Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-28, 20:21   #2101
quench
Are you talking to me?!

Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
ja douglasa mam i tak tylko przez net...
O, to w douglas shop masz kolorówkę Armaniego. Nie wiem tylko czy są wszystkie odcienie podkładów

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Dzisiaj wydłubałam resztki Clarinsa Everlasting. ładnie się dziś sprawdził do tego stopnia, że przeszło mi przez myśl, żeby go ponownie kupić... Ale ten podkład jest rowniez humorzasty - raz wyglada nieziemsko, a raz okropnie. To chyba wina mojej kaprysnej skory.
Ja też podejrzewam swoją skórę... I pudry/ rozświetlacze, które na nie kładę. Mam wrażenie, że gryzą się z podkładami.
Stary 2011-09-29, 13:51   #2102
dominikamika87
Przyczajenie

polly ja używam Rimmel Lasting Finish. Jest super, lekki, nawilża i dodatkowo dobrze (nie najlepiej ale dobrze) kryje Cena na allegro to 17zł a w sklepie około 27 zł. Wiec jest tani i na codzienne malowanie rewelacyjny
dominikamika87 jest offline  
Stary 2011-09-29, 19:56   #2103
Ingran
Psycho

[QUOTE=quench;29684945]O, to w douglas shop masz kolorówkę Armaniego. Nie wiem tylko czy są wszystkie odcienie podkładów

zaraz sprawdze

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cena tego podkładu jest kosmiczna:O W dodatku kolory ciemne...
Ingran jest offline  
Stary 2011-09-29, 20:42   #2104
quench
Are you talking to me?!

[QUOTE=Ingran;29704685]
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
O, to w douglas shop masz kolorówkę Armaniego. Nie wiem tylko czy są wszystkie odcienie podkładów

zaraz sprawdze

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cena tego podkładu jest kosmiczna:O W dodatku kolory ciemne...
Cena cóż... Typowa dla Armaniego... Chociaż z drugiej strony w USA podkład ten jest tańszy... Na stronie producenta to 59$...
Kolorówka na stronie Douglasa jest okrojona, normalnie ten podkład ma więcej odcieni i nie są one wcale takie ciemne. 02 to chyba jeden z najjaśniejszych podkładów dostępnych w PL.
Stary 2011-09-29, 23:03   #2105
pumas
Zakorzenienie

Wzielam próbke tego podkladu, ale nie pamietam w jakim odcieniu, musialabym sprawdzic na opakowaniu. W douglasie chyba 180 zł jakos tak. Nie ma tragedii, Guerlain drozsze. Ostatecznie kupiłam mac studio fix i wzielam pare probek, w tym bobbi brown, mac i armani.
pumas jest offline  
Stary 2011-09-30, 14:18   #2106
agationovna
Raczkowanie

Ja szukałam długoo dobrze kryjącego, wkońcu trafiłam na podkład z firmy Paese. ( http://kosmetykiprofesjonalne.net/po...dny-paese.html ) Kryje okej, jest trwały. Tylko jedna wada tego podkładu to taka, że jak ma się suchą cere strasznie to np. wszystkie takie skórki male podkreśla ; / A tak to polecam!
agationovna jest offline  
Stary 2011-09-30, 15:11   #2107
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agationovna Pokaż wiadomość
Ja szukałam długoo dobrze kryjącego, wkońcu trafiłam na podkład z firmy Paese. ( http://kosmetykiprofesjonalne.net/po...dny-paese.html ) Kryje okej, jest trwały. Tylko jedna wada tego podkładu to taka, że jak ma się suchą cere strasznie to np. wszystkie takie skórki male podkreśla ; / A tak to polecam!
Myślisz, że nadawałby się do cery mieszanej lub tłustej?
Kurczę... następny nowy dla mnie sklep, w którym mają interesujące produkty i zaraz chciałabym coś zamówić...
Stary 2011-09-30, 20:58   #2108
pumas
Zakorzenienie

Ja dzisiaj nałożyłam studio fix i prócz swiecenia po 3 godzinach, trzymał sie przez 10 godzin razem z bronzerem i różem. Takze póki co trwałość super
pumas jest offline  
Stary 2011-10-01, 11:16   #2109
MsTiny
Przyczajenie

Hej
jestem nowa na forum, specjalnie założyłam konto, żeby zadać to pytanie. Wiem, że moze to brzmieć trochę śmiesznie, ale kompletnie nie orientuję się w używaniu podkładów, fluidów etc... Nie wiem nawet, czy jest jakaś różnica między jednym a drugim? Mam 16 lat i do tej pory wystarczało mi stosowanie punktowego korektora, jednak ostatnio cera mi się trochę pogorszyła i chcę zacząć używać podkładu, oczywiście bardzo lekkiego. Nie mam pojęcia, jak takowy się nakłada - ręcznie, czy pędzlem (jak tak to jakim?)? Czy na podkład muszę nakładać puder? Nie wiem też jaka firmę wybrać... Naprawdę nie chcę przesadzić z makijażem, zależy mi tylko na wyrównaniu kolorytu. Proszę o radę i wyrozumiałość
MsTiny jest offline  
Stary 2011-10-01, 13:57   #2110
Bezie
Przyczajenie

Witam serdecznie! Ja również mam problem z dobraniem podkładu/kremu tonującego. Mam cerę mieszaną, w strefie T pojawiają się wypryski, nos i jego okolice strasznie czerwone( jak u pijaczyny :P ) , a ogólnie cera ziemisto-żółta. Chciałabym nadać jej równomierny, ładny koloryt, ale nie wiem jakich kosmetyków użyć. Cera strasznie szybko się świeci i przetłuszcza.. Dodam jeszcze,że mam straszne sińce pod oczami, a powieki brązowo,żółto-sine :/ POMOCY!
Bezie jest offline  
Stary 2011-10-01, 17:39   #2111
Merys
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MsTiny Pokaż wiadomość
Hej
jestem nowa na forum, specjalnie założyłam konto, żeby zadać to pytanie. Wiem, że moze to brzmieć trochę śmiesznie, ale kompletnie nie orientuję się w używaniu podkładów, fluidów etc... Nie wiem nawet, czy jest jakaś różnica między jednym a drugim? Mam 16 lat i do tej pory wystarczało mi stosowanie punktowego korektora, jednak ostatnio cera mi się trochę pogorszyła i chcę zacząć używać podkładu, oczywiście bardzo lekkiego. Nie mam pojęcia, jak takowy się nakłada - ręcznie, czy pędzlem (jak tak to jakim?)? Czy na podkład muszę nakładać puder? Nie wiem też jaka firmę wybrać... Naprawdę nie chcę przesadzić z makijażem, zależy mi tylko na wyrównaniu kolorytu. Proszę o radę i wyrozumiałość
Witaj.
Zapraszam do lektury.
Merys jest offline  
Stary 2011-10-02, 11:56   #2112
Kaaarmelka
Raczkowanie

GG do Kaaarmelka

Mógłby mi ktoś pomóc?
Szukam podkładu:
-dobrze kryjącego (skóra naczynkowa)
-dla bardzo suchej skóry
-i w miarę taniego (tak do 25zł)

Przeczytałam gdzieś o dermacolu. Co o nim sądzicie?
Kaaarmelka jest offline  
Stary 2011-10-02, 12:24   #2113
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Kaaarmelka Pokaż wiadomość
Mógłby mi ktoś pomóc?
Szukam podkładu:
-dobrze kryjącego (skóra naczynkowa)
-dla bardzo suchej skóry
-i w miarę taniego (tak do 25zł)

Przeczytałam gdzieś o dermacolu. Co o nim sądzicie?
...........
dermacol odpada,nie potrzeba obciążać suchej skóry taką tapetą.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2011-10-02, 12:28   #2114
hardKitty
Przyczajenie

Do skomplikowanej cery polecam...

Hej...tez kiedys tutaj pisalam o porade i musze przyznac,ze nikt mi tego podkladu nie polecal ...sama go za grzbiet chwycilam w Bootsie i nie zaluje! Loreal true match! w polaczeniu z kremem Vichy Normaderm 3activ na dzien...czyni cuda! Moja cera jest matowa...blizenki powolutku znikaja a krostki sa do opanowania.Aczkolwiek zaznaczam by poczekac tak z pol godzinki od nalozenia kremu do nalozenia podkladu by on ladnie sobie sie wchlonal. Ogolnie polecam produkty Vichy...wode termalna,zel do mycia twarzy i korektorek na krostki-aczkolwiek na noc..gdyz kolorek jest ciezki do strawienia przy jasnej karnacji. No i oczywiscie kremik 3 activ z moja ciezka do opanowania skora ..zrobily te kosmetyki pozadek.Polecam...aczkolw iek zdaje sobie sprawe z ceny jakie te kosmetyki maja...naprawde warto poniewaz nie dosc,ze sa mega dobre..to jeszcze mega wydajne i straczaja na ladnych kilka miesiecy.Nie potrzeba nie widomo jakiej ilosci korektoru/kremu/czy zelu by sie wypindrzyc pozdrawiam!
hardKitty jest offline  
Stary 2011-10-02, 13:06   #2115
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Hej
Podkład i fluid to to samo, nazw tych używa się zamiennie. Jako, że jesteś jeszcze młodziutka polecam Ci podkłady o niskim stopniu krycia i naturalnym wykończeniu. Możesz też poszukać kremów tonujących... Interesującą alternatywą są BB kremy; mają silniejsze krycie niż kremy tonujące, zwykle pozostawiają skórę naturalnie satynową.
Od siebie zaproponuję Ci podkłady Bourjois Healthy Mix, Helthy Mix Serum, 10 Hours Sleep Effect, Joko Soft Touch Luxurious Silky Foundation, Lumene Natural Code Matt Make Up, Lirene City Matt... Z BB kremów kultowa już Missha PC, Lioele, Skin 79...
Koniecznie przejrzyj też KWC: /kosmetyki/kategoria.php?kat=235&nex t=1&sort=999 oraz http://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=5&next=1
Pytałaś o sposób nakładania. U mnie technika zależy od podkładu; niektóre podkłady nakładam palcami, inne pędzlem. Nie stosuję się do żadnej reguły typu: "podkład nakładamy tylko pędzlem" czy "dla naturalnego krycia podkład rozgrzewam w dłoniach i nakładam palcami" Uważam, że każdy musi sam znaleźć optymalną technikę nakładania. Do nakładania podkładów używam 4 pędzli: flat topa, pędzla kabuki, tradycyjnego płaskiego pędzla do podkładu, oraz skunksa. Najczęściej używam flata (takie mam po prostu preferencje), innych pędzli - trochę rzadziej.
Jeśli chodzi o kwestie użycia pudru, to wiadomo - puder utrwala i dopełnia makijaż... Ja jednak używam go sporadycznie; trwałość podkładów na mojej skórze jest w sumie wystarczająca, dlatego muskam buzię tylko rozświetlaczem. Jak już mi się zdarzy używać pudru, to sięgam po dobrze zmielony puder transparentny. Niewielką ilość nakładam na pędzel, otrzepuje go delikatnie by usunąć ewentualny nadmiar kosmetyku i omiatam twarz
Jeśli nie przypasują Ci płynne podkłady, zawsze możesz spróbować sypkich podkładów mineralnych. Wątek o nich masz tutaj: http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113
Mam nadzieję że trochę pomogłam.
Stary 2011-10-02, 13:48   #2116
dreamliner787
Przyczajenie

GG do dreamliner787

Cześć dziewczynki. Mam do Was pytanie. Jaki podkład najlepiej sprawdzi się na cerze normalnej, która ma jeden ogromny mankament (no raczej dwa). Chodzi tu o tłusty nosek, ze skłonnością do zapychania (mam dużo wągrów na nosie, które za nic w świecie nie chcą zejść z niego mimo zabiegów u kosmetyczki i dermatologa). Również mam pęknięte naczynka pod nosem i jedno na policzku. Naczynka jakoś przeżyję, ale ten nos... Podkłady ładnie się trzymają na buźce, a z nosa schodzą ! :O wyglądam wiecznie jakbym miała złuszczoną skórę na nim. Teraz używam revlon photoready, ładnie matuje i długo się trzyma, ale to jeszcze nie to. Potrzebuję czegoś co przykryje wągry i naczynka i jednocześnie ich nie zapcha oraz zmatowi skórę na długi czas. Jako pudru na podkład używam max factor creme puff, ale najczęściej jest to puder hd z filmy elf. Gdyby nie on to nos świeciłby się po pół godziny. Dziewczynki, pomocy ! Btw. bazy nigdy nie używam pod podkład, boję się tych silikonów...
dreamliner787 jest offline  
Stary 2011-10-02, 15:42   #2117
MsTiny
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Podkład i fluid to to samo, nazw tych używa się zamiennie. Jako, że jesteś jeszcze młodziutka polecam Ci podkłady o niskim stopniu krycia i naturalnym wykończeniu. Możesz też poszukać kremów tonujących... Interesującą alternatywą są BB kremy; mają silniejsze krycie niż kremy tonujące, zwykle pozostawiają skórę naturalnie satynową.
Od siebie zaproponuję Ci podkłady Bourjois Healthy Mix, Helthy Mix Serum, 10 Hours Sleep Effect, Joko Soft Touch Luxurious Silky Foundation, Lumene Natural Code Matt Make Up, Lirene City Matt... Z BB kremów kultowa już Missha PC, Lioele, Skin 79...
Koniecznie przejrzyj też KWC: /kosmetyki/kategoria.php?kat=235&nex t=1&sort=999 oraz http://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=5&next=1
Pytałaś o sposób nakładania. U mnie technika zależy od podkładu; niektóre podkłady nakładam palcami, inne pędzlem. Nie stosuję się do żadnej reguły typu: "podkład nakładamy tylko pędzlem" czy "dla naturalnego krycia podkład rozgrzewam w dłoniach i nakładam palcami" Uważam, że każdy musi sam znaleźć optymalną technikę nakładania. Do nakładania podkładów używam 4 pędzli: flat topa, pędzla kabuki, tradycyjnego płaskiego pędzla do podkładu, oraz skunksa. Najczęściej używam flata (takie mam po prostu preferencje), innych pędzli - trochę rzadziej.
Jeśli chodzi o kwestie użycia pudru, to wiadomo - puder utrwala i dopełnia makijaż... Ja jednak używam go sporadycznie; trwałość podkładów na mojej skórze jest w sumie wystarczająca, dlatego muskam buzię tylko rozświetlaczem. Jak już mi się zdarzy używać pudru, to sięgam po dobrze zmielony puder transparentny. Niewielką ilość nakładam na pędzel, otrzepuje go delikatnie by usunąć ewentualny nadmiar kosmetyku i omiatam twarz
Jeśli nie przypasują Ci płynne podkłady, zawsze możesz spróbować sypkich podkładów mineralnych. Wątek o nich masz tutaj: http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113
Mam nadzieję że trochę pomogłam.
Ogrooomnie Cie dziękuję, nikt by mi tak profesjonalnie nie poradził!
MsTiny jest offline  
Stary 2011-10-02, 16:09   #2118
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez dreamliner787 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki. Mam do Was pytanie. Jaki podkład najlepiej sprawdzi się na cerze normalnej, która ma jeden ogromny mankament (no raczej dwa). Chodzi tu o tłusty nosek, ze skłonnością do zapychania (mam dużo wągrów na nosie, które za nic w świecie nie chcą zejść z niego mimo zabiegów u kosmetyczki i dermatologa). Również mam pęknięte naczynka pod nosem i jedno na policzku. Naczynka jakoś przeżyję, ale ten nos... Podkłady ładnie się trzymają na buźce, a z nosa schodzą ! :O wyglądam wiecznie jakbym miała złuszczoną skórę na nim. Teraz używam revlon photoready, ładnie matuje i długo się trzyma, ale to jeszcze nie to. Potrzebuję czegoś co przykryje wągry i naczynka i jednocześnie ich nie zapcha oraz zmatowi skórę na długi czas. Jako pudru na podkład używam max factor creme puff, ale najczęściej jest to puder hd z filmy elf. Gdyby nie on to nos świeciłby się po pół godziny. Dziewczynki, pomocy ! Btw. bazy nigdy nie używam pod podkład, boję się tych silikonów...
Spróbuj Dermacolu lub korektorem zamaluj nos Albo Revlon Colorstay lub Max Factor LP. Mocno kryją. Plus puder na końcu.
Ingran jest offline  
Stary 2011-10-02, 18:21   #2119
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Spróbuj Dermacolu lub korektorem zamaluj nos Albo Revlon Colorstay lub Max Factor LP. Mocno kryją. Plus puder na końcu.
Dermacol odpada. Dreamliner napisała, że jej nos ma skłonności do zapychania, więc Dermacol pogorszy tylko sprawę. Podobnie mogą zadziałać CS Revlona i LP Max Factora. Może mineralne podkłady w kompakcie lub w musie? Ładnie kryją i dobrze matują.
Dreamliner, myślę, że powinnaś raczej starać się walczyć ze swoim nosem niż starać się go zakryć. Skoro zabiegi u kosmetyczki nie przyniosły rezultatów to może spróbuj domowych sposobów. Ja miałam podobny problem i pomógł mi tylko tonik z cytryny, ale u Ciebie to bardzo ryzykowne ze względu na naczynka w okolicy nosa. Ale z pewnością istnieją inne domowe sposoby, które pomogłyby Ci uporać się z wągrami i tłustą skórą. Warto poszukać

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-10-02 o 18:25
sensualitat jest offline  
Stary 2011-10-02, 21:59   #2120
ogolnie
Zakorzenienie

Cytat:
Hej
a mogłaś napisać mniej więcej jaki masz odcień skóry
wiesz, zawsze możesz pójść do dobrej drogerii i Ci doradzą co wybrać. zawsze znajdziesz też testery, które możesz wypróbować. nie pocieszę cię tym, ale zanim znajdziesz "idealny" podkład dla siebie, minie trochę czasu musisz po prostu szukać, szukać i jeszcze raz szukać. ale jak na szesnastolatkę to polecam coś lekkiego, kryjącego. broń Boże rozświetlający. ja nakładam podkład paluszkiem, ale możesz też specjalną gąbeczkę zakupić, co by Ci łatwiej było może, nie wiem
ja od dobrych 2 lat używam podkładu z Lirene. jest świetny.

pozdrawiam.
ogolnie jest offline  
Stary 2011-10-03, 12:56   #2121
iwkas
Przyczajenie

Witam! Również chciałabym was prosić o pomoc dziewczyny. Kompletnie nie wiem jakiego mam używać podkładu ale to nie jest najgorsze. Moja cera jest hmm problemowa. Stosowałam podkład Max Factor jednak po nim pojawiała mi się taka jakby sucha skóra na twarzy.. Mam problemy z pryszczami i przebarwieniami na twarzy, byłam u dermatologa i przepisała mi dwie maści, które bardzo wysuszają moją skórę i być może dlatego po uzyciu fluidu ta sucha skóra występuje. Chciałabym chociaż trochę zasłonić te niedoskonałości a przy tym nie mieć maski na twarzy. Pomożcie.. jaki polecicie mi krem do twarzy i podkład? Pozdrawiam.
iwkas jest offline  
Stary 2011-10-03, 15:35   #2122
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez iwkas Pokaż wiadomość
Witam! Również chciałabym was prosić o pomoc dziewczyny. Kompletnie nie wiem jakiego mam używać podkładu ale to nie jest najgorsze. Moja cera jest hmm problemowa. Stosowałam podkład Max Factor jednak po nim pojawiała mi się taka jakby sucha skóra na twarzy.. Mam problemy z pryszczami i przebarwieniami na twarzy, byłam u dermatologa i przepisała mi dwie maści, które bardzo wysuszają moją skórę i być może dlatego po uzyciu fluidu ta sucha skóra występuje. Chciałabym chociaż trochę zasłonić te niedoskonałości a przy tym nie mieć maski na twarzy. Pomożcie.. jaki polecicie mi krem do twarzy i podkład? Pozdrawiam.
.............
Przede wszystkim postaw na NAWILŻANIE,suchej skóry nie ukryjesz pod żadnym podkładem,zresztą dermatolog od razu powinien zalecic jakis środek nawilżający.Ja mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Ci emulsję CETAPHIL MD do kupienia w aptece,jest to zresztą taki jakby dermatologiczny protektor,który często sie poleca po zabiegach upiększających.Dużo recenzji jest o nim na KWC.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2011-10-03, 21:23   #2123
Maggie Brown
Raczkowanie

Witam
Chciałabym prosić o pomoc w wyborze podkładu. W strefie T mam cerę tłustą i trądzik (leczony u dermatologa), policzki są w porządku. Dotychczas używałam jakichś badziewnych podkładów drogeryjnych, ale wszystkie były zbyt ciemne (mam bardzo jasną karnację), następnie przez chwilę sprawdzał się zestaw korektor+puder, ale teraz równie dobrze mogłabym nic na twarz nie nakładać, bo i tak wszystkie pryszcze i blizny dobrze widać. Ostatnio pojawiły mi się wągry . Chciałabym to wszystko jakoś zakryć, myślałam o minerałach (może TEN? Nigdzie nie mogę znaleźć jego recenzji ;/ Czy lepiej zainwestować w coś sprawdzonego, typu Everyday Minerals?) albo o Revlon Colorstay. Polecicie coś, najlepiej w granicach 50 zł, dobrze kryjącego i żeby zbytnio nie ciemniał w ciągu dnia?

Próbuję się ogarnąć...
Maggie Brown jest offline  
Stary 2011-10-04, 16:11   #2124
Bezie
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A mnie nikt nie pomoże???
Bezie jest offline  
Stary 2011-10-04, 19:47   #2125
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez Bezie Pokaż wiadomość
A mnie nikt nie pomoże???
KWC, lukaj tam.
Ingran jest offline  
Stary 2011-10-04, 19:47   #2126
pumas
Zakorzenienie

Kolejny dzien ze studio fix. Trzyma sie ładnie, oczywiscie skóra się swieci po kilku godzinach, ale jest naprawde niezle. No i wg mnie nie robi maski, jesli nalozy sie go niewielka ilosc, czyli w moim przypadku mniej niż pompkę na twarz.
pumas jest offline  
Stary 2011-10-04, 20:41   #2127
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Kolejny dzien ze studio fix. Trzyma sie ładnie, oczywiscie skóra się swieci po kilku godzinach, ale jest naprawde niezle. No i wg mnie nie robi maski, jesli nalozy sie go niewielka ilosc, czyli w moim przypadku mniej niż pompkę na twarz.
U mnie kolejny dzień z Armanim. I też jestem zadowolona. Póki co wygląda na mojej buzi najlepiej ze wszystkich podkładów, jakie miałam okazję stosować
Stary 2011-10-04, 20:49   #2128
pumas
Zakorzenienie

MAm próbkę tego armaniego, może w weekend wypróbuję bo nie wiem, czy dobry kolor wybrałam.
pumas jest offline  
Stary 2011-10-05, 15:05   #2129
Leseratte
Zadomowienie

Ja obecnie testuje teint idole lancome, jestem nawet zadowolona, super matuje, bo silky mat juz nie.Czy któras testowała moze podklad diora Forever?
Leseratte jest offline  
Stary 2011-10-05, 16:26   #2130
Ingran
Psycho

Co to te studio fix?
Ingran jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
apteka, baza, bourjois, cera, cera mieszana, cera tłusta, cera trądzikowa, cery mieszanej, clarins, delikatny, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, fluid, fluid matujacy, foundation, jasna karnacja, kolor, krem bb, krem z filtrem uv, kryjacy, kryjący, lato, makijaż, matownie, matujace, maybelline, maybelline dream satin, nastolatka, nastolatki, opalony, pastelowy, podklad kryjący, podklad matujący, podkład, podkład mus matowa cera, podkład odcienie, podkład rozświetlający, podkłady, pryszcze, przebarwienia skory, puder, revlon colorstay, róż, sceniczny, skóra, soraya, studniówka, szukam, świeci się, tłusta cera, trądzik, trądzik wypryski cera, typ cery

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości