Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-08, 22:10   #2491
pumas
Zakorzenienie

Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

To mnie nie pocieszylas.
Znalazlam w koncu pelna gamę kolorow, poposiłam o 2 próbki i już widzę, że żadna z nich to moj kolor. Wszystko ciemne i rózowe
pumas jest offline  
Stary 2012-01-09, 17:00   #2492
Sayouri89
Raczkowanie

mam intensywnie czerwone policzki (ach te naczynka) i zawsze dobrze sprawdzały się u mnie podkłady z Max Factor. najpierw był Miracle Touch Liquid Illusion foundation.
później lasting performance a teraz mam smooth effect.
ze wszystkich byłam zadowolona, ładnie kryły, długo wytrzymywały

Sayouri89 jest offline  
Stary 2012-01-10, 18:51   #2493
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Szukam czegoś dość kryjącego i co najważniejsze trwałego żeby przetrwało studniówkę.
Bez parafiny i trójglicerydów.
Cera ma spore skłonności do świecenia się.
Co polecicie?

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2012-01-11, 13:17   #2494
LoLcIa123
Zakorzenienie

Dot.: Dobry podkład kryjący

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Podnoszę
A czy ktoś ma porównanie Estee Lauder Double Wear z Vichy dermablend?
Ja miałam i Estee Lauder Double Wear przegrywa na głowe z Vichy Dermablendem. Szukam nadal czegoś lepszego i tańszego od Dermablenda(ponieważ obecnie jego cena wynosi około 90zł).Czy pojawiło się może coś nowego ?

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline  
Stary 2012-01-11, 14:23   #2495
dzialenka
Raczkowanie

GG do dzialenka
Dot.: Dobry podkład kryjący

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Podnoszę
A czy ktoś ma porównanie Estee Lauder Double Wear z Vichy dermablend?
Przetestowałam oba podkłady i bardzo wysuszają skórę. Dermablend świetnie kryje, jednak dla mnie jest za ciężki, dlatego polecam jedynie miejscowo korektor dermablend i na całość lżejszy podkład aera teint pure, na koniec puder w kamieniu, trochę różu i cera wygląda świeżo
dzialenka jest offline  
Stary 2012-01-11, 14:29   #2496
imagine21
Raczkowanie

Czy możecie polecić jakiś dobry podkład matujący,taki który wytrzyma trochę czasu na twarzy i nie będzie się za bardzo ścierał? Dodam,że mam dosyć wrażliwą cerę i często testowanie różnych kosmetyków kończy się u mnie wypryskami ;(
imagine21 jest offline  
Stary 2012-01-11, 19:01   #2497
kwestiaczasu
Przyczajenie

Dziewczyny, a jak zdobywacie próbki kosmetyków? Byłam w Douglasie z pytaniem o podkład to jedyne co poczyniono, to nałożono kropelkę podkładu na moją szczękę, po czym stwierdzono w sklepowym świetle, że "to ten odcień". A chyba lepiej sprawdzić byłoby podkład na całej twarzy i w świetle dziennym.
kwestiaczasu jest offline  
Stary 2012-01-11, 19:11   #2498
zbuntowana20
Raczkowanie

Witam czy mogłby mi ktoś podpowiedzieć jaki odcień podkładu z serii Revlon Colorstay pasowalby do karnacji oliwkowej, dokladnie takiej jak ma Vanessa Hudgens.. Tak aby nie byl rózowy, zakupilam kolor 330 Natural Tan i niestety wpada w taki rozowy, a chcialabym aby wpadał w odcien zółty, zielony. Z gory dziekuje bardzo za pomoc!

1.opalam się bardzo szybko na brązowo
2.oczy koloru zielono brązowego, oprawa oczu ciemna
3.Brak piegow
4.Cera oliwkowa, nie rumienie się
5.naturalny kolor włosow: brązowe, mysie
6.kolor ust: jasny
7.Dobrze czuje we wszystkich kolorach, oprócz zołtego, zielonego, czerwonego
zbuntowana20 jest offline  
Stary 2012-01-11, 20:20   #2499
pumas
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kwestiaczasu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak zdobywacie próbki kosmetyków? Byłam w Douglasie z pytaniem o podkład to jedyne co poczyniono, to nałożono kropelkę podkładu na moją szczękę, po czym stwierdzono w sklepowym świetle, że "to ten odcień". A chyba lepiej sprawdzić byłoby podkład na całej twarzy i w świetle dziennym.
Mowie, ze musze sprawdzić w swietle dziennym i tyle. Nie ta drogeria to inna, ja nie mam z tym problemów, ale kiedyś faktycznie było trudniej, co jest paradoksem.
pumas jest offline  
Stary 2012-01-11, 21:22   #2500
kwestiaczasu
Przyczajenie

Najwidoczniej należy konkretnie poprosić o próbkę. Następnym razem spróbuję. W Rossmanie chyba nie ma takiej opcji, ale Sephora i Douglas powinien się sprawdzić.
kwestiaczasu jest offline  
Stary 2012-01-11, 23:14   #2501
ckin2u
Zakorzenienie

trzeba isc i konkretnie powiedziec co sie chce i sie nie czaic bo te baby w douglasie i sephorze to jakby mogly jezdizly by nosem po sufitach bez cykania sie, bez glupich usmieszkow, maja dac i juz to jest ich obowiazek :P
ckin2u jest offline  
Stary 2012-01-12, 09:53   #2502
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kwestiaczasu Pokaż wiadomość
Ja idę i mówię, że interesuje mnie to i to i proszę o próbkę takiego produktu.
Inna kwestia, że często słyszę "nie ma"
Kiedyś miałam "przygodę" w Naturze, kiedy to poprosiłam o 2 próbki różnych podkładów bo czaiłam się na oba i nie mogłam wybrać. Chciałam wypróbować i dokonać zakupu. Od babki ze sklepu usłyszałam: obecnie ŻADNYCH próbek w sklepie nie posiadamy". I w tym momencie młoda dziewczyna otworzyła mega szufladę pod kasą, w której czegoś szukała, a szuflada była wypchana po brzegi przeróżnymi próbkami, w tym próbkami podkładów i nietrudno je rozpoznać Babce zrobiło się głupio, ale ani drgnęła. Odpowiedziałam "jak widać" i wyszłam.
Teraz w takiej sytuacji domagałabym się tych próbek do upadłego, ale wtedy byłam młoda i kulturalna... teraz jestem tylko młoda

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2012-01-12 o 10:00
Apsik13 jest offline  
Stary 2012-01-12, 09:57   #2503
ckin2u
Zakorzenienie

albo jak robia te probki to naa.. jeden policzek doslownie :P one nie chca dawac bo biora dla siebie, a testery mozna zamawiac co jakis tam czas a jednak na stanie clay czas cos musi byc

mam znajome ktore pracuja w douglasie i jak ide do nich to zawsze mi pakuja probek do peeeeeeelna w pojemniczki, ale wiem ze ich kolezanki patrza na to ze zloscia raz nawet jedna podeszla i z usmiechem mowi 'hihi zostaw troche bo ja tez biore ten kolor ' ja jakbym nie miala tej jednej dobrej znajomej to bym sie o te probki nie prosila...

chociaz czasami jak wchodze do Sephory i znajdzie sie mila pani to sama mi proponuje probki
ckin2u jest offline  
Stary 2012-01-12, 10:37   #2504
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
albo jak robia te probki to naa.. jeden policzek doslownie :P one nie chca dawac bo biora dla siebie, a testery mozna zamawiac co jakis tam czas a jednak na stanie clay czas cos musi byc

mam znajome ktore pracuja w douglasie i jak ide do nich to zawsze mi pakuja probek do peeeeeeelna w pojemniczki, ale wiem ze ich kolezanki patrza na to ze zloscia raz nawet jedna podeszla i z usmiechem mowi 'hihi zostaw troche bo ja tez biore ten kolor ' ja jakbym nie miala tej jednej dobrej znajomej to bym sie o te probki nie prosila...

chociaz czasami jak wchodze do Sephory i znajdzie sie mila pani to sama mi proponuje probki
Szczęściara
Muszę sobie znaleźć koleżanki w drogeriach

Odnoszę wrażenie, że niektóre panie wolałyby wyrzucić produkt niż go oddać za darmo - a przecież próbki są po to, żeby je rozadawać
Na szczęście są jeszcze osoby, które chętnie służą próbkową pomocą
Stary 2012-01-12, 13:17   #2505
tabasko1
Przyczajenie

Szukam jakiegoś podkładu albo korektora który zamaskuje blizny po wypadku.Bardzo proszę o pomoc!
tabasko1 jest offline  
Stary 2012-01-12, 18:30   #2506
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez tabasko1 Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś podkładu albo korektora który zamaskuje blizny po wypadku.Bardzo proszę o pomoc!
Zależy jakiego rodzaju są to blizny. Z mocno kryjących podkładów/korektorów polecam Panstik MF. Gdyby jego krycie okazało się niewystarczające wówczas możesz sięgnąć po profesjonalne kamuflaże.
Stary 2012-01-12, 19:41   #2507
katssumi
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny ja polecam wam podkład z firmy z chanell. pomimo że są drogi są naprawdę dobre polecam również Shiseido Perfect Refining - też jest OK jednak moim codziennym podkładem jest ten Make Up Forever. Uzywam go obecnie i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń:0 jeśli chcesz by to była tańsza półka spróbuj coś z esennce
P.S zapomnialam wspomnieć że dobrym podkladem jest np. coś z Lirene albo firy Vichy) Polecam!

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Zależy jakiego rodzaju są to blizny. Z mocno kryjących podkładów/korektorów polecam Panstik MF. Gdyby jego krycie okazało się niewystarczające wówczas możesz sięgnąć po profesjonalne kamuflaże.
ja go za bardzo nie polecam . w sumie ma dobre krycie ale to nie jest coś co może zakryć dobre blizny czy ogromne syfy. oczywiście to tylko moje zdanie.
katssumi jest offline  
Stary 2012-01-12, 20:38   #2508
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
........
podkład w sztyfcie DERMABLEND z Vichy+puder fiksujący do tego tez z Vichy,lub profesjonalne kamuflaże,z tym,ze nie kupisz tego w zwykłych drogeriach.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:37   #2509
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Dermacol dobrze kryje, nie zaszkodzi spróbować
Stary 2012-01-12, 22:13   #2510
0luuun
Zadomowienie

Cytat:
Dermablend Vichy
0luuun jest offline  
Stary 2012-01-13, 12:49   #2511
tabasko1
Przyczajenie

dzięki bardzo dziewczyny za pomoc a czy któraś z Was używała podkładu Vichy trudno go nałożyć?
tabasko1 jest offline  
Stary 2012-01-13, 13:20   #2512
manillia
Raczkowanie

Ja polecam wszystkie produkty Paula Sagane'a. Zawsze kupuję http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...ep-makeup.html a na to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12...#review-591063. Pod całą maskę nakładam zielony korektor z gosha który bosko kryje zaczerwienienia.

Edytowane przez manillia
Czas edycji: 2012-01-16 o 10:27
manillia jest offline  
Stary 2012-01-13, 13:23   #2513
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Cytat:
Napisane przez manillia Pokaż wiadomość
Ja polecam wszystkie produkty Paula Sagane'a. Zawsze kupuję http://allegro.pl/paul-sagane-one-st...000049392.html a na to http://allegro.pl/paul-sagane-rewela...000049393.html. Pod całą maskę nakładam zielony korektor z gosha który bosko kryje zaczerwienienia.
Za reklamę na Wizażu się płaci.
Stary 2012-01-13, 13:27   #2514
manillia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Za reklamę na Wizażu się płaci.

Wy tutaj non stop piszecie o produktach. Ja też. Nie reklamuję sprzedawcy, jaki miałabym w tym interes?

manillia jest offline  
Stary 2012-01-13, 13:28   #2515
ever-dream
Wtajemniczenie

Szukam podkładu w cenie do 100 zł, chciałabym żeby nie wysuszał skóry (co jest dla mnie bardzo ważne) i żeby dawał kremowy, rozświetlający efekt (mam nadzieję, że dobrze to ujęłam), a nie matujący. Może któraś mi coś podpowie?
Stary 2012-01-13, 15:59   #2516
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki bardzo dziewczyny za pomoc a czy któraś z Was używała podkładu Vichy trudno go nałożyć?
....
generalnie nietrudno,trzeba go sobie opanować, spróbowac kilku technik.ale razem z fixerem jest niedozdarcia...no i dobrać kolor...tylko nie wiem jaki rodzaj blizn chcesz zakryc i w jakim miejscu,byłoby wygodniej doradzic gdybys napisała co i jak.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2012-01-14, 13:02   #2517
tabasko1
Przyczajenie

Blizny mam na policzku,jedną pionową taka cieńsza kreskę a drugą poziomą już taką szerszą.Ten podkład i puder to chyba musze kupić w aptece albo w drogerii? bo patrzyłam na allegro ale tak na oko to nie wiem jaki odcień.
tabasko1 jest offline  
Stary 2012-01-14, 14:01   #2518
zbuntowana20
Raczkowanie

Macie moze pomysł, jakie podklady nadawały by się do cery oliwkowej? Tak aby wpadały w zieleń. Najlepiej aby były matujące..
zbuntowana20 jest offline  
Stary 2012-01-14, 18:08   #2519
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Blizny mam na policzku,jedną pionową taka cieńsza kreskę a drugą poziomą już taką szerszą.Ten podkład i puder to chyba musze kupić w aptece albo w drogerii? bo patrzyłam na allegro ale tak na oko to nie wiem jaki odcień.
......
w aptece przydałby Ci sie też jakiś cienki pędzelek do nakładania tego podkładu w miejsce tych blizn...najpierw pedzelkiem a potem wklepac lekko palcem.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2012-01-14 o 18:11
dark01 jest offline  
Stary 2012-01-15, 16:55   #2520
rachuciachu
Rozeznanie

Hej! Mam pytanie.
Latem zakupiłam ten podkład- kolor dobrany był w miarę dobrze, jednak teraz, w zimnych miesiącach jest dla mnie nieco za ciemny. Bardzo go lubię, więc nie chciałabym, żeby stał i się marnował.
Co byście polecały do mieszania? Szukam czegoś lekkiego, bardzo jasnego, co nie zapycha i nieco tańszego niż ten. W sumie chciałabym się zmieścić w max. +/- 60pln.
Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc.

rachuciachu jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
apteka, baza, bourjois, cera, cera mieszana, cera tłusta, cera trądzikowa, cery mieszanej, clarins, delikatny, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, fluid, fluid matujacy, foundation, jasna karnacja, kolor, krem bb, krem z filtrem uv, kryjacy, kryjący, lato, makijaż, matownie, matujace, maybelline, maybelline dream satin, nastolatka, nastolatki, opalony, pastelowy, podklad kryjący, podklad matujący, podkład, podkład mus matowa cera, podkład odcienie, podkład rozświetlający, podkłady, pryszcze, przebarwienia skory, puder, revlon colorstay, róż, sceniczny, skóra, soraya, studniówka, szukam, świeci się, tłusta cera, trądzik, trądzik wypryski cera, typ cery

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości