Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-17, 19:02   #2161
Solciuchna
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Pokaż wiadomość
Mewka mam taką samą skórę jak opisujesz
Też przetestowałam wiele podkładów i znalazłam swój ideał Estee Lader Double Wear używam odcienia chyba najjaśniejszego 39 Ivory Crem i jest idealny dla mojej bardzo jasnej karnaci kryje idealnie w połączeniu z korektorem efekt photoshopa utrzymuje się przez wiele godzin i nie ciemnieje na twarzy. Myślę że warto spróbować.
A u mnie z kolei Double Wear wyglądał paskudnie, straszną maskę miałam, która na dodatek spływała w ciągu dnia, wyglądało to po prostu obrzydliwie Natomiast korektor Double Wear baaardzo mi pasuje
Stary 2011-10-17, 20:00   #2162
Justyna2602
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A u mnie z kolei Double Wear wyglądał paskudnie, straszną maskę miałam, która na dodatek spływała w ciągu dnia, wyglądało to po prostu obrzydliwie Natomiast korektor Double Wear baaardzo mi pasuje
A powiedz proszę coś więcej o tym korektorze bo zastanawiałam się czy go kupić on dobrze kryje?? wybrałam w końcu korektor lancome i nie jestem do końca zadowolona.
Mam z kolei puder w kamieniu Double Wear i jestem super zadowolona z niego z chęcią wypróbowałabym też korektor.
Justyna2602 jest offline  
Stary 2011-10-18, 10:47   #2163
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Pokaż wiadomość
A powiedz proszę coś więcej o tym korektorze bo zastanawiałam się czy go kupić on dobrze kryje?? wybrałam w końcu korektor lancome i nie jestem do końca zadowolona.
Mam z kolei puder w kamieniu Double Wear i jestem super zadowolona z niego z chęcią wypróbowałabym też korektor.
Aplikator wygląda jak błyszczyk I o dziwo, mam odcień medium, a nie jak zawsze najjaśniejszy. Normalnie wszystkie podkłady i korektory ciemnieją u mnie na twarzy, dlatego wybieram najjaśniejsze, ale ten nie, więc radzę dobrać kolor idealnie do koloru skóry. Oprócz różnych niespodzianek i zaczerwienień ten korektor świetnie sprawdza się u mnie na cienie pod oczami. Wszelkie inne korektory z czasem wchodzą mi w zmarchy, zbierają się w białe kreski, a Double Wear pozostaje na swoim miejscu. Świetnie kryje No i jest to prawie efekt photoshopa
Stary 2011-10-18, 19:50   #2164
kwiatr
Zadomowienie

Dziewczyny a jaka jest różnica pomiędzy kolorami n2, a c2 podkładu loreal "true match"?

Łukasz!

kwiatr jest offline  
Stary 2011-10-18, 20:19   #2165
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez kwiatr Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaka jest różnica pomiędzy kolorami n2, a c2 podkładu loreal "true match"?
C2 jest zdecydowanie bardziej chłodny, a n2 neutralny.
Stary 2011-10-18, 22:44   #2166
dziolcha86
Zadomowienie

Dziewczyny,
używałyście Neutrogena Healthy Skin lub Revlon Photoready?

Wiecie jaki odcienie są najbardziej zbliżone dla obu tych podkładów?
Używałam Bourjois Healthy mix 51 light vanilia lub z Revlon Colorstay (dla suchej i normalnej skóry) w odcieniu BUFF. Odpadają różowe i pomarańczowe tony.

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2011-10-18 o 22:51
dziolcha86 jest offline  
Stary 2011-10-20, 13:07   #2167
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

max factor colour adapt 85- jakby ktos sie natknal na ten odcien to niech mnie powiadomi strasznie maja jasne odcienie a wszedzie sa tylko do 80!
uwielbniam ten poklad, konsystencje, jest taki aksamitny, twarz po chwili tak pieknie, naturalnie aksamitnie wyglada, zero maski, tylko gdzie kupic idealny odcien....
Stary 2011-10-20, 19:09   #2168
Ingran
Psycho

Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Grrr! Ten podkład od Bobbi Brown wkur*ia mnie coraz bardziej. Nie dość, że rzadki jak mleko, to jeszcze się ściera w tempie ekspresowym, nic nie kryje ani nie matuje... A druga warstwa tworzy smugi i się maże, masakra. Wypatrzyłam kompakt też od BB, tyle, że brak opinii na KWC...
Ingran jest teraz online  
Stary 2011-10-20, 20:13   #2169
pumas
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja mam nr 1 i na pewno nie jest różowy, jest po prostu w sam raz
No ok, ale ja nie jestem bledziochem w numerze 1. Wszystkie pozostałe to róże lub pomarańcze niestety.

Ogłaszam wszem i wobec, że mac studio fix to naprawde dobry produkt. W extremalnych warunkach utrzymuje sie cały dzien mimo przypudrowania noska. Jest naprawde spoko, oby tak dalej Polecam!!
pumas jest offline  
Stary 2011-10-20, 20:33   #2170
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
No ok, ale ja nie jestem bledziochem w numerze 1. Wszystkie pozostałe to róże lub pomarańcze niestety.

Ogłaszam wszem i wobec, że mac studio fix to naprawde dobry produkt. W extremalnych warunkach utrzymuje sie cały dzien mimo przypudrowania noska. Jest naprawde spoko, oby tak dalej Polecam!!
Ja z Lancome używam zwykle kolorku 010 i on na mojej skórze także się utlenia w kierunku brzoskwini, tak więc nie jesteś sama
Z Lancome lubię więc tylko Photogenic Lumessence, który jako jedyny nie zmieniał drastycznie barwy.

Fajnie, że Studio Fix Ci pasuje; dla mnie jest oczywiście za ciemny

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-10-20 o 20:36
quench jest offline  
Stary 2011-10-20, 22:32   #2171
Solciuchna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Może inne, ciemniejsze odcienie to róże i pomarańcze, owszem, ale numer 1 ciemnieje na skórze i stapia się z nią idealnie (na pewno ten podkład nie będzie dobry dla porcelanowych cer). Ciężko mi powiedzieć w jaki kolor wpada, nie jest ani żółty, ani różowy, ani pomarańczowy, ani szary. Chyba neutralny
Stary 2011-10-20, 23:38   #2172
dziolcha86
Zadomowienie

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,46...ry.html&next=1
czy ktoś używał? Dużo opinii na plus, nawet już na youtube pojawiła się bardzo pozytywna recenzja na temat tego podkładu.

Jak z odcieniami? Czy jest coś bardzo jaśniutkiego w neutralnym beżowym kolorku?

Nie zależy mi na matowieniu skóry, a bardziej na ujednoliceniu i kryciu lekkim do średniego. Czy nada się do suchej skóry?
Stary 2011-10-21, 08:20   #2173
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,46...ry.html&next=1
czy ktoś używał? Dużo opinii na plus, nawet już na youtube pojawiła się bardzo pozytywna recenzja na temat tego podkładu.

Jak z odcieniami? Czy jest coś bardzo jaśniutkiego w neutralnym beżowym kolorku?

Nie zależy mi na matowieniu skóry, a bardziej na ujednoliceniu i kryciu lekkim do średniego. Czy nada się do suchej skóry?
Nie wiem co masz na myśli pisząc jasny... Najjaśniejszy podkład jest na pewno ciemniejszy niż 51 HM Bourjois. I nie jest aż tak neutralny jak on.
Stary 2011-10-21, 10:22   #2174
dominikamika87
Przyczajenie

Max factor lasting Performence odcien 107 i 109- mój ostatni zakup. Sa Ok, muszę je razem mieszać żeby wyszedł idealny dla mnie kolorek. Kryje (nie na cały dzień, trzeba makijaż poprawiać) ale do pracy jest Ok. Kupiłam róznież Max factor Colour Adapte- jest w formie musu, super jako wykończenie makijazu bo jeżeli chodzi o krycie to bardzo znikome Kupiłam kolor 70 ale dla mnie ciut za jasny, nastepnym razem wybrałabym 75
dominikamika87 jest offline  
Stary 2011-10-21, 20:22   #2175
Akasha66
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej dziewczyny,

mam do was pytanie jaki odcień podkładu byście doradziły , bardzo chcę kupić podkład Estee Lauder Nutritious vita mineral http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29...lny-spf10.html ,ale nie wiem który odcień wybrać.Chcę kupić przez net i nie wiem na który kolor się zdecydować ..
czy na 1.0 czy 2.0

Edytowane przez Akasha66
Czas edycji: 2011-10-22 o 16:09
Akasha66 jest offline  
Stary 2011-10-21, 23:32   #2176
pumas
Zakorzenienie

szary odcień to chyba zło....
Wolę żółty do mojej cery
A nie znajdziesz koloru w MAcu w studio fix? Ja mam NC 20, jest idealny.
pumas jest offline  
Stary 2011-10-23, 15:59   #2177
AneczkaXD
Przyczajenie

GG do AneczkaXD

hej, mam pytanie jaki odcien z revlon colorstay wybrac, skoro numer 201 z astora perfect stay byl dla mnie odpowiedni?

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

dodam, ze zamawiam z allegro i dlatego takie pytanie
AneczkaXD jest offline  
Stary 2011-10-24, 11:26   #2178
dziolcha86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie wiem co masz na myśli pisząc jasny... Najjaśniejszy podkład jest na pewno ciemniejszy niż 51 HM Bourjois. I nie jest aż tak neutralny jak on.
No własnie szukam odcienia na poziomie HM 51 :/ taka bida z tymi odcieniami? Słyszałam, że podkład się dopasowuję kolorystycznie do twarzy. Czy ktoś tak miał, że kupił trochę ciemniejszy i się wtopił?
Stary 2011-10-24, 15:58   #2179
moni1988
Przyczajenie

Make-up Atelier Paris - to jest najlepszy jakiego uzywałam ale i najdroższy

dobre są też:
-dermacol
-vishy dermablend
-la roche posay
moni1988 jest offline  
Stary 2011-10-24, 16:42   #2180
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
No własnie szukam odcienia na poziomie HM 51 :/ taka bida z tymi odcieniami? Słyszałam, że podkład się dopasowuję kolorystycznie do twarzy. Czy ktoś tak miał, że kupił trochę ciemniejszy i się wtopił?
Mi się nie wtopił Nałożyłam przy żuchwie i przez pół dnia paradowałam z pomarańczową plamą
Stary 2011-10-25, 18:30   #2181
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez moni1988 Pokaż wiadomość
Make-up Atelier Paris - to jest najlepszy jakiego uzywałam ale i najdroższy

dobre są też:
-dermacol
-vishy dermablend
-la roche posay
vichy ma jasne odcienie?
Ingran jest teraz online  
Stary 2011-10-26, 09:16   #2182
moni1988
Przyczajenie

tak vishy ma kilka odcieni od na prawde bardzo jasnych do bardzo ciemnych ja np mam dermablend nr 15 opal i na kolor moje cery zima jest idealny lecz za jasny na lato czy wiosne.
najlepiej pojsc do dobrej apteki gdzie maja kosmetyki z tej serii i sobie samemu na wlasnej skorze spróbowac a potem zamowic na allegro bo jest duzo taniej.

w aptece kosztuje to około 80-90zł natomiast na allegro mozna dostac i za 60zł
moni1988 jest offline  
Stary 2011-10-26, 11:42   #2183
Madaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny co byscie doradzily w zastepstwo Revlonu colorstay ? Nie kryje dość dobrze, ale lubię go za trwałość. Jednak bardzo mnie zapycha. Robią mi sie takie kaszki na policzkach. nie idzie sie tego pozbyć. Co jakiś czas nowy. Mam dość
Dlatego chcem zmienić podklad.Uzywam do cery mieszanej/tlustej odcień 180.Ten jest ciut za ciemny, ale 150 już jest za jasny.
Myslalam o dermacolu, bo ponoc dobrze kryje, ale czy nie jest za ciezki?
Zastanawialam sie nad mineralami, ale jedynie interesuje mnie cos tanszego i raczej z polski. Więc tylko EDM, a opinie słabe na kwc.....
Madaaa jest offline  
Stary 2011-10-26, 14:53   #2184
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co byscie doradzily w zastepstwo Revlonu colorstay ? Nie kryje dość dobrze, ale lubię go za trwałość. Jednak bardzo mnie zapycha. Robią mi sie takie kaszki na policzkach. nie idzie sie tego pozbyć. Co jakiś czas nowy. Mam dość
Dlatego chcem zmienić podklad.Uzywam do cery mieszanej/tlustej odcień 180.Ten jest ciut za ciemny, ale 150 już jest za jasny.
Myslalam o dermacolu, bo ponoc dobrze kryje, ale czy nie jest za ciezki?
Zastanawialam sie nad mineralami, ale jedynie interesuje mnie cos tanszego i raczej z polski. Więc tylko EDM, a opinie słabe na kwc.....
A jaką kasę możesz wydać? Z minerałów dostępne w PL są jeszcze m.in. Joppa, Lily Lolo, Pixie, Bare Minerals (Sephora), TBS (The Body Shop).
Z kryjących podkładów przyzwoite są jeszcze podkłady Make Up Atelier, ale cena z wysyłką oscyluje już w granicach 110 zł.
Stary 2011-10-26, 15:14   #2185
Madaaa
Zakorzenienie

Za dobry podklad mogę dac 60-70 zł zł. Pixie mnie zainteresowało kiedys, ale kosztuje chyba 70 za normalne opakowanie, ale jest malutkie. chociaż nie ma pojęcia na ile ono starcza....lili lolo nie widziałam probek nigdzie u nas w PL, a od nich chciałabym zacząc dobór podkładu...
Poczytam coś więcej o innych markach, które wymieniłaś.
Cytat:
A jaką kasę możesz wydać? Z minerałów dostępne w PL są jeszcze m.in. Joppa, Lily Lolo, Pixie, Bare Minerals (Sephora), TBS (The Body Shop).
Z kryjących podkładów przyzwoite są jeszcze podkłady Make Up Atelier, ale cena z wysyłką oscyluje już w granicach 110 zł.
Madaaa jest offline  
Stary 2011-10-26, 15:24   #2186
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Za dobry podklad mogę dac 60-70 zł zł. Pixie mnie zainteresowało kiedys, ale kosztuje chyba 70 za normalne opakowanie, ale jest malutkie. chociaż nie ma pojęcia na ile ono starcza....lili lolo nie widziałam probek nigdzie u nas w PL, a od nich chciałabym zacząc dobór podkładu...
Poczytam coś więcej o innych markach, które wymieniłaś.
Może na wymiankowym mineralnym dziewczyny będą miały do odstąpienia jakieś próbki Lily Lolo? Bo faktycznie dystrybutorzy nie oferują jako takich próbek tych podkładów (no chyba że jako gratisy, co i tak jest bzdurnym pomysłem).
Nie wiem, czy widziałaś już kiedyś siatkę temptalii - bywa pomocna przy wyborze podkładów: http://www.temptalia.com/foundation-matrix

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-10-26 o 15:35
quench jest offline  
Stary 2011-10-26, 17:41   #2187
MsMary
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do MsMary Send a message via Skype™ to MsMary

mam pytanie nie co do podkładu ale do innego smarowidła na facjatę.
Mianowicie zbliża się Halloween(nie wierzę w takie bzdury ale żeby iść się pobawić i się przebrać to można,nie?)i potrzebowałabym jakąś białą substancję żeby "pobledzić" twarz i namalować sobie czarnym jakieś tam Różne Rzeczy.Czy oprócz palet do charakteryzowania które kosztują 70-80zł i trzeba je zamówić w internecie jest jakaś inna możliwość?Inglot?jakieś inne pomysły?

Proszę o pomoc,za najlepszy kostium można d0stać nagrodę na imprezie
MsMary jest offline  
Stary 2011-10-26, 18:02   #2188
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez MsMary Pokaż wiadomość
mam pytanie nie co do podkładu ale do innego smarowidła na facjatę.
Mianowicie zbliża się Halloween(nie wierzę w takie bzdury ale żeby iść się pobawić i się przebrać to można,nie?)i potrzebowałabym jakąś białą substancję żeby "pobledzić" twarz i namalować sobie czarnym jakieś tam Różne Rzeczy.Czy oprócz palet do charakteryzowania które kosztują 70-80zł i trzeba je zamówić w internecie jest jakaś inna możliwość?Inglot?jakieś inne pomysły?

Proszę o pomoc,za najlepszy kostium można d0stać nagrodę na imprezie
Ymmm... Kiedyś Inglot miał białą bazę pod podkład ale ją wycofał (być może niedobitki są jeszcze w sprzedaży) Obecnie funkcjonuje coś na kształt białego korektora w tubce. Myślę, że po 'rozcieńczeniu' kremem czy jakąś bazą silikonową dałby radę na całej twarzy. Star Gazer też ma w ofercie biały podkład (ale tu trzeba zamawiać przez internet)...
Stary 2011-10-26, 20:38   #2189
Madaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Może na wymiankowym mineralnym dziewczyny będą miały do odstąpienia jakieś próbki Lily Lolo? Bo faktycznie dystrybutorzy nie oferują jako takich próbek tych podkładów (no chyba że jako gratisy, co i tak jest bzdurnym pomysłem).
Nie wiem, czy widziałaś już kiedyś siatkę temptalii - bywa pomocna przy wyborze podkładów: http://www.temptalia.com/foundation-matrix
Dziękuje
Madaaa jest offline  
Stary 2011-10-27, 12:05   #2190
ruda_magda
Przyczajenie

Cytat:
Ymmm... Kiedyś Inglot miał białą bazę pod podkład ale ją wycofał (być może niedobitki są jeszcze w sprzedaży) Obecnie funkcjonuje coś na kształt białego korektora w tubce. Myślę, że po 'rozcieńczeniu' kremem czy jakąś bazą silikonową dałby radę na całej twarzy. Star Gazer też ma w ofercie biały podkład (ale tu trzeba zamawiać przez internet)...
Najlepiej kupować farbki w sklepach dla plastyków, są i takie do malowania skóry za grosze
ruda_magda jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
apteka, baza, bourjois, cera, cera mieszana, cera tłusta, cera trądzikowa, cery mieszanej, clarins, delikatny, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, fluid, fluid matujacy, foundation, jasna karnacja, kolor, krem bb, krem z filtrem uv, kryjacy, kryjący, lato, makijaż, matownie, matujace, maybelline, maybelline dream satin, nastolatka, nastolatki, opalony, pastelowy, podklad kryjący, podklad matujący, podkład, podkład mus matowa cera, podkład odcienie, podkład rozświetlający, podkłady, pryszcze, przebarwienia skory, puder, revlon colorstay, róż, sceniczny, skóra, soraya, studniówka, szukam, świeci się, tłusta cera, trądzik, trądzik wypryski cera, typ cery

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości