Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-23, 22:22   #2281
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta Przepraszam , pewnie zaśmiecam wątek, czy coś ale nie wiedziałam gdzie napisać a zakładać wątku też nie ma w zasadzie żadnej potrzeby No więc mam do was pytanie potrzebuję porady, zbliżam się do zakupu podkładu Revlon ColorStay - ponieważ przeczytałam wiele pochlebnych opini, a nie lubię zatrzymywać się na jednym kosmetyku, dlatego zachęciłam się jego zakupem . Trochę pomagam w malowaniu dziewczyn do sesji, nigdy nie robiłam tego wyczynowo, zawsze malowałam siebie, koleżanki i mam do tego spory talent, więc doszłam do wniosku, że warto zaopatrzyć się w większy kuferek . A problem w tym, że niestety z gama kolorystyczna tego fluidu jest bardzo wszechstronna ... Po 10 do cery mieszanej , po 10 do cery tłustej, po 10 do cery suchej . A w związku z tym, że chcę kupywać sukcesywnie po 3 np. fluidy, pózniej kolejne trzy ale jednak to będzie etapowo. I dlatego pytam się was jak wy to uważacie ? co najlepiej kupić na początek, aby nie było rozczarowania ... Bo ja myślałam ,że kupie 3 fluidy na początek do cery normalnej (jasny, średni i ciemniejszy) i tak bym postąpiła z fluidami do suchej czy tłustej. Nie wiem czy to dobry pomysł? Z góry dzięki za odpowiedz
.......
generalnie Colorstay jest podzielony na ten do mieszanej/tłustej i normalnej/suchej...spokojnie będzie kupic po 3 kolory i je ze sobą mieszać..nie ma najmniejszej potrzeby kupowac aż 10ciu.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2011-11-23, 22:23   #2282
dziolcha86
Zadomowienie

Cytat:
Witam dziewczęta Przepraszam , pewnie zaśmiecam wątek, czy coś ale nie wiedziałam gdzie napisać a zakładać wątku też nie ma w zasadzie żadnej potrzeby No więc mam do was pytanie potrzebuję porady, zbliżam się do zakupu podkładu Revlon ColorStay - ponieważ przeczytałam wiele pochlebnych opini, a nie lubię zatrzymywać się na jednym kosmetyku, dlatego zachęciłam się jego zakupem . Trochę pomagam w malowaniu dziewczyn do sesji, nigdy nie robiłam tego wyczynowo, zawsze malowałam siebie, koleżanki i mam do tego spory talent, więc doszłam do wniosku, że warto zaopatrzyć się w większy kuferek . A problem w tym, że niestety z gama kolorystyczna tego fluidu jest bardzo wszechstronna ... Po 10 do cery mieszanej , po 10 do cery tłustej, po 10 do cery suchej . A w związku z tym, że chcę kupywać sukcesywnie po 3 np. fluidy, pózniej kolejne trzy ale jednak to będzie etapowo. I dlatego pytam się was jak wy to uważacie ? co najlepiej kupić na początek, aby nie było rozczarowania ... Bo ja myślałam ,że kupie 3 fluidy na początek do cery normalnej (jasny, średni i ciemniejszy) i tak bym postąpiła z fluidami do suchej czy tłustej. Nie wiem czy to dobry pomysł? Z góry dzięki za odpowiedz
Nie ma trzech rodzajów Revlona Colorstay, pierwsza - dla skóry suchej/normalnej oraz druga - do cery mieszanej/tłustej
Stary 2011-11-24, 07:16   #2283
NelluSiIa
Raczkowanie

Znalazłam takie oto ułożenie od najjaśniejszego do najciemniejszego z Revlona Colorstay. Uważacie, że np. powinnam zacząć od najjaśniejszej czyli od Ivory, Sand, Nude na początku a później pod koniec miesiąca zakupić Natural, Medium, Fresh... I chciałam się jeszcze jedno zapytać wydawało mi się, że ta gama kolorystyczna jest większa Jeśli ktoś ma ten podkład lub wie coś więcej na ten temat to niech napiszę, że brakuje jakiegoś koloru czy coś ... Bo jednak jedna dziewczyna ma cerę normalną, druga ma tłustą, trzecia ma suchą i do każdej cery muszę mieć wybór ...
IvoryBuff
Sand Beige
Nude
Naturl Beige
Medium Beige
Fresh Beige
Golden Beige
Warm Golden
True Beige
Natural Tan
Earlny Tan
Rich Tan
Golden Caramel
Toast
Rich Ginger
Caramel
Cappuccino
Mahogany
Mocha

z góry dziękuje

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline  
Stary 2011-11-24, 12:16   #2284
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Dziewczyny doradźcie dobry podkład w kompakcie. Szukam czegoś dobrze kryjącego przebarwienia i matującego. Zastanawiam się nad Facefinity MF i pudrem wygładzającym Avonu z serii Anew. Ten drugi nie jest kompaktem, ale zwyczajnym pudrem, natomiast recenzentki piszą, że bardzo dobrze kryje. Zależy mi na jasnym odcieniu wpadającym z żółty. Może któraś z Was używała ich obu i mogłaby porównać?
Stary 2011-11-24, 12:49   #2285
plineczka003
Zadomowienie

Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Dla każdego co innego jest dobre, każda skóra inaczej reaguje. Moim zdaniem warto wesprzeć się opiniami na KWC, chociaż mi bardzo często pasują mi produkty mające kiepskie oceny
Do autorki wątku... a może jakiś krem tonujący skoro zależy Ci na nawilżeniu i naturalnym wyglądzie.
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-11-24, 13:21   #2286
dziolcha86
Zadomowienie

Cytat:
Znalazłam takie oto ułożenie od najjaśniejszego do najciemniejszego z Revlona Colorstay. Uważacie, że np. powinnam zacząć od najjaśniejszej czyli od Ivory, Sand, Nude na początku a później pod koniec miesiąca zakupić Natural, Medium, Fresh... I chciałam się jeszcze jedno zapytać wydawało mi się, że ta gama kolorystyczna jest większa Jeśli ktoś ma ten podkład lub wie coś więcej na ten temat to niech napiszę, że brakuje jakiegoś koloru czy coś ... Bo jednak jedna dziewczyna ma cerę normalną, druga ma tłustą, trzecia ma suchą i do każdej cery muszę mieć wybór ...
IvoryBuff
Sand Beige
Nude
Naturl Beige
Medium Beige
Fresh Beige
Golden Beige
Warm Golden
True Beige
Natural Tan
Earlny Tan
Rich Tan
Golden Caramel
Toast
Rich Ginger
Caramel
Cappuccino
Mahogany
Mocha

z góry dziękuje
Moim zdaniem nie ma sensu na początek kupywać wszystkich odcieni, druga połowa tych odcieni jest ciemna, myślę, że starczy na początek ze 3 odcienie jasne - tak jak np. Ivory, buff, Sand beige oraz ze 2 ciemniejsze. W Polsce większość dziewczyn używa tych trzech które wymieniłam, ale ze 2 ciemniejsze się tobie przydadzą, wiadomo - jest jakaś mniejszość dziewczyn z ciemniejszą karnacją. Co do dwóch wersji Revlona Colorstay różnią się one formułą jak i kolorami - nazwy odcieni są takie same, ale kolory trochę się różnią.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie dobry podkład w kompakcie. Szukam czegoś dobrze kryjącego przebarwienia i matującego. Zastanawiam się nad Facefinity MF i pudrem wygładzającym Avonu z serii Anew. Ten drugi nie jest kompaktem, ale zwyczajnym pudrem, natomiast recenzentki piszą, że bardzo dobrze kryje. Zależy mi na jasnym odcieniu wpadającym z żółty. Może któraś z Was używała ich obu i mogłaby porównać?
KWC i inne zasłyszane opinie mówią, że Creme Puff z MaxFactor, ale nie używałam, więc niech ktoś inny się wypowie
Stary 2011-11-24, 17:40   #2287
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
KWC i inne zasłyszane opinie mówią, że Creme Puff z MaxFactor, ale nie używałam, więc niech ktoś inny się wypowie
Używałam CP, ale niestety kolory są dla mnie za ciemne.
Stary 2011-11-24, 18:31   #2288
NelluSiIa
Raczkowanie

Dziękuje Ci kochana skorzystam z twojej porady ... kupie do cery normalnej i suchej te trzy jasne podkłady ... i jakieś ciemniejsze mogła byś coś polecić? bo niektóre z tego co wyczytałam robią pomarańczową powłokę a bardzo bym tego nie chciała więc jeśli możesz jeszcze polecić mi te ciemniejsze chodzi mi o numerki bardzo była bym Ci wdzięczna

Ps. co myślicie jeszcze o podkładach dermecol ? mam do nich dostęp więc też mogły by się przydać

NelluSiIa jest offline  
Stary 2011-11-24, 18:57   #2289
dziolcha86
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuje Ci kochana skorzystam z twojej porady ... kupie do cery normalnej i suchej te trzy jasne podkłady ... i jakieś ciemniejsze mogła byś coś polecić? bo niektóre z tego co wyczytałam robią pomarańczową powłokę a bardzo bym tego nie chciała więc jeśli możesz jeszcze polecić mi te ciemniejsze chodzi mi o numerki bardzo była bym Ci wdzięczna

Ps. co myślicie jeszcze o podkładach dermecol ? mam do nich dostęp więc też mogły by się przydać
Używałam tylko tych trzech odcieni, które wymieniłam. Ivory - był bardzo bardzo jasny (po dwóch użyciach odstawiłam), buff był ok w okresie jesienno-zimowym, a Sand beige - latem gdy byłam trochę opalona. Ciemniejszych odcieni nie używałam, więc trudno mi powiedzieć jak z ich kolorystyką.
Stary 2011-11-24, 20:17   #2290
NelluSiIa
Raczkowanie

to może te Ivory nie kupywać bo będzie za jasne...;/ ewentualnie kupie sobie demecol najjaśniejszy i będzie robił za ten ivory jak mi sie zjawi modelka blada jak biała ściana co ty na to? a wzamian kupię jakiś nude... czy medium beige... nie wiem heh gdbym je widziała na real ich kolory to bym wiedziała co kupić a takto w ciemno kupuje bo na allegro o 50% taniej niż w sephorze

NelluSiIa jest offline  
Stary 2011-11-24, 23:31   #2291
dziolcha86
Zadomowienie

Cytat:
to może te Ivory nie kupywać bo będzie za jasne...;/ ewentualnie kupie sobie demecol najjaśniejszy i będzie robił za ten ivory jak mi sie zjawi modelka blada jak biała ściana co ty na to? a wzamian kupię jakiś nude... czy medium beige... nie wiem heh gdbym je widziała na real ich kolory to bym wiedziała co kupić a takto w ciemno kupuje bo na allegro o 50% taniej niż w sephorze
Ivory - to fakt, że odcień jest chyba najjaśniejszy jaki widziałam, więc może faktycznie możesz go sobie odpuścić, chyba, że będziesz go mieszać z jakimś ciemniejszym np. medium beige - jeśli ten okaże się zbyt ciemny. A jeśli chodzi o demecol - to takiego podkładu chyba nie ma, pewnie chodzi tobie o Dermacol? Tego nie używałam, więc się nie wypowiem, ale na KWC jest sporo opinii.
Stary 2011-11-25, 05:36   #2292
NelluSiIa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Ivory - to fakt, że odcień jest chyba najjaśniejszy jaki widziałam, więc może faktycznie możesz go sobie odpuścić, chyba, że będziesz go mieszać z jakimś ciemniejszym np. medium beige - jeśli ten okaże się zbyt ciemny. A jeśli chodzi o demecol - to takiego podkładu chyba nie ma, pewnie chodzi tobie o Dermacol? Tego nie używałam, więc się nie wypowiem, ale na KWC jest sporo opinii.

o dokładnie Dermacol przepraszam przejęzyczyłam się no właśnie sporo dobych opini, mam do niego dostęp wiec kupie go w najjaśniejszym i 3-4 podkłady RevlonCS

NelluSiIa jest offline  
Stary 2011-11-25, 12:40   #2293
owlbrooch
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć wszystkim!
Mam pytanko.
Mam skórę tłustą, świecącą się, ale bez większych problemów z trądzikiem. Od czasu do czasu coś mi wyskoczy, ale nie narzekam.
Planuję kupić podkład Astor Mattitude HD (odcień Ivory, bo mam jaśniutką cerę). Zastanawiam się tylko, czy ten podkład zapycha pory? Nie chcę mieć wysypu zaskórników (leczę cerę po użyciu kremu matująco-nawilżającego Under twenty - masa grudek na czole). Proszę o pomoc.
owlbrooch jest offline  
Stary 2011-11-25, 19:48   #2294
ancyk88
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez sunshine76 Pokaż wiadomość
Witam
Pytałam w wątku zbiorczym, ale niestety nikt nie napisał.. Stąd ponawiam prośbę.
Szukam dobrego podkładu nawilżającego ( max do 170zł), najlepiej lekko kryjący, ale naturalnie wyglądający na buzi - z przeznaczeniem do cery suchej, po 30stym roku życia.
Używałam wcześniej Revlon Colorstay (maska na twarzy..), ostatnio Vitalumiere Chanel - ale nie sprawdza sie na mojej skórze
Z góry dziękuję
Masz przesuszona cerę a revlonu CS używałaś? Przecież on wysusza i mocno kryje. Nawet na KWC co w drugiej opinii jest info ze kryje na full.
Jeśli chciałabyś coś lekkiego polecam Bourjois HMix albo 10h asleep. A jeśli masz problemy typu że masz suche skorki polecam dobry krem nawilżający i na to podkład. Albo druga opcja krem nawilżający plus mineralny podkłado-puder aqua Revlonu.
Mam zarówno Revlonu CS i aqua, bourjois 4 rozne rodzaje podkładów i podobny problem z cerą. Z tym że mi revlon CS zadnej maski nei robi a sprawdza się na wieksze wyjścia a nei na co dzień bo przesusza.

ancyk88 jest offline  
Stary 2011-11-25, 20:21   #2295
joannaabram
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 29

Każda skóra jest inna, ale z mojego doświadczenia wynika, że ten podkład na wielu typach cer się sprawdza (pomijając tłustą, lub wymagającą naprawdę dużego krycia). Oriflame Age-Defying. Skóra jest po nim delikatnie rozświetlona, wygląda zdrowo, a jednocześnie ładnie wyrównuje koloryt skóry i radzi sobie z niewielkimi niedoskonałościami. Cena rozsądna, a efekt naprawdę godny polecenia.
joannaabram jest offline  
Stary 2011-11-25, 22:43   #2296
Sondrina
Zakorzenienie

Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Ja proponowałabym coś z Bourjoisa albo Gosha, nie utleniają się w kierunku cegłówki.
Sondrina jest offline  
Stary 2011-11-25, 23:28   #2297
dziolcha86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez owlbrooch Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Mam pytanko.
Mam skórę tłustą, świecącą się, ale bez większych problemów z trądzikiem. Od czasu do czasu coś mi wyskoczy, ale nie narzekam.
Planuję kupić podkład Astor Mattitude HD (odcień Ivory, bo mam jaśniutką cerę). Zastanawiam się tylko, czy ten podkład zapycha pory? Nie chcę mieć wysypu zaskórników (leczę cerę po użyciu kremu matująco-nawilżającego Under twenty - masa grudek na czole). Proszę o pomoc.
Zapychanie jest kwestią indywidualną. U jednych ten podkład będzie zapychał, u innych nie, więc trudno powiedzieć jak będzie w twoim przypadku.
Stary 2011-11-26, 18:13   #2298
sunshine76
Raczkowanie

dziękuję, jesteście kochane
sunshine76 jest offline  
Stary 2011-11-26, 18:46   #2299
izabela888
Raczkowanie

Właśnie jestem na etapie szukania podkładu do cery mieszanej która bardzo świeci się w strefie T, i mam mały dylemat co wybrać mam dwóch kandydatów:
1. bobbi brown -natural finish long lasting
2. MUFE - Mat velvet+
może któraś z was używała i może coś mi podpowiedzieć w temacie
Ewentualnie może coś innego matującego i kryjącego? tak do 180 zł?
izabela888 jest offline  
Stary 2011-11-26, 19:09   #2300
_Paulla
Przyczajenie

Hej Potrzebuję Waszej pomocy. Szukam podkładu dającego efekt nieskazitelnej cery. Mam cerę... normalno-mieszaną (od czsu do czasu pojawiają się jakieś krostki, niestety zostają mi po nich ślady, mam dużo przebarwień, delikatnie rozszerzone pory chcę to ukryć). Poszkuje go na bardzo ważną dla mnie okazję. Chciałabym aby w moim makijażu 'główną rolę' grała właśnie cera. Ważne żeby niezapychał porów. Jeśli ktoś może mi pomóc, bedę wdzięczna.
_Paulla jest offline  
Stary 2011-11-26, 22:06   #2301
ckin2u
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Paulla Pokaż wiadomość
Hej Potrzebuję Waszej pomocy. Szukam podkładu dającego efekt nieskazitelnej cery. Mam cerę... normalno-mieszaną (od czsu do czasu pojawiają się jakieś krostki, niestety zostają mi po nich ślady, mam dużo przebarwień, delikatnie rozszerzone pory chcę to ukryć). Poszkuje go na bardzo ważną dla mnie okazję. Chciałabym aby w moim makijażu 'główną rolę' grała właśnie cera. Ważne żeby niezapychał porów. Jeśli ktoś może mi pomóc, bedę wdzięczna.

podpisuje sie pod tym
ckin2u jest offline  
Stary 2011-11-27, 09:51   #2302
elizabarbara
Zakorzenienie

GG do elizabarbara

Cytat:
Napisane przez _Paulla Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
podpisuje sie pod tym
ja polece Guerlaina parure extreme
uzywam, mam podona skore jak powyzej opisana i jestem zadowolona
juz wczesniej pisalam, ale sie powtorze. uzywalam wielu podkladow ale ten jest najlepszy. nie tworzy maski, nie splywa, jest trwaly, nie zapycha porow. jego wadą jest cena, ok 200 zl w sephorze. jednakze jest dosc wydajny. parure extreme to typowy podklad dla skory mieszanej. dla suchej i normalnej sa tez inne, lzejsze i je rowniez polecam-uzywalam i bylam zadowolona. sa to parure aqua radiant i lingerie de peau
z tanszych smialo moge polecic maybelline dream satin liquid oraz niektore podklady isa dora

WYMIANKA
elizabarbara jest offline  
Stary 2011-11-27, 11:29   #2303
quench
Are you talking to me?!

U mnie najlepiej spisuje się Armani Lasting Silk. Bardzo podobny do niego, ale trochę tańszy jest YSL Teint Resist.
Świetne podkłady ma też Make Up Atelier oraz Illamasqua, ale trzeba umieć się nimi posługiwać, bo jak to z podkładami profesjonalnymi - nie każdy sobie z nimi poradzi.
Trzeba pamiętać, że podkład to tylko połowa sukcesu; ważny też jest puder jaki nakładamy na niego
Stary 2011-11-27, 13:05   #2304
PannaEwelina
Zakorzenienie

Najlepszy, najlepszy, jedyny - DiorSkin Sculpt, nawilża, wygładza, napina skórę, bezalkoholowy, nie ma mowy o wysuszeniu.
Z tańszych Bourjois Healthy Mix- nie nawilża, ale chociaż nie wysusza

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2011-11-27, 13:34   #2305
Leseratte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez izabela888 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem na etapie szukania podkładu do cery mieszanej która bardzo świeci się w strefie T, i mam mały dylemat co wybrać mam dwóch kandydatów:
1. bobbi brown -natural finish long lasting
2. MUFE - Mat velvet+
może któraś z was używała i może coś mi podpowiedzieć w temacie
Ewentualnie może coś innego matującego i kryjącego? tak do 180 zł?
Ja miałam MUFE - konsystencja bajka, taka musowa, uwielbiam ten efekt, podkład super matuje, jednak ma poważny jak dla mnie minus - jest nietrwały, bardzo szybko się sciera.
Leseratte jest teraz online  
Stary 2011-11-27, 15:35   #2306
LolaFerrari
Przyczajenie

Ja proponuję podkład z Soraya - ten który promuje Edyta Górniak.

[euc1]932136[/euc1]

Edytowane przez LolaFerrari
Czas edycji: 2011-11-27 o 15:36
LolaFerrari jest offline  
Stary 2011-11-27, 16:32   #2307
lux malina
Przyczajenie

Witam,
Chciałabym kupić podkład revlon colorstay do cery suchej/normalnej ale nie wiem jaki odcien wybrać. mam jasną cerę i zastanawiam się nad nr 180 sand beige, nr 220 natiral beige, chciałabym żeby wyglądał bardzo naturalnie. dla porównania dobry odcień jaki mam teraz to maybelline affinitone 03 light sandbeige.
proszę o radę
lux malina jest offline  
Stary 2011-11-27, 19:19   #2308
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez lux malina Pokaż wiadomość
Witam,
Chciałabym kupić podkład revlon colorstay do cery suchej/normalnej ale nie wiem jaki odcien wybrać. mam jasną cerę i zastanawiam się nad nr 180 sand beige, nr 220 natiral beige, chciałabym żeby wyglądał bardzo naturalnie. dla porównania dobry odcień jaki mam teraz to maybelline affinitone 03 light sandbeige.
proszę o radę
Zajrzyj na wątek o Revlonie, tam dziewczyny Ci doradzą.
Stary 2011-11-28, 09:58   #2309
MdM
in love with life

Clinique Supermoisture
Clinique Tinted Moisturizer
Chanel Vitalumiere Aqua

Najlepszy nawilzajacy podklad, jakiego kiedykolwiek uzywalam to Kanebo Cellular Performance (nawilzenie na szostke!), ale kosztuje ponad 300zl.
MdM jest offline  
Stary 2011-11-28, 11:39   #2310
milili
Raczkowanie

Najlepiej by było gdybyś zapamiętała te wszystkie polecane przez dziewczyny podkłady i poszła do perfumerii po próbki bo każda sucha cera jest inna i każda czego innego oczekuje od podkładu. Moja siostra (34) ma cere sucha alergiczną i bardzo jest zadowolona z Clinique Superbalanced z tego co mówiła to już 3 buteleczkę zakupiła.
milili jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
apteka, baza, bourjois, cera, cera mieszana, cera tłusta, cera trądzikowa, cery mieszanej, clarins, delikatny, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, fluid, fluid matujacy, foundation, jasna karnacja, kolor, krem bb, krem z filtrem uv, kryjacy, kryjący, lato, makijaż, matownie, matujace, maybelline, maybelline dream satin, nastolatka, nastolatki, opalony, pastelowy, podklad kryjący, podklad matujący, podkład, podkład mus matowa cera, podkład odcienie, podkład rozświetlający, podkłady, pryszcze, przebarwienia skory, puder, revlon colorstay, róż, sceniczny, skóra, soraya, studniówka, szukam, świeci się, tłusta cera, trądzik, trądzik wypryski cera, typ cery

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości