyć horyzonty
Mam cerę raczej bezproblemową (okazyjne wypryski), naczynkową, bardzo bladą. Zależy mi na naturalnym efekcie z jako takim kryciem (cienie pod oczami oczywiście z pomocą korektora, trochę naczynek). Nie mam pojęcia, co wybrać spośród miliona produktów - podkład w płynie, w kompakcie (mogłyby być interesujące ze względu na lekkość?), czy krem tonujący. Czytam setki recenzji i tylko coraz bardziej się w tym gubię. Czy macie jakieś sugestie? Mój budżet to około 120 złotych, nie gardzę tańszymi firmami, jeżeli produkt jest dobry. Z góry dzięki
jageryoga jest offline  
Stary 2011-08-16, 20:31   #1926
pumas
Zakorzenienie

A co polecacie z tanich podkładów? Może wśród nich znajdę swój typ, skoro wysokopółkowe zawiodły? Tanie, mam na myśli astor, esence, manhattan itp.
pumas jest offline  
Stary 2011-08-16, 20:33   #1927
Andora
Raczkowanie

Ja jestem bardzo zadowolona z podkładu Lirene City Matt (w szarym opakowaniu, bardzo wygodnym swoją drogą). Jest delikatny, ale dobrze kryje i wygładza, przyjemnie pachnie. To mój drugi podkład, ale myślę że już nie będę szukać. Zapłaciłam za niego 23 zł
Andora jest offline  
Stary 2011-08-16, 20:36   #1928
Suns
Raczkowanie

Manhattan Perfect Adapt Make Up. Zbiera bardzo dobre oceny na wizażu, no i nie jest drogi
Suns jest offline  
Stary 2011-08-16, 20:49   #1929
cathy_94
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Andora Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona z podkładu Lirene City Matt (w szarym opakowaniu, bardzo wygodnym swoją drogą). Jest delikatny, ale dobrze kryje i wygładza, przyjemnie pachnie. To mój drugi podkład, ale myślę że już nie będę szukać. Zapłaciłam za niego 23 zł
Zastanowię się nad tym fluidem, a powiesz jaki masz odcień?
cathy_94 jest offline  
Stary 2011-08-16, 22:21   #1930
pumas
Zakorzenienie

Potrzebuję coś bardziej trwałego, o nim słyszałam, że niekoniecznie taki jest.
Najbardziej zalezy mi na trwalosci, odpuszczam juz matowienie, bo mojej cery nic nie zmatowi na dluzej niz 3h, przywykłam. ale chcialabym miec w miare makijaz bez zbierania sie, walkowania, itp.
pumas jest offline  
Stary 2011-08-17, 00:24   #1931
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Najbardziej zalezy mi na trwalosci, odpuszczam juz matowienie, bo mojej cery nic nie zmatowi na dluzej niz 3h, przywykłam. ale chcialabym miec w miare makijaz bez zbierania sie, walkowania, itp.
.......
może DW Lite od E.Lauder.dla mega wytrzymałości utrwalony pudrem bambusowym z B.Urody...nie do ruszenia lub zwykły D.Wear-chociaż dla mnie zbyt widoczny i plastelinowaty.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2011-08-17, 07:38   #1932
blondix94
Przyczajenie

Smile Podklad matująco-kryjąco i dlugotrwały

Zaczne od tego ze mam cere tłustą za sklonnosciami do wyprysków , szukam podkladu który mi zmatuje twarz i nieco zakryje niedoskonalosci .
Druga rzecz jest taka ze dużo imprezuje i chciałabym ze by podklad dlugo trzymał bo zazwyczaj w trakcie imprezy co godzine musze poprawiać make-up bo wszystko spływa.
Dzięki wielkie za odpowiedzi )
blondix94 jest offline  
Stary 2011-08-17, 08:01   #1933
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ostatnio jedna z youtubowiczek w filmiku o trwałych podkładach polecała Essence Stay All Day.

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online  
Stary 2011-08-17, 09:45   #1934
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja go mam w wątku wymiankowym, bo okazał się dla mnie niestety naturalny za ciemny
Stary 2011-08-17, 10:14   #1935
v-x-n
Zadomowienie

A ja z różów polecę Essence, Silky Touch. Mam 3 z 4 kolorów i jest naprawdę świetny. Testowałam wiele droższych, niby lepszych (np. mineralne), ale ten wygrywa - trzyma się i sam, i na podkładzie przez wiele godzin, jest banalnie łatwy w aplikacji i nie robi plam. Ma też ładne kolory. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40069,essence-silky-touch-blush.html&next=1

Jeżeli chodzi o podkład.. Może Inglot? Może Bell? Kiedyś sama czaiłam się na podkład Bell, bo a) cena niska b) ładne, jasne kolorki c) całkiem niezłe recenzje. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36318,multi-mineral-mat-cover-make-up-fluid-matujaco-kryjacy-z-kompleksem-skladnikow-mineralnych.html&next=1

Wiem, że w liceum używałam też jakiegoś podkładu z Manhattanu i byłam bardzo zadowolona, chyba miał w nazwie słowo Clear
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline  
Stary 2011-08-17, 11:52   #1936
MdM
in love with life

Dot.: Podklad matująco-kryjąco i dlugotrwały

Juz jest watek o podkladach. Tam napisz. Poza tym znalezienie dobrego podkladu nie jest takie proste. Zobaczysz, ze zostanie Ci tu polecone kilkanascie podkladow i co wtedy? Nadal nie bedziesz wiedziala ktory kupic.

Na imprezy polecam ColorStay Revlona lub Double Wear Estee Lauder.

I poczytaj KWC
MdM jest offline  
Stary 2011-08-17, 12:28   #1937
201607231719
Konto usunięte

Kobo matujący
201607231719 jest offline  
Stary 2011-08-17, 13:41   #1938
201607231719
Konto usunięte

Cytat:
Też go polecam. I kobo może. I essence stay all day
201607231719 jest offline  
Stary 2011-08-17, 13:58   #1939
Lovemee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
yyy...jak masz cos do ukrycia i jeszcze nadmiernie sie błyszczysz to może Kobo matujący własnie?
Dzięki, kupie go na dniach : D.
Stary 2011-08-17, 14:30   #1940
zzzielona
Wtajemniczenie

Ja aktualnie używam podkładu z Golden Rose, kosztuje równo 30 zł.
Stary 2011-08-17, 15:54   #1941
Andora
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cathy_94 Pokaż wiadomość
Zastanowię się nad tym fluidem, a powiesz jaki masz odcień?
mam 203 - jasny (włąśnie tak sie nazywa ;D) dodam jeszcze że jestem w Twoim wieku, więc myślę że ten fluid dla młodej cery jest w porządku.
ktoś tu wspominał o firmie bell - ja sama nie mam, ale ma moja mam więc raz się maźnęłam, ale byłam rozczarowana. Kolory może i jasne, ale żółtawe, a na dodatek okropnie podkreślał suche skórki.

Edytowane przez Andora
Czas edycji: 2011-08-17 o 15:56
Andora jest offline  
Stary 2011-08-17, 15:55   #1942
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
mam 203 - jasny (włąśnie tak sie nazywa ;D) dodam jeszcze że jestem w Twoim wieku, więc myślę że ten fluid dla młodej cery jest w porządku.
On jest fajny, bo ja go używałam ale o odcieniu JASNYM nie słyszałam :P
Stary 2011-08-17, 16:29   #1943
Andora
Raczkowanie

jest jest, przynajmniej tak pisze na moim opakowaniu ;D
Andora jest offline  
Stary 2011-08-17, 17:12   #1944
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Czesto podklady jeszcze bardziej uwidacznia niedoskonalosci.. a podklad +sebum = to juz lepiej sie wyglada bez podkladu ..Czesto wlasnie po imprezie podklad dlugotrwaly= ciezki wyglada sie fatalnie dusi skore Nie wiem moze powstal juz podklad ktory nie dusi cery bardzo ja pielegnuje i im dluzej sie go ma na skorze tym cera ladniej zdrowiej wyglada????ale jeszcze takiego nie znalazlam niestety..
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2011-08-17 o 17:13
Polski Bursztyn jest offline  
Stary 2011-08-17, 17:53   #1945
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Revlon CS, poza tym wyszukiwarka
Stary 2011-08-17, 22:06   #1946
dziama_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Jeżeli do 30 zł to róż INGLOT ... Mają duży wybór kolorów... Natomiast jeśli chodzi o podkład to niech wypowiedzą się koleżanki bo ja nie używam takich specyfików i pojęcia nie mam co jest fajne
ja natomiast polecam róż Wibo, z Jedwabiem i witaminą E, coś takiego. ja kupiłam za 4 PLN, w Rossie jakoś 7-9 PLN.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ostatnio jedna z youtubowiczek w filmiku o trwałych podkładach polecała Essence Stay All Day.
Takk, też mocno polecam! kryjący, trwały, świetny w aplikacji, zapach, ale ma satynowe wykończenie, brak matu
dziama_ jest offline  
Stary 2011-08-17, 23:16   #1947
pumas
Zakorzenienie

kupiłam ostatecznie catrice mus, oczywiscie testerów zero, na czuja, podkład za jasny, na razie wysmarowałam sie nim wieczorem, a juz po 3h było swiecenie i wyglada brzydko. Zobaczymy jutro na swieżą skórę.
Stay all day widziałąm, ale były tylko 2 kolory, nie skusiłam się.
Mat z Manhattanu tez sprawdzałam, ale stwierdziłam, ze jak sie nie sprawdzi ten mus z catrice, to go kupię. Cena niska, nie bede zalowac ewentualnie.
pumas jest offline  
Stary 2011-08-17, 23:40   #1948
mon88
Zadomowienie

na imprezę używam bazy i revlon CS - duet nie do ruszenia, trzyma się całą wieczór/noc mimo, że mam tłustą skórę... ale na drugi dzień mam szarą cerę i wysyp, więc to tylko na specjalne okazje...

na dzień używam astor perfect stay tylko z kolorem mam problem bo 100 za jasny a 200 za ciemny, a pośrednie wydają mi się różowe więc mieszam...

zaciekawił mnie ten z essence czy jakaś wrocławianka wie czy jest w magnolii w naturze? bo różnie z wyposażeniem tych szaf bywa...
i w jaki numerek celować, żeby był odcień żółtawy? (coś jak Revlo CS 180...)
mon88 jest offline  
Stary 2011-08-18, 08:10   #1949
Suns
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
na imprezę używam bazy i revlon CS - duet nie do ruszenia, trzyma się całą wieczór/noc mimo, że mam tłustą skórę... ale na drugi dzień mam szarą cerę i wysyp, więc to tylko na specjalne okazje...

To Revlon Colorstay nie nadaje się do używania na codzień? Kurcze, chciałam sobie go kupić właśnie w takim celu, ale teraz już nie wiem... Poradzicie?
Suns jest offline  
Stary 2011-08-18, 10:25   #1950
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Suns Pokaż wiadomość
To Revlon Colorstay nie nadaje się do używania na codzień? Kurcze, chciałam sobie go kupić właśnie w takim celu, ale teraz już nie wiem... Poradzicie?
Moim zdaniem nadaje się do stosowania na codzień, ale to zależy od cery. Używałam go codziennie kiedy miałam trądzik, aby zakryc niedoskonałości i nie pogorszył stanu cery. Mnie nie zapychał, ale to indywidualna cecha.

Tagi
apteka, baza, bourjois, cera, cera mieszana, cera tłusta, cera trądzikowa, cery mieszanej, clarins, delikatny, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, fluid, fluid matujacy, foundation, jasna karnacja, kolor, krem bb, krem z filtrem uv, kryjacy, kryjący, lato, makijaż, matownie, matujace, maybelline, maybelline dream satin, nastolatka, nastolatki, opalony, pastelowy, podklad kryjący, podklad matujący, podkład, podkład mus matowa cera, podkład odcienie, podkład rozświetlający, podkłady, pryszcze, przebarwienia skory, puder, revlon colorstay, róż, sceniczny, skóra, soraya, studniówka, szukam, świeci się, tłusta cera, trądzik, trądzik wypryski cera, typ cery

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości